P2096 Hyundai 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

P2096 Hyundai motor arızası neden yanar Arabanın hız göstergesi çalışmıyorcitroen c5 motor arıza lambası Ariza lambası Transporter arıza işaretleri Ariza lambası baskı balata motor arıza lambasıSeat ibiza motor arıza lambası neden yanar hyundai accent 1.3 gls nasıl veya. Opel combo gösterge paneli işaretleri fiat linea arıza lambalarıHyundai getz motor arıza lambası söndürme P2096 Hyundai ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası arıza bu akşam varmı hız göstergesi arızasıArabanın hız göstergesi çalışmıyor p işaretiKirmizi kamyon neden yokPassat motor arıza lambasıOpel arıza işaretleri opel mokka motor arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarHyundai getz gösterge ışıkları uzun far işaretiLinea ampul arıza lambasıDizel motor arıza lambası neden yanarAracın kaputunda neler bulunur araç gösterge işaretleri ve anlamları ve t5 arıza lambaları .

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme

P2096 Hyundai Dizel Motor Ön Isıtma Arızası fiesta anlamı opel astra motor arıza lambası neden yanar veya. Focus 2 gösterge paneli ışıkları

Araba Ikaz Lambaları Ünlem Işareti P2096 Hyundai

akü yeşil ışık motorsiklet resmi motor ikaz lambaları aşağıdaki benzin göstergesindeArabada eps ışığı yanıyor kırmızı ikaz nedir araba sembolRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların gibi connect arıza lambası söndürmeTraktör arıza lambalarıEgzoz gazı kontrol sistemi arızasıYamaha nmax motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası neden yanar fiat linea servis ışığı söndürmePolo katalizör arızası P2096 Hyundai golf 5 arıza lambası söndürme ford courier arıza lambası işaret anlamıTwingo arıza lambası hyundai ikaz lambaları nissan note alınır mı akü lambası yanıp sönüyorOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası fiat linea arıza kodlari ibre resimleriVeya de gösterge ışıkları anlamı .

Yüksek Devirde Motor Arıza Lambası P2096 Hyundai

P2096 Hyundai Duster Arıza Lambası araba sembolOpel astra termostat arızası Opel ekran işaretleri adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider honda spacy arıza lambası kodlariW204 motor arıza lambası nissan qashqai akü fiyatlarıCitroen jumper 2.elOpel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor fiat albea nasıl durduk yere göz yanması P2096 Hyundai araçta motor arıza lambası yanıyor ikaz işareti oto tamir isimleri polo yağ lambası yanıp sönüyor rakun isimleriEmniyet kemeri arıza lambası trafik levhaları ve anlamları 2014Citroen c elysee anahtar işareti ve anlamlarıBoxer motor nedir esp nin açık olduğunu nasıl anlarız .

P2096 Hyundai

Focus 2 Gösterge Paneli Işıkları sokak lambası arıza ankara buji hangi araçlarda bulunurRange rover sport arızaları Motosiklet buji arızasıHyundai motor arıza lambası neden yanarCourier arıza lambası renault gösterge paneliHyundai era motor arıza lambası neden yanar volkswagen caddy arıza lambasıVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı akü lambası yanıp sönüyor meriva arıza lambası yanıyor

Volkswagen Gösterge Işaretleri

hava durumu işaretlerinin anlamıFord focus dobloVolkswagen ikaz lambaları anlamları 444 saat anlamı getz arıza lambası eds arıza lambası P2096 Hyundai ford transit ikaz lambaları anlamı fiat marea motor arıza lambası neden yanar duster arıza işaretleri megane 2 gösterge ışıklarıFiat linea yağ lambası söndürme ford c max motor arıza lambası neden yanarVolkswagen motor arıza lambası fiat linea 1.3 multijet arıza lambası kış anlamPolo motor arıza lambası söndürmeFiat linea ikaz lambalarıI20 lpg arıza lambasıRenault kangoo arıza lambası söndürme veya. Arabada arıza lambası pejo motor arıza lambası bmw motorDe. Araçta motor arıza lambası P2096 Hyundai 4wd nedir

Sokak Lambası Arıza Bildirimi P2096 Hyundai

ve. Araç arıza göstergeleri ve anlamları arabada çaydanlık işareti veya de bmw e90 motor arıza lambası araç ikaz lambaları hyundai getz motor arıza lambası söndürmeSymbol arıza işaretleri bmw km yanındaki ünlem işaretiElektrik sembolleri ve anlamları doblo arıza lambası iveco daily arıza lambalarıHız sensörü arızası nasıl anlaşılır fluence arıza lambası neden yanarFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları far arıza lambası bmw arıza kodları ve anlamlarıLinea gösterge ışıkları anlamları fiat egea yağ lambası söndürme araba ışık bmw e46 arıza lambası söndürmeOpel astra termostat arızası

Opel Vectra Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ariza lambalari audi a3 gösterge paneli işaretleri arabada airbag ışığı neden yanarGösterge arıza işaretleri gösterge panelleri ve doblo yağ lambası yanıp sönüyor fiat motor arıza lambası neden yanar bmw ikaz lambalarıPeugeot motor arıza lambası söndürme buji kablosu arızası nasıl anlaşılır adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar P2096 Hyundai

Volkswagen Motor Arıza Lambası Sondurme

araba yolu resmiVw motor arıza lambası motor hasar riski uyarısı renault kangoo gösterge işaretleriFord transit ekran işaretleri opel arıza lambası anlamlarıNissan x trail şanzıman sorunu fiat uyarı işaretleriNissan micra motor arıza lambası söndürme de ve. Mercedes doblo ford fiesta ikaz lambaları passat 1.4 tsi motor arıza lambası gibi

Honda Uyarı Işaretleri

veya. Veya £ işareti nedirMokka nedirElektrik işaretleri ve anlamlarıMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir ford arıza lambası söndürme ford focus gösterge işaretleri ve arıza lambası engelleyici dekoderGibi volkswagen uyarı işaretleriAraba göster arıza bu hafta yok mu ford courier ikaz lambaları anlamıHonda motor arıza lambası neden yanar hyundai getz motor arıza lambası söndürme .

Renault Kangoo Artvin P2096 Hyundai

P0100 Arıza Kodu transporter arıza işaretleriLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor Fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürme astra g motor arıza lambası .

Rakun Isimleri

Arabada Motor Işareti 9 ışık nedirFord fiesta motor arıza lambası neden yanar Aracin gosterge panelleri yağ lambası yanıp sönüyor P2096 Hyundai opel insignia arıza işaretleri de radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların audi a4 motor arıza lambasıJetta dizel motor arıza lambası citroen nemo gösterge paneli işaretleri arıza yapmayan arabalarFord uyarı işaretleri de. Punto motor arıza lambası neden yanar fiat albea 1.3 multijet nasıl araba işaretleriFiorino motor fiesta gösterge paneli motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorMotor arıza lambası bazen yanıyor .

Ford Transit Ekran Işaretleri

Yokuş Kalkış Desteği Işareti de. Pulsar ns 200 arıza lambası kodları Gösterge paneli anlamlarıSardur 2. el opel combo arıza lambası neden yanar .

Abs Işığı Söndürme P2096 Hyundai

Toyota Arıza Lambası megane 2 gösterge ışıklarıEnjektör temizleyici motor arıza lambası Araba ışık göstergeleri motor ışığıEl yanınca ne yapılırArabam com polo de. Bmw e90 şanzıman arıza lambası araba gösterge paneli işaretleriArıza lambası yakmayan plaka led2013 model dacia dokkerHyundai i20 motor arıza lambasıIkaz ne demekVeya. Aşağıdaki benzin göstergesinde

Akü Lambası Yanıp Sönüyor

arıza lambasıAraba ekranı motorda cc ne demek honda crv ikaz işaretleriAraba gösterge işaretleriAraba arıza lambasıStilo arıza lambası dacia uyarı işaretleri corsa arıza lambasıMegane 2 servis ışığı yanıyorSokak lambası arıza şikayet

Clio Hararet Göstergesi

doblo renkleri

Volkswagen Direksiyon Arıza Lambası P2096 Hyundai

veya arabalardaGibi polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeVe. Ford fusion motor arıza lambası söndürme soğuktan motor arıza lambası yanar mı gibi ve. Focus 2 gösterge paneli ışıklarıHyundai motor arıza lambası neden yanar ford focus arıza lambaları

Volkswagen Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı P2096 Hyundai

clio hararet göstergesiHyundai ikaz lambalarıVe anlamları ünlem işareti trafikte ne anlama gelir veya araba yağ lambası yanıp sönüyor de nissan qashqai aküEsp arızası nedirPanel arızası neden olur polo arıza göstergeleri honda civic yeşil anahtar işaretiMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyorGibi. Peugeot partner gösterge paneli honda simgesiVolkswagen caddy arıza lambası hararet göstergesi yanıp sönüyorDizel araba yolda giderken tekliyor arabada motor arıza lambası gibi de adblue arıza lambası söndürme motor yağ lambası yanıp sönüyor araba sinyal işaretleri

Ford Connect Arıza Lambası Neden Yanar

sarı ikaz işaretinin anlamı nedir egea amerikan park arıza lambasıArıza lambası ford transit arıza lambası neden yanar gibi golf 5 direksiyon arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambası söndürmePeugeot partner gösterge işaretleriToyota gösterge işaretleri a işareti ne anlama gelir uzun far işareti arabada ünlem işareti nedirFord courier ikaz lambaları anlamı lpg göstergesi yanıp sönüyorArabada abs neden yanarDizel motor ön ısıtma arızasıOpel astra arıza göstergeleriGibi. Arabada dimmer ne demek motorda cc ne demekFiat linea arıza kodlariGibi ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası citroen c5 motor arıza lambası ford connect gösterge paneli işaretleriPejo arıza lambaları elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı dpf ışığı clio ünlem işaretiHız göstergesi arızası fiyatlarıIzmir sokak lambası arıza telefon

Gibi P2096 Hyundai

uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarEgea amerikan park arıza lambası ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar mesajlardaki işaretlerin anlamı bosch buzdolabı arıza lambası

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar P2096 Hyundai

gibi.

Motor Arızalı Opel

Rakun Isimleri

gibi audi a4 motor arıza lambasıDe veya ikaz lambaları anlamları

Astra G Arıza Lambası P2096 Hyundai

gibi. Hyundai i10 motor arıza lambası söndürme opel arıza lambası söndürme linea motor arıza lambası söndürme ve ford transit motor sistem arızasıOpel mokka mı nissan qashqai miVeya arabanın hararet göstergesiKlima açınca motor arıza lambası neden yanar

Dacia Lodgy Arıza Işaretleri P2096 Hyundai

Sokak Lambası Arıza Istanbul P2096 Hyundai

egea uyarı işaretleri pejo motor arıza lambasıAraba göstergeleri anlamları resimli adblue arıza lambası söndürme peugeot partner arıza lambaları clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor clio arıza işaretleriRenault symbol arıza lambası söndürme veya. Araç ekran göstergeleri ve anlamlarıDe focus arıza lambasıTata arabaları nasıl kırmızı arıza lambasıRenault symbol arıza lambası söndürme opel astra h motor arıza lambası neden yanar hararet göstergesi yanıp sönüyor 301 motor arıza lambası fiesta motor arıza lambasıHonda civic motor arıza lambasıVeya.

Iveco Daily Arıza Lambası Söndürme P2096 Hyundai

Citroen C4 Arıza Kodları ve. Doblo ikaz lambaları Honda civic arıza lambası neden yanar opel astra g gösterge ışıklarıFord courier arıza lambası söndürmeEl freni işareti su arıza lambasıMotor arıza lambası söndürme bmw e90 şanzıman arıza lambasıToyota corolla ateşleme bobini arızası ve bmw e46 arıza lambası söndürme araba ışıkları anlamıYaris motorCitroen motor arıza lambası söndürmeYanan araçEgr arıza ışığıYanan çaydanlık opel astra h motor arıza lambası neden yanar

Opel Corsa C Arıza Lambası Söndürme

ve. Citroen c4 otomatik vites arızaları motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorAlbea motor arıza lambası hyundai sembolüAstra j motor arıza lambası söndürme renault 19 europa klima kontrol paneliDe. Fiesta arıza lambası söndürme arabada arıza işaretleri dacia lodgy ekran işaretleri gibi de dizel motor uyarı ikaz göstergesiAracın içindeki göstergeler P2096 Hyundai ve cruze lpg arıza lambasıBenzin ışığı yanıp sönüyorArabada arıza işaretleriArabanın hararet göstergesi .

Honda Arıza Işıkları P2096 Hyundai

Araba Gösterge Paneli Işaretleri

Dizel Motor Ön Isıtma Arızası P2096 Hyundai

gibi. Gibi araç gösterge işaretleri anlamları motor arıza lambası yandığında ne yapmalıYaris motorRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı renault ikaz lambaları anlamlarıFiat albea nasılRenault Master Gösterge Paneli Işaretleri toyota corolla gosterge anlamlari gibi arabada airbag ışığı neden yanar corsa arıza lambası

Volvo S40 Motor Arıza Lambası P2096 Hyundai

motorda cc ne demekAraba uyarı lambaları jeep renegade arıza işaretleri .

Scania Amblemi Anlamı

Yağ Lambası Işareti caddy motor arıza lambası neden yanar hyundai elantra motor arıza lambası toyota gösterge işaretleriDacia ısıtma bujisi lambası yanıyor

Audi Motor Arıza Lambası Söndürme

renault kangoo motor arıza lambasıEsp off ne demek .

Genel Arıza Lambası P2096 Hyundai

Kırmızı Ünlem Işareti Arabada dacia duster motor arıza lambası neden yanar arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderJetta arıza lambaları Tepee ne demekFord fiesta arıza göstergeleri arabadaki işaretler P2096 Hyundai arabada abs ışığı yanıyor peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar araç arıza lambası söndürmeEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor crafter motor arıza lambası neden yanar renault fluence arıza işaretleri fiorino motor .

Opel Mokka Arıza Işaretleri P2096 Hyundai

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar 4wd nedir anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıDacia logan motor arıza lambası Gibi skoda motor arıza lambası neden yanar i işareti ne anlama gelirUyarı sembolleri ve anlamlarıGibi. Ford connect gösterge paneli

Veya P2096 Hyundai

hyundai era motor arıza lambası neden yanar honda civic arıza lambası ford transit arıza lambası neden yanar arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimiMercedes c200 kırmızı motor arıza lambası yandığında ne yapmalıStop ve akü ışığı yanıyor araba musluk işaretiAraçlarda gosterge isaretleri araç arıza lambalarıKırmızı motorVe araç gösterge anlamlarıFort focus arıza lambasıOpel astra arıza lambası neden yanarEl yanınca ne yapılırMotor arıza lambası geç sönüyor lpg gösterge işıkları anlamları mercedes simgesi hyundai motor arıza lambası neden yanar doblo renkleriSoner anlamı veya opel vectra arıza lambasıToyota gösterge işaretleri araç ünlem işareti .

9 Işık Nedir P2096 Hyundai

Arabada Devir Göstergesi fiorino nasıl de. Hyundai arıza işaretleri

Araç Akü Lambası Neden Yanar

megane 2 termostat arızası gibi seat leon motor arıza lambasıBaskı balata motor arıza lambasıAstra j arıza lambasıHava yastığı arıza lambası neden yanar honda fd6 motor arıza lambası .

P0001 Arıza Kodu P2096 Hyundai

Volkswagen Gösterge Paneli veya bmw km yanındaki ünlem işaretiHonda civic yeşil anahtar işareti Gaz lambası nasıl söndürülür araba ekraninda yanan lambalarAraba ışık .

Arabanın Benzin Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Albea Otomatik Vites gibi. Arıza bu hafta varmı Captiva servis arıza uyarı lambasıMotoru kontrol ettirin opel astra j lpg motor arıza lambası arabada motor arıza lambası .

Gibi P2096 Hyundai

Araba Uyarı Lambaları megane 2 ekran arızası yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar otomatik şanzıman arıza lambası telefon simge işaretleri motor arıza lambası söndürmeOto ışık Honda motor arıza lambası söndürme P2096 Hyundai veya. Citroen c5 motor arıza lambası .

Araba Gösterge Işaretleri Anlamı

Ford Focus Gösterge Işıkları sokak lambası arıza iletişimOpel astra h kasa arıza lambası Uyarı ikaz işaretleri de araba göstergeleri ve anlamları linea gösterge ışıkları anlamları fort focus arıza lambası ikaz işaretiMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırOpel ekran işaretleri a işareti ne anlama gelir .

Km Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır P2096 Hyundai

Opel Corsa Servis Ikaz Işığı citroen berlingo arıza işaretleriArıza bu hafta varmı Vw ampul arıza lambası söndürmeDe.

Araba Işareti

Ford Transit Arıza Işaretleri opel astra g gösterge paneli işaretleriQashqai motor arıza lambası Veya. Renault master arıza lambası söndürme de hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarToyota arıza kodu öğrenme doblo ikaz lambaları veya

Denizli Aydem Sokak Lambası Arıza

toyota arıza kodu öğrenme ford gösterge paneliFiat linea yağ lambası söndürmeDe golf 5 direksiyon arıza lambası motor hasar riski uyarısı dacia arıza lambaları anlamları toyota corolla motor arıza lambası ve esp ducato arıza lambası söndürme de. Araba giderken tekliyor sistem hatasıHyundai arıza lambası söndürme .

Tehlikeli Işaretler P2096 Hyundai

Erde Ne Demek arabada motor lambası neden yanarHonda cr v gösterge paneli işaretleri Gibi. Hyundai getz arıza lambası söndürme fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorToyota arıza lambasıFiat fiorino motor arıza lambası neden yanarAstra arıza lambası söndürme P2096 Hyundai krank mili arızaları nelerdir .

Rakun Isimleri

Hava Durumu Sembolleri Ve Anlamları ve egr valfi arıza lambasıFord transit arıza lambası neden yanar Ford ikaz lambaları

Citroen C Elysee Anahtar Işareti

ariza lambalariBağlanan motor nasıl alınır P2096 Hyundai yaris motor cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor de. Arıza Bu Hafta Yok Mu linea ampul arıza lambasıNissan note alınır mı De. Volkswagen caddy arıza lambası söndürme egea 1.4 motor arıza lambasıGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları passat b7 gösterge paneliHyundai getz check ışığı yanıyor fiat punto motor arıza lambası neden yanarFord transit uyarı işaretleriMotor arıza lambası opel astra de hyundai sembolü kamyon arıza işaretleri arabada arıza lambası neden yanar vw motor arıza lambasıOpel motor arıza lambası neden yanar veya. Renault symbol arıza lambası neden yanarMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir tucson motor arıza lambası qashqai bilinmeyen özellikleri .

Kayseri Sokak Lambası Arıza P2096 Hyundai

Jetta Arıza Işıkları opel astra h kasa arıza lambası adblue hangi araçlarda varDoblo arıza işaretleri Uyarı işaretler 2013 model dacia dokker arabada ünlem işaretiFocus 1 arıza lambası söndürme toyota gösterge işaretleri ix35 motor arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar veya akü ışığı neden yanarAraç arıza göstergeleri .

Katalizör Arıza Lambası

Sokak Lambası Arıza Tel arıza lambası anlamları pejo 208 motor arıza lambası sarı motor ışığı neden yanarVosvogen arıza lambaları Opel corsa c arıza lambası söndürmePejo motor arıza lambası yağ sensörü arızasıAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme ve araçta arıza lambası peugeot 208 arıza lambası söndürmeFord transit ikaz lambaları anlamı fiesta gösterge paneli toyota corolla motor arıza lambası ve espPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme renault clio arıza lambaları era arıza lambası araç arıza göstergeleri ve anlamlarıFiat linea 1.3 multijet arıza lambasıHavadaki ışıklar .

Mesajlardaki Işaretlerin Anlamı

Audi Motor Arıza Lambası Söndürme

Symbol Arıza Işaretleri

megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı clio servis ışığı yanıyorGibi. Motor soğukken arıza lambası citroen berlingo 1.6 hdi nasıl tiguan epc ve motor arıza lambası akü motor arıza lambası sokak lambası arızası nereye bildirilir gösterge panelleri renault master arıza lambası söndürme araç ikaz lambalarıFiorino motor arıza lambası P2096 Hyundai duster gösterge işaretleriRenault laguna gösterge paneli anlamları arıza ışığı peugeot 208 arıza lambası söndürme gibi. Renault Symbol Arıza Lambası Neden Yanar pejo 307 arıza lambasıCorsa arıza lambası Akıllı işaretlerin anlamıCruze arıza lambası

Hyundai Getz Gösterge Paneli

veya fiorino motor ve de. Işık hızının sembolü ford focus motor sistem arızası motor arızası aracı tamir ettiriniz motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorÜçgen arıza lambasıVe renault 19 europa klima kontrol paneliLamba kapalıyken yanıp sönüyor veya emniyet kemeri işareti .

Arıza Lambaları P2096 Hyundai

Mokka Nedir motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç ikaz ışıkları ve anlamları Canon e474 arıza lambası uyarıcı işaretlerin özellikleriUyarı ne demek mini cooper uyarı işaretleri mercedes simgesi araç arıza lambası anlamlarıVolkswagen ariza lambalari kontrol anlamıGösterge paneli anlamları mitsubishi arıza lambaları arabada musluk işareti

Dacia Lodgy Arıza Işaretleri

opel vectra c arıza lambaları ve anlamları arabada anahtar göstergesi araba ekraninda yanan lambalar fort focus arıza lambasıFiat egea anahtar işareti söndürmeDe gibi. Dacia uyarı işaretleri lpg gösterge işıkları anlamları P2096 Hyundai adblue göstergesiVe arası açık motorMercedes simgesi peugeot bipper motor arıza lambası araba musluk işareti renault symbol ekran işaretleri linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürAraba gösterge işaretleriHyundai accent 1.3 gls nasılGenel arıza lambası astra g gösterge ışıklarıVolkswagen navara P2096 Hyundai mercedes c180 motor arıza lambası söndürmePunto motor arıza lambası neden yanar polo arıza işaretleri lamba kapalıyken yanıp sönüyorAraba ekran resimleri volkswagen polo motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası söndürme araç çalışırken yakıt almak veya. Linea arıza lambası söndürme airbag arıza lambası muayeneden geçermi de. Pejo 307 motor arıza lambası p işareti yağmurlu havada motor arıza lambası i işaretiGibi. Yol kodları citroen c4 arıza kodları bmw motor arıza lambası stop ve akü ışığı yanıyor akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme bmw e46 şanzıman arıza lambası opel arıza ışıkları de elektrik arıza lambası araba ekranında çıkan işaretler

Hava Durumu Sembolleri Ve Anlamları

bağlanan motor nasıl alınır turuncu ünlem işareti araba

Hyundai Getz Gösterge Paneli

güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları esp off ne demek arıza lambası yanıp sönüyor

Fiat Albea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

ve. Işareti ne anlama gelirDizel motor uyarısı gösterge ışıkları anlamı kia sportage gösterge paneli skoda arıza lambaları araba gösterge işaretleri anlamları kamyon arıza işaretleriMotor arıza lambası bereye gösterilir araba ikaz lambaları ve anlamları bmw e46 şanzıman arıza lambası arıza lambalarıTelefon simge işaretleri üçgen arıza lambasıAcil uyarı ışıkları ve peugeot 508 motor arıza lambası söndürme ikinci el yarış motoru kamyon arıza işaretleriFord cargo motor arıza lambası neden yanar lamba kapalıyken yanıp sönüyorClio 4 bakım lambası söndürmeGolf 5 direksiyon arıza lambasıMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir motor arıza lambası yandığında ne yapmalı araba göstergelerArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider

Audi A3 Arıza Işıkları

Ve P2096 Hyundai

neresi yanıyor fiat albea nasılGibi araba göstergeAraç gösterge işaretleri ve anlamlarıAudi ikaz lambaları dacia ekran işaretleri ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası seat leon arıza lambaları connect arıza lambası söndürmeAraç göstergeleri ve anlamlarıDe. Arıza lambaları renault ve. Fluence motor arıza lambası söndürmeFord ranger motor arıza lambası söndürmeTraktör arıza lambaları hava durumu simgeleri ve anlamları toyota corolla motor arıza lambası ve espH isareti ne demek motosiklet girebilir işaretiPolo yağ lambası yanıp sönüyorAraç arıza lambası anlamlarıMotor arıza lambası yanma sebepleri .

Dacia Motor Arıza Lambası Neden Yanar P2096 Hyundai

Otomatik Şanzıman Devir Sensörü Arızası

Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

toyota doblo arıza lamba işaretleri ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır sokak lambası arıza bildirimi antalyaVolkswagen arıza lambasıUyarıcı işaretlerin özellikleri .

Ford Transit Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Courier Arıza Lambası Söndürme

Google Ne Anlama Gelir

mazot göstergesi arızasıOpel corsa c arıza lambası söndürmeSkoda ikaz lambaları

Araç Arıza Göstergeleri Ve Anlamları P2096 Hyundai

de range rover gösterge işaretleri anlamları havadaki ışıklarRange rover gösterge işaretleri anlamları opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor

Yorum yapın