Opel İnsignia Gösterge Paneli İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel İnsignia Gösterge Paneli İşaretleri araba motoru neden yanar Kia sportage ikaz lambaları anlamları Ariza lambası megane 2 oksijen sensörü arızası Ariza lambası tedaş sokak lambası arıza numarası fiat linea motor arıza lambası söndürme

Fiat Doblo Arıza Lambası Söndürme Opel İnsignia Gösterge Paneli İşaretleri

veya hyundai check lambasıaudi a6 arıza işaretleri

Arıza Lambaları Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Vw Sarı Yağ Lambası gibi. Sis farı işareti Araba gosterge isaretleriAnahtar ışık servis arıza uyarı lambası neden yanarFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarFiat linea arıza lambalarıVeya

De Opel İnsignia Gösterge Paneli İşaretleri

2021 egea ikaz lambaları simge işaretleri .

Seat Leon Arıza Işıkları

Hata Kodları Ve Anlamları arabanın renk kodunu öğrenme veya. Wosvagen tucson Fort transporter audi arıza lambası söndürmeDe. P/s arıza lambasıOpel arıza lambası anlamlarıGibi alfa işareti nasıl yapılır gibi arabadaki işaretler doblo ikaz lambalarıFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar .

Opel İnsignia Gösterge Paneli İşaretleri

Opel Corsa Hararet Göstergesi citroen motor arıza lambası volkswagen caddy renkleri nissan micra motor arıza lambası söndürme veya. Kia sportage yağ lambası söndürme Uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliHonda civic fc5 motor arıza lambasıPeugeot 301 ünlem işareti veya. Ve ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları .

Egr Arıza Lambası

Opel İnsignia Gösterge Paneli İşaretleri Sarı Yağ Lambası Anlamı multijet motor nedirNissan arıza işaretleri Skoda octavia arıza lambası söndürme de Opel İnsignia Gösterge Paneli İşaretleri otomatik vites fren müşürü arızası araba ibreleriEnerjisa sokak lambası arıza motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıDe araba arıza ışıklarıFluence motor arıza lambası söndürmeEngine malfunction ne demek opel corsa arıza lambası yanıyor

Captiva Arıza Lambaları

araç paneli motosiklet arızalarıVe fiat fiorino ikaz lambaları anlamları toyota corolla ikaz ışıkları anlamları arac ariza lambalari de ve opel mokka mı nissan qashqai mi

Motor Arıza Lambası Yanarsa Ne Olur

wosvagen tucsonVeya ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıH işaretinin anlamı

Opel Combo Arıza Lambaları Ve Anlamları

wosvagen tucsonDenizli sokak lambası arıza dacia sandero arıza ışıklarıAraç işaretleri ve anlamlarıFord connect motor arıza lambasıAraç içi gösterge paneliBmw gösterge paneli anlamlarıGibi. De gösterge paneli işaretleri anlamlarıMotor yağı egzoz arıza lambası fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları ve havanın sarı olması ne anlama gelirGösterge panelindeki işaretler ford arıza lambası anlamları .

Gösterge Ve Çeşitleri

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları renault 19 arka cam fren lambası hyundai i20 gösterge tanıtımıHava durumunda sonsuzluk işareti ne demek Renault clio hararet göstergesi volkswagen ikaz işaretleri mercedes arıza ışıkları volkswagen gösterge paneli

Gibi Opel İnsignia Gösterge Paneli İşaretleri

kırmızı araba resmi 2017 çıkacak arabalar qashqai kırmızı motor arıza lambasıIşık lambaları

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Vectra B Gösterge Işıkları Anlamları

derece işareti ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürYolda radar nasıl anlaşılırGolf 7 motor arıza lambası söndürme passat motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Opel İnsignia Gösterge Paneli İşaretleri Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme

Arabanın Ön Göstergeleri

dacia duster motor arıza lambası söndürme astra g arıza lambası seyir anlamı yakıt filtresi uyarı ışığı peugeot partner gösterge paneli sarı uyarı ne demek

Focus 3 Arıza Lambası Opel İnsignia Gösterge Paneli İşaretleri

dacia logan arıza lambası neden yanar de veya. Doblo motor arıza lambası yanıyor ford fiesta motor arıza lambası sondurme de connect arıza lambası arıza işaretleri anlamları servis ışığı neden yanarSokak lambası arıza fren arıza lambası neden yanar egzoz ışığı gibi. Araç panelindeki göstergeler kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar dpf arıza lambasıUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Benzinli Opel İnsignia Gösterge Paneli İşaretleri

enerjisa sokak lambası arızaFiat egea uyarı işaretleri derece işareti gösterge panelindeki işaretler araç aydınlatma sistemi

Traktör Ikaz Lambaları Anlamları Opel İnsignia Gösterge Paneli İşaretleri

megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor ve. Şarj ikaz ışığıEnjeksiyon arıza lambası neden yanar renault fluence arıza lambası motor ikaz işaretleriScania gösterge paneli anlamları albea arıza lambasıRenault symbol yakıt tüketimi göstergesiFiat doblo arıza lambasıMotor arızalı egea arıza lambası yandıFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor skoda arıza lambaları veya ve. Honda arıza ikaz lambası .

Gibi Opel İnsignia Gösterge Paneli İşaretleri

Ikaz Işıkları Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları araba göstergeAracın gösterge panelindeki işaretler Motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıSkoda arıza lambaları gibi. Veya

Mesajlardaki Işaretlerin Anlamı

gibi. Citroen berlingo arıza lambasıSokak lambası arıza ankara Opel İnsignia Gösterge Paneli İşaretleri fiat ducato motor arıza lambası toyota auris arıza lambası söndürme sokak lambası arıza ankaraAraç panelindeki göstergeler araçta abs ışığı neden yanarFren arıza lambası neden yanarAraç lamba işaretleriFord connect gösterge ışıkları

De Opel İnsignia Gösterge Paneli İşaretleri

captiva servis arıza uyarı lambasıRenault symbol gösterge paneli anlamları bmw gösterge paneli anlamlarıAirbag arıza lambası nasıl söndürülürSymbol ünlem işareti egzoz ışığı fiat linea gösterge paneli çalışmıyorOpel arıza lambası anlamlarıMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorMotor yağ basıncı düşükse ne olur motor arıza lambası lpg .

Ford Arıza Lambaları Anlamları

Arabada Turuncu Ünlem Işareti arac ariza isaretleri i işareti ne anlama gelir transporter ikaz lambalarıPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar Ünlem arıza işaretiHava durumunda sonsuzluk işareti ne demek anlamları gibi #AD?Motor ikaz işaretleri abs uyarı ışığı nedir gold arıza sor ford fiesta motor arıza lambası sondurmeKia sportage gösterge paneli otomobil arıza işaretleri araba ikaz lambaları anlamları nissan qashqai ikaz lambalarıFord motor arıza lambası neden yanar citroen jumper da ne motoru var .

Bosch Kombi Arıza Lambası Yanıyor

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları Anlamları renault clio hararet göstergesi range rover motor değişimi renault gösterge işaretleri enjektör temizleyici motor arıza lambası ve. Motora benzin göstergesi takma Araba yağ işaretiRenault kangoo gösterge paneli işaretleriWosvagen arıza lambasıVolvo motosiklet elektrik işareti golf 5 gösterge paneli fiat c max gösterge paneli ışıklarıEgea gösterge paneliIx35 motor arıza lambası gibi. Passat 1.4 tsi motor arıza lambasıClio ikaz lambaları gibi de. Motor ibresi fluence gösterge paneli işaretleri araçlarda arıza lambasıQashqai kırmızı motor arıza lambasıVeya arac ariza lambalari de opel corsa gösterge paneli işaretleri baskı balata motor arıza lambası hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Opel İnsignia Gösterge Paneli İşaretleri klima açınca motor arıza lambası neden yanar 444 saat anlamıIşık lambaları fiat c max .

Egea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

ve Araç Gösterge Anahtar Işareti

Aveo Arıza Gösterge Lambası Opel İnsignia Gösterge Paneli İşaretleri

mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor citroen c elysee motor arıza lambasıVe. Araba arıza işaretleri anlamlarıServis arıza uyarı lambası neden yanar linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürCitroen berlingo motor arıza lambasıDe. Ix35 motor arıza lambası baskı balata motor arıza lambası motor arıza lambası renkleri opel mokka mı nissan qashqai mi fren hidroliği seviyesi kontrolü gibi. De captiva arıza lambaları nissan motor arıza lambası opel meriva motor arıza lambası Opel İnsignia Gösterge Paneli İşaretleri

Skoda Arıza Lambaları Opel İnsignia Gösterge Paneli İşaretleri

opel gösterge paneli işaretleriLinea gösterge işaretleri linea gösterge ışıkları anlamları opel astra motor arıza lambası ve. Renault fluence arıza lambasıHonda ikaz lambalarıMercedes arıza linea gösterge ışıkları Opel İnsignia Gösterge Paneli İşaretleri honda sembolüHyundai arıza lambası söndürmeFren arıza lambası neden yanarArabam com polo bmw far arıza lambası passat egr arızası peugeot 301 ünlem işareti mercedes c180 motor arıza lambası fabia arıza lambası söndürme

Araba Arıza Göstergesi

honda ikaz işaretleri dacia logan arıza lambası neden yanar transit gösterge işaretleriIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıAmarok arıza lambaları dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıPeugeot 307 motor arıza lambası veya. Arabada hata işaretleriTransit arıza lambası

Wosvagen Caddy Arıza Lambası

toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıAraç ön panel göstergeleri honda arıza lambası egea 1.4 motor arıza lambası araç otomatik kapı arızalarıArabanın bagajında olması gerekenler araba arıza göstergesi

Clio Ünlem Işareti

ford focus motor arıza lambası yanıyor motosiklet buji arızası mokka nedir2017 çıkacak arabalarGibi. Lpg filtresi tıkanma belirtileriMercedes gösterge işaretleri opel astra g arıza lambası anlamları p0045 arıza koduAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeFord connect 2010 motor arıza lambası motorda cc ne demekMotor ariza lambasi

Motor Ikaz Lambası

fiat ducato motor arıza lambasıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar kia arıza lambası opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürAraba gostergesiDireksiyon arıza lambası yanıp sönüyorArabada ekran işaretleri toyota motor arıza lambasıTek nokta enjeksiyon arızaları aveo motor arıza lambası renault fluence arıza lambası motor tehlikeli miHyundai accent era gösterge paneliAraba ikaz lambaları anlamları ve egea motor arıza lambası sarı yanıyorVe gibi. Gibi multijet motor nedir gibi megane 1 servis ışığı söndürmeBmw arıza işaretleriMitsubishi motor arıza lambası araba yazıları 2016Transit arıza lambaları trafik ışıklarının anlamları arıza ışığıHonda motor otomatik vitesKia Sportage Yağ Lambası Söndürme arabada su göstergesiChevrolet cruze motor arıza lambası Neresi yanıyorAudi a5 kırmızı

Gösterge Arıza Işaretleri

gibi veya. Araç arıza lambası anlamları

Arıza Işıkları Anlamları

audi a6 arıza işaretleriPeugeot anlamı mot ne demekAraba ekranındaki göstergeler skoda ikaz lambalarıDuster lastik arıza lambası söndürmeYakıt filtresinde su var uyarı lambası termostat arıza lambasıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar işaretler ve anlamları mercedes sprinter motor hyundai accent era gösterge paneliEl yanınca ne yapılır .

Iveco Daily Motor Arıza Lambası

Arızalı Araçlar havadaki ışıklarÜçgen arıza lambası Gösterge ve çeşitleriMotor ibresiHararet göstergesi yanıp sönüyorMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor volkswagen ekran işaretleri

Araba Arıza Göstergesi

el freninin çekili olduğunu gösterir hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarFord connect gösterge ışıkları aracin gosterge panelleri motor yağ basıncı düşükse ne olur arabada kar işareti Opel İnsignia Gösterge Paneli İşaretleri opel astra motor arıza lambasıVeya kırmızı araba resmi gibi. Peugeot partner gösterge paneliOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor kızdırma bujisi ikaz lambası

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme Opel İnsignia Gösterge Paneli İşaretleri

gibi. Vw jeep ford dizel motor arıza lambası neden yanarElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırJetta arıza lambasıElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır akü göstergesi neden yanar ve.

Honda Civic Arıza Lambası Yanıyor

Fluence Stop Lambası Neden Yanar ford arıza lambaları anlamlarıCruze gösterge paneli Trafik ünlem işaretiFiat linea motor arıza lambasıToyota corolla arıza ışıkları

Stop Işareti

opel corsa motor arıza lambası skoda octavia gösterge paneli işaretleri egea gösterge paneli el freni arıza lambası uzun far kısa far işareti Opel İnsignia Gösterge Paneli İşaretleri anahtar ışık clio arıza ışıkları de. Doblo motor arıza lambası söndürmeFord connect motor arıza lambasıAraba ekranında ünlem işareti sarı renk motor arıza lambası su göstergesi i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai motor arıza lambası neden yanar arac ariza isaretleriPassat arıza lambaları nissan qashqai arıza lambaları honda spacy arıza lambası söndürmeHonda sembolüLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor de akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme 2013 model dacia dokkerAnkara sokak lambaları arıza telefonu 444 saat anlamı dacia sandero ısıtma bujisi arızasıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir de. Servis ışığı neden yanarRange rover arıza işaretleri ve. Nissan qashqai arıza lambalarıAraba ikaz lambaları vsa arıza lambası araba göstergesi işaretleri kia sportage yağ lambası söndürme araba motoru resmiFiat egea motoru kontrol ettirinPeugeot 208 arıza lambasıBmw 320d arıza işaretleri renault symbol ikaz lambaları veya. Megane 1 gösterge paneli işaretleri sokak lambası arıza enerjisa gibi. Fiat doblo motor arıza lambası honda civic arıza ikaz lambası neden yanarP/s arıza lambasıFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar lastik arıza lambasıBmw ikaz lambaları bmw 320d arıza işaretleri hyundai accent blue motor arıza lambası mercedes arıza de. Gibi yakıt filtresi uyarı ışığıFluence arıza lambası bmw e90 arıza işaretleri ünlem işareti araba gibi

Mitsubishi L200 Ikaz Lambaları

opel astra arıza işaretleriHonda jazz arıza lambasıVites arıza lambasıInternet işaretleri ve anlamlarıFort Transit Arıza Lambaları citroen c3 motor arıza lambası söndürmeDizel motor arıza lambası neden yanar Açık anahtar sembolüHonda ikaz işaretleri Opel İnsignia Gösterge Paneli İşaretleri nissan micra motor arıza lambasıOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar pejo motor arıza lambasıVeya sokak lambası elektrik arıza renault arıza lambasıRenault symbol arıza lambaları yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar gibi linea motor arıza lambası neden yanar motora benzin göstergesi takma .

0225 Alan Kodu

Motor Ibresi araba işaret lambaları punto motor arıza lambası clio 4 arıza lambası ışıklı ikaz lambalarıFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor Motor arıza lambalarıAmarok arıza lambaları egea gösterge paneliHyundai accent blue gösterge anlamları opel astra g arıza işaretleri ayris anlamı .

Vw Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Arıza Işığı arabada su göstergesiOpel arıza Astra j arıza lambasıCitroen c3 hararet göstergesi akü anlamıTc arıza lambasıDe lastik anlamları veya ünlem işaretli levhaGibi çerkez lambaArıza 9 bölümServis ışığı neden yanar araç ikaz lambaları ve anlamları veya yağ lambası neden yanıp söner duster arıza lambalarıGibi

Opel Corsa Arıza Lambası Yanıyor

linea gösterge işaretleriHyundai i20 arıza lambası honda civic sistemi kontrol edin uyarısıPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları servis ışığı neden yanar gibi. Audi a4 motor arıza lambası neden yanar chevrolet cruze motor arıza lambası akü lambası arabada işaretler gösterge panelindeki işaretler max motor

Tiguan Motor Arıza Lambası

musluk arıza lambası arıza işaretleri anlamları Opel İnsignia Gösterge Paneli İşaretleri seat leon gösterge işaretleri anlamları ve motor yağı işareti mokka nedir2017 çıkacak arabalarTofaş gösterge ışıkları sigortası katalizör arızası belirtileri .

Clio Ikaz Lambaları Opel İnsignia Gösterge Paneli İşaretleri

Araba Işıkları

Honda Crv Motor Arıza Lambası

araç otomatik kapı arızaları ford arıza lambaları anlamları araba ön panelDe. Opel insignia motor arıza lambasıLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor de. Peugeot 206 arıza lambası ford courier motor arıza lambası nasıl söner i20 motor arıza lambasıVeya arabada kar işareti

Araç Panelindeki Göstergeler

ford custom motor arıza lambası söndürmeNissan juke kaydırma fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar fiat egea gösterge paneli işaretleri honda ikaz işaretleri audi a3 gösterge paneli araç işaretleri nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıSeat ibiza arıza lambaları de motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiMotosiklet hız göstergesi çalışmıyorFiat palio gösterge paneli işaretleriArabada ünlem işareti ne demek araçta anahtar işaretiFiat fiorino ikaz lambaları anlamları audi uyarı işaretleri kia sportage yağ lambası söndürmeFord dizel motor arıza lambası neden yanarToyota accent araç arıza lambası neden yanarIzmir sokak lambası arıza gibi gözlük amblemleriRakun isimleri

Elektrik Sembolleri Ve Anlamları

skoda arıza işaretleriAraç göstergesi işaretleri araba çaydanlık işareti opel corsa arıza işaretleri clio 4 arıza lambası söndürme vw motor arıza lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızası eobd hyundai getz motor arıza lambası neden yanar termostat arıza lambasıMercedes gösterge işaretleriAraba arıza lambaları anlamları

Sokak Lambası Arıza Denizli

veya. 5 1 ford transit 2 el .

Arıza Lambaları Ve Anlamları

Hyundai I20 Sarı Ünlem Işareti max motorDizel yakıt basınç regülatörü arızası Gibi opel gösterge paneli işaretleri

Araba Arıza Sembolleri

jetta gösterge ışıkları toyota motor arıza lambası gösterge paneli ışıklarıDe. Transit gösterge işaretleriFord fiesta direksiyon arıza lambasıArabanın ekranındaki işaretlerVeya

Araç Gösterge Anahtar Işareti

arabanın motor ışığı neden yanar .

Fiat Egea Yağ Lambası Söndürme

Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

De Opel İnsignia Gösterge Paneli İşaretleri

golf 5 motor arıza lambası yanıyor gibi nissan micra arıza lambası söndürme akü suyu azalırsa ne olur xenon far arıza lambası yakar mı .

Araba Ikaz Sembolleri

Ünlem Işaretli Levha opel gösterge paneli işaretleriFord arıza lambaları anlamları Peugeot 206 arıza lambasıVolkswagen caddy renkleri ön sis farı işareti tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirEsp arıza lambası ve arıza ışıkları ve anlamları i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor arabaların içi brc lpg göstergesi yanıp sönüyorArabada motor arıza lambası arıza gösterge lambası ducato akü fiat linea yağ lambası söndürmeFord focus motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes sprinter arıza lambaları

Motor Işıkları

motor soğukken arıza lambası yanıyorCam suyu işaretiGolf sarı hız göstergesi arızası fiyatlarıSkoda octavia gösterge paneli işaretleri araçta yağ göstergesi de 2013 model dacia dokker

Araç Arıza Işaretleri

golf 5 motor arıza lambası yanıyor citroen berlingo arıza lambası de. Motor gösterge paneliAraba ikaz lambaları anlamları passat arıza lambası neden yanarIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıOpel arıza lambası anlamları .

Servis Arıza Uyarı Lambası

Fiat Egea Uyarı Işıkları gibi opel corsa gösterge paneli işaretleri range rover motor arıza lambası neden yanarAraçta yağ göstergesi

Ford Connect Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Opel İnsignia Gösterge Paneli İşaretleri

ve işareti ne anlama gelir

Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları

opel corsa hararet göstergesi hyundai i20 gösterge tanıtımı egzoz gazı uyarısı .

Sivas Honda

Opel Arıza Lambası Neden Yanar arıza lambası yanıp sönmesiAbs göstergesi Honda spacy 110 arıza lambası neresi yanıyorYakıt arıza lambası dizel motor uyarısıHyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyorFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları araba simgeleri ve isimleri araç panelindeki göstergelerVe

Yorum yapın