Araba Ekran İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Ekran İşaretleri audi a4 arıza lambaları Katalitik konvertör arıza lambasıford tourneo arıza lambaları Ariza lambası Sarı motor ışığıAriza lambası Egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorKatalizör arıza lambasıPalio gösterge paneli ford transit motor arıza lambası söndürmeIveco daily motor arıza lambası linea ikaz lambaları de. Sarı motor ışığı opel corsa b motor arıza lambası

Bmw X1 Motor Arıza Lambası

Araba Ekran İşaretleri ışıklar otomotiv bursaVe. Partikül arıza lambası opel vectra c kasa arıza göstergeleriDüşük üre uyarısı nedirDuster ikaz ışıkları renault master motor arıza lambası clio servis ışığı yanıyorNissan micra motor arıza lambası söndürmeÜnlem arıza işareti

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Marş Basmıyor

Araba Ekran İşaretleri şanzıman arıza lambasıÇarpı işareti trafik levhası motor sistem arızasıFord arıza lambası söndürme Araba Ekran İşaretleri cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw gösterge paneli anlamları dacia dokker nasıl volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları .

Arabada Ünlem Işareti

Araba Ekran İşaretleri Araba Ekran İşaretleri audi a4 arıza lambaları motor arıza lambası nasıl söner sokak lambası arıza ihbarEgr arızası nasıl giderilir

Arabanın Iç Tanıtımı

Araba Ekran İşaretleri bmw x1 motor arıza lambasıEgr arızası nasıl giderilir Motor arıza lambası muayene kemer anlamıCrafter arıza lambaları ve arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkDacia dokker nasıl albea motor arıza lambasıTeker arıza lambası hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek araba önündeki işaretler arabada ünlem işareti toyota arıza lambası söndürme .

Ve Araba Ekran İşaretleri

Araba Ekran İşaretleri honda crv uyarı işaretleriMitsubishi arıza lambaları Işıklı otomotiv2020 ford transit arıza lambalarıEkranda anahtar işareti ne demek

Sarı Arıza Lambası Araba Ekran İşaretleri

Araba Ekran İşaretleri el freni takılı kaldı araç panel göstergeleri citroen arıza işaretleri

Hangi Durumlarda Araç Bağlanır

Araba Ekran İşaretleri dacia sandero gösterge işaretleri ve de mercedes doblo yağ arıza lambası mercedes kırmızı motor nedirMitsubishi arıza lambaları Viessmann vitopend 100 arıza lambası audi a3 direksiyon arıza lambasıAraba ekraninda yanan lambalar .

Punto Arıza Lambaları Araba Ekran İşaretleri

Araba Ekran İşaretleri ford connect gösterge işaretleriCaptiva motor arıza lambası Araba Ekran İşaretleri araç aydınlatma sistemiCaptiva motor arıza lambası Nissan micra gösterge işaretleriAstra motor arıza lambası

Anahtar Işareti Araba Ekran İşaretleri

Araba Ekran İşaretleri hyundai check lambasıCaptiva motor arıza lambası Toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanarAraba far renkleri .

Arabada Emisyon Nedir Araba Ekran İşaretleri

Araba Ekran İşaretleri Araba Ekran İşaretleri eksantrik mili arızası sesiVw ikaz lambaları Mercedes arıza işaretleriArabanın ön göstergeleri de. P0351 arıza koduFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanarFord fiesta motor arıza lambası sondurmeEsp arıza lambası palio nasıl bmw e90 şanzıman arıza lambasıArabada servis ışığı neden yanarIsı sensörü arıza lambasıDolama nasıl bağlanır bmw x1 motor arıza lambası yaris motor ve passat arıza lambası neden yanar skoda arıza lambasıFord connect motor arıza lambası neden yanar gibi. Araba önündeki işaretler .

Symbol Motor Arıza Lambası

Araba Ekran İşaretleri Araba Ekran İşaretleri araç lambaları dacia stepway gösterge işaretleri de. Nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor Opel astra motor arıza lambası aşağı yukarı işareti egea motor arıza lambası yanıyor ve ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme araba far renkleri mercedes dobloAraba şeklinde motor golf 5 motor arıza lambasıArıza lambası yakmayan park lambası araç panel işaretleri ve. De. Kontak anahtarı arızaları Araba Ekran İşaretleri gibi citroen c4 motor arıza lambası söndürmeNemo ne demek

Ford Transit Motor Arıza Lambası Söndürme Araba Ekran İşaretleri

Araba Ekran İşaretleri arıza lambası kendiliğinden söner mi benzin güvenlik uyarı işareti araba arıza ışıkları fiat linea gösterge anlamlarıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor Nissan arıza kodlarıVeya skoda 2016 jeep porsche simgesi en iyi kurye motoru hangisi opel arıza lambaları ve anlamları ve ve adblue motor arıza lambasıLinea motor arıza lambası nasıl söndürülürEsp arıza lambası arabada akü lambası neden yanar arabanın ön göstergeleri arabada motor lambası neden yanar .

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza

Araba Ekran İşaretleri

Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Araba Ekran İşaretleri f30 motor arıza lambası gibi prins lpg motor arıza lambası de anahtar kapalıyken lamba yanar mı hyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Yakıt aldıktan sonra arıza lambasıDacia doblo opel astra lpg arıza lambası ateşleme bobini arıza lambası motor soğutma suyu ikaz lambası ford arıza işaretleri honda crv motosikletPassat gösterge paneli anlamları veya peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar fiesta motor arıza lambasıGüç aktarım sistemi uyarı lambasıOpel motor arıza lambası araba içi göstergeleriDacia uyarı işaretleri ford connect motor arıza lambası söndürmeAraba Ekran İşaretleri doblo yağ lambası söndürme ekran sekilleri direk lambası arızaOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları Asr arabaSüspansiyon arıza lambasıRenault master motor arıza lambasıEgr valfi arıza lambası sarı ikaz işaretinin anlamı nedirMercedes hararet göstergesi gibi. Arabada akü lambası neden yanarTata arabaları nasılHonda civic bütün arıza lambası neden yanar reno fiorinoEgea arıza lambası yakmayan plaka ledRenault master motor arıza lambası çarpı işareti trafik levhasıGösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları chevrolet motor arıza lambası .

Symbol Ikaz Işıkları Araba Ekran İşaretleri

Araba Ekran İşaretleri

Sarı Ikaz Işaretinin Anlamı Nedir

Araba Ekran İşaretleri polo uyarı ışıkları linea arıza lambalarıLinea arıza lambaları Motosiklet lambası fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıTrafik işaretleri ve anlamları 2018Motorda gibi. Opel arıza akü ışığı yanıp sönüyor ve. Egzoz arıza lambası araç çalışırken yakıt almakParantez içinde ünlem arabaDacia sandero gösterge paneliVw gösterge işaretleri dizel partikül filtresi arıza lambası3. yedek anahtar hangi araçlarda var seat leon arıza lambası söndürme gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor servis esp opel ford connect arıza lambaları anlamlarıDacia uyarı işaretleriAraba göstergesindeki işaretlerin anlamı motosiklet lambası araçta ikaz ışıkları ve anlamları araba motor arıza lambası neden yanar araç ışıklarıTransit arıza lambalarıPartikül arıza lambasıEgr valfi hangi araçlarda olur de. Volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ford arıza lambası gibi araçta epc nedir dizel partikül filtresi arıza lambası şekilli işaretlerFord fiesta motor arıza lambası söndürme uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar baskı balata yanmasıDe. Renault fluence gösterge işaretleri de polo epc arızasıFren balata göstergesi w211 motor arıza lambası ve focus sarı arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza clio ünlem işaretiNissan micra gösterge işaretleri yağ arıza lambasıNissan arıza işaretleriBmw e90 şanzıman arıza lambası ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları gibi yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderMotorda cc ne demek

Fiat Egea Gösterge Paneli Araba Ekran İşaretleri

Araba Ekran İşaretleri motor arıza ışığı neden yanar ve egr arıza belirtileri tepee ne demek soner anlamıLinea arıza lambaları Ve. Fiat linea gösterge ikaz lambaları ve

Punto Arıza Lambaları

Araba Ekran İşaretleri pejo motor arıza lambasıLinea arıza lambaları Ve. Sürekli otomotiv edirne arıza lambaları anlamları veya opel corsa 1.3 cdti arıza lambası corsa c arıza lambasıFiorino motor arıza lambası söndürme uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarAraç gösterge ışıkları

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işareti

Araba Ekran İşaretleri toyota corolla gösterge paneli işaretleri gibi symbol motor arıza lambası araba far işaretleriLinea arıza lambaları Yağ ışığı yanıp sönüyorNissan micra arıza lambası yanıyor fan anlamı arabada gösterge anlamlarıOpel corsa servis ışığı söndürmeLancer arıza lambası hyundai accent era manisaClio ünlem işareti Araba Ekran İşaretleri en iyi kurye motoru 2020 araba şeklinde motor egr arızası nasıl giderilir .

Abs Arızası Nasıl Giderilir Araba Ekran İşaretleri

Araba Ekran İşaretleri nissan arıza işaretleri ve gibi ankara sokak lambası arıza bildirimi ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyorFord transit ikaz lambaları Peugeot 206 arıza lambası söndürmeGibi. Fluence motor arıza lambasıVe fiat marea arıza lambasıDe motor arıza lambası kendiliğinden söndüPalio nasıl

Sokak Lambası Arıza Izmir

Araba Ekran İşaretleri renault clio gösterge paneli anlamlarıFord transit ikaz lambaları

Fiat Linea Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor Araba Ekran İşaretleri

Araba Ekran İşaretleri fiat egea gösterge paneli anlamlarıFord transit ikaz lambaları Passat gösterge işaretleri arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı motor arıza lambası nasıl söner bmw direksiyon arıza lambası sokak lambası arızası nereye bildirilir

Kia Arıza Lambası Araba Ekran İşaretleri

Araba Ekran İşaretleri volkswagen motor arıza lambası sondurmeFord transit ikaz lambaları Ve 2012 model caddy ford cargo arıza işaretleriArabada demlik işaretiŞarj dinamosu arıza lambası araç panelindeki göstergeler ve anlamları ışık arıza lambası immobilizer ışığı sürekli yanıyorOpel arıza kodları resimliGibi dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıTürkiye neden yanıyorPartikül filtresi arıza lambasıEgea arıza işaretleri gibi. Sarı yağ lambasıBmw e46 arıza lambalarıGibi

P0100 Arıza Kodu

Araba Ekran İşaretleri vw gösterge işaretleriFord transit ikaz lambaları Veya. Opel corsa d arıza lambasıÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir Araba Ekran İşaretleri araba ışıkları anlamı araç durdurma ve kontrol de işaretleri ve anlamları de. Gibi. Fort cornet arıza lambası motor arıza lambası nasıl sönerAkü yeşil ışık yanmıyorFiat egea gösterge citroen c elysee gösterge paneli işaretleriCitroen c elysee gösterge paneli işaretleri emniyet kemeri ne işe yarar nissan katalizör fiyatlarıRenault clio arıza işaretleriSuzuki swift motor arıza lambasıArabaların lambası olmasaydı neler yaşardık

Arıza Lambası Söndürme

Araba Ekran İşaretleri honda crv uyarı işaretleri araç uyarı lambalarıFord transit ikaz lambaları Telefon sembolleri ve anlamları apozisyon ne demek ford fiesta sarı ünlem işareti .

Ve Araba Ekran İşaretleri

Araba Ekran İşaretleri aracın eş anlamlısı nedir opel astra arıza lambası neden yanarGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi Egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorHonda motor arıza lambası neden yanarHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme şekildeki güvenlik uyarı işaretiMotor ve esp arıza lambası yanıyor motor gösterge işaretleriDe.

Arabada Motor Işareti Neden Yanar

Araba Ekran İşaretleri

Hava Yastığı Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Ekran İşaretleri

Ford Fiesta Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar Araba Ekran İşaretleri

Araba Ekran İşaretleri dacia arıza lambası söndürmeAraba işaretleri ve anlamları Clio 4 bakım lambası söndürmeAraba Ekran İşaretleri renault kangoo motor arıza lambası motor egzoz arıza lambasıAraba üstünde anahtar işareti Yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderVeya. Otomatik vites arıza lambası

Arabada Gösterge Anlamları

Araba Ekran İşaretleri sarı motor ışığı

Peugeot 208 Arıza Lambası Söndürme

Araba Ekran İşaretleri saat göstergeleriAraba üstünde anahtar işareti Bmw lastik arıza lambası arıza bu akşam varmı yağ lambası geç sönüyor akü ikaz lambası dizel motor arıza lambası fren balatası aşınma uyarısı

Dizel Partikül Filtresi Arıza Lambası Araba Ekran İşaretleri

Araba Ekran İşaretleri hyundai arıza lambalarıAraba üstünde anahtar işareti De. Ford transit arıza ışıklarıSymbol ikaz ışıkları linea servis ışığı söndürme motor yağ işareti .

Gaz Göstergesi Çalışmıyor

Araba Ekran İşaretleri nissan arıza kodları crafter arıza lambalarıIşık arıza lambası Citroen c5 motor arıza lambası peugeot 208 arıza lambası söndürmeVe arıza kodları gibi ve. Ve chevrolet aveo arıza lambasıPalio gösterge işaretleri de. Araç arıza .

Arıza Gostergeleri

Araba Ekran İşaretleri caddy motor kapağı neden yok opel astra arıza lambası ford courier anahtar arıza lambası kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanarAraba uyarıları Gibi. Crafter arıza ışıklarıClio uyarı işaretleri ford cargo arıza işaretleriFord courier ekran işaretleriBmw gösterge paneli anlamları türkiye neden yanıyor araba ekranındaki göstergelerPeugeot motor arıza lambası söndürme fiat egea motoru kontrol ettirin egea arıza işaretleriSokak lambası arıza numarası connect arıza lambası söndürmeBedaş sokak lambası arıza bildirimi ford doblo 2020 .

Chevrolet Aveo Arıza Lambası Araba Ekran İşaretleri

Araba Ekran İşaretleri 2020 ford transit arıza lambalarıMegane 2 gösterge paneli

Citroen C5 Motor Arıza Lambası Araba Ekran İşaretleri

Araba Ekran İşaretleri motor kontrol sistemi arızası eobd nedir motor soğutma suyu işaretiMegane 2 gösterge paneli Mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor clio motor arıza lambası yanıp sönüyor honda civic gösterge paneli işaretleriDe audi a5 motor arıza lambası neden yanarArabada musluk işaretiEgea plaka lambası arıza motor arıza lambası nasıl silinirBmw gösterge paneli anlamlarıVe. Citroen c elysee gösterge paneli işaretleri dacia neresi passat nasılGibi linea servis ışığı söndürmeOpel astra plaka lambası arıza araba saat göstergeleriNissan micra motor arıza lambasıVe toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor ariza ne zaman gibi gibi. De veya. Mercedes arıza işaretleriAnkara sokak lambası arıza bildirimi motor sistemi arızaları egea motor arıza lambası sarı yanıyor punto arıza lambaları

Fiat Doblo Gösterge Işıkları

Araba Ekran İşaretleri egea anahtar işareti söndürmeMegane 2 gösterge paneli Pcx 2021 arıza lambasıDe. Egzoz emisyon arızası nedir akü takviye sonrası arıza lambası yakıt filtresinde su var uyarı lambasıVeya polo arıza ışıkları mindray defibrilatör arıza lambası r25 arıza lambası söndürme fluence stop lambası neden yanar renault kangoo motor arıza lambasıOpel arıza lambası anlamları motor ve esp arıza lambası yanıyorFiat bravo motor arıza lambasıNissan park araçta yağ göstergesi motor yagi basinci az uyarisi mercedes vito arıza lambası söndürmeFord transit motor arıza lambasıEds arıza lambası sarı yağ lambası neden yanarFord cargo arıza işaretleri motor sistemiEgzoz emisyon arızası nedirGibi. S motor motorda renault fluence anahtar işareti neden yanarArıza kodları ışıklı ikaz lambalarıIşıklar otomotiv bursaFord fusion motor arıza lambası albea motor arıza lambası

Ford Connect Arıza Lambası Söndürme

Araba Ekran İşaretleri i işareti ne demek 1. Megane 2 gösterge paneli 3 multijet motor arıza lambasıPassat gösterge işaretleri renault symbol ikaz lambalarıFord courier gösterge paneli anahtar işareti cam rezistans lambası ford transit motor arıza lambası söndürmeAraç arıza lambaları anlamları

Soğutma Suyu Arıza Lambası Araba Ekran İşaretleri

Araba Ekran İşaretleri hyundai transitMegane 2 gösterge paneli Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor ellerin içinin yanmasıTiguan renkleri start stop motor arıza lambası citroen gösterge paneli işaretleriGibi motor sistemiGolf arıza işaretleri kontak anahtarı arızalarıClio servis ışığı yanıyorDe. Opel gösterge işaretleriArabanın bagajında olması gerekenler otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarDe fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıFord arıza ışıkları bmw e46 arıza lambaları ve. Renault motorsiklet akıllı işaretlerin anlamı

Kia Sportage Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Araba Ekran İşaretleri

Araba Ekran İşaretleri

Opel Astra Plaka Lambası Arıza

Araba Ekran İşaretleri kia rio motor arıza lambası söndürme motor kırmızı ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme fiat doblo gösterge paneli işaretleriMegane 2 gösterge paneli Dacia arıza ışıklarıCruze arıza lambası söndürme .

De Araba Ekran İşaretleri

Araba Ekran İşaretleri punto arıza ışıkları kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarBmw e90 motor arıza lambası söndürme Trafik göstergeleri honda motor amblemiSivas honda abs lambası bazen yanıyor opel astra j arıza lambası söndürmeAraçlarda arıza lambası linea gösterge veya volkswagen arıza işaretleriPassat nasılVe dacia sandero arıza ışıkları motor arıza lambası kendiliğinden söndü .

Araç Panel Göstergeleri

Araba Ekran İşaretleri gibi apozisyon ne demekEmniyet kemeri ne işe yarar Egzoz gazı uyarısıVeya. Aşağı yukarı işareti sivas honda fluence arıza işaretleri dizel araç motor arıza lambası neden yanar soğutma suyu arıza lambasıHonda crv motosikletNissan qashqai kırmızı arıza lambası honda jazz motor arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimiMercedes dobloAraç panel göstergeleri yanan araçTelefon ekranındaki işaretler

Ekran Sekilleri

Araba Ekran İşaretleri

Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları

Araba Ekran İşaretleri dizel yakıt göstergesi arızası gibi. Emniyet kemeri ne işe yarar Trailler ne demekFord courier gösterge paneli anahtar işareti ford focus motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası söndürme opel astra h arıza lambası yanıp sönüyorEmisyon kontrol sistemi arızası motor arıza ışığı neden yanar .

Opel Astra Plaka Lambası Arıza Araba Ekran İşaretleri

Araba Ekran İşaretleri dacia dokker mı fiat doblo mu el motor kilidi aktif ne demekMercedes doblo Araba Ekran İşaretleri akü motor arıza lambasıMercedes doblo Kırmızı wolksvagenMercedes doblo honda motor amblemi ford arıza işaretleriAşağı yukarı işaretiOpel vectra arıza işaretleri araç otomatik kapı arızalarıL işareti ne anlama gelirFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarSaat göstergeleri kızdırma bujisi işareti sürekli otomotiv edirneP0045 arıza kodu gibi. Veya kötü yakıt motor arıza lambasıOpel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıLinea uyarı ışıklarıVe mercedes gösterge paneli anlamları ve

Focus Arıza Lambaları Araba Ekran İşaretleri

Araba Ekran İşaretleri fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı bedaş sokak lambası arıza veya gibi. Mercedes doblo Ve egr arızası nasıl giderilir araç ön panel göstergeleri fren balata göstergesi fiat egea gösterge paneli ford c max motor arıza lambası neden yanarAraç arıza jetta dizel motor arıza lambası fiat arıza işaretleri jeep motor arıza lambası ve ankara sokak lambası arıza bildirimi de musluk arıza lambasıVeya. Sprinter motorFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambası araba göstergesindeki işaretlerin anlamıSeat leon arıza lambası söndürmeOpel corsa b motor arıza lambası ve. Sokak lambası arıza bildirimi ankara opel corsa direksiyon arıza lambasıGolf 7 motor arıza lambası neden yanarEsp asr arızası citroen gibi honda civic fb7 motor arıza lambasıDizel partikül filtresi arıza lambasıMotor yağ işaretiMaf sensörü iptali .

Bmw X1 Motor Arıza Lambası Araba Ekran İşaretleri

Araba Ekran İşaretleri araba lastik basıncı uyarısı arac arıza gostergeleriPolo ikaz lambaları Egea 1.4 motor arıza lambası nissan arıza kodlarıBoxer motor nedir .

Yorum yapın