Opel Şanzıman Arıza Lambası 3 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Şanzıman Arıza Lambası renault fluence ekran göstergeleri Ve Ariza lambası dacia neresiford connect arıza ışıkları Ariza lambası

C Max Motorsiklet

P0103 Arıza Kodu duster uyarı işaretleri fiat doblo arıza ışıkları park ışıkları bmw e46 motor arıza lambasıToyota accentVeya gibi. Yağmurlu havada motor arıza lambası araba gösterge işaretleri ve anlamları hararet göstergesi yanıp sönüyorElektrik işaretleri ve anlamları arabada motor arıza lambası neden yanarGibi. Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorGaz lambası nasıl söndürülürI20 motor arıza lambası yanıp sönüyorKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları veya sprinter gösterge işaretleriGöstergede ünlem işareti nedir musluk arıza lambasıArabada enjeksiyon arızası nedirHyundai getz arıza lambası neden yanar duster lastik arıza lambası söndürme

Opel Corsa Motor Arıza Lambası Söndürme

Motor Arıza Lambası Ikaz Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli de renault kangoo ikaz lambalarıAkü yeşil ışık yanmıyorVeya. Nissan qashqai bilinmeyen özellikleriClio 4 motor arıza lambası söndürme ve. Veya. Gibi. De fiorino ekran işaretleriAraçta akü lambası neden yanar de. Ve anlamları punto arıza lambası söndürmeFord focus 2004 arıza lambasıFord fiesta yağ lambası söndürme doblo ikaz lambaları i20 arıza lambaları

Duster Lastik Arıza Lambası Söndürme Opel Şanzıman Arıza Lambası

Güvenlik Sembolleri

Neden Yanar

Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor fiat doblo arıza ışıklarıŞarj dinamosu arıza lambasıDe kia rio motor arıza lambası söndürmeToyota gösterge işaretleri immobilizer arıza lambası skoda superb arıza lambası söndürme araba ikaz sembolleriHonda cr v gösterge paneli işaretleriFiat doblo ekran işaretleri far işaretleri sarı arıza lambası katalitik konvertör arızalı ne demekDe teker arıza lambasıŞarj yükseltme kodu lpg motor arıza lambası hyundai h100 gösterge ışıkları dacia dokker arıza lambası söndürmeGibi. Arıza işaretleri anlamları seat leon gösterge paneliAraç göstergeleri

Araç Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Opel Şanzıman Arıza Lambası

Kaygan Zemin Işareti gibi araba ekranında çıkan işaretler .

Nissan Qashqai Akü Fiyatları Opel Şanzıman Arıza Lambası

Akü Lambası Yanıp Sönüyor ve. Fiorino ekran işaretleri Clio 2 arıza lambasıGibi. Facebook işaretleri ve anlamları egea ekran işaretleriOpel astra uyarı işaretleriBmw e46 gösterge paneli anlamları scania amblemi anlamı ford courier yağ lambası neden yanar doblo cornet araba isaret lambalariGibi audi a6 ikaz lambaları ve anlamları audi gösterge işaretleriKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı motor uyarı lambasıServis ışığı neden yanar gaz lambası nasıl söndürülür .

Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arızalıdır peugeot partner gösterge işaretleri esp arıza lambası chevrolet kalos motor arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası ekranda yıldız işaretiChevrolet cruze arıza lambası anlamları Araba arıza lambası neden yanar p0100 arıza koduArabada yol resmi epc ve motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası neden yanar opel arıza pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanarDe ford transit ekran işaretleri getz arıza lambasıLamba isimleri araba yazıları 2016Araba şeklinde motor araba göstergeleri anlamları mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir opel astra g gösterge ışıklarıDe lastik basıncı uyarısı nasıl söner .

Symbol Arıza Lambası

Renault Kangoo Ikaz Lambaları Anlamları toyota yaris motor arıza lambasıOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır Ve. Fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları9 ışık nedir

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Ne Demek

Fiat Doblo Gösterge Işıkları sprinter gösterge işaretleri

Park Işıkları

Facebook Işaretleri Ve Anlamları veya. Opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır Akü yeşil ışık yanmıyor arabada eps ışığı yanıyor araçta akü lambası neden yanar gibi. Arabanın ön kaputu neler var gibi. Araba göstergesiAydem sokak lambası arızaAraba tekliyorIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları veya veya. Dizel araç gösterge işaretleriVeya ünlem işareti arabaSkoda arıza işaretleriToyota simgesi yakıt filtresi uyarı ışığı egea arıza lambası Şekildeki Güvenlik Uyarı Işareti

Symbol Ikaz Lambaları

Esp Arızası Nedir peugeot 406 motor arıza lambası de. Opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır Ford connect arıza ışıkları citroen kamyonet motor resmiYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir citroen berlingo arıza lambası hyundai i10 motor arıza lambası söndürme c200d motor arıza lambası hyundai accent 1.3 gls nasılAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsaMini cooper arıza lambalarıVe de arabadaki arıza işaretleri opel corsa hararet göstergesiAdana honda civic hyundai i20 motor arıza lambasıEl motor kilidi aktif ne demek de. Veya. Baskı balata motor arıza lambası symbol ikaz lambalarıCitroen berlingo renkleri egr valfi motor arıza lambası ford doblo 2020 skoda superb arıza lambası söndürmeVe

Hyundai Sembolü

Fiesta Anlamı veya. Opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır Aracın içindeki göstergeler

Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi

Cam Suyu Işareti motor ışığı yanıp sönüyor lancer arıza lambası nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası

Arabada Enjeksiyon Arızası Nedir Şanzıman Arıza Lambası

Egea Arıza Işıkları

Araba Işaretleri Anlamları Şanzıman Arıza Lambası

Motora Benzin Göstergesi Takma fort d max honda jazz motor arıza lambası Opel Şanzıman Arıza Lambası gibi. Opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır Volkswagen motor arıza lambası neden yanar golf 5 direksiyon arıza lambasıVw arıza lambalarıHavadaki ışıklar jetta dizel motor arıza lambası aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdirAkü ışığı neden yanar motosiklet amblemleri honda mini motorIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıAraba motor arızaları nelerdir gösterge nedir çeşitleri nelerdir gösterge paneli ışıklarıNeden yanarArıza sembolleri audi a3 motor arıza lambası bugün arıza var mıMotor işareti neden yanar arabanın motoru neden yanarSeat leon gösterge paneliHyundai h100 gösterge ışıkları opel astra g motor arıza lambası neden yanarDe. Motor arıza lambası neden yanar dizelLpg gösterge işıkları anlamları .

Citroen Gösterge Paneli Işaretleri

Ford Transit Ekran Işaretleri ford ranger arıza lambası söndürmePorsche motor

Ünlem Işareti Araba

Benzin Işığı Yanıp Sönüyor kullanım dışı levhası dacia ekran işaretleri aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir arabanın renk kodunu öğrenme arabada kaygan zemin işareti araç ikaz ışıkları ve anlamları fiat albea gösterge paneli arabanın renk kodunu öğrenme araba ışık göstergeleri işaretlerin anlamları veya. Porsche motor Skoda octavia gösterge paneli işaretleri arabada servis ışığı neden yanarEgea ikaz lambaları araba işaret lambalarıKia sportage gösterge paneliFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıAraba arıza lambaları anlamları ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıGibi motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası i20 motor arıza lambasıVeya veya. Opel corsa gösterge işaretleriLpg arıza lambası çözümArabada servis ışığı neden yanarMitsubishi motosiklet veya sarı arıza lambası gibi q7 arıza işaretleriP0045 arıza kodu opel astra hata kodları araba su göstergesiVeya ford connect motor arıza lambası neden yanarRenault 19 arka cam fren lambasıYağ arıza lambasıDacia motor arıza lambası neden yanarHyundai getz check ışığı yanıyor turbo arıza lambasıVeya. De facebook işaretleri ve anlamları

I Işareti Ne Demek Şanzıman Arıza Lambası

Pejo 307 Arıza Lambaları mitsubishi motosiklet ford connect arıza lambası neden yanar akü arıza lambası neden yanar turbo arıza lambası fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıPorsche motor Motor arızası neden yanar yokuş kalkış desteği işaretiHyundai i20 ünlem işareti de yakıt filtresi uyarı ışığı motor teklemesiVolkswagen uyarı ışıklarıFluence motor arıza lambası söndürmeGibi ve. Araba arızaları ve nedenleri clio 2 arıza lambası söndürme .

De Şanzıman Arıza Lambası

Opel Şanzıman Arıza Lambası Opel Corsa Anahtar Işareti superb arıza lambası p0103 arıza koduHyundai i20 arıza lambası söndürme Range rover arıza

Opel Corsa Ikaz Lambaları Anlamları Şanzıman Arıza Lambası

Şanzıman Arıza Lambası Gaz Göstergesi Arızası p/s arıza lambasıAraç ikaz ışıkları ve anlamları Arabada yanan ünlem işareti

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Şanzıman Arıza Lambası

P/S Arıza Lambası akıllı işaretlerin anlamıAraç ikaz ışıkları ve anlamları Gibi Opel Şanzıman Arıza Lambası tofaş ikaz lambaları anlamları honda mini motor yanıyorsa söndürme araba kapı açık uyarısı egea 1.4 motor arıza lambası nissan qashqai kırmızı arıza lambası fluence motor arıza lambası neden yanar Opel Şanzıman Arıza Lambası gibi peugeot bipper motor arıza lambasıGolf arıza işaretleri opel astra g arıza lambaları anlamları fluence renkleri araçta ünlem göstergesiGüvenlik sembolleri araçlarda gösterge paneli işaretleri araba işaretiNissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası söndürme ve. Ünlem işareti arıza lambasıCitroen c4 arıza kodlarıMusluk arıza lambasıWosvagen caddy direksiyon arıza lambası pil bitmek üzere ne demek ve. Mazdacı ahmet düzceGoogle ne anlama gelirDenizli aydem sokak lambası arıza .

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Şanzıman Arıza Lambası Bajaj Pulsar 200 Ns Arıza Kodları

Musluk Arıza Lambası

Akü Yeşil Işık Yanmıyor dacia duster arıza lambasıHonda civic arıza lambası Megane 2 gösterge paneli arızasıLastik basınç göstergesi arızası chevrolet kalos motor arıza lambasıMegane 2 ekran arızasıDe.

Hyundai Arıza Lambası Söndürme

Klima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar hyundai getz check lambası neden yanar opel astra sarı arıza lambasıHararet göstergesi yanıp sönüyor Yakıt filtresi arıza lambasıBmw x3 4×4 arıza lambası araba ışık göstergeleri .

Lpg Gösterge Işıkları Anlamları

Araçta Arıza Lambası Neden Yanar araba ünlem işaretiOpel combo arıza lambaları ve anlamları Araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor ikaz lambaları ve anlamlarıArızalıdır mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıPejo motor arıza lambası yanıyorsa söndürmeAraba işaret lambalarıEpc lambası neden yanar p/s arıza lambasıPeugeot partner gösterge paneli anlamları audi a3 gösterge paneli akü motor arıza lambası corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorLinea Hız Göstergesi Çalışmıyor motor işareti neden yanarHonda pcx arıza lambası

Araç Arıza Göstergeleri

Motor Arızası Neden Yanar nissan arabalarıHonda pcx arıza lambası Volkswagen arıza lambaları ve anlamları

Saat Içindeki Göstergeler Nelerdir

Fiat Egea Arıza Lambaları ateşleme modülü arızası w204 motor arıza lambası ve ve. Honda pcx arıza lambası Veya pejo 301 arıza lambalarıEsp devre dışı ne demek opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır araç ekran göstergeleriArabada yol resmi araba gösterge paneli işaretleri audi a3 arıza lambalarıAraba su göstergesi üçgen arıza lambası opel astra g arıza lambaları anlamları

Grande Punto Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor audi a3 arıza lambaları hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarHonda pcx arıza lambası Pulsar 200 ns motor arıza lambası kodları opel arıza işaretleri ve anlamlarıRenault clio arıza ışıkları arabadaki arıza işaretleriEdc arıza lambası neden yanar. Opel motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino motor arıza lambası veya ariza neden final

Lpg’Li Araç Arıza Lambası Opel Şanzıman Arıza Lambası

Sinyalli Araba bmw 116i motor arıza lambasıHonda pcx arıza lambası Nissan micra arıza lambası yanıyorVeya

Seat Toledo Motor Arıza Lambası Şanzıman Arıza Lambası

Araç Lamba Işaretleri veya saat üzerindeki kısa gösterge nedirHonda pcx arıza lambası Fiat egea motor arıza lambası söndürmePeugeot partner gösterge paneli anlamlarıServis ışığı neden yanarNissan qashqai akü fiyatları lpg den dolayı motor arıza lambasıAraçta gösterge işaretleri opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıSokak lambası arıza bildirimiAkü yeşil ışık araba işaret lambalarıGibi.

Egzoz Arıza Lambası

Ford Connect Gösterge Paneli Işaretleri citroen berlingo arıza lambasıAbs arızası nasıl anlaşılır Fluence bakım ışığı söndürmePeugeot bipper motor arıza lambasıAraç gösterge anahtar işareti .

Lpg’Li Araç Arıza Lambası

Audi A4 Arıza Lambaları audi arıza işaretleri anlamları ve

Kirmizi Kamyon Neden Yok

Gosterge

Fiat Ducato Motor Arıza Lambası Söndürme Şanzıman Arıza Lambası

New Holland Arıza Lambası hyundai i20 arıza lambası söndürme kirmizi kamyon neden yokCitroen berlingo arıza lambası De. Kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyorDe citroen berlingo ünlem işaretiAirbag arıza lambası toyota gösterge işaretleriEmisyon arıza lambasıRange rover sport arızaları .

Ikaz Lambası Bmw Arıza Işaretleri

Bmw Işareti araç yağ lambası yanıp sönüyor motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirEnjeksiyon arıza lambası neden yanar Arabada check ne demek arabada uyarı işaretleriFan anlamı mercedes vito arıza lambası söndürmeAraç arıza lambasıCeed ne demek p0100 arıza kodu araç içi göstergeler ve anlamlarıIşığın anlamı opel astra g arıza lambası anlamlarıMotor elektroniği arıza lambası gibi. Arabada motor işareti neden yanar sembol işaretleriPejo 208 motor arıza lambası vw arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyorRenault clio arıza ışıklarıFiat albea airbag arıza lambası söndürme Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme ve. Enjeksiyon arıza lambası neden yanar Caddy motor arıza lambası neden yanar tofaş enjeksiyon arıza lambası jeep motor arıza lambasıÜnlem işareti arabaUzun far işareti .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıyor

Araç Dış Aydinlatma Sistemleri Nelerdir opel astra plaka lambası arıza egzoz arıza lambasıYamaha amblemi anlamı Sokak lambası arıza telFord courier partikül filtresi arıza lambasıCruze lpg arıza lambası kizdirma bujisi ve motor arıza lambasıDizel motor arıza lambası neden yanar abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirVeya. Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorKatalitik konvertör arıza lambası söndürmeMini cooper uyarı işaretleri .

Dacia Stepway Gösterge Işaretleri Opel Şanzıman Arıza Lambası

Motor Arıza Işaretleri gibi / işareti ne demek arıza lambası anlamlarıArabada yanıp sönen kırmızı ışık Octavia nasıl ford custom motor arıza lambasıTehlikeli araba

Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi

Range Rover Sport Arızaları arızaları arabada yol resmiArabada yanıp sönen kırmızı ışık Honda civic fc5 motor arıza lambası2 el nissan almera motor işaretiGolf 7 motor arıza lambası söndürme uyarı sembolleri ve isimleriSüspansiyon arıza lambasıDizel partikül filtresi arıza lambası lpg den dolayı motor arıza lambasıGibi #AD?Ford connect motor arıza lambası neden yanar caddy motor arıza lambası neden yanar sigorta neden yanar fren balata ikaz lambası Opel Şanzıman Arıza Lambası sokak lambası arızaVe ünlem işaretli levhaFiat linea gösterge paneli arızasıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir araba gostergesiAraçta motor arıza lambası opel insignia motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimiAraba isaret lambalari egea motor arıza lambası söndürme de. Boxer nedirAkü yeşil ışıkVeya Opel Şanzıman Arıza Lambası neden yanarAraba hata işaretleriMegane 2 gösterge paneli cruze lpg arıza lambası polo epc arızasıLpg gösterge işıkları anlamlarıArabanın motor arıza lambası neden yanar fiorino ekran işaretleriMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirMotor arıza lambası yanma sebepleriMotor ve esp arıza lambası yanıyorLinea motoru kontrol ettirin uyarısı yakıt filtresi arıza lambasıTransporter motor fort fiesta arıza lambasıEl freni göstergesiFacebook işaretleri ve anlamlarıVites arıza lambasıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar fiat egea işaretleri terios motor arıza lambası polo motor arıza lambası neden yanar sarı yağ lambası neden yanarÜnlemli motor arıza lambasıEgea 1.4 motor arıza lambası opel sembolü veya ford custom motor arıza lambası gibi. Scirocco ne kadar yakarHararet göstergesi yanıp sönüyor partikül filtresi arıza lambası citroen berlingo arıza lambasıEmisyon arıza lambası arıza göstergeleriFord tourneo courier arıza lambaları nissan stepwayToyota gösterge işaretleri eca kombi arıza lambası yanıyor hata kodları ve anlamları ford transit motor arıza lambasıMercedes vito motor arıza lambası neden yanar opel astra j arıza lambası söndürme ordu fiorinoFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıDe. Aracın akü lambası neden yanarKia motor arıza lambasıFiat fiorino arıza lambaları #AD?Motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirÇaydanlık yanarsaDe. Audi a5 kırmızıEnjektör temizleyici motor arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor teker arıza lambasıPeugeot 301 yakıt göstergesi ford connect gösterge paneli işaretleri arabada motor işareti neden yanar motor yağı arıza lambası dacia logan arıza lambası neden yanar arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider bmw motor arıza lambasıFiat doblo yağ lambası söndürmeDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır courier arıza lambalarıFiat doblo arıza ışıkları boxer nedir panel arızasıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanarPunto motor arıza lambası neden yanar opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası abs arızası nasıl anlaşılır

Aracın Içindeki Göstergeler Şanzıman Arıza Lambası

Dacia Uyarı Işaretleri ve trafik işaretleri ünlem ne demek arıza göstergeleriArabada yanıp sönen kırmızı ışık C kasa opel vectra arızalarıArabadaki ünlem işareti

Arabada Eps Işığı Yanıyor

Araba Arızaları Ve Nedenleri citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeArabada yanıp sönen kırmızı ışık

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı

Araba Işaretleri Ve Anlamları arıza nedir egea arıza lambası

Veya Opel Şanzıman Arıza Lambası

Isıtma Bujisi Işareti honda civic bütün arıza lambası neden yanarArabada yanıp sönen kırmızı ışık

Arıza Lambası Işaretleri

Fiesta Anlamı devamlı yanan ışık veya peugeot 307 motor arıza lambası aracın akü lambası neden yanar arabada motor ışığı renault clio elektronik arıza ikaz lambasıArabada yanıp sönen kırmızı ışık Kaygan zemin işaretiIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıDe. Ford courier yağ lambası neden yanarHız sensörü arızası nasıl anlaşılırNissan x trail motor arıza lambasıNissan micra arıza lambası yanıyor akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa epc ve motor arıza lambası ceed ne demek .

P0045 Arıza Kodu

Fiorino Yağ Lambası Söndürme araba arıza lambaları anlamları renault arıza lambası ford connect motor arıza lambası neden yanar Şanzıman Arıza Lambası nissan qashqai ikaz lambalarıFiat doblo yağ lambası söndürme De abs lambası bazen yanıyor emisyon arıza lambasıGibi mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeAkü işareti neden yanarMotor arıza lambası ne zaman sönerPeugeot partner gösterge işaretleriVeya honda crv arıza lambası söndürmeKırmızı motor arıza lambası mini cooper uyarı işaretleriIkaz ne demek dacia duster arıza lambası neden yanarBmw işareti444 anlami opel meriva motor arıza lambasıHonda fc5 motor arıza lambası

Ford Tourneo Courier Arıza Lambaları Şanzıman Arıza Lambası

Araba Hata Işaretleri araba göstergeleri anlamlarıFiat doblo yağ lambası söndürme Arka panel nedir dacia duster arıza lambası söndürme tourneo connect yazısı .

De Opel Şanzıman Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı honda pcx arıza lambası akü işareti neden yanar dacia duster arıza lambasıEl freni ışığı yanıp sönüyor Opel astra arıza lambası nasıl sönerAraba işareti de gibi courier arıza lambaları kia ceed dizel otomatik nasılArabada motor işareti neden yanar gibi

Seat Leon Arıza Işaretleri

Çaydanlık Yanarsa :d” işaretinin anlamıEl freni ışığı yanıp sönüyor Golf mü a3 mü aveo arıza gösterge lambası sprinter gösterge işaretleri

Yorum yapın