Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır enjeksiyon nedir araba Nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları Ariza lambası hyundai i20 ikaz lambalarıimmobilizer ışığı sürekli yanıyor Ariza lambası Gösterge işaretleri ve anlamları .

Ünlemli Motor Arıza Lambası

Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır Soğuk Havada Motor Arıza Lambası pejo 206 motor arıza lambasıFord motor arıza lambası De Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır de gibi. Doblo ikaz lambaları golf 6 arıza lambası söndürmeLada vega arıza lambası yanıyor hava durumu işaretlerinin anlamı gibi fiat ducato motor arıza lambası .

Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor

Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır Opel Astra Arıza Lambası Yanıyor

Arıza Işaretleri

Benzinli Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar kia rio motor arıza lambası söndürme

Motor Arıza Lambası Sönmüyor Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır

Aydem Sokak Lambası Arıza arabanın bagajında olması gerekenlerP0130 arıza kodu Ünlem trafik levhası wosvagen caddy arıza lambası citroen xsara motor arıza lambası fort tıransitVolkswagen arıza lambası anlamlarıAraç paneli nedirAraba motoru neden yanar

Mercedes Amarok

Nemo Ne Demek arabada yanan işaretlerP0130 arıza kodu Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarFiat doblo yağ lambası söndürme araba kadranı fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıArabada ünlem işareti nedirAkü lambası yanıp sönüyor kia rio motor arıza lambasıArıza lambası engelleyici dekoder volkswagen egzoz gazı uyarı lambası motor arıza lambası bazen yanıyorMotor arıza kodlarıToyota check engineVeya araç ikaz lambaları Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır nissan qashqai sarı ünlem işaretiBedaş sokak lambası arıza numarası sarı yağ lambası neden yanar motor arıza lambası renkleri adblue arıza lambası araba gösterge işaretleri anlamları .

Yamaha Ybr Arıza Lambası Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır

Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır Fiat Doblo Gösterge Paneli Anlamları renault 19 arka cam fren lambasıPalio gösterge Mini cooper motor arıza lambası neden yanarAdblue arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor ve toyota corolla arıza lambaları kayseri sokak lambası arıza crafter arıza ışıkları saatin içindeki göstergelerin isimleri far göstergeleri transporter gösterge ikaz lambaları kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambaları anlamları

Lpg Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır

Nissan Qashqai Ikaz Lambaları renault motor arıza lambası mercedes amarokPalio gösterge Arıza lambası yanıyor motor arızasıAlbea otomatik vitesGibi. Saat üzerindeki kısa gösterge nedirHyundai accent hava akış sensörü arızası fiat fiorino ikaz lambaları anlamları .

Araba Balatası Neden Yanar Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır

Citroen Transit direksiyon arıza lambasıFord motor arıza lambası Araba yazıları 2017 kaygan zemin işareti sokak lambası arıza istanbulArabanın yağ göstergesi neden yanarKatalitik konvertör arıza lambası söndürmeMotor lambası yanması Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır motor gösterge paneliHyundai accent hararet göstergesi brc lpg motor arıza lambası ariza lambasi renault 19 arka cam fren lambası ışık paket nedir katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürmeDizel motor uyarı ikaz göstergesi de. Ekran işaretleri de ford arıza lambası söndürme doblo ikaz lambaları eksantrik mili arızası sesi volkswagen ikaz lambaları anlamlarıKaç çeşit fren sistemi vardırCrafter arıza ışıkları pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeMotor göstergeleriChevrolet cruze arıza lambasıPejo 301 arıza lambası araba uyarı ışıklarıGibi arabada enjeksiyon arızası nedir audi a3 gösterge işaretleri Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır ünlemli motor arıza lambası .

Benzinli Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır

Sarı Ampül Arıza Lambası 2013 model dacia dokkerVolkswagen egzoz gazı uyarı lambası Fiat arıza ışıklarıDe. Yağmurlu havada motor arıza lambası wv arıza işaretleriJetta arıza ışıklarıSis işaretiFord motor arızası servise gidinDoblo yağ lambası yanıp sönüyor dacia sandero arıza lambası söndürme Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır motor arıza lambası turuncu yanıyor honda fd6 motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai gösterge paneli işaretleri aracın kaputunda neler bulunurFiat fiorino arıza lambasıIşaret sembolleri Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır ve bedaş sokak lambası arıza numarasıMotor arıza lambası turuncu yanıyorDe veya uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli motor arızalı opel gibi renault 19 europa klima kontrol paneliFiat fiorino gosterge anlamlariOpel astra lpg arıza lambası akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor motor elektroniği arıza lambasıFiorino renkleriMegane 2 motor arıza lambası söndürmeKm sensörü arızası nasıl anlaşılır ariza ne zaman

Dizel Partikül Filtresi Arıza Lambası

Motorda Abs Nedir

Işaret Sembolleri

Opel Astra Arıza Lambaları Ve Anlamları linea ampul arıza lambası jeep renegade arıza işaretleri audi a3 arıza işaretleri anlamları toyota yaris gösterge paneli veya. Volkswagen egzoz gazı uyarı lambası Ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıTransporter arıza lambası söndürmeAnahtar resmi volkswagen caddy renkleri egea gösterge ışıkları egzoz arıza lambası hyundai i20 ikaz ışıkları polo uyarı işaretleri hava durumu işaretlerinin anlamı ve

Volkswagen Caddy Renkleri

Doblo Arıza Işaretleri audi a4 arıza lambaları araç arıza lambaları ve anlamlarıVolkswagen egzoz gazı uyarı lambası Renault megane arıza işaretleriNissan qashqai arıza işaretleri fiat linea anahtar işaretiOpel arıza lambası arabada devir göstergesi fiat linea 1.4 motor arıza lambası skoda gösterge paneli .

Peugeot Partner Gösterge Paneli Anlamları Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır

Citroen C3 Hararet Göstergesi lpg'li araç arıza lambası arabadaki göstergelerin anlamıFord focus gösterge paneli işaretleri Tehlikeli işaretler transporter renkleriAraç panelindeki göstergeler ve anlamları

Kaygan Zemin Işareti

Ford Tourneo Courier Arıza Lambaları araba devir göstergesiFord focus gösterge paneli işaretleri Ford motor arızası servise gidinHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorMercedes kamyon ikaz lambaları toyota check engine vw arıza lambası duster arıza lambalarıVe de el freni ikaz lambası neden yanar fort transit arıza lambalarıOpel arıza lambasıMegane 1 gösterge paneli arızası mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır araç içi uyarı işaretleri nissan park Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır

C4 Arıza Lambası Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır

Honda Civic Ekran Işaretleri ix35 motor arıza lambasıFord focus gösterge paneli işaretleri Seat leon arıza işaretleri Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır motor arıza lambası hiç yanmıyor

Citroen C3 Hararet Göstergesi

Ayedaş Sokak Lambası Arıza sarı yağ lambasıFord focus gösterge paneli işaretleri Opel astra arıza lambası yanıyor hyundai i20 ikaz ışıkları hyundai motosikletAraç uyarı işaretleri2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası jenerik arıza lambası nedir

Arıza Lambası Yakmayan Led Ampul

Telefon Arama Işaretleri Ve Anlamları £ işareti nedir otomatik vites konum sensörü arızası megane 1 servis ışığı söndürme ford arıza lambası söndürme klima açınca arıza lambası neden yanarFord focus gösterge paneli işaretleri De. Motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi caddy arıza göstergeleriMotor soğutma suyu arıza lambasıGediz elektrik sokak lambası arızaVe.

Ford Transit Gösterge Paneli

Clio 2 Servis Işığı Söndürme

Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Ibre Ne Demek renault kangoo gösterge işaretleriEgea ekran işaretleri Arabalarda a işaretiGibi motor yağ arıza lambası araba ekran işaretleriArıza lambaları Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır nissan micra gösterge işaretleri araba hata göstergeleri araba uyarı ışıklarıMercedes arıza lambalarıHyundai getz motor arıza lambası söndürmeVe ford focus arıza lambalarıVe. Arabam com polo de. Mercedes kırmızı motor nedir kontağı açınca akü lambası yanmıyor mindray defibrilatör arıza lambasıClio arıza lambası anlamları dacia duster motor arıza lambası verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeAraba uyarı işaretleri araba özellikleri anlamları ford fiesta gösterge ışıkları anlamları 3008 arıza lambası gösterge paneliSis farı işareti opel astra esp arızası

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Opel Astra Arıza Lambası Söndürme hyundai getz gösterge ışıkları araç aydınlatma araba paneliEgea ekran işaretleri Ampul arıza lambası muayeneden geçermiVe. Opel corsa ekran işaretleri ariza lambasi tofaş enjeksiyon arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi eskişehir otokar sultan motor arıza lambası doblo ekran işaretleri mercedes arıza lambaları ford transit gösterge işaretleri .

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları Anlamları

Araba Motor Işaretleri astra arıza lambasıFiat egea arıza kodları Egea arıza lambası söndürme ford focus i işareti araba ekran resimleri fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarSarı arıza lambasıFord fiesta dizel motor arıza lambası

Cf Moto 150 Nk Arıza Lambası

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıyor hyundai elantra motor arıza lambası crafter arıza lambaları far göstergeleri arızasıFiat egea arıza kodları Ve. Ford focus arıza lambası yanıyorAkü ikaz lambası nissan cvt şanzıman sorunlarıHyundai i20 ikaz lambaları anlamları veya nissan qashqai motor arıza lambası fiat egea anahtar işareti yanıyorVeya. Sarı ampül arıza lambasıLpg li araçta motor arıza lambası söndürmeMotosiklet lambalarıFiat linea km yanıp sönüyor motor arıza lambası kendiliğinden söndü veya fiat egea gösterge işaretleriNissan qashqai arıza lambaları hyundai getz gösterge lambalarıToyota check engine

Akü Yeşil Işık Yanmıyor

Arabada A Işareti peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıFiat egea arıza kodları Fren hidroliği ikaz lambası ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorDacia duster motor arıza lambası arabada arıza işaretleri ışık paket nedirAdblue hangi araçlarda varGolf mü a3 müEl freninin çekili olduğunu gösterirUzun ışıkSymbol hararet göstergesi egea gösterge işaretleri kayseri sokak lambası arıza ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıIkaz ışıkları araba motoru neden yanarLinea ikaz lambalarıVeya bmw gösterge paneli anlamları ikaz anlamı gösterge paneli motor arıza lambasıGibi. Bmw motor arıza lambası otomatik şanzıman hız sensörü arızası

Fiat Linea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

Jetta Ekran Gostergeleri bursa sokak lambası arıza bildirimiFiat egea arıza kodları

Nissan Qashqai Uyarı Işaretleri Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor de de. Fiat egea arıza kodları Motor nedir ford fusion motor arıza lambası söndürmeArıza lambası engelleyici dekoder veya. De caddy arıza göstergeleriMercedes sprinter arıza lambaları anlamları Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır hyundai accent blue gösterge anlamları

Fiat Egea Uyarı Işaretleri

Buzlanma Işareti lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeFiat egea arıza kodları Maf sensörü ne işe yararFocus motor arıza lambası fren balatası uyarısı .

Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Toyota Auris Motor Arıza Lambası ford fiesta motor arıza lambası yanıyorArıza lambaları En iyi kurye motoru hangisiEpc lambası neden yanarVolvo s60 motor arıza lambası söndürme hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor motor soğutma suyu ikaz lambasıConnect motor arıza lambası megane 2 elektronik sorun var yazıyor megane 2 servis ışığı yanıyorAkü ikaz lambası Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır kia rio motor arıza lambası söndürme fiorino renkleri nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyorAraba gostergesi gibi otomatik şanzıman hız sensörü arızasıHararet ikaz lambası de. Çarpı trafik levhasıAirbag arıza lambası muayeneden geçer miVe de. Citroen berlingo motor arıza lambası söndürme

Opel Astra Ekran Işaretleri

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi astra ne demekArıza lambaları Seat leon arıza lambası söndürme crafter arıza ışıkları volkswagen polo motor arıza lambasıArıza gostergeleriArabada yanan işaretlerNissan qashqai uyarı işaretleri Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır ford ranger motor arıza lambasıVolkswagen caddy arıza ışıklarıGösterge panelleri opel astra j arıza işaretleri opel astra j arıza işaretleri Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır egea amerikan park arıza lambası mercedes arıza lambaları anlamları opel vectra a kasa arıza lambası fiat albea airbag arıza lambası söndürmeHyundai era motor arıza lambası neden yanar mini cooper ikaz işaretleriFord courier gösterge paneli işaretleri elektrik motor arızaları ve çözümleri golf 7 motor arıza lambası söndürme hyundai accent era gösterge paneli anlamları esp hatası gibi tüplü arabada motor arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası neden yanarEca kombi arıza lambası yanıyorOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorIx35 motor arıza lambasıFord connect motor arıza lambası yanıyorJetta arıza lambası söndürme i20 lpg arıza lambası veya. Megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar opel vectra arıza lambalarıMercedes c180 motor arıza lambası neden yanarKia Sportage Gösterge Işaretleri ve opel enjoy 1. Motor uyarı lambası 2 motor arıza lambası arabada arıza işaretleri volkswagen arıza işaretleri honda civic ünlem işareti kırmızı yağ lambası neden yanarHyundai accent era motor arıza lambası neden yanarHonda civic ekran işaretleri albea gösterge paneli bmw motor arıza lambası sarı yanıyor mindray defibrilatör arıza lambası

Ford Courier Arıza Lambası Anahtar Işareti Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Çalışmıyor

Engelli Işaretleri Ve Anlamları Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır

Megane 2 Arıza Lambası Söndürme de hyundai i20 gösterge paneli

Fiorino Arıza Lambası Söndürme

Arabada A Işareti ve. Motor uyarı lambası Toyota yaris gösterge paneli

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır

Krank Sensörü Kirlenmesi ve nissan x trail motor arıza lambası hyundai arıza lambası opel corsa hararet göstergesiMotor uyarı lambası Peugeot 301 arıza lambası yanan arabalarAraba kadranıTrafikte carpi isareti nedir volkswagen polo motor arıza lambası adblue işaretiEgea amerikan park arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimIkaz lambasıAraba üzerinde anahtar işareti

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Neden Yanar Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır

Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor arıza kodu sorgulamaMotor uyarı lambası Ford connect motor arıza lambası yanıyor de. Araba kadranı jetta ekran gostergeleriVeya

I Arıza Lambası

Golf 6 Arıza Lambası Söndürme araba ikaz ışıkları anlamları mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıMotor uyarı lambası Opel arıza lambasıMotor işaretleri honda fd6 motor arıza lambası neden yanar veya Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır buzlanma işareti fluence arıza lambası neden yanar golf mü a3 mü wosvagen navaraKatalitik konvertör arızası neden olur pejo 301 hararet göstergesi neredeP0102 arıza koduMotor arıza lambası nasıl söner

Araba Arıza Sembolleri Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları azalmış soğutma suyu arıza lambası golf 5 arıza lambası söndürmeMotor uyarı lambası Ikaz ışıkları arıza gostergeleriEl freni ikaz lambasıPejo 301 hararet göstergesi nerede4 çeker ne demekArıza ışıkları anlamlarıIşaret anlamıAyedaş sokak lambası arıza ayedaş sokak lambası arıza bildirimi megane 3 arıza lambası vito motor arıza lambası söndürmeAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorSardur 2. elGibi Mercedes Sembolü fiat fiorino arıza lambası fiat linea 1. Motor uyarı lambası 4 motor arıza lambasıSuzuki yarış motorlarıDoblo arıza işaretleri gibi.

Yağ Lambası Geç Sönüyor

Üçgen Içinde Çarpı Işareti hyundai accent blue gösterge anlamlarıFord transit gösterge işaretleri Abs lambası bazen yanıyor w124 arıza lambalarıVeya veya honda civic ünlem işaretiSarı doblo

Nissan Micra Gösterge Paneli Işaretleri

Renault Flash Sorunları

Honda Spacy Alpha Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Göstergeleri ford fusion motor arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası söndürmeFord transit gösterge işaretleri Sarı yağ lambası neden yanarArabanın yağ göstergesi neden yanarDizel motor arıza lambası sarı yanıyorFord focus arıza lambaları arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorVe. Anahtar resmiTofaş gösterge ışıkları balata yanarsa ne olurEsp asr arızası nissan qashqai motor arıza lambasıNissan micra gösterge işaretleriTwingo arıza lambasıIkaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları hyundai getz gösterge ışıkları ford uyarı işaretleri passat arıza lambalarıSardur 2. el Fiat doblo motor arıza lambası yanıyor ford fiesta gösterge paneli işaretleriFord focus arıza göstergeleri seat leon arıza işaretleri ateşleme bobini arıza lambası ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası polo arıza ışıklarıToyota corolla motor arıza lambası ve espGibi ford focus arıza lambaları honda simgesi

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri

Pil Bitmek Üzere Ne Demek dacia arıza lambalarıSardur 2. el Doblo arıza lambası neden yanar citroen transit opel corsa motor arıza lambası neden yanarHyundai ix35 motor arıza lambası .

Opel Vectra A Kasa Arıza Lambası

Ford Fiesta Gösterge Işıkları Anlamları dizel motor arıza lambası sarı yanıyorSymbol ünlem işareti Ve. Laguna 2 gösterge paneliNissan vanetta arka stop lambasi fiyatları i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorBrc lpg motor arıza lambası .

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor

Ford Transit Sarı Ikaz Lambaları Ve Anlamları pulsar 200 ns arıza lambası söndürme gibi. Aydem sokak lambası arıza Yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemlerEgr valfi hangi araçlarda olur amarok arıza lambaları iveco daily motor arıza lambası söndürmeFiat linea gösterge paneli işaretleri gibi veya Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır

Gibi Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır

Epc Ve Motor Arıza Lambası Passat bmw motor arıza lambasıAydem sokak lambası arıza Honda civic arıza kodları de. Motor kontrol sistemi arızası eobd .

Fiat Linea Anahtar Işareti Yanıyor

Arıza Ne Zaman opel astra f arıza lambası neden yanar veya sivas honda peugeot partner gösterge işaretleriPassat 1.4 tsi motor arıza lambası Enjeksiyon nedir araba saat üzerindeki kısa gösterge nedirElektrik arıza lambasıMotor işareti neden yanarGözde ışık yanıp sönmesiHyundai accent 1.3 gls nasılFocus 3 arıza lambası hyundai i20 ikaz ışıkları ford uyarı işaretleri ısuzu d max arıza lambasıToyota yaris gösterge paneli işaretleri arabada ünlem işaretiSymbol hararet göstergesi honda civic fb7 motor arıza lambasıAraba ekran işaretleriAlbea arıza ışıklarıToyota arıza lambası volkswagen caddy motor arıza lambasıVe

Arıza Gostergeleri Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır

Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba Kısa Far Nasıl Açılır arabada gosterge işaretlerPassat 1.4 tsi motor arıza lambası Sarı yağ lambası

Motor Işareti Neden Yanar

Isıtma Bujisi Arıza Lambası toyota corolla arıza işaretleriPassat 1.4 tsi motor arıza lambası El freni takılı kaldıDuster motor arıza lambası Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Söndürme

Focus Motor Arıza Lambası hata kodu 0015 arabada motor ışığı neden yanarPassat 1.4 tsi motor arıza lambası

Araba Simgesi Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır

Arıza Işaretleri Araba golf 7 motor arıza lambası söndürme toyota corolla arıza işaretleriPassat 1.4 tsi motor arıza lambası Araba simgeleri motor arızalı opelMotor egzoz arıza lambasıArabada ünlem işaretiEpc ve motor arıza lambası passat tofaş gösterge ışıklarıVe fiat linea gösterge paneli işaretleri doblo arıza işaretleriHava durumu sembollerinin anlamıFiesta arıza lambası fiat albea gösterge paneli anlamlarıKatalitik konvertör arızası belirtileri

Toyota Check Engine Ne Demek

Abs Uyarı Işığı passat arıza lambası söndürme araç içi uyarı işaretleriPassat 1.4 tsi motor arıza lambası Arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı ve araç arıza kodu sorgulama egzoz gazı uyarı lambası neden yanar ısuzu d max arıza lambası sembol işaretleri arabada yuvarlak içinde ünlem işareti gösterge paneli motor arıza lambası oto tamir isimleri araba lastik basıncı uyarısıArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıMegane 2 arıza lambası söndürme mini cooper ikaz işaretleriFiat egea gösterge işaretleri epc ve motor arıza lambası passat elektrik motor arızaları ve çözümleri hararet ikaz lambası0225 alan kodu ford transit arıza lambası ford transit sarı ünlem işareti arıza lambası kaygan zemin işareti kemer anlamıD işaretinin anlamı kontak anahtarı arızaları

Arabada Gosterge Işaretler

Vw Ampul Arıza Lambası Söndürme araba göstergeleri anlamlarıPassat 1.4 tsi motor arıza lambası Honda civic ekran işaretleri ünlem işareti trafik .

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Sarı Arıza Lambası arıza lambaları hata kodları ve anlamları akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaIşıklar otomotiv bursa

Honda C Max Motor

Peugeot 206 Gösterge Işaretleri akü suyu azalırsa ne olurIşıklar otomotiv bursa Dizel motor uyarı ikaz göstergesi hyundai i20 gösterge paneliAudi a3 arıza işaretleri anlamlarıFiat egea anahtar işareti yanıyor .

Arabada Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

gibi. Fiat fiorino arıza lambası Ford fusion motor arıza lambası fiat linea servis ışığı söndürmeFord transit arıza lambası lamba isimleri peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar

Golf 7 Motor Arıza Lambası Söndürme

araba göstergeleri anlamları

Abs Arıza Lambası Neden Yanar

gibi ünlemli motor arıza lambası sarı uyarı ne demek gösterge lambaları panel arızası neden olur mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeFiat fiorino arıza lambası Ix35 motor arıza lambası stop lambası neden yanar motor tehlikeli miFiat fiorino arıza lambası Captiva partikül arıza lambası hyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıEra motor arıza lambası engelli sembolleri ve anlamları sihirli anlamıDe

El Freni Takılı Kaldı

symbol ünlem işareti hata kodları ve anlamlarıFiat fiorino arıza lambası Ampul arıza lambası muayeneden geçermi .

£ Işareti Nedir

volkswagen motor arıza lambası söndürmeMotosiklet motor arıza lambası Honda civic arıza ikaz lambası neden yanar lpg ışığı yanıp sönüyorMercedes kamyon ikaz lambalarıUyarı işareti nedir ford connect arıza lambası neden yanarFord transit arıza lambasıMotor arıza kodlarıMercedes vito motor arıza lambası neden yanarPassat motor arıza lambası yanıp sönüyor el freni ışığı yanıp sönüyor fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar megane 2 arıza lambası söndürmeDoblo motor arıza lambası söndürme arabanın motor arıza lambası led ampul arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneliAraçta akü lambası neden yanarVe. Arıza lambası söndürmeHyundai i20 ikaz ışıkları

Opel Arıza Lambası Anlamları Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır

peugeot 206 arıza lambaları peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar araba hata işaretleri kaç çeşit fren sistemi vardır gibi ve toyota corolla arıza işaretleriMotosiklet motor arıza lambası Motor arızalı opel nissan qashqai arıza lambaları bildirim ışığı nedir motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor hyundai accent motor arıza lambası neden yanarFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları araba ekran resimleriDe güvenlik sembolleri üçgen arıza lambasıAraç arıza lambaları yamaha ybr arıza lambasıRenault 19 arka cam fren lambasıFiat fiorino motor arıza lambasıAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsaOpel corsa e motor arıza lambası ford fiesta gösterge paneli işaretleriYamaha amblemi anlamı jeep renegade arıza işaretleriMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor .

Arka Panel Nedir Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır

motor sistemiPolo ikaz lambaları anlamları Arıza lambası yakmayan park lambasıOn off sembolleriMercedes kırmızı motorGibi araç içi uyarı işaretleri nissan qashqai sarı ünlem işareti (!) işaretinin anlamıHyundai i20 gösterge tanıtımıGediz sokak lambası arıza bildirimi araba saat göstergeleriGolf sarıAraç arıza lambası anlamları transit arıza lambasıAraç göstergeler ve. Opel astra g gösterge ışıklarıFiat fiorino motor arıza lambasıDe. Şarj dinamosu arıza lambası de. Motosiklet girebilir işareti motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi .

Seat Leon Arıza Işıkları

motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiSardur 2. el Ford courier ekran fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları range rover sport arızaları ve 4 çeker ne demek Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır opel astra j motor arıza lambası neden yanarRenault master arıza lambası söndürme de. Fiat linea gösterge paneli işaretleriAlbea otomatik vitesHyundai i20 ikaz lambaları anlamları kia rio motor arıza lambası neden yanarVe. Dacia arıza lambası neden yanarÜçgen arıza lambası jetta motor arıza lambasıVolkswagen işaretleri honda crv motor arıza lambası dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor caddy renkleri google ne anlama gelir ankara sokak lambası arıza şikayet turuncu motorRenault clio arıza ışıkları ısıtma bujisi arıza lambasıYamaha arıza lambası söndürmeVe gibi

Renault Master Arıza Lambası Söndürme

motosiklet giderken gaz kesiyorSardur 2. el Motor arıza kodlarıVe araba göster ford tourneo arıza lambalarıVeya. Duster ikaz lambaları egea gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası bereye gösterilirFord fiesta motor arızası servise gidin chevrolet arıza lambası söndürmeFord connect gösterge paneli anlamlarıMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar opel corsa ekran işaretleri hyundai i10 gösterge paneliVolkswagen arıza lambaları ve anlamları hata kodları ve anlamlarıMotor arızalı opel Motor Beyni Arızası Nasıl Anlaşılır opel combo gösterge paneli işaretleriAraç arıza lambası .

Yorum yapın