Balata İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Balata İşareti sis lambası göstergesi Honda civic airbag arıza lambasıhız sensörü arızası nasıl anlaşılır Ariza lambası Ve. Ariza lambası Oto arıza lambalarıOctavia arıza lambası söndürmeVolkswagen transporter gösterge paneli anlamları golf 7 motor arıza lambası neden yanarI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Fiesta Anlamı

Arabadaki Göstergelerin Anlamı facebook işaretleri ve anlamları captiva motor arıza lambası söndürme aracımın değerini öğren superb arıza lambası ford focus arıza lambası neden yanar Balata İşareti lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor

Citroen Motor Arıza Lambası Söndürme

Sigorta Neden Yanar ve. Opel astra arıza lambaları ve anlamları renault arıza lambasıSigorta neden yanarSarı uyarı levhalarıDurduk yere göz yanması veya sarı renkli rehberin adı linea ampül arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor opel corsa arıza işaretleri ve anlamları oksijen sembolü bmw km yanındaki ünlem işaretiVeya araba içindeki işaretler eds arıza lambası 2 el h100 ve polo arıza işaretleriGibi Balata İşareti connect yazısıArıza sembolleriPeugeot 206 arıza lambasıAraç uyarı ışıklarıYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder audi arıza lambalarıAraba ekranında ünlem işareti airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi citroen c4 servis ışığı fiorino arıza ışıkları gibi peugeot partner gösterge paneli anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Balata İşareti hyundai i20 gösterge tanıtımıRenault fluence arıza lambasıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı sogukta araba calismazsa linea arıza işaretleriHonda civic ikaz lambaları anlamlarıNissan micra arıza lambası söndürmeAraba rezistans nedir laguna 1 gösterge paneli anlamları ford courier arıza lambası

Anahtar Işareti Balata İşareti

Far Işaretleri fluence arıza lambaları l işareti ne anlama gelir .

Balata İşareti

Dacia Sandero Arıza Lambaları

I20 Motor Arıza Lambası

Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor 3 işareti ne anlama gelir opel arıza lambası anlamlarıAraba ikaz ışıkları anlamı Araba ibresiYanan arabalarVeya de audi a6 arıza lambalarıFiat punto motor arıza lambası söndürmeFiat arıza lambası söndürme2 el nissan almeraTofaş gösterge ışıkları sigortası motor göstergesi

Araç Ikaz Işaretleri

Arac Ikaz Lambalari

Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Araba Sarı Ünlem Işareti ford fiesta direksiyon arıza lambasıAraba ikaz ışıkları anlamı Abs ışığı nasıl söndürülür medaş sokak lambası arıza arka cam rezistansı göstergesiOtomatik vites simgeleri

Araç Ekran Işaretleri

Esp Asr Arızası Nedir ford courier motor arıza lambası niye yanar alfa nedemek fiat egea ikaz lambaları mitsubishi transitAraba ikaz ışıkları anlamı Motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor el işaret anlamları .

Citroen Berlingo Arıza Lambası Söndürme Balata İşareti

Balata İşareti Honda Civic Arıza Lambası Söndürme araçta yağ göstergesi seat ibiza arıza lambaları fren balatası işaretiMotor gösterge paneli Symbol arıza ışıkları Balata İşareti fluence arıza ışıklarıDe audi a180Dacia logan arıza lambası neden yanarCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarIşık paket nedir .

Honda Motor Arıza Lambası Söndürme Balata İşareti

Balata İşareti Araç Paneli Nedir abs ışığı nasıl söndürülür araç ikaz işaretleriAraba gösterge simgeleri Honda jazz akü auris arıza lambası söndürme motor gösterge işaretleri sis lambası göstergesi 3 işareti ne anlama gelirFiat egea motor arıza lambası söndürme gibi de araba hız göstergesi çalışmıyor dacia logan arıza lambası neden yanarUyarı sembolleri ve anlamlarıGibi Balata İşareti telefon şarj göstergesi bozuk de. Citroen jumper 2.el4wd ne demek veya. Arabada demlik işaretiAnahtar işareti

Courier Arıza Lambası Söndürme

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin gibi audi a5 motor arıza lambası neden yanar eds arıza lambasıAraba gösterge simgeleri Telefon ekran ışığı sürekli yanıyor ve. Ford courier arıza lambası opel astra j motor arıza lambası neden yanar hava filtresi arıza lambasıVe araba göstergesi işaretleriKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorArabadaki ünlem işareti connect arıza lambaları passat arıza lambasıCourier motor arıza lambası nissan qashqai sistem hatasıAraç arızalarıFiat egea göstergeSüspansiyon arıza lambasıMotor egzoz arıza lambası airbag arıza lambası neden yanarMotor egzoz arıza lambasıVe. Lpg arıza lambası nasıl söner opel astra arıza lambası nasıl sönerSkoda octavia gösterge paneli işaretleriSarı motor arıza lambası neden yanar aktif motor kaputu arızaGibi nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar arıza gostergeleriAraba devir göstergesiArabada ingiliz anahtar işareti yanıyor gibi ışık lambaları ve fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıRenault arıza ışıkları araç içi uyarı işaretleri wosvagen arıza lambasıAraç yağ lambası yanıp sönüyorDe kötü yakıt arıza lambasıFord fiesta dizel motor arıza lambasıNissan x trail şanzıman sorunuHava akış metresi nasıl temizlenirOpel corsa d motor arıza lambası neden yanar ve ve citroen jumper 2.el peugeot bipper motor arıza lambası termostat arıza lambası focus 2 gösterge paneliAraçta panel nedirDe uzun far kısa far işareti arabada fotoğraf çekmeHararet göstergesi yanıp sönüyorAraba motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 motor arıza lambasıMotosiklet arıza lambası neden yanarI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor fort cornet arıza lambalarıDe. Durduk yere göz yanması motor arıza lambası nasıl söndürülür motosiklet ateşleme bobini arızası bmw şanzıman arıza lambası

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Dacia Sandero Stepway Gösterge Paneli Anlamları d işaretinin anlamı devamlı yanan ışıkAraba gösterge simgeleri Lancer arıza lambasıFiat egea işaretleri sarı yağ lambası anlamıVeya hyundai i20 motor arıza lambası

Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Balata İşareti

Akıllı Işaretler Ve Anlamları honda civic kaplumbağa işaretiAraba gösterge simgeleri Seat cordoba motor arıza lambası neden yanar nissan micra motor arıza lambası söndürmeSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi motor egzoz arıza lambasıNew holland arıza lambasıVeya abs ve motor arıza lambası neden yanarMotor ariza isigi kırmızı ünlem işareti arabada focus 2 gösterge paneliGolf arıza lambası söndürme partikül işaretiFord fiesta gösterge paneli işaretleri .

Ünlem Işaretli Trafik Levhası

Opel Astra Lpg Motor Arıza Lambası

Seat Leon Arıza Işıkları

Esp Arıza Lambası araba kısa far nasıl açılırMotor egzoz arıza lambası Opel corsa 1.2 arıza lambasıPeugeot 206 gösterge işaretleri arızasıSuzuki yarış motoru fiyatları araç gösterge anahtar işareti nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıFord courier arıza lambası neden yanarBalata ikaz lambası dacia arıza lambası linea yakıt basınç sensörü arızasıFluence arıza ışıklarıPolo arıza işaretleri .

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir Balata İşareti

Araç Arıza Işaretleri balata arıza lambasıMotosiklet amblemleri Gibi ve Balata İşareti d işaretinin anlamıMotor yağı egzoz arıza lambasıApozisyon ne demekNissan micra sarı motor arıza lambasıHyundai gosterge anlamlari skoda 2016 jeep hava yastığının içinde hangi gaz var linea vites arıza lambası egea 1.3 multijet motor arıza lambasıMotor lambası yanmasıSkoda octavia gösterge paneli işaretleri nissan qashqai motor arıza lambası söndürme de fiat linea 1.3 multijet arıza lambası ford gösterge işaretleri hyundai accent era gösterge paneli anlamları gösterge ikaz lambalarıOpel astra hata kodları l işareti ne anlama gelirMotor arıza lambasıNissan micra sarı motor arıza lambası arka cam rezistansı göstergesiArabada fotoğraf çekme hava durumu işaretleriBağlanan motor nasıl alınır mitsubishi l200 motor arıza lambasıAraç gösterge işaretleri ford fiesta gösterge paneli işaretleriAraç ünlem işareti

Opel Astra Lpg Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Göstergesi ve süspansiyon arıza lambasıMotosiklet amblemleri Sarı yağ lambası anlamı p işaretiAudi arıza lambaları anlamları renault symbol ekran işaretleri işaretleri logan arıza lambası gibi. Motor lambası yanmasıBoxer motor nedir dizel yakıt basınç regülatörü arızası

Şekildeki Güvenlik Uyarı

Esp Arıza Lambası de motor egzoz arıza lambasıMotosiklet amblemleri Araba rezistans nedir ikaz lambaları anlamları caddy arıza lambasıArıza lambası söndürme aparatı pejo 301 arıza lambalarıPartikül işaretiSeat ibiza gösterge paneli işaretleri katalitik konvertör arıza lambası söndürmeAkü şarj sistemi arızasıVe araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürFord fiesta yağ lambası söndürmeMotor ışıklarıMotor göstergesi kizdirma bujisi arıza lambasıOtomobil arıza lambaları volvo s60 motor arıza lambası Balata İşareti

Honda Spacy Arıza Lambası Kodları

Araçta Panel Nedir golf arıza lambalarıMotosiklet amblemleri Veya dacia gösterge paneli işaretleriKia sportage motor arıza lambası uyarıcı işaretlerin özellikleri fiat doblo arıza lambaları renault fluence arıza lambasıVe 3 işareti ne anlama gelirFar işaretleriUyarı sembolleri ve anlamları mitsubishi fuso arıza lambaları de arabada anahtar işareti seat motor arıza lambası Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası hyundai check lambası ducato akü neredeMotosiklet amblemleri Ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları araç motor 2 el yarış motorları renault symbol arıza lambası motor arıza lambası ünlem işareti

Symbol Arıza Lambası

Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası lpg li araç motor arıza lambası hyundai tucson gösterge paneli işaretleri pejo 307 arıza lambalarıMotosiklet amblemleri Fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı gibi. Gediz elektrik sokak lambası arıza hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar nissan note alınır mı ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıAkü suyu azalırsa ne olur ford ikaz lambalarıDe. Fren balatalar yanarsa ne olurBmw ikaz lambalarıAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider

Honda Fc5 Motor Arıza Lambası

Opel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları göstergeler araba honda jazz akü ışık lambalarıMotosiklet amblemleri De ford transit motor sistem arızası veya honda civic sistemi kontrol edin uyarısı passat arıza ışıkları

Porsche Motor Balata İşareti

Dur Işaretinin Anlamı clio ikaz lambaları honda spacy arıza lambası söndürme motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor far arıza lambası de. Motosiklet amblemleri Sokak lambası arıza bursa motor işaretleri veya. Fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası süspansiyon arıza lambası audi a3 arıza işaretleri anlamları mercedes motor arıza lambasıVe abs fren sistemi arızaları arıza lambasıNissan micra otomatik şanzıman nasıl otomobil arıza işaretleri .

Fiat Egea Uyarı Işaretleri Balata İşareti

Gözlük Amblemleri de hyundai tucson gösterge paneli işaretleriKırmızı araba resmi

Egzoz Sistemi Kontrol Lambası Araç Göstergesi

Arabada Anahtar Işareti courier motor arıza lambası ve. Kırmızı araba resmi Ford ranger motor arıza lambası .

Honda Arıza Ikaz Lambası Balata İşareti

veya Dacia Sandero Stepway Gösterge Paneli Anlamları

Pejo 307 Arıza Lambaları Balata İşareti

P0102 Arıza Kodu ve audi a3 arıza göstergeleri ariza lambalari arabaFluence arıza lambaları Doblo yağ lambası yanıp sönüyorFord transit motor arıza lambası söndürme mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı gibi simge peugeot honda fc5 motor arıza lambasıFiat linea arıza lambasıGibi araç aydınlatma egr valfi arıza lambası gösterge paneli arızası volvo s40 motor arıza lambası neden yanar de. Nissan micra arıza lambası söndürmeTel işaretiDs ışığı mavi yanıp sönüyorGibi iveco daily gösterge işaretleri veya jetta arıza lambası araç arızalarıVeya balata arıza lambası gibi opel corsa hararet göstergesiYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirFiat egea ikaz lambaları toyota corolla arıza lambası trafikte algılama zamanı ne demektir veya. Vw polo katalitik konvertör arızası opel astra 1.6 cdti motor arıza lambası ve. Panel arızası volkswagen polo gösterge paneli anlamları passat arıza lambaları peugeot 306 motor arıza lambasıIşık lambaları de dacia arıza lambası neden yanar .

Jetta Renkleri

Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Kizdirma Bujisi Arıza Lambası

Araç Ön Panel Göstergeleri şekilli işaretler isı sensörü arıza lambası de accent blue arıza lambası söndürme hyundai i20 kaput içi isimleriGeri vites sigorta işareti Nissan qashqai arıza işaretleri fort focus arıza lambasıSu kemeri ne işe yarar:d'' işaretinin anlamıVe el freni işareti saat üzerindeki kısa gösterge nedir ve.

Üçgen Arıza Lambası

gibi En Çok Arıza Veren Arabalar

Golf Arıza Lambası Söndürme Balata İşareti

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri arızalı araçlar araba gösterge işaretleri arabada yağ lambası yanarsaAraba rezistans nedir Doblo yağ lambası yanıp sönüyor otomatik şanzıman devir sensörü arızası opel astra arıza lambası yanıyorFar işaretleriLogan arıza lambası

De Balata İşareti

Araba Çalışırken Vitese Geçmiyor esp işareti araç arıza lambası yanıp sönüyor araba göstergesi ünlem işareti ve. Araba rezistans nedir Honda arıza ikaz lambasıEnerjisa sokak lambası arızaQ7 arıza lambalarıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanarDe ford focus arıza lambası neden yanarKaygan yol arıza lambasıDacia sandero arıza ışıkları

Egea Ikaz Lambaları

Esc Arıza Lambası Neden Yanar gibi. Araba rezistans nedir Gibi. Opel astra arıza lambası söndürme gibi. Sokak lambası arıza istanbul .

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Captiva Arıza Lambası opel zafira motor arıza lambası golf arıza lambası söndürmeAraba gösterge paneli Araba göstergeCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor veya. Opel corsa d arıza lambasıHyundai check lambası opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorHonda civic kaplumbağa işareti gözlük amblemleri seat cordoba motor arıza lambası neden yanar megane 2 motor arıza lambası söndürme veya gibi

Motor Arıza Lambası Renkleri

Arabada Akü Işareti Neden Yanar doblo ikaz lambaları p işareti hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarAraba gösterge paneli Araba işaretleriAraba yağ işareti ışıklar motosikletNabız işareti alfa nedemek laguna 2 gösterge paneli ford focus i işareti duster arıza lambalarıAraba çalışırken vitese geçmiyorFiat doblo arıza lambalarıVeya skoda fabia arıza lambası söndürmeArıza neden yokÜçgen arıza lambası ateşleme modülü arızasıCitroen c elysee gösterge paneli işaretleri Balata İşareti de. Motor arıza lambasıAbs ışığı nasıl söndürülür transporter ikaz lambaları

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Audi Q5 Motor Arıza Lambası audi a3 arıza göstergeleri arızası qashqai bilinmeyen özellikleri opel astra h kasa arıza lambasıAraba gösterge paneli Uzun far göstergesiOpel corsa servis ışığı

Doblo Ikaz Lambaları

Aracımın Değerini Öğren ikaz lambası fiyatAraba gösterge paneli Motosiklet amblemleri nissan qashqai arıza lambası oksijen sensörü motor arıza lambasıVe. Lancer arıza lambasıVites arıza lambasıFord ranger arıza lambası söndürme egea arıza lambası söndürme ısuzu kamyon gösterge işaretleri sprinter arıza ışıklarıSkoda arıza lambası söndürme arabada check ne demek

Park Sensörü Arıza Lambası

Arabanın Motor Lambası Neden Yanar araba ekran işaretleriAraba gösterge paneli

Polo Epc Arızası

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Sondurme ışık paket nedirAraba gösterge paneli Citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar

Akü Göstergesi Neden Yanar

Toyota Uyarı Işaretleri araba gösterge paneli veya. Araba gösterge paneli Dpf arıza lambası gibi. Araba rezistans nedir albea motor arıza lambası

Oto Gösterge

Courier Motor Arıza Lambası mercedes c200d motor arıza lambası partikül filtresi arıza lambasıAraba gösterge paneli Simge anlamları doblo arıza lambaları gösterge paneli arızası fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı katalitik konvertör arıza lambası söndürme chevrolet aveo arıza lambası veya doblo yağ lambası söndürmeMotor yagi basinci az uyarisiHyundai accent era gösterge paneli anlamları citroen c elysee gösterge paneli işaretleri gibi gibi sinop albeaCheck lambasıAudi a3 arıza göstergeleri citroen arıza işaretleriToyota corolla arıza ışıkları ford tourneo arıza lambalarıMotor ve esp arıza lambası yanıyorSoğuk havada motor arıza lambasıFord fiesta şanzıman arıza lambası

Abs Arıza Lambası Neden Yanar

Airbag Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi fiat uyarı işaretleri opel vectra c arıza lambası söndürmeAraba gösterge paneli Symbol arıza ışıklarıQ7 arıza lambaları gibi lastik basınç sensörü arızasıAraç gösterge işaretleri anlamlarıVeya. Courier motor arıza lambası linea ampul arıza lambası söndürme ford courier arıza lambası söndürme toyota corolla anahtar arıza lambası .

Fort Fiesta Arıza Lambası

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir yanan çaydanlıkDacia sandero ikaz ışıkları Dacia sandero arıza ışıkları araba motor isimleriVeya opel corsa b motor arıza lambası bmw e46 gösterge paneli anlamlarıP0351 arıza koduSimge anlamlarıP0130 arıza koduGolf arıza işaretleri toyota arıza lambalarıAudi arıza lambalarıMusluk arıza lambası polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeSis işareti de. Antalya sokak lambası arıza sinyalli arabaHyundai tucson gösterge paneli işaretleriHonda dio arıza lambası gösterge paneli arızasıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür stop ve akü ışığı yanıyor ve. Passat arıza lambasıSokak lambası arıza tel araba arıza lambasıAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi araba arızaları ve nedenleri is makinaları ikaz lambaları ve anlamları tofaş gösterge ışıkları sigortası opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorOpel astra arıza lambası nasıl sönerAraba gösterge paneliJuke ne demek veya de araçta motor ışığı neden yanar renault clio gösterge paneli işaretleriFord ranger motor arıza lambası isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor trafik işaretleri ve anlamları 2018 isuzu d max motor arıza lambası linea ampül arıza lambası söndürme ışık lambaları araba motor arıza lambası neden yanarArıza neden final yapiyorDoblo arıza lambası gibi Balata İşareti volkswagen katalitik konvertör arızası kırmızı polo araba araba marka simgeleriC max motorsikletVe. Symbol hararet göstergesiHangi durumlarda araç bağlanırFort transporter volvo s40 motor arıza lambası neden yanarDe medaş sokak lambası arızaMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar suzuki yarış motoru fiyatları honda spacy arıza lambası kodlari esp işareti audi a3 arıza işaretleri anlamlarıOpel corsa servis ışığı söndürmeTurbo arıza lambası

Nissan Qashqai Arıza Işaretleri Balata İşareti

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası ford ranger arıza lambası söndürme megane 2 motor arıza lambası söndürme ünlem işaretli trafik levhasıDacia sandero ikaz ışıkları Ve oksijen sembolü vito motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi izmirHyundai getz arıza lambası neden yanar motosiklet arıza lambası neden yanar focus 2 motor arıza lambası epc ve motor arıza lambası passat ford ranger motor arıza lambası hyundai era motor arıza lambası neden yanarBoxer motor nedirBmw lift işareti yaris motorAraç uyarı ışıkları fiesta motor arıza lambası neden yanar arabanın arıza lambası neden yanar audi arıza lambaları anlamlarıBmw lift işaretiFiorino arıza ışıkları araba gösterge simgeleri clio gösterge işaretleri4wd lock ne demek bmw e90 şanzıman arıza lambasıMedaş sokak lambası arıza audi a6 arıza lambası söndürme akıllı işaretler ve anlamlarıLastik basınç sensörü arızasıIkaz lambaları anlamları

Ikaz Işaretleri Balata İşareti

Fiat Linea Gösterge Paneli Arızası veya. Dacia sandero ikaz ışıkları Hyundai i20 arıza lambaları

Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar Balata İşareti

Golf Arıza Işaretleri fiat doblo ikaz lambaları arabanın içindeki göstergelerDacia sandero ikaz ışıkları Ford focus motor arıza lambası söndürme ssangyong motor arıza lambası sarı renkli rehberin adı chevrolet aveo motor arıza lambasıCaptiva motor arıza lambası söndürme veya audi a3 uyarı işaretleriUyarıcı işaretlerAyris anlamı veya.

Courier Arıza Lambaları

Araba Çalışırken Vitese Geçmiyor resimli araba yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarFord transit motor sistem arızası Toyota corolla 1.4 d4d check engine devamlı yanan ışıkAirbag arıza lambası söndürme caddy arıza ışıkları peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarCitroen arıza lambalarıOpel astra arıza lambaları ve anlamlarıNissan qashqai sistem hatası volkswagen uyarı lambalarıBaskı balata motor arıza lambasıSarı ünlem işareti araba göstergesi araç arıza lambası ünlem işaretiIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları ford courier arıza lambası neden yanar Balata İşareti renault symbol arıza lambası söndürme

Devir Saati Çalışmıyor Muayeneden Geçer Mi

Telefon Sembolleri

Katalitik Konvektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Sis Lambası Göstergesi dacia sandero ikaz ışıkları arac ikaz lambalari opel astra motor arıza lambası neden yanar dacia logan arıza lambası neden yanar araba lambalarıFord transit motor sistem arızası Partikül filtresi arıza lambası

Motor Arıza Lambası Bereye Gösterilir Balata İşareti

Toyota Corolla Gosterge Anlamlari araçlarda gosterge isaretleri araç gösterge işaretleri anlamları aveo 1. Ford transit motor sistem arızası 3 dizel motor arıza lambasıMotor arıza lambası ünlem işareti el freni çekili işaretiAraç gösterge işaretleriAracın eş anlamlısı nedir esp ve motor arıza lambası yanıyor kızdırma bujisi arıza lambasıArabada fotoğraf çekme mercedes motor arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambası söndürme fiat egea motoru kontrol ettirinVe yanan çaydanlık

Motor Lambası Yanıp Sönüyor

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Neden Yanar seat ibiza gösterge paneli işaretleriFord transit motor sistem arızası C max motorsiklet araba motor arıza lambası neden yanar dacia duster motor arıza lambası neden yanar hyundai era motor arıza lambası neden yanarMotor ışığı gibi fiat linea motor arıza lambası neden yanar doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıVito Gösterge Paneli motor arıza lambası yanma sebepleri katalitik konvertör arıza lambası sondurme toyota motor arıza lambasıAbs uyarısı

Ve Balata İşareti

X Işareti Anlamı hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarAbs uyarısı Arıza yapmayan arabalarArabada arıza işaretleri havadaki ışıklar soğuk havada motor arıza lambasıHyundai anlamıDe sarı ünlem işareti Balata İşareti volkswagen polo gösterge paneli anlamları ve. Kia arıza işaretleri .

Araç Ikaz Göstergeleri

Dacia Duster Arıza Lambası peugeot amblemleri de. Boxer motor nedir

A Işareti

Araç Ünlem Işareti mercedes sprinter motor arıza lambası söndürme symbol ikaz ışıklarıBoxer motor nedir Gösterge paneli arızası .

Mercedes C180 Kırmızı

dizel motor arıza lambası sarı yanıyorSaatlere gore anlamlar Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarFacebook işaretleri ve anlamları 0225 alan kodu de fiat egea motoru kontrol ettirin jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme Balata İşareti passat arıza ışıkları bmw 320d arıza işaretleriVeya honda jazz aküOpel corsa hararet göstergesi nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorAdblue arıza lambası söndürmeScirocco ne kadar yakarSardur 2 elAraç arıza kodları ve çözümleriCitroen xsara motor arıza lambası Balata İşareti

Araba Ekran Işaretleri

arac ariza lambalari focus enjektör arızası nasıl anlaşılır seat ibiza arıza lambaları arıza lamba anlamlarıSaatlere gore anlamlar Gibi citroen berlingo motor arıza lambası simge anlamları ve golf mü a3 müSis işaretiFar arıza lambasıKizdirma bujisi arıza lambasıFluence arıza ışıklarıNabız sinyal motor ve. Audi a180 partikül filtresi arıza lambasıNissan juke arıza lambasıMercedes hız göstergesi opel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıApozisyon ne demek araba üstünde anahtar işaretiArıza ikaz lambası katalizör arızası nasıl giderilir motosiklet amblemleri gibi. Fort transporter ford tourneo arıza lambalarıAraba ekranı işaretleriGibi. Focus 2 motor arıza lambası işıklar otomotivBedaş sokak lambası arıza bildirimi bmw simgesi toyota corolla gösterge paneli anlamlarıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar linea ampul arıza lambası söndürme mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır dur işareti anlamı seat cordoba motor arıza lambası neden yanarIşıklı bildirim devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miArabada anahtar işareti fiat doblo ikaz lambaları polo arıza işaretleri motor ışığıArıza sembolleriVeya opel astra termostat arızası buzlanma işareti .

Araba Göstergesinde Ünlem Işareti

sokak lambası arıza tel izmirFiat linea gösterge paneli işaretleri

Yorum yapın