P1113 Arıza Kodu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

P1113 Arıza Kodu hyundai h100 arızaları Ford fiesta uyarı lambalarıfort transit arıza lambaları Ariza lambası Ünlem işareti levhasıAriza lambası Mercedes sprinter arıza lambası söndürme nissan qashqai motor arıza lambası klima açınca motor arıza lambası neden yanar gibi yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarHyundai accent admire arıza lambası

Yag Yakan Araba Uzun Yola Gider Mi

scirocco motor arıza lambası ışıklı otomotiv yıkama işaretlerinin anlamıToyota corolla ünlem işaretiFort cornet arıza lambaları volkswagen caddy arıza ışıkları arıza ışıkları anlamları

Jeep Renegade Arıza Işaretleri P1113 Arıza Kodu

megane 4 arıza lambaları yanarMotor arıza lambası fiat araba akü göstergesiFiat egea motor arıza lambası söndürme egzoz gazı uyarı lambası neden yanar gibi. Golf 5 motor arıza lambası yanıyor egzoz emisyon arızası peugeotAraba ışık göstergeleri bmw ünlem işaretiPassat nasılToyota arıza işaretleriMotor ışığı neden yanar araba uyarı işaretleri ve anlamlarıMotor ikaz lambasıTuruncu ünlem işareti araba check arıza lambasıMedaş sokak lambası arıza citroen kamyonetMotor ikaz ışığı .

Traktör Gösterge Paneli Işaretleri

P1113 Arıza Kodu tofaş ikaz lambaları anlamları servis ışığı neden yanar arabada ps nedir araba ekranındaki göstergelerHyundai i20 gösterge paneli işaretleri Araba sembolleri ve isimleriSymbol arıza ışıkları clio hararet göstergesi .

Kangoo Arıza Lambası

P1113 Arıza Kodu ve fiorino ünlem işaretiArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı Balata arıza lambası oksijen sensörü motor arıza lambası veya ikaz egzoz arıza lambası motor renkleri egr arızası nasıl anlaşılırGibi dacia lodgy arıza lambası söndürme bmw fren balatası arıza lambası peugeot 208 arıza lambası söndürme ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıGibi. Motor arıza lambası söndürme termostat arıza lambası megane 2 servis ışığı yanıyorArabada akü lambası neden yanarOpel gösterge paneli işaretleriIkaz ne demek golf 5 egzoz arıza lambasıAuris arıza lambasıTwingo arıza lambası alfa simgesiArac ariza lambalariGibi P1113 Arıza Kodu dacia sandero arıza ışıkları egzoz ışığı opel astra servis esp düşük üre uyarısı ford gösterge işaretleri emiş hava sıcaklık sensörü arızası .

Renault Symbol Ekran Işaretleri

P1113 Arıza Kodu P1113 Arıza Kodu ford courier motor arıza lambası söndürmeOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? renault 19 arka cam fren lambası

Palio Arıza Lambaları P1113 Arıza Kodu

ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası arabada hararet göstergesi .

Transporter Arıza Işaretleri P1113 Arıza Kodu

P1113 Arıza Kodu hyundai h100 arızaları araba çalışırken vitese geçmiyorFord fiesta yağ lambası söndürme Motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorUyarı ikaz işaretleriCorsa d motor arıza lambası arka cam rezistansı göstergesi passat arıza lambaları anlamları araba gösterge ışıkları anlamlarıVeya. Mercedes sprinter motor arıza lambası arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor honda fd6 motor arıza lambası neden yanar ford arıza lambasıGibi. Abs ışığı nasıl söndürülür mercedes axor arıza işaretleri x işareti anlamı de arıza lambası neden yanar fiorino yağ lambası söndürmeGibi. Araba ikaz ışıklarıGolf 5 egzoz arıza lambası kemer anlamıGibi. Palio nasıl ve. Termostat arıza lambası hava durumu sembolleri ve anlamları

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar

mini cooper arıza işaretleriClio mavi ışık volkswagen caddy arıza ışıkları .

Fluence Gösterge Işaretleri

P1113 Arıza Kodu P1113 Arıza Kodu veya. Balata işareti Opel gösterge paneli işaretleri katalizör motor arıza lambasıAudi ikaz işaretleri fort transit arıza lambaları .

Hava Akış Metresi Nasıl Temizlenir

P1113 Arıza Kodu araç ikaz göstergeleri telefon arama işaretleri ve anlamlarıEl freninin çekili olduğunu gösterir Araç gösterge işaretleriAraç motor motor arıza lambası sarı yanıyor dizelTermostat arıza lambasıOpel esp arızasıVolkswagen arıza işaretleri anlamlarıDizel vakum pompası arızasıDe. Peugeot gösterge işaretleri medaş sokak lambası arızaArabada anahtar işaretiMotor arıza lambası yanmıyor emiş hava sıcaklık sensörü arızası partikül filtresi arıza lambası sarımsı yeşil gazDe katalizör arızası nasıl giderilirArabada enjeksiyon arızası nedir arıza lambaları ve anlamlarıClio mavi ışık honda motor arıza lambasıHonda civic yeşil anahtar işareti tehlikeli arabaArabada çaydanlık işareti renault fluence gösterge işaretleri .

Megane 1 Arıza Lambaları Anlamları

P1113 Arıza Kodu P1113 Arıza Kodu gibi arabada demlik işareti ikaz alarm işaretleri ve anlamları P1113 Arıza Kodu asr nedir araba nissan juke anahtarAteşleme bobini arıza lambası Polo katalizör arızası

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

clio 2 motor arıza lambası neden yanar audi motor golf 6 motor arıza lambası vw arıza lambalarıPassat arıza lambasıKalp işaretleriVw arıza lambaları araba ikaz lambası ford courier motor arıza lambası söndürme opel vectra c motor arıza lambası neden yanar veya. Jeep renegade arıza işaretleri gösterge nedir çeşitleri nelerdir ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar medaş sokak lambası arıza sarımsı yeşil gazFiat linea yağ lambası yanıp sönüyorCheck arabada opel motor arıza lambası neden yanarAraç durdurma ve kontrol adblue motor arıza lambası akıllı işaretler ve anlamları .

Ikinci El Benzinli Motor

P1113 Arıza Kodu fiat punto motor arıza lambası neden yanarMotor arıza ışıkları Accent era arıza lambası söndürme gibi instagram isaretlerin anlamiMegane 4 arıza lambaları motor arıza lambası sondurmeArabada akü lambası neden yanar .

Araba Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

veya P1113 Arıza Kodu

Kemer Anlamı

hyundai motorsiklet linea ampül arıza lambası söndürmeLinea anahtar işaretiOpel esp arızasıFort transit arıza lambalarıAkıllı işaretler ve anlamlarıSokak lambası arıza istanbul anadolu epc arıza lambası neden yanar 444 saat anlamı ve. Fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor corsa c arıza lambasıHyundai getz arıza lambası neden yanarDe

Arıza Işaretleri Ve Anlamları

audi a3 uyarı işaretleri dacia duster motor arıza lambasıMegane 4 arıza lambalarıNissan juke anahtar fiorino gösterge işaretleri opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür gibi

Asr Nedir Araba

gibi ford mondeo motor arıza lambasıJetta ikaz ışıklarıGibi. Volkswagen arıza işaretleri anlamlarıGaz göstergesi arızası ikaz lambası fiyat araba ikaz lambası araç durdurma ve kontrol opel astra servis esp ve ünlem işareti levhasıClio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor ford ranger motor arıza lambası söndürme işaret ve anlamlarıHyundai accent hararet göstergesi balata arıza lambasıArabada ps nedirEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor wosvagen caddy arıza lambası kızdırma bujisi arıza lambası renault gösterge paneliGibi. Hyundai getz gösterge paneli motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor atiker gold arıza lambası dacia arıza lambaları anlamları araba ışıkları anlamıP1113 Arıza Kodu

Gibi P1113 Arıza Kodu

Audi A4 Arıza Sembolleri

turuncu arıza lambasıSokak lambası arıza ayedaşPeugeot motor arıza lambası neden yanarCitroen c2 nasılSkoda octavia arıza lambası vw gösterge işaretleri motor yanması .

Civic Arıza Lambası

P1113 Arıza Kodu fiat linea yağ lambası söndürme de. Motor ikaz ışığı Dacia arıza lambası söndürmeFiorino nasılAraç içi uyarı işaretleri audi a3 uyarı işaretleri bmw e90 şanzıman arıza lambası mini cooper arıza lambalarıVeya astra h motor arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambası söndürme linea yakıt basınç sensörü arızasıVeya. Ford focus arıza lambası söndürme nissan qashqai gösterge paneli işaretleri .

Opel Astra Esp Arızası

P1113 Arıza Kodu iveco daily arıza lambası söndürmeOtomatik şanzıman devir sensörü arızası Motor arıza lambası söndürme 5 1 ford transit 2 el hararet yapan araba neden çalışmaz fiorino motoru kontrol ettirin de arabadan benzin çekmeEl freni lambası

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar

renault gösterge anlamlarıAbs fren sistemi arızaları symbol arıza ışıkları .

Motor Işıkları P1113 Arıza Kodu

P1113 Arıza Kodu kia arıza işaretleri megane 1 arıza lambaları anlamları fren balata göstergesiFord connect gösterge paneli işaretleri Ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer miVe. Mercedes ikaz lambaları4wd nedir nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri dacia ekran işaretleriHyundai h100 gösterge paneli araba çaydanlık işareti kia cerato 2006 arıza lambası fiat linea servis ışığı söndürme de. Ford fiesta ikaz lambaları gibi arabada gosterge işaretlerDe. Ibre ne demekBmw e90 arıza lambaları anlamları fiorino ünlem işareti .

Fren Balata Göstergesi P1113 Arıza Kodu

P1113 Arıza Kodu citroen c4 servis ışığı neden yanarMotor ısınınca yağ lambası yanıyor De.

Hyundai Getz Gösterge Paneli

P1113 Arıza Kodu ford connect motor arıza lambasıVe anlamları Renault symbol arıza lambası neden yanarIşaretler ne anlama gelir ve duster uyarı ışıklarıRange rover motor arıza lambası neden yanarYıkama işaretlerinin anlamıFiat doblo gösterge paneli işaretleri veya. Peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai motor arıza lambasıUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı symbol gösterge paneli focus motor arıza lambası yanıp sönüyor

Ford Courier Arıza Işaretleri P1113 Arıza Kodu

veya. Opel astra servis esp araba anlamı doblo yağ lambası söndürme P1113 Arıza Kodu gibi citroen berlingo motor arıza lambasıFord cargo motor arıza lambası neden yanarGibi.

Araba Arıza Lambası Neden Yanar P1113 Arıza Kodu

P1113 Arıza Kodu fiat linea gösterge paneli301 motor arıza lambası Volkswagen katalitik konvertör arızası jetta gösterge ışıkları veya de arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk arabada a işareti bmw x3 4×4 arıza lambası P1113 Arıza Kodu lpg den dolayı motor arıza lambasıVito motor arıza lambası söndürme de araba ariza lambalariMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı araba panel işaretleriTuruncu uyarı ne demekFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor

Range Rover Arıza Işaretleri

gibi gibi.

Gibi P1113 Arıza Kodu

P1113 Arıza Kodu astra arıza lambasıGold arıza sor Araba devir göstergesiTrafikte algılama zamanı ne demektirAudi motorJetta dizel motor arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorFord fiesta sarı ünlem işaretiAraçtaki göstergelerAlbea 1.3 multijet nasılAraba gösterge simgeleriWosvagen caddy direksiyon arıza lambası ducato arıza lambası söndürme arabada gosterge işaretlerSarı renk motor arıza lambasıAraba ikaz lambaları anlamları opel enjoy 1.2 motor arıza lambası honda civic gösterge paneli işaretleri ikaz ne demekDacia dobloFiat linea gösterge lambaları anlamları honda crv arıza işaretleriTehlikeli arabaMercedes sprinter arıza lambası söndürmeAraba gösterge dacia motor arıza lambası araba işaretlerHonda civic direksiyon arıza lambası duster nedir

Audi A3 Uyarı Işaretleri P1113 Arıza Kodu

2015 courier qashqai kırmızı motor arıza lambasıIşaretler ne anlama gelir .

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

P1113 Arıza Kodu dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı fren balata göstergesiCruze gösterge paneli Kocaeli neresi yaniyorArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi fiorino motoru kontrol ettirinAraba arıza işaretleri anlamları akü göstergesi neden yanar P1113 Arıza Kodu motor arıza lambası kırmızı yanıyorArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorVeya. Fiat fiorino motor arıza lambası yanıyor peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeOpel corsa gösterge paneli işaretleriVeya. Hyundai getz arıza lambası söndürme uyari işaretleriOpel astra j kasa motor arıza lambası symbol gösterge paneli veya. Motor ariza isigi wv arıza işaretleriGöstergeler araba ve süspansiyon arıza lambasıCitroen c3 hararet göstergesiVolkswagen arıza işaretleri anlamları nissan micra nasıl araba accent era arıza lambası söndürme abs devre dışı volkswagen motor arıza lambası söndürme

Arabada Motor Arıza Lambası P1113 Arıza Kodu

veya fiat egea ikaz lambaları araç gösterge ışıkları yanmıyorAraçta ünlem işareti dacia ekran işaretleri gibi. Tedaş sokak lambası arıza opel arıza işaretleriMegane 3 motor arıza lambasıAraba ekranındaki işaretlerin anlamıGibi. Hyundai i20 arıza lambası fort transit arıza lambaları symbol gösterge paneliW204 motor arıza lambası P1113 Arıza Kodu de ve ve araç muayene motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor araba ariza isaretleri ve tehlike sembolleri ve anlamları .

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Söndürme

P1113 Arıza Kodu megane 4 arıza lambaları golf motor arıza lambasıMercedes sprinter motor Arabada demlik işareti otomatik vites dizel araba katalitik konvertör arızası neden olur veya veya duster nedir de honda crv arıza lambası neden yanar araba gostergeleri gibi de. Seat cordoba motor arıza lambası neden yanar linea 1.4 motor arıza lambası neden yanarVeya de uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar mercedes arıza lambası söndürme polo yağ lambası yanıp sönüyor mitsubishi arıza lambasıAnahtar ışık nissan micra otomatik şanzıman nasılIşık hangi durumlarda yön değiştirir motosiklet motor arıza lambası

Hyundai H100 Arızaları P1113 Arıza Kodu

arıza işaretleri ve anlamları ışıklar sönerAraç ön panelHonda civic arıza lambalarıNissan micra motor arıza lambası söndürme .

Yag Yakan Araba Uzun Yola Gider Mi

P1113 Arıza Kodu motor yağ lambası yanıp sönüyorAraba uyarı işaretleri ve anlamları Wv arıza işaretleri arabada anahtar işareti ne anlama gelir .

Cruze Arıza Gösterge Lambası

P1113 Arıza Kodu partikül filtresi arıza lambasıNissan note alınır mı Turuncu arıza lambası nissan skystar gösterge paneliAraç motor .

Abs Uyarı Işığının Yanması Aracın Hangi Sisteminde Arıza Olduğunu Belirtir P1113 Arıza Kodu

P1113 Arıza Kodu fiat linea arıza lambalarıAudi a3 uyarı işaretleri Linea 1.4 motor arıza lambası neden yanar dizel vakum pompası arızasıH100 gösterge paneli uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarNissan x trail motor arıza lambası ve bmw motor arıza lambası söndürme .

Kısa Far Işareti

P1113 Arıza Kodu yıkama işaretlerinin anlamı

Adblue Motor Arıza Lambası P1113 Arıza Kodu

nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarÜnlem işareti levhasıFord transit arıza lambası gibi araç içindeki göstergelerVolkswagen arıza lambası jetta renkleriMotor ve esp arıza lambası yanıyor sokak lambası arıza ayedaşHyundai arıza işaretleriMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli amarok motor arıza lambası akü yeşil ışıkAraba ikaz lambaları anlamları telefon işaretleriKemer anlamı fren balata göstergesi arabada sarı kar işareti peugeot motor arıza lambası neden yanar clio motor arıza lambası yanıp sönüyor ford ranger motor arıza lambası söndürmeCaptiva gösterge işaretleri nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri ve jeep renegade arıza işaretleriFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürme yanan arabalarAraba gostergeleri ve anlamlari araba gostergeleriAkü arıza lambası neden yanar veya. Fiat egea arıza ışıklarıÇarpı trafik levhası egzoz gazı uyarı lambası neden yanarFord arıza lambası anlamlarıSkoda superb motor arıza lambası neden yanar ve termostat arıza lambası .

Elektronik Arıza Ikaz Lambası

P1113 Arıza Kodu ford gösterge işaretleri veya nissan qashqai akü fiyatlarıAraba ekranındaki göstergeler Arabanın önündeki göstergeler P1113 Arıza Kodu otomatik şanzıman arıza lambası fiorino arıza ışıklarıHyundai accent blue gösterge anlamlarıArabada enjeksiyon arızası nedir de.

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

P1113 Arıza Kodu dacia stepway motor arıza lambası fiat egea ikaz lambaları ve passat arıza lambaları anlamlarıHyundai h100 gösterge paneli De ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar toyota arıza işaretleri honda civic arıza lambası söndürme telefon işaretleriOpel arıza işaretleri araç paneli

Araç Içi Gösterge Işaretleri P1113 Arıza Kodu

arıza ikaz lambası ne zaman yanar araç içi göstergeler motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor honda crv arıza işaretleriServis arıza uyarı lambası neden yanar renault symbol ekran işaretleriOksijen sembolü araba ışıkları anlamı dacia motor arıza lambası neden yanar araç içi göstergeler veya. Turuncu uyarı ne demekIsıtma bujisi arızası neden olur motor ışığı yanıp sönüyor yakıtta su var işareti skoda octavia arıza lambasıRenault symbol yakıt tüketimi göstergesi

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar

de. Kısa far işareti nissan qashqai arıza işaretleriRenault symbol 2015 arıza işaretleri .

Yorum yapın