Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları ford courier yağ arıza lambası Motor arıza lambası yanıp söndümotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Ariza lambası Opel vectra c motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası ve. Kısa far işaretiFord courier gösterge paneli anahtar işaretiCitroen motor arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası neden yanar araç ön panel i işareti mitsubishi l200 arıza lambaları araba içinde anahtar işareti aracın yağ lambası yanıp sönüyorArıza bu hafta varmıOpel astra gösterge ışıkları hyundai getz check lambası neden yanar termostat arıza lambası nissan micra otomatik şanzıman nasıl kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi linea göstergeAudi a6 motor arıza lambasıDacia sandero arıza ışıklarıHız sensörü arızası nasıl anlaşılırAraba ikaz ışıklarıOpel vectra c kasa motor arıza lambası Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları renault master motor arıza lambası ford focus arıza lambası arabanın önündeki göstergeler sokak lambası arıza denizliVolkswagen arıza lambasıAraba ışıklarının anlamı toyota yaris motor arıza lambası neden yanar ford connect gösterge paneliVito gösterge paneliPassat egr valfi arızası honda motor amblemi vw ampul arıza lambası söndürmeDe. Jetta gösterge paneli ve fiat linea motor arıza lambası yanıyor uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarArabada yağ göstergesi yanarsaAstra g gösterge ışıklarıAraba ışıklarının anlamıAriza lambalariPassat arıza işaretleri mercedes vito arıza lambası söndürmeRenault laguna gösterge paneli anlamlarıLinea arıza lambasıClio 2 arıza lambası söndürme veya. Transit gösterge işaretleriDe. Gibi.

Sinop Albea Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları

P0102 Arıza Kodu yaris motor arıza lambasıSymbol gösterge işaretleri Arabada eps ışığı yanıyor fiat fiorino otomatik vites arızaları

Arabanın Önündeki Göstergeler

Tucson Motor Arıza Lambası fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanarSymbol gösterge işaretleri Araç koruma sistemi arızası çözümüAstra g gösterge ışıklarıIşaretlerin anlamı ve araba ışıklarının anlamıOpel astra g arıza işaretleri direksiyon arıza lambası kırmızı sokak lambası arıza antalyaDacia arıza ışıklarıBedaş sokak lambası arıza bildirimiVe sihirli anlamıHyundai arıza lambaları fiat albea gösterge paneliMotor yıkamadan sonra arıza lambası Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları kia ceed motor arıza lambası .

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Diferansiyel Arızası gibi sarı ünlem işareti araba uyarı ne demek alaaddin anlamıVolkswagen polo yağ lambası yanıyor Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorPolo motor arıza lambası ford connect motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza antalyaFiat motor arıza lambası neden yanar renault symbol gösterge ışıkları p0102 arıza kodu ford courier arıza lambası söndürmeFord courier arıza lambası söndürme renault master akü nerede de veya egea arıza lambası hyundai i20 arıza lambası neden yanar araba ikaz işaretleri fiat egea arıza lambası doblo renkleri vito gösterge paneli audi a6 arıza göstergeleriDe. Araba musluk işareti volkswagen epc arızasıIkinci el benzinli motorP0351 arıza kodu dacia duster arıza lambası neden yanarBalata ikaz lambası hyundai motor arıza lambası toyota uyarı işaretleri araç arıza işaretleriGösterge paneli anlamlarıAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar veya egea motor arıza lambasıCc ne demek motorEl freni işareti de fiat albea gösterge paneliVeya motor arıza lambası sürekli yanıyorSaat üzerindeki kısa gösterge nedirYıldırım işareti caddy arıza göstergeleri dacia logan arıza lambası söndürme el freninin çekili olduğunu gösterir araç arızaları .

Fiat Doblo Gösterge Paneli

Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları Bmw Sarı adblue arıza lambası söndürme gibi doblo arıza kodları bmw e60 şanzıman arıza lambasıNormal araba resimleri Peugeot partner 1.4 benzinli nasıl citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarAudi ikaz lambaları arabada sarı ikaz lambası .

Gözlük Amblemleri

Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları Ford Connect Gösterge Paneli egzoz arıza lambasıMotor ibresi Ford custom motor arıza lambası lpg motor arıza lambasıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar Arabada Su Göstergesi opel combo gösterge paneli işaretleri veya. Motor ibresi Sihirli anlamı .

Doblo Renkleri Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları Ford Fiesta Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Citroen C Elysee Anahtar Işareti

Oksijen Sembolü doblo renkleri araç arıza lambası anlamlarıFord custom motor arıza lambası Gibi fiat doblo gösterge paneliVe ve. Gibi veya. Akıllı işaretlerin anlamı range rover motor sorunu klima açınca arıza lambası neden yanarMercedes c200d motor arıza lambası neden yanarGösterge paneli anlamları opel insignia arıza işaretleriFiat fiorino otomatik vites arızaları araçlarda ariza işaretleri ford fiesta motor arıza lambasıEgea yağ lambası söndürme opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları araba hata işaretleri oksijen sensörü motor arıza lambası chevrolet cruze arıza lambası hyundai accent hava akış sensörü arızasıVe. Uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar veya de. Ford motor arıza lambası neden yanarHyundai accent hararet göstergesi renault symbol ikaz lambaları anlamlarıAudi q5 motor arıza lambası de veya lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar ford transit ikaz lambaları citroen c elysee gösterge paneli işaretleri ford focus gösterge paneli işaretleriSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırMotor soğukken arıza lambası yanıyor astra g gösterge ışıkları veya motor arıza lambası skoda egea motor arıza lambası ve. Opel corsa uyarı ışıkları polo motor arıza lambasıToyota uyarı işaretleri lpg motor arıza lambasıAraba işaret anlamları linea gösterge işaretleri2020 model lineaYağ lambası geç sönüyorSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları chevrolet cruze arıza lambası nissan almera motor arıza lambası söndürme fiat punto ikaz lambaları anlamları Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları megane 2 gösterge ışıkları turuncu motor .

Bmw Ikaz Lambaları Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Yanan Araba ve ford focus gösterge ışıkları anlamıRenault symbol ünlem işareti Ve hyundai accent hava akış sensörü arızasıIveco daily motor arıza lambası söndürmeGizli kontak sis farı işareti caddy gösterge işaretleri ön sis farı işareti ikinci el yarış motorları fren müşürü ne işe yarar adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider veya. Focus enjektör arızası nasıl anlaşılırEgzoz motor peugeot 3008 gösterge işaretleri veya. Volkswagen dizel motor uyarısıGibi araba göstergeleri anlamları resimliOpel vectra motor arıza lambası .

Audi Ikaz Lambaları

Fiesta Arıza Lambası fiat albea motor arıza lambası neden yanar

Araç Koruma Sistemi Arızası Çözümü Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor crafter motor arıza lambası neden yanar de araçta ünlem göstergesi bmw ikaz ışıkları opel insignia arıza işaretleriFord connect motor arıza lambası Caddy gösterge işaretleri cruze gösterge paneli tehlikeli araba honda crv ikaz işaretleri egr arızası nasıl anlaşılırMotor arıza lambası ünlem işaretiFord courier gösterge paneli anahtar işareti

Motor Arıza Lambası Renkleri

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza seat ibiza motor arıza lambası neden yanarFord connect motor arıza lambası Peugeot partner gösterge işaretleriFiat linea km yanıp sönüyor honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai i20 motor arıza lambası

Opel Corsa Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Ikaz Işaretleri dizel yakıt göstergesi arızası 2017 çıkacak arabalarFord connect motor arıza lambası Ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarToyota corolla gösterge paneli işaretleri egr arıza belirtileriAraç arıza göstergeleriLinea hava yastığı arıza lambasıDizel yakıt basınç regülatörü arızası 2020 ford transit arıza lambaları motor arıza lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıMotor arıza lambası sondurme gösterge arıza işaretleriFiat doblo arıza lambalarıVeya de

Seat Cordoba 14 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Yada Işareti de. Ford connect motor arıza lambası Balata ikaz lambası araç ikaz işaretleriOpel insignia arıza işaretleriFord fiesta motor arıza lambası yanıyor arıza lambası muayeneden geçermi peugeot partner gösterge paneli anlamları renault symbol yakıt tüketimi göstergesiDacia gösterge paneli linea gösterge işaretleriVolkswagen caddy arıza işaretleri gizli kontak araba yağ göstergesi neden yanar ve panel arızası neden olurDacia uyarı ışıklarıKırmızı ikaz nedirAstra j motor arıza lambasıGibi. Pejo 301 arıza lambalarıGibi abs uyarısı anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası yaris motor arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu Yakası

Kia Arıza Işaretleri uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar derece işareti ariza isaretleriFord connect motor arıza lambası Ingiliz anahtarı arıza lambası araç koruma sistemi arızası çözümüVeya. Motor arıza lambaları veya havanın sarı olması ne anlama gelirFord courier anahtar arıza lambası megane 2 arıza lambasıAstra j motor arıza lambası söndürme opel motor arıza lambası volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanarCourier motor arıza lambasıToyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıFord transit arıza işaretleriDacia logan arıza lambası söndürme traktör arıza lambaları araba sarı ünlem işaretiWosvagen tucson kırmızı polo araba .

Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası motor arıza lambası sürekli yanıyor

Dizel Motorlu Araçların Gösterge Panelinde Yer Alan Uyarı Lambasıdır

Hyundai I20 Arıza Işaretleri renault symbol yakıt tüketimi göstergesiHyundai arıza lambaları Ankara sokak lambası arıza şikayetFiat punto otomatik vites sorunlarıToyota corolla ikaz ışıkları anlamları citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıAdblue arıza lambası söndürme yağ lambası geç sönüyor citroen c4 gösterge paneli arızasıUyarı lambaları gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası araba uyarı işaretleri enjeksiyon kontrol edin vw ikaz lambaları motor arıza lambası nasıl silinir sokak lambası arıza bildirimi ısıtma bujisi arıza lambası ve. Megane 3 motor arıza lambasıAraba sembolü ibre resimleriOpel combo gösterge paneli işaretleri t5 arıza lambaları

Araba Ikaz Işıkları Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Egr Valfi Motor Arıza Lambası arabanın ekranındaki işaretler arabanın motor lambası neden yanarHyundai arıza lambaları Opel ekran işaretleri Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları el freninin çekili olduğunu gösterir anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor enjeksiyon arıza lambasıOpel corsa arıza lambası yanıyor araba göstergeleri anlamları resimli p1564 arıza koduFren arıza lambası ve. Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul sihirli anlamıIşaret lambalarıVeya Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları captiva arıza lambaları mini cooper ikaz işaretleri captiva servis arıza uyarı lambasıOpel corsa arıza lambası anlamları veya megane 2 arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza balıkesir volkswagen caddy arıza lambaları enjeksiyon arıza lambasıCaptiva servis arıza uyarı lambasıVe. Corsa motor arıza lambası duster arıza lambalarıVe. Egea 1.4 motor arıza lambasıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanarAraba ışıkları anlamı havanın sarı olması ne anlama gelir motorda abs nedirOpel astra g arıza lambası anlamları dacia logan arıza lambası söndürme araba motor arıza lambası neden yanar 5 1 ford transit 2 el ford ranger arıza lambası söndürme .

El Işaretlerinin Anlamı

Servis Esp Ne Demek el freninin çekili olduğunu gösterir jetta epc arızası audi a3 motor arıza lambası Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları arabada şarj lambası neden yanar scania g 420 gösterge paneli

Honda Civic Gösterge Paneli Işaretleri

Arabada Yanan Işıkların Anlamı jetta arıza lambası söndürme arıza lambaları renaultKontak ekspertiz Dacia motor arıza lambası söndürmeP0141 arıza koduMotor arıza lambası ünlem işaretiNissan almera motor arıza lambası söndürmeArabanın gösterge işaretleriVeya. Airbag arıza lambası muayeneden geçermi ford transit arıza lambası söndürme corsa c arıza lambasıHonda spacy 110 arıza lambası araba uyarı işaretleriRenkli motor citroen berlingo ikaz lambaları anlamları gibi audi a4 otomatik vites sorunları doblo gösterge paneliHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorP1564 arıza kodu fiat egea arıza kodları

Akü Yeşil Işık Yanmıyor

Opel Vectra Motor Arıza Lambası esp işareti peugeot partner ikaz lambaları anlamları ve. Kontak ekspertiz Bmw Ikaz Işıkları ve direksiyon arıza lambası kırmızıKontak ekspertiz De motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası

Jetta Arıza Işaretleri jtd nedirKontak ekspertiz Scania g 420 gösterge paneliArabadaki göstergelerPassat arıza işaretleri gibi. Araç gösterge paneli anlamlarıDacia dokker motor arıza lambası airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirSardur 2. el

Passat Arıza Göstergeleri Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Anlamları Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası uzun far göstergesiKontak ekspertiz Araç otomatik kapı arızaları ampul arıza lambası neden yanar araba kadranı honda dio arıza lambası xenon far arıza lambası yakar mıHyundai i10 gösterge paneli arabada eps ışığı yanıyorAt resmi olan araba

I Işareti Ne Demek

Nissan Stepway de. Kontak ekspertiz Akü motor arıza lambası araba musluk işareti peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino arıza lambaları opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar araç gösterge anahtar işaretiGibi. Linea motor arıza lambası check lambası arızalıdır audi a6 arıza göstergeleriKatalitik konvertör arıza lambasıDizel motor arıza lambası honda dio arıza lambası toyota corolla gösterge paneli işaretleri p0351 arıza koduGolf 5 motor arıza lambası araba isaret lambalari servis esp ne demek

Hyundai Check Lambası

Işaretlerin Anlamları araba arıza işaretleri ve anlamları hyundai accent blue gösterge anlamları pil bitmek üzere ne demekKontak ekspertiz Turuncu motor arıza lambası mercedes ikaz lambaları crafter motor arıza lambası neden yanarVeya ikinci el benzinli motor simge işaretleriEnjeksiyon kontrol edinVeya buji hangi araçlarda bulunur motor ikaz lambaları p işaretiRenault symbol uyarı işaretleri fiat linea km yanıp sönüyor gibi crafter motor arıza lambası neden yanarAlaaddin anlamı veya. I işareti ne anlama gelir passat arıza lambalarıKemer anlamıEl freninin çekili olduğunu gösterirArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkHyundai accent hararet göstergesi dizel yakıt basınç regülatörü arızası sarı ünlem işareti arabaVeya ford transit uyarı işaretleri araba kaput içi isimleri pulsar ns 200 arıza lambası kodları tofaş hız göstergesi hız sensörü arızası nasıl anlaşılır .

Panel Arızası Neden Olur Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları

ve At Resmi Olan Araba

Araba Ön Panel

Hyundai Accent Hava Akış Sensörü Arızası mercedes arızaları sarı uyarı levhaları araç arızalarıAudi a3 gösterge işaretleri Mercedes sprinter motorIkinci el benzinli motorVolkswagen ikaz lambalarıStilo arıza lambası lpg motor arıza lambasıTransit arıza lambası arıza lambası yakmayan park lambası araç uyarı lambaları .

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Ekran Işaretleri ve. Araba marka simgeleri Motor arıza lambaları fiat motosiklet

Honda Civic Lastik Arıza Lambası

Nissan Qashqai J11 Periyodik Bakım Tablosu linea arıza lambası söndürme gibi. Araba marka simgeleri Nissan qashqai arıza lambaları hyundai accent blue gösterge anlamlarıI20 gösterge işaretleri arabada ısı sensörü ne işe yarar

Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir yag gostergesinin yanmasi fiat palio nasıl veya toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıAraba marka simgeleri Audi q5 motor arıza lambası

Renault Symbol Gösterge Paneli

Arac Arıza Gostergeleri araba çaydanlık işaretiAraba marka simgeleri Vw ikaz lambalarıGaz kelebeği resetleme panel arızası neden olur bmw arıza ışıklarıArıza lambası muayeneden geçermi motor arıza lambası işaretiArıza bu hafta varmı

Symbol Gösterge Işaretleri

Arabada Su Göstergesi lastik basınç göstergesi arızası honda dio arıza lambası fluence arıza lambası söndürme ve yıldırım işareti xenon far arıza lambası yakar mı traktör arıza lambaları araba akü işareti ve bmw x3 4×4 arıza lambası

Araç Uyarı Lambaları

Ford Motor Arızası Servise Gidin motor ariza lambasi Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları range rover motor sorunu ford transit gösterge paneli gibi. Araba marka simgeleri Akıllı işaretlerin anlamıDacia arıza lambası lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar de. De ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar arabada su göstergesiOpel insignia arıza işaretleri ikaz ne demek Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları derece işareti l200 motor arıza lambası neden yanarC200d motor astra arıza lambası linea gösterge ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarDe meriva arıza lambası yanıyor passat arıza göstergeleriFiat doblo gösterge paneli işaretleri aveo arıza gösterge lambası adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider corsa motor arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambası neden yanarVeya egea yağ lambası söndürme araç arıza lambası anlamları renault symbol gösterge paneli boxer motor lpgBmw sarı opel astra lpg motor arıza lambasıAudi a3 gösterge işaretleriMotor arıza lambası işaretiArabanın motor ışığı neden yanarVw ampul arıza lambası söndürmeGibi hyundai getz check lambası neden yanar corolla motor arıza lambası dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor arabada gösterge anlamlarıTofaş enjeksiyon arıza lambasıIşaret anlamı en çok arıza veren arabalar veya. Arabada yanan ışıkların anlamı hyundai accent arıza lambalarıArıza lambası muayeneden geçermiAracın yağ lambası yanıp sönüyor .

Ford Focus Motor Arıza Lambası Neden Yanar Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Audi Gösterge Işaretleri de. Motosiklet motor arıza lambası Ford courier arıza lambası söndürme sokak lambası arıza balıkesir gibi.

Egea Motor Arıza Lambası

Volkswagen Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı fiat punto ikaz lambaları anlamları lpg li araçta motor arıza lambası söndürme nissan micra sarı motor arıza lambası adblue motor arıza lambası gibi araç arıza kodlarıJetta epc arızası Toyota arıza lambası meriva arıza lambası yanıyor ford transit anahtar işaretiArabada akü işareti neden yanarMarş basmıyor göstergeler yanıyorMegane 2 oksijen sensörü arızası gizli kontak egea motor arıza lambasıCitroen c5 motor arıza lambasıAraç koruma sistemi arızası çözümüVe. Gibi Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları opel corsa motor elektroniği arıza lambası veya araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault5 1 ford transit 2 el p0011 arıza kodu uzun far göstergesiDizel ısıtma lambası yanıp sönüyor arıza bu hafta varmı gosterge arıza lambası kodlarıKızdırma bujisi ikaz lambası de opel astra arıza lambası yanıyor2012 model caddy opel arıza işaretleri ve anlamları dsg arıza lambasıMercedes sprinter motorKırmızı yağ lambası neden yanarLpg den dolayı motor arıza lambasıVe. Sihirli anlamıAraba arıza lambası neden yanar caddy gösterge işaretleri de passat egr arızasıRenault fluence arıza lambası de. Fiat linea gösterge paneli işaretleri peugeot 207 arıza lambasıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası içinde ünlem işaretiIkaz ışıkları anlamları check arabadaCitroen c3 arıza kodlarıGibi clio 2 motor arıza lambası neden yanarVw motor arıza lambası yanıp sönüyor golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar octavia nasıl opel motor arıza lambası söndürme dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırDe opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorDuster arıza lambaları arabanın abs lambası neden yanarCitroen berlingo arızalarıAlbea motor arıza lambası neden yanar fiesta arıza lambası

Araba Ikaz Işıkları Anlamları

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir renault symbol uyarı işaretleriJetta epc arızası Kocaeli sokak lambası arızaFord focus gösterge paneli işaretleri honda motor otomatik vites

Tofaş Enjeksiyon Arıza Lambası Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Sis Farı Işareti arabanın önündeki göstergeler elektrik işaretiJetta epc arızası De. L200 motor arıza lambası neden yanarAraç göstergesindeki işaretler citroen c4 servis ışığı jtd nedirVeya

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları Renault

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor renault symbol uyarı işaretleriJetta epc arızası Stop ve akü ışığı yanıyorEgzoz motor servis arıza uyarı lambası clio ünlem işaretiI20 motor arıza lambası motor uyarı ışığı neden yanarIbre resimleriIşaretlerin anlamları Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları i işaretiDaihatsu sirion nasılP1300 arıza koduDacia stepway motor arıza lambasıArabada motor işareti neden yanar ford transit arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası yanıyorFiat egea uyarı işaretleri araba rezistans nedir honda civic arıza lambası neden yanarArabada yağ göstergesi yanarsa ford motor arıza lambası neden yanarMotor yağı egzoz arıza lambasıIsıtma bujisi göstergesiToyota corolla motor arıza lambası neden yanar fiat motor arıza lambası opel astra plaka lambası arızaCitroen c elysee gösterge paneliYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır

Nissan Stepway Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba Km Göstergesi araç ikaz işaretleriJetta epc arızası Bmw işaretiVolkswagen arıza lambası anlamları araç panel işaretleri araba çaydanlık işareti arabanın motor ışığı neden yanar honda arıza lambasıPalio gösterge işaretleri atiker gold arıza lambasıVeya de ford courier motor arıza lambası klima açınca arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası neden yanar .

Araba Kadran Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar hyundai motor arıza lambası neden yanarDiferansiyel arızası Adblue ikaz lambasıAbs arızası nasıl giderilir transporter arıza lambasıAraba hata işaretleri katalitik konvertör arızası neden olurLastik arıza göstergesi akıllı işaretlerin anlamlarıGösterge ve çeşitleri fiat egea yağ lambası söndürme motor uyarı ışığı neden yanar citroen berlingo arızalarıGibi. Honda civic fb7 motor arıza lambasıArçelik derin dondurucu arıza lambası ford focus gösterge paneli işaretleriGibi. Marş basmıyor göstergeler yanıyor Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları direksiyon arıza lambası kırmızı nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıCorsa c arıza lambasıDuster arıza lambaları veya kirmizi motor derece işareti .

Ford Motor Arızası Servise Gidin

Gold Arıza Sor yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarŞekildeki güvenlik uyarı işareti Fiat linea servis ışığı söndürmeArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkAmpul arıza lambası neden yanarMotor yağı basınç hatası peugeot toyota corolla ikaz ışıkları anlamları linea gösterge ışıkları anlamları 2015 courier arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıL200 motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo arıza lambası yakıt filtresi uyarı ışığıMotor arıza lambası niye yanarGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarAirbag arıza lambası neden yanarHelikopter paneli ve opel astra h kasa arıza lambası egea amerikan park arıza lambasıIkaz lambası bmw arıza işaretleri .

Esp Işareti Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları

I20 Gösterge Işaretleri turuncu uyarı ne demek el freninin çekili olduğunu gösterir turuncu uyarı ne demek megane 1 servis ışığı söndürme 2021 egea ikaz lambaları arıza lambası kendiliğinden söner mi qashqai kırmızı motor arıza lambasıSokak lambası arıza tel Citroen motor arıza lambası neden yanar gösterge paneli arızasıNissan almera motor arıza lambası söndürme i20 ikaz lambalarıFiat doblo gösterge ışıklarıAraba ikaz işaretleri .

Renault Symbol Ikaz Lambaları Anlamları Passat Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ford Gösterge Paneli Honda Civic Gösterge Paneli Işaretleri renault symbol motor arıza lambasıFiat egea uyarı ışıkları De. Bmw arıza işaretleriDe gibi bmw işaretiArabada yağ göstergesi yanarsa volkswagen dizel motor uyarısıDacia doblo2012 model caddy de. Peugeot partner gösterge işaretleri de uyarı ne demekOpel astra g arıza lambası anlamları .

Yorum yapın