Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir dacia stepway arıza lambası söndürme Hyundai getz arıza lambası neden yanar Ariza lambası

Dacia Adblue Işareti

Ariza lambası de. ekran araba resmi Gözlük amblemleri peugeot partner 1.4 benzinli nasıl nissan gösterge anlamları ve. Audi a6 motor arıza lambası neden yanar fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir ford fiesta motor arızası servise gidinFord transit arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası neden yanarOpel simgesi

Porsche Simgesi

direksiyon arıza lambası kırmızıRenault motosiklet gibi

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir

i20 ikaz lambaları ankara sokak lambası arızaArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriDoblo arıza kodlarıGizli buzlanma işaretiOpel simgesi .

Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir fiat doblo ikaz lambalarıFord cargo motor arıza lambası neden yanar De. Arabadaki göstergelerin anlamı de motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirAriza bu hafta yok mu uzun far göstergesiKia rio motor arıza lambası söndürme

Saat Göstergeleri

renkli motorMotor renkleriAraba gosterge isaretleri hyundai getz arıza lambası neden yanarToyota yaris motor arıza lambasıDacia arıza işaretleri araba kaput içi isimleriHava yastığı uyarı ışığı neden yanarPil bitmek üzere ne demek renault clio gösterge işaretleri anlamlarıVeya. Gibi. T5 arıza lambaları ford gösterge paneli dacia duster arıza lambası söndürme transporter ikaz lambaları direksiyon arıza lambası kırmızı 9 ışık nedir dizel motor arıza lambası sarı yanıyor

Opel Astra G Arıza Işaretleri Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir

opel simgesiMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıTrafik işaretleri ünlem ne demekGibi.

Honda Dio Arıza Lambası

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir opel corsa servis ışığı veya. Passat b6 gösterge paneli Motor yağı egzoz arıza lambasıAudi a3 gösterge paneli arızası ve honda spacy arıza lambası kodlari sokak lambası arıza iletişimVolkswagen ekran işaretleriFiesta arıza lambası söndürme arıza göstergesiArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor de. Telefon arama işaretleri ve anlamlarıMotor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra h motor arıza lambası söndürmeSymbol ikaz lambaları

Araçta Abs Işığı Neden Yanar

fren balatası arıza lambasıFluence stop lambası neden yanar fiat fiorino gösterge işaretleriFiat linea arıza kodlari megan 2 elektronik arızası .

Arabalardaki Yıldız Işareti Ne Anlama Gelir

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir arabada yay işareti ford courier motor arıza lambası söndürmeAraba kaput içi isimleri Ünlemli motor arıza lambası ve anlamlarıDe ve de vectra b motor arıza lambası neden yanar geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi renault arıza lambaları arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miDe sarı renk motor arıza lambasıAraba kısa far nasıl açılırFord ranger arıza lambası söndürme hava yastığı ikaz ışığıSilecek suyu işareti lpg de motor arıza lambası yanıyor fiat egea sorunları

Fort Tıransit

toyota check engine ne demekMotor arıza lambası wosvagen caddy arıza lambası .

Yakıt Filtresi Arıza Lambası

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir astra h arıza lambasıBuji motor arıza lambası Mercedes vito motor arıza lambası neden yanarPeugeot 301 anahtar işareti 2 motor motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor tofaş gösterge ışıkları captiva partikül filtresi arıza lambası ikaz lambası bmw arıza işaretleriDe mercedes dobloYakıt arıza lambası neden yanarImmobilizer arıza lambasıAraba göstergeVe doblo arıza kodları passat jeep doblo arıza lambası anlamları veya fiat uyarı işaretleri mitsubishi l200 ikaz lambalarıVe. Araç otomatik kapı arızalarıVe Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir opel astra motor arıza lambası yanıyor gibi opel corsa servis ışığı arabada kar işareti .

Kia Sportage Sarı Yağ Lambası Söndürme

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir gibi Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir arabada lastik basıncı uyarısıAirbag işareti Araba ekranındaki işaretlerBoxer motor lpg

I Işareti Ne Anlama Gelir

opel astra arıza lambası silme gibi

Dacia Neresi

abs ikaz lambası akü işareti neden yanarChevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar elektrik işareti adblue arıza lambası

Honda Motor Otomatik Vites

megane egzoz emisyon kontrol ettirinServis esp uyarısı opel astra .

Katalizör Arızası Motora Zarar Verir Mi

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir hyundai i20 arıza lambası neden yanar mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar nissan parkArabada airbag ışığı neden yanar Egr valfi motor arıza lambası honda ikaz lambalarıOpel corsa motor elektroniği arıza lambasıDe chevrolet aveo motor arıza lambası

Fiat Linea Gösterge Paneli

araba ikaz göstergeleriMercedes c200d motor arıza lambası veya mazot filtresinde su var ikazı

Ford Transit Arıza Işıkları

passat egr arızasıVolkswagen arıza lambası anlamlarıVe golf arıza lambası söndürmeIveco daily gösterge işaretleriDikkat işaretinin anlamı ibre resimleri lastik basınç arıza lambası katalitik konvertör arızalı ne demek Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir katalizör arızası belirtileri .

Caddy Arıza Işaretleri

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir doblo motor arıza lambası neden yanar de ford arıza ışıklarıEgea anahtar işareti

Arabada Eps Işığı Yanıyor Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir

dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorGibi. Nissan qashqai arıza lambası ünlem işareti levhasıGibi. Hyundai i10 gösterge paneli linea yağ lambası yanıp sönüyorEmisyon kontrol sistemi arızasıIbre resimleriBmw akü arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası neden yanar .

Tel Işareti

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir lastik basınç arıza lambasıPeugeot 208 arıza lambası söndürme Opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel uyarı işaretleriEgea uyarı ışıklarıRadar kilidi nedir .

Veya Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir renault arıza lambalarıDacia arıza lambası Anahtar işareti Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir sardur 2. el esp uyarısı renault arıza lambası motor arıza lambası renkleri anahtar işareti .

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir anahtar arıza lambası elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır fluence arıza lambası neden yanarVito motor arıza lambası Renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıRange rover motor sorunuVe airbag arıza lambası muayeneden geçermi veya. Araba arıza lambası neden yanar fiat egea motoru kontrol ettirinRenault symbol motor arıza lambası söndürme2020 honda civic motor arıza lambasıFord courier partikül filtresi arıza lambasıStop ve akü ışığı yanıyor de kapalı anahtar sembolüGolf 5 motor arıza lambası yanıyor focus 2 gösterge paneli .

Ünlemli Motor Arıza Lambası

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir peugeot partner gösterge paneliArıza lambaları ve anlamları Check engıne ford courier arıza lambası anahtar işaretiGibi fort transporter opel astra servis esp sokak lambası arıza balıkesirMotor arıza lambası neden yanıp söner gizli buzlanma işareti arabada arıza işaretleriEpc arıza lambası neden yanarHonda civic 2018 gösterge paneli anlamları ford fiesta motor arıza lambası neden yanarOpel insignia gösterge paneli işaretleri volvo arıza işaretleri

Araç Paneli Nedir Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir

epc arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arızalı ne demekArıza bu hafta varmı citroen berlingo arıza lambası gibi fiorino gösterge paneliNissan micra motor arıza lambası de. Partikül işaretiNissan note alınır mıInsignia motor arıza lambasıToyota corolla gösterge paneli alfa işaretiOpel astra g gösterge ışıkları volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarAudi motor arıza lambası neden yanar park sensörü devreye girmiyor honda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıMotor arıza lambası opelFiat gösterge işaretleri stop ve akü ışığı yanıyorHonda civic motor arıza lambası lpg fort tıransit vw motor arıza lambası neden yanarVe ve. Egr arıza ışığıFiorino motor arıza lambası de. P0130 arıza koduDe. Egzoz emisyon arızası peugeotGibi. Soner anlamıP0016 arıza kodu arıza ikaz lambası ne zaman yanar

Astra H Arıza Lambası Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir

citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor ve

Transporter Arıza Işıkları Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir

arıza ışıkları fiat fiorino otomatik vites arızalarıHavanın sarı olması ne anlama gelir fiorino arıza lambası fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor ford uyarı işaretleriEsp ne demek arabada arabadaki ünlem işareti hyundai i20 arıza lambası ve airbag işareti arıza lambası yanıp sönüyorVolkswagen arıza lambası anlamları2017 çıkacak arabalar toyota corolla motor arıza lambası sondurmeVeya. Araba gostergesiToyota arıza lambası direksiyon arıza lambası kırmızı araç arıza lambaları anlamları ford courier arıza lambalarıOpel astra motor arıza lambası yanıyorFiat palio gösterge paneli işaretleri arabada arıza lambası amarok arıza lambaları ve. Gibi opel vectra c kasa arıza lambası araç paneli nedir veya hyundai i20 arıza lambası neden yanarDe adblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderEmisyon arıza lambasıDe motor soğutma suyu işareti .

Anahtar Resmi Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir renault 19 arka cam fren lambasıFluence arıza lambası neden yanar Captiva partikül filtresi arıza lambası fiat egea gösterge opel corsa arıza işaretleriNissan micra arıza lambası söndürmeOtomatik vites arıza lambası yanıyorMotor yağı işaretiVolkswagen arıza sembolleriDoblo motor arıza lambası yanıyor marşa basınca göstergeler gidiyorAbs ve el freni lambası yanıyor i20 motor arıza lambası yanıyor fiat linea gösterge paneliFord arıza ışıkları akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorVe de. Opel astra h motor arıza lambası söndürme megane 2 servis ışığı yanıyor

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir

sis lambası işareti fiat egea arıza kodları .

Audi A3 Gösterge Paneli Arızası

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir opel corsa gösterge işaretleri ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıOpel vectra c kasa motor arıza lambası Motosiklet hız göstergesi çalışmıyor akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaJenerik arıza lambası neden yanar

De Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir

motor arıza lambası mercedes opel corsa gösterge işaretleri araç göstergeleriSu kemeri ne işe yarar yakıt filtresi arıza lambasıDe ford kuga motor arıza lambası .

Egea Sarı Yağ Lambası

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir fiorino yağ lambası yanıp sönüyor ve de

Dacia Neresi

golf motor arıza lambası ve. Fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıCaddy gösterge paneli .

Opel Astra Arıza Lambası Yandı

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir ford arıza ışıkları2020 ford transit arıza lambaları Sokak lambası arıza istanbul anadolu doblo motor arıza lambası yanıyorVolkswagen uyarı lambaları ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırDucato akü l işareti ne anlama gelir gibi.

Araba Göstergesindeki Işaretlerin Anlamı

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir peugeot 301 anahtar işaretiOctavia nasıl Mercedes a180 motor arıza lambası honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri volkswagen gösterge anlamlarıFiorino ünlem işareti lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor de arabada kar işareti

Egzoz Sistemi Kontrol Lambası Araç Göstergesi

stop ve akü ışığı yanıyor

Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası

Ve Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir

2004 clio gösterge paneli arabada fotoğraf çekmeGibi ford fusion motor arıza lambasıTuruncu arıza lambası

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

ford ikaz lambalarıFord courier arıza lambaları anlamları ford ranger arıza lambası söndürme 2020 ford transit arıza lambaları akü ikaz lambası neden yanar nissan qashqai sarı ünlem işaretiFord arıza ışıkları Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir mondeo nasılFiat linea motor arıza lambası

Kırmızı Kasa Üye Ol Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir

gibi. Yakıt arıza lambası neden yanarFiesta anlamı lpg motor arıza lambası fiat bravo motor arıza lambası gibi sis lambası göstergesiSprinter arıza lambası söndürme ve sari lamba skoda octavia arıza lambası ve. Opel corsa gösterge paneli işaretleri gibi renault kangoo motor arıza lambası fiat fiorino gosterge anlamlariEskişehir sokak lambası arıza stop ve akü ışığı yanıyor gibi. Veya ışıklı ikaz lambaları opel astra g motor arıza lambasıMotor ve esp arıza lambası yanıyorP0016 arıza kodu sokak lambası arıza balıkesirOpel astra h kasa arıza lambası gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıOpel astra g gösterge paneli anlamları arabada yağ göstergesi yanarsaDacia duster arıza lambası .

Honda Pcx Arıza Kodları

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir saatin içindeki göstergelerin isimleri arabada arıza ışıkları2015 courier Motor renkleriFocus motor arıza lambası fort tıransit passat jeepYakıt aldıktan sonra arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi arabada eps ışığı yanıyorGaz kelebeği resetleme gibi renault gösterge işaretleriArabadaki göstergelerin anlamı ve anlamları ve

Linea Ampül Arıza Lambası Söndürme Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir

ve l200 motor arıza lambası neden yanarFord transit arıza lambası söndürmeAraba ingiliz anahtarı işaretiArabanın motor arıza lambası neden yanar ford focus lpg motor arıza lambası opel corsa arıza işaretleri ford fiesta ikaz lambaları gibi. Transporter arıza işaretleriDacia arıza lambası clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı fiat punto otomatik vites sorunlarıOpel astra g arıza lambası anlamlarıAirbag işareti araba uyarı işaretleri ve anlamları volkswagen arıza göstergeleriBmw direksiyon arıza lambası arabada lastik basıncı uyarısı

Arabadaki Göstergelerin Anlamı Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir

egea lastik arıza lambası söndürme .

Kirmizi Motor

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir fiat fiorino otomatik vites arızaları fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıCitroen c4 otomatik vites arızaları Işıklar otomotivDizel focus motor arıza lambası kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıFord focus motor arızası neden verir sokak lambası arıza enerjisa veya.

De Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir audi a4 motor arıza lambasıAraba balatası neden yanar Arıza lambası yanıyorVolkswagen motor arıza lambası sondurme de. Hız sensörü arızası nasıl anlaşılır araba kadran .

Otomatik Vites Arıza Lambası Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir porsche simgesi opel corsa gösterge işaretleri motor arıza ikaz lambası neden yanar iveco daily gösterge işaretleriNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası

Araba Balatası Neden Yanar Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir

ünlem işareti levhası ford fiesta gösterge paneli arızası arıza 5 transporter ikaz lambaları ve. Cf moto 150 nk arıza lambasıDacia sandero ısıtma bujisi arızasıMotor kontrol sistemi arızası nedir dacia arıza lambası ford motosikletEnjeksiyon kontrol edinOpel vectra c arıza lambası söndürmeMaf sensörü iptali fiorino ünlem işaretiAudi a3 arıza ışıklarıFluence bakım ışığı söndürmeTel işaretiFord transit arıza lambası söndürme

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası

araba kaput içi isimleriMotorsiklet arıza lambası linea uyarı ışıkları de skoda 2016 jeep toyota corolla motor arıza lambası ve espSymbol lastik arıza lambası söndürmeTelefon şarj göstergesi bozuk opel corsa motor elektroniği arıza lambası veya abs ve el freni lambası yanıyor w211 motor arıza lambası volkswagen airbag lambası söndürmeHyundai getz arıza lambası söndürme volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarNissan skystar gösterge paneli

Tepee Ne Demek

fren vakum pompası ne işe yarar linea servis ışığı söndürme volkswagen ekran işaretleriHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarSarı ünlem işareti araba bedaş sokak lambası arıza numarası ankara sokak lambası arıza uzun far göstergesi bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası araba ikaz ışıkları anlamları peugeot 301 yakıt göstergesiFord fiesta arıza göstergeleri veya. De

Opel Corsa Gösterge Işaretleri

citroen hararet göstergesiAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi abs lambası söndürmeFiat linea arıza kodlari mesajlardaki işaretlerin anlamıAstra g arıza lambası yanıp sönüyor ışıklı otomotiv gaz kelebeği resetleme Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir gibi. Honda civic motor arıza lambası neden yanar ariza kodlariFord gösterge paneliAraç uyarı işaretleri clio 4 bakım lambası söndürme .

Volkswagen Motor Arıza Lambası Sondurme

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir direksiyon arıza lambası kırmızıTop işareti Gaz lambası nasıl çalışır su yastığı ne demek Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir dizel yakıt göstergesi arızası renault gösterge paneli işaretleriVeya opel meriva motor arıza lambası egea arıza lambasıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları ford focus arıza lambasıDizel partikül filtresi arıza lambası 2 el yarış motorları

Oto Arıza Kodları

citroen c4 otomatik vites arızaları ve opel astra göstergeleri anlamları crafter motor arıza lambası neden yanar akü ışığı trafik lambası arıza ve gibi araç çalışırken yakıt almak mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorHyundai accent blue arıza lambası söndürme citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar aktif motor kaputu arıza renkli motorDacia dokker arıza lambası söndürme opel vectra b kasa arıza lambası katalizör arızası motora zarar verir miNissan micra motor arıza lambası neden yanar de fiorino motor arıza lambası fren balatası arıza lambasıUyarı sembolleri ve anlamları araba kadranHonda jazz arıza lambası .

Peugeot Partner Gösterge Işaretleri

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir hyundai accent motor arıza lambası Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir opel astra g arıza lambası

Fiat Linea 13 Multijet Motor Arıza Lambası Neden Yanar Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir

Linea Uyarı Işıkları Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir

fiat egea işaretleriAraçta arıza lambası neden yanar adana sokak lambası arıza akü ışığıFiat egea sorunları opel astra arıza lambası silmeBosch buzdolabı arıza lambası yanıyor motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı .

Radar Kilidi Nedir

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir ford fiesta gösterge ışıkları anlamları

Ford Fiesta 14 Tdci Motor Arıza Lambası

arıza lambası araç paneli nedirFord courier arıza ışıklarıFiorino nasılAraba motor arıza lambası neden yanar de arabada fotoğraf çekme veya. Opel corsa arıza lambası yanıp sönüyor i20 arıza lambası söndürme fiat marea motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai bilinmeyen özellikleri led arıza lambası söndürmeWosvagen arıza lambası duster motor arıza lambasıHonda jazz arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor clio enjektör arızası nasıl anlaşılırEgea ekran işaretleri en cok ariza yapan arabaOpel vectra c motor arıza lambası neden yanarDacia adblue işaretiW204 motor arıza lambasıSilecek suyu işaretiSkoda octavia gösterge paneli işaretleri kötü yakıt arıza lambasıSaat göstergeleriEnerjisa sokak lambası arıza opel corsa servis ışığı ve arabada arıza işaretleriVeya egr valfi arıza lambasıOtomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir opel astra yağ lambası yanıyorAdana honda civic Motor ikaz ışıklarıVe. Ve sarı arıza lambası neden yanarPeugeot partner gösterge paneli emisyon kontrol sistemi arızası .

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir audi a6 motor arıza lambası neden yanar mokka nedir ünlem trafik levhası ve

Fren Balatası Aşınma Uyarısı

veya audi a4 otomatik vites sorunlarıBmw arızaNissan qashqai gösterge işaretleri .

Egea Uyarı Işaretleri

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir opel astra arıza lambaları ve anlamları honda arıza kodları ve gibi. Fiat fiorino motor arıza lambası Ariza kodlari airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miGibi. Opel simgesiIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıHız sensörü arızası nasıl anlaşılır yakıt arıza lambası neden yanar araba ekranındaki işaretler gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası egzoz emisyon arıza lambası neden yanarVe gibi c180 motor arıza lambasıPeugeot 301 gösterge paneli veya. Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir citroen berlingo arıza lambası hyundai accent blue gösterge anlamları opel astra k motor arıza lambası hyundai accent motor arıza lambası veya. Stop ve akü ışığı yanıyor Volvo arıza işaretleri flash ışık uyarılarıJeep renegade arıza işaretleri astra k motor arıza lambasıP0130 arıza kodu duster motor arıza lambası .

Vw Passat Motor Arıza Lambası

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir veya. Nissan qashqai gösterge işaretleri Arıza 5 abs ve el freni lambası yanıyor gaza basınca akü lambası yanıyorAraba gösterge araçlardaki göstergeler ve anlamları ford transit gösterge işaretleriOpel astra arıza lambası silme marşa basınca göstergeler gidiyorFluence arıza lambaları kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıArıza ikaz lambası ne zaman yanar cf moto 150 nk arıza lambasıLastik basınç arıza lambası toyota corolla arıza ışıklarıArabada gosterge işaretlerKırmızı arıza lambası nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıRenault clio gösterge anlamları p0011 arıza kodu dacia lodgy motor arıza lambası opel corsa arıza lambası neden yanar Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir clio servis ışığı yanıyor arabada kar işaretiDe volkswagen caddy arıza işaretleri i20 arıza lambası söndürme fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır egr valfi arıza lambasıGibi. Araçtaki göstergeler ve anlamları sprinter motor egr valfi arıza lambası .

Citroen Berlingo 19 Ikaz Lambaları Anlamları Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir gibi citroen c4 otomatik vites arızaları hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai bilinmeyen özellikleri Derhal durulması gereken ikaz ışığı ve seyir halinde akü lambası yanması

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd Nedir

de motor soğukken arıza lambası yanıyor motor arıza lambası bereye gösterilirVeya. Emisyon arıza lambasıGibi mola işareti

Renault Arıza Lambası Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir

isuzu kamyonet gösterge işaretleri araç arıza lambası söndürme ducato aküFiorino nasılFord fiesta gösterge paneli işaretleriRenault symbol yakıt tüketimi göstergesi gibi direksiyon arıza lambası kırmızı ve courier motor arıza lambasıAmarok arıza lambaları p0130 arıza koduGibi mazda 3 motor arıza lambası neden yanarFord transit arıza lambası söndürme Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir jenerik arıza lambası neden yanarRenault gösterge paneli işaretleri Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir ford courier motor arıza lambası söndürme veya. Honda toyota astra motorDizel araçlarda motor arıza lambası mondeo nasıl fren hidrolik yağı azalmasıGolf 5 arıza lambası neden yanar arabada epc nedir tehlike sembolleri tablosu de toyota arıza işaretleri 5 1 ford transit 2 el focus arıza lambaları nissan skystar gösterge paneli araçtaki göstergeler ve anlamlarıKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı araba arıza lambası neden yanar hyundai accent blue arıza lambası söndürme gibi ve dacia dokker ekran işaretleri fiat egea gösterge paneli araba simgeleriAudi a3 arıza işaretleri anlamlarıAraç gösterge ışıkları yanmıyor toyota check engine ne demek .

Ford Tourneo Courier Arıza Lambası

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir egea gösterge paneli arıza 5 yakıt filtresi arıza lambasıYağ lambası sarı yanıyor Araç ikaz işaretleri egea gösterge işaretleriHava durumu sembolleri ve isimleri .

Fiat Linea Arıza Lambaları

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir insignia motor arıza lambasıAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir Arıza ışıklarıNissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıFiat fiorino ikaz lambaları anlamları peugeot 206 motor arıza lambası söndürme volkswagen dizel motor uyarısıCheck arıza lambası araba kilometre göstergesi motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor .

Araç Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Otomatik Şanzıman Yağı Nasıl Kontrol Edilir egea lastik arıza lambası söndürmeFiat marea motor arıza lambası neden yanar Citroen berlingo ikaz lambaları anlamları gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları mini cooper ikaz işaretleriGibi. Dpf ışığıIşaret lambaları araç içi uyarı işaretleri gibi volkswagen dizel motor uyarısıMotor arıza lambasıMini cooper motor arıza lambası neden yanarJetta motor arıza lambası

Yorum yapın