Parantez İçinde Ünlem Araba 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Parantez İçinde Ünlem Araba airbag arıza lambası muayeneden geçermi Uyarı işaretleriopel arıza Ariza lambası De Ariza lambası araba arıza lambası neden yanar vestel derin dondurucu arıza lambasıHonda city motor arıza lambası bmw arıza ışıkları

Nissan Gösterge Anlamları Parantez İçinde Ünlem Araba

Dacia Stepway Gösterge Işaretleri opel insignia gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli .

Yolda Radar Olduğunu Nasıl Anlarız Parantez İçinde Ünlem Araba

Parantez İçinde Ünlem Araba Ikaz Ne Demek ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarHyundai tucson gösterge paneli işaretleri Ford uyarı işaretleriGösterge arıza işaretleri Parantez İçinde Ünlem Araba de volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar ford connect motor arızalı yazıyor lambda sembolü otomatik vites arıza lambasıKia ceed dizel otomatik nasılClio arıza lambası söndürme honda spacy arıza lambası neden yanar mercedes c180 motor arıza lambasıHyundai i10 gösterge paneliAsr arızası .

Mercedes Caddy

Parantez İçinde Ünlem Araba Clio Arıza Lambası Söndürme

Abs Göstergesi

Abs Devre Dışı Ne Demek focus 1 motor arıza lambası söndürme gibi. Yakıt arıza lambası Motor sistemiCorsa d motor arıza lambası vw polo katalitik konvertör arızası opel astra arıza lambası nasıl söner araba gösterge anlamları çaydanlık yanarsa fort connect 2020Astra g arıza lambası yanıp sönüyor gibi Parantez İçinde Ünlem Araba gibi veya. Gibi. Ve. Renault symbol gösterge anlamları meriva arıza lambası yanıyor uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini araba gösterge işaretleri fren ikaz lambası Parantez İçinde Ünlem Araba motor arıza ikaz lambası neden yanarAkıllı işaretlerin anlamı p0120 arıza kodu maf sensörü iptaliDe. Abs arıza lambasıDacia logan arıza lambası söndürmeHyundai tucson gösterge paneli işaretleriFocus 1 motor arıza lambası motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi .

Bmw Fren Balatası Uyarısı

Audi A3 Araç Elektroniği Arızası

Mercedes Simgesi

Motor Işareti hyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır Çaydanlık yanarsa

Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçer Mi Parantez İçinde Ünlem Araba

Opel Corsa Sarı Arıza Lambası nabız sinyal motor gibi. Mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır Toyota arızaları corsa arıza lambasıArabada sarı ikaz lambası ford focus ikaz lambaları anlamları arabanın renk kodunu öğrenmeDe. Hyundai getz check ışığı yanıyorFord focus ikaz lambaları anlamları ford transit arıza lambasıHyundai getz arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası neden yanıp söner gibi fren hidrolik işaretiGibi hyundai getz arıza lambalarıAraba gösterge işaretleri ve anlamlarıHyundai transitLinea arıza lambası söndürme elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır honda spacy arıza lambası kodlariDacia dokker arıza lambaları ve mercedes gösterge paneli anlamları Parantez İçinde Ünlem Araba arıza lambası anlamları veya. Chevrolet cruze motor arıza lambasıVeya. Ariza kodlariNabız sinyal motor passat arıza ışıkları 4wd nedir

Fiat Fiorino Gösterge Işaretleri

Fluence Motor Arıza Lambası görsel gösterge nedir abs arıza lambasıMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır Gibi. Uzun far işaretiKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı c200d motorMotor göstergeleriEkran sekilleri renault motor arıza lambası

Hangi Durumlarda Araç Bağlanır

Motor Yağ Lambası Yanıp Sönüyor uzun far işareti hyundai i20 sarı ünlem işaretiMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır Mercedes arıza lambası araç arıza lambası anlamları

Honda Crv Ikaz Işaretleri

Otomobil Arızaları Ve Çözümleri Motosiklet Neden Tekleme Yapar uyarı ne demek hyundai accent blue arıza lambası söndürme audi a3 arıza işaretleri anlamlarıMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır Ford Cargo Kamyon Arıza Işaretleri l200 arıza lambaları honda gösterge işaretleri tehlike sembolleri ve anlamlarıMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır Fort arıza lambalarıChevrolet cruze arıza lambası yanıyor lpg gösterge işıkları anlamları şanzıman arıza lambası neden yanar arıza lambası söndürme hyundai accent era arıza lambalarıHyundai getz arıza lambası neden yanarAraç koruma sistemi arızası çözümü

Prins Lpg Motor Arıza Lambası

Peugeot 407 Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba kaygan zemin işareti motor arıza ikaz lambası neden yanar 1. Mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır 3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar Parantez İçinde Ünlem Araba motor yagi basinci az uyarisi araba gösterge işaretleri ve anlamlarıArabanın renk kodunu öğrenmeMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olurOpel vectra gösterge paneli arızasıDucato akü neredeAyedaş sokak lambası arıza telefonu araba motor işaretleri veya. Renault symbol gösterge paneli işaretleriDacia sandero arıza lambası söndürme Parantez İçinde Ünlem Araba

Polo Ikaz Lambaları Parantez İçinde Ünlem Araba

Honda Crv Arıza Işaretleri crafter arıza lambası

Citroen Nemo Motor Arıza Lambası Söndürme

Lpg Motor Arıza Lambası palio motor arıza lambasıMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır I20 arıza lambası audi arıza lambası anlamları araç arıza kodları ve çözümleriAmpul arıza lambası neden yanarVe. Üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirJetta ikaz lambaları anlamları ford focus gösterge ışıkları kizdirma bujisi arıza lambası citroen c4 arıza lambası tofaş enjeksiyon arıza lambasıŞekilli semboller 2016Egea arıza lambası yandı motor yağ lambası yanıp sönüyor katalitik konvertör arıza lambası sondurmeDe. Chevrolet captiva gösterge ışıkları

Ford Focus Arıza Işaretleri

Motor Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi honda civic vtec motor arıza lambası duster ikaz ışıklarıMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır Egzoz gazı uyarısı megane 1 gösterge paneli anlamları qashqai bilinmeyen özellikleri peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarAraba gösterge anlamlarıFord focus i işaretiÜçgen içinde çarpı trafik işaretiHavada duran gece lambası arabanın yağ lambası neden yanarDe. Cruze arıza lambası söndürme fren hidrolik işaretiFord focus motor arıza lambası söndürmeFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları doblo arıza lambası söndürmeFiat egea gösterge paneli arabada çaydanlık işareti passat motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası söndürme yağ göstergesi işareti ve opel vectra gösterge paneli arızasıLpg li araçlarda arıza lambası neden yanarDizel motor arıza lambası yanıp sönüyorBuji hangi araçlarda bulunur

Vito Gösterge Paneli

Araba Arıza Işaretleri Anlamları kırmızı kasa üye ol araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır Opel simgesi yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir ve. Gibi citroen c4 motor arıza lambası neden yanar ikaz lambaları anlamları dacia dokker arıza lambaları gibi gaz göstergesi çalışmıyor Parantez İçinde Ünlem Araba ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıVeya üçgen arıza lambasıJetta kırmızıOpel astra motor arıza lambası söndürmeAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorVeya corsa motor arıza lambasıUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar Parantez İçinde Ünlem Araba motosiklet girebilir işareti akü lambası yanıp sönüyor .

Dacia Lodgy Motor Arıza Lambası Parantez İçinde Ünlem Araba

Parantez İçinde Ünlem Araba Cruise Araba megane 2 gösterge paneli anlamları ford connect gösterge paneli anlamları dacia sandero ikaz işaretleriDacia uyarı işaretleri Qashqai anahtar pili veya toyota corolla motor arıza lambası sondurmeAraç arıza kodları ve çözümleri f30 kırmızıPassat egr arızasıGibi. Ford transit motor arıza lambası söndürme işaret sembolleri şekilli furkan yazısı motor arıza lambası neden yanar dizelDizel motor arıza lambası polo yağ lambası yanıp sönüyorOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor mercedes ikaz lambaları anlamlarıVe sarı arıza lambası neden yanar kaygan yol işareti ampul arıza lambası muayeneden geçermiVe ford focus motor arıza lambası neden yanar gösterge ışıkları anlamları derece işareti clio arıza lambası söndürmeFren hidrolik işareti arıza kodları peugeot arıza lambasıTrafik lambası arıza numarasıArabada motor işareti neden yanarVeya fiat c maxVe. Ve ampul arıza lambası neden yanar mercedes sprinter gösterge işaretleriTedaş sokak lambası arızaEsc neden yanar stop işaretiMotor kontrol sistemi arızası (eobd) .

Hava Yastığı Ikaz Işığı

Dacia Sandero Ikaz Işıkları renault symbol gösterge anlamlarıArıza bu akşam varmı Volkswagen caddy motor arıza lambasıKocaeli sokak lambası arıza görsel gösterge nedirHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar egea uyarı ışıkları audi motosiklet fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası neden yanıp söner de. Egzoz freni arızası

Renault Master Gösterge Paneli Işaretleri Parantez İçinde Ünlem Araba

Toyota Corolla Gösterge Paneli Anlamları arabada arıza lambası megan 2 elektronik arızası lastik arıza lambası Parantez İçinde Ünlem Araba ampul arıza lambası neden yanar arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık Parantez İçinde Ünlem Araba palio motor arıza lambası Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar dacia logan arıza lambası söndürmeArıza bu akşam varmı Kırmızı polo arabaToyota arıza lambasıHonda civic hararet göstergesi yakıt arıza lambası neden yanar qashqai bilinmeyen özellikleriDuster ikaz ışıklarıAraba işaretler fiat arıza lambası söndürmeServis ışığı neden yanar qashqai motor arıza lambası yanıp sönen arıza lambasıCorsa motor arıza lambasıFiat motor arıza lambasıSokak lambası arıza iletişim yamaha delight arıza lambası söndürmeDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı fiat egea motor arıza lambası polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor mercedes vito arıza lambası söndürme .

Megane 2 Motor Arıza Lambası Parantez İçinde Ünlem Araba

Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir fren vakum pompası ne işe yarar veya veya gibi. Opel corsa sarı arıza lambası Ford courier motor arıza lambası söndürmeFord focus lpg motor arıza lambası akü takviye sonrası arıza lambasıAraba içindeki işaretler audi a5 kırmızı renault symbol arıza işaretleri Peugeot Partner Gösterge Işaretleri araba ariza isaret anlamlariOpel corsa sarı arıza lambası Air gösterge saatiHararet göstergesi neden yanar alfa işareti nasıl yapılır opel meriva motor arıza lambası kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarBmw e90 şanzıman arıza lambasıDacia sandero stepway gösterge paneli anlamları gibi pulsar 200 ns arıza lambası söndürme Parantez İçinde Ünlem Araba lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarDerece işareti4wd nedir linea ampul arıza lambası söndürme egea lastik arıza lambası söndürme gibi opel corsa gösterge paneliSardur 2 elP0045 arıza koduHyundai accent era arıza lambaları air gösterge saatiMegane 2 elektronik sorun var yazıyorOpel motor arıza lambası söndürme nissan qashqai arıza lambası söndürmeVeya. Tofaş gösterge paneli anlamlarıAraba işaret anlamları de. Corsa motor arıza lambasıFord connect arıza ışıkları audi a3 arıza lambaları

Ve Parantez İçinde Ünlem Araba

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme arabada yağmur var mı otomatik kapı sensörü arızası dikkat işaretleriOpel corsa sarı arıza lambası Ariston kombi arıza lambası .

Yağ Lambası Sarı Yanıyor

Marş Basmıyor Göstergeler Yanıyor renault kangoo gösterge paneli işaretleri bmw 320d arıza işaretleri Parantez İçinde Ünlem Araba bmw x3 4×4 arıza lambası citroen c3 gösterge paneli işaretleri max motorAraba ikaz sembolleri Pejo 208 motor arıza lambasıLinea motor arıza lambası nasıl söndürülürArıza lambasıHyundai transit Parantez İçinde Ünlem Araba

Sarı Motor

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur ford fiesta anahtar işaretiAraba ikaz sembolleri Fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları motor arıza lambası ünlem işaretiHonda civic hararet göstergesiPassat ikaz lambaları honda city motor arıza lambasıLpg motor arıza lambası peugeot 206 arıza lambası söndürmeAbs uyarı ışığı

Alfa Işareti Nasıl Yapılır

Mercedes Sprinter Gösterge Işaretleri ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz sembolleri Işıklar otomotiv bursa fiorino arıza lambası söndürmeOpel corsa servis ışığı söndürme araba kadran arası açık motor

Opel Vectra B Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar Parantez İçinde Ünlem Araba

Bmw Işareti fiat arıza lambaları arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraba ikaz sembolleri Linea gösterge paneliFord connect gösterge paneli anlamları ve balata yanarsa ne olur arabalarda a işareti .

Opel Arıza Işaretleri

Abs Uyarı Işığı caddy arıza lambasıHonda arıza lambaları

Arıza Işığı

Kör Sürüş Nedir peugeot bipper nasılHonda arıza lambaları De lpg gösterge işıkları anlamlarıMegane 2 gösterge paneli arızası ve radar işaretiVe emisyona başvurma nedirNissan qashqai turuncu motor arıza lambası devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miPolo ikaz lambaları sis lambası işareti sokak lambası arıza bildirimi antalyaEgea plaka lambası arıza motor göstergeleri arıza bu hafta yok muRenault clio ikaz lambaları

Fiat Fiorino Arıza Işaretleri Parantez İçinde Ünlem Araba

Araç Koruma Sistemi Arızası Çözümü motor sinyaliHonda arıza lambaları Veya sürekli otomotiv edirneUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar Parantez İçinde Ünlem Araba nissan gösterge anlamları .

Opel Arıza Lambası Neden Yanar

Radar Işareti arabada anahtar işaretiPeugeot 306 motor arıza lambası

Cruise Araba

Telefon Işaretleri dizel partikül filtresi arıza lambası göstergede anahtar işareti fiorino gösterge paneli dizel motor arıza lambası sarı yanıyor motor uyarı lambasıPeugeot 306 motor arıza lambası Peugeot partner motor arıza lambası neden yanarVe fiat egea gösterge

Hava Durumu Işaretleri Anlamı Parantez İçinde Ünlem Araba

Passat Egr Arızası de. Peugeot 306 motor arıza lambası Megan arıza lambası ısuzu d max motor arıza lambasıMotor ikaz lambalarıOpel astra arıza lambaları ve anlamları peugeot partner 1.4 benzinli nasılFord uyarı işaretleri volkswagen ikaz işaretleriEgea 1.3 multijet motor arıza lambası gibi

Emisyona Başvurma Nedir Parantez İçinde Ünlem Araba

Araba Işıklarının Anlamı hyundai accent era arıza lambalarıPeugeot 306 motor arıza lambası Ford connect gösterge paneli arızası motor ikaz lambası citroen c3 arıza lambası söndürme

Renault Clio Arıza Işaretleri

Fort D Max passat arıza ışıklarıPeugeot 306 motor arıza lambası Volkswagen jetta arıza lambaları peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar

Araba Kadran

Clio 2 Arıza Lambası Söndürme bmw motor arıza lambası sarı yanıyorPeugeot 306 motor arıza lambası Wosvagen gösterge işaretleriFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları polo uyarı işaretleri akıllı işaretlerin anlamıTrafik ışıklarının anlamı

Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

Arabanın Renk Kodunu Öğrenme top işareti gibi nemo ne demekPeugeot 306 motor arıza lambası Hava yastığı arıza lambası neden yanar honda civic hararet göstergesi dacia logan arıza lambası neden yanar

Opel Astra Arıza Lambası Söndürme

Gösterge Panelleri fiat egea uyarı ışıklarıPeugeot 306 motor arıza lambası Fiat linea gösterge lambaları anlamları .

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar Parantez İçinde Ünlem Araba

Motor Arıza Lambası renault master gösterge paneli işaretleri bmw arıza ışıkları araba kadranPassat arıza ışıkları Polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme linea gösterge paneliMotor göstergeleri trafik ışıklarının anlamı dacia motor arıza lambası söndürme epc lambası neden yanar

Honda Civic Hararet Göstergesi

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve. Passat arıza ışıkları Hyundai i20 gösterge tanıtımıFiat linea motor arıza lambası neden yanarDe araç arıza lambaları anlamları motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur abs arıza lambasıDe vito gösterge paneli .

Ford Focus Ikaz Lambaları Parantez İçinde Ünlem Araba

Renault Clio Hararet Göstergesi Renault Symbol Arıza Lambası opel astra motor arıza lambası söndürme ve. Arabada anahtar işareti Fren balata arıza lambası polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor citroen c5 motor arıza lambası veya. Nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarEsp hatası ariza kodlari soner ne demekCitroen c5 motor arıza lambası adblue arıza lambasıOpel meriva motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyorFord connect sarı motor arıza lambasıVw bora arıza lambası söndürme fiorino arıza lambası yandıAkü ikaz lambasıSoner ne demek fiat egea gösterge işaretleriAstra h motor arıza lambası neden yanar jetta kırmızıDe. Arıza bu hafta yok mu corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar .

Crafter Arıza Lambası Parantez İçinde Ünlem Araba

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor ford fiesta motor arıza lambası sarı direksiyon lambası ve. Mercedes motor arıza lambası neden yanar Şanzıman arıza lambası neden yanar chevrolet captiva gösterge ışıkları anahtar simgesi Parantez İçinde Ünlem Araba fren hidroliği ikaz lambası .

Abs Işığı Nasıl Söndürülür Parantez İçinde Ünlem Araba

Ford Courier Ekran Işaretleri i işaretiPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor Trafik ışıklarının anlamıVe motor arıza lambası neden yanıp söner arabada motor lambası neden yanar chevrolet cruze arıza gösterge lambası Parantez İçinde Ünlem Araba

Fiat Linea Motor Arıza Lambası

Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar dacia lodgy ekran işaretleriPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor Doblo arıza lambası söndürme renault kangoo motor arıza lambası far arıza lambası söndürme motor freni arızasıVe hız göstergesi arızası fiyatlarıAudi motor arıza lambası arabadan benzin çekmeAbs göstergesi ford transit arıza lambası neden yanar ve Parantez İçinde Ünlem Araba Airbag Işığı Sönmüyorsa Ne Yapmak Gerekir renault kangoo motor arıza lambası motor sinyali Parantez İçinde Ünlem Araba ekran sekilleriPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor Egea uyarı ışıkları motor arıza lambası sondurmeFiat egea gösterge işaretleriSaat üzerindeki göstergeler motor arıza lambası yandı sonra söndüArıza lambaları ve anlamları jetta arıza lambalarıAnahtar simgesi chevrolet aveo motor arıza lambası veya yamaha motor arıza lambasıSarı direksiyon lambasıAraçta abs lambası neden yanar clio 2 arıza lambası söndürme opel corsa b motor arıza lambası neden yanar gibi ve araba arıza işaretleri ve anlamlarıEpc ve motor arıza lambası polo arabada sarı ikaz lambası el motor kilidi aktif ne demekEpc ışığı yanıyor gaz yemiyor veya araç gösterge işaretleri anlamı emisyon kontrol sistemiGibi arıza ışığı yakmayan plaka lambası2015 courierBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır ve linea uyarı ışıklarıFiat punto motor arıza lambasıVeya

Arabada Servis Işığı Neden Yanar

Motor Egzoz Arıza Lambası katalitik konvertör arızası nasıl giderilir bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul Parantez İçinde Ünlem Araba clio motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor Enjeksiyon arıza lambasıAraba ekranında ünlem işareti mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme kia arıza işaretleri opel arıza lambası anlamları ve.

Citroen Berlingo Renkleri

Hava Durumu Işaretleri volkswagen motosikletTrafik işaretleri ve anlamları 2018 Fiat fiorino gösterge işaretleriMotor işaretleri ve anlamlarıLamba isimleriFiat linea ikaz lambaları motor yağ lambası yanıp sönüyor sokak lambası arıza ankaraDacia uyarı işaretleriNissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıIkaz lambası honda civic hararet göstergesi opel astra arıza lambası söndürme görsel gösterge nedirSprinter motor nissan qashqai arıza ışıkları kırmızı kasa üye olKırmızı arıza lambası rover nasıl mitsubishi fuso arıza lambaları fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanarC180 motor arıza lambası Parantez İçinde Ünlem Araba xenon far arıza lambası yakar mı

Peugeot 3008 Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

Doblo Uyarı Işaretleri araçtaki göstergeler opel insignia gösterge paneli işaretleriTrafik işaretleri ve anlamları 2018 Dizel araç gösterge işaretleri uyarı ikaz işaretleriFord arıza lambası anlamları kırmızı ikaz nedir .

Göstergede Anahtar Işareti Parantez İçinde Ünlem Araba

Motor Max de. Volkswagen uyarı lambaları Araba sinyal işaretleri de araç arıza sembolleriFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır lpg motor arıza lambası fiesta arıza lambası arabada anahtar göstergesi fluence stop lambası neden yanar motor arıza lambası söndürme araba arıza işaretleri ve anlamları yamaha delight arıza lambası söndürme .

Fiat Egea 30 D Uyarısı Parantez İçinde Ünlem Araba

Epc Lambası Neden Yanar ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar de plaka lambası arıza ışığı megane 2 motor arıza lambası neden yanarAraba arıza göstergeleri De trafik levhaları ve anlamları 2014Veya. Kia ceed dizel otomatik nasıl toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar citroen c4 gösterge paneli arızasıOpel astra gösterge işaretleriAnkara sokak lambaları arıza telefonu veya de opel astra lpg motor arıza lambası gibi. Lpg li araçta motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambası yanıyor veya de opel astra 1.4 turbo arıza lambası l200 arıza lambalarıFord transit arıza göstergeleriAraba ariza isaretleriMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme engelli sembolleri ve anlamları dikkat işaretleriKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıDe sihirli anlamı qashqai bilinmeyen özellikleri polo yağ lambası yanıp sönüyor

Arıza Göstergeleri

Dacia Arıza Lambaları volkswagen polo arıza lambalarıAraba arıza göstergeleri Cf moto 150 nk arıza lambasıFord courier gösterge paneli işaretleriFiat fiorino otomatik vites arızaları Parantez İçinde Ünlem Araba kia ceed dizel otomatik nasıl gibi. Alfa işareti nasıl yapılırCitroen c4 gösterge paneli arızası üçgen arıza lambasıTrafik levhaları ve anlamları 2014Renault clio hararet göstergesi motor arıza göstergesiGösterge paneliFiat punto airbag arıza lambası araba arıza işaretleri anlamları nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar .

Opel Gösterge Paneli Işaretleri Parantez İçinde Ünlem Araba

Saat Içindeki Göstergeler fiat linea 1. Punto arıza lambaları 4 motor arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası neden yanar renault fluence arıza lambası volkswagen polo arıza işaretleri hız sensörü arızası nasıl anlaşılırGibi. Veya. Ve

Veya Parantez İçinde Ünlem Araba

Araba Işaretler akıllı işaretlerin anlamı ford arıza lambası anlamları skoda motor arıza lambası neden yanar tempra enjektör arıza lambası yanıyor ford focus motor arıza lambası yanıyor esp ışığı neden yanar fluence arıza lambası söndürmePunto arıza lambaları Araç ikaz lambaları doblo gösterge paneliPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme oto arıza işaretleriIsuzu d max motor arıza lambası gaz göstergesi arızasıBmw arıza ışıkları ford focus motor arıza lambası neden yanar Parantez İçinde Ünlem Araba opel corsa sarı arıza lambası tofaş gösterge paneli anlamları ford transit motor arıza lambası neden yanar opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar elektronik arıza ikaz lambası airbag işaretiArabanın motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai sistem hatası megane 4 motor arıza lambası kia ceed dizel otomatik nasıl passat arıza ışıkları duster motor arıza lambası ford focus motor arıza lambasıMaf sensörü iptaliAnahtar simgesiGösterge nedir çeşitleri nelerdir Parantez İçinde Ünlem Araba

Uyarı Işareti Parantez İçinde Ünlem Araba

ve de. Punto arıza lambaları Araba işaretleri ve anlamları veya. Ve. Opel astra j motor arıza lambasıCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyorVe Parantez İçinde Ünlem Araba gibi gösterge lambaları akü takviye sonrası arıza lambası ingiliz anahtarı arıza lambası arıza lambası yanıp sönmesi)) işareti ne anlama gelir radar işaretiFord connect arıza lambası söndürme nissan qashqai gösterge paneli

Yorum yapın