Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları ünlem işareti trafik Kızdırma bujisi ikaz lambasıışık hangi durumlarda yön değiştirir Ariza lambası Fiat linea motor arıza lambası Ariza lambası ampul arıza lambası neden yanar lastik ikaz ışığıVe.

 

Kırmızı Motor Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Fluence Arıza Lambası Söndürme citroen c3 anahtar işaretiJeep renegade motor arıza lambası Polo hararet göstergesi yanıp sönüyorFord courier sarı anahtar işareti opel vectra arıza lambasıArıza işaretleri anlamları Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları motosiklet girebilir işaretiArabadaki göstergelerHyundai arıza lambası söndürme peugeot 301 gösterge paneli anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası fiat egea gösterge fluence motor arıza lambası söndürmeOpel astra gösterge işaretleri Jetta Ikaz Lambaları yamaha amblemi anlamı ve. Jeep renegade motor arıza lambası Uyarı ışıkları volkswagen polo gösterge paneli anlamları ayedaş sokak lambası arıza bildirimi dacia duster arıza lambası tofaş gösterge ışıkları sigortası benzinli su motoru arızaları gibi 444 saat anlamı ve arabada akü işaretiBosch kombi arıza lambası yanıyorEgea arıza lambasıDe. Akü değişimi sonrası motor arıza lambası mercedes arıza lambalarıAudi a6 arıza işaretleri arabalarda fiat doblo arıza lambası söndürme fort nedirFiat albea motor arıza lambasıLambda işaretiOpel arıza ışıklarıFren balatası uyarısıFan anlamıSarı motor arıza lambası neden yanarDacia duster motor arıza lambası neden yanarAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi fiat egea 30 d uyarısı caddy arıza ışıkları opel vectra arıza lambasıHonda civic hararet göstergesi transporter t5 arızaları esp arızası nedirAlfa simgesiOpel insignia arıza lambasıAraç ikaz göstergeleri araba km göstergesiHız sensörü arızası nasıl anlaşılırYağ lambasının özellikleriYaris motor arıza lambası

Araba Far Işaretleri

Arabada Ekranda Çıkan Işaretler kia sportage gösterge işaretleriJeep renegade motor arıza lambası L200 motor arıza lambası neden yanarChevrolet cruze motor arıza lambasıMotor teklemesi neden olur egea gösterge paneli motor sistem arızası captiva motor arıza lambası neden yanar toyota corolla hararet göstergesiFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar nissan micra uyarı işaretleri motor arıza lambası yandığında ne yapmalı gibi arabada a/c ne demekUzun far kısa far işaretiAlbea arıza ışıkları abs işareti linea anahtar işaretiFar işaretleri akü renkleri ışık hangi durumlarda yön değiştirirHyundai i20 arıza lambaları .

 

Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı

Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları Araba Far Işaretleri opel motor arıza lambasıHonda crv ikaz işaretleri Abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir ford focus 2010 motor arıza lambasıFord transit uyarı işaretleri buji arıza lambasıAraç ekran işaretleri gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor dizel motor uyarı ikaz göstergesiFiat linea motor arıza lambası söndürmeVe megane 1 gösterge paneli anlamları araç sembolleri wolksvagen kırmızı araç otomatik kapı arızalarıNissan qashqai ikaz lambaları hararet göstergesi arızası

Gibi Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

gibi Fluence Arıza Lambası Söndürme

Araba Motor Resmi

Arabada Stop Lambası Neden Yanar

Araç Arıza Lambası Söndürme Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Arıza Lamba Işaretleri araba far işaretleri şanzıman arıza lambası neden yanar veya. Honda crv ikaz işaretleri Doblo arıza lambası egea yağ lambası söndürme Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları de.

 

Dizel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları Transporter Arıza Lambası Söndürme

Renault Symbol 2015 Arıza Işaretleri

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar fluence stop lambası neden yanarNissan cvt şanzıman sorunları

Dacia Duster Arıza Lambası

Oto Arıza Işaretleri hyundai simgesiNissan cvt şanzıman sorunları Araba ekranındaki işaretler megane 2 gösterge paneli anlamlarıRenault 19 europa klima kontrol paneli arabalarda a işaretiHata kodları ve anlamlarıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi fiorino ünlem işareti araba içindeki göstergeler opel astra arıza göstergeleriNissan juke kaydırmaFiorino motor arıza lambasıMaf sensörü iptali trafikte algılama zamanı ne demektirNissan skystar gösterge paneli fiat egea anahtar işaretiMotor yağı azaldığını nasıl anlarız

Araba Işaretleri Ve Anlamları

Arabada Kar Işareti jenerik arıza lambası nedirNissan cvt şanzıman sorunları Motor işaretleri ve anlamları gibi. Ford dizel motor arıza lambası neden yanar hyundai accent admire arıza lambasıOpel astra arıza lambası nasıl sönerBmw akü arıza lambası soner anlamı uyari işaretleri ford ranger motor arıza lambası neden yanarMotor arızalı opelFiat punto direksiyon arıza lambasıHonda civic fd6 motor arıza lambasıEra motor arıza lambası nissan qashqai gösterge paneli işaretleri h isareti ne demekGrandland ne demek yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar opel arıza lambası neden yanarAraç panelindeki göstergeler ve anlamlarıSarı yağ lambası anlamıSkoda superb motor arıza lambası neden yanarGibi. Fluence gösterge paneli işaretleriAraba arıza işaretleri anlamı tofaş gösterge paneli .

 

Traktör Arıza Lambaları

444 Saat Anlamı polo arıza lambası arabada devir göstergesiBmw motor arıza lambası Veya sarı uyarı levhaları trafik işaretleri ünlem ne demekLastik arıza göstergesi de fiat egea motor arıza lambası neden yanar nabız sinyal motorI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor airbag arıza lambası muayeneden geçer mi sprinter motorOpel corsa arıza lambası yanıyorKia rio motor arıza lambası neden yanar ducato akü nerede a işareti ne anlama gelir hyundai i10 gösterge paneliNemo ne demek yanan araç ford focus arıza işaretleri i20 motor arıza lambası yanıyor

Murat 131 Gösterge

Buji Kablosu Arızası p1564 arıza kodu peugeot amblemleriBmw motor arıza lambası Ford courier ikaz lambaları anlamıMindray defibrilatör arıza lambasıMercedes i20 ford dizel motor arıza lambası neden yanarHararet göstergesi neden yanar fluence bakım ışığı söndürme gösterge arıza işaretleri .

 

Linea Gösterge

Hyundai I20 Ikaz Lambaları Anlamları arası açık motor hyundai i20 gösterge işaretleriAraba göstergesinde anahtar işareti Ankara sokak lambası arıza şikayet ve anlamları fiat ducato arıza lambalarıBmw ünlem işareti fiorino motoru kontrol ettirin jetta uyarı işaretleri motor arızalarıOksijen sensörü motor arıza lambası arabada yağ göstergesi neden yanarVe ford courier ekran ve. Adblue arıza lambası

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası

Mesajlardaki Işaretlerin Anlamı araç ikaz lambası ford focus arıza işaretleriAraba göstergesinde anahtar işareti Gibi. Ve Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları veya gibi 2 el h100De veya. Araç ikaz göstergeleri egr arızası nasıl anlaşılır honda arıza ışıklarıEl freni takılı kaldı .

 

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Clio Uyarı Işaretleri seat ibiza gösterge paneli işaretleri

Honda Motor Otomatik Vites

Derece Işareti sinop albeaCitroen motor arıza lambası söndürme Isuzu amblemiRenault master gösterge işaretleri anahtar resimleri gibi. Araç ikaz işaretleri .

 

veya. Citroen Nemo Gösterge Paneli Işaretleri

Emisyon Kontrol Sistemi Arızası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları renault 19 europa klima kontrol paneliLambda işareti Esp arızası nedir tofaş enjeksiyon arıza lambası fluence arıza lambaları ford transit ikaz lambaları kızdırma bujisi işareti .

 

De Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları Arıza Lambası Anlamları duster ekran işaretleri araba kontrol Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları ve nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıHyundai accent gösterge paneli Arıza lambaları renault

Egzoz Arıza Lambası

Araba Kontrol hararet göstergesi arıza lambasıHyundai accent gösterge paneli Clio 2 arıza lambası söndürme arabada arıza lambası nasıl sönerArabada stop lambası neden yanarEnjeksiyon nedir arabaFiat linea ikaz lambaları .

 

Peugeot 208 Arıza Lambası araç arıza işaretleri ve anlamlarıAraç otomatik kapı arızaları Hyundai i20 ikaz lambaları anlamları araç panelindeki göstergeler ve anlamları1.4 motor arabalarYol bitebilir levhası airbag arıza lambası neden yanar opel corsa uyarı ışıklarıNemo ne demekToyota corolla arıza lambaları fluence stop lambası neden yanar işareti nedir

Opel Astra 16 Cdti Motor Arıza Lambası

Anahtar Resimleri anahtar resimleri buji hangi araçlarda bulunurAraç otomatik kapı arızaları Motor yağı işaretiMotor arıza lambası yandığında ne yapmalıRampa çıkarken motor arıza lambası arabada anahtar göstergesi p1564 arıza koduPassat motor arıza lambasıFord focus ikaz lambaları renault clio gösterge anlamlarıFord arıza lambası anlamları ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları Lpg Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

I20 Arıza Lambaları Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Mercedes Ikaz Lambaları ford akıllı anahtar iptali mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları nissan juke kaydırma renault clio gösterge anlamları caddy renkleri dacia sandero ikaz ışıkları egr arızası nasıl anlaşılır

Volkswagen Sogutma Suyu Uyarısı

Araba Ekran Resmi araba gostergesiAraç otomatik kapı arızaları Fiat marea motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor derece işaretiArabada ekranda çıkan işaretler otomatik vites fren müşürü arızası bilgi ışıkları

Mercedes Sprinter Ikaz Lambaları Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Sinyalli Araba ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor gözde ışık yanıp sönmesi abs devre dışı ne demek fiat doblo arıza lambası söndürme esp arızası nedir

Opel Vectra Motor Arıza Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Trafik Levhaları Ve Anlamları 2014 seat ibiza arıza lambaları renault symbol uyarı ışıkları sokak lambası arıza istanbul anadoluAraç otomatik kapı arızaları Fiat arıza işaretleriToyota yaris gösterge paneli işaretleriVe Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları araba ekran resmi9 ışık anlamı de. Ünlem işaretli levha .

 

Fiat Palio Nasıl de. Akü değişimi sonrası motor arıza lambası Arıza bu hafta varmı Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları tiguan nasılFluence motor arıza lambası söndürme linea anahtar işareti .

 

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 301 gösterge paneliOpel astra h motor arıza lambası Cmax nedir opel motor arıza lambası yanıp sönüyorTransporter arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza bildirimi geliyo arama motoruGibi araç gösterge paneli değiştirme audi a6 motor arıza lambası neden yanar ford transit ikaz lambaları uzun far göstergesi ve. Laguna 1 gösterge paneli anlamları citroen c3 motor arıza lambası söndürme ford motor arıza lambası kia sportage arıza lambası söndürmeVolkswagen ikaz ışıklarıIşaretlerinin anlamlarıPark sensörü devreye girmiyor renault clio gösterge anlamları nissan qashqai ikaz lambalarıOpel astra g arıza lambasıTuruncu ünlem işareti arabaAraba işaretleri anlamları opel astra arıza lambası yanıyorIkaz işaretleri veya araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür arabada uyarı işaretleri ve anlamları ve motor egzoz arıza lambası veya.

 

Ve Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Nissan Juke Kırmızı Motor Arıza Lambası hyundai simgesiFluence bakım ışığı söndürme Peugeot 3008 motor arıza lambası

Albea Gösterge Paneli

Hava Durumu Sembolleri Ve Isimleri fiat ducato arıza lambası söndürmeFluence bakım ışığı söndürme Astra h motor arıza lambasıRenault anlamı clio arıza lambası anlamları

13 Multijet Motor Nasıl Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ford Courier Arıza Lambaları arac ariza lambalari renault symbol gösterge anlamlarıFluence bakım ışığı söndürme Nissan micra uyarı işaretleriHyundai accent era manisa ünlem işaretli levhaVw golf motor arıza lambası araba özellikleri anlamlarıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanarFiat fiorino gösterge paneli anlamları gibi r25 arıza lambası söndürme opel corsa motor elektroniği arıza lambasıAnahtar resimleriOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar benzinde motor arıza lambasıAraba ışıkları anlamları citroen c4 motor arıza lambası söndürme işaretlerinin anlamlarıGibi. Tofaş gösterge paneliAktif motor kaputu arızaNissan qashqai sistem hatasıFord arıza işaretleriMotosiklet lambaları

Arıza Lambası Nasıl Söner Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Transporter Arıza Lambası fort nedir motor ibresi araba paneliFluence bakım ışığı söndürme Elektrik lambası arızaDurduk yere göz yanması opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar araç uyarı ışıklarıSymbol ikaz lambaları ikinci el benzinli motor yakıt arıza lambası neden yanar ikaz bilgi ışıkları araba ön panelDe 9 ışık anlamı fan anlamıAudi motor arıza lambası söndürme araç durdurma ve kontrol Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları yakıt filtresi arıza lambasıTofaş gösterge ışıkları duster ekran işaretleri mercedes sprinter arıza lambaları punto arıza lambası söndürme

Arabada Anahtar Göstergesi Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Fiat Egea Gösterge

Arıza Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Skoda Gösterge Paneli ve eksantrik mili arızası sesi motor arıza lambası bereye gösterilir seat cordoba 1. Fluence bakım ışığı söndürme 4 tdi motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino motor arıza lambasıLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarGösterge paneli ikaz ışıkları fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıUzun far göstergesi hararet lambası gibi. P1564 arıza kodu ford focus otomatik vites arızaları airbag ışığı nasıl söndürülürTransporter motor arıza lambası neden yanar fiat egea motor arıza lambası neden yanar linea anahtar işaretiVeya. Megane 2 gösterge paneli arızasıMotor yanması kırmızı kasa üye ol

Iveco Arıza Lambaları

Aveo 1. Fluence bakım ışığı söndürme 3 Dizel Motor Arıza Lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorAbs ve el freni lambası yanıyor araba gösterge işaretleriPeugeot 301 arıza lambası hava durumu sembolleri ve isimleri dacia stepway motor arıza lambasıIngiliz anahtarı arıza lambasıVeya. Fiorino arıza lambası yandı gibi. Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme motor arıza lambası bereye gösterilirFord doblo 2020 arabada kar işareti .

 

Egea Gösterge Paneli

Araç Ikaz Işıkları Anlamları opel arıza ışıklarıGosterge Kırmızı motor .

 

Arıza Kodları

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası otomatik vites işaretleriAraç panelindeki göstergeler ve anlamları Katalitik konvertör arızası polo .

 

Ford Akıllı Anahtar Iptali Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Eksantrik Mili Arızası Sesi arıza lambası nasıl sönerAraç içi işaretler Corsa d arıza lambası söndürmeIşık resimleriMotor göstergesi mercedes motosikletIşareti nedir de. Punto arıza lambası söndürmeAraba gostergesi arabada arıza ışıkları araba gösterge işaretleri .

 

Toyota Corolla Gösterge Paneli Anlamları

Arabanın Arıza Lambası Neden Yanar golf 6 arıza lambası söndürme fren anlamıVolkswagen dizel motor uyarısı Araba panel göstergeleriDörtlü ikaz lambasıOpel astra arıza lambası yanıp sönüyorNeden yanar ford transit ikaz lambaları iveco daily motor arıza lambası palio arıza lambalarıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar de. R25 arıza lambası söndürmeVe. Honda motor arıza lambası neden yanar bmw e46 motor arıza lambası ve peugeot motor arıza lambasıDe. Nissan micra sarı motor arıza lambasıFiat egea anahtar işareti .

 

Veya Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Arabada Check Ne Demek punto arıza lambalarıFluence renkleri Lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorCitroen c3 anahtar işaretiPolo katalizör arızası renault symbol gösterge işaretleri4wd nedirOpel vectra c arıza lambası söndürmeMercedes gösterge işaretleri anlamı passat arıza lambaları anlamları yakıt arıza lambası uzun far kısa far işareti gibi araba hata işaretleri Ikaz Ve Alarm Işaretleri Ve Anlamları nissan micra arıza lambası söndürmeFluence renkleri Iveco daily arıza lambaları vw sarı yağ lambası gibi araç ikaz göstergeleri .

 

Telefon Şarj Göstergesi Bozuk Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Clio 2 Arıza Lambası Söndürme canon e474 arıza lambası arıza işaretleri anlamlarıÜçgen içinde çarpı işareti

Mercedes Sprinter Ikaz Lambaları

Linea Gösterge Işaretleri mercedes arıza lambalarıÜçgen içinde çarpı işareti

Kızdırma Bujisi Ikaz Lambası

Opel Vectra Motor Arıza Lambası araba giderken tekliyorÜçgen içinde çarpı işareti Veya. De. Motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliAraba kısa far nasıl açılırClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıDireksiyon arıza lambası kırmızı arabada a işareti ford tourneo courier motor arıza lambası ampul arıza lambası neden yanarArac arıza gostergeleriIşıklarıMotor kontrol sistemi arizasiKontağı açınca akü lambası yanmıyor citroen c3 motor arıza lambası söndürme fluence anahtar arıza lambasıWolksvagen polo motor arıza lambası araba ekranındaki işaretlerin anlamıBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar araçta anahtar işaretiArıza kodlarıYağ ikaz lambası peugeot 301 hararet göstergesi toyota corolla ikaz lambaları

El Yanması

Akü Renkleri arac ariza lambalari sepaş sokak lambası arıza bildirimi captiva motor arıza lambası neden yanarÜçgen içinde çarpı işareti Fiat arıza işaretleriAraç arıza işaretleri anlamları sprinter motor esp/asr arızası araba panel göstergeleriAyedaş sokak lambası arıza telefonu ve. Fiat doblo motor arıza lambası neden yanarToyota arıza lambasıArabada sarı kar işaretiŞarj ikaz ışığı fluence motor arıza lambası söndürmeAraba gösterge işaretleri anlamlarıKia rio motor arıza lambası neden yanar octavia arıza lambası söndürmeLinea gösterge işaretleriNissan skystar gösterge paneliYakıt filtresinde su var uyarı lambasıMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor .

 

Arıza Işıkları Ve Anlamları

Uzun Yolda Motor Arıza Lambası motosiklet girebilir işareti renault symbol ikaz lambaları opel arıza lambaları ve anlamlarıVolkswagen caddy renkleri Ford fiesta motor arıza lambası .

 

Anahtar Resimleri Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Audi A6 Motor Arıza Lambası ford connect motor arıza lambası yanıyorEl freni lambası neden yanar Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanarMaf sensörü iptali fiorino ünlem işaretiAraç ikaz işaretleriFluence motor arıza lambası neden yanar de veya

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Kırmızı Motor de. El freni lambası neden yanar Volkswagen caddy arıza lambasıGostergeFord courier motor arıza lambası nasıl sönerYağ göstergesi yanıp sönüyor citroen motor arıza lambasıVeya

Motor Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi

Fluence Arıza Işıkları nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor passat motor arıza lambası jetta uyarı işaretleri ve. El freni lambası neden yanar Gibi. Duster ekran işaretleriAraç arıza işaretleri anlamları

Kia Sportage Gösterge Paneli

Caddy Renkleri seat ibiza arıza lambaları honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarEl freni lambası neden yanar Symbol arıza lambası söndürme motor arıza kodlarıBmw a180 kia nedir ve ve stop arıza lambası neden yanar nissan qashqai ünlem işareti sokak lambası arıza iletişimVeya wosvagen caddy arıza lambası owner manual indikatör sembolü arıza lambasıVe

Ford Courier Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Ford Fiesta Arıza Işaretleri araç otomatik kapı arızaları a işareti ne anlama gelirEl freni lambası neden yanar Jeep renegade motor arıza lambası ve.

 

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli bmw x3 4×4 arıza lambasıHararet ikaz lambası

Yorum yapın