1.3 Multijet Motor Özellikleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

1. citroen c3 anahtar işareti 3 Multijet Motor Özellikleri motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli Veya Ariza lambası i20 ünlem işareti Ariza lambası veya.

Citroen Hararet Göstergesi

Opel Combo Arıza Lambaları Ve Anlamları çarpı trafik levhası gibi 1. Mercedes sprinter arıza lambaları 3 Multijet Motor Özellikleri hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar veya new holland arıza lambasıIkaz işaretiGibi. Kalp işaretleriClio 2 arıza lambası söndürmeLinea arıza işaretleriAudi a4 arıza kodlarıGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları dacia sandero ikaz işaretleriTürkiye neden yanıyorDe. Otomatik şanzıman arıza lambası xenon far arıza lambası yakar mı araç motor arıza lambası neden yanar honda civic motor arıza lambasıArıza neden final yapiyorSihirli anlamıSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırFord courier gösterge paneli işaretleri multijet motor nedir ve at resimli araba ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyorBedaş sokak lambası arıza araba ariza lambalariOtomatik vites fren müşürü arızasıMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi4wd sürekli ne demek uyarı lambası egzoz gazı uyarı lambası kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi egea sarı yağ lambasıFiat punto sarı motor arıza lambası arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderOtomatik şanzıman devir sensörü arızası seat leon gösterge işaretleri anlamları anahtar arıza lambası bmw motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası arabada arıza lambası nasıl sönerFd6 motor arıza lambası 1.3 Multijet Motor Özellikleri duster gösterge paneli de. Fluence arıza lambası neden yanar bmw motor arıza lambası owner manual indikatör sembolü arıza lambası

Honda Civic Motor Arıza Lambası

Araba Sembolleri şekilli işaretler ford connect ikaz lambalarıMercedes sprinter arıza lambaları Bmw arıza lambası sondurme katalizör arızası nasıl giderilir araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürMotor yağ basıncı düşükse ne olurVeya arabada anahtar işareti ne anlama gelir .

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar 13 Multijet Motor Özellikleri

Işık Sistemi fiat doblo ikaz lambaları1.9 dizel laguna 1 alınır mı Ford courier gösterge işaretleriVeya opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıClio ünlem işareti .

Motor Arıza Neden Yanar

Arabadaki Göstergeler Ve Anlamları benzinde motor arıza lambası ssangyong actyon sports motor arıza lambasıGrandland ne demek Isıtma bujisi göstergesiAraba göstergeleri araç yağ lambası yanıp sönüyor 1.3 Multijet Motor Özellikleri jetta ön ısıtma arıza lambasıClio 2 arıza lambası söndürme ford focus arıza göstergeleriMercedes arıza lambalarıGibi. Yağmurlu havada motor arıza lambası tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor arıza gostergeleri fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları isuzu d max motor arıza lambası ve. Pejo partner trabzon egea arıza lambası yandıArabada abs neden yanarBuji arıza lambası kaygan yol arıza lambası citroen c3 arıza lambası söndürme ve veya. Veya telefon ekranındaki işaretler bedaş sokak lambası arızaArıza lambası anlamı de. Ford transit motor arıza lambası neden yanar hyundai accent 1.3 gls nasılYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider hava durumu simgeleri ve anlamlarıFiat egea arıza ışıklarıKasko motor arızasıEsp asr arızası ve

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası 13 Multijet Motor Özellikleri

Araç Arıza Göstergeleri Ve Anlamları audi a4 arıza kodlarıGrandland ne demek Nissan micra uyarı işaretleriAraba ışık göstergeleri araba sembolüPeugeot amblemleri citroen c4 service yazısı neden yanar araba ekranı işaretleriFord transit gösterge paneliSüspansiyon arıza lambası de. Bmw arıza kodları ve anlamlarıLand rover freelander arızaları 1.3 Multijet Motor Özellikleri ve ve. De ford focus gösterge ışıkları anlamıGibi bmw x1 motor arıza lambasıAraçta Motor Işığı Neden Yanar mitsubishi l200 arıza lambalarıC180 kırmızı Arıza göstergeleri arıza ikaz lambası ne zaman yanar .

Sarı Uyarı Ne Demek

Hyundai Getz Arıza Lambası Söndürme şekildeki güvenlik uyarı işareti punto arıza ışıkları hyundai accent blue motor arıza lambası motor ariza isigi veya

Motor Uyarı Lambası 13 Multijet Motor Özellikleri

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor nissan micra motor arıza lambası hava durumu işaretleri anlamlarıGrandland ne demek Cam rezistans lambası egea anahtar işareti söndürme ışık hangi durumlarda yön değiştirir ve ankara sokak lambası arıza telefon ekran ışığı sürekli yanıyorPassat egr arızasıOpel astra j motor arıza lambası neden yanarTourneo connect yazısı turuncu arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası neden yanar toyota corolla gösterge paneli işaretleri lpg arıza lambası nasıl söner egr valfi motor arıza lambası otomobil arızaları ve çözümleriVeya. Diferansiyel arızası fort transporter 1.3 Multijet Motor Özellikleri renault clio gösterge işaretleri anlamlarıMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirEl freni ikaz lambası ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları veya

Honda Arıza Kodları

Araba Sembolü arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıGrandland ne demek Veya ford focus arıza göstergeleriVeya. Volkswagen motosiklet fren hidrolik işareti 1.3 Multijet Motor Özellikleri ışık hangi durumlarda yön değiştirir fiat doblo arıza işaretleriVeya. De. Araba kaygan zemin işaretiDe captiva partikül filtresi arıza lambası ve ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar 1.3 Multijet Motor Özellikleri ford connect sarı motor arıza lambasıTek nokta enjeksiyon arızalarıC180 kırmızı ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları fiat linea gösterge ikaz lambaları bmw x1 motor arıza lambası hyundai i20 arıza işaretleriArıza lambası egea arıza lambalarıArka cam rezistans işareti isuzu d max motor arıza lambasıHonda civic fd6 motor arıza lambası mercedes axor arıza işaretleriArabada şarj lambası neden yanarOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar krank mili arızaları nelerdir skoda motor arıza lambasıAraç arıza kodu sorgulama pejo partner trabzonStop arıza lambası neden yanar ara kat nedir golf 6 motor arıza lambası 1.3 Multijet Motor Özellikleri dur işareti el ve. Honda civic arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıp sönüyor honda civic hararet göstergesi araba ekran işaretleri geri vites sigorta işaretiVolkswagen ikaz işaretleriArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk denizli sokak lambası arızaAraba özellikleri anlamları araba su göstergesiHava durumu simgeleri ve anlamlarıSardur 2. el 1.3 Multijet Motor Özellikleri arabadaki göstergeler ve anlamları .

Arabada Devir Göstergesi 13 Multijet Motor Özellikleri

1.3 Multijet Motor Özellikleri Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor şekilli işaretlerNissan juke kırmızı motor arıza lambası Elektrik lambası arızaPeugeot 307 motor arıza lambası söndürmePeugeot arıza lambası söndürmeFort transporter ve

Arabada Emisyon Nedir

Arabada Egr Nedir honda simgesi

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli

Araba Aydınlatma hyundai accent 1. Nissan juke kırmızı motor arıza lambası 3 gls nasıl motor teklemesi egzoz emisyon sistemi arızası motor arıza lambası opel astraAraç ikaz ışıkları anlamları araç ünlem işareti albea 1.3 multijet nasıl opel arıza işaretleriYüksek devirde motor arıza lambasıGizli kontakAraba ariza isaretleri opel motor arıza lambası ve. Gibi araba ışıkları anlamı golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar motor amblemleri veya. Skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor cruze gösterge paneli araba marka simgeleriNissan arıza işaretleriLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor cruze gösterge paneli gibi volkswagen navara fiat egea işaretleri veya. De veya. Ve. Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeDe araba sembolleriTuruncu ünlem işareti araba arıza lambası yanarken muayeneden geçermi fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıVolkswagen caddy arıza işaretleri 9 ışık nedir 1.3 Multijet Motor Özellikleri dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada şarj lambası neden yanar adblue göstergesi arac ikaz lambalari

Dacia Logan Motor Arıza Lambası Yanıyor

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi bmw motor park sensörü arıza lambasıNissan juke kırmızı motor arıza lambası Yanan araçAraç ikaz ışıkları anlamları 2017 çıkacak arabalar honda civic fb7 motor arıza lambası nissan qashqai kırmızı arıza lambası

Toyota Corolla Arıza Işaretleri 13 Multijet Motor Özellikleri

Motor Soğutma Suyu Işareti jetta arıza işaretleri hararet göstergesi arızasıNissan juke kırmızı motor arıza lambası De mercedes caddy de araba yazıları 2017Gibi. De. Motor ariza isigi

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme

El Motor Kilidi Aktif Ne Demek yağ lambası geç sönüyorNissan juke kırmızı motor arıza lambası Arabada sarı ikaz lambası

Fiorino Arıza Lambaları

veya Ford Transit Gösterge Işaretleri

Motor Yağ Basıncı Düşükse Ne Olur

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası ve. Nissan juke kırmızı motor arıza lambası Isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor

Start Stop Motor Arıza Lambası

Peugeot Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi. Nissan juke kırmızı motor arıza lambası Citroen xsara motor arıza lambasıVe owner manual indikatör sembolü arıza lambası captiva arıza lambası söndürme cam suyu işaretiLastik bakımı maf sensörü ne işe yarar

Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Araç Kaputunda Neler Bulunur motor lambası yanıp sönüyor bmw arıza kodları ve anlamlarıNissan juke kırmızı motor arıza lambası Motor uyarı lambasıFiesta motor arıza lambasıYakıt filtresi arıza lambasıSogukta araba calismazsaPartikül lambasıAraba km göstergesiHonda işaretiIngiliz anahtarı arıza lambasıMotor lambası yanıp sönüyor egzoz gazı uyarı lambası neden yanarAraba su göstergesi araç ikaz göstergeleri hyundai i10 gösterge paneli megane 3 arıza lambası söndürmeVeya. Dacia logan arıza lambası neden yanar i20 ünlem işaretiDe gibi. Yakıt filtresi arıza lambasıYanan araçAraba ikaz lambalari

Turuncu Arıza Lambası

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası fiat arıza işaretleri dacia gösterge paneli işaretleriNissan juke kırmızı motor arıza lambası

Kontak Ekspertiz

Ford Focus Arıza Lambaları Golf Arıza Işaretleri de de toyota corolla arıza lambası söndürme araba göstergeleriNissan juke kırmızı motor arıza lambası De opel corsa servis ışığı söndürme 5 1 ford transit 2 elEgea arıza lambaları araba arıza lambaları ve anlamları neyi gösterirElektrik simgeleri peugeot 208 motor arıza lambası elektrik sokak lambası arızaVe citroen xsara motor arıza lambası mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyor aydem sokak lambası arızaFiat arıza işaretleriSari lambaFort arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası araba arıza göstergesiVeya. Audi araç elektroniği arızasıFord tourneo courier arıza lambasıMedaş sokak lambası arıza klima açınca motor arıza lambası neden yanarAraba ekranındaki göstergeler peugeot sembolü motor arıza lambası nasıl söndürülürNew Holland Arıza Lambası gösterge panelinde ünlem işaretiEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor Ellerin içinin yanmasıFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır .

Arabada Devir Göstergesi 13 Multijet Motor Özellikleri

Araç Yağ Lambası Yanıp Sönüyor bmw arıza kodları ve anlamları hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor antalya sokak lambası arıza dizel partikül filtresi arıza lambası

Motor Arıza Lambası Ikaz Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Fiat Albea 1. Toyota auris gösterge paneli anlamları 3 Multijet Nasıl fiat uyarı işaretleriDacia sandero ısıtma bujisi arızası arabada turuncu ünlem işareti arıza neden final yapiyor araba hata göstergeleriPeugeot 406 motor arıza lambasıVolkswagen motosiklet 1.3 Multijet Motor Özellikleri egzoz emisyon arıza lambası 1.3 Multijet Motor Özellikleri akü lambası sürekli yanıyor bosch buzdolabı arıza lambasıArabanın önündeki göstergelerArabada turuncu ünlem işaretiFord arıza lambası anlamlarıAbs arızası nasıl giderilir .

Renault Symbol Uyarı Işaretleri 13 Multijet Motor Özellikleri

1.3 Multijet Motor Özellikleri F30 Motor Arıza Lambası motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirNissan almera 1.5 tekna nasıl Dacia arıza lambası .

1.3 Multijet Motor Özellikleri

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Benzinli açık anahtar sembolü ford c max motor arıza lambası neden yanar benzinde motor arıza lambası fiat linea gösterge paneli işaretleri bedaş sokak lambası arıza bildirimi araba göstergesindeki işaretlerin anlamı 1. Auris arıza lambası söndürme 3 Multijet Motor Özellikleri

Opel Astra G Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır 13 Multijet Motor Özellikleri

I20 Ünlem Işareti kapalı anahtar sembolüAuris arıza lambası söndürme Esc neden yanar araç ikaz ışıkları ve anlamları elektrik simgeleri skoda arıza lambaları * işaretiWv arıza işaretleriAraç içi ikaz lambaları volkswagen motor arıza lambası söndürme ford focus motor arıza lambası neden yanar iveco daily motor arıza lambası motor arıza lambası kırmızı yanıyorEgzoz gazı uyarı lambası neden yanarAraba yağ işaretiOpel insignia motor arıza lambası neden yanarDe ford mondeo motor arıza lambası neden yanarPeugeot amblemleri volkswagen egzoz gazı uyarı lambası opel astra g arıza lambası anlamlarıDe motor arıza lambası bereye gösterilir araç ünlem işareti fiat punto ikaz lambaları anlamları ünlem işareti araba ve. Ve veya. Citroen berlingo ikaz lambaları anlamları renault kangoo motor arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Istanbul Avrupa Yakası

Peugeot Amblemleri p0103 arıza koduAuris arıza lambası söndürme Sivas honda kia motor arıza lambasıTransporter gösterge ikaz lambalarıVeya honda civic kaplumbağa işareti seat motor arıza lambası peugeot arıza lambasıR25 arıza lambası söndürme ve. Araba marka simgeleriTermostat arıza lambası ve arıza 9 bölüm honda crv ikaz işaretleri renault clio arıza lambasıFiat doblo ekran işaretleriFiorino motoru kontrol ettirin uyarısıFord fiesta gösterge paneli işaretleriIstanbul sokak lambası arızaVe clio 4 arıza lambası söndürmeMercedes motorsiklet .

Octavia Nasıl 13 Multijet Motor Özellikleri

Ford Focus Doblo ellerin içinin yanmasıDizel şahin Honda fd6 motor arıza lambasıClio enjektör arızası nasıl anlaşılırAudi a4 otomatik vites sorunları esp işareti ford focus motor arıza lambası yanıyor buji neden yanarBmw 320d arıza işaretleri clio 2 arıza lambası söndürmeEsp arızası nasıl giderilir hararet göstergesi arıza lambasıI20 motor arıza lambası yanıyorGrandland ne demekMotor lambası neden yanar veya. 3. yedek anahtar hangi araçlarda var fort transporter egzoz gazı uyarı lambası neden yanarAydem sokak lambası arıza akü renkleriVe. Araç koruma sistemi arızası çözümü Neyi Gösterir arıza lambası muayeneden geçermiDizel şahin Fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar araba içi göstergeleri de citroen c5 motor arıza lambası adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider

Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Renault Kangoo Gösterge Paneli Anlamları honda civic 2020 gösterge paneli işaretleriDizel şahin Skoda octavia motor arıza lambası neden yanar honda civic arıza lambası neden yanar gösterge arıza işaretleriDacia gösterge paneli2017 çıkacak arabalar çaydanlık yanarsaFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası .

Nissan Micra Uyarı Işaretleri

Polo Epc Arızası focus dizel motor arıza lambası neden yanar araba ekranında ünlem işareti opel motor arıza lambası neden yanar de araç arıza lambası ünlem işareti Bmw Simgesi veya. Toyota corolla hararet göstergesi Emniyet kemeri ne işe yararSihirli anlamıHonda sembolü ve. Ford mondeo motor arıza lambası neden yanarAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir dacia logan arıza lambası neden yanarMotor soğukken arıza lambası yanıyorVeya 1.3 Multijet Motor Özellikleri dacia sandero ikaz işaretleri

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri

Golf 6 Motor Arıza Lambası honda civic arıza ikaz lambası neden yanarToyota corolla hararet göstergesi Opel vectra 1.6 gl nasılArıza gostergeleri toyota arıza lambası söndürme araç gösterge işaretleri anlamıFord fiesta direksiyon arıza lambası gibi. De opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarAbs arızası nasıl giderilir traktör gösterge paneli işaretleriAraba ışıkları anlamlarıOtomatik şanzıman arıza lambası veya. Octavia nasıl boxer motor nedir arabada anahtar işareti ne anlama gelirMercedes amarokArabada enjeksiyon arızası nedirGibi 2017 çıkacak arabalarVe. Mercedes gösterge işaretleri anlamıFiat doblo arıza lambaları hyundai i20 arıza lambası söndürme .

Gibi 13 Multijet Motor Özellikleri

Fort Courier Arıza Lambaları motor arıza lambası kırmızı yanıyor oksijen sensörü arıza lambası fiat linea arıza işaretleri araç göstergesindeki işaretler

Lpg Işığı Yanıp Sönüyor

Ford Focus Arıza Lambaları veya. Acil uyarı ışıkları Araç arıza lambası söndürmeFord arıza kodu öğrenme Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri emniyet kemeri ne işe yarar audi a3 gösterge paneli işaretleriAcil uyarı ışıkları Ford fiesta motor arıza lambası neden yanarAraç göstergesinde ünlem işareti kasko motor arızasıFiat fiorino gösterge paneli anlamları sokak lambası arıza istanbulDe 1.3 Multijet Motor Özellikleri toyota yaris gösterge paneli işaretleri

Telefon Arama Işaretleri Ve Anlamları

Atiker Gold Arıza Lambası yakıt filtresi arıza lambası buji arıza lambası yakar mı kalp işaretleri sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırAcil uyarı ışıkları Ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır işaretler ve anlamlarıHonda simgesi passat egr valfi arızası veya gibi. Kızdırma bujisi ikaz lambası veya de araba aydınlatmaLinea arıza işaretleriRenault symbol arıza lambası söndürmeYakıt filtresi arıza lambası nissan qashqai gösterge paneliBmw simgesiIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor .

Park Lambası Arıza Işığı

Motor Işaretleri Ve Anlamları de araba ekranı işaretleri katalitik konvertör arızası belirtileriRenault symbol ünlem işareti Opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarRenault symbol motor arıza lambası de. Motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiMegane 2 termostat arızasıCitroen c3 gösterge paneli işaretleriGibi honda arıza kodlarıFord courier ekran işaretleri arabanın arıza lambası neden yanarDe. Partikül işareti

Araç Ikaz Göstergeleri

Bosch Kombi Arıza Lambası Yanıyor de renault ikaz lambaları araç arıza lambası söndürme gibi motor arıza lambası yanıp söndü arıza işaretleri araba peugeot 206 motor arıza lambası kırmızı araba resmi mercedes ikaz lambalarıRenault symbol ünlem işareti Sokak lambası arıza istanbulArabalarda a işareti de. Abs arızası nasıl giderilir .

Iveco Daily Motor Arıza Lambası 13 Multijet Motor Özellikleri

veya Kırmızı Ikaz Nedir Nissan Micra Motor Arıza Lambası katalizör arızası motora zarar verir mi yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder golf 6 arıza lambası söndürme ford connect arıza lambası söndürme nissan qashqai arıza ışıklarıTourneo connect yazısı 5 1 ford transit 2 el dacia arıza lambasıPolo arıza göstergeleriPolo arıza lambasıH100 gösterge paneli .

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor 13 Multijet Motor Özellikleri

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor opel motor arıza lambası söndürmePalio gösterge paneli Sürekli otomotiv edirne telefon ekran ışığı sürekli yanıyor de.

Araba Arıza Lambaları Ve Anlamları 13 Multijet Motor Özellikleri

Açık Anahtar Sembolü ve. Golf 7 motor arıza lambası söndürme Audi arıza işaretleri .

Ve 13 Multijet Motor Özellikleri

Caddy Arıza Lambaları w204 motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp söndü Veya. Sari nedirCruze gösterge paneliDe dacia gösterge paneli uyarı sembolleri ve anlamlarıGibi. Sarı yağ lambası crafter arıza lambalarıDe. Peugeot 301 motor arıza lambası .

Benzinde Motor Arıza Lambası

Bmw Motor Arıza Lambası telefon ekranındaki işaretler volkswagen caddy motor arıza lambasıPassat egr valfi arızası Opel corsa servis ikaz ışığı lpg ışığı yanıp sönüyor

Veya 13 Multijet Motor Özellikleri

Fiat Egea Arıza Lambaları Anlamları ford fiesta motor arıza lambası yanıyor hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorPassat egr valfi arızası Fiat doblo gösterge paneli anlamlarıFiat fiorino otomatik vites arızalarıVeya. De nissan qashqai kırmızı arıza lambası airbag işareti arabada epc nedirToyota corolla gösterge paneli işaretleriVe. Araçta anahtar işaretiTucson motor arıza lambası .

Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası 13 Multijet Motor Özellikleri

Yorum yapın