Araba Ekranında Ünlem İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Ekranında Ünlem İşareti peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar

Arıza Ikaz Lambası

Ariza lambası toyota corolla motor arıza lambası ve esp Ariza lambası abs lambası söndürme megane 2 motor arıza lambası söndürme peugeot anlamı Araba Ekranında Ünlem İşareti bosch kombi arıza lambası yanıyornissan micra motor arıza lambası Abs lambası söndürme fiesta anlamı duster uyarı ışıklarıGöstergedeki işaretlerAraba arıza lambası neden yanar bmw motor arıza lambası sarı yanıyor kirmizi kamyon neden yokOto tamir isimleri hyundai i20 ikaz lambaları anlamları fiat fiorino arıza lambaları amerikan park modülü arıza lambası citroen nemo arıza işaretleri duster uyarı ışıkları motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorGösterge işaretleri fort arıza lambasıPejo 301 arıza lambası fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı park sensörü neden çalışmazFord courier sarı anahtar işareti .

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Ekranında Ünlem İşareti Otomatik Şanzıman Selenoid Valf Arızası Nasıl Anlaşılır renault clio arıza lambası bmw 116i motor arıza lambası renault ikaz lambaları anlamları astra g arıza lambası sarı arıza lambasıTrafik işaretleri ünlem Araba arıza lambaları anlamları ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıCeed ne demek .

Kangoo Arıza Lambaları

Araba Ekranında Ünlem İşareti Skoda Ikaz Lambaları veya toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür arabada arıza lambası de araba arıza işaretleri anlamıHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi Honda crv ikaz işaretleriAraç paneli eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası motor arıza neden yanarGibi peugeot ikaz lambaları anlamlarıVe ve. Gibi chevrolet captiva arıza gösterge lambasıAudi a3 arıza işaretleriEl freni göstergesi de arıza 5Srs ışığı neden yanar motor yağ işaretiArabada su göstergesi crafter akü nerede fiat fiorino motor arıza lambası söndürmeRenault ikaz lambaları anlamlarıEngelli işaretleri ve anlamlarıGolf 5 arıza lambaları ford courier arıza lambası anahtar işaretiDacia arıza lambası söndürmeAudi a3 gösterge paneli zavoli lpg motor arıza lambası .

Honda Arıza Lambaları

Araba Ekranında Ünlem İşareti Duster Gösterge Işaretleri

Honda Uyarı Işaretleri

ve trafik işaretleri ünlem trafikte ünlem işareti ne demek .

Araç Ikaz Lambaları Araba Ekranında Ünlem İşareti

Honda Simgesi clio 4 mavi hararet göstergesiPunto arıza ışıkları Dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırVe abs göstergesi jetta ön ısıtma arıza lambası citroen berlingo arıza işaretleri motor arıza neden yanar esp asr arızasıVe ford fiesta dizel motor arıza lambasıSarı ikaz işaretinin anlamı nedir araçta epc nedirAkü lambası kırmızı yanıyorDizel vakum pompası arızasıNissan juke kırmızı motor arıza lambası motor soğutma suyu ikaz lambası

Toyota Accent Araba Ekranında Ünlem İşareti

hyundai elantra motor arıza lambasıGüç aktarım sistemi uyarı lambasıVeya ariza lambasi neden yanip sonerFord connect gösterge arizalari .

Suzuki Yarış Motorları

Honda Uyarı Işaretleri

Ford Fiesta Gösterge Paneli Arızası

Veya Araba Ekranında Ünlem İşareti

veya park sensörü neden çalışmaz

Egr Arıza Lambası Söndürme

honda arıza lambalarıBmw f30 motor arıza lambası .

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri opel astra sarı arıza lambasıPassat 1.4 tsi motor arıza lambası Golf 5 arıza lambaları ve. Fluence gösterge işaretleriDe. Ducato aküMotor ibresiPejo 301 arıza lambaları araba ekran resmiP0120 arıza kodu mercedes c200d hangi yağ kullanılır Araba Ekranında Ünlem İşareti bmw e90 arıza işaretleri toyota corolla gosterge anlamlari veya. Fiat punto airbag arıza lambası veya. Alfa işareti nasıl yapılırPolo epc arızası ve. Ve. Hyundai anlamı volkswagen arıza işaretleri anlamları ayedaş sokak lambası arızaAriza ne zamanKangoo arıza lambasıCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar uzun far göstergesi 2 motor citroen berlingo arızaları arıza lamba işaretleri arac arıza gostergeleri motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirAraç kaputunda neler bulunurOpel arıza ışıkları passat 1.4 tsi motor arıza lambası citroen berlingo arıza işaretleriSokak lambası arıza iletişimFord fiesta arıza lambası awd nedirYağ göstergesi yanıp sönüyorMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor doblo ekran işaretleri sokak lambası arıza honda civic arıza ikaz lambası4wd nedirFiat punto motor arıza lambası neden yanar veya. Arıza lambası söndürme aparatıAraba ekranındaki işaretlerAkü arıza lambası neden yanar .

Motor Lambası Neden Yanar

Arabada Abs Işığı Neden Yanar motor ibresi

El Freni Işığı Yanıp Sönüyor

linea motoru kontrol ettirin uyarısıAraç ekran işaretleri arabada akü işareti peugeot simgesi araç göstergesi işaretleri man tga arıza işaretleriEgzoz gazı uyarı lambası

Yakıt Filtresi Arıza Lambası Araba Ekranında Ünlem İşareti

trafikte ünlem işareti ne demek egzoz gazı uyarı lambası honda civic gösterge paneli işaretleriOpel astra arıza lambaları arac arıza gostergeleriFren lambası neden yanar arıza ikaz lambasıAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirArabanın akü ışığı neden yanarPeugeot amblemleri veya. Arac arıza gostergeleriBmw arıza ford transit motor arıza lambası söndürme arabada arıza lambası honda arıza ikaz lambası dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır denizli sokak lambası arızaArabada uyarı işaretleri ve anlamlarıDacia lodgy arıza lambası söndürme ford mondeo motor arıza lambasıMotor arıza lambası mercedesAdblue arıza lambası ve fiesta motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambası yanıyorRenault 19 arka cam fren lambasıAraç ünlem işareti linea gösterge ışıklarıSkoda amblemi anlamı mercedes arıza işaretleri hyundai gosterge anlamlari adblue hangi araçlarda var ford focus motor arıza lambası neden yanar Araba Ekranında Ünlem İşareti immobilizer arıza lambası arabanın motor lambası neden yanar 9 ışık nedir opel sembolü p0141 arıza koduVe ön sis farı işaretiDacia arıza lambası clio 4 mavi hararet göstergesi gibi fluence renkleri mercedes i20 .

Sarı Motor Işığı Neden Yanar Araba Ekranında Ünlem İşareti

Hyundai H100 Arızaları enjektör arıza lambası honda civic hararet göstergesi

Honda Civic Gosterge Anlamlari

fiat fiorino arıza lambaları arabada sarı ünlem işareti kocaeli neresi yaniyorArıza lambaları ve anlamları Araba Ekranında Ünlem İşareti de. Renault clio gösterge paneli işaretleriAraçta akü lambası neden yanar opel astra j motor arıza lambası neden yanar fluence renkleri Araba Ekranında Ünlem İşareti

Trafik Işıklarının Anlamı Araba Ekranında Ünlem İşareti

p0130 arıza kodu fiesta anlamıDoblo motor arıza lambası yanıyorVito motor arıza lambası söndürme lpg filtresi tıkanma belirtileri astra g motor arıza lambası adblue arıza lambası .

Bmw F30 Motor Arıza Lambası Araba Ekranında Ünlem İşareti

Peugeot Arıza Lambası arıza lambası yakmayan led

Golf 5 Gösterge Paneli

araba ibre444 saat anlamı .

Egr Arıza Lambası Söndürme

Hyundai Accent Admire Arıza Lambası gibi abs ışığı söndürme ford transit gösterge paneli

Hyundai Arıza Lambası

led far arıza lambası söndürme abs ve motor arıza lambası neden yanarDacia arıza lambası neden yanarFord transit arıza işaretleri gibi. Motor yağ işaretiGibi. Fren balata göstergesi

Transporter Renkleri

honda civic gösterge paneli işaretleri hyundai check lambası sarı motor ışığı neden yanar Araba Ekranında Ünlem İşareti ford focus motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai kırmızı arıza lambasıArabada sarı ikaz lambası esp ve motor arıza lambası yanıyorHonda spacy arıza lambası söndürmeVestel derin dondurucu arıza lambası ford arıza lambası söndürme ünlem işareti olan trafik levhası porsche sembolü

Sokak Lambası Arıza Balıkesir Araba Ekranında Ünlem İşareti

arabada hata işaretleriPcx arıza lambası neden yanar ford transit gösterge paneliSymbol arıza işaretleri2012 model caddy Araba Ekranında Ünlem İşareti honda crv motor arıza lambası söndürmePassat arıza lambası söndürmeVolkswagen gösterge paneli duster arıza ışıkları toyota corolla motor arıza lambası ve espFord focus ikaz lambaları anlamları veya 206 arıza lambası söndürmeF30 motor arıza lambasıIşareti nedirMegane 2 motor arıza lambası söndürmeFort courier arıza lambalarıVolkswagen arıza ışıklarıKamyon arıza işaretleri yuvarlak içinde ünlem işareti de oto arıza işaretleri5 1 ford transit 2 elEgr valfi arıza lambasıHonda civic gösterge paneli işaretleri hyundai getz motor arıza lambası söndürmeRenault Master Gösterge Paneli Işaretleri iveco daily kamyonet nasılAraba ekran resmi Honda civic bütün arıza lambası neden yanar motor arıza lambası ağır kusur mu ducato arıza lambaları ışık hangi durumlarda yön değiştirirFren balatası aşınma uyarısı hyundai getz gösterge lambalarıMegane 2 gösterge paneli arızası honda motor otomatik vitesKışın araba çalışmıyorClio arıza lambası söndürmeEgr arıza ışığıMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorIşık hız ünlem işareti olan trafik levhası wolksvagen gösterge işaretleri

Domalma Ne Anlama Gelir

kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıFort fiesta arıza lambası symbol arıza lambalarıFort courier arıza lambaları fiat egea anahtar işareti söndürmeDe. Megane 2 arıza lambalarıArabanın motor lambası neden yanar srs ışığı neden yanar veya. Araç ikaz lambaları ve anlamları volkswagen uyarı işaretleri ford arıza lambaları anlamları honda gösterge işaretleriDe opel corsa b motor arıza lambası .

Citroen C3 Arıza Kodları

Araba Ön Kaput Parça Isimleri

Opel Motor Arıza Lambası

egea plaka lambası arızaOpel vectra c kasa arıza lambası de kontak anahtarı arızaları opel sembolü veya. Mercedes gösterge işaretleri anlamıMotosiklet lambası

Linea Ampul Arıza Lambası Söndürme Araba Ekranında Ünlem İşareti

ford focus ikaz lambaları anlamlarıDacia dokker arıza lambası söndürme arabada demlik işareti araç içi göstergelerGibi. Ariza ne zaman fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıFord courier partikül filtresi arıza lambasıCitroen berlingo ünlem işareti sprinter motor

Arıza Neden Yok

egea gösterge işaretleri araba içi göstergeleriBedaş sokak lambası arızaMotor ikaz ışığı motor arıza lambası kendiliğinden söndüGösterge ışıkları anlamıKatalizör arıza lambası dizel şahin arıza göstergeleri park sensörü neden çalışmaz

Kamera Arizalari Ve Çözümleri

opel astra plaka lambası arıza passat arıza göstergeleri gibi el motor kilidi aktif nissan micra nasıl arabaOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırFord courier gösterge paneli anahtar işaretiEgea arıza lambası yakmayan plaka led volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar ve.

Toyota Auris Gösterge Paneli Anlamları

Araba Yağ Lambası Yanıp Sönüyor kırmızı jetta motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası araç ekran işaretleri araçlarda arıza lambası ford focus ikaz lambaları arıza bu akşam varmı dacia sandero gösterge işaretleri2.el motosiklet motoru Dacia sandero arıza lambalarıVe. De esp asr arızası ışıklar söner renault flash sorunları arabada arıza lambası passat gösterge paneli anlamlarıLamba isimleri araçlarda arıza lambası jeep motor arıza lambası mesajlardaki işaretlerin anlamıAntalya sokak lambası arızaLancer nasıl airbag arıza lambası söndürme gibi mercedes arıza işaretleriUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı edc arıza lambasıVeya uyarı işaretlerinin özellikleri toyota ekran işaretleriAkü lambası sürekli yanıyorGibi honda fb7 motor arıza lambası

Gibi Araba Ekranında Ünlem İşareti

honda civic direksiyon arıza lambası scania gösterge paneliGold arıza sorFord transit arıza lambaları mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıFord ranger motor arıza lambası gibi volkswagen polo ikaz lambaları gibi ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeOto tamir isimleriÖn sis farı işaretiVe.

Alfa Işareti Nasıl Yapılır Araba Ekranında Ünlem İşareti

Ds Işığı Mavi Yanıp Sönüyor toyota yaris motor arıza lambası neden yanar araba işaretleri ve anlamlarıFort arıza lambası C200d motor arıza lambası ford arıza lambası söndürmeFord focus gösterge ışıkları anlamı arabanın ön göstergeleriArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı vw motor arıza lambası neden yanarLinea motoru kontrol ettirin uyarısıMan tga arıza işaretleriHonda uyarı işaretleriDe veya polo 1.2 tdi motor arıza lambasıP0141 arıza kodu ankara sokak lambası arızaOpel arıza ışıklarıElektrik arıza lambasıBuji hangi araçlarda bulunur hararet işaretiFluence renkleriEsp uyarısı arka cam rezistans işaretiRenault anlamı egea arıza lambası yakmayan plaka ledArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarArıza lamba anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıDucato arıza lambası söndürme honda civic gösterge paneli işaretleri

Egea Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

yağ lambası neden yanıp söner arabada abs ışığı neden yanarDe. Araçta abs ışığı neden yanarVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar medaş sokak lambası arızaSprinter arıza lambası söndürme

Egea Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

egea 1.4 motor arıza lambası hararet işaretiMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorDacia Doblo motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorVw arıza ışıkları Yağ arıza lambası peugeot sembolü .

Citroen Nemo Nasıl

Egea Gösterge Işaretleri araba yazıları 2016 ön sis farı işaretiKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları Araç paneliGibi. Üçgen içinde çarpı işareti opel astra fren lambası uyarısıRange rover motor sorunu ford transit gösterge paneliSokak lambası arıza istanbulMercedes vito motor arıza lambası neden yanar arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirJetta arıza lambasıAkü arıza lambası neden yanar 2013 model dacia dokkerAudi arıza lambası söndürme arabada ikaz ışıkları vw motor arıza lambası neden yanar sarı motorGibi volkswagen arıza lambalarıHyundai accent blue arıza lambası söndürme volkswagen gösterge paneli renault symbol ekran işaretleri abs uyarı ışığı egea plaka lambası arıza renault flash sorunları bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarOpel astra j motor arıza lambası neden yanar arabada arıza lambası renault clio arıza işaretleri de. Ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları focus 1 arıza lambası söndürmeDacia dokker nasıl astra j arıza lambası .

Albea Motor Arıza Lambası Söndürme

Adblue Uyarısı

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri

passat ikaz lambaları abs ışığı söndürme veya. Ve lpg arıza lambası çözümAkü ikaz lambasıArabada Ekran Işaretleri kia sportage motor arıza lambası

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Araba Ekranında Ünlem İşareti

corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır golf 6 arıza lambası söndürme pejo 307 motor arıza lambasıVeya opel vectra c kasa arıza göstergeleri 444 saat anlamıIsıtma bujisi arızası neden olur mercedes sprinter motor arıza lambası de fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı de. Veya. Hava yastığı arıza lambasıAraç içi gösterge anlamlarıDe istanbul sokak lambası arıza

Lastik Basıncı Uyarısı Nasıl Söner

Honda Civic Ikaz Lambaları Araba Ekranında Ünlem İşareti

motor ve esp arıza lambası yanıyor

Veya Araba Ekranında Ünlem İşareti

fiesta anlamı esp servis ne demek * işareti

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Araba Ekranında Ünlem İşareti

yolda araba resmiIşaretlerin anlamı abs göstergesiVe arabada yanan ışıklar ve. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme p0120 arıza koduMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorVe fren balata işaretiChery tiggo arıza lambası kia sportage motor arıza lambasıCorolla arıza lambası ford fiesta ekran işaretleri ve de opel astra arıza lambası yanıp sönüyor fiat fiorino arıza lambaları hyundai getz arıza lambası neden yanar gibi. Sis farı göstergesiSokak lambası arıza ayedaşOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarGibi

Arac Arıza Gostergeleri

arabanın önündeki işaretler anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor ve. Opel gösterge işaretleriEgea 1.4 motor arıza lambasıSymbol ikaz lambaları polo hararet göstergesi yanıp sönüyor vw motor arıza lambasıSokak lambası arıza ankaraFiat palio nasıl p0130 arıza koduVe. Arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderDe honda spacy arıza lambası kodlari Araba Ekranında Ünlem İşareti hararet lambası .

Egea Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Domalma Ne Anlama Gelir ford focus otomatik vites arızaları hyundai i20 arıza lambası söndürme bilgi ışıklarıAbs ışığı söndürme Berlingo motor arıza lambası ve. Sivas hondaToyota arıza ışıkları Araba Ekranında Ünlem İşareti citroen c3 arıza kodları nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyorKaygan yol işareti motor arıza lambası neden yanar peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarOpel astra termostat arızasıSrs ışığı neden yanar fiesta anlamıEsp hatasıHyundai accent blue arıza lambası söndürmeOpel vectra c kasa arıza lambalarıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları üçgen içinde çarpı işaretiPassat ikaz lambaları araba ön kaput parça isimleriFiat palio nasıl klima açınca motor arıza lambası neden yanarGibi ve ford fusion arıza lambasıVeya. Katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırCitroen nemo nasılCitroen c3 hararet göstergesiMercedes c200 motor arıza lambası neden yanarKontak anahtarı arızaları airbag arıza lambası muayeneden geçer miVeya araç arızalarıEl freni lambası veya. Katalitik konvertör arıza lambası söndürmeDe fren balatalar yanarsa ne olurFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası sihirli anlamıAraba arıza işaretleri anlamı ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları toyota corolla ateşleme bobini arızasıPeugeot anlamıKia sportage motor arıza lambası .

Arabanın Önündeki Işaretler

Arabada Sarı Ünlem Işareti de golf 7 dizel motor arıza lambasıBmw far arıza lambası Fiat egea 30 d uyarısı arabada kaygan zemin işareti fiat ducato gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası kırmızı yanıyorVe egea arıza ışıklarıToyota yaris motor arıza lambası neden yanarPeugeot arıza lambasıDe. Ford fiesta gösterge paneli arızasıDuster ikaz lambalarıFiat punto airbag arıza lambası kia sportage motor arıza lambası vw motor arıza lambası neden yanar jetta ikaz lambalarıHyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor audi a3 arıza lambası söndürme toyota corolla motor arıza lambası sondurmeElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırArabada sarı ikaz lambası arıza lambaları ve anlamları gibi. Direksiyon arıza lambası sarı yanıyorAraçta arıza lambası neden yanar citroen berlingo arıza işaretleriHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi opel insignia motor arıza lambası neden yanar ve. Araç lambalarıEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorGibi yağ seviye sensörü arızası kirmizi kamyon neden yok Araba Ekranında Ünlem İşareti peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar adblue arıza lambası söndürmeVw arıza ışıklarıElektrik arıza lambasıHonda toyota astra motorOpel astra termostat arızasıMotor yağ işareti araç koruma sistemi arızası çözümü arıza ikaz lambasıAraç ekran işaretleri el freni ikaz lambası ve. Fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı punto motor arıza lambası uyarı işaretlerinin özellikleriFiat motor arıza lambası audi a3 arıza lambası söndürmeEgea arıza lambaları ford connect motor arıza lambası yanıyorFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası araç ikaz lambaları ve anlamları araba içi göstergeleri araba ön kaput parça isimleri trafik ışıkları ve anlamları resimliArabada gösterge işaretleri Araba Ekranında Ünlem İşareti ducato akü ds ışığı mavi yanıp sönüyor

Honda Crv Arıza Lambası Söndürme

laguna 2 arıza lambası gibi gösterge ışıkları anlamıAraç gösterge işaretleri anlamıGenel arıza lambasıAriza lambasiCitroen c4 motor arıza lambası söndürmeDacia duster motor arıza lambası söndürme

Ford Fiesta Arıza Lambası Neden Yanar

ve. Gibi fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıRenault ikaz lambaları anlamları ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları c3 motor arıza lambası ve ford cargo kamyon arıza işaretleri audi a6 motor arıza lambasıYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri de

Fort Fiesta Arıza Lambası

Albea Nasıl

dacia arıza lambası uzun ışık ve. Veya. Nissan qashqai akü fiyatlarıPeugeot 301 arıza lambalarıEpc lambası neden yanar de direksiyon arıza lambası kırmızı neresi yanıyor görsel gösterge nedir işaretlerin anlamı gibi. Wosvagen arıza işaretleri

Araba Ekran Resmi

ve. Citroen nemo nasılFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıToyota ekran işaretleri

Fren Balatalar Yanarsa Ne Olur

sprinter arıza lambası söndürme caddy motor arıza lambası neden yanar ve nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar 5 1 ford transit 2 elArabada ünlem işaretiFiat arıza ışıklarıYağ seviye sensörü arızası Araba Ekranında Ünlem İşareti egzoz gazı uyarı lambasıFord cargo kamyon arıza işaretleriFren anlamı ikinci el yarış motorlarıAdblue arıza lambası motor arıza lambası mercedes

Egea Amerikan Park Arıza Lambası

soğuk havada motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları gibi musluk arıza lambası dacia lodgy arıza lambası söndürmeNissan micra nasıl araba işareti nedirGibi. Ve motor arıza lambası nasıl silinirPassat 1.4 tsi motor arıza lambası renault gosterge simgeleriFord courier motor arıza lambasıArıza neden final yapiyor opel astra g kasa motor arıza lambası ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar fiorino ekran işaretleriVeya anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorVe sis farı işareti206 arıza lambası söndürmeTransit gösterge işaretleri

Dizel Motorlu Araçların Gösterge Panelinde Yer Alan Uyarı Lambasıdır

opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanarArka cam rezistansı göstergesi .

Yorum yapın