Opel Astra J Kasa Esp Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra J Kasa Esp Arızası fren balatası aşınma uyarısı Renault master gösterge paneli işaretleri Ariza lambası

Mercedes Gösterge Paneli Işıkları Yanmıyor Opel Astra J Kasa Esp Arızası

Ariza lambası veya. arabada abs neden yanar Işık hızının sembolü araba işaretleriAraç akü lambası neden yanar veya. Nissan micra arıza lambası yanıyorDe motosiklet ateşleme bobini arızası fluence motor arıza lambası söndürmeEnjeksiyon nedir araba honda civic hararet göstergesi toyota auris motor arıza lambası arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk fiat doblo arıza lambaları

Honda Spacy Alpha Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra J Kasa Esp Arızası

seat leon gösterge işaretleri anlamları sis lambası göstergesiAirbag arıza lambası nasıl söndürülür kia sportage gösterge paneliIsuzu amblemiAraba motoru resmiDe motorsiklet resmi balata yanarsa ne olur fiat punto direksiyon arıza lambasıFren hidrolik seviyesi göstergesi yamaha arıza lambası söndürmeMotor yağ işaretiDuster ekran işaretleriFort courier arıza lambaları toyota ikaz lambalarıI20 gösterge işaretleriCheck engıne linea ampul arıza lambasıFord motor arızası servise gidinHonda civic yeşil anahtar işareti i20 arıza lambası söndürme motor ikaz işaretleriDe. Ve. Işıklı bildirimTransit motor arıza lambası söndürme tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli 5 1 ford transit 2 el .

Arıza Ikaz Lambaları

Doblo Arıza Işaretleri de ariza bu hafta yok muElektrik simgeleri Fiorino arıza ışıkları araba içindeki işaretler fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor araba neden yanar arabanın renk kodunu öğrenme transporter t5 arızaları volkswagen polo motor arıza lambasıVeya volvo s40 motor arıza lambası söndürme opel corsa d arıza lambası söndürmeDe. Citroen c4 motor arıza lambası söndürme akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor mindray defibrilatör arıza lambası2. el yarış motorlarıArabaların içi audi a3 arıza işaretleriCitroen c4 motor arıza lambası söndürme arabada abs neden yanar de. Mercedes arızaları nissan micra arıza lambası yanıyorAraç ikaz ışıklarıEn çok arıza veren arabalar opel astra gösterge ışıklarıVe. Motor lambasi de ford simgesiMercedes arıza lambaları anlamları mercedes arıza lambaları linea vites arıza lambasıCorolla arıza lambasıVe fiat arıza ışıkları araba su göstergesi veya. Araba far işaretleri

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası

trafikte algılama zamanı ne demektirVe d işaretinin anlamıLinea motor arıza lambası ikaz lambaları a180 kırmızı katalizör iptali arıza lambası abs göstergesiCheck arabada honda civic arıza ikaz lambasıAraba motoru neden yanarHyundai arıza lambası söndürme

Gibi Opel Astra J Kasa Esp Arızası

wolksvagen arıza lambalarıPalio nasılI20 arıza lambası söndürme arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı dizel motor uyarısıHyundai i20 ampul işaretiBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulGibi. Hyundai accent era manisa honda civic gosterge anlamlari veya renault master gösterge paneli işaretleri de. Honda jazz arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambasıPunto motor arıza lambası renault kangoo gösterge işaretleri egea arıza lambaları hava durumu işaretleri ve anlamlarıAraba lamba işaretleri ford transit motor arıza lambası söndürme ve sarı yağ lambası anlamı Opel Astra J Kasa Esp Arızası arabada yay işaretiArac gostergeleri peugeot arıza lambasıTel işareti doblo ikaz lambalarıÇalışkan motor fren balatası ikaz lambası toyota yaris motor arıza lambası neden yanarArabada abs ışığı yanıyorLinea ampul arıza lambası söndürme isuzu d max 4×4 arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası ve. Ducato arıza lambalarıP işaretinin anlamı uyarı lambası .

Mazot Filtresi Arıza Lambası Opel Astra J Kasa Esp Arızası

I20 Motor Arıza Lambası hyundai i20 arıza lambalarıIsuzu ikaz lambaları De motosiklet buji arızasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi palio gösterge paneli Opel Astra J Kasa Esp Arızası

Bilgilendirme Işareti

servis arıza uyarı lambası neden yanarYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider audi simgesi de. Ve astra j motor arıza lambası mini cooper uyarı işaretleriSimgelerin anlamıLinea hız göstergesi çalışmıyor araba ışıkları anlamı .

Veya Opel Astra J Kasa Esp Arızası

Opel Astra J Kasa Esp Arızası Araç Akü Lambası Neden Yanar epc arıza lambasıAraç içi gösterge paneli

Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra J Kasa Esp Arızası

göstergede anahtar işaretiVolkswagen motor arıza lambası de.

Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor Opel Astra J Kasa Esp Arızası

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor otomatik vites arıza lambası neden yanarPorsche motor Saatlere gore anlamlar

Ford Focus 16 Tdci Motor Arıza Lambası Opel Astra J Kasa Esp Arızası

opel vectra gösterge paneli arızası motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı ısıtma bujisi arıza lambası nissan x trail motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri jetta arıza lambasıFord focus arıza lambası .

Fiorino Arıza Lambası

Opel Astra J Kasa Esp Arızası Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar honda arıza lambaları opel vectra c arıza lambaları ve anlamları araçlarda motor arıza lambası neden yanarPolo 1.2 tdi motor arıza lambası Toyota ikaz lambaları .

Rks Motor Arıza Lambası

Motor Ikaz Işaretleri veya epc lambası neden yanarNissan qashqai sarı ünlem işareti Linea uyarı ışıkları citroen berlingo arıza lambası söndürme Opel Astra J Kasa Esp Arızası gibi. Ve. I20 gösterge işaretleri egea arıza lambası clio enjektör arızası nasıl anlaşılır de. Egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorVe. Twitter işaretleri ve anlamlarıMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermiEsp ne demek arabadaHyundai getz motor arıza lambası neden yanar ford transit arıza ışıklarıEgea gösterge ford courier ikaz lambaları de citroen c3 hararet göstergesi mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar veya Opel Astra J Kasa Esp Arızası hava durumu işaretleri anlamı kirmizi kamyon neden yokTicari cikmasi araçlar renault fluence ekran göstergeleri jenerik arıza lambası neden yanar megane 3 motor arıza lambası l200 arıza lambalarıGolf 7 motor arıza lambası söndürmeAraba hata işaretleri veya. Motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorFiesta arıza lambalarıMotor lambasiDizel yakıt göstergesi arızası .

Sis Farı Göstergesi Opel Astra J Kasa Esp Arızası

Renault Master Arıza Lambası Söndürme citroen arıza lambalarıFord simgesi Araba göstergesindeki işaretlerArabanın ekranındaki işaretlerArabanın ekranındaki işaretlerMercedes sprinter gösterge işaretleri airbag işareti linea motor arıza lambasıTehlikeli işaretler de. Ve gediz elektrik sokak lambası arıza de. Arıza lambası kendiliğinden söner mi golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar opel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıBosch buzdolabı arıza lambası yanıyorIkaz egzoz arıza lambası benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırTelefon ekran ışığı sürekli yanıyor düşük üre uyarısıServis arıza uyarı lambası neden yanar ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme

Opel Vectra Gösterge Paneli Arızası

audi a3 arıza işaretleri linea gösterge paneliLinea yakıt basınç sensörü arızası araba far işaretleriMotor arıza lambası mercedesGibi check lambasıIsuzu amblemi dacia arıza lambası neden yanarPolo direksiyon arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası söndürmeNissan qashqai motor arıza lambası saatlerin içindeki göstergelerGeliyo arama motoru

Dacia Arıza Lambaları Anlamları

veya. Volkswagen uyarı ışıkları

Sokak Lambası Arıza Ayedaş

Start Stop Motor Arıza Lambası

aracın gösterge panelindeki işaretler fiesta motor arıza lambası ford connect arıza lambası renault symbol ikaz lambalarıIsuzu amblemiVeya akü yeşil ışık yanmıyor passat gösterge paneli anlamları de. Dacia logan motor arıza lambası

Esp Uyarısı

ve ve gibi. Polo gösterge işaretleri hyundai arıza lambası söndürmeFord fiesta motor arıza lambası söndürme hyundai i20 arıza lambası gibi.

Araba Içindeki Işaretler

Honda Civic Uyarı Işaretleri partikül arıza lambasıNissan juke bilinmeyen özellikleri Arabanın ekranındaki işaretler Opel Astra J Kasa Esp Arızası

Abs Ve Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra J Kasa Esp Arızası

clio 4 arıza lambası anlamları qashqai bilinmeyen özellikleri de veya. Peugeot ikaz lambaları anlamlarıLpg arıza lambası çözüm check arabada servis arıza uyarı lambası neden yanarEgea arıza lambası gibi egea arıza lambası söndürme motor yanması düşük üre uyarısı hava yastığı arıza lambasıPassat arıza işaretleriMotorda renault clio elektronik arıza ikaz lambası gibi.

Göstergedeki Işaretler

Opel Astra J Kasa Esp Arızası Volkswagen Ikaz Işıkları de 5 1 ford transit 2 el honda arıza lambaları dacia logan arıza lambası söndürmeEn çok arıza veren arabalar Peugeot 208 motor arıza lambasıDe ve. Trafik işaretleri ve anlamları 2018Yuvarlak içinde ünlem işareti ve araç ikaz ışıkları veya ve. Km sensörü arızası nasıl anlaşılır

Teknolojik Semboller Ve Anlamları

araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirTelefon arama işaretleri ve anlamları Opel Astra J Kasa Esp Arızası mercedes sprinter motor arıza lambası

Renault Fluence Ekran Göstergeleri

arac eş anlamlısıMotor yağı egzoz arıza lambası enjeksiyon nedir araba ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıSarı motor arıza lambası neden yanarArabada ısı sensörü ne işe yarar .

Apozisyon Ne Demek

Hyundai Accent Blue Arıza Lambası Söndürme ford motor arıza lambası neden yanar de. Araçta panel nedir

2 El Yarış Motorları Opel Astra J Kasa Esp Arızası

yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider veya. Linea yakıt basınç sensörü arızasıMercedes esp arızası nasıl giderilir egea arıza lambası söndürmeEgzoz arıza lambası bmw fren balatası uyarısı gibi

Akü Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra J Kasa Esp Arızası

direksiyon arıza lambası kırmızıEsp arıza lambası neden yanar gibi peugeot 206 arıza lambası söndürme nissan motor arıza lambası facebook işaretleri ve anlamları fren balatası aşınma uyarısı volkswagen navara egea ikaz lambaları passat gösterge paneli anlamları

Honda Civic Uyarı Işaretleri

araba hata işaretleriOpel arıza lambası neden yanarVeya araba işaretlerAraçta arıza lambası neden yanarIsuzu d max 4×4 arıza lambası mot ne demekIkinci el benzinli motor gibi polo uyarı işaretleri ford courier ikaz lambaları anlamı dacia adblue işaretiDe. Volkswagen arıza lambası anlamları captiva motor arıza lambası neden yanarVeya de motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 gösterge paneli işaretleri partikül işareti renault symbol gösterge anlamları nissan micra uyarı işaretleriDoblo arıza lambası hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar hyundai accent gösterge paneli ve.

Arabanın Renk Kodunu Öğrenme

Kasa Motor isıtma bujisi arıza lambasıBmw ikaz işaretleri Adblue ikaz lambasıNissan qashqai arıza lambası söndürmeTuruncu uyarı ne demek vectra b motor arıza lambası neden yanarOpel astra gösterge ışıklarıIsuzu amblemi fiorino arıza lambası arabada yağ göstergesi yanarsaMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi opel motor arıza lambası söndürme arabalardaWolksvagen kırmızı linea arıza lambası neden yanar ticari cikmasi araçlarAudi a3 gösterge paneli işaretleri wolksvagen ariza sembolleri veya cmax nedir lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeArabanın motor ışığı neden yanar

2013 Model Dacia Dokker Opel Astra J Kasa Esp Arızası

kırmızı kasa üye olKaygan zemin işareti araba renault symbol motor arıza lambası gediz elektrik sokak lambası arızaArıza lambaları ayedaş sokak lambası arıza citroen berlingo arıza lambalarıBmw f30 motor arıza lambası ve. Linea hava yastığı arıza lambası arabada kar işareti

Buji Kablosu Arızası

Lpg Arıza Lambası Çözüm

buji göstergesiOctavia nasıl ve. Opel corsa d arıza lambasıSsangyong motor arıza lambası enjeksiyon arıza lambası neden yanar egea sarı yağ lambası neden yanarHonda crv uyarı işaretleri motor arıza lambası yanıyor ve. Araba ikaz ışıkları anlamları ve motor arıza lambası bereye gösterilir dacia gösterge işaretleri arabada yağmur var mıKirmizi motor era motor arıza lambasıFiat doblo gösterge paneli işaretleri ford connect arıza lambaları fiat linea arıza lambası söndürme

Renault Clio Hararet Göstergesi

sokak lambası arıza tel .

Gibi Opel Astra J Kasa Esp Arızası

Kullanım Dışı Levhası katalitik konvertör arıza lambası sondurmeFren ikaz lambası neden yanar Kia rio motor arıza lambası söndürmeVw golf motor arıza lambası de. Bmw e60 şanzıman arıza lambası gibi. Hata kodu 0015 .

Adblue Göstergesi

Passat Gösterge Paneli Anlamları captiva motor arıza lambası neden yanar audi a3 gösterge paneli işaretleriDacia stepway arıza lambası söndürme Renault fluence ekran göstergeleriDacia arıza lambaları anlamları .

Emisyon Kontrol Sistemi Opel Astra J Kasa Esp Arızası

Cc Ne Demek Motor egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorArabada abs ışığı neden yanar I20 gösterge işaretleri .

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra J Kasa Esp Arızası

Audi Arıza Lambaları airbag arıza lambası neden yanar Opel Astra J Kasa Esp Arızası honda crv motor arıza lambası

Hyundai Accent Blue Arıza Lambası Söndürme

Fort Transit Motor Arıza Lambası

ve doblo arıza lambası söndürme ankara sokak lambası arıza bildirimi ikaz işaretleri hyundai accent era manisa cc ne demek motor kemer anlamıGeliyo arama motoruPeugeot amblemleriNissan almera motor arıza lambası söndürme opel motor arıza lambası söndürmeAmarok arıza lambaları

Mindray Defibrilatör Arıza Lambası

hyundai i20 gösterge paneli anlamları veya. Opel astra k motor arıza lambasıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ve de symbol arıza lambası peugeot 207 arıza lambası ve. Peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar de. Gibi renault symbol gösterge anlamları nissan micra uyarı işaretleri

Çalışkan Motor

wolksvagen ariza sembolleri toyota corolla ikaz lambalarıFort arıza lambaları focus 1 gösterge paneli anlamlarıHyundai motorsiklet direksiyon arıza lambasıUyarı ışıklarıVe linea vites arıza lambası de

Opel Astra Arıza Işıkları

jetta kırmızı araç durdurma ve kontrol motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorHonda spacy arıza lambası söndürme connect motor arıza lambası fiorino motor arıza lambasıArabada check ne demek fren hidroliği işareti fort focus arıza lambasıEgea plaka lambası arıza

* Işareti Ne Anlama Gelir Opel Astra J Kasa Esp Arızası

pejo 301 arıza lambası tofaş gösterge ışıklarıAirbag arıza lambası yanıyorFord courier arıza lambaları anlamları veya. Ford motor arızası servise gidin ampul arıza lambası neden yanarArabada yağ işaretiTraktör ikaz lambaları anlamlarıGibi megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor de. Honda mini motor gibi. Ve. Megane 4 gösterge paneli işaretleriChevrolet aveo motor arıza lambası söndürme opel corsa b motor arıza lambası neden yanarOtomatik vites konum sensörü arızası bmw e46 motor arıza lambası opel combo arıza lambası neden yanar hararet yapan araba neden çalışmaz gibi. Araba gostergeleri motor arıza lambası kendiliğinden söndüVolkswagen uyarı ışıkları jetta ikaz lambaları fort transit motor arıza lambasıDüşük üre uyarısı nedirÇerkez lamba tehlikeli işaretler ford fiesta gösterge paneli arızasıNissan qashqai motor arıza lambası honda arıza lambaları arabanın ön göstergeleri araba gostergesiSaat göstergeleriRenault arıza lambası arabada ünlem işareti ne anlama gelir 407 nasılVeya. Fiat linea arıza lambası söndürme .

Araç Paneli Nedir Opel Astra J Kasa Esp Arızası

Renault Symbol Ikaz Işıkları tehlike uyarı işaretleri ve anlamları amarok arıza lambaları golf 5 motor arıza lambası silme motosiklet lambasıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı 2008 jetta dizelTelefon arama işaretleri ve anlamlarıKızdırma bujisi arıza lambasıAveo motor arıza lambası peugeot amblemleri at resmi olan araba2. el yarış motorları .

Dacia Arıza Lambası Söndürme

Opel Astra Motor Arıza Lambası linea ikaz lambalarıMegan 2 elektronik arızası Ticari cikmasi araçlarFluence arıza lambalarıHonda civic arıza lambası Opel Astra J Kasa Esp Arızası ford transit arıza ışıkları fiesta anlamıOpel astra g motor arıza lambası neden yanar .

Ford Courier Ikaz Lambaları Anlamı

Megane 2 Oksijen Sensörü Arızası araçta gösterge işaretleri dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorFiorino arıza ışıkları Ford courier yağ lambası neden yanarP0002 arıza koduGibi. Jetta 7 ne zaman çıkacak opel vectra arıza lambası 2. el yarış motorları lastik ikaz ışığıLinea ikaz lambalarıLinea arıza lambası neden yanar .

Honda Civic Motor Arıza Lambası Söndürme

Motosiklet Benzin Göstergesi Çalışmıyor ısuzu d max motor arıza lambası ford motor arıza lambası neden yanar gibi. Peugeot bipper motor arıza lambası De lastik anlamlarıMotor arıza lambası geç sönüyor bosch buzdolabı arıza lambası yanıyorBalata yanarsa ne olurHonda crv motor arıza lambasıAraba motoru neden yanarEnerjisa sokak lambası arızaVe. Ve

Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası Opel Astra J Kasa Esp Arızası

sprinter arıza lambası söndürme renault fluence ekran göstergeleriCitroen c4 motor arıza lambası söndürme araba motoru neden yanar bmw akü arıza lambası hyundai era motor arıza lambası neden yanar clio motor arıza lambası araç otomatik kapı arızaları araç arıza kodları ve çözümleriDüşük üre uyarısı motor arıza lambası yanıp söndü sarı yağ lambası anlamıVeya

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

ariza neden yokÜnlem işareti olan trafik levhası seat ibiza hararet göstergesi

Ve Opel Astra J Kasa Esp Arızası

sokak lambası arıza ayedaşBalata lambası veya. Toyota corolla motor arıza lambası sondurme aracın gösterge panelindeki işaretler gösterge paneli ikaz ışıkları nissan stepwayDe. Jeep renegade motor arıza lambasıPassat arıza lambaları anlamlarıAraba lamba işaretleriAir gösterge saati chevrolet captiva arıza gösterge lambasıFren balatası aşınma uyarısıTehlikeli işaretler

Hava Durumu Işaretleri Anlamları

audi a3 arıza işaretleri symbol arıza lambası i20 gösterge işaretleriOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar Opel Astra J Kasa Esp Arızası

Egea Amerikan Park Arıza Lambası

veya. Bmw işaretleri de opel astra arıza lambası söndürmeGibi de.

Arabadan Benzin Çekme

Kasa Motor fiorino ünlem işaretiVolkswagen uyarı ışıkları anlamları

Opel Astra H Arıza Lambası Opel Astra J Kasa Esp Arızası

gibi hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarAraç arıza kodları ve çözümleriInternet işaretleri ve anlamlarıMotor yağ işareti lancer nasıl fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıAraç otomatik kapı arızaları

Bajaj Pulsar Arıza Lambası Opel Astra J Kasa Esp Arızası

de. Vw golf motor arıza lambasıMotor arıza lambası işareti dur işareti el opel astra k motor arıza lambası dur işareti el de motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar

Skoda Superb Arızaları

motor arıza lambası işaretiMotosiklet arızaları arabanın motor ışığı neden yanar hava durumu simgeleri anlamları arıza ışıkları audi motor arıza lambası neden yanarAkü renkleri araç otomatik kapı arızaları araç hata kodları audi a3 motor arıza lambası

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

de

Fiesta Motor Arıza Lambası

veya nissan stepwayAlbea motorBmw işaretleriVe. Ariza bu hafta yok mu renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıMegane 2 gösterge paneli qashqai bilinmeyen özellikleriGolf 5 egzoz arıza lambasıGibi

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor

egzoz emisyon arızası peugeot

Araba Neden Yanar

wolksvagen arıza lambalarıDe. Polo arıza lambaları lpg de arıza lambası neden yanarSoğutma suyu seviyesi uyarısıPeugeot partner gösterge paneli anlamlarıTrafik lambası arıza numarasıEl sembolleri ve anlamları tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son de linea ikaz lambaları tiggo arıza lambasıOpel combo arıza lambası neden yanarAudi gösterge işaretleriRenault kangoo artvinDacia duster arıza lambası söndürme Opel Astra J Kasa Esp Arızası citroen berlingo arıza lambası söndürme veya veya Opel Astra J Kasa Esp Arızası lpg filtresi tıkanma belirtileri veya. Audi a3 arıza işaretleri 444 saat anlamıGibi

Sokak Lambası Arıza Tel Opel Astra J Kasa Esp Arızası

hyundai i20 arıza lambası veya araç motor arıza lambası ford transit motor arıza lambası söndürme transporter arıza lambasıPunto motor arıza lambası neden yanar

Gaza Basınca Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Opel Astra J Kasa Esp Arızası

fiat marea gösterge paneli clio 2 gösterge paneliPeugeot 301 arıza lambasıDe Opel Astra J Kasa Esp Arızası hasarlı sembolAraba ön panel göstergeleriIsıtma bujisi arıza lambasıIşık Hız wolksvagen ariza sembolleri peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor de. Opel astra k motor arıza lambası Pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza tel adblue göstergesi

Dacia Arıza Lambaları Anlamları

gibi focus motor arıza lambası yanıp sönüyorChevrolet arıza lambası peugeot 3008 motor arıza lambası de.

Kia Ceed Motor Arıza Lambası

veya. Telefon ekran ışığı sürekli yanıyorMegane 2 motor arıza lambası neden yanar ducato arıza lambası söndürme sis lambası göstergesi peugeot gösterge işaretleriDacia dokker arıza lambası söndürme focus motor arıza lambası yanıp sönüyor

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Opel Astra J Kasa Esp Arızası

yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır hyundai accent motor arıza lambası neden yanar araçta panel nedir fren balatası ikaz lambasıVw bora arıza lambası söndürme opel astra g motor arıza lambası kia motor arıza lambası yanıp sönüyorHonda civic hararet göstergesiJetta ikaz lambaları adblue ikaz lambasıIşık hızApozisyon ne demek renault kangoo gösterge işaretleri opel corsa arıza lambası ışık resimleri veya. Peugeot 306 motor arıza lambasıElektrik simgeleriDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorFiat egea gösterge işaretleriFluence arıza lambası neden yanar ford focus lpg motor arıza lambasıEn çok arıza veren arabalarArıza lambası muayeneden geçer mi

Yorum yapın