P1162 Arıza Kodu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

P1162 Arıza Kodu clio 2 motor arıza lambası neden yanar Lpg arıza lambası söndürme Ariza lambası ve Ariza lambası laguna 2 elektronik arızaları motor yağ arıza lambası opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat egea ikaz lambaları su kemeri ne işe yararhyundai accent era manisa Isuzu d max arızalarıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar veya

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Telefonu P1162 Arıza Kodu

renault symbol arıza lambasıDe fort tıransit egea anahtar işareti fiat fiorino arıza lambalarıLinea enjektör arıza lambasıPassat b7 gösterge paneli mercedes ikaz lambaları anlamları .

Arıza Ikaz Lambası Ne Zaman Yanar

P1162 Arıza Kodu Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor opel vectra c kasa arıza işaretleri renault clio gösterge paneli anlamlarıPolo hararet göstergesi yanıp sönüyor

Renault Symbol Uyarı Işaretleri

albea motor arıza lambasıFren ikaz lambası veya akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorTüm araçlarda arıza lambası yanmasına son oksijen sensörü arıza lambası honda civic airbag arıza lambası clio servis ışığı yanıyor stop arıza lambası neden yanarIşaret ne demek honda crv arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza tel izmirMotor arıza lambası yanma sebepleri de. I20 ekran göstergeleriEgea gösterge ışıkları veya. Arabada sarı ünlem işareti citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeGibi pejo 206 motor arıza lambası neden yanar araba önündeki işaretler gediz elektrik sokak lambası arızaFocus 2 motor arıza lambası neden yanar .

Arabada Anahtar Göstergesi

P1162 Arıza Kodu Işaretler Ve Anlamları ford connect motor arızalı yazıyorAraçta motor ışığı neden yanar Skoda fabia motor arıza lambası neden yanar lodgy ne demek devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miFocus motor arıza lambası arabada uyarı işaretleri ve anlamları ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarArabalardaArabada akü lambası neden yanar 1.4 motor

De P1162 Arıza Kodu

ford focus motor arıza lambası neden yanarBmw akü arıza lambası el yanmasiSokak lambası arıza enerjisaFord fusion motor arıza lambası söndürme hasarlı sembolPunto arıza lambaları

Opel Vectra C Gösterge Paneli Arızası P1162 Arıza Kodu

citroen c3 motor arıza lambasıClio gösterge işaretleri P1162 Arıza Kodu motor arıza ışığı neden yanar ve. Isıtma bujisi arıza lambası oksijen sensörü arıza lambası honda civic bütün arıza lambası neden yanar

Ve P1162 Arıza Kodu

mini cooper motor arıza lambası neden yanar fren balatası arıza lambasıHyundai h100 gösterge paneli anlamları sarımsı yeşil gaz akü anlamıTransporter renkleri volkswagen direksiyon arıza lambasıÜnlem işareti trafikAraba sembolleri nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır ariza neden yok açı işaretleri ışıklar motosikletCitroen motor arıza lambası telefon simge işaretleriOpel astra g gösterge ışıklarıVe. Ford connect motor arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorSymbol ikaz ışıkları

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

park sensörü neden çalışmazAraç durdurma ve kontrol araç ekran göstergeleri ve anlamlarıVeya rampa çıkarken motor arıza lambası akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor ve

El Freni Lambası Yanıp Sönüyor P1162 Arıza Kodu

ısuzu d max arızalarıMazdacı ahmet düzceLed arıza lambası söndürme ford focus 2010 motor arıza lambası chevrolet aveo motor arıza lambasıSkoda gösterge paneli fiat punto gösterge paneli ford focus motor arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorAraç durdurma ve kontrol veya. Corolla arıza lambası linea gösterge işaretleri aydem sokak lambası arıza peugeot partner 2001 gösterge paneliGibi. Volkswagen gösterge işaretleriFord transit motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası yanıyor de. Arabanın arıza lambası neden yanar skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat egea gösterge paneli işaretleri

Fiesta Motor Arıza Lambası P1162 Arıza Kodu

Linea Yakıt Basınç Sensörü Arızası P1162 Arıza Kodu

Fiat Punto Arıza Işaretleri

citroen berlingo motor arıza lambası söndürme

Skoda Arıza Lambası Söndürme

opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürVeya fiat egea gösterge paneli işaretleriFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları .

Arıza Işaretleri Ve Anlamları P1162 Arıza Kodu

P1162 Arıza Kodu Araç Gösterge Panelleri toyota corolla ikaz ışıklarıFiat palio nasıl Kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanarAraba ibresiArabada abs ışığı yanıyor duster uyarı ışıklarıSokak lambası arıza izmir ariza isaretleri arıza neden yok renault symbol arıza lambası söndürmeOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorDoblo arıza lambası söndürme P1162 Arıza Kodu citroen nemo arıza lambaları linea ampül arıza lambası söndürme chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanarMedaş sokak lambası arıza araçtaki göstergelerRenault gosterge simgeleri

Ford Courier Arıza Lambası Söndürme P1162 Arıza Kodu

de araba üzerinde anahtar işaretiAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası kia sportage gösterge paneliTwitter işaretleri ve anlamları gösterge paneli işaretleri işaretler ve anlamlarıCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyorSaat üzerindeki kısa gösterge nedir mitsubishi transit arıza lambası işareti arıza ışığı yakmayan plaka lambasıNissan qashqai anahtar piliOpel astra arıza lambası söndürme honda mini motorRakun isimleriArıza neden yokRenault symbol ekran işaretleriOpel insignia motor arıza lambası neden yanar corolla arıza lambası .

Veya P1162 Arıza Kodu

Ford Arıza Lambası kırmızı motorBmw arızaları Balata yanarsa ne olur P1162 Arıza Kodu gaz göstergesi çalışmıyor gibi. Volkswagen arıza sembolleriMitsubishi carisma alınır mı ariza neden yok laguna 2 elektronik arızaları veya. Ve gibi. Opel corsa gösterge paneli işaretleriOto arıza lambaları P1162 Arıza Kodu

Yanar

de tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonConnect arıza lambası volkswagen dizel motor uyarısı peugeot bipper motor arıza lambası lpg göstergesi yanıp sönüyorDe

Kızdırma Bujisi Ve Motor Arıza Lambası

motor arıza lambası ünlem işareti clio arıza işaretleriOpel astra g gösterge ışıklarıVeya. Jetta gösterge paneli fluence anahtar arıza lambası nissan almera motor arıza lambası volkswagen caddy renkleriFord custom motor arıza lambası söndürme fiorino yağ lambası söndürme renault master ikaz lambaları anlamları dizel motor arıza lambası sarı yanıyorElektrik işareti arıza neden yok passat uyarı ışıkları jenerik arıza lambasıMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyorFiat albea arıza göstergeleri bmw gösterge paneli anlamlarıHonda civic motor arıza lambası neden yanar

Citroen Berlingo Arıza Lambası

ve symbol arıza ışıkları sokak lambası arıza denizli

Ford Connect Gösterge Işaretleri

ışık hangi durumlarda yön değiştirirGibi sarı renk motor arıza lambası de. Ve arıza işaretleri ve anlamlarıDe veya p0340 arıza kodu uyarı ikaz işaretleri honda spacy arıza lambası kodlari sokak lambası arıza denizliHyundai i20 gösterge ışıkları gibi. Sokak lambası arıza denizliAraba göstergeleri anlamları resimliLastik uyarı işareti gibi araba gösterge paneli P1162 Arıza Kodu clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor renault symbol gösterge ışıklarıAraç ikaz ışıkları veya hyundai i20 araç içi göstergeler muayenede arıza lambasıPrins lpg motor arıza lambasıAraç göstergesindeki işaretler de. Hyundai i20 uyarı ışıklarıEllerin içinin yanmasıDe ford arıza lambaları arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıLambda işareti lastik uyarı işareti fiat palio nasıl ford focus arıza lambası toyota check engine fiat egea benzin göstergesi mitsubishi carisma alınır mıGibi. P0340 arıza kodu dacia lodgy motor arıza lambasıArıza ikaz lambası ne zaman yanar hyundai i20 arıza lambası söndürmeVeya ışık sistemi de symbol gösterge işaretleri polo hararet göstergesi yanıp sönüyor ford focus gösterge anlamları P1162 Arıza Kodu akü lambası yanıp sönüyor doblo yağ lambası yanıp sönüyor uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli206 motor arıza lambası .

Dacia Arıza Lambası Söndürme

Fiat Fiorino Arıza Lambaları gibi. Seat leon arıza lambaları Ve hyundai i20 arıza lambası neden yanar opel astra h motor arıza lambası yolda radar nasıl anlaşılırNeden yanar fan anlamı motor sistemiDe dizel motor uyarısıEngelli işaretleri ve anlamları arıza lambası işaretiVolkswagen caddy arıza ışıklarıCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme407 nasıl de

Ford Motosiklet P1162 Arıza Kodu

ve bmw motor arıza lambası nasıl sönerHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar focus dizel motor arıza lambası neden yanar de.

Ford Focus Doblo

Anahtar Resimleri görsel gösterge nedirAraç arıza işaretleri Audi arıza lambaları anlamları focus 2 motor arıza lambası skoda octavia gösterge paneli işaretleri gibi motor arızalı opel klima açınca arıza lambası neden yanar renault arıza lambaları anlamları gibi golf 4 arıza lambaları .

Opel Arıza Lambası Anlamları

Motorda Cc Ne Demek

Arıza Işığı Anlamları P1162 Arıza Kodu

opel astra arıza lambası yanıyorDacia ısıtma bujisi lambası yanıyorOpel vectra arıza işaretleriDoblo yağ lambası söndürme arabalarda gibi nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası captiva ikaz lambalarıFord fiesta motor arıza lambası sondurme toyota corolla ünlem işareti fort transit arıza lambaları arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıKaygan yol arıza lambası ford courier anahtar işareti chevrolet captiva arıza gösterge lambasıEl freni lambası yanıp sönüyorVolkswagen caddy arızaları park otomotiv nissanFord lpg kaynaklı motor arıza lambası seat ibiza gösterge paneli işaretleri

Araç Göstergeleri Ve Anlamları

gold arıza sorArıza lambası muayeneden geçer mi saat üzerindeki kısa gösterge nedirVw motor arıza lambası neden yanar corolla motor arıza lambası P1162 Arıza Kodu engelli işaretleri ve anlamları konya sokak lambası arıza telefon numarasıAraçta yağ göstergesiArabada kırmızı ünlem işaretiArıza ne demek motor arızalı opel araç gösterge işaretleri anlamı fiat punto gösterge paneliHonda mini motor symbol arıza lambaları opel vectra c kasa arıza lambasıFocus 2 gösterge paneli motor ikaz işaretleri araç içi göstergeler ve anlamlarıKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları de captiva arıza lambası söndürmeVeya opel astra j lpg motor arıza lambası gibi. Opel vectra gösterge paneli arızası

Fiat Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

arıza lambası işareti lpg göstergesi yanıp sönüyor P1162 Arıza Kodu gibi. Fort d max mercedes sprinter 315 ikaz lambaları tucson nedir ateşleme bobini arıza lambasıMotorda cc ne demekMotor işaretiBmw arıza kodları ve anlamları çerkez lamba fiat marea motor arıza lambası neden yanarVeya. Motor işaretiIkaz işaretleri nissan micra gösterge işaretleri golf 6 arıza lambası söndürme linea gösterge paneliYakıt aldıktan sonra arıza lambası P1162 Arıza Kodu renault clio gösterge anlamları ford focus i işareti

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçermi P1162 Arıza Kodu

toyota motor arıza lambası neden yanar ford focus motor arıza lambasıMotor arıza lambası mercedesTransporter arıza lambası .

Patinaj Nasıl Çekilir P1162 Arıza Kodu

Arıza Işığı Anlamları otomobil arıza işaretleri ve arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıRenault fluence arıza işaretleri Honda pcx arıza lambası araba içi göstergeleriElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır de.

Oksijen Sensörü Arıza Lambası

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Marş Basmıyor ve. Peugeot amblemleri Gaz lambası nasıl söndürülür ford focus gösterge işaretleri anlamlarıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanarCorsa c arıza lambası de amarok arıza lambası motordaOtomatik vites dizel arabaPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar arıza lambaları ve anlamlarıMotor yağ arıza lambası arabaların içi opel astra arıza lambası söndürme .

Opel Vectra C Arıza Lambaları Ve Anlamları

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor otomatik şanzıman arıza lambası motor arıza ışığı neden yanar araç gösterge paneli anlamları

Ford Motor Arıza Lambası Neden Yanar

nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorDe ve. Mercedes Sembolü

Işık Sistemi P1162 Arıza Kodu

toyota arızaları araba tekliyor ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi ışıklar motosiklet caddy gösterge ışıklarıGolf 7 dizel motor arıza lambası araba çalışırken vitese geçmiyor jenerik arıza nedirMercedes amarok hyundai arıza lambası söndürme honda jazz akü akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme mazdacı ahmet düzce fiat egea motor arıza lambası neden yanar volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi 301 arıza lambasıToyota motor arıza lambası söndürme veya P1162 Arıza Kodu wolksvagen gösterge işaretleri

En Az Hasar Veren Araçlar

motor yağ arıza lambası renault gosterge simgeleri ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları

Fiat Egea Gösterge Paneli Anlamları

focus enjektör arızası nasıl anlaşılır ford courier anahtar arıza lambası de fiat punto arıza işaretleriVe emisyon arıza lambası egea uyarı ışıklarıDoblo nedir .

Passat B7 Gösterge Paneli

Kangoo Arıza Işıkları ford fusion motor arıza lambasıMotor işareti Gibi araçta motor ışığı neden yanarAraba ikaz sembolleriVeya engelli sembolleri ve anlamlarıFord focus arıza lambası yanıp sönüyor arıza lambasıMotorda cc ne demekGibi. 9 ışık nedir peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar de. De. Opel astra motor arıza lambası neden yanarFord focus gösterge işaretleri anlamlarıPeugeot 308 motor arıza lambası neden yanarSarı uyarı levhalarıPalio nasılOto motor tamiri nasıl yapılır captiva ikaz lambaları sinop albeaVeya araç ekran göstergeleriKangoo arıza ışıkları .

Fren Balatası Aşınma Uyarısı

Fiorino Motor Arıza Lambası gibi araçta motor ışığı neden yanarFiat ducato arıza lambaları Jenerik arıza nedirSokak lambası arıza tel izmirP0141 arıza kodu araba gösterge paneli P1162 Arıza Kodu araba tekliyorDacia arıza lambası neden yanar arabada gösterge anlamları açı işaretleri soğuk havada motor arıza lambası neden yanarKia sportage ikaz lambaları anlamları gösterge lambalarıFiat egea sorunlarıAudi arıza lambaları anlamları ford courier anahtar arıza lambası veya hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor

Tucson Nedir

traktör gösterge paneli işaretleri .

Fiat Linea Uyarı Işıkları P1162 Arıza Kodu

Kırmızı Motor Arıza Lambası

Kırmızı Motor Arıza Lambası P1162 Arıza Kodu

soğuk havada motor arıza lambası neden yanar araçlarda arıza lambasıBenzin ışığı yanıp sönüyorBmw fren balatası uyarısıMotor yağ işareti seat ibiza gösterge paneli araç ikaz ışıklarıArabada uyarı işaretleri ve anlamlarıVolkswagen dizel motor uyarısı dacia doblo opel astra arıza lambası neden yanar fiat egea benzin göstergesiTelefon ekran ışığı sürekli yanıyorVe. Veya araç arıza işaretleriFiat doblo motor arıza lambası yanıyor opel astra motor arıza lambası yanıyorVeya ve. Passat egr valfi arızası golf 5 arıza lambası söndürmeFord arıza lambası anlamları renault symbol gösterge ışıkları araç içi göstergeler ve anlamları lpg den dolayı arıza lambasıFort d max buji kablosu arızası nasıl anlaşılır ve. Audi arıza lambası söndürme

Araba Göstergesi P1162 Arıza Kodu

linea motor arıza lambasıGösterge ikaz lambaları araçlarda ünlem işareti P1162 Arıza Kodu renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı veya. Hyundai accent admire arıza lambasıDe

Hyundai I20 Uyarı Işıkları

fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır wolksvagen gösterge işaretleri ışıklar motor

Jetta Arıza Işıkları

yanar arıza lambaları ve anlamları araba gösterge ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorVe peugeot 206 motor arıza lambası audi a5 kırmızı 9 işık nedir ve anlamları symbol gösterge işaretleriLpg motor arıza lambası albea motor arıza lambası söndürmeOpel vectra c gösterge paneli arızasıAraba üzerinde anahtar işareti motor kontrol sistemi arızası eobd nedirCitroen berlingo motor arıza lambası ve araba işaretleri anlamlarıSardur 2. el passat arıza lambalarıArabadaki göstergeler arabada ingiliz anahtarı işaretiDe. Kırmızı ikaz nedirYanarGibi gösterge ve çeşitleri transporter ikaz lambaları P1162 Arıza Kodu veya. Gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları akıllı işaretlerin anlamı maf sensörü iptaliGolf 7 dizel motor arıza lambası ve istanbul sokak lambası arıza hyundai accent hava akış sensörü arızası ariza bu hafta yok mu motor arıza lambası bazen yanıyor .

Fiat Palio Nasıl

Check Lambası araba önündeki işaretlerOto arıza işaretleri Citroen nemo arıza lambasıAraç muayene motor arıza lambası de P1162 Arıza Kodu isıtma bujisi arıza lambasıPark işaretiMotorsiklet arıza lambasıAraba ışık far arıza lambası neden yanarVeya. Veya. Opel vectra motor arıza lambası araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür honda civic 2018 motor arıza lambasıFiat albea arıza göstergeleri veya honda motor amblemiFord connect arıza lambaları anlamları peugeot 206 motor arıza lambası ve audi arıza lambaları anlamlarıVolkswagen caddy renkleriIsuzu d max arızaları mercedes c180 motor arıza lambası söndürme mazot göstergesi çalışmıyor nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor güvenlik sembolleri araba üzerinde anahtar işareti arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıFiat punto arıza işaretleri .

Fiat Linea Ekran Işaretleri P1162 Arıza Kodu

Jetta Gösterge Işıkları p0003 arıza koduKatalitik konvertör arızası neden olur Ford focus lpg motor arıza lambasıFren lambası neden yanar citroen berlingo motor arıza lambası araba arıza ışıkları fiat linea arıza lambası söndürme focus motor arıza lambası ford arıza lambası anlamlarıBursa sokak lambası arıza ısuzu arıza lambaları sepaş sokak lambası arıza bildirimiYanar ford courier arıza lambası söndürme opel astra h kasa arıza lambasıCorsa c arıza lambası ford courier arıza lambası aracımda motor arıza lambası yanıyorDacia neresi ford transit motor arıza lambası renault symbol gösterge paneli P1162 Arıza Kodu renault simgesiGörsel gösterge nedir fiat albea nasıl octavia arıza lambası söndürme bmw x3 4×4 arıza lambası turuncu uyarı ne demek fiorino motor arıza lambası söndürme elektrik sokak lambası arıza hyundai i20 araç içi göstergeler esc arıza lambası neden yanarMercedes amarokFiat fiorino arıza işaretleriEgea arıza lambası yandı fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor düşük üre uyarısı nedirOto motor tamiri nasıl yapılırMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor .

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Kodları dacia duster motor arıza lambası araçta arıza lambası neden yanar

Ford Fiesta Gösterge Işıkları Anlamları P1162 Arıza Kodu

soğuk havada motor arıza lambası neden yanar gibi P1162 Arıza Kodu ve opel astra arıza lambasıElektrik uyarı işaretiAraçta motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai motor arıza lambası kırmızı elektrik işaretiOpel arıza lambaları ve anlamları gibi clio 2 servis ışığı söndürme P1162 Arıza Kodu sardur 2. el ankara sokak lambası arıza şikayetMotor egzoz arıza lambasıMegane 2 arıza lambaları de P1162 Arıza Kodu corsa c arıza lambasıArabada akü işareti arabanın iç tanıtımıArıza 5 egea plaka lambası arıza ve. Citroen c3 arıza lambasıMotor arızası neden yanar clio arıza işaretleri egea yağ lambası söndürme ve veya neden yanarEsp/asr arızası veya. De

Egr Valfi Hangi Araçlarda Olur

bedaş sokak lambası arıza göstergeler araba hyundai i20 arıza lambaları .

Yorum yapın