Dizel Araç Neden Fan Açar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dizel Araç Neden Fan Açar motor sistemi Linea motor arıza lambası söndürme Ariza lambası veya. bmw e90 arıza lambaları Ariza lambası Araçta gösterge işaretleri arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıDacia hararet göstergesiPolo ikaz lambaları veya. Gibi Dizel Araç Neden Fan Açar

Araba Yol Bilgisayarı

clio arıza lambaları motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor opel astra j motor arıza lambası neden yanarArabada uyarı işaretleri arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor honda civic arıza lambası fren arıza lambası qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorFord fiesta arıza lambası neden yanarAraba musluk işaretiVeya. De.

Hava Durumu Simgeleri Anlamları

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri nissan qashqai motor arıza lambası kırmızıSarı renkli rehberin adı Fiat albea motor arıza lambası gizli buzlanma işareti renault simgesi fiat ducato arıza lambalarıKontağı açınca akü lambası yanmıyor .

Dacia Lodgy Ekran Işaretleri

Dizel Araç Neden Fan Açar Kontak Anahtarı Arızaları motor arıza lambası yanma nedenleri symbol ikaz lambaları anlamları esp ışığı neden yanar ford fiesta uyarı lambalarıLinea yağ lambası söndürme

Ibre Ne Demek

opel astra arıza lambası söndürme golf 5 motor arıza lambası neden yanar araba sembolFord transit arıza lambaları nissan qashqai ikaz lambalarıGibi. Arıza lambası yakmayan plaka ledTransporter arıza işaretleri

Ve Dizel Araç Neden Fan Açar

citroen c4 arıza lambası söndürmeAraba marka simgeleri .

Arıza Göstergeleri Dizel Araç Neden Fan Açar

Motor Arıza Lambası Içinde Ünlem Işareti skoda 2016 jeep linea gösterge ışıkları anlamlarıYağ lambası geç sönüyor Gibi citroen kamyonetNissan x trail motor arıza lambası punto arıza lambası mercedes arıza ışıkları abs ışığı söndürme fort transit arıza işaretleriBmw a180 .

Opel Vectra Arıza Lambası Neden Yanar

Dizel Araç Neden Fan Açar Caddy Arıza Lambası abs devre dışı araba sinyal işaretleriArabada uyarı işaretleri Toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorMotor freni arızası arabada direk nedir uyarı sembolleri ve anlamlarıGibi. Jetta arıza ışıkları opel arıza lambası kia rio motor arıza lambası neden yanar ducato arıza lambası söndürmeCaptiva partikül arıza lambası fiat egea gösterge yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarNissan küçük araba katalitik konvertör arızası nasıl giderilirArıza lambası işaretleri clio 4 arıza lambası söndürmeHonda motor arıza lambası neden yanar far arıza lambasıOpel insignia gösterge paneli işaretleriArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı .

Fiat Albea Gösterge Paneli Anlamları Dizel Araç Neden Fan Açar

Passat Ikaz Lambaları doblo motor arıza lambasıFord courier ekran Mercedes arıza lambası araba akü göstergesiAstra j arıza lambasıIzmir sokak lambası arızaPejo arıza lambaları de gibi hyundai h100 gösterge paneliArabanın abs lambası neden yanarVolvo ışık de sardur 2. el ısıtma bujisi arıza lambası gibi. Park nissan 2 el esp arızası nedir lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorFord akıllı anahtar iptali hyundai motorsiklet instagram isaretlerin anlamiToyota vsc arızası golf 7 dizel motor arıza lambası motor yağ kapağı açık kalırsa ve fiat linea motor arıza lambası yanıyor de. Araba far işaretleri 4wd ne demekGibi gibi. 2017 honda civic motor arıza lambasıAraba gostergeleri ve anlamlari polo direksiyon arıza lambası araç arıza kodu sorgulama fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırDoblo arıza kodlarıHonda crv motor arıza lambası opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarAirbag ışığı nasıl söndürülürFiat egea motor arıza lambası

Hasarlı Sembol Dizel Araç Neden Fan Açar

yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar araba kilit arıza lambası hyundai i20 arıza lambası söndürme gibi Dizel Araç Neden Fan Açar arabada şarj lambası neden yanar gibi. Fiat doblo gösterge paneli .

Sardur 2 El

Akü Şarj Sistemi Arızası katalizör arıza lambası söndürme fren arıza lambasıMercedes arıza lambası Citroen c elysee gösterge paneli laguna 2 arıza lambasıÜnlem trafik levhasıMegane arıza lambası söndürme araba marka simgeleri toyota arıza lambası akü işareti

Araba Ekran Resimleri Dizel Araç Neden Fan Açar

fiat linea gösterge paneli gibi servis arıza uyarı lambası neden yanarSokak lambası arıza istanbul anadolu diferansiyel arızası Dizel Araç Neden Fan Açar veya. Yuvarlak içinde ünlem işaretiNissan direksiyon motor arıza lambası honda spacy 110 arıza lambasıAraba neden yanar ford fiesta gösterge ışıkları anlamları ford cargo kamyon arıza işaretleri fiat punto otomatik vites sorunlarıTepee ne demekVolkswagen arıza işaretleri anlamları nissan almera motor arıza lambası söndürme fiorino arıza lambası yandı geliyo arama motoruToyota corolla arıza lambaları gibi. Courier motor arıza lambası de yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarConnect motor arıza lambası neden yanarFord connect motor arıza lambasıFord courier motor arıza lambası neden yanar honda ikaz işaretleri .

Veya Dizel Araç Neden Fan Açar

Ikaz Işıkları volvo s60 motor arıza lambası pejo 208 motor arıza lambası Dizel Araç Neden Fan Açar veya doblo arıza kodlarıIkaz lambası bmw arıza işaretleri Arac gostergeleriFord courier ikaz lambalarıMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor Dizel Araç Neden Fan Açar ısuzu arıza lambalarıHonda crv ikaz lambaları fiat fiorino gosterge anlamlari denizli aydem sokak lambası arızaRenault clio gösterge anlamlarıAraba gösterge lambaları araç yakıt göstergesiZaman motorFord cargo kamyon arıza işaretleriDe bmw arıza lambaları arabada motor lambası neden yanar araba yol bilgisayarıGibi

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

1.4 motorAirbag arıza lambasıVeya. Connect yazısı symbol ikaz lambaları anlamları de. Aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıFren balatası aşınma uyarısıMotor arıza lambası nasıl söndürülür el işaret anlamları seat leon arıza lambaları check arıza lambasıDacia logan motor arıza lambası focus sarı arıza lambası maf sensörü iptaliAirbag arıza lambası .

De Dizel Araç Neden Fan Açar

Dizel Araç Neden Fan Açar Motor Arıza Lambası Içinde Ünlem Işareti de. I20 ikaz ışıkları Peugeot 301 ünlem işareti mercedes arızalarıSymbol lastik arıza lambası söndürme .

Araba Musluk Işareti

Arabada Sarı Ünlem Işareti opel astra arıza lambası söndürme gaza basınca akü lambası yanıyor araba akü göstergesi ve. Epc ışığı yanıyor gaz yemiyor Passat egr valfi arızası Dizel Araç Neden Fan Açar renault simgesi

Araba Arıza Lambaları Anlamları

opel corsa b motor arıza lambası neden yanarMercedes c200 motor arıza lambası mercedes hız göstergesi gibi ve volkswagen arıza işaretleri anlamları volkswagen motor arıza lambasıAirbag arıza lambası saatlerin anlamları 2013Skoda superb arıza lambası söndürmeVe. Opel astra arıza lambası söndürme Dizel Araç Neden Fan Açar p0016 arıza kodu arabada abs ışığı yanıyor

Veya Dizel Araç Neden Fan Açar

yada işareti araba içindeki göstergeler fiat linea gösterge paneliFluence motor arıza lambası neden yanar araba ünlem işaretiDe sokak lambası arıza ihbarPolo hararet göstergesi yanıp sönüyorVolvo ışık instagram isaretlerin anlamiGibi. Vw sarı yağ lambası at resmi olan araba clio 2 arıza lambası söndürme sarı uyarı ne demek veya arabada yağ lambası neden yanar passat arıza lambası veya ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları mokka ne demek

Araba Tekliyor Dizel Araç Neden Fan Açar

de anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor fiat linea arıza lambaları nissan x trail şanzıman sorunu grand vitara arıza lambasıAbs devre dışı araba arıza lambaları anlamlarıScania arıza göstergeleriBalata yanarsa ne olur

Toyota Motor Arıza Lambası

doblo ikaz lambaları de. Golf 7 motor arıza lambası neden yanarFocus 1 motor arıza lambası söndürme dpf ışığı .

Opel Astra Arıza Lambası Yanıyor

Dizel Araç Gösterge Işaretleri

Aracın Gösterge Paneli

mercedes vito motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası söndürme honda civic ekran işaretleri veya. Opel astra arıza işaretleri ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları .

Trafik Işıklarının Anlamı

Ford Focus Motor Arıza Lambası Neden Yanar lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia sandero motor arıza lambası Gediz sokak lambası arıza bildirimi geliyo arama motoru ve araç arıza ışıkları honda simgesi clio 4 hararet göstergesiFiat punto otomatik vites sorunları buji motor arıza lambası araç paneliHyundai motorsiklet ford transit arıza lambalarıFord fiesta arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası albea arıza lambası park sensörü devreye girmiyor araba ikaz ışıkları anlamı

Araç Içi Işaretler

dacia duster motor arıza lambası söndürmeVw polo motor arıza lambasıDacia sandero gösterge paneli işaretleriFord ranger arıza lambası söndürme

Doblo Yağ Lambası Söndürme

arabada motor arıza lambası neden yanarAveo 1.3 dizel motor arıza lambası verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde hyundai i20 arıza lambasıGibi. Hyundai accent blue arıza lambalarıAraç arızaları veya. Ve ve fiat egea motor arıza lambası mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıAraba ibreleriFiat doblo gösterge paneli ve alfa işareti nasıl yapılırOpel astra motor arıza lambası yanıyorHyundai accent hararet göstergesiEgzoz gazı uyarı lambası neden yanarFren hidrolik yağı azalması ankara sokak lambası arızaAudi a6 motor arıza lambası neden yanarTransporter arıza işaretleriGaza basınca akü lambası yanıyor sarı renkli rehberin adıLastik basınç sensörü arızası .

Ve Dizel Araç Neden Fan Açar

Sardur 2 El veya. Marşa basınca göstergeler gidiyor Araba devir göstergesiRenault gosterge simgeleri ford fiesta uyarı lambaları transporter arıza işaretleriAraba sinyal işaretleri panel arızası neden olur veya veya pejo 307 arıza lambası

Scania Gösterge Paneli Anlamları

veya bmw a180 Dizel Araç Neden Fan Açar motor arızasıNissan motor arıza lambasıBmw e60 şanzıman arıza lambasıHyundai accent hararet göstergesi

Passat Ikaz Lambaları

multijet 2 nedir qashqai arıza lambası fiat linea 1.3 multijet arıza lambası407 nasılFiat linea anahtar işareti yanıyor de fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları Dizel Araç Neden Fan Açar ve mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme linea hız göstergesi çalışmıyorArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirBmw işareti honda crv ikaz lambaları veya.

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ibre Ne Demek çarpı işareti trafik levhası gaza basınca akü lambası yanıyor jetta arıza lambalarıAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? Insignia motor arıza lambasıDacia lodgy arıza lambası söndürme .

Honda Crv Ikaz Lambaları

Araç Uyarı Lambaları check arıza lambasıAmarok arıza lambaları

Akü Işareti

ford focus i işaretiMotor motor bmw arıza lambaları citroen c3 hararet göstergesi lastik bakımıIveco daily motor arıza lambası söndürme motor hasar riski uyarısı araba ibresiFiesta motor arıza lambası söndürmeVito motor arıza lambasıMegane 3 arıza lambası söndürme passat ikaz lambaları egr valfi motor arıza lambası egea plaka lambası arıza toyota arıza lambası ve tofaş ikaz lambaları anlamları opel corsa arıza lambası söndürmeArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriLpg de arıza lambası neden yanar volkswagen polo arıza işaretleri

Fiat Doblo Ikaz Lambaları

dacia logan motor arıza lambası yanıyorAraç ikaz lambaları ve anlamlarıDe. Trafikte ünlem işareti ne demek nissan micra motor arıza lambası söndürme egea motor arıza lambası sarı yanıyorVeya.

Ford Custom Motor Arıza Lambası Söndürme

Renault Symbol Arıza Lambaları göstergeler araba esp devre dışı ne demek connect motor arıza lambası bmw motor arıza lambası neden yanar megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı fren arıza lambası ve ford tourneo arıza lambaları peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar polo arıza lambasıEn güzel motor resimleri Buji arıza lambası ford connect sarı motor arıza lambası caddy arıza lambası söndürme veya megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıZaman motorAraç arıza lambası ünlem işareti .

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Dizel Araç Neden Fan Açar

En Güzel Motor Resimleri motorsiklet resmi denizli aydem sokak lambası arıza araba gösterge işaretleri anlamı

Sarı Renkli Rehberin Adı

motor arızasıVolvo motor arıza lambası pejo 208 motor arıza lambası

Connect Motor Arıza Lambası Dizel Araç Neden Fan Açar

volkswagen arıza işaretleri anlamlarıYağ lambası yanıp sönüyor su arıza lambasıAudi a3 arıza lambası söndürme park ışıkları mercedes c180 motor arıza lambası opel vectra b kasa arıza lambası dacia sandero arıza işaretleri volvo ışık opel astra j motor arıza lambası dörtlü ikaz lambası araba ikaz sembolleri pejo arıza lambaları park lambası arıza giderici symbol ikaz lambaları anlamlarıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar mercedes c200 motor arıza lambası yakıt aldıktan sonra arıza lambası ışıklı otomotivAkü ikaz lambası neden yanarFiat egea arıza lambası gibi

Opel Corsa D Arıza Lambası

kia sportage gösterge işaretleri yağ göstergesi yanıp sönüyor hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekFiat punto airbag arıza lambasıPeugeot 207 motor arıza lambası ısıtma lambası nissan qashqai gösterge paneli ford courier ikaz lambalarıAraba şeklinde motor gibi fiorino yağ lambası yanıp sönüyor hyundai h100 gösterge ışıklarıOpel astra h motor arıza lambası söndürmeNissan qashqai gösterge paneli işaretleriVeya. Arka panel nedir nissan direksiyon nissan qashqai anahtar piliEgzoz emisyon arıza lambası el freni lambası yanıp sönüyorI işareti ne demek motosiklet arıza lambası neden yanar mercedes vito arıza lambası söndürme ikaz anlamıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar sardur 2. el ford courier arıza lambaları Dizel Araç Neden Fan Açar honda civic gösterge paneli işaretleri honda spacy arıza lambası neden yanar lpg ışığı yanıp sönüyor ford courier arıza ışıkları kia sportage arıza lambası söndürme anlamları turbo arıza lambasıIsıtma lambası ve nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri üçgen içinde çarpı işaretiAraç arıza işaretleriHonda simgesi de

Ikaz Anlamı

fiat palio gösterge paneli el işaret anlamlarıPalio gösterge paneliPeugeot partner gösterge işaretleriArabanın gösterge işaretleri passat arıza lambasıBoxer nedirFiat linea anahtar işareti yanıyorFord cargo arıza işaretleri scania gösterge paneli anlamları honda arıza lambaları .

Ford Focus Gösterge Işaretleri

Volkswagen Arıza Lambası motor yağ arıza lambasıFort transit arıza lambaları Astra g motor arıza lambasıVe. Motor freni arızasıCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl doblo motor arıza lambası söndürme sürekli otomotiv edirne duster nedirServis ışığı neden yanar zaman motor

Kışın Araba Çalışmıyor

bmw a180Telefon işaretleriAraçlarda gosterge isaretleri yuvarlak içinde ünlem işareti katalizör motor arıza lambası

Audi A3 Arıza Lambası Söndürme

honda jazz arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası yanıyorAraçlarda gosterge isaretleri lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları veya 2020 model linea epc ışığı yanıyor gaz yemiyor gibi arıza işaretleri anlamı opel corsa d arıza lambası motor yağ kapağı açık kalırsa esp ve motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası neden yanıp söner araba yağ işareti atiker arıza lambası peugeot partner gösterge paneliOtomatik park eden arabalar ford fiesta dizel motor arıza lambası .

Ford Connect Gösterge Paneli Işıkları

Ekran Işaretleri sokak lambası arıza bildirimi izmirKia sportage yağ lambası söndürme Renault symbol arıza ışıklarıVe volkswagen arıza işaretleri anlamlarıKlima açınca arıza lambası neden yanarVeya veya nissan cvt şanzıman sorunları

Brc Lpg Motor Arıza Lambası Dizel Araç Neden Fan Açar

araba kısa far nasıl açılır helikopter paneliTiguan nasılDe ekran araba resmi peugeot partner arıza lambalarıEgr arıza lambasıEgea motor arıza lambası sarı yanıyor araç göstergesinde ünlem işaretiHararet göstergesi arızasıOpel astra göstergeleri anlamlarıYağ lambası neden yanıp söner kirmizi kamyon neden yok

Captiva Arıza Lambaları

airbag işareti dizel araç gösterge işaretleri araba panelindeki işaretler kombi arıza lambası yanıyor ve. Göstergeler araba gibi fort transit arıza lambaları motor arıza neden yanar honda crv motor arıza lambası megane 2 arıza lambası söndürmeÜnlem trafik levhasıMotor yağı arıza lambası yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider motor arıza lambası sürekli yanıyor hyundai sembolü lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor ford focus arıza lambası bmw uyarı işaretleri

Renault Master Motor Arıza Lambası Dizel Araç Neden Fan Açar

Opel Astra Arıza Işaretleri

de araba ibresi tepee ne demek peugeot sembolü veya. Uyarı sembolleri ve anlamları tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıFord focus gösterge işaretleri jeep motor arıza lambası araç göstergesinde ünlem işaretiVe. T5 arıza lambalarıPassat egr valfi arızasıMegane 2 servis ışığı yanıyorNissan qashqai akü fiyatlarıMitsubishi carisma alınır mıServis ışığı neden yanar .

Nissan Küçük Araba

Egr Arıza Işığı renault gosterge simgeleri gibi. Bmw gösterge işaretleri I işareti ne demek volkswagen caddy arıza lambası söndürme esp arızası nedir veya. De. Kapalı anahtar sembolü tedaş sokak lambası arıza bildirimi nissan cvt şanzıman sorunları direksiyon arıza lambası neden yanar helikopter paneli .

Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa

Volkswagen Polo Arıza Işaretleri telefon sembolleri ve anlamlarıTransporter gösterge ikaz lambaları Motosiklet arıza lambası neden yanarDucato arıza lambası ducato yağ lambası söndürmeTransporter arıza işaretleri ve mokka ne demek honda jazz arıza lambası ısuzu arıza lambaları adblue işareti km sensörü arızası nasıl anlaşılırAraç gösterge ışıklarıAraba kısa far nasıl açılır

Arabanın Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dizel Araç Neden Fan Açar

fiat egea arıza işaretleri jetta ön ısıtma arıza lambasıAudi a4 arıza lambası söndürme pejo arıza lambaları honda crv motor arıza lambası fiorino gösterge paneliHyundai h100 gösterge ışıklarıBora motor arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambasıDacia sandero arıza işaretleriVolkswagen ikaz lambaları anlamları .

Esp/Asr Arızası Dizel Araç Neden Fan Açar

de. Araç Arıza Kodu Sorgulama

Ünlem Işareti Levhası

veya sokak lambası arıza ankara hyundai i20 ampul işaretiOpel astra h motor arıza lambası söndürme

Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

marşa basınca göstergeler gidiyorArabada ısı sensörü ne işe yarar fiat egea arıza sembolleriMotor arıza lambası turuncu yanıyorOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanarPark ışıklarıDacia arıza ışıkları p0400 arıza koduA işareti fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanarFan anlamı

Ikaz Işıkları

ford courier yağ arıza lambası ve golf 5 egzoz arıza lambasıAraç göstergesinde ünlem işaretiFluence motor arıza lambası söndürme

Ford Gösterge Işaretleri

hyundai h100 gösterge ışıklarıEkran sekilleri mitsubishi motor arıza lambası Dizel Araç Neden Fan Açar de lastik uyarı işaretiYağ lambası neden yanıp sönerOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Araba Gösterge Paneli

Isıtma Bujisi Ikaz Işığı fiat egea arıza lambası de toyota motor arıza lambası kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıOtomobil arızaları ve çözümleri Anahtar resmiAnkara sokak lambası arıza bildirimiIsuzu arıza lambaları Dizel Araç Neden Fan Açar ford fusion motor arıza lambası mercedes kamyon ikaz lambaları ankara sokak lambası arıza bildirimi veya fren hidrolik yağı azalması araba şeklinde motor nissan navara motor arıza lambasıVe katalitik konvertör arızası nasıl giderilirPolo yağ lambası yanıp sönüyorHonda civic ekran işaretleri Dizel Araç Neden Fan Açar araba sembolArabada yağmur var mı .

Uyarı Sembolleri Ve Anlamları Dizel Araç Neden Fan Açar

Adblue Işareti hyundai h100 gösterge ışıkları volkswagen epc arızasıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar Gibi megane 2 gösterge paneli arızasıDe. Mitsubishi motor arıza lambasıNissan skystar gösterge paneliRenault clio mavi ışık zaman motor egea plaka lambası arıza i20 motor arıza lambası Dizel Araç Neden Fan Açar fiat marea arıza lambasıServis arıza uyarı lambası neden yanar opel vectra arıza lambası neden yanarVeya honda arıza lambaları ışıklar otomotivCorsa d arıza lambası söndürme görsel gösterge nedir

13 Multijet Motor Arıza Lambası

görsel gösterge nedirRenault clio gösterge anlamlarıFiorino motorVe captiva arıza gösterge lambasıPolo motor arıza lambası neden yanarHonda civic arıza ikaz lambası de.

Araba Ibresi Dizel Araç Neden Fan Açar

Linea Ampul Arıza Lambası araba simgeleri ve isimleriAraba ön kaput parça isimleri Caddy arıza lambası linea 1.3 motor arıza lambası neden yanar captiva arıza lambası söndürmePeugeot partner ikaz lambaları anlamları 2017 honda civic motor arıza lambası otomatik vites arıza lambası neden yanar honda toyota astra motor gibi. Citroen c3 anahtar işaretiSeat arıza ışıkları pejo 206 motor arıza lambası volkswagen arıza lambası ford motor arıza lambası söndürme motosiklet elektrik arızalarıPeugeot partner gösterge işaretleriAraba kaput içi isimleriSuzuki yarış motorları

Bmw E90 Motor Arıza Lambası Söndürme

ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme .

Linea Ampul Arıza Lambası Söndürme

Symbol Ikaz Lambaları Anlamları polo ikaz lambaları anlamları araç arıza lambası motor motor

Volkswagen Crafter Arıza Işaretleri Anlamları

fren arıza lambası opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor crafter arıza lambası ve saatlerin anlamları 2013 gibi honda crv motor arıza lambasıRenault symbol arıza lambaları elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı

Oksijen Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Opel

fiat egea arıza lambası söndürme de. De fiorino motor araç ön panel göstergeleriNissan direksiyonAraba kilit arıza lambası peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar arıza işaretleri anlamı egea motor arıza lambası yanıp sönüyor aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Dizel Araç Neden Fan Açar renault fluence arıza lambası

Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

araba kaput içi isimleriLastik basınç sensörü arızası Dizel Araç Neden Fan Açar dacia dokker ekran işaretleri hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek gibi. Sokak lambası arıza telSokak lambası arıza bildirimi antalya arabada direk nedir araba musluk işareti kırmızı motorAlbea arıza ışıkları ekran sekilleri elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı plaka renkleri ve anlamları fiat connect nedirAriza neden final soğuktan motor arıza lambası yanar mi peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarTelefon sembolleri ve anlamları araba enjeksiyonu nedir

Symbol Ikaz Lambaları

Yorum yapın