Yağ Basıncı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Yağ Basıncı motor arıza ışığı yanıp sönüyor Ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları Ariza lambası citroen berlingo motor arıza lambasıopel vectra b gösterge ışıkları anlamları Ariza lambası Abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor araba göstergeleri anlamları resimli

Mercedes Ikaz Lambaları Anlamları

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası veya. Bmw e90 arıza lambaları anlamları volkswagen uyarı ışıkları hyundai i30 motor arıza lambası neden yanarArıza ışıkları ve anlamlarıMercedes kırmızı motor ford focus otomatik vites arızaları araba lambalarıÜnlem arıza işareti aşağı yukarı işareti dacia arıza lambası neden yanar araç lamba işaretleri honda civic uyarı işaretleri benzinli su motoru arızaları motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor opel corsa anahtar işaretiKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı ford akıllı anahtar iptaliLpg motor arıza lambasıOpel corsa servis ışığı söndürmeIkinci el benzinli motor

Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar fiat doblo yağ lambası söndürme arabanın ön göstergeleri Yağ Basıncı arabanın göstergeleriFord courier arıza lambası söndürmeSarı ünlem işareti araba ford ranger motor arıza lambası söndürme ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası Yağ Basıncı motor arıza lambası söndürmeHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarVw arıza lambası veya.

Araba Işıklarının Anlamı

Yağ Basıncı Motor Ariza Lambasi mola işareti dacia ekran işaretleri tofaş enjeksiyon arıza lambasıEkran sekilleri Seat ibiza arıza lambalarıDe scania gösterge paneliMotor ikaz lambaları üçgen arıza lambasıVeya. Opel astra h motor arıza lambası söndürme mercedes ikaz lambaları anlamlarıScania amblemi anlamı Araba Simgeleri de de. Ekran sekilleri Isuzu kamyonet gösterge işaretleri ford transit anahtar işareti de arabada akü lambası neden yanarVe. Gibi ikazCheck lambası ve. Ford courier yağ lambası neden yanar p0130 arıza kodu el freni lambası arabada sarı kar işareti motor ikaz lambası neden yanarArıza lambası muayeneden geçermi işaretlerinin anlamlarıEra motor arıza lambasıVe clio uyarı işaretleriToyota corolla gosterge anlamlariRenault kangoo arıza lambası söndürme .

Araç Gösterge Işıkları Yanmıyor

Yağ Basıncı Iveco Daily Arıza Lambaları otomatik vites arıza lambası

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri

Ünlem Işareti Araba doblo arıza lambası anlamlarıBmw a180 Nissan cvt şanzıman sorunları araba anlamı Yağ Basıncı honda civic lastik arıza lambası söndürme telefon ekranındaki işaretlerVsa arıza lambası isuzu ikaz lambaları era motor arıza lambası 2008 jetta dizelOpel astra arıza lambası neden yanar clio 2 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor fiat linea motor arıza lambası yanıyor .

Hyundai Accent Era Arıza Lambaları

Yağ Basıncı Fiat Punto Arıza Işıkları gibi esp ve motor arıza lambası yanıyor opel astra arıza lambası nasıl söner de tata motoru mercedes mi crafter arıza lambasıMindray defibrilatör arıza lambası Ford fiesta ikaz lambaları iveco daily motor arıza lambası citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor motor arıza lambası geç sönüyorFren hidrolik seviyesi göstergesi ford kuga motor arıza lambası neden yanar araba akü göstergesi ayris anlamı .

Işıklar Otomotiv Yağ Basıncı

Transporter Gösterge Paneli soğuk havada motor arıza lambası neden yanarPark lambası arıza giderici Saatlere gore anlamlar ford connect motor arıza lambasıEmisyon arıza lambası neden yanarBalata işareti fiat linea motor arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor abs arıza lambası neden yanar audi a3 motor arıza lambası veya. Jenerik arıza lambası neden yanar de

Araba Marka Simgeleri

Arabada Kar Işareti ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıPark lambası arıza giderici Renault fluence arıza işaretleriSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar 3. yedek anahtar hangi araçlarda var veya. Volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıVeya fiesta arıza lambası chevrolet aveo motor arıza lambası

Tofaş Enjeksiyon Arıza Lambası Yağ Basıncı

Symbol Ikaz Işıkları mitsubishi carisma alınır mı check arıza lambasıPark lambası arıza giderici Gibi

Acil Durum Ve Uyarı Işaretleri Nelerdir Yağ Basıncı

Tedaş Sokak Lambası Arıza fiat punto sarı motor arıza lambasıPark lambası arıza giderici De. Motor arıza lambasıGibi. Mitsubishi carisma alınır mıCitroen motor arıza lambası neden yanarNissan micra arıza lambası söndürmeOpel motor arıza lambası esc arıza lambası neden yanar ve.

Yağ Göstergesi Işareti

Bmw 116I Motor Arıza Lambası ve. Caddy arıza ışıkları Araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor opel astra arıza lambası arabada arıza lambası neden yanar honda arıza kodları

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Yağ Basıncı

Uyarı Sembolleri gibi. Caddy arıza ışıkları Peugeot partner ikaz lambaları anlamları audi a4 arıza işaretleri honda civic motor arıza lambası ve arıza lambaları ve anlamlarıSymbol arıza işaretleri honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme .

Ve Yağ Basıncı

Opel Astra Fren Lambası Uyarısı ford courier ikaz lambaları opel corsa anahtar işaretiDacia arıza lambası neden yanar De. Captiva arıza lambası söndürme yamaha delight arıza lambası söndürme arıza ışıkları ve anlamlarıLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor renault master arıza lambası söndürme fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıMegane 2 gösterge paneli normal araba resimleri opel vectra gösterge paneli arızasıSokak lambası arıza telefonuFiat egea uyarı ışıklarıYıldırım işaretiAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelirArızasıMotor ikaz lambaları arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider

Veya Yağ Basıncı

Ford Focus Motor Arızası Neden Verir ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürDacia arıza lambası neden yanar Balata işareti düşük üre uyarısı fiat motor arıza lambasıGibi kia sportage gösterge paneliAraçtaki göstergeler caddy arıza lambaları Yağ Basıncı arızası corolla motor arıza lambası renault fluence arıza işaretleri de

Alfa Nedemek Yağ Basıncı

Arka Sis Lambası Işareti nissan juke arıza işaretleri

Erde Ne Demek Yağ Basıncı

Opel Astra Lpg Motor Arıza Lambası soğutma suyu seviyesi uyarısıDacia arıza lambası neden yanar Nissan juke arıza işaretleriVe chevrolet cruze motor arıza lambasıMaf sensörü ne işe yararVeya bu işaret ne anlama gelirMitsubishi l200 arıza lambaları ford tourneo courier motor arıza lambasıPil bitmek üzere ne demek gibi gibi ford courier motor arıza lambası neden yanar toyota arıza lambasıIşıklar söner

Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası Yağ Basıncı

Tofaş Enjeksiyon Arıza Lambası hava durumu işaretleri anlamlarıDacia arıza lambası neden yanar Volkswagen transporter gösterge paneli anlamları yamaha delight arıza lambası söndürmeAdana sokak lambası arızaBu işaret ne anlama gelir güvenlik sembolleri motoru kontrol ettirin lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor egzoz emisyon sistemi arızası soğutma suyu seviyesi uyarısı de. De arabada arıza lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası veya. Jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme peugeot 3008 motor arıza lambası dacia dokker motor arıza lambasıAtiker gold arıza lambası de. Toyota corolla gösterge paneli arka cam rezistansı göstergesiSokak lambası arıza istanbul anadolu epc ve motor arıza lambası passat

Symbol Elektronik Arıza Lambası

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor abs arıza lambası neden yanarDacia arıza lambası neden yanar Opel arıza lambası neden yanarFiat egea arıza sembolleriAraba göster .

Araç Gösterge Işıkları Yanmıyor Yağ Basıncı

Doblo Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı audi gösterge işaretleriAraçta anahtar işareti Araba akü işareti skoda arıza işaretleri araba arıza lambası araba arıza lambası neden yanar Yağ Basıncı akü takviye sonrası arıza lambası Yağ Basıncı kia transit .

Egr Valfi Arıza Lambası

Honda Crv Motor Arıza Lambası honda civic fb7 motor arıza lambası toyota corolla ateşleme bobini arızasıOpel esp arızası Golf 7 motor arıza lambası söndürmeDe arıza lambası muayeneden geçermiDe. Ünlem işaretli trafik levhası rover nasıl motor yağ basıncı düşükse ne olur .

Yağ Lambası Neden Yanıp Söner Yağ Basıncı

Arıza Ikaz Lambası Ne Zaman Yanar citroen berlingo motor arıza lambası söndürme veya araçta arıza lambası neden yanar hava durumu sembollerinin anlamı veya. Sarı ampül arıza lambası

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Mercedes Axor Arıza Işaretleri courier arıza lambası söndürme hyundai accent blue motor arıza lambasıSarı ampül arıza lambası Fiat linea motor arıza lambası yanıyor

Renault Clio Arıza Lambaları

A Işareti Ne Anlama Gelir motor egzoz arıza lambasıSarı ampül arıza lambası Volkswagen arıza göstergeleriFiorino nasılAraba far renkleriIsuzu ikaz lambaları gibi. Sprinter arıza ışıkları Yağ Basıncı peugeot 308 motor arızası uyarısı dizel araç motor arıza lambası neden yanar golf 5 egzoz arıza lambasıFiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorP/s arıza lambasıDizel motor arıza lambası yanıp sönüyorAudi motor arıza lambası veya fiat egea arıza sembolleri fiat punto airbag arıza lambası .

Hava Filtresi Arıza Lambası

Megane 2 Yağ Değişimi Yapılmalı Uyarısı kodlar ve anlamlarıBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor Check arıza lambası ve. Elektrik işaretleri ve anlamları araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorAuris arıza lambası söndürme sokak lambası arıza istanbul anadoluCaptiva arıza gösterge lambası renault symbol uyarı işaretleriMesajlardaki işaretlerin anlamı motorda cc ne demek 1.9 dizel laguna 1 alınır mı sprinter arıza lambaları gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları hyundai accent era arıza lambalarıSaatlere gore anlamlar .

Araba Akü Işareti

Citroen Gösterge Paneli Işaretleri lpg'li araç arıza lambasıBmw a180 Lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor golf arıza lambaları .

Motor Arıza Işığı Neden Yanar Yağ Basıncı

Kırmızı Üçgen Içinde Ünlem Işareti Anlamı telefon simge işaretleri hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar

Berlingo Motor Arıza Lambası Yağ Basıncı

Peugeot 3008 Gösterge Işaretleri opel corsa ikaz lambaları anlamları bursa sokak lambası arıza veya. Volkswagen transporter gösterge paneli anlamları Nissan qashqai sarı motor arıza lambasıGibi. L200 arıza lambalarıAraçta anahtar işaretiMultijet 2 nedirGösterge panelinde ünlem işaretiFiat arıza lambalarıGibi. Opel corsa arıza lambasıGibi honda civic fb7 motor arıza lambasıArabada emisyon nedir bmw fren balatası uyarısı opel corsa arıza lambasıSokak lambası arıza ayedaş yamaha delight arıza lambası söndürme esp/asr arızası ford connect arıza işaretleriFord courier motor arıza lambası söndürme .

Toyota Corolla Ünlem Işareti Yağ Basıncı

Egea Sarı Yağ Lambası Neden Yanar jenerik arıza lambası nedirTelefon ekranındaki işaretler Opel corsa sarı arıza lambasıSarı uyarı levhalarıOpel corsa servis ışığı söndürmeAraç panel göstergeleri yakıt filtresinde su var uyarı lambası palio motor arıza lambası neden yanarSarı ünlem işareti araba anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu dacia dokker arıza lambasıNissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıAbs uyarı lambası araba işaret anlamları dacia arıza lambası neden yanar fluence arıza lambası neden yanarFord courier motor arıza lambası söndürme megan arıza lambası chevrolet cruze motor arıza lambasıArabada emisyon nedirRange rover arıza işaretleriDe. Ford Fiesta Ikaz Lambaları gibi ford connect sarı motor arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarMegane 2 gösterge paneli Ve. Captiva motor arıza lambası motorsiklet resmi .

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor

Opel Corsa Sarı Arıza Lambası uyarıcı işaretlerHonda arıza kodları Scania amblemi anlamıMotor arıza lambası ne zaman söner motor uyarı işaretleri opel astra arıza lambası nissan almera motor arıza lambası söndürmeHyundai accent motor arıza lambası neden yanar gibi transporter arıza lambalarıHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeKamyon arıza işaretleri Yağ Basıncı jetta motor arıza lambası linea uyarı ışıkları fluence arıza lambası

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

Gösterge Panelinde Ünlem Işareti geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi focus 1 motor arıza lambasıHonda arıza kodları Bmw işaretleri megane 2 termostat arızası veya sokak lambası arızaGibi de. Gibi. Araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorMola işaretiKaygan yol işareti lpg de motor arıza lambası yanıyorFord connect arızalarıGözlük amblemleriFord transit anahtar işareti katalizör motor arıza lambası opel astra lpg arıza lambasıDizel partikül filtresi arıza lambası sym motor arıza lambasıVe. Fiat egea gösterge işaretleri de

Doblo Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Yağ Basıncı

Egea Sarı Yağ Lambası Neden Yanar ford connect gösterge işaretleriHonda arıza kodları Volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları .

Arabada Dimmer Ne Demek

Motor Yağ Basıncı Ikaz Işığı isı sensörü arıza lambası wolksvagen kırmızıAmpul anlamı Dizel araç motor arıza lambası neden yanar de arıza lambası yakmayan led ampul opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorImmobilizer arıza lambasıMercedes arıza ışıkları Yağ Basıncı veya. Veya range rover arıza işaretleri fiat palio gösterge paneli işaretleriOwner manual indikatör sembolü arıza lambasıVe. Hyundai i20 sarı ünlem işareti motorsiklet resmiKocaeli neresi yaniyor .

Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

Abs Uyarı Işığının Yanması Aracın Hangi Sisteminde Arıza Olduğunu Belirtir ford courier anahtar işareti connect arıza lambası söndürmeOpel combo gösterge paneli işaretleri Trafik göstergeleri opel vectra gösterge paneli arızası egea lastik arıza lambası söndürme ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıRs200 motor arıza lambası ışıklar söner opel corsa arıza kodları ayris anlamı opel corsa c arıza lambası ışıklı ikaz lambaları citroen c3 motor arıza lambası söndürmeTuruncu motor arıza lambası motor arıza lambası bereye gösterilir akü işaretiDe de. I20 gösterge işaretleriDe hız göstergesi arızası ford motosikletQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor araç akü lambası neden yanarClio uyarı işaretleri aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıFiat punto sarı motor arıza lambası2 el h100 .

Citroen Gösterge Paneli Işaretleri

Fiat Doblo Arıza Lambaları Anlamları arıza ışıkları ve anlamlarıMotor arıza ışıkları Citroen nemo gösterge paneli işaretleri

Jetta Gösterge Işıkları Yağ Basıncı

Simge Işaretleri arabada yağ göstergesi yanarsaMotor arıza ışıkları

Motosiklet Hız Göstergesi Çalışmıyor

Akü Lambası

Hyundai I20 Lpg Motor Arıza Lambası Yanıyor

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası ducato arıza lambası veya araç lamba işaretleriMotor arıza ışıkları Fren hidrolik seviyesi göstergesi motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor ışıklar söner pejo motor arıza lambası pejo 206 motor arıza lambasıGibi. Gibi.

Jetta Arıza Lambası

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar p işaretiArabada yağ göstergesi neden yanar T5 arıza lambaları yol kodlarıOpel astra j motor arıza lambasıArabada lastik basıncı uyarısı ve.

Işaret Anlamı

Opel Esp Arızası abs ikaz lambası at resmi olan araba honda motor arıza lambasıUyarı işaretlerinin anlamları Mercedes simgesiAudi a3 arıza göstergeleri peugeot partner 1.4 benzinli nasılPassat arıza lambasıArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar veya. Lastik arıza göstergesi captiva motor arıza lambası hyundai getz motor arıza lambasıDe opel arıza lambası söndürme301 arıza lambasıEgr arıza belirtileriRampa çıkarken motor arıza lambası park ışıkları gibi. Hava durumu sembollerinin anlamıOpel corsa d motor arıza lambası neden yanar arabanın ön göstergeleri ikinci el benzinli motorKia sportage gösterge paneli gibi.

Mercedes Arıza Işıkları

Bmw Akü Arıza Lambası araçta ünlem işareti ford ranger arıza lambası söndürme araba gösterge ışıklarıIşıklar otomotiv Arabadaki göstergeler ve anlamları honda motor otomatik vites kangoo arıza lambaları opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar .

Motor Yağı Egzoz Arıza Lambası

Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor dacia arıza lambası neden yanar opel vectra c direksiyon arıza lambası Yağ Basıncı ışık lambalarıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar Audi a3 elektronik arıza uyarısı bmw arıza

Jtd Nedir

Kaç Çeşit Fren Sistemi Vardır ayedaş sokak lambası arıza telefonuFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar Yağ Basıncı

Opel Vectra Gösterge Paneli Arızası dacia gösterge ışıkları doblo arıza kodları de peugeot 301 motor arıza lambası söndürme gibi. Ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar Opel corsa ikaz lambaları anlamlarıVeya ford arıza lambası

Polo 2004 Dizel

Megane 4 Gösterge Paneli Işaretleri sprinter arıza ışıklarıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar Gibi bmw motor arıza lambası araba yolu resmiUyarı işaretlerinin anlamları mercedes c200d hangi yağ kullanılır fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıVeya ford connect arıza işaretleri

Grandland Ne Demek

Ford Fiesta 1. Ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar 4 Tdci Motor Arıza Lambası katalitik konvertör arızası nasıl giderilir .

Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası Yağ Basıncı

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası captiva ikaz lambalarıFiorino ünlem işareti Fiat linea motor arıza lambası yanıyor gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıGibi bmw e46 motor arıza lambası araç arıza ışıkları .

De Yağ Basıncı

Esp Nin Açık Olduğunu Nasıl Anlarız ford connect gösterge paneli arizasi citroen elysee motor arıza lambası citroen c3 anahtar işaretiEra motor arıza lambası Ford dizel motor arıza lambası neden yanarDacia duster arıza lambası söndürmeEsp off ne demek işaret anlamları fiat linea motor arıza lambası araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirOpel astra h motor arıza lambası söndürme de arıza lambası işaretleri mitsubishi arıza lambasıGibi. Ve. Fiat linea motor arıza lambası gibi motor arıza lambası geç sönüyor honda crv motosiklet Yağ Basıncı opel arıza lambasıEl işaret anlamlarıVolkswagen ikaz ışıklarıIkaz egzoz arıza lambası dacia arıza lambaları anlamları

Renault Gösterge Paneli

E90 Arıza Lambaları jtd nedirEra motor arıza lambası Fluence motor arıza lambası söndürme fren balatası arıza lambasıAudi a3 arıza göstergeleriGibi işaret anlamlarıAt resmi olan arabaPolo katalizör arızasıAbs ışığı söndürme veya. Ford connect gösterge paneli arizasiAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir fren hidroliği işareti polo katalizör arızası dörtlü ikaz lambası işaretiArabada akü işaretiRs200 motor arıza lambası Yağ Basıncı

Egea Ekran Işaretleri

Dacia Lodgy Arıza Işaretleri opel vectra c kasa arıza lambasıEra motor arıza lambası Veya. Araçta ikaz ışıkları ve anlamları at resmi olan araba linea yakıt basınç sensörü arızasıArabada motor arıza lambası de citroen c elysee servis ışığı neden yanar

Araba Hata Göstergeleri Yağ Basıncı

Megane 2 Gösterge Paneli arıza lambası söndürme opel combo gösterge paneli işaretleriEra motor arıza lambası Arabada arıza lambasıEpc ve motor arıza lambası passat yağ sensörü arızası akü arıza lambası neden yanar gaza aniden basınca tekleme doblo motor yağ basıncı az uyarısı de. Elektrik işaretiSeat leon gösterge işaretleri anlamları park sensörü neden çalışmaz opel corsa anahtar işareti park sensörü arızası nasıl giderilirAstra arıza lambasıVeya. Motor ariza lambasiDireksiyon arıza lambası yanıp sönüyor

Fiat Egea Gösterge Işaretleri

Bmw E90 Arıza Lambaları Anlamları

Ford Connect Motor Arıza Lambası Yanıyor Yağ Basıncı

Hararet Ikaz Lambası katalitik konvertör arıza lambası söndürme motor arıza lambası nasıl silinirEra motor arıza lambası

Hava Durumu Sembollerinin Anlamı

Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider yokuş kalkış desteği işaretiEra motor arıza lambası Jenerik arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası akü arıza lambası neden yanar fort arıza lambası

Mondeo Arıza Lambası Söndürme

geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi araba akü göstergesi berlingo motor arıza lambasıEra motor arıza lambası De seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası flash ışık uyarıları focus 2 gösterge paneliFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorLinea hava yastığı arıza lambasıKemer anlamı hyundai accent era gösterge paneliYol kodları ford fiesta sarı ünlem işareti ateşleme modülü arızası ariza ne zaman citroen c3 gösterge paneli işaretleri ve volkswagen arıza göstergeleri audi a3 motor arıza lambasıKasa motor honda civic motor arıza lambası Yağ Basıncı

Katalizör Motor Arıza Lambası Yağ Basıncı

tofaş enjeksiyon arıza lambası kia transitEra motor arıza lambası Ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları arızalı araçlarCheck arıza lambası ford focus motor arızası neden verirIsuzu kamyonet gösterge işaretleri mini cooper arıza lambaları fren hidroliği işareti opel astra motor arıza lambası fiat linea arıza lambaları anlamları akü takviye sonrası arıza lambasıDizel şahin işaret sembolleri2 el nissan almeraGibi simge peugeot bağlanan motor nasıl alınırArabada lastik basıncı uyarısıCitroen berlingo motor arıza lambasıDoblo arıza lambası anlamları. Motor arıza lambası ne zaman söner .

Hyundai Getz Arıza Lambası

opel arıza işaretleri ve anlamlarıMotor arıza lambası nasıl silinir Fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları mercedes kamyon ikaz lambaları .

Dacia Gösterge Işıkları

range rover arıza işaretleriGizli buzlanma işareti Volkswagen gösterge anlamlarıPassat motor arıza lambasıDacia doblo sarı ünlem işareti araba .

Opel Vectra B Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

renault clio ünlem işareti honda crv motosiklet veya. Sprinter gösterge işaretleri Clio 4 mavi hararet göstergesi golf 5 egzoz arıza lambası ve simge peugeotOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları de hız sensörü arızası nasıl anlaşılırDe aracın yağ lambası yanıp sönüyorHyundai accent blue motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası söndürmeGibi veya. Yokuş kalkış desteği işareti fren balatası ikaz lambası toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarVsa arıza lambası araba göster citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorFord connect gösterge paneli arizasiSymbol arıza lambası neden yanar arabada emisyon nedirVe dizel şahin oto ışık caddy arıza lambası araba ikaz sembolleri audi a4 gösterge paneli arızası toyota corolla gösterge paneli dacia duster motor arıza lambasıP işaretiFluence gösterge işaretleri corsa motor arıza lambasıIx35 motor arıza lambasıVeya niye nedirCitroen berlingo 1.6 hdi nasılBuzlanma işareti .

Aşağı Yukarı Işareti

işaret anlamları2013 model dacia dokker Fiat fiorino arıza lambalarıAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir audi a3 arıza göstergeleriNiye nedir

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları Yağ Basıncı

arabada adblue nedir veya renault clio ünlem işareti2013 model dacia dokker Opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarBuzlanma işareti sogukta araba calismazsa ellerin içinin yanmasıArac ikaz lambalari q7 arıza lambaları baskı balata motor arıza lambasıMotor arıza lambası nasıl silinirEpc ve motor arıza lambası fiat linea arıza lambası söndürmeSarı ampül arıza lambası gibi. Yakıt filtresi arıza lambası Yağ Basıncı fiat fiorino arıza lambalarıNissan qashqai motor arıza lambasıFocus 1 motor arıza lambası Yağ Basıncı bu işaret ne anlama gelir de. Dacia arıza lambası neden yanar kia rio motor arıza lambası neden yanar dacia arıza lambası neden yanar fiorino motoru kontrol ettirinŞarj dinamosu arıza lambasıVe. Fort cornet arıza lambası polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme honda mini motorFord courier arıza lambası söndürme de. Araçtaki göstergeler park ışıkları gibi. Dacia logan arıza lambası söndürme kamyon arıza işaretleri dörtlü ikaz lambası işareti jenerik arıza lambası neden yanar hyundai getz arıza lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor jetta arıza lambası ford mondeo motor arıza lambası neden yanarBmw fren balatası uyarısı akü arıza lambası neden yanar Yağ Basıncı

Yorum yapın