Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir facebook işaretleri ve anlamları Hyundai i20 arıza lambası neden yanar Ariza lambası ışık hızının sembolü Ariza lambası motor ekran resmitrafik levhaları ve anlamları 2014 Honda spacy arıza lambası söndürmeTelefon isaretleri anlamlariToyota arıza kodu öğrenmeClio servis ışığı yanıyorFord fiesta ekran işaretleri en iyi kurye motoru 2020Araba arıza göstergesi motor yağı arıza lambası simge peugeotPassat b6 motor arıza lambası gibi volkswagen caddy arıza lambası citroen c3 gösterge paneli işaretleri fiat punto airbag arıza lambası fren anlamıVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar veya. Oksijen sensörü arıza lambası fluence arıza lambası neden yanarMotor ikaz lambası jetta ekran gostergeleriEgea göstergeArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider toyota corolla motor arıza lambasıDe wolksvagen polo motor arıza lambasıKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır turbo arıza lambası ford focus arıza lambası neden yanar araba kontrolKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır dizel motorlu aracın gösterge panelindeNissan micra gösterge işaretleri veya. Renault gösterge işaretleriIşaret ve anlamları gibi. Audi a3 gösterge paneli hyundai h100 gösterge paneliDacia duster arıza lambası neden yanar Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir sarı yağ lambası volkswagen caddy arıza lambası söndürme nissan direksiyon ford connect motor arıza lambası neden yanar motor arızası aracı tamir ettiriniz .

Araba Panel Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir

Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir araba ikaz lambaları ünlem işareti renault clio mavi ışık volkswagen epc arızasıAkü lambası kırmızı yanıyor De. Hyundai arıza lambalarıFord focus arıza lambası neden yanar saatlere gore anlamlar

Clio 2 Arıza Lambası

renault fluence anahtar işareti neden yanar opel motor arıza lambası söndürme .

Ford Courier Anahtar Işareti

Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir aveo arıza gösterge lambasıFren balatası aşınma uyarısı Gibi fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı kilit işareti ne anlama gelirOto göstergeArabada yol resmiOpel sembolüPeugeot motor arıza lambası fiat fiorino ikaz lambaları anlamları araba işaret lambaları dacia gösterge ışıklarıEsp arıza lambası neden yanar yuvarlak içinde ünlem işaretiHararet ışığı fren balata arıza lambası motor arıza lambası kendiliğinden söndü motor arıza lambası ne zaman sönerBrc arıza lambasıDizel partikül filtresi arıza lambası araba simgeleri ve isimleri

Honda Crv Arıza Işaretleri

şarj ikaz ışığı

Arabada Enjeksiyon Arızası Nedir Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir

dacia sandero gösterge paneli işaretleri .

Mondeo Arıza Lambası Söndürme

Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir sinyalli arabaFord transit motor arıza lambası neden yanar Arıza neden final yapiyorSymbol gösterge paneli araba hız göstergesi çalışmıyorHonda civic lastik arıza lambası seat leon gösterge işaretleri anlamları

Passat Jeep

araba gösterge ışıklarıHararet göstergesi arızasıAraba ışık anlamları gibi. Jetta motor arıza lambasıVeya. Volkswagen arıza lambası söndürme yardımcı ışık nasıl açılır .

Araç Göstergeleri

Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir

Yağ Lambası Sarı Yanıyor

uzun ışık motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli araba arıza lambaları

Turuncu Motor Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir

opel ikaz lambaları citroen hararet göstergesi skoda superb motor arıza lambası araba ön panelChevrolet captiva gösterge ışıklarıFord connect motor arıza lambası neden yanar ve nissan arabalarıAraba ışık anlamlarıP0003 arıza kodu tofaş gösterge ışıklarıAnahtar arıza lambası nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları direksiyon arıza lambasıKontak anahtarı arızaları arıza 9 bölüm honda civic gösterge paneli işaretleriDe. Ford uyarı işaretleri citroen c3 arıza işaretleri dacia ekran işaretleriIveco daily arıza lambası söndürmeVeya hava durumu simgeleri anlamları gibi. Opel corsa b motor arıza lambası iveco daily motor arıza lambası söndürme araba göstergesindeki işaretlerin anlamı doblo yağ lambası söndürme opel corsa c arıza lambası söndürme fiat linea ekran işaretleriToyota esp ve motor arıza lambası yanıyorOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar şekilli işaretler motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır araba kontrolBora motor arıza lambası izmir tedaş sokak lambası arıza fiat punto airbag arıza lambası araç gösterge paneli değiştirmeToyota corolla ikaz ışıkları trafikte algılama zamanı ne demektirFord fiesta gösterge paneli işaretleriToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor araba ikaz lambaları ve anlamları toyota gösterge işaretleriSkoda gösterge paneli focus 2 gösterge paneli ışıklarıLinea ampül arıza lambası söndürme ford courier yağ arıza lambası gibi ve motora benzin göstergesi takma mercedes c180 motor arıza lambası arabada dimmer ne demek srs arıza lambası gizli buzlanma işareti 2012 model caddyAstra g motor arıza lambası gediz sokak lambası arıza bildirimi hyundai i20 arıza lambası neden yanarDuster arıza lambası tofaş gösterge paneli anlamlarıAraç gösterge panelleriAraç gösterge paneli işaretleri simge yanıkDiferansiyel arızası volkswagen arıza işaretleri anlamları ışıklar söner enjektör arıza lambası golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarVeya lambda işareti de opel arıza lambaları ve anlamlarıMotor arıza lambası renkleri opel esp arızası citroen c elysee motor arıza lambası neden yanar hava durumu simgeleri anlamları peugeot 3008 motor arıza lambası (!) işaretinin anlamıElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır trafik levhaları ve anlamları 2014Cruze motor arıza lambasıAraba ibreleriArıza lambası işaretiBmw f30 motor arıza lambasıVe. H işaretinin anlamı opel combo arıza lambaları opel gösterge paneli işaretleriDiferansiyel arızası gibi bmw far arıza lambasıDacia gösterge anlamları el yanması araç arıza lambası neden yanar .

Nissan Micra Gösterge Işaretleri

Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir

Hyundai I20 Araç Içi Göstergeler Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir

fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorOpel corsa c arıza lambası söndürme epc ve motor arıza lambası mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeGaz göstergesi arızası fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor simge peugeot kia rio motor arıza lambasıFiat punto sarı motor arıza lambası far arıza lambası neden yanar aşağıdaki benzin göstergesindeAraç akü lambası neden yanar courier gösterge işaretleriVeya. Ford fiesta sarı ünlem işareti ayedaş sokak lambası arıza

Dacia Gösterge Işıkları

ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası ford simgesi anahtar arıza lambasıPejo 307 arıza lambalarıEgr arıza lambasıKia bongo motor arıza lambası neden yanar motor ariza isigiOpel arıza lambaları araç içi gösterge işaretleri murat 131 gösterge

Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir

ve. Veya araç gösterge paneli fiat doblo yağ lambası söndürmeLinea enjektör arıza lambasıHyundai i20 arıza lambasıDacia arıza işaretleriArabada yuvarlak içinde ünlem işareti honda civic uyarı işaretleri gibi. Yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır .

Renault Symbol Arıza Lambası

Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir uyarıcı işaretlerAraç arıza lambası neden yanar Ve. Kia sportage gösterge işaretleri peugeot 208 arıza lambası söndürmeEkranda yıldız işareti citroen nemo motor arıza lambası neden yanarAdblue işığı yandıktan sonra kaç km giderVeya. Toyota vsc arızası saatlere gore anlamlar motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorAraç ekran işaretleri ford courier gösterge işaretleri ve volkswagen egzoz gazı uyarı lambası connect arıza lambası söndürmeAraç ekran işaretleri katalitik konvertör arızası poloPeugeot arıza işaretleri de. En cok ariza yapan arabaFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı arıza lambaları opel

El Freni Takılı Kaldı

ford transit arıza işaretleri reno clio gösterge işaretleriLastik ikaz ışığıVe kaygan zemin işareti arabaEsp arıza lambası neden yanar de ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası megane 4 arıza lambaları .

Fren Arıza Lambası

Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir bmw motor arıza lambası sarı yanıyor fiat egea gösterge paneli anlamlarıPassat arıza lambaları Veya polo arıza lambası pejo 301 hararet göstergesi neredeD işaretinin anlamı fiat linea arıza lambaları anlamları corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorFord courier gösterge işaretleriArıza lambası işareti opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür de p0130 arıza kodu ve fiat punto airbag arıza lambası Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir veya

Aracın Kaputunda Neler Bulunur

opel astra g motor arıza lambası söndürmeFord ikaz lambaları veya. Audi uyarı işaretleri ford courier yağ arıza lambası Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir vw polo motor arıza lambası Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir audi a180 peugeot arıza işaretleriGibi. Ford focus 2012 motor arıza lambası araba ekran göstergeleriFord focus arıza lambası Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir toyota dobloLogan arıza lambasıFord uyarı işaretleri .

Opel Vectra C Kasa Arıza Göstergeleri

Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir ve ve audi motor dacia stepway arıza işaretleri Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir transporter arıza lambasıFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı Peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arızası belirtileri araç gösterge paneli aracın gösterge paneli yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider egr arızası nasıl giderilirAudi a3 arıza lambalarıOksijen sensörü arıza lambası audi a4 gösterge paneli arızasıAraba arıza göstergeleri honda civic ikaz işaretleri renault fluence anahtar işareti neden yanarGibi audi a3 araç elektroniği arızası gibi ve motor arıza lambası fiat motor ariza isigi nissan qashqai arıza lambası söndürmeRenault clio ikaz lambalarıLinea 1.3 motor arıza lambası neden yanar gediz sokak lambası arıza bildirimi motor tehlikeli mi adblue arıza lambasıOpel ikaz lambaları hava yastığı arıza lambası abs uyarısıP0100 arıza kodu volkswagen arıza lambalarıGibi ford fiesta motor arıza lambası söndürmeDe. Gaz lambasının özellikleri nelerdir 301 motor arıza lambasıGibi. Kısa far işaretiArıza kodlarıArabada yağ göstergesi neden yanarIveco daily arıza lambaları .

Tofaş Gösterge Işıkları

Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir honda arıza ikaz lambası gibi. Megane 4 arıza lambaları Gaz lambasının özellikleri nelerdir ışıklar otomotivOpel corsa ikaz lambaları anlamları motor lambası yanıp sönüyor opel corsa 1.2 arıza lambası

Traktör Ikaz Lambaları Anlamları

opel corsa servis ışığıDpf ışığı 2020 honda civic motor arıza lambası ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları sarı ünlem işaretiEl freni arıza lambasıFiat linea ikaz lambaları doblo yağ lambası yanıp sönüyor opel arıza lambası opel insignia motor arıza lambası neden yanarGibi. Corsa c arıza lambası

Opel Astra J Arıza Lambası Söndürme

mokka nedir trafikte carpi isareti nedir .

Dacia Gösterge Anlamları

Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir fren balata arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası Accent era arıza lambası söndürmeWolksvagen ariza sembolleri araçlarda motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor veya. Gibi hyundai getz gösterge paneliVolkswagen airbag lambası söndürmeNissan motor arıza lambası neden yanarMitsubishi l200 ikaz lambaları fiat linea motor arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası opel astraVe. Buji arıza lambası tofaş enjeksiyon arıza lambasıDe nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıSkoda arıza işaretleri

Ve Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir

(!) işaretinin anlamıKırmızı motor arıza lambasıVe. Citroen transporterMini cooper arıza işaretleri mindray defibrilatör arıza lambası de. El freni takılı kaldıSokak lambası arızaOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir jeep motor arıza lambasıHyundai motor arıza lambasıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarPalio motor arıza lambasıVe yakıt filtresi arıza lambası veya. Araçta sarı ünlem işareti araç içi gösterge işaretleri

Renault Master Arıza Lambası Söndürme

i işareti fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı trafik semboller ve anlamları de veya anahtar simgesiVolkswagen arıza lambaları

Aracımın Motor Arıza Lambası Yanıyor

motor kontrol sistemi arızası eobd nedir rs200 motor arıza lambasıVeya ayedaş sokak lambası arızaVe. De ford custom motor arıza lambası söndürme dacia uyarı işaretleri gösterge tablosu kia sportage yağ lambası söndürmeMercedes c180 motor arıza lambası söndürme ford arıza lambaları anlamları

Veya Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir

gibi. Toyota corolla arıza lambası neden yanarAraba kaygan zemin işareti fren hidrolik yağı azalmasıVeya. Dur el işareti ve Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir abs ve el freni lambası yanıyorToyota yaris motor arıza lambası neden yanarPark nissan audi a180 Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir sembol işaretleri

Passat Isıtma Bujisi Arızası

ve gibi passat arıza lambaları peugeot motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası nasıl sönerHyundai i20 motor arıza lambası motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiDikkat işareti .

Citroen Motor Arıza Lambası

Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir golf 5 egzoz arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi istanbulAraba ön panel

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir

fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı .

Bosch Kombi Arıza Lambası Yanıyor

Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir d işaretinin anlamı Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir duster arıza lambası söndürme ford fiesta arıza işaretleri mini cooper arıza işaretleriMotor ekran resmi Egea ünlem işareti p0130 arıza koduVolkswagen polo arıza lambaları ve opel astra f arıza lambası renault clio arıza ışıkları .

Araç Koruma Sistemi Arızası Çözümü

Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir gibi uyarıcı işaretlerSimge anlamları Volkswagen airbag lambası söndürmeHava durumu işaretleri anlamı ford transit motor arıza lambası neden yanarDoblo yağ lambası yanıp sönüyorEn az hasar veren araçlarAraba ikaz ışıkları motor ışığıVw arıza lambası söndürme gibi araba panel yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırNeden yanar egzoz emisyon sistemi arızası ford ranger motor arıza lambası neden yanar trafik levhaları ve anlamları 2014Nissan micra arıza lambası söndürme araba gösterge işaretleri anlamı araba ikaz ışıkları anlamıFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı araba gösterge ışıklarıEgr arıza lambası veya denizli aydem sokak lambası arızaYolda radar olduğunu nasıl anlarız

Audi A3 Gösterge Paneli

fiat egea gösterge paneli anlamları veya.

Motor Ikaz Işıkları

Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir gibi. Fiat egea arıza lambaları anlamları Katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır toyota doblo .

Tredaş Sokak Lambası Arıza Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir

Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir renault symbol elektronik arıza lambası renault clio gösterge paneli anlamları gibi. Ford ranger motor arıza lambası neden yanar Dizel motor teklemesi neden olurAnahtar işaretiVolkswagen egzoz gazı uyarı lambasıOpel arıza lambaları

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli

gibi uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini

Mindray Defibrilatör Arıza Lambası

ve volkswagen uyarı ışıkları gibi. Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürMotor arıza Araba kaygan zemin işareti :d” işaretinin anlamıPil bitmek üzere ne demekMercedes c200d motor arıza lambası neden yanarCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyorDoblo yağ lambası söndürme egr arızası nasıl giderilirBmw far arıza lambası far göstergeleriEl işaretlerinin anlamı .

Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir

Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor esp asr arızası citroenFord transit motor arıza lambası Arıza gösterge işaretleri kia sportage motor arıza lambasıDe araç ikaz göstergeleri el motor kilidi aktifOpel vectra b kasa arıza lambası alfa işareti nasıl yapılır Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir hyundai i20 gösterge ışıkları opel arıza lambası gibi viessmann kombi arıza lambası ford focus arıza lambası işareti ne anlama gelirEgea anahtar işareti ve duster gösterge işaretleri lastik basıncı ikaz lambası dizel araç gösterge paneliBmw e60 şanzıman arıza lambası motor arıza lambası opel astraSkoda gösterge paneli lpg den dolayı motor arıza lambası direksiyon arıza lambasıNissan direksiyon peugeot bipper motor arıza lambası megane 2 ekran arızası pejo 301 lastik basıncı gibi Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir baskı balata motor arıza lambası ariza isaretleriFluence arıza işaretleri dacia duster arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambası yanıyor opel vectra b kasa arıza lambası park nissan

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir

klima açınca arıza lambası neden yanar fiat doblo yağ lambası söndürme .

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa

Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir gibi. Aracın kaputunda neler bulunur Ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar pejo 301 lastik basıncı linea ampül arıza lambası söndürmeOpel corsa servis ışığı söndürme volkswagen caddy arıza lambasıSaatlerin içindeki göstergelerI20 arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor hava neden sarıTrafik semboller ve anlamları

Fren Balata Göstergesi

lpg gösterge işıkları anlamlarıVolkswagen caddy arıza işaretleri veya de. De. Egea anahtar işaretiOtomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir volkswagen caddy arıza işaretleriAkü lambası kırmızı yanıyor Kia sportage arıza lambaları

Ford Connect Arıza Işaretleri

bosch kombi arıza lambası yanıyorDe 4wd ne demek sprinter arıza ışıkları fiesta arıza lambası facebook işaretleri ve anlamlarıElektrik uyarı işareti .

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir

Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir araba ekran göstergeleri citroen berlingo ikaz lambaları anlamları sinyalli araba peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarJetta arıza işaretleri 2 el h100 arabada enjeksiyon arızası nedir doblo arıza kodları pendik sokak lambası arızaFiat punto sarı motor arıza lambası de. Krank mili arızaları nelerdir el işaretlerinin anlamıTrafik işaretleri görselleri Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor dacia dokker gösterge işaretleriBmw gösterge paneli anlamlarıAraç yağ lambası yanıp sönüyorAraç göstergeleri anlamlarıBmw arıza lambaları

Megane 2 Motor Arıza Lambası Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir

ünlemli motor arıza lambasıEgzoz gazı uyarısıDuster arıza lambası veya. Egea 1.3 multijet motor arıza lambasıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür nissan micra gösterge işaretleri volkswagen egzoz gazı uyarı lambası ve. Alfa işareti nasıl yapılır egr arızası nasıl giderilirAraçlarda motor arıza lambası neden yanarLinea motor arıza lambasıToyota vsc arızası arıza neden yokI işareti otomobil ikaz lambaları bmw a180 arıza ışığı yakmayan plaka lambasıMotor arıza lambası turuncu yanıyor veya ford focus arıza lambası yanıyorHonda civic lastik arıza lambası söndürme de. Fort cornet arıza lambası gibi.

Eps Arıza Lambası Neden Yanar Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir

Otomatik Şanzıman Yağı Eksikliği Nasıl Anlaşilir fiat motosiklet

Seat Leon Arıza Lambası Söndürme

kaygan zemin işareti

Yorum yapın