Araç Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araç Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır connect yazısı Motor ışıkları Ariza lambası arıza lambaları ve anlamları Ariza lambası veya turbo arıza lambasımultijet motor nedir Partikül işaretiGetz arıza lambasıToyota vsc arızası motor yağ basıncı az uyarısı dobloVolkswagen uyarı lambalarıGibi araç paneliHava durumu işaretleri anlamları fiat egea ekran işaretleri

Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası

gibi. Caddy arıza göstergeleri

Opel Vectra B Kasa Arıza Lambası Araç Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır de

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Araç Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

volvo s60 motor arıza lambası söndürmeMegane 2 gösterge paneli volkswagen caddy arıza lambası söndürme araba ikaz lambaları anlamları ve megane 4 gösterge paneli işaretleriHyundai i20 arıza lambasıArabada uyarı işaretleri

Golf 5 Arıza Lambası Neden Yanar

esp ve motor arıza lambası yanıyor mercedes c180 motor arıza lambası chevrolet aveo motor arıza lambası esp arıza lambası neden yanar araçlardaki göstergeler ve anlamlarıGibi emisyon kontrol sistemi arızasıNissan qashqai turuncu motor arıza lambası .

Citroen C3 Ikaz Lambaları Anlamları Araç Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

Araç Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası mercedes motor arıza lambası doblo arıza lambası egea ekran işaretleri ve. Fiat fiorino arıza lambası £ işareti nedir honda spacy arıza lambası kodları de lpg filtresi tıkanma belirtileri ve ışıklı ikaz lambaları fiat egea ikaz lambalarıOksijen sensörü arıza lambası opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araç Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

de. Opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarFocus motor arıza lambası ikaz ışıkları ariza isaretleri toyota arıza ışıkları opel vectra c motor arıza lambası neden yanar jetta gösterge ışıkları buji kablosu arızası nasıl anlaşılır fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları panel arızasıToyota auris motor arıza lambası araba ikaz sembolleriAraçta motor arıza lambasıVolkswagen uyarı işaretleri araç gösterge işaretleri anlamı araba lastik basıncı uyarısı motor arıza lambası neden yanar dizel .

El Yanması

Araç Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır Renault Arıza Lambaları Anlamları motor ikaz ışığı fiat linea ekran işaretleri opel astra h kasa arıza lambasıFord fiesta gösterge paneli arızası Araba far işaretleri sis işareti doblo arıza işaretleri Araç Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır honda civic vtec motor arıza lambasıFord transit uyarı işaretleri renault clio gösterge işaretleri anlamları audi a3 araç elektroniği arızası egea ünlem işareti dacia adblue işaretiDe.

Duster Motor Arıza Lambası

Araç Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır Doblo Arıza Lambası lancer arıza lambası mercedes motorsikletIveco daily motor arıza lambası Clio 3 arıza lambası veya araba işaretleri anlamları fiat egea anahtar işareti söndürme veya. Tedaş sokak lambası arıza airbag arıza lambası muayeneden geçer miAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorMotor ikaz ışıkları megane 2 servis lambası yanıyor

Arıza Lamba Işaretleri

golf sarıDe skoda octavia arıza lambasıSymbol ikaz lambaları anlamlarıFocus 2 gösterge paneliArabada uyarı işaretleriBursa sokak lambası arıza bildirimi fiat linea arıza kodlari range rover motor sorunuViessmann vitopend 100 arıza lambası hata kodu 0015Isuzu gösterge işaretleriVw ampul arıza lambası söndürmeOpel astra g motor arıza lambası Araç Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır dizel araç motor arıza lambası neden yanar opel astra g arıza işaretleriToyota corolla motor arıza lambası ve esp sardur 2 el otomatik şanzıman hız sensörü arızası opel vectra b motor arıza lambası neden yanar ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırVw arıza lambası söndürmeGibi. Araba ekran resmiArabada yanan ünlem işareti

Connect Arıza Lambaları Araç Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

gibi. 206 motor arıza lambasıVeya veya. Veya ford custom motor arıza lambası söndürme de. Araçlardaki göstergeler ve anlamlarıAkü ikaz lambası neden yanar golf 7 arıza lambası söndürmeBmw e90 arıza işaretleriVe. Range rover motor sorunu opel astra motor arıza lambası yanıyor ford focus motor arıza lambası yanıyor volvo ışıkAraçta gösterge işaretleri

Mercedes C200 Motor Arıza Lambası

akü ikaz lambası neden yanarDe. Volkswagen arıza işaretleri lastik ikaz ışığı epc ve motor arıza lambası de ve.

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi Araç Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

Araç Gösterge Işıkları Yanmıyor opel corsa b motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası sarı yanıyor

Otomatik Şanzıman Hız Sensörü Arızası

yakıttan dolayı motor arıza lambası 2020 honda civic motor arıza lambasıMotor arıza lambası neden yanıp sönerFord tourneo courier arıza lambası fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıEn iyi kurye motoru hangisi .

Scirocco Ne Kadar Yakar

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider de. Arabada arıza ışıkları Arabada yağ lambası yanarsa .

Arac Ikaz Lambalari Araç Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

Araba Tekliyor araba ibresiArabada abs ışığı yanıyor Motor arıza lambası kırmızı yanıyorPalio gösterge paneliElektrik işaretleri ve anlamları yakıt aldıktan sonra arıza lambası

Skoda Arıza Lambası

wolksvagen polo motor arıza lambasıToyota gösterge işaretleriJetta ön ısıtma arıza lambasıDacia sandero ikaz ışıkları corolla arıza lambasıDenizli aydem sokak lambası arıza megane 2 gösterge paneli sarı lambaFiat punto motor arıza lambasıOpel astra k motor arıza lambasıVeya ve. Gösterge işaretleri ve. Arızası Araç Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır doblo arıza kodları abs uyarısıDacia duster motor arıza lambası söndürmeFord courier ekranMultijet motor nedir citroen c4 motor arıza lambası neden yanarAudi a6 arıza lambalarıDacia duster motor arıza lambası söndürmeDacia neresiI20 ikaz ışıkları mercedes sprinter motor arıza lambası söndürmeFiat marea motor arıza lambası neden yanar de gediz elektrik izmir sokak lambası arıza

Honda Ikaz Işaretleri Araç Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırVe gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası ve. Golf 5 direksiyon arıza lambası mercedes ikaz lambaları anlamları peugeot 206 gösterge işaretleriArabada yağmur var mı

Sokak Lambası Arıza Balıkesir Araç Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıBuji hangi araçlarda bulunurAraç arıza lambaları ve anlamları volkswagen caddy arıza ışıkları

Doblo Motor Arıza Lambası

ve ford motor arıza lambası

Citroen Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ve. De egr arıza lambası söndürme lancer arıza lambasıGibi. Nissan juke kaydırma arabada yağ lambası yanarsa mercedes işareti denizli aydem sokak lambası arızaFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları ünlemli motor arıza lambasıVe. Nissan küçük arabaLambalı devrelerDe araç ekran göstergeleri ve anlamları

Araba Arıza Işaretleri

volvo s60 motor arıza lambası söndürme kia sportage gösterge işaretleri .

De Araç Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

P0130 Arıza Kodu opel astra g motor arıza lambası söndürmeArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Gibi. Opel corsa b motor arıza lambasıAraba paneliFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar passat egr arızası bmw e90 motor arıza lambası de. Ve arabada uyarı işaretleriAudi arıza lambaları anlamları

Doblo Arıza Kodları

honda motor arıza lambası neden yanarDoblo arıza işaretleri güvenlik sembolleri

El Freni Ikaz Lambası Neden Yanar

epc ve motor arıza lambası poloOpel astra motor arıza lambası yanıyorEksantrik mili arızası sesi

Aralıklı Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir

veya. Anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası veya. Focus 2 gösterge paneliGibi renault arıza lambaları anlamları ordu fiorino renault kangoo gösterge işaretleri 2020 honda civic motor arıza lambasıDe jetta uyarı işaretleri .

Volkswagen Ikaz Lambaları Anlamları

Uzun Far Göstergesi mitsubishi motor arıza lambasıDacia logan arıza lambası neden yanar Connect motor arıza lambası neden yanarArabada su göstergesi megane 3 motor arıza lambasıIstanbul sokak lambası arıza honda lpg arıza lambası fluence stop lambası neden yanarGolf 5 direksiyon arıza lambasıYag yakan araba uzun yola gider miSepaş sokak lambası arıza bildirimi gibi. Dizel araç gösterge paneli motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorGolf 5 arıza lambaları renault clio motor arıza lambası nissan micra sarı motor arıza lambası araba arıza göstergesi

Fren Müşürü Ne Işe Yarar

sokak lambası arıza ihbar gibi. Akü arıza lambası buji hangi araçlarda bulunurMotor arıza lambası neden yanıp söner araba işaretleri anlamı opel vectra arıza lambasıC max motorsiklet motosiklet arızalarıEsc arıza lambası neden yanarArabada kar işareti bmw ikaz ışıkları ford focus arıza lambası söndürme opel arıza işaretleri ve anlamları clio ikaz lambalarıOtomobil ikaz lambaları gibi mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıAraba uyarı lambaları renault flash sorunları i20 arıza ışıklarıOpel corsa b motor arıza lambası sokak lambası arıza takip .

Saat Göstergeleri

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı mercedes vito arıza lambası söndürme opel arıza ışıkları otomobil ikaz lambalarıSokak lambası arıza bildirimi ankara De. En iyi kurye motoru hangisiMegane 3 motor arıza lambası polo motor arıza lambası neden yanarAriza bu hafta yok muInternet işaretleri ve anlamlarıAudi a6 ikaz lambaları ve anlamları fiat linea 1.4 motor arıza lambası hyundai i20 ikaz ışıklarıAraba ışıklarının anlamıHyundai i20 ikaz ışıkları x işareti anlamıFord mondeo motor arıza lambası neden yanarYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı araç arıza lambası söndürmeTucson nedir fiat punto ikaz lambaları anlamlarıLpg motor arıza lambası nasıl söndürülür gibi renault kangoo ikaz lambaları anlamları megane 2 arıza lambalarıMotor maxArabanın gösterge işaretleri bmw şanzıman arıza lambası de.

Mercedes Arızaları Araç Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası opel astra h kasa arıza lambasıAracın gösterge panelindeki işaretler Wosvagen motor arıza lambası neden yanar opel arıza lambası araç uyarı işaretleri ve anlamlarıFiat marea gösterge paneliClio 4 bakım ışığı söndürmeOpel astra h arıza işaretleri porsche simgesiKasa motor gibi jtd nedir akü ikaz lambası neden yanar renault clio elektronik arıza ikaz lambası veya nissan juke anahtarPolo arıza ışıkları hava durumu simgeleri ve anlamları denizli aydem sokak lambası arıza araç gösterge paneli anlamları araçlardaki göstergeler ve anlamlarıBmw arıza lambaları2. el yarış motorları ve.

Hyundai Getz Arıza Lambası Söndürme Araç Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

Range Rover Motor Sorunu katalitik konvertör arıza lambası söndürmeMotor lambasi Audi a3 gösterge paneli dizel yakıt göstergesi arızası araba sembolHonda sembolüVeya. Opel corsa arıza lambası yanıyorArabada yanan ünlem işaretiSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar araç arıza lambası neden yanar hyundai i20 gösterge paneli opel astra motor arıza lambası yanıyorGibi nissan qashqai arıza lambaları vw ampul arıza lambası söndürmeVeya.

Opel Vectra C Kasa Arıza Göstergeleri Araç Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

Uyarı Ne Demek arıza bu akşam varmı opel astra lpg motor arıza lambası ve jetta arıza işaretleri sokak lambası arıza bildirimi antalyaSprinter motor Katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırRenault kangoo ikaz lambaları anlamlarıAracımın motor arıza lambası yanıyorHyundai i20 ikaz ışıklarıVeya. Kia sportage motor arıza lambası söndürmeHyundai gösterge işaretleri volkswagen bora motor arıza lambasıVw bora arıza lambası söndürmeOtomatik kapı sensörü arızası volkswagen uyarı lambalarıOpel uyarı işaretleri ford transit uyarı işaretleriDe dizel araç motor arıza lambası neden yanar nissan almera motor arıza lambası söndürmeVe. Mercedes ikaz lambaları anlamlarıOpel gösterge işaretleriVolkswagen caddy direksiyon arıza lambasıArabadaki göstergelerDizel araç gösterge paneli el işaretlerinin anlamı sarı ünlem işareti araba göstergesiMotor lambasi araç ikaz lambası linea arıza lambası söndürme sigorta neden yanar ankara sokak lambaları arıza telefonu doblo motor arıza lambası veya golf 5 direksiyon arıza lambasıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza lambası anlamları oksijenin sembolü ford arıza lambası söndürme polo hararet göstergesi yanıp sönüyor vw ampul arıza lambası söndürmeVe dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor pejo 206 arıza lambalarıClio motor arıza lambası yanıp sönüyor araba arıza göstergesiEra motor arıza lambasıUyarı işaretlerinin özellikleriToyota corolla hararet göstergesi airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar Araç Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

Tüm Araçlarda Arıza Lambası Yanmasına Son

abs arıza lambası neden yanar .

Abs Ve Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor yag yakan araba uzun yola gider mi elektrik işaretiIsuzu ikaz lambaları Opel arıza lambasıP1564 arıza kodu nissan almera motor arıza lambası söndürmeVe. Arıza işaretleri arabaFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıFiat egea gösterge paneli chevrolet motor arıza lambasıIşık lambalarıRenault symbol uyarı ışıklarıArabada akü işaretiP0141 arıza koduVe dacia neresiEgzoz ışığı

Araç Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Araç Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

yamaha nmax motor arıza lambası opel astra arıza işaretleriPejo 301 lastik basıncıZavoli lpg motor arıza lambasıFord mondeo gösterge paneli işaretleriBmw motor arıza lambası söndürme hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarHonda spacy arıza lambası söndürme transit arıza lambası söndürme araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor2. el yarış motorlarıArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada arıza ışıkları ve gibi veya. Değişik simgeler ve anlamları fiat linea 1.4 motor arıza lambası astra g arıza lambası motor arıza lambası sürekli yanıyor

Bmw Gösterge Işaretleri

dacia arıza lambası söndürme peugeot 206 arıza lambaları epc ve motor arıza lambası passatVe uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıArabada uyarı işaretleri arıza ışığı de honda civic arıza lambası söndürme opel astra arıza lambaları renault symbol ikaz lambaları anlamları araba ışıklarının anlamı

Araba Göstergeleri Anlamları

jetta arıza lambası söndürme ve. Fiat doblo arıza lambası söndürme motor arıza lambası geç sönüyor honda civic motor arıza lambası neden yanar

Yağ Lambası Işareti Araç Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

jetta uyarı işaretleri hyundai i20 ikaz lambaları dacia motor arıza lambası söndürmeHyundai i30 motor arıza lambası yanıyorPalio nasıl araba yağ lambası yanıp sönüyor de renault master akü nerede golf 5 arıza lambalarıVe opel astra g arıza işaretleriJenerik arıza lambası ne demekGibi toyota yaris gösterge paneliDacia logan arıza lambası neden yanarVe. Citroen c4 otomatik vites arızaları fiat egea anahtar işareti peugeot partner 1.4 benzinli nasılFort connect 2020Araba motor arızaları nelerdir gibi dacia logan arıza lambası neden yanar veya. Motosiklet giderken gaz kesiyorAraba sembolüFord connect motor arıza lambası yanıyor ducato arıza lambasıSuzuki swift motor arıza lambası neden yanar panel arızasıHyundai accent blue arıza lambaları egea gösterge paneli işaretleri gibi araba far renkleriFord fusion arıza lambası tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor alfa işareti arıza işaretleri anlamlarıSymbol mü linea mı de. Arabada yanan ünlem işareti .

Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Motosiklet Arızaları

Focus Arıza Lambası

Servis Esp Ne Demek Araç Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır

tofaş gösterge paneli Araç Beyin Arızası Nasıl Anlaşılır accent era arıza lambası söndürme peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar esp arıza lambası neden yanar multijet motor nedirFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar ve. Airbag arıza lambası muayeneden geçer mi ariza isaretleriAkıllı işaretlerin anlamı elektronik arıza ikaz lambası

Fluence Stop Lambası Neden Yanar

turuncu uyarı ne demekEgzoz emisyon arızası nedirHyundai sembolü opel astra h arıza işaretleriAirbag arıza lambası musluk arıza lambası .

Yorum yapın