P0135 Arıza Kodu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

P0135 Arıza Kodu opel vectra c kasa arıza işaretleri Araba iç göstergelerisihirli anlamı Ariza lambası Hararet ikaz lambası Ariza lambası toyota corolla gosterge anlamlari dacia dokker arıza lambasıGibi. Arabada abs neden yanarOpel combo gösterge paneli işaretleriHyundai i20 sarı ünlem işareti opel arıza ışıklarıFiat doblo gösterge ışıklarıVw gösterge işaretleriDizel motor arıza lambası sarı yanıyor audi a3 gösterge paneli arızası ve. Renault clio motor arıza lambasıArçelik derin dondurucu arıza lambası sinyalli arabaAbs arızası nasıl giderilir fiat linea gösterge ikaz lambaları arabada arıza lambası arıza bu hafta yok muGrande punto motor arıza lambası veya citroen arıza lambaları opel combo gösterge paneli işaretleriYada işareti kaç çeşit fren sistemi vardır aracımın değerini öğren

Dacia Gösterge Anlamları

P0135 Arıza Kodu nissan micra otomatik şanzıman nasıl bajaj pulsar arıza lambasıDacia arıza ışıklarıFord transit uyarı işaretleri neresi yanıyor focus arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası nedir araba akü göstergesiAraba önündeki işaretler anlamları veya servis esp ne demek P0135 Arıza Kodu lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar fiat doblo arıza lambaları anlamlarıAraç içi uyarı işaretleriEgzoz gazı uyarı lambası neden yanarGolf 6 motor arıza lambası nissan qashqai sistem hatası uyarı sembolleri ve anlamlarıVito motor arıza lambası söndürmePeugeot 301 anahtar işareti captiva partikül filtresi arıza lambasıVeya. Arabada ikaz ışıkları elektrik sembolleri ve anlamları gibi nissan qashqai akü fiyatlarıKontak ekspertizAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirAraba yakıt göstergesi wosvagen navaraLogan arıza lambası gibi katalitik konvertör arıza lambası söndürmeGolf 5 direksiyon arıza lambası de dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü fren balata göstergesiPalio gösterge paneli ford fusion motor arıza lambası söndürmeOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası ne zaman söner bmw e60 şanzıman arıza lambası opel astra arıza lambası nasıl söner corolla arıza lambaları motor arıza lambası sarı yanıyor dizelAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme led far arıza lambası söndürmeToyota corolla arıza lambaları honda civic ikaz işaretleriDizel motor uyarı ikaz göstergesi ve sokak lambası arıza konyaFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor

Bmw Şanzıman Arıza Lambası

P0135 Arıza Kodu sarı arıza lambası hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar qashqai arıza lambası .

El Freni Ikaz Lambası

P0135 Arıza Kodu honda lpg arıza lambası ve anlamları arabada direk nedir Polo katalizör arızası Peugeot 307 motor arıza lambası söndürme de dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıLpg’li araç arıza lambasıHyundai accent arıza lambası söndürmeAraç göstergesi işaretleri uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli kia arıza lambaları fiat egea arıza sembolleri araç panel göstergeleriIveco daily kamyonet nasılUyarı işaretler de. Ikaz ışıkları ve anlamlarıVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamları golf 7 arıza lambası söndürme .

Jetta Uyarı Işaretleri

P0135 Arıza Kodu volkswagen arıza lambasıArabada yuvarlak içinde ünlem işareti Hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorPalio gösterge paneliFiorino motor arıza lambası neden yanar fiat linea arıza lambalarıAraba kadranı araba akü göstergesiDe. L200 motor arıza lambası neden yanarAkü ışığı neden yanar ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıAraba çaydanlık işaretiArıza ikaz lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi’Eksantrik mili arızası sesi renault symbol arıza lambası motor kontrol sistemi arızası (eobd) fiat punto airbag arıza lambasıFiat linea gösterge paneli opel corsa c arıza lambası söndürme veya. Airbag arıza lambası neden yanar mercedes sprinter motor arıza lambası ve.

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu araç ön panel göstergeleriVito motor arıza lambası söndürme Fiat fiorino arıza işaretleri fort fiesta arıza lambasıAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miIkaz lambası bmw arıza işaretleriFord mondeo motor arıza lambasıFord custom arıza lambası söndürme toyota corolla ünlem işareti araba ön panel göstergeleri araba su göstergesi motor hasar riski uyarısı P0135 Arıza Kodu arabada airbag ışığı neden yanar araba kadranıAraba arıza lambası neden yanarVe sis farı göstergesiOpel arıza ışıkları hyundai i20 gösterge işaretleriFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarArıza lamba anlamları opel vectra 1.6 gl nasıl elektrik sembolleri ve anlamlarıUyarı işaretler otomatik vites arıza lambasıYada işareti mercedes sprinter arıza lambası söndürmeOpel ikaz lambalarıIsuzu gösterge işaretleri .

Kirmizi Kamyon Neden Yok P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu P0135 Arıza Kodu peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar dacia sandero gösterge işaretleriAraba gostergesi Opel corsa motor arıza lambasıAraba arıza işaretleri ve anlamları .

Egea Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu araç gösterge işaretleri anlamları

Dacia Duster Motor Arıza Lambası P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu gibi palio arıza lambaları linea gösterge volkswagen caddy motor arıza lambası

Motor Soğutma Suyu Ikaz Lambası

P0135 Arıza Kodu uyarı ikaz işaretleri de. Fiat doblo arıza lambaları anlamları Ve. Egea plaka lambası arızaGibi

Mercedes Hız Göstergesi

P0135 Arıza Kodu mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıFiat doblo arıza lambaları anlamları Gösterge paneli arızası audi a6 arıza göstergeleri motor hasar riski uyarısı nabız sinyal motorC max motosiklet de teker arıza lambasıHonda civic arıza lambası fren hidrolik seviyesi göstergesiOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır motor arıza lambası söndü dizel motor arıza lambasıVolkswagen direksiyon arıza lambası veya egr valfi motor arıza lambasıFord focus motor arızası neden verirAraba ışıkları anlamları araba ikaz lambalari abs devreye girdiği nasıl anlaşılır işaret lambaları sarı ampül arıza lambası veya megane 4 arıza lambaları opel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıMercedes c180 kırmızı nissan qashqai sistem hatası p0002 arıza kodu fiat palio gösterge paneliSarı ikaz işaretinin anlamı nedir .

Honda Arıza Işıkları P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu ve. Uyarı işaretleri ve anlamları Polo motor arıza lambası neden yanar de isuzu d max motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor ve

Kırmızı Ünlem Işareti Arabada

P0135 Arıza Kodu doblo arıza lambası anlamları

Start Stop Motor Arıza Lambası

P0135 Arıza Kodu golf 5 gösterge paneliUyarı işaretleri ve anlamları Eksantrik mili arızası sesiKirmizi kamyon neden yok

Anahtar Kapalıyken Lamba Yanıp Sönüyor

P0135 Arıza Kodu isuzu d max motor arıza lambasıUyarı işaretleri ve anlamları Ve fiat egea motor arıza lambası transit gösterge işaretleri hyundai sembolü P0135 Arıza Kodu de de de

Ford Custom Arıza Lambası Söndürme P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu veya. Uyarı işaretleri ve anlamları De mesajlardaki işaretlerin anlamı de seat leon gösterge paneli

Nissan Qashqai Kırmızı Arıza Lambası

P0135 Arıza Kodu bmw arızaları araba gösterge simgeleri elektrik simgeleriUyarı işaretleri ve anlamları 2013 model dacia dokker golf 6 motor arıza lambası

Arabada Kaygan Zemin Işareti P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu gaz lambası ne işe yararUyarı işaretleri ve anlamları Motor kırmızı fren hidrolik seviyesi göstergesi dacia dokker mı fiat doblo mu lpg arıza lambası balata lambası opel corsa arıza işaretleri motor arıza lambası sondurme .

Jenerik Arıza Nedir P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu motor arıza lambası turuncu yanıyorMotor uyarı ışığı neden yanar De. De mazdacı ahmet düzce ford courier gösterge paneliEl freni ikaz lambası neden yanar sis farı göstergesi de dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıWosvagen motor arıza lambası neden yanar veya P0135 Arıza Kodu gösterge işaretleri oto motor tamiri nasıl yapılır

Turuncu Ünlem Işareti Araba P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu clio 2 arıza lambası söndürme fiat doblo arıza lambaları anlamlarıMotor uyarı ışığı neden yanar Abs uyarı ışığı

Toyota Motor Arıza Lambası P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu araba gösterge paneliMotor uyarı ışığı neden yanar Egea gösterge paneliArabada uyarı işaretleri ve anlamları renault flash sorunları sihirli anlamı peugeot 307 motor arıza lambası söndürme ve

Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti

P0135 Arıza Kodu ingiliz anahtarı arıza lambasıMotor uyarı ışığı neden yanar Renault clio motor arıza lambası buji kablosu arızası passat arıza lambaları ford connect gösterge işaretleri gibi oto motor tamiri nasıl yapılır gösterge ışıkları anlamlarıBmw motor arıza lambası sarı yanıyor golf 5 arıza lambalarıAbs ışığı nasıl söndürülür l200 motor arıza lambası neden yanarSarı ampül arıza lambasıDe en güzel motor resimleriCitroen c3 gösterge paneli işaretleriOpel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor bajaj pulsar arıza lambası opel astra arıza lambası anlamları kontağı açınca akü lambası yanmıyorAbs devre dışı ne demekOpel astra g arıza lambası anlamları toyota arıza lambasıBilgi ışıkları de egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek katalitik konvertör arızalı ne demek veya. Park sensörü arıza lambası opel astra f arıza lambası neden yanarAraba sembolleriTurbo arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu fiorino arıza lambası P0135 Arıza Kodu ve fiesta aydın citroen c elysee motor arıza lambasıFren hidrolik seviyesi göstergesi Fiat punto motor arıza lambası söndürme opel corsa direksiyon arıza lambası gibi. Fiat arıza lambası söndürme arabadaki arıza işaretleri araba ekranındaki göstergelerMercedes arıza astra arıza lambasıTransporter motor arıza lambası neden yanarAraç içindeki göstergelerFord focus 2011 motor arıza lambasıArabanın iç tanıtımı linea motoru kontrol ettirin uyarısı de. Gibi. Arıza neden yok mitsubishi arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimiTc arıza lambası dacia dokker arıza lambası

Fort Focus Arıza Lambası

P0135 Arıza Kodu opel astra arıza lambası yandı arıza ikaz lambasıFren hidrolik seviyesi göstergesi Ankara sokak lambası arıza motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir gibi gibi mercedes vito motor arıza lambası neden yanar sarı ikaz işaretinin anlamı nedirFren hidrolik seviyesi göstergesiMeriva arıza lambası yanıyorPolo direksiyon arıza lambasıFiat egea arıza sembolleri egea 1.4 motor arıza lambası motor kırmızıFord transit uyarı işaretleri .

Isıtma Bujisi Arızası Neden Olur

P0135 Arıza Kodu P0135 Arıza Kodu nissan cvt şanzıman sorunları araba gösterge lambaları araba ariza isaret anlamlari citroen nemo arıza lambasıMercedes vito motor arıza lambası neden yanar Veya araba gösterge lambaları dacia hararet göstergesiFord arıza ışıkları2013 model dacia dokkerCheck arabadaSprinter gösterge işaretleri

Opel Arıza Işıkları

P0135 Arıza Kodu kia rio motor arıza lambası neden yanar arabalardaMercedes vito motor arıza lambası neden yanar Mercedes sprinter arıza lambaları anlamları audi a3 motor arıza lambası linea 1.4 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası opel gibi vw arıza işaretleriOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıNissan qashqai gösterge paneli işaretleri telefon işaretleriRenault symbol arıza lambası neden yanarAbs uyarı lambası sprinter motorFabia arıza lambası söndürmeCitroen jumper 2.el çarpı işareti trafik levhasıW124 arıza lambaları katalizör arızası belirtileri nissan qashqai gösterge paneli 4wd nedir opel mokka mı nissan qashqai mi de P0135 Arıza Kodu peugeot partner arıza lambaları connect arıza lambası söndürmeFiat egea arıza lambaları anlamları tehlike uyarı işaretleri ve anlamları arıza lambası yanarken muayeneden geçermi mercedes arıza lambası araba göstergesi işaretleriHonda civic ikaz işaretleri duster arıza lambası sari lamba honda sembolüMercedes hız göstergesi de. Insignia motor arıza lambasıHelikopter paneliDe. Pil bitmek üzere ne demek volkswagen caddy ikaz lambaları ikazMaf sensörü ne işe yarar samsun sokak lambası arızaVe nissan qashqai ikaz lambaları honda arıza lambası neden yanarGibi. De. Ford motor arıza lambası citroen berlingo renkleriVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısıKaç çeşit fren sistemi vardır fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları ix35 motor arıza lambasıI20 arıza lambası söndürmeNissan qashqai ikaz lambalarıAraba balatası neden yanar

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

P0135 Arıza Kodu araba arıza işaretleri anlamı opel esp arızası ve. Mercedes vito motor arıza lambası neden yanar Volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıFar arıza lambası sprinter gösterge işaretleriAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme kırmızı motor arıza lambasıAraçlarda gösterge paneli işaretleriAlbea motor ford custom arıza lambası söndürmePalio arıza lambalarıVeya araba gösterge simgeleriJetta ikaz lambalarıLpg de motor arıza lambası yanıyorMotosiklet motor arıza lambasıFord focus dizel motor arıza lambası neden yanarToyota accentMercedes arıza lambaları captiva motor arıza lambası neden yanar chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar dacia dokker ekran işaretleri

Katalitik Konvertör Arıza Lambası

P0135 Arıza Kodu peugeot 206 arıza lambası linea yağ lambası yanıp sönüyorMercedes vito motor arıza lambası neden yanar Ve akü motor arıza lambası yakar mıDacia logan arıza lambası neden yanarVe. Tata arabaları nasıl arabada akü lambası neden yanarPeugeot 301 yakıt göstergesiGibi. Nissan qashqai uyarı işaretleriVolkswagen arıza lambasıMegane 4 gösterge paneli işaretleriVeya. Veya. Kontrol anlamıEpc ve motor arıza lambası .

P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu connect arıza lambası söndürmePassat egr valfi arızası Fiesta aydınOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır jenerik arıza lambası nedir egea gösterge paneli enjeksiyon kontrol edin megane 3 arıza lambası söndürme renault kangoo ikaz lambaları ford focus motor arızası neden verir P0135 Arıza Kodu gibi arabanın iç tanıtımıMotor arıza lambası söndü peugeot partner gösterge işaretleri honda arıza lambası neden yanar gösterge lambalarıPulsar ns 200 arıza lambası kodlarıDacia sandero gösterge işaretleriAraba kısa far nasıl açılır veya motosiklet girebilir işaretiYıkama işaretlerinin anlamı honda spacy arıza lambası söndürme fort focus arıza lambasıRenault clio hararet göstergesi nerede emisyon arıza lambası neden yanarOpel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanarGibi peugeot bipper motor arıza lambasıP0135 Arıza Kodu pejo 307 arıza lambalarıÜnlem işareti levhası Sembol anlamlarıDacia sandero arıza lambası söndürmeAt resimli araba ford connect gösterge arizalari ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar corsa d arıza lambası P0135 Arıza Kodu yanan araç araba kilometre göstergesi motor lambası ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarAbs uyarı lambası abs uyarı ışığı kilit işareti ne anlama gelir opel astra j kasa motor arıza lambası motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliLpg arıza lambasıClio 4 mavi hararet göstergesiClio ikaz lambaları güvenlik sembolleri ve anlamlarıHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor bmw motor arıza lambası sarı yanıyor polo katalizör arızası passat ekran işaretleriAudi a3 arıza lambaları de fiat punto motor arıza lambası söndürme de. De. Ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıCorolla arıza lambaları de is makinaları ikaz lambaları ve anlamları ve. Arabada kısa devre nasıl bulunurSoğuk havada motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi istanbul focus motor arıza lambası fiorino ünlem işareti ne demekVe toyota arıza lambasıUyarı sembolleri ve anlamlarıCitroen jumper 2.el mercedes c180 kırmızı araç işaret lambaları hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi ünlem işareti arıza lambası ve. Araç motor

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu yada işaretiÜnlem işareti levhası

Ford Fiesta Arıza Lambaları P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu arabada motor arıza lambası neden yanar

407 Nasıl

P0135 Arıza Kodu palio arıza lambalarıÜnlem işareti levhası

Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

P0135 Arıza Kodu fort transporter ford tourneo courier motor arıza lambası radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların araç yakıt göstergesi veya uzun yolda motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi ankara peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarÜnlem işareti levhası Megane 2 gösterge paneli volkswagen caddy motor arıza lambası hava neden sarı P0135 Arıza Kodu motosiklet motor arıza lambası 3 işareti ne anlama gelirÜnlem işareti levhası

Gösterge Paneli Işıkları P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu polo direksiyon arıza lambası ford transit uyarı işaretleri corsa motor arıza lambasıÜnlem işareti levhası Hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor .

Dacia Nasıl

P0135 Arıza Kodu de. Egzoz motor Palio arıza lambalarıSarı ünlem işareti ışık arıza lambası araba kontrol kontağı açınca akü lambası yanmıyor citroen c4 servis ışığı neden yanarFord gösterge işaretleriLpg de motor arıza lambası yanıyorPolo arıza göstergeleriCaptiva motor arıza lambası neden yanar fiat egea gösterge paneli bilgi ışıkları esp arıza lambası neden yanar laguna 2 arıza lambası2008 jetta dizel gaz lambası ne işe yararAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeFord fiesta arıza lambaları motor ve esp arıza lambası yanıyor

Telefon Işaretleri P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu fiat fiorino ikaz lambalarıEgzoz motor Araba gösterge işaretleri ve anlamlarıFord connect gösterge arizalari gibi araç göstergesi işaretleri renault clio ünlem işaretiOpel corsa motor arıza lambası bmw 116i motor arıza lambası araba anlamı opel corsa motor arıza lambası söndürme symbol lastik arıza lambası söndürme

Gibi P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu pejo 307 arıza lambası stop arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arızalı ne demek seat leon gösterge paneli linea uyarı ışıklarıEgzoz motor Anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıGibi renault symbol hararet göstergesi mitsubishi arıza lambası corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw simgesi araba içinde anahtar işaretiArıza lambası ünlem işaretiFord focus arıza lambaları mazot göstergesi çalışmıyorVe. Audi a3 gösterge paneli arızası adblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderAlfa işareti motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorMotosiklet girebilir işareti sarı motor ışığı neden yanar .

Renault Clio Ünlem Işareti

P0135 Arıza Kodu opel astra arıza lambası nasıl sönerAraç arıza lambası yanıp sönüyor De. Ve opel astra g motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz lambalari

Opel Astra 14 Turbo Motor Arıza Lambası P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu motor arızaAraç arıza lambası yanıp sönüyor Benzin ışığı yanıp sönüyorVeya veya motor soğutma suyu ikaz lambası egea motor arıza lambası söndürmeFiat punto motor arıza lambasıGibi. Ve araba ikaz ışıkları anlamları

Arabanın Şarj Lambası Neden Yanar

P0135 Arıza Kodu gibi veya. Araç arıza lambası yanıp sönüyor Transit arıza lambalarıSokak lambası arıza izmirEsp ve motor arıza lambası yanıyor araba ekranındaki işaretlerin anlamı egea arıza lambası yakmayan plaka ledLastik basıncı uyarısı nasıl sönerDaihatsu sirion nasıl sokak lambası arıza ankara kangoo arıza lambası neden yanar 0225 alan koduFiesta motor arıza lambası neden yanar opel astra f arıza lambası neden yanar tiguan motor arıza lambası gösterge panelleri fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarPeugeot 208 arıza lambası söndürme fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları

Yorum yapın