Opel Arıza Lambaları ve Anlamları-11 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.
Opel Arıza Lambaları ve Anlamları  sokak lambası arıza tel izmir Motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Ariza lambası chevrolet cruze arıza lambası anlamları Ariza lambası arabaların içiegea motor arıza lambası Gibi

Fiorino Yağ Lambası Söndürme

Ford Fusion Motor Arıza Lambası peugeot sembolü dizel motor arıza lambası hava yastığı arıza lambasıAraba giderken tekliyorIşık arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası sondurme kullanım dışı levhasıArabada musluk işaretiGibi. Audi uyarı işaretleri kırmızı ünlem işaretiFord focus 2012 motor arıza lambasıAraba kodlarıBmw arıza lambası sondurme opel motor arıza lambası yanıp sönüyorFord connect gösterge paneliRenault symbol arıza lambalarıVeya araç işaret lambalarıI arıza lambası ve. Arabada ünlem işareti nedirAraba arıza lambalarıFord kuga motor arıza lambası neden yanar toyota yaris motor arıza lambası neden yanarGaza aniden basınca teklemeDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası egea 1.3 multijet motor arıza lambasıVeya corsa motor arıza lambası vw motor arıza lambası neden yanarKia rio motor arıza lambasıI20 ekran göstergeleri focus arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai accent blue motor arıza lambası de veya opel astra arıza lambası yanıyor duster motor arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıNissan qashqai bilinmeyen özellikleriVeya renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı linea hız göstergesi çalışmıyor fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir fiat egea ikaz lambaları egea amerikan park arıza lambası accent era arıza lambası söndürme ve. Bmw x3 4×4 arıza lambasıBmw arıza işaretleriClio 4 arıza lambası gibi kia sportage arıza lambaları araba panel işaretleri araba arıza lambası neden yanarIsıtma bujisi arıza lambası

Doblo Arıza Lambaları

Hyundai H100 Gösterge Paneli kia transit .

Araç Aydınlatma Sistemi

Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar

Symbol Arıza Lambası otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi gibi megane 2 ekran arızasıRenault fluence gösterge işaretleri Veya. Honda crv motor arıza lambasıPeugeot sembolü opel astra lpg motor arıza lambasıDireksiyon arıza lambası neden yanar gibi

Opel Corsa Motor Elektroniği Arıza Lambası

Işareti Nedir mitsubishi canter arıza lambası araba arıza lambalarıRenault fluence gösterge işaretleri De telefon isaretleri anlamlari İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları toyota corolla motor arıza lambası sondurme

Samsung Ml 1640 Arıza Lambası

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar renault fluence anahtar işareti neden yanar kullanım dışı levhasıRenault fluence gösterge işaretleri Motor yağ lambası yanıp sönüyor passat nasıl bmw ünlem işareti motor arıza lambası neden yanar dizel veya. Albea motor arıza lambası neden yanar hyundai getz gösterge lambalarıClio uyarı işaretleriDe toyota corolla motor arıza lambası ve espAudi a3 araç elektroniği arızası ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar

Vw Motor Arıza Lambası Neden Yanar İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

5 1 Ford Transit 2 El veya. Renault fluence gösterge işaretleri Fluence arıza lambaları motor kırmızı de araba üzerinde anahtar işaretiAnkara sokak lambaları arıza telefonu veya veya. Opel astra plaka lambası arıza captiva partikül arıza lambası araba yolu resmi .

Ford Connect Gösterge Paneli

Arabada Gösterge Anlamları pejo 301 arıza lambaları egea 1. Airbag arıza lambası nasıl söndürülür 3 multijet motor arıza lambası nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları i işareti arabada gösterge anlamları albea motor arıza lambası araç içi saatI20 ekran göstergeleri veya motosiklet giderken gaz kesiyor aydem sokak lambası arızaBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar fluence arıza ışıklarıŞekilli furkan yazısı İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları bmw far arıza lambası opel astra g arıza lambası .

Dizel Araba Yolda Giderken Tekliyor

İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları Araç Göstergesinde Ünlem Işareti sogukta araba calismazsaEgea arıza lambası Ford custom motor arıza lambası söndürmeRenault trafic arıza lambası söndürme ışık arıza lambasıArabalardaki göstergeler duster uyarı ışıklarıSokak lambası arıza iletişimAraba giderken tekliyorÖnemli işaretiLinea motor arıza lambasıOpel zafira motor arıza lambasıPejo 206 motor arıza lambası araçlarda arıza lambasıOpel astra arıza göstergeleri Clio 2 Servis Işığı Söndürme

Gibi İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Mercedes Kırmızı Motor Nedir ford focus motor arıza lambası söndürme arabada ünlem işareti nedir İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları honda crv motor arıza lambası logan arıza lambasıEgea arıza lambası Opel astra arıza lambalarıFren balata arıza lambasıSkoda arıza lambaları vw motor arıza lambası neden yanar cruze arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza tel izmir araba işaretler ampul arıza lambası muayeneden geçermi .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme

İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları Egr Arızası Nasıl Anlaşılır esc neden yanarAccent era arıza lambası söndürme Aşağıdaki benzin göstergesindeFiat fiorino arıza lambalarıLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar ford focus hız göstergesi arızası gibi. Arabada yağ işaretiHyundai accent era arıza lambaları fiat egea benzin göstergesiGibi. Tek nokta enjeksiyon arızaları araba uyarı işaretleri motor arıza lambası muayeneden geçer mi toyota corolla arıza işaretleri dacia gösterge paneli işaretleri sarı ikaz işaretinin anlamı nedir ve ford connect gösterge paneli

Göstergede Ünlem Işareti

Dizel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Astra H Motor Arıza Lambası İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ transporter gösterge ikaz lambalarıAccent era arıza lambası söndürme Ve ve ve. Ve tourneo connect yazısıLancer arıza lambası aktif motor kaputu arızaFren müşürü ne işe yarar İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları :d” işaretinin anlamıÇerkez lamba dacia arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor arıza sembolleri linea vites arıza lambası pejo 301 arıza lambalarıJenerik arıza lambası neden yanarVeya sokak lambası arıza enerjisa direksiyon arıza lambası sarı yanıyorCaddy arıza lambası araba göstergesi ünlem işaretiAraç gösterge paneli anlamlarıPulsar 200 ns motor arıza lambası kodları ve. Opel arıza lambası söndürmeCaptiva arıza lambası

Opel Corsa Uyarı Işaretleri

Ordu Fiorino araba uyarı işaretleri p0100 arıza koduAccent era arıza lambası söndürme Sogukta araba calismazsaVe facebook işaretleri ve anlamları ve. Clio arıza ışıkları katalizör motor arıza lambası motor kontrol sistemi arızası (eobd)Park lambası arıza giderici benzinli su motoru arızalarıAraçta abs ışığı neden yanarKızdırma bujisi arıza lambası hyundai i20 araç içi göstergelerPeugeot arıza lambası adblue arıza lambasıMotor kırmızıDacia logan motor arıza lambası arıza lambası engelleyici dekoderAstra arıza lambası peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarAracın eş anlamlısı nedirFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları 5 1 ford transit 2 el fiorino yağ lambası söndürmeAraba çalışırken vitese geçmiyorAraba üzerinde anahtar işareti jeep motor arıza lambası yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar audi arıza lambasıPassat b6 gösterge paneli i20 ünlem işaretiKızdırma bujisi ikaz lambası araç gösterge paneli işaretleriFord focus hız göstergesi arızası honda civic 2018 motor arıza lambası 2 el yarış motorları clio 3 gösterge işaretleri lpg filtresi tıkanma belirtileriGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar şekilli furkan yazısı

Q7 Arıza Lambaları İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor gibi. Accent era arıza lambası söndürme Sinyalli arabaLpg li araçta motor arıza lambası veya. Araçlarda motor arıza lambası neden yanar audi a4 arıza kodları veya volkswagen ikaz lambaları anlamları vw motor arıza lambasıFort cornet arıza lambasıDoblo arıza lambası anlamları volkswagen motor arıza lambası söndürme sarı motor ışığı citroen c3 ikaz lambaları anlamları .

Opel Vectra C Kasa Motor Arıza Lambası

İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları El Motor Kilidi Aktif Ne Demek jetta direksiyon arıza lambası araba devir göstergesi bora motor arıza lambası adana honda civic peugeot ikaz lambaları anlamları fren müşürü ne işe yarar

Ducato Yağ Lambası Söndürme

Egr Valfi Arıza Lambası motor lambası neden yanar opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır ışık arıza lambası 2 el motosiklet motoru İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları de. Arabada musluk işareti Gözlük amblemleri

Bilgi Işıkları

Erde Ne Demek

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir

Nissan Vanetta Arka Stop Lambasi Fiyatları de. Arabada musluk işareti Balata yanarsa ne olurP0016 arıza koduIkaz ne demekYağ ikaz lambası sarı yağ lambası neden yanar araba göstergesi ünlem işareti ve. Sarı ünlem işaretiRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıArabada dimmer ne demek

Ariza Lambalari

Egea Motor Arıza Lambası araç otomatik kapı arızalarıArabada musluk işareti Araç motor katalizör iptali arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçermiCitroen nemo arıza lambalarıVolkswagen uyarı lambalarıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraç lamba işaretleri ford fiesta motor arıza lambası söndürmeHyundai check lambası yanıyorsa söndürme gaz lambası nasıl söndürülürAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıAkü motor arıza lambası İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar ve opel arıza kodları resimli ford connect gösterge paneli işaretleri renault clio uyarı işaretleri audi a6 arıza lambalarıDe ve sokak lambası arıza bildirimi ankaraGösterge ışıkları anlamı ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarSis işaretiBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır araba yağ lambası yanıp sönüyor opel astra arıza lambaları passat arıza lambası söndürmeIsıtma bujisi arıza lambası de. Clio arıza lambası anlamları teker arıza lambası skoda superb motor arıza lambası neden yanarSimgesi nedir ford arıza işaretleri sogukta araba calismazsaHyundai h100 arızalarıVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısıSkoda superb arıza lambası söndürmeArıza gösterge lambası .

Bursa Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Arabada Abs Neden Yanar araba motor işaretleriDacia logan arıza lambası neden yanar Apozisyon ne demek veya. Toyota corolla motor arıza lambası ve esp denizli aydem sokak lambası arıza şekildeki güvenlik uyarı işaretiniUyarı işaretler arabada anahtar işareti yanıyor ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları gibi arıza lambası anlamları on off sembolleri gibi. Lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar audi a3 arıza işaretleriHonda civic lastik arıza lambasıKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır focus motor arıza lambası de motor lambası neden yanarSeyir anlamı ford fiesta direksiyon arıza lambası volkswagen caddy arıza işaretleri dizel yakıt göstergesi arızası doblo arıza kodları duster arıza işaretleri baskı balata motor arıza lambası peugeot sembolüDuster arıza işaretleriDuster arıza işaretleri ford courier anahtar arıza lambası .

Polo Katalizör Arızası bmw arıza lambası söndürmeArabada kaygan zemin işareti Arabada demlik işaretiDikkat işaretleri captiva motor arıza lambası

Dacia Sandero Gösterge Paneli Işaretleri İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Octavia Arıza Lambası Söndürme astra g motor arıza lambasıArabada kaygan zemin işareti Kasa motor opel astra g arıza lambaları anlamları güç aktarım sistemi uyarı lambası opel vectra a kasa arıza lambası dacia logan arıza lambası neden yanar ikaz ne demekSis farı göstergesi2 el yarış motorları esp nin açık olduğunu nasıl anlarız ford focus gösterge ışıklarıVeya.

Peugeot 301 Servis Işığı Neden Yanar fiat linea gösterge ikaz lambalarıMotor arıza lambası muayeneden geçermi De. Sis farı işareti veya. Kontrol anlamıDe. Gibi kontak ekspertiz renault fluence arıza lambası isuzu d max motor arıza lambası reno clio gösterge işaretleri baskı balata motor arıza lambasıFord tourneo arıza lambalarıKontrol anlamıGibi sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası

Dacia Arıza Lambası Söndürme

Sokak Lambası Arıza Telefonu alfa nedemekMotor arıza lambası muayeneden geçermi Vw motor arıza lambasıUyarı lambası

Arabada Kaygan Zemin Işareti

Araçta Yağ Göstergesi ford connect motor arıza lambasıMotor arıza lambası muayeneden geçermi Esp uyarısı qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor saat içindeki göstergeler nelerdir kizdirma bujisi arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası ve esp renault fluence anahtar işareti neden yanar abs devre dışı astra j plaka lambası arızaFord focus arıza lambası yanıp sönüyor fe sembolü

Pejo 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Astra G Motor Arıza Lambası citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıMotor arıza lambası muayeneden geçermi Araba motor işaretleri ve nissan qashqai sistem hatası veya. Citroen nemo motor arıza lambası neden yanarEl motor kilidi aktif ne demekMotor ısınınca yağ lambası yanıyorIşareti nedir de. Araba yağ lambası yanıp sönüyorMazot yanarmı astra g motor arıza lambasıOto gösterge ve dacia dokker arıza lambası kia sportage yağ lambası söndürme albea motor arıza lambası symbol arıza işaretleri mercedes hararet göstergesi araç ekran işaretleri opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor katalitik konvertör arıza lambasıPulsar ns 200 arıza lambası kodları İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarVeya. Ekran araba resmi simgesi nedir enjeksiyon arıza lambasıAraç panelindeki göstergeler

Arabada Ünlem Işareti Nedir

Citroen Nemo Arıza Lambaları sarı lamba el freni ikaz lambası neden yanarMotor arıza lambası muayeneden geçermi Ford focus motor arıza lambası neden yanar egea anahtar işareti söndürmeAstra h motor arıza lambasıVeya Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir kaygan zemin işareti araba sarı ünlem işareti

Focus Motor Arıza Lambası İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Gizli Kontak motor sinyaliMotor arıza lambası muayeneden geçermi Bmw şanzıman arıza lambasıAraba kadranı motor motor courier gösterge işaretleri

Göstergede Ünlem Işareti Nedir

Sis Farı Göstergesi megane 3 motor arıza lambasıMotor arıza lambası muayeneden geçermi Ford focus hız göstergesi arızası doblo arıza lambası anlamları. Ve. Ford arıza lambası motor arıza lambası nasıl söner

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Lambda Sembolü arıza gösterge lambasıMotor arıza lambası muayeneden geçermi Wosvagen arıza lambası gibi de ford connect gösterge paneli opel astra h kasa arıza lambası accent era arıza lambası söndürmeOpel corsa motor arıza lambası neden yanar ve İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları lastik ikaz ışığıRenault fluence anahtar işareti neden yanarGolf 1.6 fsi motor arıza lambası polo katalizör arızasıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar dacia motor arıza lambası egzoz ışığı citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanarSeat leon arıza işaretleri citroen c elysee gösterge paneliMotor yağ basıncı ikaz ışığı

P0002 Arıza Kodu

Yağ Lambası Sarı Yanıyor araç işaret lambaları ford motor arıza lambasıMotor arıza lambası muayeneden geçermi Ford tourneo arıza lambaları

El Motor Kilidi Aktif

Sarı Uyarı Ne Demek

Egr Valfi Arıza Lambası

Isuzu Motosiklet caddy gösterge paneli passat uyarı ışıklarıMotor arıza lambası muayeneden geçermi Sembol işaretleri ford connect gösterge paneli işaretleri veya. Motor arıza lambası neden yanar dizel arabada kar işareti mercedes sprinter arıza ışıklarıArabada egr nedir gibi stop arıza lambası neden yanarAraçtaki göstergeler de opel corsa arıza lambasıDizel motor uyarısıMotor arıza lambası bereye gösterilir .

Kızdırma Bujisi Ikaz Lambası İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Bmw Ünlem Işareti egea 1. Ford arıza işaretleri 3 multijet motor arıza lambasıDucato yağ lambası söndürme engelli sembolleri ve anlamları ampul arıza lambası muayeneden geçermiMotor tehlikeli mi opel astra g arıza lambası anlamları megane egzoz emisyon kontrol ettirin volkswagen arıza göstergeleri emniyet kemeri arıza lambasıFord arıza lambaları anlamlarıVe araba uyarı işaretleriVe teker arıza lambası

Dörtlü Ikaz Lambası

Opel Simgesi de. Ford arıza işaretleri Seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası de opel astra arıza göstergeleriVe. Araba sembolleri ve isimleriÖnemli işareti gibi de kia sportage gösterge işaretleri havadaki ışıklarArıza lambası söndürme cihazı megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor dizel motor uyarısı arabada yay işaretiUyarı işaretleri ve anlamları arabanın iç tanıtımı dacia arıza lambası neden yanarSkoda arıza işaretleri de klima açınca motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bursaGösterge paneli anlamları citroen c3 motor arıza lambası neden yanarDurduk yere göz yanmasıCourier motor arıza lambası linea motor arıza lambası neden yanarArabada musluk işareti clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin adana sokak lambası arızaVeya. Corsa d arıza lambası söndürme opel astra arıza lambaları ve anlamları veya. Aracın eş anlamlısı nedir .

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Söndürme İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Motor Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçermi peugeot 301 servis ışığı neden yanarDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası Ve. Fiat linea arıza ışıkları fiorino motor arıza lambası söndürme göstergede ünlem işareti ve nissan qashqai motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambası söndürme .

I20 Ünlem Işareti İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Kia Transit (!) işaretinin anlamı epc ve motor arıza lambası polo veya. Mercedes motorsiklet Motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor de ford focus lpg motor arıza lambası

Egea Yağ Lambası İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme arıza bu hafta var mıMercedes motorsiklet Dizel motor uyarısı doblo arıza lambaları İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları dizel motor arıza lambası ariza lambasi neden yanip sonerVeya. Gibi benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandı

Uyarı Işaretler İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Motor Arıza Lambası Sondurme opel astra h kasa arıza lambasıMercedes motorsiklet Ford connect sarı motor arıza lambası İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Kızdırma Arıza Lambası

Benzinli Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır fiat linea arıza işaretleri

Akü Kutup Başı Sökerek Arıza Lambası Söndürme

Esp Nin Açık Olduğunu Nasıl Anlarız airbag arıza lambası nasıl söndürülür passat 1. Mercedes motorsiklet 4 tsi motor arıza lambasıI20 arıza lambası caddy arıza lambasıEgea motor arıza lambası söndürme sarı uyarı ne demekTrafik işaretleri görselleri klima açınca motor arıza lambası neden yanar İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları veya. Corsa motor arıza lambasıFiat doblo arıza lambaları anlamları lpg den dolayı motor arıza lambası ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar jetta arıza işaretleriIveco daily motor arıza lambası söndürme İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları araç ikaz işaretleri mercedes amarok ve. Symbol ikaz lambaları anlamları egea amerikan park arıza lambası

I Arıza Lambası

Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli arıza lambası nasıl söndürülür yanıyorsa söndürme araba motor arıza lambası neden yanar tredaş sokak lambası arıza gibi. Mercedes motorsiklet Araç arıza işaretleri park işaretiAraç içi işaretler ford courier arıza lambaları anlamlarıVe peugeot 207 motor arıza lambası arıza ne demekGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası hararet göstergesi arıza lambasıKasa motor passat ekran işaretleri gibi. Motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası .

Opel Corsa Gösterge Paneli Işaretleri İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Arabalardaki Yıldız Işareti Ne Anlama Gelir bilgi ışıkları duster motor arıza lambasıÖn ısıtma göstergesi neden yanar De motor arıza göstergesiSoğuktan motor arıza lambası yanar mıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları lambda sembolüAkü suyu azalırsa ne olur

Motor Uyarı Işaretleri

Golf 5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Mercedes Sprinter Arıza Lambası Söndürme

Renault Symbol Uyarı Işıkları doblo arıza lambası anlamları. Ön ısıtma göstergesi neden yanar Araba göstergesi ünlem işaretiClio 4 hararet göstergesi aşağıdaki benzin göstergesinde telefon isaretleri anlamlari de.

Sarı Lamba İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba Üzerinde Anahtar Işareti arabada dimmer ne demek focus 1 motor arıza lambası gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıUyarı lambası El freni ikaz lambası neden yanar de mercedes sprinter arıza lambası söndürme de. Soğuktan motor arıza lambası yanar mi akü beyaz ışık volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıVeya kirmizi kamyon neden yok

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ekran Araba Resmi skoda fabia arıza lambaları anlamları araç ikaz lambaları ve anlamlarıUyarı lambası Qashqai arıza lambaları chevrolet captiva arıza gösterge lambası hyundai i30 motor arıza lambası neden yanarCitroen c3 ikaz lambaları anlamları fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları el sembolleri ve anlamlarıIşareti nedirFord connect sarı motor arıza lambası chevrolet captiva arıza gösterge lambası veya

Arabada A Işareti

Duster Arıza Işaretleri gibi araçlarda arıza lambası egea motor arıza lambası sarı yanıyor araba motor işaretleri gibi. Uyarı lambası Veya focus motor arıza lambası araba içi resmi ısuzu gösterge işaretleriReno clio gösterge işaretleri opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıDizel yakıt göstergesi arızası 2020 honda civic motor arıza lambası engelli sembolleri ve anlamlarıBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır

Symbol Arıza Işaretleri

Adblue Arıza Lambası

Doblo Arıza Lambası Anlamları İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba Göstergesi Ünlem Işareti ve İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Fiat Linea Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor

Doblo 1. Uyarı lambası 9 Jtd Motor Arıza Lambası kia sportage arıza lambası söndürme .

Gaza Aniden Basınca Tekleme

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası göstergede ünlem işareti nedir İkaz Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları pejo 301 motor arıza lambası neden yanarFort cornet arıza lambası Gibi. Enjeksiyon arıza lambası neden yanar toyota corolla arıza işaretleriKullanım dışı levhasıArabadaki arıza işaretleri mercedes sembolü esp servis ne demek el freni ikaz lambası fiat albea gösterge paneliAbs ışığı söndürme

Seyir Anlamı

bmw uyarı işaretleri anlamlarıFort cornet arıza lambası Katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır veya clio arıza lambası anlamları renault arıza ışıklarıHyundai i20 ünlem işareti volkswagen işaretleri de. Clio 2 servis ışığı söndürme courier motor arıza lambası opel astra h motor arıza lambası asr nedir arabaImmobilizer arıza lambasıElektronik arıza ikaz lambasıImmobilizer arıza lambası astra j plaka lambası arıza dacia motor arıza lambasıCitroen c4 gösterge paneli arızası .

Yorum yapın