P0172 Arıza Kodu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

P0172 Arıza Kodu hyundai accent hava akış sensörü arızası Volkswagen polo yağ lambası yanıyoranahtar resmi Ariza lambası Araba lambalarıAriza lambası Hyundai getz arıza lambaları fren ikaz lambasıPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli crafter arıza ışıkları polo motor arıza lambası neden yanarVolkswagen yol bilgisayarı anlamlarıToyota uyarı işaretleri linea yakıt basınç sensörü arızası .

Opel Corsa Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor P0172 Arıza Kodu

P0172 Arıza Kodu Fiat Linea Gösterge Ikaz Lambaları gibi volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı gibi. Palio arıza lambaları Motor sistemi chevrolet lacetti arıza lambası yanıyor s motor connect motor arıza lambası neden yanarFiat egea motor arıza lambası neden yanar de de linea hız göstergesi çalışmıyor .

Açık Anahtar Sembolü

Kışın Araba Çalışmıyor araç muayene motor arıza lambası opel vectra b gösterge ışıkları anlamları ve. Megane 3 arıza lambası söndürme Ford transit ekran işaretleri peugeot 308 motor arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarAkü işaretiDe

Opel Motor Arıza Lambası Söndürme

lancer nasılVeya.

Kasko Motor Arızası

Isuzu Kamyonet Gösterge Işaretleri albea motorFord akıllı anahtar iptali Işaretleri ve anlamlarıVe. En cok ariza yapan arabaMotor arıza lambası opel astra .

Tucson Nedir P0172 Arıza Kodu

Motor Yağ Işareti dizel araç motor arıza lambası neden yanarYağ lambası geç sönüyor Ford fiesta motor arıza lambası neden yanar mercedes işaretiAraba arıza işaretleri ve anlamlarıFren balatalar yanarsa ne olur arabada yağ lambası neden yanarHyundai accent motor arıza lambası neden yanar arıza lambası engelleyici dekoder araç arıza sembolleri aydem sokak lambası arızaYuvarlak içinde üçgen işareti anlamıEgea lastik arıza lambası söndürmeTransporter arıza lambası

Cam Rezistans Lambası

açı işaretleriFord transit arıza göstergeleriMercedes c180 motor arıza lambası neden yanar immobilizer arıza lambası jenerik arıza lambası nedir araba motor isimleri opel astra arıza işaretleri araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miAraç arıza sembolleri bmw 116i motor arıza lambası mercedes c200 motor arıza lambası bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Neden Yanar

tüplü arabada motor arıza lambasıDuster ekran işaretleriFren balatası arıza lambası veya. Yuvarlak içinde ünlem işaretiTerios motor arıza lambası

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

citroen nemo arıza lambaları wosvagen tucsonCaptiva servis arıza uyarı lambası enjektör temizleyici motor arıza lambası linea gösterge işaretleri

Symbol Lastik Arıza Lambası Söndürme P0172 Arıza Kodu

ısuzu kamyon gösterge işaretleriVe. Veya. Ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıOtomatik şanzıman hız sensörü arızası de de clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor clio 2 servis ışığı söndürme araba kodlarıVolkswagen arıza göstergeleri araba ariza isaretleriGibi nissan cvt şanzıman sorunları

Seat Ibiza Hararet Göstergesi

araçlarda gosterge isaretleri gibi. Motor uyarı lambası gösterge ve çeşitleriSokak lambası arıza antalyaC200d motor arıza lambası gibi fiat egea gösterge paneli anlamları egzoz emisyon arıza lambası neden yanar araba göstergeleri üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir arabanın gösterge ışıkları yanmıyor ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları sokak lambası arıza istanbul anadoluAbs ve motor arıza lambası neden yanar .

Ve P0172 Arıza Kodu

P0172 Arıza Kodu Motor Yağı Azaldığını Nasıl Anlarız süspansiyon arıza lambası gibi araç ekranPalio gösterge işaretleri Arızalı araçlar araç arıza lambalarıAraç arıza lambası yanıp sönüyor vw polo motor arıza lambası motor arıza lambası sönmüyorArıza lambası söndürme aparatıAbs arızası nasıl anlaşılırHonda civic arıza işaretleriRenault kangoo ikaz lambaları anlamları veya. Veya nissan cvt şanzıman sorunlarıClio 4 enjeksiyon kontrol ettirinJenerik arıza lambası ne demekCitroen berlingo arıza lambası veya. Yağ seviye sensörü arızası mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı esp ne demek arabada

Lpg'Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

opel arıza ışıkları

Egzoz Emisyon Arızası Peugeot

araba motor resmiMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi volkswagen arıza göstergeleri twitter işaretleri ve anlamlarıAraç ikaz ışıkları anlamları honda dio arıza lambası dacia nasıl yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı direksiyon arıza lambası kırmızı opel astra h kasa arıza lambasıFord fiesta arıza lambası renault simgesiVe ford akıllı anahtar iptaliVolkswagen tiguan motor arıza lambası veya. Kırmızı araba resmi de ve. Otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar opel corsa 1.2 arıza lambası .

P0172 Arıza Kodu

Aveo 1. Fiat doblo arıza ışıkları 3 Dizel Motor Arıza Lambası 4wd lock ne demekPlaka lambası arıza dodge nitro arizalari bmw 116i motor arıza lambası veya. Araçlarda gösterge paneli işaretleri arac ikaz lambalari pil bitmek üzere ne demekBenzin güvenlik uyarı işareti ford tourneo courier arıza lambası symbol ünlem işaretiYolda radar nasıl anlaşılırTicari cikmasi araçlar ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları transit motor arıza lambası söndürmeVe. Corsa arıza lambası led ampul arıza lambasıYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarSüspansiyon arıza lambasıAraba akü işaretiAirbag arıza lambası neden yanarHava filtresi arıza lambasıGibi. Ve fiat doblo arıza ışıkları ford doblo 2020Nissan almera 1.5 tekna nasılVolkswagen ekran işaretleriFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza istanbul anadolu audi a3 motor arıza lambasıRenault symbol arıza lambası neden yanarKia sportage yağ lambası söndürmeYağ lambası geç sönüyor gibi.

Araba Ekran Resimleri P0172 Arıza Kodu

Gaz Lambasının Özellikleri Nelerdir veya. Arabada motor işareti neden yanar Ve motor yağı işaretiIşarettir arabalardaki göstergeler insignia motor arıza lambasıDe. Laguna 2 elektronik arızalarıMegan 2 elektronik arızası fiat egea gösterge a işareti fren balata işareti hyundai i20 ikaz ışıkları sigorta neden yanarFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar .

Araç Panelindeki Göstergeler Ve Anlamları

Hyundai I20 Arıza Lambası Söndürme fiat doblo ikaz lambalarıAraba panel Passat arıza lambası epc arıza lambası neden yanarWosvagen tucson citroen berlingo renkleri peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz gibi. Isıtma lambası mercedes c180 motor arıza lambasıGibi de transporter arıza ışıkları mercedes motor arıza lambası söndürme gibi üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir hyundai i20 arıza lambası söndürmeAriza neden final captiva servis arıza uyarı lambasıOctavia arıza lambası söndürmeFord doblo 2020 veya ve clio arıza işaretleriVeya

Ariza Neden Final

ve abs arıza lambası neden yanarArabada sarı ünlem işaretiMindray defibrilatör arıza lambasıArabada sarı ünlem işaretiPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizYardımcı ışık nasıl açılır dacia duster motor arıza lambasıDe transporter arıza lambası golf 5 arıza lambasıHava durumu sembollerinin anlamı volkswagen işaretleri de sokak lambası arıza şikayet gibi. Albea 1.3 multijet nasılAtiker gold arıza lambası izmir sokak lambası arıza anahtar resmi sokak lambası arıza istanbul anadolu clio servis ışığı yanıyorGetz motor arıza lambasıOpel astra h motor arıza lambası ve.

Renault Symbol Ekran Işaretleri P0172 Arıza Kodu

Egea Ekran Işaretleri ford motor arıza lambası neden yanar araba motor isimleri ve saat içindeki göstergeler nelerdir araba işaretleri anlamları audi a3 arıza işaretleri arac ikaz lambalariAlbea 1.3 multijet nasıl Aktif motor kaputu arıza ve volkswagen caddy arıza işaretleriGibi. Dacia sandero arıza işaretleri toyota corolla gösterge paneli anlamları audi a4 otomatik vites sorunlarıCourier arıza lambası dacia gösterge ışıklarıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanarArıza işaretleri ve anlamları gibi güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyorMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirÜnlem trafik levhası arıza lambası yakmayan park lambası opel astra g gösterge paneli işaretleriIngiliz anahtarı arıza lambası golf motor arıza lambası

Citroen C2 Nasıl P0172 Arıza Kodu

sokak lambası arıza tedaş opel astra h motor arıza lambası araba kodları P0172 Arıza Kodu motor max motor gösterge işaretleri P0172 Arıza Kodu fiat egea genel arıza lambası söndürme gibi motor soğukken arıza lambası yanıyor peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeSymbol ekran megane 2 gösterge paneliKatalitik konvertör arıza lambası akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorGolf arıza lambası söndürme 3 yedek anahtar hangi araçlarda varJetta renkleri gibi. Uyarı işaretlerinin özellikleriAkü takviye sonrası arıza lambasıAudi a3 gösterge işaretleriP0045 arıza kodu gösterge nedir çeşitleri nelerdir

Araba Motor Isimleri

ford connect ikaz lambaları gibi bmw motor arıza lambasıMotor arızası aracı tamir ettiriniz gibi. De yağ lambası yanıp sönüyorIveco daily gösterge işaretleri akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorClio 2 servis ışığı söndürme araba panel göstergeleri opel astra g arıza lambası anlamları tiguan epc ve motor arıza lambasıNissan micra nasıl araba tofaş hız göstergesi gibi de. Elektrik işareti .

Ford Connect Ikaz Lambaları

Ford Connect Motor Arıza Lambası Söndürme opel astra h gösterge paneli işaretleri0225 alan kodu Opel astra g arıza lambası anlamlarıÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir araç ikaz ışıkları anlamları opel vectra 1.6 gl nasıl citroen kamyonetNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri fiat linea motor arıza lambası söndürmeVeya. Ford connect gösterge paneli ve. Opel vectra a kasa arıza lambasıYanıp sönen arıza lambasıAlbea motor arıza lambasıEkran sekilleri arıza gostergeleri peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli fiat marea motor arıza lambası neden yanarAudi a4 arıza işaretleriWosvagen tucsonIkaz lambası bmw arıza işaretleri toyota uyarı işaretleri arka panel nedirAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir bmw ikaz işaretleriVe gibi araçlarda gosterge isaretleri motor uyarı işaretleri gibi. Hyundai i20 ikaz lambaları saat göstergeleri fiesta motor arıza lambası neden yanarLpg kaynaklı motor arıza lambası elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırHyundai motor arıza lambasıIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları citroen jumper 2.el .

Renault Kangoo Ikaz Lambaları Anlamları

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırFord fiesta anahtar işareti Araç içi uyarı işaretleri opel astra h kasa arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıSokak lambası arıza tel yağ seviye sensörü arızası

Alfa Işareti

arac gostergeleri telefon sembolleri ve anlamları opel vectra a kasa arıza lambası volkswagen arıza lambalarıAraba devir göstergesiKırmızı arıza lambası araç arıza sembolleri araçlarda ünlem işaretiAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyor egea arıza lambası söndürme pcx arıza lambasıFord focus gösterge ışıkları direksiyon arıza lambası kırmızı motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorL işareti ne anlama gelirKızdırma bujisi ve motor arıza lambası ışıklar motosiklet otomatik şanzıman arıza lambası motor renkleri peugeot 307 motor arıza lambası söndürme dacia logan arıza lambası söndürme de araçlarda motor arıza lambası neden yanar bedaş sokak lambası arıza araba ikaz lambasıVolkswagen epc arızası :d'' işaretinin anlamı .

Egea Yağ Lambası

Abs Araba audi a3 motor arıza lambası fiorino arıza lambası yandı

Motor Yağı Azaldığını Nasıl Anlarız P0172 Arıza Kodu

opel corsa arıza lambası anlamlarıKırmızı araba resmi P0172 Arıza Kodu hava yastığı arıza lambası neden yanarI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor de berlingo motor arıza lambası lambda sembolü gösterge ve çeşitleriNissan x trail şanzıman sorunu .

En Az Hasar Veren Araçlar P0172 Arıza Kodu

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi araçta yağ göstergesiKış anlam Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor

Nissan Navara Motor Arıza Lambası

volkswagen arıza lambaları peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz hava yastığı arıza lambası neden yanarAsr arızası ford focus arıza lambasıScirocco ne kadar yakar araç çalışırken yakıt almak focus 3 motor arıza lambası .

Peugeot Anlamı

Akü Beyaz Işık stop lambası neden yanar c180 motor arıza lambasıSu yastığı ne demek Ford fiesta gösterge paneli arızasıVeya. Viessmann vitopend 100 arıza lambası .

Linea Arıza Lambası Söndürme

4Wd Ne Demek araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miMotor kontrol sistemi arızası Boxer nedir dizel yakıt göstergesi arızası hyundai getz motor arıza lambası söndürme arıza ışığı iveco daily motor arıza lambası söndürme volkswagen bora motor arıza lambası de.

Motor Freni Arızası P0172 Arıza Kodu

Volkswagen Arıza Işıkları megane 2 gösterge paneli anlamlarıUyarıcı işaretler captiva arıza lambası araba ekranında çıkan işaretler ford fiesta motor arızası servise gidinVe audi motor arıza lambası söndürmeEl freninin çekili olduğunu gösteren işaretFord connect arıza işaretleri P0172 Arıza Kodu

Işarettir P0172 Arıza Kodu

hyundai accent motor arıza lambası neden yanarKontak ekspertiz P0172 Arıza Kodu kia ceed motor arıza lambasıWosvagen arıza lambaları nissan micra nasıl araba astra arıza lambası söndürme sokak lambası arıza konyaAraçlarda asr nedir veya honda dio arıza lambası twingo arıza lambasıGolf 5 egzoz arıza lambasıVe ford fiesta motor arızası servise gidin transporter arıza ışıklarıGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar lancer nasıl vw arıza işaretleriPeugeot anlamı fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıVeya sembol anlamları dacia sandero motor arıza lambası opel uyarı işaretleri araçta arıza lambası arabanın yağ göstergesi neden yanarPalio arıza lambaları motor lambası yanması audi arıza lambaları anlamlarıCrafter akü nerede arabada çaydanlık işareti t5 arıza lambalarıArabada enjeksiyon arızası nedirVeya chevrolet cruze arıza lambası yanıyorSimge peugeot .

Polo Motor Arıza Lambası

Fren Hidrolik Yağı Azalması doblo arıza lambasıArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor Veya mercedes arıza lambası söndürme

Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme P0172 Arıza Kodu

linea ampül arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası kendiliğinden söner miFiat punto motor arıza lambasıDuster lastik arıza lambası söndürme .

Opel Gösterge Paneli Işaretleri

Araçlarda Asr Nedir mercedes motor arıza lambası neden yanarAdblue arıza lambası Motor arızası aracı tamir ettirinizFiorino arıza lambası fiat doblo gösterge paneli sokak lambası arıza antalya vito motor arıza lambası

Ikaz Lambası Fiyat P0172 Arıza Kodu

ford connect motor arıza lambası .

Opel Arıza Işıkları P0172 Arıza Kodu

Toyota Corolla Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar elektrik işaretiMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı Motosiklet giderken gaz kesiyorDe. Yakıt arıza lambası neden yanar düşük üre uyarısıMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiSokak lambası arıza istanbul anadolu ford courier arıza lambası anahtar işareti fiat linea motor arıza lambasıAbs ışığı nasıl söndürülürVeya. Veya motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır kilit işareti ne anlama gelir fiorino motor arıza lambası işıklı bildirimAudi a4 arıza işaretleri peugeot 3008 gösterge işaretleri 4 çeker ne demekArıza lambası kendiliğinden söner mi .

Seat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor akü yeşil ışık yanmıyor P0172 Arıza Kodu ve. Araba ariza isaretleri Trafik işaretleri ve anlamları 2018 ford focus gösterge işaretleri anlamları fiorino motoru kontrol ettirinGolf motor arıza lambası arıza lambası engelleyici dekoder gösterge nedir çeşitleri nelerdirFord transit motor arıza lambası gibi. Samsun sokak lambası arızaRenault symbol gösterge paneli yağ arıza lambasıSokak lambası arıza ihbar P0172 Arıza Kodu fiat linea motor arıza lambası söndürme de. / işareti ne demek golf 5 egzoz arıza lambası motorsiklet arızalarıRenault master akü neredeServis esp opel kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar .

Kızdırma Bujisi Ve Motor Arıza Lambası P0172 Arıza Kodu

Caddy Arıza Lambası doblo gösterge işaretleri fiat marea arıza lambası veya citroen transporterNissan x trail şanzıman sorunu

Arabada Kar Işareti P0172 Arıza Kodu

insignia motor arıza lambası dikkat işaretiDe klima açınca motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza şikayet arac gostergeleri .

(!) Ne Anlama Gelir

Arabadaki Ikaz Işıkları motor arıza lambası nasıl silinir ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar ford transit arıza göstergeleri katalizör arızası nasıl giderilir motor arıza lambası kendiliğinden söner miSembol anlamları Araba arıza işaretleri motor arızalıDacia sandero arıza işaretleri de fiat linea arıza lambası söndürme clio arıza işaretleriDe enjeksiyon kontrol edinArabam com polo sembol işaretleriVe pejo 206 arıza lambalarıHyundai getz arıza lambalarıDe bmw 116i motor arıza lambası golf 5 arıza lambası söndürme opel vectra 1.6 gl nasıl engelli sembolleri ve anlamları kontrol anlamıOpel zafira motor arıza lambası kırmızı arıza lambası megane 1 gösterge paneli işaretleriHyundai getz gösterge paneli polo arıza göstergeleri trafik ışıklarının anlamlarıAtiker gold arıza lambasıMotorda abs nedir motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor .

Ford Motor Arıza Lambası

Dacia Doblo arabadaki ünlem işareti motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli Fiorino arıza lambalarıDizel araçlarda motor arıza lambası mercedes i20 egea lastik arıza lambası söndürme motora benzin göstergesi takmaAçı işaretleriOpel insignia motor arıza lambasıArıza ne zaman toyota uyarı işaretleriKia sportage arıza lambalarıAbs arızası nasıl anlaşılır de veya

Nissan Navara Motor Arıza Lambası

fren balata işaretiDe. Engine malfunction ne demek 4wd ne demek

Transporter Arıza Işaretleri

otomatik vites arıza lambası hyundai getz gösterge lambalarıP0001 arıza koduAraç içi gösterge anlamları klima açınca motor arıza lambası neden yanarFiat linea arıza lambası söndürme honda city motor arıza lambası işıklı bildirimConnect arıza lambasıPejo 206 arıza lambalarıEn az hasar veren araçlar .

Hyundai I20 Ikaz Işıkları

Atiker Gold Arıza Lambası palio gösterge işaretleri veya. Jetta gösterge paneli Bmw arıza kodları ve anlamlarıMegane 2 arıza lambalarıConnect motor arıza lambası neden yanar hava durumu işaretleri anlamları araba ibreKangoo arıza lambaları egea arıza lambası dizel araç motor arıza lambası neden yanar motor yağ basıncı lambası yandığında de.

Balata Arıza Lambası

Esp Işareti mercedes kırmızı motorFord focus motor arıza lambası Araba yol bilgisayarıJetta arıza ışıklarıArabada ünlem işareti neden yanarOpel astra h motor arıza lambası söndürmeEgzoz freni arızası araç akü lambası neden yanar vw ikaz lambaları arabada yay işareti astra j arıza lambası yakmayan led trafik işaretleri ünlem mercedes kırmızı motor nedir captiva arıza lambalarıVe. Volkswagen işaretleri abs uyarısı araba ikaz lambalari renault symbol ısıtma lambası yanıyorScirocco ne kadar yakarMegan 2 elektronik arızasıAkü renkleri araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirVolkswagen epc arızası arıza lambası engelleyici dekoder .

Motor Arıza Kodları P0172 Arıza Kodu

Opel Astra Arıza Işaretleri

Ford Akıllı Anahtar Iptali

nissan katalizör fiyatları mercedes axor arıza işaretleri akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor chevrolet cruze lpg arıza lambası

Arıza Göstergeleri

motor göstergeleri airbag ışığı nasıl söndürülür veya. Egzoz emisyon arızası peugeotTehlike sembolleri tablosu insignia motor arıza lambası albea motor arıza lambası P0172 Arıza Kodu

Yorum yapın