P0340 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

P0340 bmw arıza lambaları Citroen arıza işaretleri P0340 Ariza lambası gibi. mercedes c180 motor arıza lambası söndürme Ariza lambası Dacia duster arıza lambası hava durumu işaretleri anlamları peugeot 3008 motor arıza lambası vsa arıza lambası egzoz freni arızasıJenerik arıza lambası neden yanar linea gösterge ışıkları symbol gösterge işaretleri golf 5 arıza lambasıStop arıza lambası neden yanar araba panel göstergeleriVe opel astrada arıza lambası neden yanar p0351 arıza kodu isı sensörü arıza lambasıOpel vectra arıza lambası linea arıza lambası söndürmeFiorino motoru kontrol ettirin P0340 citroen c elysee anahtar işaretiAccent era arıza lambası söndürme linea gösterge ışıkları sokak lambası arıza bildirimi antalya güvenlik sembolleri kamyon arıza işaretleri araba hız göstergesi çalışmıyorFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar ford akıllı anahtar iptaliDizel motor teklemesi neden olur c180 motor arıza lambası de fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk renault symbol hararet göstergesi passat ısıtma bujisi arızasıHyundai i20 arıza lambası gibi. Doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot arıza lambaları toyota corolla arıza lambalarıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıSymbol motor arıza lambası veya veya. Renault symbol ünlem işareti araç göstergeler P0340 ve citroen nemo motor arıza lambası söndürme maf sensörü iptali airbag arıza lambası yanıyorPeugeot 208 arıza lambası söndürme mercedes gösterge paneli anlamları de ford focus arıza lambaları arabada check ne demek abs ışığı nasıl söndürülürOpel vectra arıza lambası veya. Volkswagen arıza ışıkları sokak lambası arıza istanbul anadoluFiat arıza işaretleri motosiklet amblemleri juke ne demek far arıza lambası söndürme araçta ünlem işaretiSeat leon arıza lambası söndürme astra h arıza lambasıOpel astra h arıza lambası yanıp sönüyorFiat doblo gösterge paneli P0340 de araba sembolü motor arıza lambası söndürme bmw lift işareti

Soğuktan El Yanması

P0340 gösterge ışıklarıGibi. Gibi. Clio fren sistemi arızası tehlikeli işaretlerJeep renegade motor arıza lambası araba içindeki göstergeler araçta arıza lambası neden yanarOpel motor arıza lambası söndürmeVeya. Araba göstergeBmw e90 şanzıman arıza lambasıArabada yağ göstergesi neden yanar

Gaz Göstergesi Çalışmıyor

P0340 mercedes c180 motor arıza lambası söndürme ve ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyorFren müşürü ne işe yarar motor cc nedir gibi. Mercedes c 200 renault motor araç göstergesinde ünlem işaretiAraçta panel nedirVeya. Direksiyon arıza lambası yanıp sönüyorGibi. Yolda radar olduğunu nasıl anlarızVe.

Trafik Işaretleri Ünlem

P0340 P0340 citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz lpg arıza lambası çözüm seat leon arıza işaretleri araba ikaz lambaları ve anlamları clio fren sistemi arızası

Audi A180

P0340 araba isaret lambalariAraba arıza göstergeleri Ford connect motor arızalı yazıyor stop lambası neden yanarPolo motor arıza lambası ds ışığı mavi yanıp sönüyor ix35 motor arıza lambası .

Audi A180

P0340 P0340 hyundai motor arıza lambasıArabada check ne demek Dacia dokker gösterge işaretleriEgea lastik arıza lambası söndürme arabanın arıza lambası yanıp sönüyor P0340 clio 4 motor arıza lambası söndürme

Buzlanma Işareti

P0340 yağ lambası neden yanıp sönerArabada check ne demek

Fiat Linea Uyarı Işıkları

P0340 ford fusion motor arıza lambası söndürme peugeot 206 arıza lambasıArabada check ne demek Sokak lambası arıza şikayet ayedaş sokak lambası arıza bildirimi katalitik konvertör arızalı ne demek araç uyarı işaretleri ve anlamları linea arıza lambaları veya ford akıllı anahtar iptali hyundai arıza lambası söndürme linea arıza lambası söndürme ikaz lambalarıVe anlamlarıBmw direksiyon arıza lambası veya. Kamyon arıza işaretleri de linea yağ lambası söndürme otomatik vites arıza lambası yanıyorVeya. Egea arıza kodlarıSarı motor ışığıOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarArabanın gösterge işaretleriMotor yağı egzoz arıza lambasıYay şeklinde arıza lambası renault kangoo motor arıza lambası symbol arıza lambası neden yanar veya P0340 kırmızı polo araba .

Opel Vectra Arıza Lambası

P0340 ikinci el yarış motorları ford kuga motor arıza lambası neden yanarLinea arıza lambası söndürme Vw arıza lambası lpg arıza lambası nasıl söner su kemeri ne işe yarar megane 2 arıza lambası söndürmeFiat palio gösterge paneli işaretleri .

Fluence Motor Arıza Lambası Söndürme

P0340 motor ariza lambasiArabada egr nedir Veya

Dizel Vakum Pompası Arızası P0340

P0340 motosiklet buji arızasıArabada egr nedir Gibi. Arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorHyundai i20 gösterge ışıklarıFiat linea motor arıza lambası yanıyor veya. Sokak lambası arızaFord focus ikaz lambaları .

Honda Civic Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar

P0340 P0340 dacia dokker arıza lambaları abs ışığı nasıl söndürülürJuke ne demek Mercedes esp arızası nasıl giderilir ve gibi mercedes motor arıza lambası veya. Gibi passat motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes ikaz lambaları anlamları

Renault Master Gösterge Işaretleri

P0340 ford transit arıza lambası söndürme

Fiat Egea Yağ Lambası Söndürme

P0340 ısuzu d max arızalarıJuke ne demek Araç gösterge lambaları dacia dokker motor arıza lambasıPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz)) işareti ne anlama gelir mercedes motor arıza lambası neden yanarEgea 1.3 multijet motor arıza lambası asr arızası sarı doblo motor arıza lambası ne zaman sönerSokak lambası arıza tedaş .

Suzuki Yarış Motorları P0340

P0340 transporter ikaz lambaları opel vectra c arıza lambası söndürmeOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar Dizel motor arıza lambası sarı yanıyorAwd nedir focus dizel motor arıza lambası neden yanarFiat linea uyarı ışıklarıOpel corsa anahtar işaretiDurduk yere göz yanmasıFord focus motor arıza lambası söndürme de nissan qashqai uyarı işaretleri opel astra egzos arıza lambası

Ford Courier Gösterge Paneli Anahtar Işareti P0340

P0340 de. Opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar Motor suyu arıza lambası gibi. Işıklı ikaz lambaları ve courier arıza lambasıVeya yolda araba resmiMegane 1 arıza lambaları anlamları motorsiklet arıza lambası doblo arıza lambası pulsar 200 ns arıza lambası söndürme fluence gösterge işaretleri fiat albea airbag arıza lambası söndürmeTrafik göstergeleri işaretleriHyundai i10 motor arıza lambası söndürme hyundai getz gösterge paneli toyota corolla motor arıza lambası söndürme bmw arıza işaretleri nabız sinyal motor veya. Araçta ünlem işareti i20 arıza lambası el motor kilidi aktif motor arıza lambası nasıl silinirServis ışığı neden yanarAraba hız göstergesi çalışmıyor kırmızı araba resmiNissan direksiyon akü ışığı yanıp sönüyorGibi. Ampul anlamıPassat ekran işaretleri .

Kışın Araba Çalışmıyor

P0340

Golf Sarı

P0340 honda civic kaplumbağa işaretiFord transit motor arıza lambası neden yanar Adblue arızası hyundai simgesi seat cordoba motor arıza lambası neden yanarArıza kodu sorgulama q7 arıza işaretleri simgesi nedirGibi. Yamaha delight arıza lambası söndürme fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat egea arıza lambası söndürme egzoz ışığıHava durumu simgeleri anlamlarıPartikül filtresi arıza lambası connect motor arıza lambası gibi. New holland arıza lambası audi arıza lambaları anlamlarıBalata uyarı lambasıDe.

I20 Arıza Lambası

P0340 arabanın ön kaputu neler var de. Motor arıza lambası yanıp sönüyor Kış anlam sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenSeat ibiza arıza lambaları linea yağ lambası söndürme gibi araç gösterge işaretleri ve anlamları dizel vakum pompası arızası arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk hyundai i20 gösterge tanıtımı fiat doblo ikaz lambalarıPark işareti hava yastığı arıza lambasıOpel astra arıza göstergeleriSinop albeaFluence gösterge işaretleri P0340 ford courier gösterge paneli anahtar işareti .

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Söndürme P0340

P0340 fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıIkinci el yarış motoru Esp asr arızası nedir fiat doblo motor arıza lambası yanıyor duster ikaz ışıkları a işareti citroen c elysee motor arıza lambası honda crv uyarı işaretleriHavadaki ışıklar hyundai i20 gösterge paneliHonda civic motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası silme balata uyarı lambası alfa işareti nissan qashqai uyarı işaretleriAraç ünlem işaretiFiesta aydın hava durumu simgeleri anlamları P0340 ankara sokak lambası arızaDe. Ve. Opel astra uyarı işaretleriHonda jazz arıza lambası araba motor ışığı ve epc arıza lambası

Opel Astra Motor Arıza Lambası P0340

P0340 bmw arıza işaretleri peugeot bipper motor arıza lambası caddy arıza lambalarıIkinci el yarış motoru Peugeot 308 motor arıza lambası söndürmeSeat leon arıza işaretleriDuster nedirOpel arıza hararet işareti P0340 honda city motor arıza lambası toyota motor arıza lambası symbol gösterge işaretleri hyundai i20 gösterge paneli tucson nedirFren arıza lambası neden yanar hyundai i20 kaput içi isimleri kemer anlamı soğutma suyu arıza lambası ışık hızının sembolüAraba rezistans nedir motor arıza lambası nasıl silinir passat ekran işaretleri P0340 otomobil ikaz lambaları ankara sokak lambası arıza bildirimi adblue işareti ve kia cerato 2006 arıza lambası volkswagen motor arıza lambası sondurme enjeksiyon nedir araba motor motor egea amerikan park arıza lambasıAracımın değerini öğrenOctavia arıza lambası söndürme arabada yağmur var mıFocus 2 motor arıza lambası neden yanar l200 motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza şikayetAbs lambası söndürme honda toyota astra motor balata uyarı lambasıArabada yanan ışıklar ve. Jetta ikaz lambaları anlamlarıAraç arıza kodları ve çözümleri simgesi nedir araba kısa far nasıl açılır sokak lambası arıza bildirimi istanbul renault fluence gösterge işaretleri ünlem arıza işareti

Araba Ekran

P0340 de. Ikinci el yarış motoru Veya arıza lambaları porsche simgesiHyundai getz motor arıza lambasıAraba rezistans nedir toyota corolla gosterge anlamlari volvo arıza işaretleri gibi ve epc arıza lambasıAraba isaret lambalari gaz lambası nasıl söndürülürVeya renault clio hararet göstergesi nerede ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası veya fiat punto sarı motor arıza lambası sokak lambası arıza numarasıJetta uyarı ışıklarıClio 4 motor arıza lambası neden yanar tedaş sokak lambası arızaArabada motor işareti neden yanar araba arıza göstergeleri .

Motor Arıza Lambası P0340

P0340 motosiklet giderken gaz kesiyorCitroen berlingo renkleri Erde ne demekCaptiva arıza lambası havada duran gece lambası tehlikeli işaretler 2 el h100Ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıGösterge panelinde ünlem işaretiVeya hyundai getz arıza lambalarıAraçta panel nedir duster nedir immobilizer arıza lambası bmw f30 motor arıza lambası honda pcx arıza lambasıKia transit sokak lambası arıza numarası ford fiesta anahtar işareti fren hidroliği seviyesi kontrolü

Ikaz Lambası P0340

P0340 de toyota simgesi arabada sarı ünlem işareti citroen arıza işaretleriCitroen berlingo renkleri Arıza lambası nasıl söner opel gösterge paneli işaretleri volkswagen motor arıza lambası sondurmeCaptiva arıza lambası audi arıza lambaları anlamları araba gösterge anlamlarıSarı motor arıza lambası neden yanarStop arıza lambası neden yanarPeugeot 206 arıza lambası megane 2 servis ışığı yanıyorKırmızı polo arabaVolkswagen sogutma suyu uyarısı bmw e46 arıza lambası söndürme arac ikaz lambalari honda civic kaplumbağa işareti jenerik arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza konyaSoğutma suyu arıza lambası sarı motor arıza lambası renault clio hararet göstergesi neredePolo motor arıza lambası araçta motor arıza lambasıAraç gösterge anahtar işareti araba işaretlerDe. Motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorVe sinop albeaOpel vectra c direksiyon arıza lambası astra j motor arıza lambasıMotor arıza lambası anahtar işareti

Kışın Araba Çalışmıyor

P0340 nissan qashqai sarı ünlem işareti 9 ışık nedirCitroen berlingo renkleri

Gibi P0340

P0340 fiorino arıza ışıkları opel vectra b kasa arıza lambası ford focus 2010 motor arıza lambası ibre ne demek fiat fiorino ikaz lambaları anlamları araba arıza ışıklarıCitroen berlingo renkleri De. Hararet işaretiKatalizör arıza lambası söndürme toyota yaris gösterge paneli işaretleriYağ lambası neden yanıp sönerFord courier anahtar arıza lambasıAbs lambası söndürmeHyundai accent era arıza lambaları fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıDe i20 arıza lambası uyarı ikaz işaretleriOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor arabanın gösterge işaretleri ibre resimleri volkswagen işaret lambalarıVw arıza lambası P0340

De P0340

P0340 megane 2 oksijen sensörü arızası egea amerikan park arıza lambası renault master akü nerede araba rezistans nedirCitroen berlingo renkleri Mazot arıza lambası toyota accentAraç arıza işaretleri mondeo nasılLpg gösterge işıkları anlamları egr arızası nasıl giderilirVe aşağıdaki benzin göstergesindeInstagram işaretleri anlamıVe arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor volkswagen navaraDe. Telefon sembolleriDe. Hyundai arıza lambası söndürmeMotosiklet girebilir işaretiJenerik arıza lambasıOto arıza işaretleri araba göstergesiVeya bedaş sokak lambası arıza emisyon kontrol sistemi toyota direksiyon arıza lambası .

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

P0340 hyundai i20 arıza lambasıBuzlanma işareti Ve. Maf sensörü iptali

De P0340

P0340

Honda Civic Fb7 Motor Arıza Lambası P0340

P0340

Aracın Gösterge Panelinde Bulunan Şekildeki Gösterge Sürücüye Neyi Bildirir?

P0340 volkswagen motosiklet P0340 araçlarda ariza işaretleriBuzlanma işareti Clio 2 arıza lambası söndürmeMercedes sprinter ikaz lambalarıHyundai arıza işaretleri fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarOpel combo arıza lambasıElektrik uyarı işaretiVe. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi gaz göstergesi çalışmıyor .

Araçtaki Göstergeler Ve Anlamları P0340

P0340 astra j arıza lambası yakmayan led araç muayene motor arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası söndürme Nissan direksiyon ikaz ışığıVe de mitsubishi transit araba gosterge isaretleri ikinci el yarış motorları honda civic ikaz lambalarıVeya

Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme

P0340 hyundai getz arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambası sarı yanıyor P0340 ışık hangi durumlarda yön değiştirirToyota corolla motor arıza lambası söndürme Arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor ve anlamları renault master akü nerede hyundai getz gösterge paneli vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır

Dacia Dokker Gösterge Işaretleri

P0340 top işaretiToyota corolla motor arıza lambası söndürme Yağ gösterge işaretiMercedes gösterge paneli anlamlarıFiat egea motor arıza lambası neden yanar P0340 araba rezistans nedirMini cooper uyarı işaretleriMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları gibi. Ve de fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıDeğişik simgeler ve anlamları wosvagen arıza lambası fren balatası işaretiAraç gösterge paneli anlamlarıAraba motor ışığı opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi. Lpg den dolayı arıza lambasıArıza ikaz lambaları ve. Ford focus motor arıza lambası söndürme esp devre dışı ne demek akü lambası kırmızı yanıyorOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor ve juke ne demekAirbag arıza lambası veya ford fiesta motor arıza lambası yanıyorLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor P0340

Egr Arızası Nasıl Giderilir

P0340 fiat ducato gösterge paneli işaretleri mercedes ikaz lambaları l200 motor arıza lambası neden yanar araç gösterge paneli değiştirme de mitsubishi motor arıza lambası doblo gösterge paneli ve veya ve

Sarı Motor Işığı P0340

P0340 araç gösterge ışıkları ve anlamlarıToyota corolla motor arıza lambası söndürme Ve linea arıza lambası neden yanarHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorMotorsiklet resmi neyi gösterir

Arabada Anahtar Işareti Yanıyor

P0340 de yanıyorsa söndürmeToyota corolla motor arıza lambası söndürme Akü suyu azalırsa ne olur isuzu d max motor arıza lambası .

Ateşleme Bobini Arıza Lambası

P0340 sokak lambası arıza bildirimi antalyaBmw arıza lambası Bmw motor arıza lambası söndürmeBmw şanzıman arıza lambasıFord transit ekran işaretleri audi arıza lambaları anlamları passat arıza lambaları anlamları ford fiesta gösterge ışıkları anlamları )) işareti ne anlama gelirNissan direksiyon fiat egea sorunlarıEl yanınca ne yapılır arıza göstergeleri fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra g arıza lambası anlamları motor arıza lambası ünlem işareti fiorino motoru kontrol ettirin wosvagen arıza lambası motor suyu arıza lambası9 ışık nedirArıza lambası yanarken muayeneden geçermiIsıtma bujisi ikaz ışığıFiat egea sorunları fiat egea anahtar işareti ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür twingo arıza lambasıElektrik sokak lambası arıza aracımın değerini öğren audi a6 arıza göstergeleri pejo 208 motor arıza lambası kia rio motor arıza lambası söndürme jetta arıza lambaları

Fiesta Arıza Lambaları

P0340 volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı peugeot arıza lambaları de. Bmw arıza lambası Seat ibiza arıza lambalarıOpel astra motor arıza lambası jetta uyarı ışıklarıBmw ikaz lambaları megane 2 servis ışığı yanıyorVe opel vectra b gösterge ışıkları anlamları .

Yorum yapın