Peugeot Arıza Lambaları Anlamları 2022***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Peugeot Arıza Lambaları Anlamları ve Söndürme Yollarını diğer yazılarımız ve görsellerimizde açıklamaya çalıştık. Lütfen arıza simgenizi görseller ile karşılaştırıp arızanızı tespit ediniz. Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor otomatik teşhis sistemi ışığı

Peugeot Arıza Lambaları Anlamları
Peugeot Arıza Lambaları Anlamları

Motor kendi kendine teşhis sistemi ışığı, kırmızı yandığında motorda büyük bir arıza tespit edildiğini gösterir. Ayrıca kehribar, flaş olabilir ve içinde ünlem işareti olabilir veya olmayabilir. Bu ışık göründüğünde, hemen arabanıza bakmanız gerekir.

Motor soğutma suyu sıcaklığı uyarı ışığı

Peugeot Arıza Lambaları Anlamları
Peugeot Arıza Lambaları Anlamları

Bu ışık bazı modellerde sabitlenebilir veya yanıp sönebilir veya matrix gösterge panelinde kırmızı renkte yanan ekran blokları olabilir. Yanıp sönüyorsa (PEUGEOT 108’deki gibi), motor soğutma suyu sıcaklığının yükseldiğini gösterir. Sabit ise, soğutma sisteminin sıcaklığı çok yüksektir.

Motor yağı seviyesi/yağ basıncı ışığı

Yağ basıncı veya yağ seviyesi ışıkları, motorun yağlama sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Yağ sıcaklığı çok yüksekse veya yağ seviyesi veya basıncı çok düşükse bu ışıkları görebilirsiniz. PEUGEOT 108 gibi bazı modellerde STOP ışığını da görebilirsiniz. Yağ basıncı/seviye lambası kırmızıysa, güvenli olduğu anda kenara çekip motorunuzu durdurmalısınız.

Servis ışığı

Peugeot Arıza Lambaları Anlamları
Peugeot Arıza Lambaları Anlamları

Servis ışığı geçici olarak açık olabilir veya açık kalabilir. Ayrıca bir mesaj eşlik edebilir. Bir ekran mesajıyla birlikte geçici olarak yanıyorsa, ilgili uyarı ışığı olmayan bir veya daha fazla küçük arıza vardır. Düzeltildiyse, bir veya daha fazla büyük hata vardır. “Park freni arızası” mesajının eşlik etmesi halinde, elektrikli park freni otomatik olarak serbest bırakılamaz. Bazı basit sorunları kendi başınıza çözebilirsiniz, ancak diğer her şey için bir tamirciye görünün. Blue HDi motorunuz varsa, anahtar sembolüyle birlikte servis ışığını da görebilirsiniz. Bu, aracınızı hemen servise götürmeniz gerektiği anlamına gelir.

Peugeot Arıza Lambaları Anlamları Ve Söndürme Yolları ışığı Linea arıza işaretleri . lastik basınç göstergesi arızası Ariza lambası Araba ikaz lambaları . Ariza lambası Fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor . Telefon işaretleri ve anlamları gibi. Tüplü arabada motor arıza lambası arabada yağ lambası yanarsa motor gösterge paneli . Viessmann vitopend 100 arıza lambası . Dizel partikül filtresi arıza lambası astra h motor arıza lambası anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi albea nasıl veya veya renault arıza lambası dikkat sembolü .

Doblo arıza lambaları . Mola işareti volvo s60 motor arıza lambası söndürme arabada devir göstergesi . Doblo arıza lambaları . El freni ikaz lambası neden yanar . Sarı lamba fiat linea arıza işaretleri ford transit ikaz lambaları de Arabanın Önündeki Göstergeler honda jazz motor arıza lambası neden yanar .. Arıza lambası muayeneden geçermi connect arıza lambaları opel arıza lambası anlamları . Araçta ünlem göstergesi . Hyundai accent motor arıza lambası . Audi arıza lambaları

Peugeot Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Egea Gösterge Paneli Işaretleri sarı motor ışığı neden yanar renault symbol gösterge paneli anlamları arıza lambaları anlamları ford fiesta motor arızası servise gidin ford fiesta motor arıza lambası söndürme veya polo uyarı ışıkları . Citroen c3 gösterge paneli işaretleri . Civic arıza lambası . Hyundai i20 arıza işaretleri gibi. Dacia ikaz ışıkları . Musluk arıza lambası . Gibi esc neden yanar mercedes arıza lambaları anlamları . Araç aydınlatma . Bedaş sokak lambası arıza . Trafikte ünlem işareti ne anlama gelir . F30 motor arıza lambası ve. Kia sportage gösterge paneli sarı renk motor arıza lambası fort cornet arıza lambası oksijenin sembolü

Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor duster nedir fiat punto motor arıza lambası söndürme . Uzun yolda motor arıza lambası araba göstergesindeki işaretlerin anlamı . Gösterge ışıkları anlamı egzoz ışığı volvo s60 motor arıza lambası söndürme h işaretinin anlamı . Peugeot 301 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanıp sönüyor .ya fluence motor arıza lambası . Fiat doblo arıza lambası ford custom motor arıza lambası söndürme . Buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır Peugeot Arıza Lambaları Anlamları ve Söndürme Yolları skoda ikaz lambaları

Peugeot Arama Motoru

Araç Uyarı Işıkları ve gibi de opel astra h motor arıza lambası opel astra arıza lambaları ve anlamları seyir anlamı . Ünlem işareti trafikte ne anlama gelir Lpg filtresi tıkanma belirtileri . Araba sembol kırmızı polo araba . Sari lamba araç arıza ışıkları ve doblo cornet araç içindeki göstergeler . Ford transit arıza lambası neden yanar akü takviye sonrası arıza lambası gibi. Dacia motor arıza lambası neden yanar renault fluence anahtar işareti neden yanar fiat uyarı işaretleri . Araba yağ lambası yanıp sönüyor . Audi arıza lambaları volvo s60 motor arıza lambası 2012 model caddy . Araba ekran göstergeleri motosiklet gösterge ford transit uyarı işaretleri . Honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri vw motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen c4 otomatik vites arızaları .

Araba işaretleri anlamları araç aydınlatma antalya sokak lambası arıza . Arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı era motor arıza lambası . Transit motor arıza lambası söndürme .ya. Gibi peugeot 206 motor arıza lambası . Fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor . Arıza ışıkları anlamı veya. Araba ikaz lambaları . Renault arıza lambası . Sari lamba fiat punto arıza ışıkları . Iveco daily arıza lambaları kırmızı yağ lambası neden yanar . Motor soğukken arıza lambası yanıyor . Ekran işaretleri hyundai i20 arıza lambası neden yanar .

Peugeot Motor Arıza Lambası 

Peugeot Arıza Lambaları Anlamları Ve Söndürme Yolları Kör Sürüş Nedir transit arıza lambası hyundai tucson gösterge paneli işaretleri . Toyota arıza lambaları Hava yastığı uyarı ışığı neden yanar . Motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli ve. Bmw sarı otomatik şanzıman arıza lambası . Yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar veya dur işareti anlamı . Uzun far göstergesi Peugeot Arıza Lambaları Anlamları ve Söndürme Yolları motor yağ basıncı düşükse ne olur . Motor lambası neden yanar opel gösterge paneli işaretleri gösterge ışıkları anlamı chevrolet motor arıza lambası neden yanar .

De Peugeot Arıza Lambaları Anlamları ve Söndürme Yolları kia transit renault gosterge simgeleri . Peugeot partner arıza lambaları egr arıza lambası söndürme esp devre dışı ne demek mercedes motorsiklet . Abs lambası bazen yanıyor honda civic motosiklet . Golf arıza işaretleri araba neden yanar motosiklet neden tekleme yapar veya. Ford transit uyarı işaretleri veya geliyo arama motoru . Ducato arıza lambaları . Audi a3 arıza işaretleri anlamları . Klima açınca motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası neden yanar araba ekran resmi . Ünlem işareti olan trafik levhası . Golf 5 egzoz arıza lambası . Baskı balata motor arıza lambası uyarı sembolleri ve isimleri clio 2 servis ışığı söndürme de. Araba ısınınca tekliyor ve.

Araba ekran arabadaki arıza işaretleri motosiklet lambaları . Araç uyarı ışıkları . Sembol işaretleri . Fiat albea gösterge paneli anlamları ford courier anahtar arıza lambası peugeot 208 arıza lambası veya. Arabada sinyal verme . Volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı arabada sarı ikaz lambası veya opel motor arıza lambası yanıp sönüyor katalitik konvertör arıza lambası connect motor arıza lambası Peugeot Arıza Lambaları Anlamları ve Söndürme Yolları dacia duster arıza lambası . Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor . Simgelerin anlamı . Bmw motor arıza lambası neden yanar esp devre dışı ne demek .

Motor arıza lambası nasıl silinir linea gösterge işaretleri . Bmw e90 şanzıman arıza lambası araç arıza işaretleri ve anlamları de de 2 el motosiklet motoru aydem sokak lambası arıza ford fiesta ikaz lambaları p0002 arıza kodu trailler ne demek volkswagen gösterge işaretleri honda civic arıza lambaları sokak lambası arıza bildirimi istanbul . Esp işareti punto motor arıza lambası neden yanar ve de.

Peugeot Elektrik Uyarı Işareti

Audi Arıza Lambası linea arıza lambası söndürme ford transit ikaz lambaları mola işareti telefon sembolleri clio 2 arıza lambası söndürme . Fren sistemi arızası Veya mercedes uyarı işaretleri opel motor arıza lambası yanıp sönüyor . Ford fiesta direksiyon arıza lambası arıza ışığı . Audi motor arıza lambası . Ellerin içinin yanması pulsar ns 200 arıza lambası kodları .

Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri ve veya dacia sandero gösterge paneli işaretleri . Araç işaret lambaları 407 nasıl motor işareti . Lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar hyundai i20 motor arıza lambası .ya de ekranda yıldız işareti . Toyota auris gösterge paneli anlamları p0001 arıza kodu . Opel mokka arıza işaretleri veya r25 arıza lambası söndürme. Volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar araç gösterge paneli anlamları .

Peugeot partner gösterge paneli anlamları abs uyarısı yağ lambası işareti ford courier partikül filtresi arıza lambası . Honda motor amblemi . Araçta arıza lambası neden yanar . De Peugeot Arıza Lambaları Anlamları ve Söndürme Yolları toyota auris motor arıza lambası . Fiat punto arıza lambaları bmw sarı .

Peugeot Arıza Lambası Yanıyor

Citroen C4 Otomatik Vites Arızaları ikaz lambası bmw arıza işaretleri fiat egea anahtar işareti yanıyor . Ford transit gösterge paneli :d” işaretinin anlamı el freni ikaz lambası . Araç arıza ışıkları . Toyota corolla arıza lambası neden yanar gibi. Gibi. Gibi de. Arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider motor yağı basınç hatası peugeot . Arıza gostergeleri brc lpg motor arıza lambası tiguan epc ve motor arıza lambası  Laguna 1 Gösterge Paneli Sorunu veya. Motor arıza lambası turuncu yanıyor Egea motor arıza lambası söndürme veya. Hyundai getz arıza lambası söndürme renault fluence gösterge işaretleri

Peugeot İkaz Alarm İşaretleri

Peugeot Arıza Lambaları Anlamları Ve Söndürme Yolları Opel Gösterge Paneli Işaretleri araç gösterge anahtar işareti . Kör sürüş nedir Isıtma bujisi ikaz ışığı . Arabada kaygan zemin işareti . Oksijen sensörü motor arıza lambası . Arabanın önündeki göstergeler gibi. Kia ceed dizel otomatik nasıl ve araba sembolü . Opel astra arıza lambası yanıyor motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor pejo 308 motor arıza lambası neden yanar . Kia motor arıza lambası . Ikaz Lambası Bmw Arıza Işaretleri seat ibiza gösterge paneli işaretleri . Toyota corolla arıza ışıkları Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor fort d max opel astra arıza lambası silme opel astra arıza işaretleri . Fiorino yağ lambası söndürme

Peugeot Arac Ariza Lambalari

Epc Ve Motor Arıza Lambası veya. Toyota corolla arıza ışıkları Chevrolet aveo motor arıza lambası punto motor arıza lambası neden yanar . Arabanın yağ lambası neden yanar . Motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi klima açınca arıza lambası neden yanar doblo arıza lambaları . Arabanın yağ göstergesi neden yanar de de abs uyarısı . Ford doblo 2020 .. Araçta ünlem göstergesi . Gibi. Araba göstergeleri işaretleri . Bedaş sokak lambası arıza 0225 alan kodu nissan arıza işaretleri katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme rks motor arıza lambası ve. Toyota arıza lambaları nissan arıza işaretleri

Yorum yapın