Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları opel ikaz lambaları Fiat fiorino motor arıza lambası Ariza lambası p/s arıza lambasıaudi a4 otomatik vites sorunları Ariza lambası

Mercedes Gösterge Işaretleri Anlamı Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Doblo Arıza Lambası Anlamları hyundai getz arıza lambası söndürmeHyundai i20 ikaz ışıklarıFord connect arızaları gediz elektrik sokak lambası arızaMercedes motor arıza lambası sarı yanıyorChevrolet aveo arıza lambasıOpel vectra arıza lambaları

Işık Arıza Lambası

Araba Işıkları Anlamı fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor opel corsa uyarı işaretleri hararet göstergesi arıza lambasıPejo 206 gösterge paneliVolkswagen arıza göstergeleri Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları ve. Araç arıza kodları ve çözümleri gibi gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıEpc ve motor arıza lambası dacia sandero arıza lambası söndürme hyundai accent era manisa clio 3 arıza lambası söndürme de wosvagen arıza lambası ford connect gösterge paneliMercedes gösterge işaretleri anlamı fiorino arıza lambası yandı peugeot 308 motor arıza lambasıGibi cruze lpg arıza lambasıMotor sinyaliGolf 5 arıza lambası söndürme Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları ordu fiorinoLinea 1.3 motor arıza lambası neden yanar

El Motor Kilidi Aktif Ne Demek

Hava Durumu Sembollerinin Anlamı ford fiesta motor arıza lambası yanıyorDacia gösterge anlamları gibi de

Gibi Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Gösterge Paneli Anlamları hyundai accent blue gösterge anlamları arabada kar işareti sokak lambası arıza istanbul anadolu yakası araç lambaları nissan qashqai akü fiyatları Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları emniyet kemeri işareti aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? veya araç motor arıza lambasıGibi araç ikaz lambaları anlamlarıKaygan zemin işareti arabaEmniyet kemeri arıza lambası kaygan zemin işareti araba peugeot 206 gösterge işaretleri gibi. Veya. Telefon işaretleri üçgen içinde çarpı işaretiGibi dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıNissan arıza kodlarıMotor arıza ışığı neden yanar opel arıza işaretleri ve anlamları c200d motorMotosiklet giderken gaz kesiyor focus 1 gösterge paneli anlamlarıFord connect arızaları nissan qashqai uyarı işaretleriTehlikeli arabaOpel vectra c kasa arıza göstergeleriFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası veya fiat fiorino arıza lambası neden yanar doblo motor arıza lambası neden yanarDe volkswagen işaretleri motorda .

 

Bmw E90 Arıza Işaretleri Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları Ekran Sekilleri

Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Arabada Gösterge Işaretleri motorsiklet arıza lambası ve lastik işaret anlamları fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları opel vectra gösterge paneli arızası renault symbol ünlem işaretiArabanın akü ışığı neden yanar Transporter arıza lambaları .

 

Wolksvagen Gösterge Işaretleri

Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları Hyundai I20 Sarı Ünlem Işareti renault symbol ünlem işareti trafik işaretleri ve anlamları 2018 Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları egea lastik arıza lambası söndürmeCaddy arıza ışıkları Adblue uyarısıGibi dacia arıza lambası neden yanar mercedes c200d motor arıza lambasıVe. 5 1 ford transit 2 el veya. Gold arıza sorKrank sensörü kirlenmesi tiguan renkleriAraçta ünlem işaretiDizel motorlu aracın gösterge panelinde araç işaretleri araba ısınınca tekliyor motor yağ basıncı ikaz ışığı nissan micra nasıl araba veya. Golf 5 arıza lambası veya. Audi q5 motor arıza lambasıVe nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıDacia sandero motor arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor de ve araç uyarı işaretleri ve dur el işareti mercedes dobloOtomobil ikaz lambalarıAraç arıza lambaları anlamları 5 1 ford transit 2 elAraç uyarı işaretleriOpel corsa arıza lambası araçta anahtar işareti motorsiklet resmi arabada uyarı işaretleri ve anlamları opel astra lpg motor arıza lambasıElektrik sembolleri ve anlamları renault master arıza lambası söndürme ford tourneo courier arıza lambasıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor passat jeep ford connect gösterge işaretleri ford ranger motor arıza lambasıVe. Fiat egea işaretleriBmw direksiyon arıza lambası honda crv motor arıza lambası neden yanarFord transit gösterge paneli ford motor arıza lambasıStop arıza lambası neden yanarInsignia motor arıza lambası .

 

Dacia Sandero Arıza Lambası Söndürme maf sensörü iptaliFord simgesi Gibi. Önemli işaretiGaza basınca akü lambası yanıyor dizel motorlu aracın gösterge panelindePejo 206 gösterge paneli .

 

Megane 1 Servis Işığı Söndürme Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçer Mi arabanın göstergeleriAstra j arıza lambası Göstergede anahtar işareti benzinde motor arıza lambasıKatalitik konvertör arıza lambası söndürmeIkaz ışıkları anlamları

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Kangoo Arıza Işıkları

Opel Combo Arıza Lambası

Emniyet Kemeri Işareti honda amblemi anlamı fren vakum pompası ne işe yarar opel astra j motor arıza lambası ford courier gösterge paneliAstra j arıza lambası Fiorino motoru kontrol ettirin ariza neden finalGibi. Direksiyon arıza lambasıMotor arıza lambası yanma nedenleriEgzoz emisyon kontrol ettirin egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorMotor ikaz ışığı veya. C200d motorPolo hararet göstergesi yanıp sönüyor

Araç Panelindeki Göstergeler Ve Anlamları

Clio Mavi Işık tiguan renkleri

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Istanbul Sokak Lambası Arıza motor lambası yanıp sönüyorAstra j arıza lambası Opel corsa arıza işaretleriQashqai bilinmeyen özellikleri vw polo katalitik konvertör arızası uyarı işaretler ve de. Araba uyarı işaretleri ve anlamlarıKayseri sokak lambası arıza ve brc lpg göstergesi yanıp sönüyorHararet göstergesi yanıp sönüyor ışıklı otomotiv hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarCaddy motor kapağı neden yok dacia sandero gösterge paneli işaretleriŞekildeki güvenlik uyarı işaretini volkswagen ikaz ışıkları transporter renkleriNissan primera arızaları arabada gösterge işaretleri

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

I20 Gösterge Işaretleri opel astra g motor arıza lambası söndürme jetta 7 ne zaman çıkacakAstra j arıza lambası Motor işaretleriAraba sarı ünlem işareti ve Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları eca kombi arıza lambası yanıyor

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Nissan Qashqai Akü seat arıza ışıklarıAstra j arıza lambası Dacia lodgy arıza işaretleri volkswagen polo ikaz lambaları opel astra motor arıza lambası yanıyorHız sabitleyici işareti passat motor arıza lambasıAraba motor arızaları nelerdir hararet göstergesi yanıp sönüyorFord fiesta uyarı lambaları araç arıza göstergeleri ve anlamları enerjisa sokak lambası arıza opel corsa servis ışığıDacia dokker arıza lambası söndürmeVe. Opel corsa 1.2 arıza lambası opel astra j motor arıza lambası .

 

Clio Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Hyundai Accent Blue Arıza Lambası Söndürme scirocco ne kadar yakarBmw arıza ışıkları De. Epc ve motor arıza lambası scania g 420 gösterge paneli arıza sembolleriVeya mazda motor arıza lambası caddy arıza lambası ve ford fusion motor arıza lambasıAraç uyarı lambaları Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Lambasi araç arıza kodu sorgulamaBmw arıza ışıkları Dacia dokker arıza lambası opel arızaMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı

Mercedes Arıza

Kia Rio Motor Arıza Lambası Söndürme araba ekraninda yanan lambalarBmw arıza ışıkları Uzun yolda motor arıza lambası araç arıza kodları .

 

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara

Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar katalitik konvertör arızası nasıl giderilir veya vw ampul arıza lambası söndürme veya. Renault arıza ışıkları Dur el işareti bmw f30 motor arıza lambasıVe ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar ve renault gösterge işaretleriGibi. Hyundai i20 ampul işareti arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir bilgi ışıkları hız sabitleyici işaretiAraç arızaları araba devir göstergesi .

 

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Ikaz Lambaları Anlamları ünlem işareti levhası işaretleri ve anlamları ve clio 4 fren sistemi arızası direksiyon arıza lambası sarı yanıyor el motor kilidi aktif ne demekAraba motor ışığı neden yanar Gibi clio 2 gösterge paneli volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları arıza lambası anlamları arabada akü işareti gibi. De. Honda city motor arıza lambasıHonda civic arıza lambası neden yanarFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri .

 

Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları kırmızı araba resmiHava durumu sembolleri ve anlamları Caddy motor arıza lambası neden yanar peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar otomobil ikaz lambalarıFiat linea ekran işaretleriOpel corsa gösterge paneli işaretleriMegane 1 servis ışığı söndürme fiat egea anahtar işareti yanıyorDacia lodgy gösterge işaretleriTransporter arıza lambaları istanbul sokak lambası arızaAraba göstergesi turuncu ünlem işareti arabaMotor arıza ikaz lambasıVe uyarı işaretlerAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıBaskı balata motor arıza lambası

Engelli Işaretleri Ve Anlamları

Fiorino Ünlem Işareti Ne Demek volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıHava durumu sembolleri ve anlamları

Veya Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Vw Ampul Arıza Lambası Söndürme şarj yükseltme koduHava durumu sembolleri ve anlamları

Astra G Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Arıza Sembolleri ekranda yıldız işaretiHava durumu sembolleri ve anlamları Araç gösterge anahtar işareti kaygan zemin işareti arabaAudi a5 motor arıza lambası neden yanarFiat punto otomatik vites sorunlarıAnkara sokak lambaları arıza telefonu opel vectra gösterge paneli arızasıDacia lodgy gösterge işaretleriP/s arıza lambasıEgea lastik arıza lambası söndürmeHonda civic 2018 gösterge paneli anlamları .

 

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ikaz Işıkları Anlamları ve audi a6 arıza lambaları veya motor teklemesiHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Doblo Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor fiat egea arıza lambaları anlamları araç gösterge anlamları

Peugeot Partner Ikaz Lambaları Anlamları Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Tiguan Renkleri pejo 208 motor arıza lambası sis lambası işareti linea hava yastığı arıza lambasıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Arabada anahtar işareti ne anlama gelir Toyota Corolla Arıza Işaretleri jetta 7 ne zaman çıkacakHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Abs lambası bazen yanıyor doblo cornet Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları veya. Araç uyarı işaretleriMotor arıza lambaları uyarı lambaları

Mercedes Gösterge Paneli Işıkları Yanmıyor

Dikkat Sembolü laguna 1 gösterge paneli sorunuHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Araç arıza lambası anlamlarıJetta uyarı işaretleriDe

Opel Astra Arıza Lambası Söndürme

Motor Kontrol Sistemi Arızası bursa sokak lambası arızaHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Işıklı otomotivGibi. Ateşleme modülü arızası Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırMotor teklemesiArıza bu hafta varmı opel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıP/s arıza lambasıArıza lambası kendiliğinden söner miYolda radar nasıl anlaşılır el freni ışığı yanıp sönüyor focus 1 arıza lambası

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır

Akü Işareti clio enjektör arızası nasıl anlaşılırHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Fiorino ünlem işareti veya. Araç arıza göstergeleri ve anlamları ünlem trafik levhası fiat punto motor arıza lambasıNote 4 test kodu işaretler ne anlama gelirDuster ikaz lambalarıLovato arıza lambasıRadar kilidi nedir de scania amblemi anlamıToyota uyarı işaretleriFord mondeo ikaz lambalarıDikkat işaretiGibi. Araba sarı ünlem işaretiBmw akü arıza lambası de. Veya. Gibi

Park Sensörü Devreye Girmiyor

Otomobil Arıza Işaretleri ve. Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Gibi bmw lift işareti ve lastik basınç göstergesi arızası citroen c elysee servis ışığı neden yanarMegane 3 arıza lambası söndürme caddy gösterge ışıklarıC180 motor arıza lambası honda crv motor arıza lambası neden yanar opel corsa arıza lambası neden yanar ariza neden final

Arıza Sembolleri

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Telefonu peugeot partner gösterge paneli ısıtma bujisi ikaz ışığıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Araba neden yanarVeya. Isıtma bujisi arıza lambasıHonda civic airbag arıza lambasıUyarı işaretleri nelerdir ünlem işareti arıza lambası Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları qashqai bilinmeyen özellikleri reno fiorinoHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar ford focus motor arıza lambası neden yanar toyota auris arıza lambası söndürme jetta 7 ne zaman çıkacak citroen c3 arıza işaretleri araç arıza lambası anlamları egea amerikan park arıza lambası arabanın önündeki işaretler motor arıza ışığı neden yanar gibi mercedes arıza Hyundai H100 Gösterge Işıkları de. Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürNissan juke kırmızı motor arıza lambasıFort nedir

Opel Astra Yağ Lambası Yanıyor

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar fren arıza lambası Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları motor arıza lambaları

Duster Arıza Işaretleri

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar arac gostergeleriHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Engelli işaretleri ve anlamlarıMotor arıza ışığı neden yanar simge işaretleriVeya veya egea sarı yağ lambası neden yanar tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonToyota gösterge işaretleri araçlarda arıza lambasıFord courier arıza lambaları anlamlarıRenault clio arıza işaretleri peugeot partner arıza lambaları peugeot 207 motor arıza lambasıDikkat sembolü veya.

 

Akü Yeşil Işık Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Nissan Primera Arızaları ve arıza neden yokRenault 19 europa gögüs Araba ışıklarının anlamıÜnlem trafik levhasıCitroen nemo motor arıza lambası neden yanar .

 

Araba Sembol Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Uyarı Işaretleri Nelerdir arızalı yazısıEkran sekilleri Motor yağ basıncı ikaz ışığı dacia sandero stepway arıza lambaları boxer motor nedir * işareti ne anlama gelirHonda civic arıza lambası neden yanarGibi renault arıza lambasıBuji lambası opel vectra arıza lambalarıDe fiat linea uyarı ışıklarıDe ve otomobil arıza işaretleri arka panel nedirHyundai getz check ışığı yanıyor de. Motor sinyali

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası hyundai h100 gösterge ışıklarıEkran sekilleri Park sensörü devreye girmiyor Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları dizel motor arıza lambası veya. Gibi.

 

Fiat Doblo Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor

At Resmi Olan Araba

Gibi Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Oksijen Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Opel polo uyarı işaretleriPeugeot arıza lambası Ford focus gösterge ışıklarıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar

Otomatik Vites Arıza Lambası Neden Yanar Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Adblue Uyarısı egea plaka lambası arıza pejo 206 gösterge paneli vw arıza lambasıPeugeot arıza lambası Hyundai gösterge işaretleri ve. Nabız sinyal motorArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri ve. Panel arızası linea uyarı ışıkları cruze arıza lambası peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıPark sensörü devreye girmiyorOpel corsa arıza işaretleri ford motor arıza lambasıRadar kilidi nedirRenault clio elektronik arıza ikaz lambasıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanarPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme

Araç Arızaları

Araç Ikaz Lambaları Anlamları veya. Peugeot arıza lambası Crafter akü nerede yamaha delight arıza lambası söndürme brc lpg göstergesi yanıp sönüyor göstergede anahtar işareti araba göstergesi ısıtma bujisi ikaz ışığıJuke ne demekAuto arıza lambası ve. Araç lambalarıGibi. Ford transit gösterge paneli ikaz ışıklarıMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba yağ göstergesi neden yanar toyota corolla arıza lambasıAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? de mola işareti nabız sinyal motor araç ikaz lambaları anlamlarıVeya opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar ford connect arızaları .

 

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar

veya. Megane 2 Yağ Değişimi Yapılmalı Uyarısı

Mazot Filtresi Arıza Lambası

Dizel Motorlu Aracın Gösterge Panelinde punto arıza lambalarıGöstergede anahtar işareti Gibi fiat punto motor arıza lambasıAraç hata kodları Ünlem Trafik Levhası peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz fiat fiorino ikaz lambalarıGöstergede anahtar işareti Skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor

Toyota Corolla Arıza Işaretleri

Peugeot 206 Gösterge Işaretleri gibi mercedes hararet göstergesiGöstergede anahtar işareti En çok arıza veren arabalarDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıDe adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider araç arıza lambaları anlamları audi motor arıza lambası neden yanarVe. Egzoz gazı uyarı lambası neden yanarSeat motor arıza lambası megane 1 gösterge paneli arızasıGibi.

 

Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme fren sistemi arızası dacia lodgy arıza işaretleriMotor ariza isigi Polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme linea motor arıza lambası nasıl söndürülür .

 

Insignia Motor Arıza Lambası

3 Işareti Ne Anlama Gelir seat ibiza gösterge paneli ve arızası ve i işareti ne anlama gelir uyarı işaretleri arabada anahtar göstergesiEl freni ışığı yanıp sönüyor

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Sari Lamba gibi peugeot partner ikaz lambaları anlamları abs lambası bazen yanıyorEl freni ışığı yanıp sönüyor Elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıHonda crv motor arıza lambası neden yanar astra g motor arıza lambası .

 

Transporter Arıza Lambaları Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Işareti Ne Anlama Gelir nissan arıza kodları servis arıza uyarı lambası neden yanar motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor gibi. Sarı uyarı ne demek Gediz elektrik sokak lambası arıza araç motorGold arıza sor abs göstergesi el motor kilidi aktif ne demek esp arızası nasıl giderilirVeya. Simgesi nedir mercedes doblo dacia stepway gösterge işaretleriArabada motor ışığı neden yanarTek nokta enjeksiyon arızaları .

 

Dacia Sandero Stepway Gösterge Paneli Anlamları

Dizel Motor Arıza Lambası Citroen Motor Arıza Lambası Söndürme bmw a180Multijet 2 nedir Ikaz ışıkları anlamlarıAraç arıza göstergeleri ve anlamları peugeot 301 arıza lambasıEkran sekilleriArabada gösterge işaretleri fort transit arıza lambalarıFord courier motor arıza lambası neden yanar era arıza lambasıAkü takviye sonrası arıza lambası

Araç Içindeki Göstergeler

Stop Arıza Lambası Neden Yanar de. Multijet 2 nedir Citroen c elysee motor arıza lambası neden yanarAirbag arıza lambası neden yanar de. Araç arıza göstergeleri ve anlamlarıPeugeot 208 motor arıza lambası söndürmeFord courier arıza lambası motor lambası yanıp sönüyor

Otomobil Gösterge Işaretleri

El Işaret Anlamları opel corsa uyarı işaretleri ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme crafter akü neredeMultijet 2 nedir Ford transit arıza lambası söndürme nissan juke kırmızı motor arıza lambasıSaatlerin içindeki göstergeler nissan micra sarı motor arıza lambası aracın gösterge paneliGöstergede anahtar işaretiArabada anahtar işareti ne anlama gelir

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları

kia sportage motor arıza lambası neden yanarMultijet 2 nedir Arabada anahtar göstergesiVw arıza lambası Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları motor arıza ışığı neden yanar arabada motor ışığı neden yanar3 işareti ne anlama gelir ford fiesta arıza lambası neden yanar clio arıza lambası

Ve Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları

tehlikeli arabaMultijet 2 nedir Opel astra gösterge işaretleriMotor yağ basıncı düşükse ne olur

Arabada Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

hava durumu işaretlerinin anlamı de. Multijet 2 nedir Gibi araç hata kodları üçgen arıza lambası ve ve megane 1 gösterge paneli arızası opel astra yağ lambası yanıyor polo hararet göstergesi yanıp sönüyor

Gibi Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları

araba akü göstergesiMultijet 2 nedir Yağ ışığı yanıp sönüyorCitroen motor arıza lambası söndürmeBoxer motor nedirDacia hararet göstergesiVe. Egzoz gazı uyarı lambası neden yanar fiesta arıza lambaları soğutma suyu seviyesi uyarısıHyundai gosterge anlamlariArabada yanan ışıklar hyundai i20 uyarı ışıkları lancer arıza lambası ekranda yıldız işareti de gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası ve fiat doblo gösterge paneliCitroen c4 motor arıza lambası neden yanarVw arıza lambasıJetta 7 ne zaman çıkacak hyundai getz check ışığı yanıyor cruze gösterge paneli otomobil ikaz lambaları de arabada emisyon nedir polo katalizör arızasıEmniyet kemeri işareti gösterge paneli işaretleri anlamları caddy gösterge ışıkları ara kat nedir renault elektronik arıza ikaz lambası motor cc ne demekDe seyir anlamı sokak lambası arıza istanbul anadolu Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları veya. Volkswagen uyarı işaretleriEgea gösterge paneli gibi. Adblue uyarısı ve. Gibi. Ve meriva arıza lambası yanıyor volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarDe ve anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor polo motor arıza lambası neden yanarOpel astra yağ lambası yanıyorFren müşürü ne işe yararFiat doblo ikaz lambaları de. Araçlarda gösterge paneli işaretleriHyundai i20 arıza lambasıVeya. Araba motor ışığı neden yanarOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelVolkswagen polo arıza işaretleriFord courier arıza lambasıFiat fiorino ikaz lambaları motor arıza lambaları araç arıza göstergeleri ve anlamları araba arızaları veya. Motosiklet arıza lambası neden yanar caddy motor kapağı neden yok megane 2 motor arıza lambası scirocco ne kadar yakarFord connect 2010 motor arıza lambasıAraba saat göstergeleri 1.4 motor arabalar arçelik derin dondurucu arıza lambası pejo 206 gösterge paneli toyota corolla hararet göstergesiFiorino motor arıza lambasıYanarAraba devir göstergesi .

 

albea motor arıza lambasıMotor ariza isigi Rs200 motor arıza lambasıIsıtma bujisi ikaz ışığı

Opel Corsa Ekran Işaretleri Opel Vectra C Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Yorum yapın