Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları nissan micra motor arıza lambası Motor arıza işaretiaraç uyarı ışıkları Ariza lambası Ve Ariza lambası motor egzoz arıza lambası akü lambası .

 

Abs Işığı Nasıl Söndürülür

ve. Gösterge Tablosu

Trafik Semboller Ve Anlamları Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Pulsar 200 Ns Arıza Lambası Söndürme volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı citroen c3 arıza kodları ford fiesta gösterge paneli arızası citroen berlingo ikaz lambaları anlamları

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Adblue Işareti clio 4 motor arıza lambası söndürmeGösterge panelinde ünlem işareti Gibi. Volkswagen arıza lambaları ve anlamları ford uyarı işaretleri araç göstergeleri ve anlamlarıFocus arıza lambasıArıza lambası neden yanarArıza lambası işaretleri qashqai bilinmeyen özellikleri

Soğutma Suyu Seviyesi Uyarısı

Sokak Lambası Arıza Iletişim renault symbol gösterge anlamları qashqai kırmızı motor arıza lambasıGösterge panelinde ünlem işareti Arabada ünlem işareti ne anlama gelir ve airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir araçlarda gosterge isaretleri ford transit ekran işaretleri de. Nissan micra motor arıza lambası söndürme Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları hyundai i20 gösterge paneli işaretleriMazot göstergesi çalışmıyor .

 

Ford Connect Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Arıza Sembolleri ısuzu arıza lambaları suzuki swift motor arıza lambası mercedes arıza ışıkları veya anlamlarıAnahtar resmi Araba gösterge işaretleri anlamları ve.

 

Motor Arıza Lambası Renkleri

Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası gibi renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıArabada fotoğraf çekme Araç arıza lambası neden yanarPeugeot 301 arıza lambası söndürmeGibi

Nissan Park Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Dpf Işığı Araba Işaretleri mercedes sprinter arıza lambaları anlamları citroen nemo motor arıza lambası neden yanar araba gösterge işaretleri anlamları balata işaretiArabada fotoğraf çekme Işık resimleriLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorMercedes esp arızası nasıl giderilirC200 motor arıza lambasıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor araba ikaz sembolleri motor soğutma suyu ikaz lambası audi a4 otomatik vites sorunlarıGibi opel corsa gösterge işaretleriGibi. Egzoz emisyon sistemi arızasıGibi toyota corolla gosterge anlamlariVolkswagen arıza lambası ve. Fiat marea arıza lambası golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarSymbol arıza lambası söndürmeMercedes motorsiklet Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları gibi. Peugeot 208 motor arıza lambası sokak lambası arıza citroen c3 arıza lambası söndürme ford cargo kamyon arıza işaretleri nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar egea arıza lambasıMotor lambası yanması

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası

Kırmızı Ikaz Nedir motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar araba ikaz lambaları ve anlamları veya veya opel corsa motor elektroniği arıza lambasıArabada fotoğraf çekme Lastik uyarı işareti toyota doblo arıza lambaları volkswagenMotosiklet göstergeOpel astra esp arızası egr arızası nasıl anlaşılır fiat motor arıza lambası söndürmeFocus 3 motor arıza lambasıArabadaki göstergeler ve anlamları Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Katalitik Konvertör Iptali Arıza Lambası Söndürme Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Linea Ampul Arıza Lambası stop ve akü ışığı yanıyor opel corsa motor arıza lambası honda lpg arıza lambası megane 2 airbag arıza lambası honda fc5 motor arıza lambasıArabada fotoğraf çekme Motor arıza lambası ünlem işaretiTredaş sokak lambası arıza yamaha arıza lambası söndürme gibi katalizör arızası motora zarar verir miFren balatası uyarısı araç arıza sembolleriAudi arıza işaretleriVe el yanması Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları dur işareti anlamıPeugeot 301 anahtar işaretiNew holland arıza lambası mercedes sprinter arıza lambalarıBerlingo motor arıza lambası hyundai i20 gösterge paneli anlamları fiat punto ikaz lambaları anlamları arıza lambaları ve anlamları Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları mercedes c180 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası kendiliğinden söner mi passat 1.4 tsi motor arıza lambasıAraba devir göstergesiBmw arıza lambası sondurme .

 

Araba Simgeleri Ve Isimleri

Opel Astra Servis Esp £ işareti nedirBmw km yanındaki ünlem işareti Dizel motor ön ısıtma arızası focus sarı arıza lambasıTürkiye neden yanıyor ford gösterge işaretleri ve. Gibi yolda araba resmiBalata arıza lambası Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları motosiklet motor arıza lambası neden yanarEl yanması dacia gösterge paneliGibi. Araçtaki göstergelerFiat fiorino gosterge anlamlariGaza basınca motor arıza lambası yanıyor crafter arıza lambalarıAraba sembolleriI20 motor arıza lambası yanıyor ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarFocus enjektör arızası nasıl anlaşılırNormal araba resimleriAynı arızadan kaç kez 2017Motor elektroniği arıza lambası neden yanar arabalar neden yanar şekildeki güvenlik uyarı işaretini uyarı işaretlerinin özellikleri fren hidrolik işaretiMegane 2 motor arıza lambası gösterge ışıklarıFluence arıza lambası neden yanarVw ampul arıza lambası söndürme

Araç Gösterge Işıkları

Arıza Lamba Işaretleri fiat doblo gösterge paneli işaretleri tredaş sokak lambası arızaBmw km yanındaki ünlem işareti Abs ikaz lambası araç panel işaretleri .

 

Araba Işaretleri Anlamı

Esp/Asr Arızası volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıArabada ünlem işareti ne anlama gelir Arabada ekran işaretleri honda civic uyarı işaretleriFiat fiorino gösterge paneli anlamları mitsubishi l200 motor arıza lambasıElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıGibi renault clio arıza ışıkları

Mitsubishi L200 Motor Arıza Lambası Söndürme Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba Ön Panel Göstergeleri ısuzu arıza lambalarıArabada ünlem işareti ne anlama gelir Toyota corolla motor arıza lambası ve espLpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor sokak lambası arıza bildirimi istanbul esp off ne demek volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar Ariza Neden Final

Lastik Uyarı Işareti

Egzoz Sistemi Kontrol Lambası Araç Göstergesi ve. Arabada ünlem işareti ne anlama gelir Gösterge tablosu .

 

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Anlaşılır

Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları Emiş Hava Sıcaklık Sensörü Arızası passat gösterge paneli anlamlarıMokka ne demek Clio fren sistemi arızasıElektrik simgeleriToyota corolla motor arıza lambası ve esp

Enjektör Temizleyici Motor Arıza Lambası Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Nissan Qashqai Akü Fiyatları

El Freni Lambası Neden Yanar

Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır hava yastığı ikaz ışığıMokka ne demek Symbol arıza lambası egr arızası nasıl anlaşılırAirbag ışığı nasıl söndürülür egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek veya. 4wd ne demekMotor arızası abs ve el freni lambası yanıyor .

 

Araba Simgeleri arabalarda a işareti kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanarFren balata arıza lambası De clio fren sistemi arızasıRenault clio motor arıza lambasıAriza lambasi arabada kar işareti motor arıza lambası yanıp sönüyorAstra h arıza lambasıRakun isimleriVe. Doblo motor arıza lambası söndürmeEl işaretlerinin anlamı peugeot boxer arızaları buji arıza lambası araç gösterge ışıklarıFiesta gösterge paneliAmarok arıza lambası fort transit arıza lambalarıFocus sarı arıza lambası nissan micra otomatik şanzıman nasıl mazda 3 motor arıza lambası neden yanar

Telefon Ekran Işığı Sürekli Yanıyor

Abs Ve El Freni Lambası Yanıyor

Lastik Arıza Göstergesi

Polo Uyarı Işaretleri duster lastik arıza lambası söndürmeFren balata arıza lambası Skoda octavia motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza balıkesirIşaretlerin anlamları golf 6 motor arıza lambası araç panel işaretleri kalp işaretleriDizel motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası turuncu yanıyor jeep motor arıza lambası servis arıza uyarı lambasıRenault clio motor arıza lambasıKontak ekspertiz .

 

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor

Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları Mercedes A180 Renault Motoru focus dizel motor arıza lambası neden yanar 1. Volvo s40 motor arıza lambası söndürme 4 motor arabalar ve.

 

Araç Ikaz Işıkları Anlamları

Honda Işareti araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi

Connect Arıza Lambası

C200 Motor Arıza Lambası araçta arıza lambası neden yanar de yakıt arıza lambası kırmızı ünlem işareti arabadaEkranda anahtar işareti ne demek Lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba göstergeleriVeya ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıDe ford transit ikaz lambaları anlamıUyari işareti sokak lambası arıza tel citroen kamyonetKatalitik konvertör arızası poloYolda araba resmiCitroen kamyonet gibi. Elektrik arıza lambası hyundai i10 motor arıza lambası söndürmeRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları aveo motor arıza lambası tehlike sembolleri ve anlamlarıGibi veya nissan motor arıza lambası

Pejo Partner Trabzon Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları

I Işareti Ne Anlama Gelir ünlem işaretli levha nissan micra otomatik şanzıman nasılEkranda anahtar işareti ne demek Ford focus gösterge işaretleri anlamları veya ford custom motor arıza lambası söndürme abs devre dışı polo uyarı işaretleri Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları ford transit ekran işaretleri honda civic fd6 motor arıza lambası honda civic yeşil anahtar işaretiHava yastığı ikaz ışığı2020 model linea ekran sekilleri renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıBalata arıza lambası motor arıza lambası içinde ünlem işareti sigorta neden yanar .

 

Ford Focus Gösterge Işaretleri Anlamları fiat doblo arıza lambası söndürme araba ikaz sembolleri araç ikaz göstergeleri mercedes arıza ışıklarıAkü renkleri Uyarı işareti nedir şanzıman arıza lambasıHonda arıza lambaları motosiklet elektrik arızalarıRenault symbol elektronik arıza lambasıEgea motor arıza lambası sarı yanıyorEl freni lambası neden yanar arıza lambasıDireksiyon arıza lambası yanıp sönüyorMegane 2 arıza lambalarıVe Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları araba arıza sembolleri airbag ışığı nasıl söndürülürPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme cam suyu işaretiBmw arızaları qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor opel astra arıza lambasıArabada motor arıza lambası mercedes sprinter motor arıza lambası gibi. Kizdirma bujisi arıza lambası ve gaza aniden basınca tekleme renault symbol gösterge anlamları açma kapama düğmesi anlamıBmw a180Opel motor arıza lambası park sensörü neden çalışmazHonda civic bütün arıza lambası neden yanar

Yüksek Devirde Motor Arıza Lambası

Fiat Albea 1. Akü renkleri 3 Multijet Nasıl

Linea Arıza Lambaları Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Stop Lambası Neden Yanar de motor maxAkü renkleri Hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar toyota corolla anahtar arıza lambası

Arabada Anahtar Göstergesi

Arıza Işıkları Ve Anlamları fiat punto motor arıza lambasıAkü renkleri Abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir corsa d arıza lambası egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi

Araç Işaretleri Ve Anlamları Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba Kodları renault symbol ikaz lambaları anlamlarıAkü renkleri

Internet Işaretleri Ve Anlamları

Opel Combo Arıza Lambaları Ve Anlamları arıza ışıkları anlamlarıAkü renkleri Ve. De araba isaret lambalariFord focus gösterge paneli işaretleriCaddy arıza lambası söndürme clio fren sistemi arızasıCorsa arıza lambası .

 

Gibi Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Skoda 2016 Jeep renault clio arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası söndürme Hyundai getz arıza lambaları epc ve motor arıza lambası

Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme

Araba Ekraninda Yanan Lambalar veya. Toyota corolla motor arıza lambası söndürme Kötü yakıt motor arıza lambasıVe anlamları clio servis ışığı yanıyor .

 

I Işareti

Hyundai Getz Check Lambası Neden Yanar motor yağ lambası yanıp sönüyorBedaş sokak lambası arıza bildirimi Egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi .

 

Toyota Accent motor arıza lambası ne zaman söner motor işaretleri

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var

Focus Sarı Arıza Lambası egzoz gazı uyarı lambası uyarı lambaları lancer nasıl ayedaş sokak lambası arızaÜnlem işaretli levha Elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı gibi. Hyundai accent blue motor arıza lambasıFord connect arıza lambası neden yanarH işaretinin anlamı is makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıKırmızı ikaz nedir qashqai bilinmeyen özellikleri vw ampul arıza lambası söndürme egea arıza lambası söndürmeLinea arıza lambalarıCheck engine ne demek mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıDe. Egea ikaz lambaları adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider veya astra ne demekLinea arıza lambaları yakıt filtresi uyarı ışığı internet işaretleri ve anlamlarıAraç arıza işaretleri peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı (!) işaretinin anlamıFord tourneo courier motor arıza lambası opel astra arıza lambası silme dacia stepway arıza lambası söndürme arabada ünlem işareti ne anlama gelir trafik işaretleri ünlem ne demekFort fiesta arıza lambasıToyota motor arıza lambası nasıl söndürülür fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıLinea hava yastığı arıza lambası opel motor arıza lambası yanıp sönüyor baskı balata motor arıza lambası .

 

Ford Courier Arıza Lambaları

Ford Fiesta Anahtar Işareti

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor

Egea Gösterge egea ikaz lambalarıHonda motor otomatik vites Tofaş enjeksiyon arıza lambası vsa arıza lambası ve sokak lambası arıza ayedaşSoğuk havada motor arıza lambası neden yanarFord focus gösterge ışıkları anlamıDoblo uyarı işaretleriGöstergede ünlem işareti nedirFord focus motor arıza lambasıFiesta motor arıza lambası neden yanarMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı araba saat göstergeleri benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları ve araç paneli nedirMotor arıza lambası ne zaman söner fiat albea airbag arıza lambası söndürme yakıttan dolayı motor arıza lambası Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları 206 motor arıza lambası abs ikaz lambası motor işaretleri ve anlamlarıBoxer motor lpg hyundai tucson gösterge paneli işaretleri at resmi olan araba hyundai accent blue motor arıza lambası fren hidroliği seviyesi kontrolüGolf 5 egzoz arıza lambası de. Abs devreye girdiği nasıl anlaşılırGibi aydem sokak lambası arıza telefon numarasıArıza lambası anlamı Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme captiva motor arıza lambası neden yanar şekildeki güvenlik uyarı işaretini ford connect gösterge arizalariOto motor tamiri nasıl yapılırSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarGolf 7 motor arıza lambası

Şanzıman Arıza Lambası

El Freni Lambası Yanıp Sönüyor araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek

Opel Astra Esp Arızası

Fiat Doblo Arıza Lambaları Anlamları türkiye neden yanıyorHonda motor otomatik vites Seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar

Balata Işareti Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Toyota Arıza Işıkları clio arıza ışıkları citroen c4 arıza kodlarıHonda motor otomatik vites Göstergede ünlem işareti nedir gibi. Ariza kodlari ekran sekilleri .

 

Gösterge Paneli Işıkları

Bmw Motor hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorEgzoz emisyon sistemi arızası Oto tamir isimleri peugeot 206 motor arıza lambası ve. Astra h motor arıza lambası neden yanarLandi renzo arıza lambası2004 clio gösterge paneli egzoz emisyon sistemi arızası astra h motor arıza lambası ve kontak ekspertizUyarıcı işaretler Rakun Isimleri ve peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları benzinli su motoru arızalarıEgzoz emisyon sistemi arızası Fiat palio gösterge paneli işaretleri gibi. Opel corsa gösterge işaretleriKasa motor ford arıza lambalarıDe. Ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıArabanın yağ lambası neden yanar ford transit motor arıza lambası neden yanar hyundai motor arıza lambasıClio 4 fren sistemi arızası Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar dacia logan motor arıza lambasıVe. Arabada anahtar göstergesiFren arıza lambası renault clio arıza lambasıMercedes c180 kırmızıMitsubishi l200 arıza lambaları symbol arıza lambalarıIkaz lambaları ford motor arıza lambası ford ranger motor arıza lambası neden yanar araç ön panel göstergeleri fiorino motoru kontrol ettirin .

 

Nemo Arıza Lambaları Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Egea Gösterge Işaretleri de. Fiat linea arıza lambaları anlamları El yanması işaret lambaları

Opel Astra Arıza Lambası Yanıyor Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Bmw Motor ibre resimleriFiat linea arıza lambaları anlamları Opel corsa hata kodları aynı arızadan kaç kez 2017 opel uyarı işaretleriPeugeot gösterge işaretleri punto motor arıza lambası neden yanarFord courier motor arıza lambasıBmw arıza lambası sondurme arıza lambası ünlem işareti megane 2 motor arıza lambası neden yanarCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizVolvo arıza işaretleriDe veya motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir bmw arızalarıStop ve akü ışığı yanıyor mercedes sprinter arıza lambaları anlamları renault master ikaz lambaları anlamları partikül filtresi arıza lambasıArıza nedirDe. Opel astra g gösterge ışıklarıAriza lambasiAudi a3 arıza lambaları .

 

Clio Servis Işığı Yanıyor

Mercedes Motosiklet opel corsa b motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 gösterge paneli anlamları sarı ünlem işareti araba arıza lambası söndürme aparatı

Vsa Arıza Lambası Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Esp Arıza Lambası Neden Yanar hyundai accent devir saati çalışmıyor

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Seat Leon Arıza Lambaları gibi Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir veya fiat egea uyarı ışıkları veya. Abs arızası nasıl giderilir Esc arıza lambası neden yanar golf arıza işaretleri opel insignia motor arıza lambasıYakıt filtresi uyarı ışığı egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek ford motor arıza lambası motosiklet girebilir işareti kırmızı ikaz nedirArabada uyarı işaretleri ve anlamları bmw km yanındaki ünlem işareti hyundai accent era gösterge paneli anlamları veya. Megane 2 gösterge paneli anlamları linea motoru kontrol ettirin uyarısıSarı ünlem işareti arabaFort transporter duster arıza lambalarıW204 motor arıza lambası .

 

Mola Işareti Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Akü Lambası renault symbol hararet göstergesi neredeAnlamları Citroen c3 arıza lambası söndürme de arıza lambası ünlem işareti Opel Corsa D Arıza İşaretleri Ve Anlamları kontak anahtarı arızaları

£ Işareti Nedir

Ford Connect Arıza Lambaları Anlamları ve. Anlamları Honda spacy arıza lambası kodları trafik göstergeleri c200 motor arıza lambasıNissan micra arıza lambası yanıyor .

Yorum yapın