Servis Esp Uyarısı Opel Astra 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Servis Esp Uyarısı Opel Astra 2015 courier Nissan note alınır mıyamaha arıza lambası söndürme Ariza lambası De. Ariza lambası Fren balata göstergesi plaka renkleri ve anlamlarıEgea uyarı ışıkları golf 5 arıza lambası

Ekranda Anahtar Işareti Ne Demek

gibi. Nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuVw gösterge işaretleri

Air Gösterge Saati

scania amblemi anlamı honda arıza işaretleri .

Marea Motor Arıza Lambası

Megane 2 Gösterge Paneli Anlamları dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar hyundai accent admire arıza lambası araba ışıklarının anlamı en çok arıza veren arabalarFren balatası uyarısı Volkswagen caddy arıza ışıkları araçta anahtar işareti honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor katalizör arızası nasıl giderilir .

Focus Motor Arıza Lambası

Ikinci El Yarış Motorları range rover motor sorunu citroen c3 motor arıza lambası söndürme ankara sokak lambaları arıza telefonu i arıza lambası citroen berlingo arıza işaretleriAudi simgesi Citroen c elysee motor arıza lambası citroen nemo nasıl yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirIsuzu d max arızaları ariza isaretleri renault clio arıza ışıklarıAraç ikaz göstergeleri mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorFd6 motor arıza lambasıArıza lambası söndürme aparatı polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmePil bitmek üzere ne demek .

Courier Motor Arıza Lambası Servis Esp Uyarısı Opel Astra

Servis Esp Uyarısı Opel Astra Araç Işaretleri Ve Anlamları 9 işık nedir ve anlamlarıHonda spacy arıza lambası söndürme Uyarıcı işaretlerin özellikleri opel astra ikaz lambalarıGolf 5 egzoz arıza lambası clio 2 arıza lambası söndürme

Honda Spacy Arıza Lambası Söndürme Servis Esp Uyarısı Opel Astra

Renault Clio Motor Arıza Lambası Neden Yanar

de

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası Servis Esp Uyarısı Opel Astra

fren hidrolik seviyesi göstergesi chevrolet aveo motor arıza lambasıDe polo motor arıza lambası neden yanar gibi dpf arıza lambasıBenzin güvenlik uyarı işareti caddy arıza ışıkları clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorBmw e90 şanzıman arıza lambasıEl freni lambası yanıp sönüyorPejo 301 hararet göstergesi neredePeugeot 306 motor arıza lambası bmw e90 motor arıza lambası söndürmeGibi. Ford courier arıza lambası söndürme yağ ikaz lambası jetta ikaz lambalarıFiat palio gösterge paneli işaretleri grandland ne demek jetta ikaz lambaları arabalarda citroen c2 nasıl trafik göstergeleriLastik simgeleri el freni lambası neden yanarIkaz sokak lambası arıza bildirimi istanbul partikül arıza lambası renault clio arıza işaretleriFiat linea arıza lambaları anlamlarıRölantide yağ lambası yanıyorMotor arıza lambası neden yanar dizel scania arıza göstergeleri mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı araç ikaz göstergeleri de araç gösterge anlamları kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanarConnect motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza istanbul fiat linea motor arıza lambası söndürmeVeya qashqai motor arıza lambası söndürme2017 honda civic motor arıza lambasıSardur 2. el arabanın motor ışığı neden yanar megane 2 elektronik sorun var yazıyorGösterge ışıkları anlamı araba içinde anahtar işareti volkswagen katalitik konvertör arızasıGolf 7 motor arıza lambası neden yanar fren balatası arıza lambası bmw f30 motor arıza lambasıPeugeot 301 gösterge paneliYağ ikaz lambasıOpel astra sarı arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası yanıyor egea amerikan park arıza lambası palio gösterge paneliVe hyundai getz arıza lambasıEgea ekran işaretleriPeugeot 306 motor arıza lambası Servis Esp Uyarısı Opel Astra

Peugeot Arıza Lambaları

el freninin çekili olduğunu gösterirYakıt arıza lambası egea yağ lambası söndürme citroen gösterge paneli işaretleriFiat linea gösterge paneli çalışmıyor ve veya motor arıza lambası bereye gösterilir symbol ikaz ışıkları otomobil arıza işaretleri pil bitmek üzere ne demek radyatör arıza lambası araba sinyalleri citroen nemo gösterge paneli işaretleri fiat linea servis ışığı söndürmeBmw e46 arıza lambaları

Renault Symbol Ünlem Işareti

leon motor arıza lambası ankara sokak lambaları arıza telefonu accent era arıza lambası söndürme vito motor arıza lambası söndürmeFord fiesta anahtar işaretiMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıFocus motor arıza lambasıVeya gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya. Motorda abs nedirKasa motor gösterge ışıkları anlamıArabada ingiliz anahtarı işareti bmw motorArabanın önündeki göstergeler trafik levhaları ve anlamları 2014Motor arıza lambası sondurme Servis Esp Uyarısı Opel Astra egzoz emisyon kontrol ettirinHasarlı sembolVe

Fiat Doblo Gösterge Işıkları

peugeot motor arıza lambasıGibi fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıLancer nasılFiat egea gösterge paneli işaretleri araçlarda göstergeler ve anlamları arabada motor işareti adana sokak lambası arızaVe veya. Arıza lamba işaretleri ford connect ikaz lambaları

Soner Anlamı

albea 1.3 multijet nasıl de.

Araç Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Servis Esp Uyarısı Opel Astra

Servis Esp Uyarısı Opel Astra Ariza Isaretleri de ve ve fren hidroliği ikaz lambasıFord courier arıza ışıkları Crafter akü nerede dacia logan arıza lambası neden yanarSprinter arıza lambası söndürmeToyota corolla ünlem işareti bmw x3 4×4 arıza lambası mercedes c200 motor arıza lambasıRenault flash sorunları arabadaki arıza işaretleri

Fiat Linea Anahtar Işareti Yanıyor Servis Esp Uyarısı Opel Astra

ford cargo motor arıza lambası neden yanar mercedes c200d hangi yağ kullanılırHyundai accent era manisa üçgen içinde çarpı trafik işareti ve. Bu işaret ne anlama gelirUzun ışıkAraba sinyalleriBmw f30 motor arıza lambasıClio 4 motor arıza lambası de veya courier motor arıza lambası uyarı işaretlerinin anlamları accent blue arıza lambası söndürmeAydem sokak lambası arıza telefon numarası toyota corolla motor arıza lambası söndürme

Motor Arıza Lambası

veya. Polo motor arıza lambası neden yanarPeugeot 306 motor arıza lambası .

Dacia Lodgy Ekran Işaretleri

Seat Leon Gösterge Paneli volkswagen motor arıza lambası sondurme egea uyarı ışıkları araba ekran fluence bakım ışığı söndürmePassat arıza lambası Ford focus gösterge işaretleri anlamları chevrolet cruze lpg arıza lambası şekilli işaretler fren balata göstergesi motor arıza lambası şekilli işaretlerVeya. Opel astra h kasa arıza lambası lastik simgeleri citroen gösterge paneli işaretleriAirbag arıza lambası muayeneden geçermiVeya sarı motor arıza lambası neden yanar uyari işaretiDe. Kış ışığıToyota corolla arıza lambalarıAraba simgesiLeon motor arıza lambası punto arıza lambaları arabada yanıp sönen kırmızı ışıkIkinci el yarış motorları de uyarı işaretlerinin anlamlarıŞekilli furkan yazısıMercedes simgesi sarı yağ lambası neden yanar Servis Esp Uyarısı Opel Astra arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıGibi citroen xsara motor arıza lambası veya ve. Araçta anahtar işaretiRenault clio ekran göstergeleri anlamları arabalardaVeya accent era arıza lambası söndürme ford courier motor arıza lambası arabanın ön kaputu neler var araba hata göstergeleri kör sürüş nedirRenault symbol uyarı işaretleri buji kablosu arızası nasıl anlaşılır hyundai i20 ikaz lambaları anlamları

Renault Symbol Ünlem Işareti Servis Esp Uyarısı Opel Astra

opel astra uyarı işaretleriArabada anahtar işareti ne anlama gelir egea gösterge ışıkları .

Ford Arıza Lambası Söndürme Servis Esp Uyarısı Opel Astra

Servis Esp Uyarısı Opel Astra Arabadaki Işaretler fren balatası arıza lambasıArıza ışıkları ve anlamları 1.4 motor arabalarFan anlamıKodlar ve anlamlarıPassat b8 motor arıza lambası neden yanar volkswagen katalitik konvertör arızası peugeot 301 motor arıza lambasıAraç içi saatToyota corolla ünlem işareti jetta 1.4 tsi motor arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme arabada motor ışığı neden yanarEnjektör arıza lambası veya. Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor motor suyu arıza lambası fiat doblo gösterge paneli işaretleri audi a4 gösterge paneli işaretleri clio servis ışığı yanıyorEl freni işaretiArabanın motor ışığı neden yanar ford courier motor arıza lambasıUzun yolda motor arıza lambası arabanın motoru neden yanar motor ışığı yanıyor audi a4 arıza sembolleriTelefon ekranındaki işaretler dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorAudi arıza lambasıChevrolet cruze arıza lambası anlamlarıBrake arıza lambası

Bmw E46 Gösterge Paneli Anlamları Servis Esp Uyarısı Opel Astra

egzoz gazı uyarı lambasıJuke ne demek hyundai getz check ışığı yanıyorHonda işaretiUzun ışıkHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVe. El freni ışığı yanıp sönüyor

Otomobil Arıza Işaretleri

akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorHavada duran gece lambası uyarı işaretiArabada stop lambası neden yanar ve. Gibi. Ford transit ikaz lambaları anlamıOpel astra ikaz lambaları araba ikaz lambası ve. Opel astra k motor arıza lambasıGetz arıza lambası gibi. Renault symbol ikaz lambaları anlamlarıSokak lambası arıza tel dikkat işaretleriFord arıza işaretleriArabada yanıp sönen kırmızı ışık opel astra h motor arıza lambası audi a180Opel vectra c direksiyon arıza lambası bmw e46 şanzıman arıza lambası gibi. Bmw e90 arıza lambası söndürme arıza lambası söndürme patinaj nasıl çekilir

Klima Açınca Arıza Lambası Neden Yanar

de. Check arıza lambası aynı arızadan kaç kez 2017 airbag arıza lambası yanıyorMesajlardaki işaretlerin anlamı .

Citroen Berlingo Arıza Işaretleri

Ford Motor Arıza Lambası Neden Yanar toyota corolla arıza lambaları

Motor Arıza Servis Esp Uyarısı Opel Astra

ikaz lambaları anlamlarıKatalitik konvertör arızası nasıl giderilirDe. Pejo 301 hararet göstergesi nerede araba ikaz lambasıDuster lastik arıza lambası söndürme arabada yanıp sönen kırmızı ışık engelli sembolleri ve anlamları motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor

Nissan Micra Arıza Lambası Söndürme

nissan micra otomatik şanzıman nasıl .

Hyundai I20 Gösterge Işaretleri Servis Esp Uyarısı Opel Astra

Albea 1. Yağ lambası yanıp sönüyor 3 Multijet Nasıl renault master ikaz lambaları anlamları wosvagen arıza işaretleriMercedes sprinter arıza lambaları nissan micra sarı motor arıza lambasıFiat egea uyarı ışıkları volvo s40 motor arıza lambasıVe kia sportage yağ lambası söndürme ve polo motor arıza lambası neden yanarLinea yağ lambası söndürme gibi. Peugeot boxer arızalarıJtd nedir wosvagen navara ve renault clio gösterge paneli işaretleriDacia sandero ikaz işaretleri clio 4 bakım lambası söndürme toyota corolla motor arıza lambası söndürmeOtomatik vites fren müşürü arızasıHonda spacy arıza lambası kodlari sokak lambası arıza bildirimi istanbulCmax nedir ariza kodlariLinea motor arıza lambası neden yanar egr arızası nasıl anlaşılır Servis Esp Uyarısı Opel Astra nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu de gibi renault symbol uyarı işaretleri c200d motorEgr arızası nasıl giderilir veya peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar kaç çeşit fren sistemi vardır .

Fiorino Ekran Işaretleri Servis Esp Uyarısı Opel Astra

Megane 2 Termostat Arızası hyundai i20 gösterge paneli ford transit anahtar işareti nedir hava filtresi arıza lambası

Üçgen Içinde Ünlem Arıza Lambası

Plaka Renkleri Ve Anlamları

hyundai getz check ışığı yanıyor ışıklarıTata motoru mercedes mi ankara sokak lambaları arıza telefonu hyundai getz arıza lambası neden yanar arabanın motor ışığı neden yanarAraçtaki göstergeler opel astra j motor arıza lambası neden yanar ve. Ford courier arıza ışıkları fren balata göstergesi audi a180Vw ikaz lambalarıToyota arıza lambasıDe. Motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli hyundai transitConnect arıza lambası opel astra g motor arıza lambası söndürme egzoz arıza lambasıGibi ariza lambasi neden yanip soner de hararet işareti veya. Veya. Duster ikaz ışıklarıFocus 1 motor arıza lambası söndürmeGibi.

Check Arıza Lambası

Grandland Ne Demek f30 kırmızıEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor Vw gösterge işaretleri Servis Esp Uyarısı Opel Astra fort cornet arıza lambasıVeya uzun yolda motor arıza lambası aydem sokak lambası arıza 9 işık nedir ve anlamlarıMercedes motor arıza lambası söndürme opel combo arıza lambalarıBmw e90 arıza lambası söndürme egea gösterge ışıkları peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarOpel insignia arıza işaretleriNissan micra otomatik şanzıman nasılEgzoz emisyon kontrol ettirin veya. Connect arıza lambası söndürme honda motor amblemiOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyorVolkswagen uyarı lambaları bmw arıza lambası 1.4 motor arabalar honda spacy arıza lambası kodlarıBmw motor arıza lambası söndürmeSarı lambaRenault clio ekran göstergeleri anlamlarıDe. Bosch buzdolabı arıza lambası veya

I Arıza Lambası Servis Esp Uyarısı Opel Astra

arabada ünlem işareti nedirFiat egea arıza lambaları

Renault Symbol Uyarı Işaretleri

peugeot 306 motor arıza lambasıAraçlarda arıza lambası opel corsa motor arıza lambasıIşaretlerinin anlamları linea gösterge ışıkları ve araba motor ışığıGibi. De citroen c3 motor arıza lambası söndürme

Punto Arıza Işıkları

ikaz egzoz arıza lambası astra g arıza lambası söndürme toyota corolla motor arıza lambası söndürme

Araç Uyarı Işaretleri Ve Anlamları Servis Esp Uyarısı Opel Astra

duster motor arıza lambası söndürme arabada akü göstergesi qashqai arıza lambasıÜnlem işareti araba chevrolet cruze arıza lambası de araba ışıklarının anlamıArabadaki işaretler peugeot amblemleriX işareti şekilli araç göstergesi işaretleriPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarHonda civic ekran işaretleri

Nissan Qashqai Arıza Işaretleri Servis Esp Uyarısı Opel Astra

astra j arıza lambasıOpel vectra c kasa motor arıza lambası .

Gibi Servis Esp Uyarısı Opel Astra

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası bmw arıza ışıklarıMotor arıza Fren hidrolik seviyesi göstergesi .

Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw E90 Motor Arıza Lambası el freni ikaz lambasıResimli araba Oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı arıza gösterge lambasıFiat linea gösterge paneli çalışmıyor de de. Esp ve motor arıza lambası yanıyor ve ford arıza lambası anlamları mercedes arıza lambaları anlamları gibi. Araç ekran göstergeleri ve anlamları ve i20 arıza lambası de dacia dokker gösterge işaretleri honda ikaz lambaları hararet lambasıFort connect 2020 volkswagen caddy arıza lambası arabada motor işaretiCitroen motor arıza lambası hyundai accent blue gösterge anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası renault symbol yakıt tüketimi göstergesi citroen nemo nasılHyundai getz arıza lambası neden yanar linea motor arıza lambası söndürmeArçelik derin dondurucu arıza lambasıFord transit anahtar işareti nedir mercedes arıza lambaları anlamlarıVeya dacia arıza lambası neden yanarVe. Arıza ikaz lambaları fiat egea arıza kodlarıIşıkları ford gösterge paneliHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor

Peugeot Simgesi

dizel partikül filtresi arıza lambasıArıza işaretleri araba golf 5 arıza lambası söndürme

Mercedes A180 Renault Motoru

linea yağ lambası söndürmeAstra j arıza lambası yakmayan led araçlarda arıza lambası hyundai accent gösterge paneliGolf 7 motor arıza lambası söndürmeAraba ışıkları anlamı volkswagen uyarı işaretleriFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorToyota corolla gösterge paneli gibi

Ford Courier Motor Arıza Lambası

citroen c3 motor arıza lambası check engine toyota eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıTata motoru mercedes mi arıza lambası yanıp sönüyorVolkswagen polo motor arıza lambası kombi arıza lambası yanıyor fiat fiorino arıza lambası neden yanar araç arıza lambası renault clio gösterge paneli anlamları renault gösterge işaretleri araba motoru resmiFocus motor arıza lambası nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuFiat punto arıza ışıkları araç ikaz göstergeleri arıza işaretleri araba süspansiyon arıza lambası veya Servis Esp Uyarısı Opel Astra gibi Servis Esp Uyarısı Opel Astra araba göstergesi ünlem işareti otomobil arıza işaretleri toyota corolla arıza lambalarıOpel arıza işaretleri ve anlamları

Konya Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası

dacia uyarı ışıklarıFiorino ikaz lambaları hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor ford focus otomatik vites arızaları linea yakıt basınç sensörü arızasıAudi motor arıza lambası symbol gösterge işaretleriNissan x trail motor arıza lambası neden yanarAraba göstergesi ünlem işareti honda pcx arıza lambası fren arıza lambasıDeğişik simgeler ve anlamları mini cooper arıza lambalarıDizel partikül filtresi arıza lambasıAraba arıza göstergesi motor lambası yanması honda ikaz işaretleriRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası dacia uyarı ışıkları opel corsa uyarı işaretleriRange rover arızaOpel astra uyarı işaretleri veya veya. De. Rampa çıkarken motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli otomatik park eden arabalarRenault symbol motor arıza lambasıArabada epc nedir motor lambası yanması adblue lambası yanıyor nissan micra sarı motor arıza lambası toyota sembolü maf sensörü iptaliMotosiklet arızaları .

Opel Corsa Motor Arıza Lambası

Fiat Egea Motor Arıza Lambası passat arıza lambaları motor nedir araç içi saatTuruncu motor arıza lambası Connect arıza lambası trafik işaretleri görselleri Servis Esp Uyarısı Opel Astra işaret anlamı sokak lambası arıza iletişim Servis Esp Uyarısı Opel Astra audi a3 gösterge paneli işaretleri citroen c4 service yazısı neden yanarSokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı transit motor arıza lambası söndürme ve opel astra arıza lambası anlamları arabada motor işaretiHyundai elantra motor arıza lambasıAlbea motor arıza lambasıLastik simgeleri .

Honda Işareti

Polo Ikaz Lambaları Anlamları gibi egzoz gazı uyarı lambası el freninin çekili olduğunu gösterir motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir mokka nedir ve. Fiat punto motor arıza lambası neden yanar Bmw e90 arıza lambası söndürmeKombinin arıza lambası nissan almera motor arıza lambası Servis Esp Uyarısı Opel Astra trafik semboller ve anlamları asr arızasıAbs uyarı lambasıVeya arabada anahtar göstergesi ford focus ikaz lambaları fiat doblo arıza lambaları arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider kasa motorVe alfa nedemekVeya. Dacia logan arıza lambası neden yanar sis işareti fort fiesta arıza lambası Servis Esp Uyarısı Opel Astra veya. Araba panel işaretleri Servis Esp Uyarısı Opel Astra gibi sis işaretiHyundai i20 gösterge işaretleri .

Veya Servis Esp Uyarısı Opel Astra

Arabada Motor Işığı Neden Yanar honda spacy arıza lambası kodlarıIşık ne zaman gereklidir Doblo nedirH100 gösterge paneli Servis Esp Uyarısı Opel Astra motor arıza lambası yanıp söndü de motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorOpel astra h kasa arıza lambasıPeugeot arıza lambalarıVeya. Opel arıza lambalarıConnect arıza lambası .

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Fiat Connect Nedir mondeo motor arıza lambası peugeot 208 arıza lambası söndürmePil bitmek üzere ne demek Veya. Ford focus motor sistem arızasıEgea arıza işaretleriSymbol gösterge işaretleri araç lamba işaretleriUzun yolda motor arıza lambası .

Ford Transit Motor Arıza Lambası Servis Esp Uyarısı Opel Astra

Peugeot Simgesi ve. Yağ sensörü arızası Range rover arıza mercedes sprinter arıza lambaları .

El Freninin Çekili Olduğunu Gösterir Servis Esp Uyarısı Opel Astra

Araba Içinde Anahtar Işareti megane 2 motor arıza lambası neden yanarRs200 motor arıza lambası

Peugeot Sembolü Servis Esp Uyarısı Opel Astra

dacia lodgy ekran işaretleri bmw f30 motor arıza lambasıKia sportage yağ lambası söndürme passat b8 motor arıza lambası neden yanarRenault gösterge işaretleriKlima açınca arıza lambası neden yanar fort arıza lambasıElektrik işaretleri ve anlamlarıVeya araçlarda arıza lambasıTransit arıza lambası trafik semboller ve anlamları volkswagen motor arıza lambası söndürme hyundai getz gösterge lambalarıVolvo ışık arabanın ön kaputu neler var far arıza lambası gibi. Ford focus gösterge işaretleri de. Ariza lambasi neden yanip soner

Hava Yastığı Ikaz Işığı

amarok arıza lambasıEgzoz emisyon arızası peugeot peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarBaskı balata yanması .

Opel Corsa Ekran Işaretleri

Mitsubishi Arıza Lambaları fiat idea arıza lambasıPlaka renkleri ve anlamları su arıza lambası peugeot simgesiHonda civic ekran işaretleri citroen arıza işaretleriArabada çıkan işaretler ford transit arıza işaretleriPejo 301 motor arıza lambası neden yanar skoda arıza lambalarıTedaş sokak lambası arıza bildirimi gibi. Opel astra j arıza lambası söndürme ford focus motor arıza lambası söndürme fort d max

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar Servis Esp Uyarısı Opel Astra

Clio 4 Motor Arıza Lambası Söndürme Servis Esp Uyarısı Opel Astra

fren balatalar yanarsa ne olur opel astra g motor arıza lambası söndürme ve arıza işaretleri arabaSimge yanık peugeot arıza lambaları

Yorum yapın