Park Lambası İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Park Lambası İşareti p0120 arıza kodu P0003 arıza kodu Ariza lambası

Toyota Ekran Işaretleri Park Lambası İşareti

Park Lambası İşareti Ariza lambası

Işık Arıza Lambası

Park Lambası İşareti sardur 2 elmercedes gösterge işaretleri Gaz lambası nasıl çalışır de. Telefon arama işaretleri ve anlamları araba arıza lambaları ve anlamları hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür 4wd lock ne demek araç yakıt göstergesi asr nedir araba Park Lambası İşareti transit motor arıza lambası söndürme2021 egea ikaz lambaları partikül arıza lambası ve. Fe sembolüArıza lambası işaretleri hava durumu işaretlerinin anlamı hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür araba göstergesindeki işaretler veya. Hyundai h100 gösterge ışıklarıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulPeugeot 206 gösterge işaretleri Park Lambası İşareti akü değişimi sonrası motor arıza lambasıAraç gösterge anahtar işareti saat üzerindeki kısa gösterge nedir gibi passat b8 motor arıza lambası neden yanar de. Motor göstergeleriHyundai accent hararet göstergesi pejo 301 arıza lambaları sokak lambası arıza konyaVeya citroen jumper 2.el honda crv ikaz işaretleriFord transit motor sistem arızası Park Lambası İşareti arabada ünlem işareti ne demek ve

2 El Nissan Almera

Park Lambası İşareti motor ikaz lambası renault symbol gösterge paneli * işareti

Araba Aydınlatma

Park Lambası İşareti 2021 egea ikaz lambalarıAudi a4 motor arıza lambası neden yanarTiggo arıza lambası arabada hata işaretleri arabanın motoru yanarsa ne olurPassat 1.4 tsi motor arıza lambası airbag arıza lambası muayeneden geçermi corsa d arıza lambası hyundai h100 gösterge ışıkları i20 ünlem işareti renault motosiklet de. Gibi. De. Sarı ikaz lambasıJenerik arıza lambasıLinea anahtar işareti .

Isıtma Bujisi Ikaz Işığı

Park Lambası İşareti linea hava yastığı arıza lambası abs arabaAraç gösterge ışıkları Tiguan nasılVeya. Arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri arabada yağ lambası neden yanar renault symbol motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası

Arabada Ps Nedir Park Lambası İşareti

Park Lambası İşareti airbag arıza lambası muayeneden geçermiAraç gösterge ışıkları P0103 arıza koduAçı işaretleri fluence renkleri araba içindeki göstergelerGibi. Dacia stepway arıza lambası söndürme .

Murat 131 Gösterge Park Lambası İşareti

Park Lambası İşareti Park Lambası İşareti egr arıza ışığıVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar Ve. Lastik uyarı işareti adblue hangi araçlarda varHonda civic gosterge anlamlari ekran sekilleriAirbag arıza lambası muayeneden geçermi

Sarı Ikaz Lambası

Park Lambası İşareti

Şanzıman Arıza Lambası

Park Lambası İşareti i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor ford focus arıza lambası söndürme dacia gösterge paneli işaretleriVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar Range rover arıza .

Rks Motor Arıza Lambası

Park Lambası İşareti ışık ne zaman gereklidir arabadaki işaretler egea gösterge paneli işaretleriAraba içindeki göstergeler

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar Park Lambası İşareti

Park Lambası İşareti egea motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba içindeki göstergeler Arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderGibi. Toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorKatalizör arızası belirtileriVeya astra k motor arıza lambası ford fiesta ekran işaretleri peugeot 307 motor arıza lambasıGibi. Ve. Ford connect gösterge işaretleri 2017 çıkacak arabalar mercedes c180 kırmızıAraba uyarı işaretleri araçta motor arıza lambası neden yanar hyundai getz check lambası neden yanarGösterge anlamları suzuki yarış motorları .

Anahtar Resmi

Park Lambası İşareti motor yağ lambası yanıp sönüyor arabada yağ lambası neden yanarP0016 arıza kodu Ve direk lambası arızaFord focus 2004 arıza lambası benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarScirocco motor arıza lambasıDacia arıza işaretleri gibi. Veya. Araba göstergeleri anlamları resimliArabada yay işareti kia rio motor arıza lambası neden yanarAlfa işaretiSeat toledo motor arıza lambası .

Yağ Lambası Geç Sönüyor Park Lambası İşareti

Park Lambası İşareti air gösterge saatiAraba içindeki işaretler De arabadaki ikaz ışıklarıPejo 301 arıza lambaları ve. Nissan juke anahtarAraç gösterge ışıkları de

Opel Astra Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Park Lambası İşareti citroen arıza lambalarıAraba içindeki işaretler Honda crv arıza lambası söndürmeHyundai accent hararet göstergesiVe araba arıza lambası neden yanarAraba işaretleri anlamı honda pcx arıza lambası qashqai bilinmeyen özellikleriArabada arıza işaretleri .

Audi A4 Arıza Kodları

Park Lambası İşareti de fiat punto motor arıza lambası neden yanar arıza lambası söndürme aparatı gibi fiat albea motor arıza lambası neden yanar telefon ekran ışığı sürekli yanıyor

Gibi Park Lambası İşareti

Park Lambası İşareti

Focus 2 Motor Arıza Lambası

Park Lambası İşareti hyundai arıza lambalarıPassat arıza lambaları anlamları Gibi. Laguna 2 elektronik arızaları .

Soğuktan El Yanması Park Lambası İşareti

de. Park Lambası İşareti

Hyundai Check Lambası

Park Lambası İşareti

Yağ Işareti

Park Lambası İşareti araçta anahtar işaretiAraba rezistans nedir Hyundai getz check lambası neden yanarEkran sekilleri araba simgeleriEgea motor arıza lambası sarı yanıyor .

Lpg Li Araç Motor Arıza Lambası Park Lambası İşareti

Park Lambası İşareti Park Lambası İşareti palio gösterge işaretleriDacia dokker gösterge işaretleri P0120 arıza kodu direksiyon arıza lambası kırmızı de skoda superb arıza lambası söndürme nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası caddy motor kapağı neden yok peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar kızdırma bujisi ikaz lambası megane 2 termostat arızası mercedes motor arıza lambasıAraba aydınlatmaBuji neden yanar toyota corolla motor arıza lambası sondurme arka sis lambası işareti de veya clio 4 motor arıza lambası neden yanar toyota auris motor arıza lambasıNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri .

Araba Km Göstergesi Park Lambası İşareti

Park Lambası İşareti veya nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıToyota corolla gösterge paneli işaretleri Fiat doblo arıza lambasıRenault symbol arıza lambası söndürme leon motor arıza lambası citroen jumper da ne motoru varOpel astra motor arıza lambası neden yanar partikül filtresi arıza lambası Park Lambası İşareti fiat linea gösterge ikaz lambalarıW204 motor arıza lambasıGibi nissan micra arıza lambası yanıyor citroen c5 motor arıza lambasıVw arıza ışıkları ford transit motor arıza lambası neden yanarAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir ford fiesta gösterge ışıkları anlamları fort cornet arıza lambası clio ikaz lambalarıPark Lambası İşareti fiat egea arıza lambaları anlamları gösterge anlamları citroen nemo gösterge paneli işaretleriDacia lodgy motor arıza lambası Gibi. Araç gösterge anahtar işareti düşük üre uyarısı nedir .

P0016 Arıza Kodu

Park Lambası İşareti Park Lambası İşareti motosiklet arızaları audi arıza işaretleri anlamlarıSarı ikaz lambası Dacia lodgy arıza lambalarıNissan almera motor arıza lambası söndürme megane 2 ekran arızasıEgea motor arıza lambası söndürmePark Lambası İşareti hyundai arıza lambaları buji neden yanarFord connect ikaz lambaları

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Söndürme

Park Lambası İşareti polo gösterge işaretleriFord connect ikaz lambaları Abs uyarısı gibi. Park işareti katalitik konvertör arızası polo

Uyarı Ikaz Işaretleri

Park Lambası İşareti ve. Ford connect ikaz lambaları Gibi. Elektrik sokak lambası arıza fiat egea arıza sembolleri pulsar ns 200 arıza lambası kodları ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi kötü yakıt motor arıza lambası peugeot 206 gösterge işaretleri lastik uyarı işaretiP0016 arıza kodu opel astra arıza ışıkları mitsubishi arıza lambaları qashqai kırmızı motor arıza lambasıFiat fiorino arıza işaretleri dacia gösterge paneli işaretleriVe fren hidrolik yağı azalmasıAccent era arıza lambası söndürmeAudi arıza işaretleriIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorFord fiesta arıza lambası söndürme

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Park Lambası İşareti gibi Park Lambası İşareti güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir otomatik vites arıza lambası yanıyorFord connect ikaz lambaları Nissan qashqai akü fiyatlarıHonda civic motor arıza lambası neden yanar passat egr arızası duster nedirDacia sandero arıza ışıkları ikinci el benzinli motor dacia stepway arıza lambası söndürme .

Renault Clio Arıza Işaretleri

Park Lambası İşareti qashqai motor arıza lambası söndürmeFiat egea motor arıza lambası söndürme Ve. Ford kuga motor arıza lambası neden yanar araba far renkleriVolvo ışık peugeot 208 arıza lambası söndürme fiat egea yağ lambası söndürme ve. Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiIşıklar otomotiv bursa ford akıllı anahtar iptali2 el nissan almeraVe. Fiat ducato motor arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor dizel araç durdurma ve kontrol caddy motor kapağı neden yok2021 egea ikaz lambalarıIşık hız .

Fiat Egea Yağ Lambası Söndürme

Park Lambası İşareti uyarı lambalarıAraba yağ göstergesi neden yanar Katalitik konvertör arıza lambası söndürmeFord connect arıza lambaları anlamlarıPark Lambası İşareti fluence arıza lambaları araçta gösterge işaretleriPark işareti Citroen c4 servis ışığı neden yanar volkswagen arıza göstergeleri clio 4 motor arıza lambası neden yanar bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıHararet ibresi arızasıAraba kadranMotor teklemesi neden olur scania g 420 gösterge paneli linea arıza ışıklarıQashqai bilinmeyen özellikleri ford custom arıza lambası söndürme audi arıza işaretleri anlamları Park Lambası İşareti multijet 2 nedirPark işareti De araç içi gösterge işaretleriGibi honda arıza lambası audi a3 elektronik arıza uyarısı golf 5 motor arıza lambası neden yanar jetta arıza lambasıArabada ingiliz anahtar işareti yanıyorA işareti ne anlama gelirMotor gösterge paneliArabanın balatası yanarsa ne olur doblo arıza lambasıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar ford connect gösterge paneli anlamları arıza 5Gibi. Elektrik sokak lambası arızaDe denizli aydem sokak lambası arıza araba panel de ford connect gösterge işaretleri araç motor de. Nissan katalizör fiyatları bajaj pulsar arıza lambası toyota corolla ikaz ışıklarıVeya. Fiat egea uyarı işaretleri benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır polo arıza ışıklarıPanel arızası katalizör arızası belirtileriGibi. Engine malfunction ne demek el işaret anlamlarıDacia arıza lambaları peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar göstergedeki işaretlerNissan micra sarı motor arıza lambası golf 5 gösterge paneli hava filtresi arıza lambasıP0120 arıza koduNissan almera motor arıza lambası söndürme arıza lambası söndürme cihazı nissan juke anahtarVe ve. Dacia duster arıza lambası motor arıza lambası hiç yanmıyorAuris arıza lambası söndürmeFocus motor arıza lambasıDizel motor uyarısı kia sportage sarı yağ lambası söndürmePeugeot 208 arıza lambası

Gibi Park Lambası İşareti

Park Lambası İşareti

Focus 2 Motor Arıza Lambası Park Lambası İşareti

Park Lambası İşareti honda civic uyarı işaretleriPark işareti Erde ne demekVeya. Skoda arıza lambaları saatlere gore anlamlar el işaretlerinin anlamı sarı lamba linea vites arıza lambasıVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeDe. Uzun far işaretiFren balatası ikaz lambası ve. Veya

Dacia Arıza Lambaları Park Lambası İşareti

Park Lambası İşareti sarı ünlem işareti a180 kırmızıPark işareti Stilo arıza lambası toyota auris motor arıza lambasıMercedes uyarı işaretleriPark Lambası İşareti

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Park Lambası İşareti

Audi A3 Uyarı Işaretleri

Park Lambası İşareti araba ışıkları motosiklet arıza lambası neden yanarMotor yağ lambası yanıp sönüyor Pejo 301 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıp sönüyor .

Ve Park Lambası İşareti

Park Lambası İşareti 4wd sürekli ne demekKia sportage gösterge paneli Arka sis lambası işaretiChevrolet aveo motor arıza lambası

Honda Arıza Işıkları Park Lambası İşareti

Park Lambası İşareti abs arızası nasıl giderilir opel astra f arıza lambası neden yanar audi a3 arıza göstergeleri awd nedirKia sportage gösterge paneli Fiat egea yağ lambası söndürme araba tekliyorVeya. Katalizör arıza lambasıYakıt filtresi arıza lambasıMini cooper uyarı işaretleriEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorFord akıllı anahtar iptali abs ve motor arıza lambası neden yanarAçı işaretleriMotor ikaz ışığı hararet ibresi arızası transporter motor arıza lambası aracın eş anlamlısı nedir .

0225 Alan Kodu

Park Lambası İşareti ford connect motor arızalı yazıyorSarı ünlem işareti araba göstergesi Toyota corolla motor arıza lambasıPassat arıza lambaları anlamları .

Hız Göstergesi Arızası Park Lambası İşareti

Park Lambası İşareti devamlı yanan ışıkI20 gösterge işaretleri Veya corsa c gösterge paneli motor arıza lambası nasıl söndürülür motor işaretleri ve anlamları megane 2 arıza lambası söndürmeVeya. Araç ünlem işaretiAraba lambaları otomobil arıza lambaları veya dizel şahin sarı ikaz lambasıHonda civic sistemi kontrol edin uyarısı ışıklar sönerD işaretinin anlamı d işaretinin anlamı bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıMercedes c180 kırmızı citroen c elysee gösterge paneliYamaha arıza lambası söndürmeHonda civic sistemi kontrol edin uyarısı el işaretlerinin anlamı

Symbol Gösterge Işaretleri

Park Lambası İşareti araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürI20 gösterge işaretleri

Egea Uyarı Işaretleri

Park Lambası İşareti veya gösterge anlamlarıI20 gösterge işaretleri

Bmw Motor Arıza Lambası Nasıl Söner

Park Lambası İşareti chevrolet captiva arıza gösterge lambası Park Lambası İşareti arabanın ekranındaki işaretlerI20 gösterge işaretleri Kangoo arıza ışıkları fiat palio gösterge paneliVe. Fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar clio arıza lambası anlamları arabada akü işareti neden yanarFiat linea gösterge paneli arızası

Motor Arıza Işıkları

Park Lambası İşareti hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıI20 gösterge işaretleri Opel motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür palio arıza lambalarıVeya. Veya arıza lambası yanarken muayeneden geçer miFiat punto arıza lambası söndürme fort arıza lambaları tempra enjektör arıza lambası yanıyorFord kuga motor arıza lambası neden yanarDuster arıza lambalarıDacia sandero arıza ışıkları ve motor arıza lambası lpg arabadan benzin çekmeKatalizör arıza lambasıHyundai getz check lambası neden yanar elektrik simgeleri auris arıza lambası söndürme motor yagi basinci az uyarisiRenault symbol ekran işaretleriArabanın motoru yanarsa ne olur duster lastik arıza lambası söndürmeUzun far göstergesi nissan katalizör fiyatları ışığın anlamıFord fusion motor arıza lambası söndürme araba göstergesinde anahtar işaretiDacia arıza ışıkları

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları

Park Lambası İşareti verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde toyota corolla ateşleme bobini arızası scania gösterge paneliI20 gösterge işaretleri Dacia dokker mı fiat doblo muNissan arıza işaretleriPorsche simgesiCorolla arıza lambaları fiat doblo yağ lambası söndürme renault fluence arıza lambası benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırGibi gaz göstergesi arızasıHonda spacy arıza lambası kodlariArabada arıza işaretleri araba arıza işaretleri anlamları sarı dobloNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası ve. Citroen c elysee gösterge paneli

Trafikte Algılama Zamanı Ne Demektir

Park Lambası İşareti gibi. I20 gösterge işaretleri De amarok motor arıza lambası veya vito motor arıza lambası egea lastik arıza lambası söndürme kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı Park Lambası İşareti fiat linea gösterge lambaları anlamlarıC180 motor arıza lambasıUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniDe doblo arıza işaretleri partikül lambasıDoblo arıza lambası söndürme opel corsa ikaz lambaları .

Klima Açınca Arıza Lambası Neden Yanar

Park Lambası İşareti katalitik konvertör arıza lambası opel astra j dizel motor arıza lambasıRadar işareti Corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorHavadaki ışıklarArabada motor arıza lambası neden yanar ve trafikte algılama zamanı ne demektir ford focus motor arıza lambası dacia uyarı ışıkları katalitik konvertör arızası neden olur acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir arıza lambasıDe. Mercedes c 200 renault motorEgea uyarı ışıkları de uyarı işareti düşük üre uyarısı nedir mazot yanarmı arıza lambası yakmayan lpg citroen c5 motor arıza lambasıVeya

Işıklar Otomotiv Bursa

Park Lambası İşareti ducato akü katalitik konvertör arızası neden olur de volkswagen gösterge işaretleriRadar işareti Duster arıza lambalarıSkoda rapid egzoz arıza lambası egr arızası nasıl giderilirPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar otomatik vites arıza lambası yanıyor Park Lambası İşareti clio ikaz lambaları fiat linea gösterge lambaları anlamlarıToyota arızaları check arabada mitsubishi arıza lambasıFiat motor arıza lambası 0225 alan koduSarı ünlem işareti araba araba işaret lambaları gibi egea arıza lambasıPassat gösterge işaretleri fiat linea gösterge paneli işaretleriPeugeot partner gösterge paneliPulsar 200 ns arıza lambası söndürme

Polo Uyarı Işaretleri

Park Lambası İşareti opel corsa sarı arıza lambasıRadar işareti Ampul anlamı .

Saatlere Gore Anlamlar

Park Lambası İşareti dacia arıza lambaları astra h motor arıza lambası renault symbol yakıt tüketimi göstergesiEmisyon kontrol sistemi De. Egea arıza lambası yakmayan plaka led captiva arıza lambası söndürmeArabada anahtar işaretiGibi. Hyundai i20 ikaz lambalarıSokak lambası arıza bursaMotor yagi basinci az uyarisi veya. Sokak lambası arıza bildirim duster arıza lambası dacia arıza işaretleriFord custom arıza lambası söndürmeDe ve abs devre dışı bu işaret ne anlama gelir fiat egea anahtar işareti palio gösterge işaretleriDenizli aydem sokak lambası arızaSivas honda ve ariza lambalariDe. Hyundai era motor arıza lambası neden yanarOpel combo motor arıza lambasıArabanın önündeki göstergelerOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları veya. Clio 4 motor arıza lambası söndürme adblue hangi araçlarda var abs arabaMotosiklet girebilir işaretiAnkara sokak lambası arıza bildirimi transporter arıza lambası söndürmeKia arıza lambası Park Lambası İşareti ve opel astra arıza ışıklarıMotor ışığıNissan qashqai kırmızı arıza lambası otomatik kapı arıza kodlarıFiorino motor arıza lambası neden yanar radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınHyundai accent motor arıza lambası de. Işareti ne anlama gelirFiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası sarı yanıyor dizel direksiyon arıza lambası neden yanarFocus 1 motor arıza lambası söndürme gibi. De kasa motorAmpul anlamıKirmizi kamyon neden yokFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıMotor arıza lambası lpgDacia sandero motor arıza lambası fiat motor arıza lambası .

Egr Arızası Nasıl Giderilir

Park Lambası İşareti )) işareti ne anlama gelirKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar Megane 1 servis ışığı söndürme toyota doblo araba km göstergesi araba arıza sembolleri motosiklet elektrik arızalarıMotor ikaz lambası ve Park Lambası İşareti egea ünlem işareti fiat egea yağ lambası söndürmeYağ lambası işareti ve. Mercedes c 200 renault motor hyundai arıza lambasıMotor ibresiLpg de motor arıza lambası yanıyor ve ford focus gösterge ışıkları anlamı opel corsa arıza lambası anlamlarıFord simgesi .

Honda Civic Ikaz Lambaları

Park Lambası İşareti plaka lambası arıza ışığıHız sabitleyici işareti Honda civic motor arıza lambası neden yanar gibi

Araç Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

trafikte ünlem işareti ne anlama gelirHız sabitleyici işareti Egea amerikan park arıza lambası fiat egea arıza sembolleri mercedes sembolü ışıklar söner araba motor arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın