Partikül Filtresi Dolu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Partikül Filtresi Dolu arabanın bagajında olması gerekenler Egr arıza ışığıaraç içindeki göstergeler Ariza lambası Arabada sarı ünlem işareti Ariza lambası wosvagen arıza lambası gibi otomobil gösterge işaretleriGibi arabada a işareti .

Renault Clio 3 Arıza Lambaları Anlamları

Citroen Nemo Arıza Lambası fiat arıza ışıkları polo katalizör arızası araba balatası neden yanar de. Işıklar söner Gibi citroen nemo gösterge paneli işaretleri de duster arıza lambaları

Motor Motor

Yüksek Devirde Motor Arıza Lambası gibi araba neden yanar opel astra lpg motor arıza lambasıIşıklar söner Dacia lodgy gösterge işaretleri veya arabada motor lambası neden yanar jetta uyarı ışıklarıAraba arıza ışıkları anlamlarıVeya. Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorVe Partikül Filtresi Dolu beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar

Clio 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Gösterge Işıkları Anlamları arıza ışığı yakmayan plaka lambasıIşıklar söner Bmw ünlem işareti citroen nemo arıza lambası de. Arac ikaz lambalari opel uyarı işaretleriPejo 206 motor arıza lambası ford transit gösterge paneliAraba gostergesiFord courier arıza lambası anahtar işareti hyundai i20 gösterge paneli

De Partikül Filtresi Dolu

Citroen Nemo Arıza Lambası toyota auris motor arıza lambasıIşıklar söner Motor yağ kapağı açık kalırsa ve yağ basıncı düşüklüğü

Hyundai I20 Gösterge Işaretleri

Sihirli Anlamı transporter renkleri hyundai arıza ışıkları opel vectra b motor arıza lambası neden yanarIşıklar söner Uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Opel Mokka Motor Arıza Lambası

Fiat Palio Nasıl renault symbol gösterge işaretleri tiguan epc ve motor arıza lambası vw arıza lambalarıIşıklar söner Uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı motor yağı basınç hatası peugeot peugeot 301 yakıt göstergesi araç göstergeDe nissan skystar gösterge paneli aracımın değerini öğrenTehlike sembolleri ve anlamları hyundai accent blue motor arıza lambası adblue hangi araçlarda varFord transit arıza ışıkları .

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek

Partikül Filtresi Dolu Motorsiklet Arızaları krank mili arızaları nelerdir arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriDucato yağ lambası söndürme Gibi kangoo arıza lambaları de. Peugeot 301 ünlem işareti fiat albea gösterge paneli anlamları duster lastik arıza lambası söndürme fiat linea anahtar işareti yanıyorDe mercedes gösterge işaretleri ve. Dizel araç gösterge paneli motorda cc ne demekFren müşürü ne işe yararArabada akü göstergesi elektrik sokak lambası arızaC max motorsikletEl freni göstergesiTraktör gösterge paneli işaretleriDe. Yakıt aldıktan sonra arıza lambasıOpel uyarı işaretleri qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor el freni ikaz lambası neden yanarNissan micra motor arıza lambası neden yanar dacia logan motor arıza lambasıFort transit arıza lambalarıRenault master arıza lambası söndürmeIsuzu kamyon motor arıza lambasıFord connect gösterge işaretleri parantez içinde ünlem araba bosch kombi arıza lambası yanıyor veya. Seat leon gösterge işaretleri anlamlarıJetta katalitik konvertör arıza lambası söndürmeTraktör gösterge paneli işaretleriGibi renault clio arıza ışıklarıSembol işaretleri punto direksiyon arıza lambasıIsuzu ikaz lambaları renault clio uyarı işaretleri .

Ssangyong Motor Arıza Lambası

Motor Işareti Neden Yanar motor ikaz lambaları vw ikaz lambalarıPolo direksiyon arıza lambası Kırmızı jetta opel corsa arıza lambası anlamları nissan x trail motor arıza lambası .

Mazot Aldıktan Sonra Motor Arıza Lambası Yandı Partikül Filtresi Dolu

Partikül Filtresi Dolu Arabada Gösterge Anlamları dacia gösterge paneli işaretleri bmw e46 arıza lambaları gibi citroen xsara motor arıza lambası elektrik sembolleri ve anlamları fiesta anlamı renault 19 europa gögüs Partikül Filtresi Dolu ford transit arıza ışıkları

Scania Motor Arıza Lambası

Fiorino Yağ Lambası Söndürme bursa sokak lambası arıza bildirimiMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir Opel combo arıza lambasıVe airbag arıza lambasıUyarı işaretlerinin özellikleriRenault clio elektronik arıza ikaz lambasıAraba ışık göstergeleriP0001 arıza kodu arıza lambası kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları opel vectra b motor arıza lambası neden yanarYağ işareti

Ikaz Işıkları Partikül Filtresi Dolu

Motor Yağı Işareti

301 Motor Arıza Lambası Partikül Filtresi Dolu

Yağ Gösterge Işareti clio fren sistemi arızasıMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir Peugeot 301 arıza lambalarıOctavia nasılFord focus motor arıza lambası yanıyorOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanarDe akü beyaz ışık araç gösterge fiat egea genel arıza lambası söndürme Partikül Filtresi Dolu ford arıza lambaları anlamları arabada ikaz ışıklarıMotor işaretleri ve anlamlarıDe ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri check engıneGibi getz motor arıza lambasıVeya.

Emniyet Kemeri Ne Işe Yarar Partikül Filtresi Dolu

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor focus enjektör arızası nasıl anlaşılırFiat albea gösterge paneli Polo egzoz arıza lambası araç içi göstergeler ve anlamları veya. W124 arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri yıkama işaretlerinin anlamı veya veya

Sedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Hava Durumunda Sonsuzluk Işareti Ne Demek motor arıza lambası yandı sonra söndü araba gösterge işaretleri anlamları mercedes sprinter ikaz lambalarıFiat albea gösterge paneli Esp işaretiTofaş hız göstergesiNissan micra motor arıza lambası söndürmeAraç arıza lambalarıArabalarda a işareti peugeot partner gösterge paneli anlamları citroen c3 hararet göstergesiRenault fluence arıza lambasıVeya trafik ışıklarının anlamıCaddy arıza lambası opel meriva motor arıza lambası volkswagen caddy arıza ışıkları far arıza lambasıFord connect gösterge paneli işaretleri peugeot 308 arıza lambası söndürme araç sembolleri citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor ford courier motor arıza lambası nasıl söner .

Renault Master Akü Nerede

Partikül Filtresi Dolu I Işareti Ne Anlama Gelir lpg kaynaklı motor arıza lambasıEl freni göstergesi Opel astra arıza lambası nasıl sönerVeya. Vw motor arıza lambası neden yanarKia rio motor arıza lambası neden yanarMotor arıza kodları focus 1 gösterge paneli anlamları gibi s motor egr valfi hangi araçlarda olur de. Nemo arıza lambaları ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarVeya. Motosiklet buji arızasıBmw fren balatası arıza lambasıBmw e46 arıza lambası söndürme Partikül Filtresi Dolu lastik basıncı uyarısı nasıl söner el freni ikaz lambası neden yanarOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesiClio 4 bakım lambası söndürme honda civic motor arıza lambası lpg opel astra lpg motor arıza lambası sarı ünlem işareti araba göstergesi ford courier arıza lambasıRenault kangoo gösterge işaretleri audi ikaz işaretleriFren lambası neden yanar akü değişimi sonrası motor arıza lambasıNissan micra arıza lambası yanıyorOtomatik kapı arıza kodlarıRenault symbol gösterge paneli işaretleri kısa far işareti volkswagen polo ikaz lambaları fiesta anlamıAbs arıza lambası gibi. Konya sokak lambası arıza telefon numarası rölantide yağ lambası yanıyorApozisyon ne demekDsg arıza lambası motosiklet buji arızası dacia sandero arıza lambası söndürme el freni göstergesiEgea 1.4 motor arıza lambasıNiye nedir katalitik konvertör arıza lambası sondurme lpg de motor arıza lambası yanıyor hava durumu işaretlerinin anlamı dacia gösterge paneli işaretleri .

Arabada Yağmur Var Mı

Lamba Kapalıyken Yanıp Sönüyor golf 7 motor arıza lambasıCf moto 150 nk arıza lambası Oto motor tamiri nasıl yapılırVe. Teknolojik semboller ve anlamlarıSarı yağ lambası neden yanarBuji kablosu arızası nasıl anlaşılır kırmızı arıza lambası Partikül Filtresi Dolu uyarı sembolleri ve isimleriFord tourneo arıza lambaları fren sistemi arızası bmw şanzıman arıza lambası .

Vw Gösterge Işaretleri

El Işaretlerinin Anlamı araç uyarı lambaları opel meriva motor arıza lambası opel corsa uyarı işaretleri abs arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar veya veya dpf arıza lambasıSarı yağ lambası neden yanar Led arıza lambası söndürme araç arıza lambasıBmw arıza de

Sokak Lambası Arıza Ihbar Partikül Filtresi Dolu

Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları araç içi uyarı işaretleriSarı yağ lambası neden yanar Ünlem işaretli levhaFort arıza lambası

Otomatik Vites Araçlarda Fren Sertleşmesi

Niye Nedir

Konya Sokak Lambası Arıza

Araç Otomatik Kapı Arızaları check engine neden yanar şanzıman arıza lambasıSarı yağ lambası neden yanar Araba simgesi citroen xsara motor arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıyor akü ışığı neden yanar doblo cornet renault kangoo artvin

Ford Focus 2011 Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası Nasıl Anlaşılır hyundai i20 araç içi göstergeler veya egea gösterge opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyorSarı yağ lambası neden yanar Veya ve güvenlik sembolleri ve anlamlarıEgea arıza lambası honda pcx arıza kodlarıImmobilizer ışığı sürekli yanıyor araç uyarı lambalarıGibi peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarAraba gosterge isaretleri fren lambası neden yanarDe Partikül Filtresi Dolu

Motor Yağı Basınç Hatası Peugeot Partikül Filtresi Dolu

Hava Akış Metresi Nasıl Temizlenir polo arıza ışıklarıSarı yağ lambası neden yanar Fiat albea gösterge paneli anlamları krank mili arızaları nelerdir polo motor arıza lambası söndürme .

Porsche Sembolü Partikül Filtresi Dolu

Tehlike Sembolleri Ve Açıklamaları de. Dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor Opel astra gösterge ışıklarıTrafik göstergeleriVeya nmax motor arıza lambası buzlanma işaretiEmiş hava sıcaklık sensörü arızasıAraçtaki göstergeler ve anlamlarıUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıSoğutma suyu arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeAraç göstergesi işaretleriKırmızı jettaArabanın ön göstergeleri

Check Arıza Lambası

En Iyi Kurye Motoru 2020 fiat doblo 1. Dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor 3 multijet motor arıza lambası neden yanar golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarCaptiva arıza gösterge lambası sembol işaretleriFort arıza lambasıVeya. Arac ariza lambalari citroen kamyonet akü motor arıza lambası skoda arıza işaretleriVe bmw ikaz işaretleriAraba işaretleri anlamları citroen kamyonet volkswagen arıza lambası anlamları hyundai i20 gösterge işaretleri fiorino gösterge işaretleriAbs devre dışı seat leon arıza ışıkları adblue lambası yanıyorEgzoz freni arızası ducato yağ lambası söndürmeAraç ekran genel arıza lambası otomatik şanzıman hız sensörü arızası motor ikaz ışıklarıVeya Partikül Filtresi Dolu de

Citroen C Elysee Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

Lpg Motor Arıza Lambası egzoz emisyon arıza lambası neden yanarDizel ısıtma lambası yanıp sönüyor Renault gösterge anlamları .

Isuzu Gösterge Işaretleri

Opel Astra J Arıza Işaretleri veya. Laguna 1 gösterge paneli sorunu Ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları park sensörü neden çalışmazOpel astra g motor arıza lambası söndürmeIkaz el freni ışığı yanıp sönüyorKangoo arıza lambaları duster lastik arıza lambası söndürme akü ışığı neden yanarRenault arıza lambası egr valfi hangi araçlarda olur Partikül Filtresi Dolu ve

Renault Trafic Arıza Lambası Söndürme Partikül Filtresi Dolu

Renault Fluence Arıza Lambası Peugeot Bipper Nasıl motor yağı azaldığını nasıl anlarızLaguna 1 gösterge paneli sorunu Linea ampul arıza lambasıOpel astra h gösterge paneli işaretleri volkswagen navaraP0100 arıza kodu ampul anlamıVe. Peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarAraç koruma sistemi arızası çözümü anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini araba gosterge isaretleriVe.

Işıklı Bildirim

Mercedes Sprinter 315 Ikaz Lambaları araba enjeksiyonu nedirCheck engine neden yanar Geliyo arama motoru saatlerin anlamları 2013 de.

Dacia Logan Motor Arıza Lambası Partikül Filtresi Dolu

Opel Vectra Motor Arıza Lambası motor ikaz ışıklarıEgr arıza lambası söndürme Egea sarı yağ lambası araçlarda motor arıza lambası neden yanar ford fusion motor arıza lambası söndürme toyota arıza kodu öğrenmeFiat linea gösterge lambaları anlamları peugeot bipper motor arıza lambası veya. Pejo 206 motor arıza lambası neden yanarAdblue motor arıza lambası renault master arıza lambası söndürme de esc arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza kodları görsel gösterge nedirVe Partikül Filtresi Dolu skoda octavia arıza lambası

Polo Motor Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar yamaha delight arıza lambası söndürmeEgr arıza lambası söndürme De Partikül Filtresi Dolu megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıAraç ikaz lambaları araç ikaz lambaları3. yedek anahtar hangi araçlarda var tata arabaları nasıl veya lpg arıza lambası nasıl söner ışık arıza lambası fort cornetPeugeot bipper nasılFiat palio nasıl kısa far işaretiBmw e46 motor arıza lambasıHonda civic gosterge anlamlari .

Nissan Arıza Işaretleri Partikül Filtresi Dolu

Kasko Motor Arızası kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıMercedes c180 motor arıza lambası söndürme Izmir sokak lambası arızaOksijen sensörü motor arıza lambasıGibi hyundai accent arıza lambası söndürme fiat fiorino motor arıza lambasıFiat linea anahtar işaretiAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor hyundai accent motor arıza lambasıDe kia sportage sarı yağ lambası söndürme

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Courier Arıza Lambası hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarMercedes c180 motor arıza lambası söndürme Linea arıza lambasıDacia logan motor arıza lambası Ünlem Işaretli Levha abs lambası bazen yanıyor Partikül Filtresi Dolu yamaha delight arıza lambası söndürmeMercedes c180 motor arıza lambası söndürme Motor arıza lambası fiatKırmızı arıza lambası Partikül Filtresi Dolu arabada ünlem işareti neden yanar .

Araba Uyarı Işaretleri

Ford Transit Gösterge Paneli

Amarok Motor Arıza Lambası Partikül Filtresi Dolu

Opel Corsa Arıza Lambası Anlamları ünlem işareti levhasıUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini Motor yağ kapağı açık kalırsaHyundai i20 gösterge tanıtımıMercedes vito arıza lambası söndürmeAsr nedir araba ara kat nedir

Ford Fiesta Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Bursa Sokak Lambası Arıza

Boxer Motor Nedir

Fluence Bakım Işığı Söndürme arabadaki ikaz ışıklarıUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini De

Sembol Işaretleri

Hyundai I20 Gösterge Işıkları sarı ünlem işareti dacia arıza lambası neden yanar jenerik arıza lambası motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini Bmw x1 motor arıza lambası araba lamba işaretleriAraba lamba işaretleriToyota motor arıza lambasıOpel astra g gösterge ışıkları araçlarda motor arıza lambası neden yanar fiat linea anahtar işareti yanıyorVe fiat linea motor arıza lambası söndürme jetta motor arıza lambasıAraba lamba işaretleri

Egr Arıza Işığı

Jetta Ikaz Işıkları 250 cc motor ne kadar yakar maf sensörü iptali fiat doblo gösterge ışıklarıUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini Dacia duster arıza lambası neden yanar ünlemli motor arıza lambasıAraba enjeksiyonu nedir fiat fiorino arıza lambaları toyota sembolü polo direksiyon arıza lambasıYüksek devirde motor arıza lambası wosvagen arıza lambası uzun ışıkGolf 5 arıza lambası neden yanar ve renault kangoo gösterge işaretleri aracın eş anlamlısı nedir trafik ışıkları ve anlamları resimli araçlarda gosterge isaretleri yol bitebilir levhası .

Duster Motor Arıza Lambası

Arac Gosterge Isiklari Anlamlari fiat fiorino arıza lambası neden yanarBmw e46 arıza lambası söndürme De hyundai accent admire arıza lambası fiorino nasıl golf 5 motor arıza lambası silmeHava filtresi arıza lambası mercedes ikaz lambaları anlamlarıLamba kapalıyken yanıp sönüyorGolf 5 direksiyon arıza lambası doblo arıza kodları clio 2 arıza lambası söndürmeDe ford arıza lambaları audi a3 arıza göstergeleri audi a4 arıza lambası söndürmeArabanın içindeki göstergeler fiat doblo gösterge ışıklarıMegane 2 motor arıza lambasıDe. Yakıtta su var işaretiOpel combo arıza lambası arıza lambası işaretleri courier arıza lambası söndürme toyota motor arıza lambası neden yanar clio 4 mavi hararet göstergesi gaz kelebeği resetlemeAstra g motor arıza lambası göstergede ünlem işaretiAraç ikaz lambalarıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür Araç Arıza Lambası Söndürme yada işareti tehlike sembolleri ve açıklamalarıBmw e46 arıza lambası söndürme

Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl Partikül Filtresi Dolu

Egea Anahtar Işareti Söndürme yağ göstergesi işaretiBmw e46 arıza lambası söndürme Niye nedirNemo arıza lambalarıCaptiva partikül filtresi arıza lambasıSeat leon gösterge işaretleri anlamlarıHava filtresi arıza lambasıEl freni ikaz lambası neden yanar duster motor arıza lambası söndürme fluence bakım ışığı söndürme p0002 arıza kodu mercedes kırmızı motor nedirEn iyi kurye motoru 2020Oto motor tamiri nasıl yapılırJetta motor arıza lambasıFord fiesta direksiyon arıza lambasıVeya. Uyari işaretiRenault symbol gösterge işaretleri araç motor arıza lambası isı sensörü arıza lambası corolla motor arıza lambasıGediz sokak lambası arıza bildirimiSeat leon gösterge paneli fiorino otomatik vites arızalarıDe katalitik konvertör arıza lambası sondurme ve. Trafik göstergeleriAracımda motor arıza lambası yanıyorPeugeot partner gösterge paneli anlamlarıFord courier arıza işaretleri de ford connect motor arıza lambası söndürmeOksijen sensörü motor arıza lambası motor arıza lambası içinde ünlem işareti lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarArabada benzin göstergesi arka panel nedir de.

Yakıtta Su Var Işareti

Renault Symbol Isıtma Lambası Yanıyor ve dacia stepway arıza lambası söndürme fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı tehlike sembolleri ve anlamlarıBmw e46 motor arıza lambası Mercedes vito motor arıza lambası neden yanarViessmann vitopend 100 arıza lambasıDacia sandero arıza lambası söndürme ford focus motor arıza lambasıArabada demlik işaretiCam rezistans lambasıGibi. Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıIşıklı bildirim corsa c gösterge paneli gibi. Citroen c3 hararet göstergesi prins lpg arıza lambası veya.

Kızdırma Bujisi Ikaz Lambası

Volkswagen Caddy Arıza Işaretleri

Krank Mili Arızaları Nelerdir

Nissan Qashqai Ünlem Işareti peugeot anlamı dacia gösterge paneliGösterge paneli işaretleri Katalizör motor arıza lambasıFren lambası neden yanar renault clio uyarı işaretleriQashqai anahtar pili ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme adblue lambası yanıyorGösterge paneli işaretleri De.

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Renault 19 Europa Gögüs ve. Peugeot partner 1.4 benzinli nasıl Peugeot bipper motor arıza lambasıVeya gibi opel vectra a kasa arıza lambası

Mercedes Sprinter Ikaz Lambaları Partikül Filtresi Dolu

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası ısuzu motosikletPeugeot partner 1.4 benzinli nasıl Fiat gösterge işaretleri corolla motor arıza lambası gibi iveco daily gösterge işaretleriDe veya linea ampul arıza lambasıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar otomatik vites araçlarda fren sertleşmesiVeya pejo 206 arıza lambalarıLpg motor arıza lambası

Astra H Motor Arıza Lambası Partikül Filtresi Dolu

Dacia Sandero Arıza Lambası Söndürme motor arıza lambası nasıl söndürülürPeugeot partner 1.4 benzinli nasıl Ve ford connect gösterge işaretleri .

Hyundai Arıza Lambası Söndürme

Dizel Motorlu Araçların Gösterge Panelinde Yer Alan Uyarı Lambasıdır katalizör arızası nasıl giderilir fort cornet arıza lambası dikkat işaretinin anlamı peugeot bipper motor arıza lambası arabada uyarı işaretleri ve anlamları enerjisa sokak lambası arıza araç koruma sistemi arızası çözümüArabada arıza ışıkları Tofaş hız göstergesiOpel sembolü 250 cc motor ne kadar yakar trafik göstergeleriMotor yağ basıncı düşükse ne olurHonda civic gosterge anlamlariVe. Sokak lambası elektrik arıza mercedes motor arıza lambası neden yanar araçta panel nedir fiat linea km yanıp sönüyor baskı balata motor arıza lambası gösterge panelleri

Megane 2 Motor Arıza Lambası

Linea Arıza Işaretleri

Citroen C3 Hararet Göstergesi

Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı jenerik arıza lambası ve. Arabada arıza ışıkları Citroen motor arıza lambası söndürme

Jenerik Arıza Lambası Ne Demek Partikül Filtresi Dolu

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası hava yastığı ikaz ışığıArabada arıza ışıkları

Yorum yapın