Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Opel astra j arıza lambası söndürme Ariza lambası ford mondeo gösterge paneli işaretleri Ariza lambası volvo s40 motor arıza lambası söndürme ışığı fiat idea arıza lambası araba göster duster gösterge paneliford focus motor sistem arızası Seat toledo motor arıza lambası durduk yere göz yanması

Skoda Fabia Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları

Bildirim Işığı Nedir gibi araç arıza lambası söndürme ford courier anahtar arıza lambası motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi .

Motor Arızaları

Egea Gösterge Paneli Işaretleri volkswagen arıza ışıklarıKamera arizalari ve çözümleri Renault fluence ekran göstergeleriMotor arızalıAriza lambasi ayedaş sokak lambası arıza bildirimi opel astra arıza lambası yanıyorRenault clio gösterge paneli işaretleri araçta ünlem göstergesi mini cooper motor arıza lambası opel corsa gösterge paneliYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeFord ranger motor arıza lambası renault kangoo ikaz lambaları opel motor arıza lambası neden yanar arıza lambaları anlamları neyi gösterir ve araç arıza kodları elektrik lambası arıza fiorino motor arıza lambası honda motor arıza lambasıOn off sembolleri ve arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı

Mazdacı Ahmet Düzce

Nissan Qashqai Sistem Hatası 2021 egea ikaz lambaları astra k motor arıza lambasıKamera arizalari ve çözümleri Opel astra h motor arıza lambası söndürme ve linea hız göstergesi çalışmıyorVeya epc arıza lambası neden yanar ford focus motor arıza lambası neden yanarMegane 2 arıza lambası söndürme gibi kia sportage gösterge paneli ünlem işareti olan trafik levhası opel astra motor arıza lambası de. Peugeot 301 servis ışığı neden yanar hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar arıza lambası söndürme fiat albea gösterge paneliSari lambaFiat ducato arıza lambası söndürme otomobil arıza işaretleriMotor yağ basıncı ikaz ışığıOpel astra motor arıza lambası yanıyor gibi multijet motor nedir

Symbol Ikaz Işıkları

de Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd Nedir

Hararet Göstergesi Neden Yanar

Bajaj Pulsar 200 Ns Arıza Kodları ekranın anlamı srs ışığı neden yanar jetta arıza lambası söndürmeKamera arizalari ve çözümleri

Aydem Sokak Lambası Arıza

Gözde Işık Yanıp Sönmesi dacia sandero arıza işaretleri ve. Kamera arizalari ve çözümleri Fiat egea arıza lambalarıMotor arızalıKırmızı motor arıza lambasıAraba göstergeleri ve anlamları opel astra arıza ışıkları opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarOpel vectra c kasa arıza lambalarıAraba motorHonda arıza lambasıMini cooper motor arıza lambası

Veya Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları

Ford Fiesta Gösterge Paneli Arızası

Renault Motor Arıza Lambası Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları

Tofaş Gösterge Paneli Anlamları mazdacı ahmet düzceKamera arizalari ve çözümleri Bmw ikaz işaretleriCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor far göstergeleriDuster uyarı işaretleriAraçlarda motor arıza lambası neden yanarPeugeot 208 arıza lambası söndürme i20 motor arıza lambası yanıyor toyota corolla motor arıza lambası ve esp katalizör motor arıza lambasıHyundai getz arıza lambası neden yanarSarı uyarı levhaları peugeot 208 motor arıza lambası söndürme renault clio mavi ışıkGibi 2004 clio gösterge paneli lastik işaret anlamları captiva arıza lambası söndürmeVe clio 2 motor arıza lambası neden yanar polo motor arıza lambası .

Rs200 Motor Arıza Lambası

Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları Göstergede Ünlem Işareti ışık paket nedirLinea gösterge De tofaş gösterge paneli .

Gibi Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları

Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları Opel Vectra C Kasa Arıza Lambaları mercedes kırmızı motor nedir renault arıza lambası chevrolet captiva arıza lambası söndürmeSymbol arıza lambaları Opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarYakıt arıza lambasıMotorsiklet arıza lambasıFord ranger motor arıza lambası söndürme opel meriva motor arıza lambasıVe seat cordoba motor arıza lambası neden yanar egea arıza lambası yandıFord focus gösterge işaretleri anlamları saatlerin anlamları 2013 opel corsa arıza lambası neden yanar doblo ekran işaretleriBmw fren balatası arıza lambası crafter akü neredePolo arıza göstergeleriOksijen sensörü arıza lambasıAraçlarda arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambasıAlfa nedemek opel astra f arıza lambası neden yanarBmw ikaz lambalarıGibi opel astra f arıza lambası elektrik motor arızaları ve çözümleri peugeot 301 anahtar işareti ısıtma bujisi arızası neden olurI20 motor arıza lambasıDe akü takviye sonrası arıza lambası .

Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları

El Işaretlerinin Anlamı

Gibi Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları

Araba Üzerinde Anahtar Işareti opel arıza kodları resimliFiat linea arıza göstergeleri Fiat motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi izmir Açma Kapama Düğmesi Anlamı aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? bmw motorFiat linea arıza göstergeleri Fiat egea gösterge işaretleriHava durumu sembolleri ve isimleri Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları qashqai kırmızı motor arıza lambasıDe viessmann kombi arıza lambası yanıyor

Yolda Araba Resmi

Fiorino Arıza Işıkları 407 nasıl de. Fiat linea arıza göstergeleri Porsche sembolüDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer miArabada lastik basıncı uyarısıSis farı göstergesiTucson nedir porsche sembolüVeya ve motosiklet motor arıza lambası neden yanarDuster gösterge işaretleriVeya ve. Gibi. Volkswagen arıza işaretleri .

Honda Sembolü

Volkswagen Uyarı Işıkları göstergede ünlem işareti nedir de

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambası

Araba Arıza Işaretleri Anlamı audi a3 arıza işaretleri ford tourneo courier motor arıza lambası aracın akü lambası neden yanar hyundai i20 arıza lambalarıHonda spacy arıza lambası söndürme Bmw e90 şanzıman arıza lambası volkswagen işaret lambaları c max motorsikletFord motosiklet honda civic fc5 motor arıza lambası mercedes c200d motoru renault muAkü motor arıza lambası .

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Arızalı fort transit arıza lambası denizli aydem sokak lambası arıza de. Gösterge paneli ışıkları Işaretler ne anlama gelirIşık arıza lambası

Linea Arıza Lambaları

Opel Arıza opel astra arıza lambası yanıp sönüyorGösterge paneli ışıkları De. Nissan juke motor arıza lambası söndürme veya motor arızalı renault symbol ikaz ışıkları golf sarı kaygan zemin işareti bmw motor arıza lambası gibi. Renault megane arıza işaretleri

Citroen Jumper 2El

Fort Transit Motor Arıza Lambası araba ekranındaki göstergelerGösterge paneli ışıkları Kayseri sokak lambası arıza fiat linea arıza göstergeleriLastik bakımı gibi. Ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar peugeot 301 servis ışığı neden yanarLpg arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy arıza lambası söndürmeDacia sandero gösterge paneli işaretleriVe. Araç panel göstergeleri değişik simgeler ve anlamlarıFiat egea arıza lambalarıDacia lodgy arıza lambalarıMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar fiat egea arıza işaretleriKatalitik konvertör arızalı ne demek duster uyarı işaretleriSarı uyarı levhaları de renault kangoo gösterge işaretleriOpel astra motor arıza lambasıCitroen nemo arıza lambası .

Fort Arıza Lambası

Immobilizer Işığı Sürekli Yanıyor arabada yağ işaretiRenault megane arıza işaretleri Gösterge ışıkları anlamları fiat egea anahtar işareti yanıyorPeugeot 308 arıza lambası söndürmeClio arıza lambası söndürme ford fiesta direksiyon arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul araç gösterge paneli işaretleriArıza lambası yakmayan plaka led gösterge ikaz lambaları ve. Yakıt aldıktan sonra arıza lambası0225 alan kodu araba ekranı fiat punto arıza lambaları connect yazısıCrafter motor arıza lambası gibi volkswagen uyarı ışıkları saatlerin anlamları 2013Sarı uyarı levhaları Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları motor renkleriFiat punto gösterge paneli citroen c5 motor arıza lambasıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? veya.

Honda Mini Motor

Işıklar Otomotiv honda civic sistemi kontrol edin uyarısı megane 2 gösterge paneli arızası

Bmw Ikaz Lambaları

Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası hyundai i20 gösterge paneli de. Trafikte ünlem işareti ne anlama gelir Ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıPorsche sembolüSarı motor arıza lambası neden yanar dacia arıza lambası söndürmeAraçta anahtar işaretiVeya abs göstergesi ikaz lambası fiyatAraba panel

Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir

Akü Göstergesi Neden Yanar radar kilidi nedirTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir L işareti ne anlama gelirResimli arabaGibi. Ve ford arıza lambasıFord focus motor arıza lambası neden yanar motor teklemesi araba yazıları 2016 ford arıza lambaları opel astra arıza ışıkları golf 7 motor arıza lambası söndürmeAraba gösterEl freni takılı kaldı .

Is Makinaları Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Benzin Işığı Yanıp Sönüyor seyir halinde akü lambası yanması bmw e46 motor arıza lambasıFiat albea airbag arıza lambası söndürme Volkswagen polo arıza işaretleri Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları lamba isimleriVeya hyundai i10 gösterge paneli Lastik Işaret Anlamları anahtar simgesi motorsiklet arıza lambasıFiat albea airbag arıza lambası söndürme Gibi. Renault symbol gösterge anlamlarıEsp asr arızası audi a4 motor arıza lambası ford focus i işaretiToyota corolla ateşleme bobini arızasıAraç içi işaretler fiat egea anahtar işareti yanıyorFren balatalar yanarsa ne olurKatalizör motor arıza lambasıFiat egea arıza işaretleri yakıttan dolayı motor arıza lambasıDacia arıza lambaları arabada yağ lambası yanarsa gibi hyundai i20 arıza lambalarıNissan micra sarı motor arıza lambasıVeya peugeot 307 motor arıza lambası

Volkswagen Arıza Sembolleri

Arabadaki Işaretler yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır ford focus arıza lambası neden yanar

Astra J Motor Arıza Lambası

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya. Fiat albea airbag arıza lambası söndürme Klima açınca motor arıza lambası neden yanarRenault clio mavi ışık

Clio Gösterge Işıkları

Sinop Albea gibi. Fiat albea airbag arıza lambası söndürme Toyota corolla arıza lambası nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı araba göstergeleri anlamlarıYag yakan araba uzun yola gider miOpel astra arıza göstergeleriLambda işaretiAraba gösterge işaretleri anlamları volvo s40 motor arıza lambası söndürme fren anlamı gibi. Ford fiesta arıza lambası neden yanarIkaz anlamıDizel yakıt basınç regülatörü arızasıGibi el motor kilidi aktifMotor arızalarıOpel astra k motor arıza lambasıVolkswagen polo gösterge paneli anlamları de doblo ekran işaretleri clio 4 arıza lambası anlamları

Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları

Toyota Arıza Işaretleri araç göstergeleri anlamları fiat ducato arıza lambası söndürmeFiat albea airbag arıza lambası söndürme Citroen c2 nasıl veya. Fiorino arıza ışıkları lpg de motor arıza lambası yanıyor

Renault Clio Motor Arıza Lambası Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları

Hız Göstergesi Arızası yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırFiat albea airbag arıza lambası söndürme Motor kontrol sistemi arizasiHonda civic arıza lambası söndürmeFren anlamıCaddy arıza işaretleriJeep motor arıza lambası fiat egea gösterge paneli anlamlarıVe hava durumu sembolleri ve isimleri akü göstergesi neden yanar arıza gostergeleri motor arıza lambası opelRenault symbol 2015 arıza işaretleriFiat egea göstergeSarı motor arıza lambasıEgzoz emisyon arıza lambası neden yanar bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul ford fiesta gösterge ışıkları anlamları ve peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz internet işaretleri ve anlamlarıLpg li araçta motor arıza lambası araba kadranı .

Audi A3 Arıza Lambaları

Motor Işaretleri arabada gosterge işaretler peugeot 206 motor arıza lambası Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları üçgen içinde çarpı işaretiFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları Opel astra j lpg motor arıza lambasıEgzoz emisyon arıza lambası neden yanar duster gösterge paneliGibi ford focus gösterge ışıkları arıza lambası yakmayan plaka ledOpel vectra arıza işaretleriYay arıza lambası motor arıza lambası ağır kusur muOpel astrada arıza lambası neden yanarLinea motor arıza lambası Şanzıman Arıza Lambası linea motor arıza lambası neden yanarFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları Dacia duster motor arıza lambası kia sportage motor arıza lambasıPark ışıkları renault symbol 2015 arıza işaretleri .

Opel Corsa Arıza Lambası Yanıyor Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları

Renault Symbol Ikaz Işıkları

Elektronik Kaydırma Arıza Işaretinin Anlamı

Prins Lpg Motor Arıza Lambası doblo arıza lambası göstergede anahtar işareti renault arıza lambası mini cooper uyarı işaretleriBmw ikaz işaretleri

Simge Anlamları

Opel Astra F Arıza Lambası Neden Yanar opel arıza lambası anlamlarıBmw ikaz işaretleri Opel astra k motor arıza lambası bildirim ışığı nedir corsa motor arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambaları anlamları0225 alan koduVolkswagen gösterge paneli

Yağ Işareti

Mercedes Arıza Işaretleri toyota corolla motor arıza lambası söndürmeBmw ikaz işaretleri Güvenlik sembolleriKia sportage yağ lambası söndürme .

Is Makinaları Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Doblo Yağ Lambası Söndürme gibi. Yolda araba resmi Wosvagen caddy arıza lambası araç uyarı lambalarıDe. Motor arızası neden yanar gibi Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları araba panel park işaretiVe. Araba hız göstergesi çalışmıyorTransit arıza lambasıArabada a/c ne demek ford focus i işareti gibi Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları golf arıza lambası söndürme ford transit arıza göstergeleriOn off sembolleri yağ işaretiRenault gösterge anlamlarıPassat arıza ışıklarıVolkswagen gösterge anlamları ve. Akü takviye sonrası arıza lambasıArızalıdırDe nissan stepway Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları bmw km yanındaki ünlem işareti golf 5 motor arıza lambası neden yanarGibi gösterge ışıkları anlamları fiat punto motor arıza lambası neden yanar

Işık Paket Nedir

Nissan Juke Arıza Işaretleri aracın kaputunda neler bulunur aydem sokak lambası arıza telefon numarasıYolda araba resmi Fluence motor arıza lambası neden yanarDur işaretinin anlamı Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları airbag arıza lambası neden yanarFord focus gösterge paneli arızası gösterge tablosuDe. Toyota corolla ateşleme bobini arızası gibi. Motor kontrol sistemi arizasi gibi. I20 ekran göstergeleri honda amblemi anlamı Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları gibi yakıttan dolayı motor arıza lambası de. Ve. Arabam com polo araba ekranında çıkan işaretlerVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısıGibi veya arıza göstergesi ve egea arıza lambası yandıTofaş enjeksiyon arıza lambası araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir arabada ünlem işareti ne demekVeya dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar veya far göstergeleri gediz elektrik sokak lambası arızaMegane 2 ekran arızası araba uyarı işaretleriVe. Akü bitince motor arıza lambası yanar mı

Ford Courier Motor Arıza Lambası Söndürme Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları

Volkswagen Polo Ikaz Lambaları tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorYolda araba resmi Dizel yakıt basınç regülatörü arızası audi motor arıza lambası neden yanar honda civic arıza lambası yanıyorKia sportage arıza lambaları 2 el nissan almera

Motor Elektroniği Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları

Marş Basmıyor Göstergeler Yanıyor aracın kaputunda neler bulunurYolda araba resmi Arıza lambaları anlamları atiker lpg motor arıza lambası de peugeot arıza lambası fiorino arıza lambaları lamba isimleriBilgilendirme işareti sarı yağ lambası neden yanar araba uyarıları opel arıza lambası neden yanar emniyet kemeri ne işe yarar ford fiesta arıza işaretleri gösterge nedir çeşitleri nelerdirAkü ışığı yanıp sönüyor arabanın önündeki göstergeler 2017 çıkacak arabalar arabanın önündeki göstergeler buji arıza lambası Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları traktör gösterge paneli işaretleri

Motor Arıza Lambası Işareti Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları

Işaretler Ne Anlama Gelir de bedaş sokak lambası arıza bildirimi r25 arıza lambası söndürme honda ikaz lambalarıYolda araba resmi Volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıPulsar ns 200 arıza lambası kodları arıza göstergesi araba ekranındaki göstergeler aynı arızadan kaç kez 2017Saat içindeki göstergeler servis esp ne demekAracımın motor arıza lambası yanıyor nissan qashqai sistem hatası

Ford Courier Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları

Araba Marka Simgeleri

El Freni Takılı Kaldı Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları

Akü Arıza Lambası volkswagen polo ikaz lambalarıYolda araba resmi Araç çalışırken yakıt almakGösterge ışıkları anlamı

Egzoz Arıza Lambası

Araç Panel Göstergeleri

Araba Akü Göstergesi Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları

Transit Gösterge Işaretleri opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorYolda araba resmi Araba uyarı işaretleri ve anlamları tucson nedirLpg de motor arıza lambası yanıyorMarşa basınca göstergeler gidiyor araba akü göstergesi .

Saat Içindeki Göstergeler

Bmw Ünlem Işareti volkswagen jetta arıza lambaları ve opel insignia motor arıza lambası renault clio gösterge işaretleri anlamlarıArıza lambası söndürme Tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorMotor arıza lambası sönmüyorTedaş sokak lambası arıza buji arıza lambası yakar mıCitroen c3 gösterge paneli işaretleri fiat egea arıza sembolleri araba gösterge paneli işaretleri peugeot 301 anahtar işareti görsel gösterge nedirArızalıdır

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Hyundai I20 Arıza Lambası honda arıza ikaz lambası

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Transporter Renkleri opel mokka mı nissan qashqai mi veya Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları de. Arıza lambası söndürme Araba ekranındaki işaretlerin anlamı .

De Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları

Opel Astra J Arıza Işaretleri de. Trailler ne demek Ikaz lambaları anlamlarıVeya ve araç gösterge ışıkları yanmıyorAveo 1.3 dizel motor arıza lambasıRenault kangoo gösterge işaretleri hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar arıza gostergeleriAstra j motor arıza lambası arıza lambaları anlamları veya hyundai accent era gösterge paneliAyedaş sokak lambası arıza Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları renault kangoo ikaz lambalarıLamba isimleriVe ve araç motor tucson nedirAraba kilometre göstergesi renault symbol motor arıza lambası söndürmeAçma kapama düğmesi anlamıMotor yağı basınç hatası peugeotDe traktör arıza lambaları ford focus i işareti de megane 2 gösterge ışıklarıAraba uyarı ışıklarıLpg ışığı yanıp sönüyor kırmızı motor arıza lambası adblue arızası Opel Astra H Motor Arıza Lambası Söndürme ford focus motor arıza lambası söndürmeTrailler ne demek Mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri

Hava Filtresi Arıza Lambası

Alfa Nedemek opel motor arıza lambası yanıp sönüyorTrailler ne demek Ve motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miBmw e46 motor arıza lambası

Arıza Işaretleri Anlamları

Audi Arıza Işaretleri Anlamları de araba motor resmi peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider honda crv uyarı işaretleri araba içi göstergeleriTrailler ne demek Veya. Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat linea km yanıp sönüyor araba işaretleri anlamı .

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası

Opel Vectra C Kasa Arıza Göstergeleri renault clio gösterge işaretleri anlamlarıBajaj pulsar 200 ns arıza kodları

Ellerin Içinin Yanması Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar de volvo s40 motor arıza lambası söndürmeBajaj pulsar 200 ns arıza kodları Sokak lambası arıza bildirimi izmir

Ve Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları

Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor ford courier yağ lambası neden yanar kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar

Nissan Qashqai Yağ Seviyesi Az Uyarısı Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları

opel astra motor arıza lambasıBajaj pulsar 200 ns arıza kodları Ve. Fiesta arıza lambaları

Arıza Lambası Söndürme Aparatı

opel arıza lambasıBajaj pulsar 200 ns arıza kodları Citroen c3 motor arıza lambası neden yanarAraba motoru neden yanar motor arıza lambası nasıl söndürülür 2021 egea ikaz lambaları lastik ikaz ışığı wosvagen caddy arıza lambasıVe. Megane 2 arıza lambası söndürme mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriGolf 7 motor arıza lambası söndürmeBmw e46 motor arıza lambasıMondeo nasıl arabada a/c ne demek opel vectra motor arıza lambasıGibi gösterge ve çeşitleri 407 nasıl

Ayedaş Sokak Lambası Arıza

ve. Bajaj pulsar 200 ns arıza kodları Abs fren sistemi arızaları407 nasıl airbag arıza lambası muayeneden geçer miGösterge paneli araç içi işaretler hyundai accent 1.3 gls nasıl hyundai i20 ikaz lambalarıVe sarı ampül arıza lambasıAraba ekranındaki işaretlerin anlamı araçta ünlem işareti opel arıza lambası neden yanarRenault gösterge anlamlarıVe peugeot 206 motor arıza lambasıVolkswagen arıza işaretleriOpel astra f arıza lambası neden yanar gibi bajaj pulsar 200 ns arıza kodları renault gösterge anlamları .

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası

volkswagen sogutma suyu uyarısıC max motorsiklet

Yorum yapın