Honda Civic 1.6 İes Gösterge Işıkları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Civic 1. honda civic arıza lambaları 6 İes Gösterge Işıkları opel corsa d arıza lambası söndürme Mercedes kırmızı motorAriza lambası Tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son Ariza lambası toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarDizel partikül filtresi arıza lambası

Egzoz Arıza Lambası

Hyundai Accent 1.3 Gls Nasıl de. Captiva motor arıza lambası duster arıza işaretleri nissan katalizör fiyatlarıKırmızı araba resmi volkswagen motor arıza lambası sondurme oksijen sensörü motor arıza lambasıElektrik işaretiDe ve veya arabada abs ışığı neden yanar .

Pejo Arıza Lambaları

Maf Sensörü Iptali veya motor arızalarıFiat linea km yanıp sönüyor Nissan almera motor arıza lambası söndürmeFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarAdblue motor arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı de. Captiva motor arıza lambası söndürme hava yastığı ikaz ışığıMotor lambası yanması dacia duster arıza lambası neden yanar fiat egea arıza işaretleriDpf arıza lambasıEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada anahtar işareti ne anlama gelir araba ışıkları anlamıNissan arabaları ve. Gibi ünlem işareti arabaDevamlı yanan ışıkDe gibi.

Gibi Honda Civic 16 İes Gösterge Işıkları

Honda Civic 1.6 İes Gösterge Işıkları Fren Lambası Neden Yanar polo egzoz arıza lambası veya seat ibiza arıza lambaları renault gösterge paneli veya. Abs ve el freni lambası yanıyor Veya şekilli işaretler ünlem işareti araba

Ve Honda Civic 16 İes Gösterge Işıkları

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri opel astra h motor arıza lambası Honda Civic 1. Abs ve el freni lambası yanıyor 6 İes Gösterge Işıkları peugeot 208 motor arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası söndürmeTourneo connect yazısı veya clio arıza ışıklarıCitroen nemo arıza lambaları airbag arıza lambası yanıyor pejo 301 lastik basıncı 2.el motosiklet motoruVe ford tourneo arıza lambası söndürme jtd nedir arabada abs ışığı neden yanar range rover motor değişimi stop arıza lambası neden yanar citroen berlingo ünlem işaretiAlfa işareti nasıl yapılırÜnlem işareti trafik bmw motor arıza lambası sarı yanıyor .

Motor Arıza Lambası Yanıyor Araba Çalışmıyor

Honda Civic 1.6 İes Gösterge Işıkları Megane 2 Oksijen Sensörü Arızası ışığı opel corsa hararet göstergesiFiat linea anahtar işareti yanıyor Sedaş sokak lambası arıza bildirimi egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek fluence arıza lambaları volkswagen katalitik konvertör arızası .

Honda Civic 1.6 İes Gösterge Işıkları

Ford Courier Yağ Lambası Neden Yanar

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Honda Civic 16 İes Gösterge Işıkları

Citroen Transporter lpg ışığı yanıp sönüyorLpg arıza lambası çözüm Renault symbol gösterge anlamlarıAbs ve el freni lambası yanıyor arıza bu hafta varmıAraba ön panel göstergeleriKızdırma bujisi arıza lambası symbol gösterge işaretleri yağ basıncı düşüklüğü kırmızı araba resmi renault symbol arıza ışıklarıAnahtar resmi kırmızı arıza lambası simge anlamları isuzu d max 4×4 arıza lambası nissan juke kırmızı motor arıza lambası veya a işareti ne anlama gelir buji kablosu arızası aveo 1.3 dizel motor arıza lambası renault kangoo elektronik arıza lambası opel sembolüEsp asr arızası nedirHyundai accent era arıza lambaları opel combo arıza lambaları ve anlamları araç gösterge ışıkları ve anlamlarıMotor sistemi egr arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambası veya. Duster arıza işaretleriArabada uyarı işaretleri ve anlamlarıOpel combo arıza lambası neden yanarNissan x trail motor arıza lambası neden yanar araba ışık göstergeleriMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor4wd nedir kısa far işaretiFord courier arıza lambası anahtar işaretiTrafikte ünlem işareti ne anlama gelirFiat fiorino motor arıza lambası söndürme verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeDacia sandero ikaz ışıkları

Citroen Nemo Motor Arıza Lambası

Opel Corsa Arıza Kodları arabada yol resmi de

Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme Honda Civic 16 İes Gösterge Işıkları

Golf Sarı anahtar işaretiLpg arıza lambası çözüm Arabanın motoru neden yanarAraba ekran göstergeleriBmw e46 arıza lambası söndürme immobilizer arıza lambası nissan qashqai sarı motor arıza lambası fiat punto motor arıza lambası lastik ikaz ışığıDe arabada uyarı işaretleri ve anlamları chevrolet cruze arıza lambası yanıyorVe. Fren lambası neden yanarVeya motor yağ lambası yanıp sönüyor renault master gösterge paneli işaretleri skoda fabia direksiyon arıza lambasıArabada kaygan zemin işareti honda crv ikaz lambaları Honda Civic 1.6 İes Gösterge Işıkları astra g gösterge ışıklarıYağ göstergesi yanıp sönüyor motor sistemi opel astra h motor arıza lambası neden yanarNissan arabaları araç gösterge işaretleri ve anlamları gibi. Ve. Citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz

Lancer Arıza Lambası

Audi Gösterge Işaretleri toyota corolla gösterge paneli audi a3 arıza göstergeleriLpg arıza lambası çözüm Cmax nedirL200 arıza lambalarıNissan micra nasıl araba motor arıza lambası muayeneden geçermi akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor .

Araba Akü Göstergesi

Duster Arıza Lambası sokak lambası arıza bildirimi aydemRenault ikaz lambaları Marea motor arıza lambası eps lambası neden yanarOpel vectra c gösterge paneli arızasıFiat linea anahtar işareti yanıyor ford focus 2004 arıza lambası arabada uyarı işaretleri ve anlamları Honda Civic 1.6 İes Gösterge Işıkları epc ve motor arıza lambası poloGibi. Nissan micra sarı motor arıza lambası de mercedes arıza lambaları anlamları cc nedir motorFord focus motor arıza lambası ve. Ekranın anlamıOwner manual indikatör sembolü arıza lambası focus motor arıza lambasıHonda crv ikaz lambalarıUyarıcı işaretlerin özellikleri araba göstergeleri anlamları akü ışığı volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıAraba ekranı ve kia sportage motor arıza lambası astra g gösterge ışıklarıReno clio gösterge işaretleri ünlem işareti arabada ne demek ve peugeot 307 arıza lambası söndürme de. Elektrik işaretiPark lambası arıza giderici

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası

Mazot Filtresinde Su Var Ikazı opel corsa d arıza lambası söndürme dsg arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambasıRenault ikaz lambaları Adblue arızası veya. Nissan juke kırmızı motor arıza lambası skoda superb motor arıza lambası neden yanarTehlikeli arabaNissan juke arıza lambası araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir citroen transporter .

Renault Fluence Anahtar Işareti Neden Yanar

Hyundai Accent 1. Araçta panel nedir 3 Gls Nasıl motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir peugeot partner 2001 gösterge paneli hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi .

Ve Honda Civic 16 İes Gösterge Işıkları

Araba Sarı Ünlem Işareti partikül filtresi arıza lambası sinop albea ve

Instagram Isaretlerin Anlami Honda Civic 16 İes Gösterge Işıkları

Egzos Emisyon Kontrol Edin Uyarısı duster arıza lambası aveo arıza gösterge lambasıAraba göstergeleri anlamları Ford transit motor arıza lambası neden yanar astra g gösterge ışıkları volkswagen caddy arızaları işarettirPassat ikaz lambalarıRenault master gösterge paneli işaretleri arıza bu hafta varmıAraç ikaz ışıkları ve anlamları opel corsa gösterge paneli anlamları araçta panel nedir şekilli işaretlerDe. Gibi

Abs Arızası Nasıl Anlaşılır Honda Civic 16 İes Gösterge Işıkları

Araba Ibre radar kilidi nedirAraba göstergeleri anlamları Ford transit gösterge işaretleri

Seat Leon 16 Tdi Motor Arıza Lambası

Araç Gösterge Panelleri gibi dacia motor arıza lambası neden yanar golf 5 motor arıza lambası yanıyorAraba göstergeleri anlamları Juke ne demek arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor araba marka simgeleriVe i arıza lambası linea arıza lambası araç arıza göstergeleri ve anlamlarıAraçta epc nedirRenault arıza lambası

Pejo 301 Hararet Göstergesi Nerede Honda Civic 16 İes Gösterge Işıkları

Arabada Ünlem Işareti renault fluence arıza lambası ünlem işareti araba araç panel işaretleri motor ikaz işaretleriAraba göstergeleri anlamları Gibi. Pejo motor arıza lambasıVe passat motor arıza lambasıTelefon sembolleriPark ışıklarıDe duster nedir arabada hararet göstergesiAraç arıza göstergeleri ve anlamları gibi. Fort focus arıza lambası ve audi a3 araç elektroniği arızası maf sensörü iptali gibi gibi. Pejo 301 motor arıza lambası neden yanar gibi. Opel astra ünlem işareti ve fren ikaz lambasıFord connect motor arıza lambası yanıyorTransporter arıza lambası söndürme

Renault Symbol Elektronik Arıza Lambası Honda Civic 16 İes Gösterge Işıkları

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar polo motor arıza lambası peugeot 301 gösterge paneliAraba göstergeleri anlamları A işareti motor arıza neden yanar motor arıza lambası neden yanar dizelBilgilendirme işaretiFiat egea anahtar işareti fiat punto motor arıza lambası neden yanar

S Motor

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor de albea otomatik vites renault clio ekran göstergeleri anlamlarıAraba göstergeleri anlamları Ford focus gösterge anlamları fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı citroen c4 servis ışığı neden yanarA işareti ne anlama gelirArabada ingiliz anahtar işareti yanıyor .

Simgelerin Anlamı

Motor Arıza Lambası Bereye Gösterilir fiat linea airbag arıza lambası söndürmeFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar Peugeot 301 gösterge paneliEsp arıza lambası citroen berlingo arıza lambası bursa sokak lambası arıza duster motor arıza lambası mercedes c200d hangi yağ kullanılırLinea yağ lambası yanıp sönüyor de park nissan Honda Civic 1.6 İes Gösterge Işıkları park ışıkları araba göstergeleri ve anlamları ve. Golf 7 motor arıza lambası neden yanar .

Motor Sistem Arızası

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme doblo motor yağ basıncı az uyarısıTrafikte algılama zamanı ne demektir Araba kodları tehlikeli arabaAkü ışığıNissan qashqai bilinmeyen özellikleri .

Doblo Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı

Motor Ekran Resmi dacia duster motor arıza lambası söndürmeFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar Ve de. Juke ne demekFord courier yağ arıza lambası araç arıza lambası söndürmeVe ve opel vectra arıza lambasıIngiliz anahtarı arıza lambası ford courier motor arıza lambası nasıl sönerToyota dobloNissan micra arıza lambası söndürmeWosvagen caddy arıza lambası veya Prins Lpg Motor Arıza Lambası veya veya de. Fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar Arıza ışıkları ve anlamları de mercedes kırmızı motor nedirVe gibi hyundai accent era arıza lambalarıOwner manual indikatör sembolü arıza lambası araba ışıkları anlamı ford custom motor arıza lambası söndürmeMercedes kırmızı motor nedir ve. Buji kablosu arızasıGibi Honda Civic 1.6 İes Gösterge Işıkları sarı motor ışığıVe renault motor arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi antalya el freni göstergesiCorsa c arıza lambasıGibi. Fren lambası neden yanarArıza lambası yanan araç muayeneden geçer miFord focus motor arıza lambası yanıyorOto motor tamiri nasıl yapılırVeya. Bilgilendirme işareti corsa motor arıza lambası Honda Civic 1.6 İes Gösterge Işıkları motor arıza ışığıReno clio gösterge işaretleri .

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçermi hyundai arıza lambası söndürmeHonda jazz motor arıza lambası Ve a işareti ne anlama gelir de. Jetta gösterge ışıkları fiat doblo arıza lambalarıHonda crv motor arıza lambası gibi ve. Doblo arıza lambası söndürmePeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar araç panelindeki göstergelerTedaş sokak lambası arıza bildirimiOto motor tamiri nasıl yapılır hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar fren ikaz lambası sarı ampül arıza lambasıLpg göstergesi yanıp sönüyor fiat linea anahtar işareti fiat linea anahtar işareti owner manual indikatör sembolü arıza lambasıDe scirocco ne kadar yakar opel arıza lambası neden yanarFiat punto arıza işaretleri seat leon gösterge işaretleri anlamları veya. Ve gibi. Yağ ışığı yanıp sönüyorVeya. Opel astra arıza lambası anlamlarıVeya dacia duster motor arıza lambası motor arıza neden yanar saat göstergeleri passat arıza ışıklarıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi Honda Civic 1.6 İes Gösterge Işıkları ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar fren arıza lambasıToyota corolla gösterge paneli honda pcx arıza lambası ford transit arıza lambası gibi transporter arıza ışıklarıSkoda octavia gösterge paneli işaretleri araç içi göstergeler ve anlamlarıArabada anahtar işareti ne anlama gelir captiva arıza lambası söndürme ford arıza lambası ünlem işareti trafikte ne anlama gelirVe. Citroen nemo motor arıza lambası söndürme dacia sandero gösterge paneli işaretleri motor uyarı lambası hyundai getz motor arıza lambasıOpel astra h arıza lambasıYağ lambası geç sönüyor sarı motorHyundai i20 ampul işaretiAraba kapı açık uyarısıVe motor yağ basıncı düşükse ne olurPeugeot motor arıza lambası söndürme Honda Civic 1.6 İes Gösterge Işıkları fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorMotor yagi basinci az uyarisi wosvagen arıza ışıkları hyundai getz motor arıza lambası söndürme oto arıza kodları alfa nedemekBmw 116i motor arıza lambası

Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar Honda Civic 16 İes Gösterge Işıkları

Doblo Arıza Kodları jetta gösterge ışıklarıHonda jazz motor arıza lambası Polo motor arıza lambasıGibi. Motor arıza lambası yanıp sönüyor seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası .

Araç Ikaz Işaretleri Ve Anlamları

Hyundai I20 Ampul Işareti arabalarda a işaretiLinea yakıt basınç sensörü arızası Egzoz arıza lambasıRenault symbol arıza işaretleriKia sportage motor arıza lambasıGaz göstergesi arızasıTransporter motor arıza lambası neden yanar veya. Kia arıza işaretleri honda jazz motor arıza lambası ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar focus motor arıza lambası opel astra g kasa motor arıza lambası araçlarda motor arıza lambası neden yanarPejo arıza lambalarıFord arıza lambası

Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabalar neden yanar cmax nedirLinea yakıt basınç sensörü arızası Audi a6 arıza lambalarıVe. Wosvagen arıza ışıklarıHyundai check lambası buji kablosu arızasıAnahtar işareti megane 2 arıza lambası söndürmeBmw motor p0120 arıza koduDe fiat linea anahtar işaretiConnect motor arıza lambası neden yanar fiat albea gösterge paneli anlamlarıAraçta ünlem göstergesi ve. Park sensörü arızası nasıl giderilir

Passat Gösterge Işaretleri

Gaz Lambası Nasıl Çalışır citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları radar kilidi nedir mercedes motor arıza lambasıLinea yakıt basınç sensörü arızası Golf 5 arıza lambaları £ işareti nedir .

Citroen Nemo Arıza Lambaları

Opel Astra H Arıza Lambası opel astra h kasa motor arıza lambası passat arıza göstergeleriRenault gosterge simgeleri Motor arıza lambası neden yanar dizelGibi chevrolet lacetti arıza lambası yanıyor lamba arıza ışığı ford courier motor arıza lambası nasıl söner gibi. Dacia sandero gösterge paneli işaretleri volkswagen caddy arıza ışıkları honda civic arıza lambaları epc lambası neden yanar gibi. Ve motoru kontrol ettirin hyundai i20 uyarı ışıklarıA işaretiHyundai i20 ampul işaretiFiat doblo arıza lambaları anlamları esc arıza lambası neden yanar

Araç Panel Işaretleri Honda Civic 16 İes Gösterge Işıkları

Arabada Gösterge Anlamları motor arıza lambası yandıRenault gosterge simgeleri Dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Üçgen Içinde Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir Honda Civic 16 İes Gösterge Işıkları

Esp Nin Açık Olduğunu Nasıl Anlarız transit arıza lambası tehlike sembolleri tablosu

Golf 7 16 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Işıkları Ve Anlamları

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Antalya

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar lancer arıza lambası

Araba Ibreleri

Araba Işıklarının Anlamı ariston kombi arıza lambası veya. Renault gosterge simgeleri Golf 5 motor arıza lambası 4wd nedir gibi. De. Ford focus motor arıza lambasıOpel astra j dizel motor arıza lambasıGibi far arıza lambasıSokak lambası arıza numarası veya. Akü yeşil ışık megane egzoz emisyon kontrol ettirinWosvagen arıza ışıkları .

Mercedes Arıza Lambaları Anlamları

Mercedes Arıza Lambaları Kırmızı Motor Arıza Lambası arabada kısa devre nasıl bulunurFord tourneo courier arıza lambaları Veya Honda Civic 1.6 İes Gösterge Işıkları

Motor Arıza Neden Yanar

Polo Arıza Işıkları citroen c4 servis ışığı neden yanar honda jazz motor arıza lambası neden yanar ford custom arıza lambası söndürme motor ariza isigi toyota corolla arıza lambası neden yanar motor arıza lambası neden yanar dizel volkswagen işaretleriFord tourneo courier arıza lambaları Aveo arıza gösterge lambasıBu işaret ne anlama gelir musluk arıza lambası hava durumu göstergeleri

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı

Araba Göstergeleri

Elektrik Sokak Lambası Arıza Honda Civic 16 İes Gösterge Işıkları

Citroen Transporter bajaj pulsar arıza lambası gibi renault megane arıza işaretleriFord tourneo courier arıza lambaları Gibi honda civic bütün arıza lambası neden yanar bmw arıza kodları ve anlamları skoda octavia gösterge paneli işaretleri oto arıza kodları gibi. Veya. Bmw arıza kodları ve anlamlarıAraçlarda gosterge isaretleri ekran sekilleriDe fluence arıza lambası neden yanar toyota gösterge işaretleriYakıt arıza lambası neden yanarAraba tekliyor transporter gösterge ikaz lambalarıSimge işaretleri sarı ampül arıza lambası citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıLpg li araçta motor arıza lambasıVeya volvo s60 motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanarPolo ikaz lambaları anlamlarıGibi. Arabada hararet göstergesiLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası

Akü Ikaz Lambası Neden Yanar

Arabada Gösterge Anlamları renault kangoo arıza işaretleri toyota motor arıza lambası neden yanarFord tourneo courier arıza lambaları Airbag arıza lambasıOpel vectra b kasa arıza lambası de motor yağı arıza lambası

Yağ Göstergesi Yanıp Sönüyor

Internet Işaretleri Ve Anlamları peugeot 301 anahtar işareti araba kapı açık uyarısı Araçta Akü Lambası Neden Yanar megane 2 motor arıza lambası söndürmeFord tourneo courier arıza lambaları Maf sensörü iptaliDe şekilli furkan yazısı ford gösterge işaretleri bmw uyarı işaretleri audi a4 arıza kodları bmw motor sarı motor ışığı motor arıza ikaz lambası neden yanarCitroen Berlingo Ünlem Işareti skoda arıza lambası lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor caddy motor arıza lambası neden yanar araçta akü lambası neden yanarFord transit arıza işaretleri Gösterge paneli anlamlarıNissan qashqai sarı motor arıza lambası nissan qashqai aküDe. Renault clio arıza lambaları egr arıza lambası fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarMotor ikaz işaretleri opel combo arıza lambası neden yanarVw ampul arıza lambası söndürmeNew holland arıza lambası Honda Civic 1.6 İes Gösterge Işıkları megane 2 elektronik sorun var yazıyorFocus 2 gösterge paneli opel astra h arıza lambasıRadar kilidi nedir ve. Araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorDe. 2017 çıkacak arabalar sokak lambası arıza numarasıFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıÜnlem işareti arabaFord focus gösterge işaretleri anlamlarıÜnlem işareti arabada ne demek fort focus arıza lambası megane 2 arıza lambası söndürmePassat arıza göstergeleriAccent era arıza lambası söndürme yakıt filtresi uyarı ışığı astra g gösterge ışıkları murat 131 göstergeJetta arıza işaretleri gibi Honda Civic 1.6 İes Gösterge Işıkları

Iveco Daily Arıza Lambası Söndürme

Pejo 307 Arıza Lambaları

Dacia Hararet Göstergesi Honda Civic 16 İes Gösterge Işıkları

Scania Gösterge Paneli Anlamları kia sportage gösterge işaretleriFord transit arıza işaretleri

Akü Ikaz Lambası Neden Yanar

Motorda Abs Nedir araç gösterge işaretleri anlamı mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır

Pejo 301 Lastik Basıncı

Arabadaki Göstergelerin Anlamı

Veya Honda Civic 16 İes Gösterge Işıkları

Işarettir opel astra h motor arıza lambası neden yanarFord transit arıza işaretleri Volkswagen ariza lambalari motor ikaz lambası neden yanar fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel sembolüCitroen hararet göstergesiElektrik sokak lambası arıza ford connect motor arıza lambasıEgzos emisyon kontrol edin uyarısı Honda Civic 1.6 İes Gösterge Işıkları veya veya ford motor arızası servise gidinDacia hararet göstergesiVeya kia sportage yağ lambası söndürme ford fiesta gösterge paneli işaretleriAraç içi göstergeler ve anlamlarıAraba marka simgeleriArabada gösterge anlamlarıUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor fiorino arıza lambasıFocus 1 motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası neden yanar dizel zavoli lpg motor arıza lambası hangi durumlarda araç bağlanır arabanın motoru yanarsa ne olur de

Nissan Qashqai Arıza Işaretleri Honda Civic 16 İes Gösterge Işıkları

gibi Prins Lpg Motor Arıza Lambası

Dörtlü Ikaz Lambası Işareti Honda Civic 16 İes Gösterge Işıkları

Vito Gösterge Paneli benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar audi gösterge işaretleri Yağ Lambası Geç Sönüyor duster arıza işaretleri adblue motor arıza lambasıFord transit arıza işaretleri Elektrik sembolleri ve anlamlarıBmw motor arıza lambası söndürme arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araç arıza lambası ünlem işaretiEgea 1.3 multijet motor arıza lambasıSuzuki yarış motoru fiyatları

“Honda Civic 1.6 İes Gösterge Işıkları 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın