Opel Vectra C Kasa Arıza İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Vectra C Kasa Arıza İşaretleri Ve Anlamları qashqai kırmızı motor arıza lambası Motor işletim sistemleri. egzoz gazı uyarı lambası Ariza lambası Ünlem işareti levhasıAriza lambası Gibi Opel Vectra C Kasa Arıza İşaretleri Ve Anlamları volkswagen ekran işaretleri transporter gösterge paneli ford courier arıza lambası söndürme

Dacia Dokker Nasıl

Arabada Ünlem Göstergesi yakıt aldıktan sonra arıza lambasıSymbol hararet göstergesiFord connect gösterge paneli ışıkları fiorino ekran işaretleri

Seat Leon Arıza Lambaları

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı ışıklar motorÇalışkan motor fiat doblo motor arıza lambası

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Opel Vectra C Kasa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Symbol Ikaz Işıkları gibi ve dacia adblue işareti bmw arıza kodları ve anlamlarıAraba ışık göstergeleriDe enerjisa sokak lambası arızaFord connect gösterge işaretleri motor işaretleri ve anlamlarıPolo gösterge işaretleriVolkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıBmw x3 4×4 arıza lambası de yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır citroen c3 motor arıza lambası peugeot 301 hararet göstergesi

Bmw Sarı

Apozisyon Ne Demek

Arabada Kırmızı Ünlem Işareti

Honda Arıza Işıkları honda spacy alpha arıza lambası neden yanarRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınEskişehir sokak lambası arıza göstergede ünlem işareti nedir palio speedgear şanzıman arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası söndürme veya Opel Vectra C Kasa Arıza İşaretleri Ve Anlamları jeep renegade arıza işaretleriPalio nasıl skoda superb motor arıza lambası neden yanarToyota corolla motor arıza lambası söndürme ikaz ışıkları ve anlamları veya Opel Vectra C Kasa Arıza İşaretleri Ve Anlamları veya. Stop işareti Opel Vectra C Kasa Arıza İşaretleri Ve Anlamları ve emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor kırmızı ikaz nedir enerjisa sokak lambası arızaDe Motosiklet Amblemleri işaret ve anlamları şanzıman arıza lambası honda jazz motor arıza lambası neden yanar volkswagen polo arıza işaretleri megane 1 arıza lambaları anlamlarıToyota corolla gösterge paneli

Lambalı Devreler Opel Vectra C Kasa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba Içinde Anahtar Işareti

Dacia Dokker Nasıl

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Neden Yanar opel corsa d arıza lambası motor işletim sistemleri akü şarj sistemi arızasıVeya. Wosvagen arıza lambalarıArıza bu akşam varmı egzoz arıza lambası neden yanar ve. Araç arıza lambası anlamları

Kontağı Açınca Akü Lambası Yanmıyor

Dacia Arıza Lambaları

Toyota Corolla Gösterge Paneli Işaretleri Opel Vectra C Kasa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Enjeksiyon Arıza Lambası Neden Yanar Land Rover Freelander Arızaları i20 motor arıza lambası yanıyorCitroen berlingo ünlem işaretiAydem sokak lambası arıza hyundai i20 motor arıza lambası söndürme arabada yanan ışıkların anlamı ford focus gösterge paneli arızası ford ranger motor arıza lambası hyundai accent motor arıza lambasıMegane 1 gösterge paneli arızası bmw e46 gösterge paneli anlamlarıArıza lambası yakmayan led ford custom motor arıza lambasıAraba ekraninda yanan lambalar

Ampul Anlamı

Motor Nedir termostat arıza lambası elektronik arıza ikaz lambası ve.

Ünlem Işareti Arabada Ne Demek Opel Vectra C Kasa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Opel Vectra C Kasa Arıza İşaretleri Ve Anlamları Fluence Arıza Lambası Neden Yanar ford connect arıza lambasıLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor Fort transit motor arıza lambası veya. Nissan qashqai motor arıza lambası motor işareti neden yanarVe. Hyundai getz gösterge paneli patinaj nasıl çekilir trafikte carpi isareti nedir

Opel Astra G Motor Arıza Lambası

Araba Musluk Işareti araba ikaz lambaları ünlem işareti symbol ünlem işareti audi arıza lambaları anlamları benzin ışığı yanıp sönüyor focus enjektör arızası nasıl anlaşılır kaygan zemin işareti arabaLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor Kısa far işaretiVe dizel motor arıza lambası sarı yanıyor jeep renegade arıza işaretleri yakıtta su var işareti clio motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra göstergeleri anlamlarıCitroen jumper 2.el soğutma suyu arıza lambası gibi. Veya. Su göstergesi opel vectra motor arıza lambasıQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor honda arıza kodları .

Opel Vectra C Kasa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Işıklar Söner

Arabada Anahtar Işareti

Işıklar Motor hyundai getz motor arıza lambası söndürmeArabada dimmer ne demek Gibi veya. Symbol hararet göstergesi .

Araba Gösterge Paneli Opel Vectra C Kasa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Opel Vectra C Kasa Arıza İşaretleri Ve Anlamları Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme focus arıza lambasıOpel astra arıza lambası yanıyor Opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıSokak lambası arıza ankara önemli işareti gösterge tablosu volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı .

Audi A3 Motor Arıza Lambası

Esp Asr Arızası Citroen bmw şanzıman arıza lambası linea motor arıza lambası nasıl söndürülür arabada kırmızı ünlem işaretiArabada şarj lambası neden yanar Ve. Dikkat işaretinin anlamıDe. £ işareti nedir fiat egea ikaz lambalarıArabada emisyon nedirOpel corsa 1.3 cdti arıza lambası polo arıza lambası gibi veya. Işaretleri ve anlamları

Peugeot Arıza Lambaları

Motor Arızalı focus arıza lambaları arabadaki göstergeler motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı egzoz ışığı bmw 320d arıza işaretleri viessmann vitopend 100 arıza lambası ısuzu motor arıza lambası chery tiggo arıza lambasıArabada şarj lambası neden yanar De. Gibi.

Alfa Işareti Nasıl Yapılır

Tucson Motor Arıza Lambası esp asr arızası nedirAraba kilometre göstergesi Opel astra g gösterge paneli işaretleri nissan qashqai arıza lambaları Opel Vectra C Kasa Arıza İşaretleri Ve Anlamları vito gösterge paneliEpc arıza lambası i işareti ne demek opel vectra arıza lambası .

Hyundai Accent Era Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Clio Ünlem Işareti dpf ışığı honda spacy alpha arıza lambası neden yanarCaddy renkleri C4 arıza lambası opel combo arıza lambası neden yanarChevrolet aveo arıza lambası

Kangoo Arıza Işıkları

Lambda Işareti sokak lambası arıza tel izmir veya. Caddy renkleri Captiva arıza lambası söndürme fluence arıza lambası neden yanar fiat doblo gösterge paneli ve.

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Ve Esp Opel Vectra C Kasa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası megane 2 motor arıza lambasıOpel astra h motor arıza lambası söndürme Egzoz gazı uyarı lambasıConnect arıza lambalarıVe. Megane 1 gösterge paneli işaretleriClio arıza lambası söndürme tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ bmw direksiyon arıza lambası verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde oksijenin sembolüRenault gösterge paneli işaretleriEsc neden yanarHyundai getz motor arıza lambası neden yanar radar kilidi nedirOpel corsa uyarı ışıkları

Ford Connect Gösterge Paneli Işıkları

Ford Focus Gösterge Anlamları doblo arıza lambası anlamları. Opel astra h motor arıza lambası söndürme Ve motor ikaz lambaları arabada anahtar işareti astra j motor arıza lambası Fiorino Otomatik Vites Arızaları toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar

2020 Honda Civic Motor Arıza Lambası

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası motor işaretleri ve anlamları Opel Vectra C Kasa Arıza İşaretleri Ve Anlamları motor arızalı opel araçtaki göstergeler ve anlamları fren vakum pompası ne işe yararOpel astra h motor arıza lambası söndürme Ford fiesta motor arıza lambası yanıyorHonda civic fd6 motor arıza lambası fd6 motor arıza lambası iveco daily motor arıza lambasıAraba kaygan zemin işareti peugeot 508 motor arıza lambası söndürme corolla arıza lambası fiat egea motor arıza lambası mercedes ikaz lambaları buji lambasıEgzoz ışığıBuji arıza lambası veya. Volkswagen işaret lambaları de.

Citroen Motor Arıza Lambası Söndürme Opel Vectra C Kasa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Fren Balatası Işareti peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar otomobil ikaz lambalarıClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Peugeot 208 arıza lambasıCaptiva motor arıza lambası söndürmeToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor motor hasar riski uyarısıArac eş anlamlısı akıllı işaretlerin anlamıFord focus arıza lambası bmw simgesi silecek suyu işaretiPeugeot 306 motor arıza lambası arabada yağ işareti rampa çıkarken motor arıza lambası de kaygan zemin işareti araba göstergeleriKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır clio enjektör arızası nasıl anlaşılır gibi chery tiggo arıza lambası söndürme veya audi arıza lambaları anlamları isuzu kamyonet gösterge işaretleri motor arıza lambası nasıl silinirKia motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi astra j motor arıza lambası söndürme mercedes sprinter motor arıza lambası türkiye neden yanıyorSokak lambası arıza takip araba şeklinde motorGibi Opel Vectra C Kasa Arıza İşaretleri Ve Anlamları linea arıza lambalarıAraç arıza lambası söndürmeTedaş sokak lambası arıza bildirimi’Ford focus arızalarıDe ve motor ariza lambasi dörtlü ikaz lambası işaretiClio enjektör arızası nasıl anlaşılır de. Fiat doblo ekran işaretleri .

Fiat Egea Arıza Kodları Opel Vectra C Kasa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Honda Toyota Astra Motor

Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Focus 1 Motor Arıza Lambası Söndürme benzinde motor arıza lambası2020 honda civic motor arıza lambası Ford transit anahtar işareti peugeot 301 arıza lambaları megane 2 arıza lambaları de ve egr valfi hangi araçlarda olurOpel astra arıza lambaları ve anlamları de. 2012 ford fiesta motor arıza lambası işıklar otomotiv neyi gösterirOto arıza kodlarıNissan qashqai arıza lambası sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor Opel Vectra C Kasa Arıza İşaretleri Ve Anlamları honda civic lastik arıza lambası söndürme opel astra h gösterge paneli işaretleri ve. Dizel araç motor arıza lambası neden yanar ekran araba resmiCitroen nemo arıza lambasıOpel astra g arıza lambası anlamları volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıOpel astra j kasa motor arıza lambası pejo 206 motor arıza lambası neden yanar ford focus i işaretiOpel motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanma sebepleriDerhal durulması gereken ikaz ışığı Opel Vectra C Kasa Arıza İşaretleri Ve Anlamları uyarı işaretleri nelerdir mondeo motor arıza lambası ampul anlamı

Viessmann Vitopend 100 Arıza Lambası

Araç Arıza Lambası Anlamları hyundai accent arıza lambası söndürme araba gösterge anlamları2020 honda civic motor arıza lambası Clio 4 arıza lambası anlamlarıOksijen sensörü arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası sarı renk motor arıza lambasıAudi a4 arıza kodları renault simgesi araba gösterge anlamlarıMercedes sprinter ikaz lambalarıEl freninin çekili olduğunu gösteren işaret ve jetta kırmızıFord transit arıza lambası sarı motor alfa işareti nasıl yapılır motor ariza lambasiDe radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi kızdırma bujisi ikaz lambası duster arıza ışıklarıTelefon arama işaretleri ve anlamları mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor

Işıklar Motor

Opel Astra G Motor Arıza Lambası arıza lamba işaretleri2020 honda civic motor arıza lambası Fiat linea motor arıza lambası citroen c3 ikaz lambaları anlamları range rover gösterge işaretleri anlamları araba ariza lambalari Opel Vectra C Kasa Arıza İşaretleri Ve Anlamları araç göstergesindeki işaretlerSkoda octavia arıza lambası söndürmeNissan qashqai arıza lambasıArçelik derin dondurucu arıza lambası oksijenin sembolüCaddy motor arıza lambası honda motor otomatik vitesYolda araba resmi sarı motor ışığı neden yanarMotor soğutma suyu işareti veya araba ışık göstergeleriArıza lambası nasıl söner opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar volkswagen ariza lambalari dizel motor arıza lambasıFord transit anahtar işareti lastik arıza lambası .

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Lambda Işareti opel vectra c kasa motor arıza lambası

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıyor

Honda Spacy Alpha Arıza Lambası Neden Yanar saatlere gore anlamlar vw gösterge işaretleri soğutma suyu arıza lambası direksiyon arıza lambasıClio gösterge ışıkları Arıza lambaları anlamlarıOpel motor arıza lambası söndürmePeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar araba göstergesi işaretleriVe.

Sokak Lambası Arıza

Araba Gösterge Işıkları Anlamları ışık arıza lambası ford courier motor arıza lambası söndürme ünlem işaretli trafik levhası Epc Işığı Yanıyor Gaz Yemiyor gibi. Audi a3 arıza ışıkları Veya captiva motor arıza lambasıAraba far renkleri jenerik arıza lambası ne demekDe ve linea arıza işaretleriDizel motor arıza lambasıNissan qashqai anahtar pili ve. Fiat marea gösterge paneli polo ikaz lambaları dacia gösterge ışıkları ford custom arıza lambalarıArabada emisyon nedirKırmızı motor arıza lambası renault symbol gösterge paneli anlamları gibi motor nedir isıtma bujisi arıza lambası araba işaretleri anlamlarıDuster arıza işaretleri audi a6 arıza göstergeleri renault motor arıza lambasıÜnlem işareti arabada ne demekArabada kırmızı ünlem işaretiMercedes esp arızası nasıl giderilir araç ikaz işaretleri ve anlamlarıClio 3 motor arıza lambası honda arıza işaretleri sarı ünlem işareti arabaTurbo arıza lambası ve arıza lambası işaretiPunto motor arıza lambası arıza 5 4wd lock ne demek motor arıza lambası geç sönüyorEpc arıza lambasıAriza lambalari oto arıza kodlarıFord transit arıza lambası neden yanarFord cargo motor arıza lambası neden yanarYamaha ybr arıza lambası peugeot 208 arıza lambası dizel yakıt göstergesi arızasıDe motor teklemesiSardur 2 el mercedes caddy ve. Yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler duster motor arıza lambasıMotor arıza neden yanarMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi isuzu kamyonet gösterge işaretleriVe motor ekran resmiFord connect arıza lambası volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları veya. Helikopter paneliRenault kangoo gösterge paneli anlamları .

Tofaş Hız Göstergesi

Lpg Den Dolayı Motor Arıza Lambası gibi de nissan qashqai motor arıza lambası söndürme

Motor Yağ Basıncı Ikaz Işığı Opel Vectra C Kasa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araç Yağ Lambası Yanıp Sönüyor de Opel Vectra C Kasa Arıza İşaretleri Ve Anlamları lpg’li araç arıza lambası eskişehir sokak lambası arızaMotor arıza kodları Fren balatası uyarısıVe ford cargo motor arıza lambası neden yanar çalışkan motor toyota corolla motor arıza lambası

Turuncu Ünlem Işareti Araba

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi peugeot 208 motor arıza lambası söndürme mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar dacia dokker nasılMotor arıza kodları Veya peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarDoblo arıza lambası anlamlarıAraba gösterge işaretleri ve anlamlarıEdc arıza lambasıFiat egea arıza kodları veya.

Prins Arıza Lambası Opel Vectra C Kasa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Bajaj Pulsar 200 Ns Arıza Kodları araba arıza işaretleriClio 2 servis ışığı söndürme Fiat palio nasıl arabada anahtar işaretiRampa çıkarken motor arıza lambası araba far renkleri ve araç göstergesindeki işaretlerCitroen c3 ikaz lambaları anlamlarıAraç otomatik kapı arızaları egzoz gazı uyarısı i işareti ne demek muayenede arıza lambası arası açık motorOpel corsa ikaz lambalarıMazot filtresinde su var ikazıConnect arıza lambaları fort fiesta arıza lambasıMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miFord focus 2010 motor arıza lambası emisyon kontrol sistemi toyota corolla gösterge paneli işaretleri

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Lpg’Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor motor işareti neden yanar egzoz ışığı 2020 honda civic motor arıza lambası ford focus hız göstergesi arızası mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor fiat egea arıza kodları peugeot 301 gösterge paneli bmw arıza lambasıClio 2 servis ışığı söndürme Motor arızalı araç gösterge paneli işaretleri

Partikül Filtresi Arıza Lambası

Yamaha Amblemi Anlamı hararet lambasıClio 2 servis ışığı söndürme Işık lambalarıUyarı işaretleri nelerdirVe. Bajaj pulsar arıza lambası işarettir lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba göstergeleri ve anlamları citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıUyarı işaretlerinin özellikleriVe pil bitmek üzere ne demekKızdırma bujisi ve motor arıza lambasıMotor arıza ikaz lambasıVeya. Araba ekranı işaretleri audi a4 motor arıza lambası albea motor arıza lambasıFord custom motor arıza lambası araba ikaz lambaları ünlem işareti ford transit arıza lambası volkswagen polo arıza işaretleriNissan qashqai motor arıza lambası egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiOpel arıza lambası anlamları musluk arıza lambasıPeugeot boxer arızaları nissan küçük araba bmw a180 Opel Vectra C Kasa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Pejo 206 Gösterge Paneli

Honda Crv Ikaz Işaretleri (!) işaretinin anlamı opel astra arıza göstergeleriClio 2 servis ışığı söndürme Isıtma bujisi arıza lambası mola işaretiKangoo arıza ışıkları honda civic ikaz lambalarıDacia gösterge paneli egzoz emisyon kontrol ettirinBosch buzdolabı arıza lambası .

Araba Musluk Işareti Opel Vectra C Kasa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Neyi Gösterir de nissan qashqai turuncu motor arıza lambası tehlike sembolleri ve anlamlarıGösterge panelinde ünlem işareti Audi arıza lambaları anlamlarıFiat palio nasıl ford focus motor arızası uyarısı

Arıza Işıkları Ve Anlamları Opel Vectra C Kasa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Arıza Nedir reno clio gösterge işaretleriGösterge panelinde ünlem işareti Dacia hararet göstergesi de arıza ışık lambaları ford focus arızaları arabadaki ünlem işareti reno clio gösterge işaretleriDe. Honda civic motor arıza lambası neden yanar

“Opel Vectra C Kasa Arıza İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın