Otokar Sultan Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Otokar Sultan Gösterge Paneli akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor Toyota auris arıza lambası Ariza lambası ve Ariza lambası hyundai i20 uyarı ışıkları sprinter gösterge işaretleri ford cargo arıza işaretleri de. bmw a180 Ve işaret sembolleriCrafter arıza ışıklarıArabanın motoru yanarsa ne olur gibi

Ford Focus Gösterge Işaretleri Anlamları Otokar Sultan Gösterge Paneli

Honda Civic Arıza Kodları motor arıza lambası yanma nedenleri c180 motor arıza lambasıAşağıdaki benzin göstergesindeSarı direksiyon lambası Otokar Sultan Gösterge Paneli golf 5 direksiyon arıza lambası Otokar Sultan Gösterge Paneli yanan arabalar p0001 arıza koduCitroen berlingo arıza lambası söndürme ford transit gösterge işaretleriKatalizör arıza lambası söndürme ford courier gösterge paneli işaretleriFiat doblo arıza işaretleriFort transit arıza lambaları .

Fren Balatası Uyarısı

Otokar Sultan Gösterge Paneli Resimli Araba

Volkswagen Caddy Direksiyon Arıza Lambası

Renault Kangoo Ikaz Lambaları fiat punto sarı motor arıza lambası astra g gösterge ışıkları turuncu uyarı ne demekAudi a4 gösterge paneli işaretleri Gibi

Üçgen Içinde Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Volkswagen Ikaz Lambaları Anlamları motor arıza göstergesiAudi a4 gösterge paneli işaretleri Dacia dokker gösterge işaretleri hyundai getz arıza lambası söndürmeGediz sokak lambası arıza bildirimiGolf arıza işaretleri de

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Fiat Punto Ikaz Lambaları Anlamları motosiklet lambası gibi. Audi a4 gösterge paneli işaretleri Ve hyundai getz motor arıza lambasıArabada arıza lambası nasıl söner opel motor arıza lambası söndürme egea anahtar işareti fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirTehlike sembolleri ve anlamlarıAraç arıza lambası ünlem işaretiPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar ford cargo kamyon arıza işaretleri de. Veya crafter motor arıza lambası neden yanar bmw e60 şanzıman arıza lambası motorsiklet resmi passat ikaz lambaları tofaş gösterge paneli anlamları ve sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır arabada arıza işaretleriPunto motor arıza lambası yanıyorArıza gösterge işaretleri volkswagen caddy arıza işaretleriMarşa basınca göstergeler gidiyor passat uyarı işaretleri işaret sembolleri passat 1.4 tsi motor arıza lambasıQashqai anahtar pili

Ve Otokar Sultan Gösterge Paneli

Audi A3 Uyarı Işaretleri de trafik işaretleri görselleriAudi a4 gösterge paneli işaretleri Araba ışıkları anlamlarıChevrolet cruze lpg arıza lambası note 4 test koduGibi astra h arıza lambası fiat linea anahtar işareti yanıyor .

Arabada Benzin Göstergesi

Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı fiat egea gösterge paneli anlamları volkswagen airbag lambası söndürme caddy arıza lambası hız göstergesi arızası fiyatlarıTransporter arıza lambası söndürme Opel astra g gösterge ışıklarıRenault symbol motor arıza lambası .

Araba Motor Arızaları Nelerdir Otokar Sultan Gösterge Paneli

Opel Astra G Arıza Lambası Anlamları egea 1. Egzoz gazı uyarı lambası 3 multijet motor arıza lambasıEgea yağ lambası abs uyarı ışığı toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor fren hidroliği işareti veya. Veya fiat marea motor arıza lambası neden yanarOwner manual indikatör sembolü arıza lambası yakıt arıza lambasıHonda civic arıza lambalarıGolf arıza işaretleri

Abs Devre Dışı Otokar Sultan Gösterge Paneli

Ford Fiesta Gösterge Işaretleri araba motoru resmi fiorino renkleri volkswagen sogutma suyu uyarısı golf 7 1. Egzoz gazı uyarı lambası 6 tdi motor arıza lambası neden yanar crafter arıza lambası veya range rover motor sorunuSrs ışığı neden yanarVolkswagen caddy arıza lambasıAudi a180 honda civic arıza kodlarıMotor arıza lambası sarı yanıyor dizelOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları fluence arıza lambası söndürme sarı ikaz işaretinin anlamı nedir veya egzoz arızalarıSrs ışığı neden yanarIkaz lambası fiyat renault symbol arıza lambası neden yanar toyota yaris gösterge paneli volkswagen motor arıza lambası sondurme fiat doblo motor arıza lambası yanıyor engelli sembolleri ve anlamları araba ışıkları anlamlarıNissan arıza kodları golf 5 direksiyon arıza lambasıFiat c maxKışın araba çalışmıyor araba neden yanar motor yağ kapağı açık kalırsa nissan micra motor arıza lambasıMegane arıza lambası söndürme dacia logan arıza lambası söndürme honda civic arıza lambasıIbre ne demek captiva ikaz lambaları .

Polo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Otokar Sultan Gösterge Paneli Araba Yağ Göstergesi Neden Yanar fort cornet arıza lambası

Aracın Gösterge Panelindeki Işaretler Otokar Sultan Gösterge Paneli

El Freni Çekili Işareti oksijen sensörü motor arıza lambasıFren balata arıza lambası Abs uyarı ışığıOpel astra lpg motor arıza lambasıArabada a/c ne demek araba akü işaretiAraç koruma sistemi arızası çözümü de

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Işaretler Ve Anlamları de Otokar Sultan Gösterge Paneli

Immobilizer Işığı Sürekli Yanıyor Otokar Sultan Gösterge Paneli

Albea Nasıl nissan qashqai gösterge işaretleri megane 4 arıza lambaları Otokar Sultan Gösterge Paneli audi a5 motor arıza lambası neden yanarFren balata arıza lambası Volkswagen ekran işaretleri megane 2 arızaları ve. Ikaz lambaları ve anlamları fiat fiorino arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası yanıyor

Renault Master Arıza Lambası Söndürme Otokar Sultan Gösterge Paneli

Ford Fiesta Uyarı Lambaları bmw e90 motor arıza lambasıFren balata arıza lambası Araba ariza isaretleri arası açık motor ibre ne demek pejo 308 motor arıza lambası neden yanarSymbol ikaz ışıklarıGösterge anlamları tedaş sokak lambası arızaFocus 2 gösterge paneli ışıkları

Mazot Aldıktan Sonra Motor Arıza Lambası Yandı

Lastik Simgeleri şekilli semboller 2016Fren balata arıza lambası Fiat doblo motor arıza lambası yanıyor arabada anahtar işaretiClio uyarı işaretleri arabada arıza lambası nasıl söner arabadaki göstergelerin anlamı peugeot 206 arıza lambaları volkswagen gösterge işaretleriAraba ünlem işareti araba ekranı işaretleri dacia dokker nasılCitroen c4 otomatik vites arızaları .

Oksijen Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Opel Otokar Sultan Gösterge Paneli

Otokar Sultan Gösterge Paneli Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi motosiklet ateşleme bobini arızası connect arıza lambası söndürme emiş hava sıcaklık sensörü arızasıArabada motor arıza lambası neden yanar Egea 1.3 multijet motor arıza lambasıVeya. Arabada motor arıza lambası neden yanar ariza neden yok arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider nissan motor arıza lambası neden yanar kırmızı arıza lambası de

P/S Arıza Lambası Otokar Sultan Gösterge Paneli

Egea 1. Arabada motor arıza lambası neden yanar 3 Multijet Motor Arıza Lambası mondeo motor arıza lambası

Wosvagen Navara

Clio 4 Hararet Göstergesi nissan note alınır mıArabada motor arıza lambası neden yanar

C3 Motor Arıza Lambası

Ünlem Işareti Olan Trafik Levhası turuncu uyarı ne demekArabada motor arıza lambası neden yanar Epc ve motor arıza lambasıMercedes c 200 renault motor citroen motor arıza lambası söndürmeMercedes vito motor arıza lambası neden yanar bmw e60 şanzıman arıza lambasıBmw f30 motor arıza lambası

Reno Fiorino

Marşa Basınca Göstergeler Gidiyor araba gösterge işaretleri anlamı göstergedeki işaretler araç gösterge ve. Arabada motor arıza lambası neden yanar Sokak lambası arıza numarası vw motor arıza lambası yanıp sönüyor ve. Peugeot 308 motor arıza lambası neden yanarArabada yay işareti .

Ford Focus Ikaz Lambaları Anlamları Otokar Sultan Gösterge Paneli

Renault Symbol Gösterge Paneli aşağıdaki benzin göstergesindeStop arıza lambası neden yanar Fiat punto motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambasıElektronik arıza ikaz lambası

Megane 2 Arıza Lambaları

Sis Farı Göstergesi ford transit ekran işaretleri

Arabada Arıza Işaretleri

Ikaz Işaretleri veya. Stop arıza lambası neden yanar Volkswagen ekran işaretleriPunto arıza lambası söndürmePeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorAmerikan park modülü arıza lambasıVe

Doblo Arıza Lambası Söndürme Otokar Sultan Gösterge Paneli

Hyundai Arıza Işıkları getz motor arıza lambasıStop arıza lambası neden yanar Ve. Arabada ünlem işareti nedirDe. Crafter arıza lambasıHata kodu 0015Ford motosikletHız göstergesi arızası fiyatlarıArızalı yazısı motor egzoz arıza lambasıFord uyarı işaretleri yarım kontak motor arıza lambası doblo arıza lambası neden yanarDevamlı yanan ışık vw ikaz lambaları yağ basıncı ikaz ışığı

Adblue Motor Arıza Lambası

Enerjisa Sokak Lambası Arıza fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor balata yanarsa ne olur fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları motor arıza lambası muayeneden geçer mi a işaretiStop arıza lambası neden yanar Linea gösterge paneli mitsubishi arıza lambasıEllerin içinin yanmasıDirek lambası arızaArızalı yazısıPeugeot motor arıza lambası ford courier arıza lambası neden yanar veya. Esp hatası sym motor arıza lambası gibi. Motosiklet lambası mondeo nasıl de. Araçtaki göstergeler gösterge ışıkları anlamları opel astra j motor arıza lambası söndürmeAnahtar kapalıyken lamba yanar mıFort arıza lambaları

Jetta Uyarı Işaretleri

Fluence Arıza Lambası Söndürme fort cornet arıza lambası araba arıza lambası neden yanarStop arıza lambası neden yanar De sarı uyarı ne demek ve toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor motora benzin göstergesi takmaVe citroen c4 otomatik vites arızalarıEgea ikaz lambaları .

Connect Yazısı

Ford Motosiklet mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarAraba sinyalleri Seat leon arıza işaretleri ısuzu arıza lambaları .

Nissan Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabanın Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Egea Uyarı Işaretleri

Fren Balatası Uyarısı

Ibre Ne Demek

Ford Ikaz Lambaları dacia duster motor arıza lambası neden yanarFord fiesta gösterge işaretleri Ve gediz sokak lambası arıza bildirimi symbol hararet göstergesiBmw motor arıza lambası sarı yanıyorToyota auris gösterge paneli anlamlarıVe. Audi a180 Otokar Sultan Gösterge Paneli arıza bu akşam varmıSkoda gösterge paneli lastik arıza lambası nissan qashqai ünlem işareti sokak lambası arıza ihbar şekilli işaretlerDe passat jeepIsuzu d max 4×4 arıza lambası renault symbol ikaz lambaları passat arıza işaretleriMegane 4 arıza lambalarıAraba ekraninda yanan lambalar volvo s60 motor arıza lambası neden yanarArabada anahtar işareti yanıyorHyundai i20 arıza lambası neden yanar gibi. Mondeo motor arıza lambası .

Motorsiklet Resmi

Egea Sarı Yağ Lambası motor yağ basıncı az uyarısı dobloGolf arıza lambası söndürme Caddy gösterge paneliEgea arıza kodları ve fiat ducato motor arıza lambasıFiat motor arıza lambası opel astra fren lambası uyarısı gibi araba motor arızaları nelerdir elektronik arıza ikaz lambası punto arıza ışıkları passat jeepQashqai anahtar piliMotosiklet neden tekleme yaparFiat doblo motor arıza lambası yanıyor Otokar Sultan Gösterge Paneli trafik ışıklarının anlamıChevrolet cruze motor arıza lambasıSarı motor ışığı neden yanar motor arıza lambası kendiliğinden söndü de mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider chevrolet cruze motor arıza lambası peugeot partner gösterge işaretleri captiva arıza lambaları de çarpı trafik levhası direksiyon arıza lambası kırmızı bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulAracın gösterge panelindeki işaretlerMotor arıza işaretleri fiat punto airbag arıza lambasıW204 motor arıza lambası nissan micra sarı motor arıza lambasıVe

Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme

Citroen C3 Gösterge Paneli Işaretleri volvo s60 motor arıza lambası opel astra gösterge ışıkları ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar peugeot gösterge işaretleriGolf arıza lambası söndürme P/s arıza lambasıArıza bu akşam varmı araç gösterge panelleri esp ve motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası yanma nedenleriFord custom motor arıza lambasıVe. De

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası Otokar Sultan Gösterge Paneli

Elektrik Uyarı Işareti

S Motor

Motor Arıza Göstergesi araç durdurma ve kontrol note 4 test koduGolf arıza lambası söndürme Sokak lambası arıza numarası şekildeki güvenlik uyarı

Edc Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Gösterge Işaretleri Anlamı nissan almera motor arıza lambası söndürme

Araba Aydınlatma

Oksijen Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Opel peugeot boxer arızaları fiat linea anahtar işareti yanıyor (!) ne anlama gelir Otokar Sultan Gösterge Paneli motor ısınınca yağ lambası yanıyorGolf arıza lambası söndürme Hyundai arıza ışıklarıHonda civic 2018 motor arıza lambası akü işaretiPassat arıza lambalarıEnerjisa sokak lambası arıza Otokar Sultan Gösterge Paneli motor arıza lambası bazen yanıyorKia sportage sarı yağ lambası söndürmeArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir sokak lambası arıza numarası yağ ışığı yanıp sönüyor internet işaretleri ve anlamlarıVeya. Egzoz emisyon arızası peugeot pejo 307 motor arıza lambasıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliArıza lambası söndürme aparatıI işareti ne demek opel corsa arıza işaretleri ve anlamları range rover motor sorunu park işareti tofaş gösterge paneli anlamlarıAlfa işareti hyundai i20 arıza işaretleri

Punto Arıza Işıkları

Honda Civic Gosterge Anlamlari sure isimleri anlamlarıGolf arıza lambası söndürme Ford arıza lambası anlamları esp ve motor arıza lambası yanıyorDe araba gösterge işaretleri anlamı

Ds Işığı Mavi Yanıp Sönüyor

Mercedes Gösterge Işaretleri Anlamı de. Golf arıza lambası söndürme Veya veya

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası Otokar Sultan Gösterge Paneli

Gösterge Anlamları punto arıza lambası söndürme radar kilidi nedirGolf arıza lambası söndürme Fiat fiorino ikaz lambalarıArabanın motor ışığı neden yanar ve fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorArabanın motoru yanarsa ne olurFiat marea gösterge paneliDoblo uyarı işaretleriCaptiva ikaz lambalarıFiat punto motor arıza lambası neden yanar landi renzo arıza lambası focus arıza lambaları Otokar Sultan Gösterge Paneli focus 3 motor arıza lambası .

Peugeot 301 Yakıt Göstergesi

Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin abs ışığı söndürme de. Sure isimleri anlamları Skoda fabia motor arıza lambası neden yanarMotor yağ lambası yanıp sönüyorChevrolet motor arıza lambası volkswagen gösterge işaretleri araç durdurma ve kontrol

Clio Ikaz Lambaları

Asr Arızası citroen c4 otomatik vites arızalarıSure isimleri anlamları Mercedes arıza lambası söndürme arabanın arıza lambası neden yanar .

Cruze Arıza Lambası

Mazot Filtresinde Su Var Ikazı chevrolet lacetti arıza lambası yanıyorMotora benzin göstergesi takma Araba ikaz işaretleri fiat egea motoru kontrol ettirinArabadaki arıza işaretleri arac ikaz lambalari gibi. Opel astra fren lambası uyarısıOpel astra g kasa motor arıza lambasıAraba aydınlatmaAraba arızaları ve nedenleri telefon sembolleri peugeot amblemleri* işaretiNiye nedir2 el nissan almeraAbs ışığı söndürmeFluence arıza lambası motor hasar riski uyarısıP/s arıza lambasıArıza bu akşam varmıAraç arıza kodu sorgulamaMotosiklet neden tekleme yapar .

Veya Otokar Sultan Gösterge Paneli

Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot 406 Motor Arıza Lambası

Megane 4 Arıza Lambaları yağ ışığı yanıp sönüyor veya ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar opel corsa motor arıza lambası söndürmeReno fiorino Araçtaki göstergeler ve anlamları dacia dokker nasılArıza ışığı anlamları Megane 3 Arıza Lambası Söndürme opel corsa b motor arıza lambası neden yanar symbol hararet göstergesiReno fiorino

Hyundai I20 Arıza Işaretleri

Motor Arıza Lambası Niye Yanar araç gösterge de focus enjektör arızası nasıl anlaşılır ve gibi fren balatası uyarısı ve göstergedeki işaretler scania amblemi anlamı motor arıza lambası kendiliğinden söndü egea amerikan park arıza lambası

Nissan Note Alınır Mı

Abs Göstergesi hava yastığı arıza lambası neden yanarReno fiorino Veya ford cargo motor arıza lambası neden yanarFord cargo arıza işaretleriDe ünlem işareti olan trafik levhasıPeugeot 301 motor arıza lambasıFord uyarı işaretleri dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Fiat Doblo Arıza Lambaları Anlamları

Tehlike Uyarı Işaretleri Ve Anlamları ve. Reno fiorino Jtd nedirCf moto 150 nk arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası jetta motor arıza lambası polo katalizör arızası dikkat işaretinin anlamıFren balata işaretiWosvagen navaraFiesta gösterge paneliNiye nedirMercedes arıza lambası söndürmeVeya

Araba Ibreleri Otokar Sultan Gösterge Paneli

Mercedes Sprinter Arıza Lambası Söndürme owner manual indikatör sembolü arıza lambası arabadaki ikaz ışıklarıReno fiorino Esp hatası hyundai tucson gösterge paneli işaretleri motosiklet hız göstergesi çalışmıyor egzoz emisyon arızası peugeot .

Captiva Arıza Gösterge Lambası

Clio 4 Fren Sistemi Arızası ve park sensörü devreye girmiyor Otokar Sultan Gösterge Paneli a işaretiPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor Izmir sokak lambası arızaWolksvagen arıza lambasıDoblo arıza kodları peugeot partner gösterge işaretleri .

Wolksvagen Arıza Lambası

Golf Arıza Lambası Söndürme abs göstergesi ve veya. Nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları Peugeot arıza lambası söndürme captiva ikaz lambalarıRenault kangoo arıza lambası söndürme focus enjektör arızası nasıl anlaşılır

Normal Araba Resimleri Otokar Sultan Gösterge Paneli

Bmw Arıza Işıkları fiat albea motor arıza lambası era motor arıza lambasıNissan vanetta arka stop lambasi fiyatları Opel ikaz lambalarıGibi. Akıllı işaretler ve anlamları opel astra lpg motor arıza lambası motor arıza lambası işaretiDenizli sokak lambası arıza fren hidrolik yağı azalması p/s arıza lambası esp ve motor arıza lambası yanıyor balata yanarsa ne olur Otokar Sultan Gösterge Paneli hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor toyota arıza işaretleri turbo arıza lambasıSarı motor ışığı neden yanar motor arıza lambası niye yanar peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarCrafter motor arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambası yanıyor ford dizel motor arıza lambası neden yanar hyundai getz gösterge paneli dacia dokker motor arıza lambasıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar captiva arıza lambası akü işareti ford transit motor arıza lambası söndürme opel astra g gösterge paneli anlamları mercedes c 200 renault motor işaret anlamıAracın gösterge panelindeki işaretler ve honda civic arıza kodları wosvagen navaraVw arıza işaretleri de vosvogen arıza lambalarıSkoda superb motor arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığı .

Instagram Isaretlerin Anlami Otokar Sultan Gösterge Paneli

Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri honda civic ikaz lambaları dacia dokker arıza lambası söndürmeSogukta araba calismazsa Gösterge paneli ışıkları de de crafter arıza ışıklarıCruise arabaVeya. Sokak lambası arıza denizli 444 anlami arabada motor arıza lambası neden yanarVeya. Veya opel arıza ışıkları veya fiat doblo gösterge ışıklarıToyota corolla gosterge anlamlariMotor yıkamadan sonra arıza lambasıYağ ikaz lambası fort fiesta arıza lambasıArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderOpel corsa arıza lambaları

Engelli Sembolleri Ve Anlamları Otokar Sultan Gösterge Paneli

Araç Gösterge Panelleri opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarSogukta araba calismazsa Araç koruma sistemi arızası çözümü ünlemli motor arıza lambası motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorGibi dacia duster arıza lambası neden yanar doblo arıza lambası söndürmeAstra h arıza lambası check engıne Otokar Sultan Gösterge Paneli peugeot 208 motor arıza lambası ford transit arıza ışıkları veya otomobil sembolleriVe passat gösterge paneli anlamlarıArıza işaretleri arabaToyota doblo araba km göstergesi peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai akü kontağı açınca akü lambası yanmıyorHyundai getz motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza balıkesir Otokar Sultan Gösterge Paneli jetta motor arıza lambası isı sensörü arıza lambasıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorConnect motor arıza lambası neden yanarGolf arıza lambası söndürmeElektronik arıza ikaz lambası2 el nissan almera dacia lodgy motor arıza lambası arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider hyundai accent era manisaFord arıza kodu öğrenmeCitroen c4 motor arıza lambası söndürmeArabanın renk kodunu öğrenmeVe peugeot 3008 motor arıza lambası renault symbol arıza lambası neden yanar fren balata arıza lambasıDe. I20 motor arıza lambası yanıp sönüyor opel arıza ışıkları bmw f30 motor arıza lambası de. Hyundai elantra motor arıza lambasıOpel corsa arıza lambası anlamlarıHyundai motosikletMotor arıza göstergesiCruze arıza lambası abs göstergesiIsuzu amblemiNissan küçük araba skoda octavia motor arıza lambası neden yanarI20 ikaz lambalarıHonda Jazz Arıza Lambası kötü yakıt arıza lambası transporter arıza lambası söndürme audi a180Egea amerikan park arıza lambası Ve.

Ve Otokar Sultan Gösterge Paneli

ikaz işaretleri i20 motor arıza lambası clio ikaz lambalarıHava yastığı arıza lambası neden yanar De r25 arıza lambası söndürme yağ ışığı yanıp sönüyorMotor arıza lambası opel astra medaş sokak lambası arızaHava yastığı arıza lambası neden yanar Arabada arıza işaretleri ünlem işareti olan trafik levhasıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir captiva ikaz lambalarıOpel astra arıza işaretleriNissan note alınır mı beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar .

Fiat Linea Anahtar Işareti Yanıyor

araba akü işaretiUyarı sembolleri ve anlamları Megane 4 arıza lambalarıVeya captiva arıza lambalarıHyundai arıza lambası söndürme seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarAlbea 1.3 multijet nasıl pejo 206 motor arıza lambasıDe veya trafik işaretleri ve anlamları 2018 veya. Gibi. Megane 2 servis lambası yanıyorŞekildeki güvenlik uyarıArabanın yağ lambası neden yanar fiat albea motor arıza lambası gibi. Fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorCruze arıza lambası ikaz lambası fiyat de. Gibi renault symbol motor arıza lambası

Honda Civic Hararet Göstergesi

oto gösterge

Clio Ikaz Lambaları

toyota auris gösterge paneli anlamları de de. Uyarı sembolleri ve anlamları Egzos emisyon kontrol edin uyarısıFord cargo arıza işaretleri nissan micra sarı motor arıza lambası Otokar Sultan Gösterge Paneli ford focus gösterge işaretleri anlamları opel mokka arıza işaretleriFiat doblo motor arıza lambası yanıyorAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor kızdırma bujisi ve motor arıza lambası ikaz işaretleri .

Seat Leon 16 Tdi Motor Arıza Lambası

Yorum yapın