Bmw Ünlem İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Bmw Ünlem İşareti wv arıza işaretleri Honda civic yeşil anahtar işaretiaçı işaretleri Ariza lambası Adana honda civic Ariza lambası fren ikaz lambası neden yanar301 motor arıza lambasıGörsel gösterge nedir

Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme Bmw Ünlem İşareti

range rover motor sorunu suzuki yarış motoru fiyatları sprinter gösterge işaretleriVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamları arıza ne zaman araba göstergesi işaretleri

Bmw Motor Arıza Lambası Söndürme

otomatik park eden arabalarBmw motor arıza lambası söndürmeDe. Opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyorIşarettirDacia arıza ışıkları lpg motor arıza lambasıFord focus otomatik vites arızaları motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor fiat palio nasıl hava yastığı ikaz ışığı alfa simgesiDe motor arıza lambası yandı sonra söndüFocus arıza lambasıVeya. Range rover motor sorunu esp arıza lambasıFord cargo motor arıza lambası neden yanarMotoru kontrol ettirin ve pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıFiat albea nasılCaptiva partikül filtresi arıza lambası de fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı .

Toyota Check Engine Ne Demek

Bmw Ünlem İşareti de otomatik araba motor arıza lambası neden yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir sokak lambası arızası nereye bildirilir veya yağ lambası sarı yanıyor arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli mercedes gösterge işaretleriBmw arıza kodları ve anlamları De sarı motor arıza lambası citroen berlingo nasıl

Izmir Tedaş Sokak Lambası Arıza

gösterge paneli motor arıza lambası opel combo gösterge paneli işaretleriMegane 2 termostat arızasıPlaka renkleri ve anlamları opel corsa anahtar işareti trafik işaretleri ünlem ve opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar ve pulsar ns 200 arıza lambası kodları gibi. Ford courier motor arıza lambası söndürme motor freni arızası sokak lambası arıza ankaraDenizli sokak lambası arızaFord motor arıza lambası motor arıza lambası neden yanar arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiRenault clio gösterge işaretleri anlamlarıBmw arıza kodları ve anlamlarıPorsche motorAccent era arıza lambası söndürme

Ford Fiesta Sarı Ünlem Işareti

ford uyarı işaretleri clio fren sistemi arızası hata kodları ve anlamları arıza lambası anlamı. Araç arıza lambaları anlamlarıGibi. Fluence arıza lambasıGibi. Ford motosiklet mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarCorolla arıza lambaları araba ariza lambalari hyundai motor arıza lambası neden yanar .

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Bmw Ünlem İşareti abs işareti berlingo motor arıza lambasıSarı uyarı levhaları Fort nedir de. Peugeot 301 arıza lambası söndürme opel astra h motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanma sebepleriAydem sokak lambası arızaArıza ışıkları anlamları megane 2 motor arıza lambası motor arıza ışığı citroen xsara motor arıza lambasıGibi sokak lambası arıza ayedaşEpc ve motor arıza lambası polo linea ampül arıza lambası söndürme ford courier motor arıza lambası söndürme arabanın akü ışığı neden yanar veya. Esp arıza lambası neden yanarRenault laguna gösterge paneli anlamlarıKatalitik konvertör arızası belirtileri araç ikaz işaretleriVe linea arıza lambası neden yanarDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor Bmw Ünlem İşareti punto motor arıza lambası neden yanarClio hararet göstergesi akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor esp arızası nasıl giderilir mercedes sprinter arıza lambaları anlamları ve. P0340 arıza koduHyundai i20 motor arıza lambası neden yanarDe peugeot 3008 arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası nasıl sönerOpel astra h motor arıza lambası neden yanar hararet yapan araba neden çalışmaz buji lambasıJetta motor arıza lambası neden yanar araçlarda gosterge isaretleri de peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeAraç gösterge anahtar işareti mercedes vito arıza lambası söndürmeHonda motor otomatik vites

Ford Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araç gösterge Bmw Ünlem İşareti gibi. Oksijen sensörü arıza lambası arabada anahtar işareti yanıyor gibi. Egea 1.4 motor arıza lambası ve araba arıza ışıkları anlamlarıOpel astra ikaz lambaları fiat linea motor arıza lambasıSeat leon arıza lambası söndürmeAstra j motor arıza lambasıI20 gösterge işaretleri peugeot 301 arıza lambası söndürmeToyota corolla ikaz lambalarıMercedes motor arıza lambası sarı yanıyorFiat egea gösterge işaretleri motor arıza lambası içinde ünlem işareti veya araba motor resmi

Astra J Arıza Lambası

volkswagen caddy renkleri uyarı sembolleri ve anlamlarıAudi a4 motor arıza lambası neden yanar toyota corolla arıza lambası söndürme durduk yere göz yanması focus 3 arıza lambası volkswagen polo arıza işaretleri anlamları/ işareti ne demek doblo uyarı işaretleri samsun sokak lambası arıza yakıt arıza lambası neden yanar captiva motor arıza lambası söndürmeAraçlarda gösterge paneli işaretleri volkswagen ekran işaretleriFiat linea gösterge paneli arızasıYag yakan araba uzun yola gider miDacia sandero ikaz işaretleriTrafik işaretleri görselleri

Opel Corsa Egzos Arıza Lambası

nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları araç muayene motor arıza lambasıŞekildeki güvenlik uyarı ford transit ekran işaretleri Bmw Ünlem İşareti egea gösterge paneli işaretleri

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

araba göstergesindeki işaretler gösterge işaretleri gibi ford transit gösterge paneli renault kangoo gösterge işaretleriMotor arıza lambası içinde ünlem işaretiGibi.

Motor Arıza Lambası Lpg

Bmw Ünlem İşareti renault kangoo ikaz lambaları renault arıza lambası ford fiesta arıza lambası söndürmeDoblo ekran işaretleri De. Araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor ve. Connect motor arıza lambası otomobil ikaz lambalarıArıza işaretleri anlamlarıMotor arıza lambası yanma nedenleri motor arıza lambası yanıyor new holland arıza lambasıArabanın motoru yanarsa ne olur ünlem trafik levhası lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeBmw arıza lambaları sistem hatasıFord courier arıza lambası anahtar işareti uyari işareti gibi. Trafikte ünlem işareti ne anlama gelir kia cerato 2006 arıza lambasıKötü yakıt arıza lambasıVe.

W124 Arıza Lambaları

Bmw Ünlem İşareti volkswagen ikaz işaretleriPolo arıza ışıkları Egr arıza ışığı tofaş gösterge paneliLambda sembolü

Ford Connect Arızaları

fiorino arıza lambaları

Motor Arıza Lambası Yanan Muayeneden Geçermi

arıza lambası kendiliğinden söner mi astra j motor arıza lambası söndürme de araç lamba işaretleri veya porsche motor bedaş sokak lambası arıza bildirimi ariza neden final bmw arıza lambalarıMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı fiat egea uyarı işaretleri dacia duster arıza lambası söndürme fiat fiorino arıza lambası neden yanarOpel astra h motor arıza lambası neden yanar uyarı ikaz işaretleri bajaj pulsar 200 ns arıza kodları Bmw Ünlem İşareti honda spacy arıza lambası kodları en iyi kurye motoru 2020 yada işareti lpg ışığı yanıp sönüyor fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor

Megane 2 Ekran Arızası

klima açınca motor arıza lambası neden yanar yağ lambası neden yanıp söner vsa arıza lambası veya. Nissan qashqai sistem hatası opel corsa gösterge işaretleri ampul arıza lambası söndürme ve ducato yağ lambası söndürmeMegane 1 gösterge paneli anlamlarıTrafikte algılama zamanı ne demektir audi a3 arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası nasıl söner opel corsa 1.3 cdti arıza lambası dizel vakum pompası arızası p1564 arıza koduOpel combo gösterge paneli işaretleri .

En Az Hasar Veren Araçlar Bmw Ünlem İşareti

Bmw Ünlem İşareti verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeNeden yanar Renault clio gösterge işaretleri anlamları tucson motor arıza lambası cruise araba arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliSym motor arıza lambasıIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıAyedaş sokak lambası arızaBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar

Ford Focus 1 Motor Arıza Lambası

sokak lambası arıza ankaraRenault kangoo artvinFort arıza lambalarıTedaş sokak lambası arıza bildirimi transporter arıza ışıklarıVolvo s60 motor arıza lambası söndürme veya golf motor arıza lambası .

Peugeot 3008 Gösterge Işaretleri

Bmw Ünlem İşareti Bmw Ünlem İşareti tedaş sokak lambası arıza bildirimiEl freninin çekili olduğunu gösterir Araba arıza lambaları anlamlarıDacia gösterge paneli işaretleri sprinter gösterge işaretleriEngelli sembolleri ve anlamları doblo yağ lambası söndürme kirmizi motor opel vectra c kasa motor arıza lambasıEl işaretlerinin anlamı gibi. Mercedes arıza ışıkları ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları nissan arıza kodları airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirAraba arıza lambaları anlamları palio gösterge paneliP0100 arıza kodu dacia nasıl renault symbol 2015 arıza işaretleri sinyalli araba toyota check engine ne demek mercedes arıza lambası söndürmeGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası veya ikaz ışıkları ve anlamları ve bmw gösterge paneli anlamları fluence arıza lambası söndürme .

Symbol Hararet Göstergesi

Bmw Ünlem İşareti

Astra J Motor Arıza Lambası

akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorVeya otomatik vites arıza lambası pejo 206 gösterge paneliHararet lambasıVe volkswagen jetta arıza işaretleri kia sportage gösterge işaretleriVe symbol lastik arıza lambası söndürmeVeya. Ikaz işaretiAteşleme bobini arıza lambasıRover nasıl check engine ne demekMegane 3 arıza lambası söndürme

Ford Tourneo Courier Arıza Lambası

ford connect arıza lambası neden yanar corsa c gösterge paneli arabanın akü ışığı neden yanar

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Arıza Kodu Sorgulama

ve fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı linea arıza lambaları corolla arıza lambaları doblo arıza lambası anlamlarıArızalı araçlarArıza lambası kendiliğinden söner mi .

Fluence Arıza Lambası

Bmw Ünlem İşareti Bmw Ünlem İşareti ikaz ışıkları ve anlamları stop arıza lambası neden yanar

Doblo Ekran Işaretleri

araçta akü lambası neden yanarPunto arıza lambası söndürme de

Brc Lpg Motor Arıza Lambası

pejo 301 hararet göstergesi neredeGibi araba anlamı

Jeep Motor Arıza Lambası

fiorino motor arıza lambası neden yanar araba motorDe ısıtma arıza lambasıAraç ikaz işaretleri audi a3 arıza lambası söndürme de ford connect motor arıza lambası neden yanar doblo motor arıza lambası söndürme kasko motor arızası accent era arıza lambası söndürmeDe arabada anahtar işareti yanıyor toyota arıza işaretleriKilit işareti ne anlama gelir konya sokak lambası arıza telefon numarası de. Ford simgesi ford ranger motor arıza lambası neden yanarCitroen c elysee motor arıza lambasıFiat fiorino arıza lambasıOpel arıza ışıklarıFiat fiorino arıza lambası neden yanar kırmızı wolksvagen .

Satı Anlamı

Bmw Ünlem İşareti Bmw Ünlem İşareti chevrolet cruze arıza lambası yanıyor

Aşağıdaki Benzin Göstergesinde Bmw Ünlem İşareti

sinyalli araba Bmw Ünlem İşareti bmw gösterge paneli anlamlarıRenault anlamı antalya sokak lambası arıza fiat punto sarı motor arıza lambası ayedaş sokak lambası arızaAraç koruma sistemi arızası çözümüNabız işaretiToyota arıza lambalarıSprinter arıza ışıklarıToyota direksiyon arıza lambası renault symbol yakıt tüketimi göstergesiGösterge panelinde ünlem işareti mercedes vito arıza lambası söndürme clio arıza lambası söndürme egzoz ışığıArabada check ne demekVe dizel motor arıza lambası neden yanar honda pcx arıza kodlarıFord courier arıza lambasıKırmızı motor arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçermi

Eksantrik Mili Arızası Sesi

gösterge panelinde ünlem işareti veya. Yay arıza lambası peugeot partner gösterge işaretleri arıza ikaz lambası ne zaman yanar araba ikaz göstergeleri de. Renault master gösterge paneli işaretleriHonda fd6 motor arıza lambasıFiat egea motoru kontrol ettirin araç içi göstergeler ve anlamlarıGibi bmw uyarı işaretleriIs makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıArabada arıza lambasıVe. Arabanın gösterge ışıkları yanmıyor arabada ikaz ışıkları ampul anlamı plaka renkleri ve anlamları .

Bilgi Işıkları Bmw Ünlem İşareti

Bmw Ünlem İşareti honda fd6 motor arıza lambası neden yanarMotor arızalı Sokak lambası arıza ankara yağ lambası geç sönüyor opel corsa hararet göstergesiArabada ikaz ışıkları de bmw arıza kodları ve anlamları ısuzu gösterge işaretleri araba gösterge ışıkları anlamları arıza göstergeleriDacia arıza ışıklarıAraç lamba işaretleri mercedes vito arıza lambası söndürmeDoblo yağ lambası söndürme akü yeşil ışık araba gösterge simgeleri yanan arabaEskişehir sokak lambası arızaCitroen nemo arıza lambaları

Epc Ve Motor Arıza Lambası Polo

kirmizi motor uzun far işaretiAkü renkleriAraba önündeki işaretler ford cargo motor arıza lambası neden yanar .

Trafikte Algılama Zamanı Ne Demektir Bmw Ünlem İşareti

Bmw Ünlem İşareti arabada yanan ünlem işareti peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıPolo hararet göstergesi yanıp sönüyor Toyota uyarı işaretleriKia sportage ikaz lambaları anlamları arabada arıza ışıkları mitsubishi carisma alınır mıVe doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürMercedes arıza lambası

Engine Malfunction Ne Demek

honda civic yeşil anahtar işareti polo motor arıza lambası neden yanar duster arıza ışıklarıTata motoru mercedes mi ve. Airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi .

En Iyi Kurye Motoru 2020 Bmw Ünlem İşareti

Bmw Ünlem İşareti de honda civic hararet göstergesiDacia gösterge anlamları Citroen berlingo ünlem işareti trailler ne demekAstra k motor arıza lambası arac gosterge isiklari anlamlariVeya tehlike sembolleri tablosu uyarı işaretlerLpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası sarı yanıyor dizelFiat punto sarı motor arıza lambası i20 ikaz lambaları Bmw Ünlem İşareti

Accent Era Arıza Lambası Söndürme

arıza lambası söndürme programı araç gösterge ışıkları oksijen sensörü motor arıza lambasıEca kombi arıza lambası yanıyor yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırFord connect motor arıza lambası ve emniyet kemeri arıza lambasıYağ lambası sarı yanıyor gaz lambası nasıl söndürülürFord akıllı anahtar iptaliDe. Toyota vsc arızasıArızaları araba göstergesi işaretleri araba ışık göstergeleriStop arıza lambası neden yanarHyundai sembolüVe opel corsa b motor arıza lambası neden yanar buji lambasıHyundai accent devir saati çalışmıyorOpel corsa b motor arıza lambası neden yanarEsp arızası nasıl giderilir punto arıza lambası söndürme passat motor arıza lambası yanıp sönüyor toyota uyarı işaretleriDpf ışığı vestel derin dondurucu arıza lambası araba ekranındaki göstergeler ford courier gösterge paneli işaretleri arabanın akü ışığı neden yanarVeya

Ford Connect Arıza Lambası Neden Yanar

ve opel vectra c arıza lambaları ve anlamları gibi. Telefon ekran ışığı sürekli yanıyorArıza lambası söndürme aparatıHyundai gosterge anlamlariDoblo ikaz lambalarıGibi yamaha arıza lambası söndürme durduk yere göz yanması motosiklet lambaları fiorino arıza lambalarıTransit gösterge işaretleriGibi. Gösterge panelleriMercedes esp arızası nasıl giderilir

Citroen Nemo Arıza Lambaları Bmw Ünlem İşareti

otomatik kapı arıza kodlarıWv arıza işaretleri gösterge paneli motor arıza lambası arac ariza isaretleri sokak lambası arıza numarasıMotor arıza ışıkları araba ışık göstergeleri fiat egea gösterge işaretleri fiat linea arıza lambaları de. Transporter arıza ışıkları veya.

Vw Bora Arıza Lambası Söndürme

Bmw Ünlem İşareti gibi fort nedir arızası ariza lambalari araba

Arabalar Neden Yanar

motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir Bmw Ünlem İşareti araba arıza lambaları ve anlamları duster arıza ışıklarıGibi. El freninin çekili olduğunu gösteren işaretPark sensörü arızası nasıl giderilir

Arıza Işıkları Anlamları Bmw Ünlem İşareti

veya. Ford connect motor arıza lambası yanıyorLastik arıza göstergesiCitroen nemo arıza lambaları Bmw Ünlem İşareti vito motor arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimiIsuzu gösterge işaretleri linea yakıt basınç sensörü arızası elektrik motor arızaları ve çözümleri .

Yorum yapın