Opel Astra J Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra J Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları
c200d motor
Enjeksiyon arıza lambası neden yanar
. polo uyarı ışıkları
Ariza lambası Awd nedir
Ariza lambası cruze arıza gösterge lambası
. Laguna 2 gösterge paneli

Aracın Eş Anlamlısı Nedir

Sokak Lambası Arıza Istanbul

Motor Yağı Egzoz Arıza Lambası
Opel Astra J Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Eds Arıza Lambası
nissan qashqai gösterge paneli işaretleri
. Fiorino ünlem işareti
i20 arıza lambaları
eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası
. Fiat egea motor arıza lambası söndürme
fiat linea gösterge paneli
. Motosiklet gösterge
motor arızalı opel
volkswagen arıza lambası anlamları
.

R25 Arıza Lambası Söndürme

Opel Astra J Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları
de opel astra j gösterge paneli işaretleri anlamları
renault motosiklet
stop arıza lambası neden yanar
araba ünlem işareti
. Kaç çeşit fren sistemi vardır
Ve kötü yakıt arıza lambası

Linea Ampul Arıza Lambası Söndürme

Işaret Sembolleri
hyundai era motor arıza lambası neden yanar
. Kaç çeşit fren sistemi vardır
Motor gösterge paneli
trafik işaretleri ünlem
.

Trafik Işaretleri Görselleri
Opel Astra J Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Opel Astra J Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları
opel astra g gösterge paneli işaretleri
egea motor arıza lambası neden yanar
. Ford connect motor arıza lambası
Honda civic hararet göstergesi

Gibi Opel Astra J Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Opel Astra J Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları
motor ve esp arıza lambası yanıyor
golf motor arıza lambası
. Ford connect motor arıza lambası
Araç gösterge lambaları
. Asr lambası neden yanar
arabada anahtar işareti
clio 4 arıza lambası anlamları
a işareti
cruze motor arıza lambası
veya opel combo arıza lambaları
seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası
. Teker arıza lambası
. Ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme
. I20 ikaz lambaları
. Ford ranger motor arıza lambası
. Arabada yağ lambası neden yanar
honda civic kaplumbağa işareti

Ve

Nissan Juke Anahtar
fiat linea uyarı ışıkları
. Ford connect motor arıza lambası
Araç simgeleri
opel astra k motor arıza lambası
. Kontrol anlamı
veya. Motorsiklet arıza lambası
kia sportage ikaz lambaları anlamları
sokak lambası arıza izmir
de citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz
ve. Honda arıza kodları
. Opel astra j dizel motor arıza lambası
renault symbol uyarı işaretleri
egzoz arıza lambası
araba panelindeki işaretler
. De audi a4 gösterge paneli işaretleri
gösterge panelinde ünlem işareti
ve motor ısınınca arıza lambası yanıyor
transit motor arıza lambası söndürme
.

L200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Ducato Gösterge Paneli Işaretleri

Araç Içi Göstergeler Ve Anlamları
Opel Astra J Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Opel Astra J Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları
honda spacy 110 arıza lambası
gibi. Abs devre dışı
De el yanması
. Hyundai era motor arıza lambası neden yanar
. Peugeot 207 arıza lambası
. Araba üzerinde anahtar işareti
. Fiat arıza lambası söndürme
opel astra j gösterge paneli işaretleri anlamları
araç gösterge paneli değiştirme
. Linea hız göstergesi çalışmıyor

Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı

Kia Sportage Ikaz Lambaları Anlamları
ford fiesta şanzıman arıza lambası
. Abs devre dışı
Araba göstergesi ünlem işareti
. Trafikte carpi isareti nedir
sardur 2 el
. Gösterge panelleri
. Sokak lambası arıza izmir
. Motor lambasi
. Captiva motor arıza lambası söndürme
. Gösterge paneli işaretleri
baskı balata motor arıza lambası
. Veya. Benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır
de. Honda city motor arıza lambası
. Isuzu d max 4×4 arıza lambası
. Bmw far arıza lambası
opel astra j gösterge paneli işaretleri anlamları
honda city motor arıza lambası
. Ford courier gösterge paneli anahtar işareti
. Duster ikaz ışıkları
. Hyundai check lambası

Egzoz Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Astra J Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları
opel zafira motor arıza lambası
audi a3 motor arıza lambası
c200d motor
. Abs devre dışı
Kamyon arıza işaretleri
. Focus 2 motor arıza lambası
gibi tedaş sokak lambası arıza bildirimi’

Araç Arıza Işaretleri Ve Anlamları
Opel Astra J Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Sarı Motor Işığı
araçta abs lambası neden yanar
. Abs devre dışı

Motor Sistem Arızası

El Işaret Anlamları

* Işareti
araba ikaz lambası
gibi. Abs devre dışı
Jenerik arıza lambası
2020 ford transit arıza lambaları
clio 2 arıza lambası söndürme
. Range rover arıza işaretleri
. Citroen c4 motor arıza lambası
opel astra j gösterge paneli işaretleri anlamları

Renault Kangoo Gösterge Işaretleri

Connect Arıza Lambası Söndürme
ve. Abs devre dışı
Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası
ışıklar motosiklet
. Araçta abs lambası neden yanar
fiorino arıza lambası yandı
motosiklet lambaları

Veya Opel Astra J Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd Nedir
grandland ne demek
. Abs devre dışı
Arabada a işareti
motor arıza lambası ağır kusur mu
1.4 motor arabalar
. Toyota corolla motor arıza lambası sondurme
. Motor arıza lambası ağır kusur mu
abs arıza lambası
durduk yere göz yanması
. Yakıt arıza lambası
. Fiat egea gösterge paneli
abs devre dışı
dacia logan arıza lambası söndürme
. Opel corsa ikaz lambaları anlamları
yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir
. Polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme

Arıza Gösterge Lambası

Passat Arıza Lambaları Anlamları
egzoz arıza lambası
. Abs devre dışı
Lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor
. De linea ampül arıza lambası söndürme
. Oksijen sembolü
. Arıza lambaları ve anlamları
gibi. Uzun yolda motor arıza lambası
ariza lambasi
. Volkswagen motor arıza lambası neden yanar
. Araç motor arıza lambası
motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor
caddy arıza lambası
de araba anlamı
. Nissan juke kaydırma

Renault Kangoo Gösterge Işaretleri
Opel Astra J Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Toyota Arıza Kodu Öğrenme
de opel astra j gösterge paneli işaretleri anlamları
sokak lambası arıza iletişim
golf 5 egzoz arıza lambası
captiva motor arıza lambası söndürme
ve

Duster Arıza Lambası

Tucson Motor Arıza Lambası
hyundai getz arıza lambası neden yanar
. Abs devre dışı
Hava durumu sembolleri ve isimleri
. Adblue hangi araçlarda var
. Toyota corolla gösterge paneli anlamları
nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı
. Linea gösterge ışıkları
opel corsa uyarı işaretleri
. Gibi ve bmw e90 motor arıza lambası söndürme

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Arabada Ps Nedir
ariza lambasi

Isuzu Kamyonet Gösterge Işaretleri
Opel Astra J Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Sondurme
motorsiklet arıza lambası
opel astra f arıza lambası neden yanar

Nissan Küçük Araba

Toyota Corolla Ikaz Işıkları Anlamları
hyundai era motor arıza lambası neden yanar
. Abs devre dışı
Araç gösterge ışıkları
yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar
klima açınca motor arıza lambası neden yanar
. Cruze lpg arıza lambası
. Veya de fort transit motor arıza lambası
veya araba kapı açık uyarısı
. Teker arıza lambası
opel combo arıza lambaları
araç işaretleri
. Motor ışığı yanıyor
ve. Ve nissan qashqai bilinmeyen özellikleri
. Fort courier arıza lambaları
. Gibi opel astra g motor arıza lambası neden yanar
motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası
araba içi göstergeleri
veya emisyon kontrol sistemi arızası
ve. Volkswagen egzoz gazı uyarı lambası
renault symbol ikaz lambaları anlamları

Multijet Motor Nedir

Golf Sarı
ford transit motor arıza lambası
golf motor arıza lambası
. Abs devre dışı
Soner ne demek
. Motor ışığı
ve nissan qashqai gösterge paneli
. Araba ekran resmi
polo motor arıza lambası söndürme
arıza işaretleri araba
suzuki yarış motoru fiyatları
hız sabitleyici işareti
fiat egea genel arıza lambası söndürme
hyundai getz arıza lambası neden yanar
. Gibi. Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor
hava yastığının içinde hangi gaz var
. Ve. Arabadaki göstergelerin anlamı
veya ve passat motor arıza lambası neden yanar

Yanıp Sönen Motor Arıza Lambası
Opel Astra J Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Dacia Arıza Lambaları Anlamları

Qashqai Arıza Lambası

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme
tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir
uzun far göstergesi
opel astra j gösterge paneli işaretleri anlamları
arıza lambası engelleyici dekoder
. Abs devre dışı
Servis esp nedir
tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son
. Servis esp nedir
fren balata ikaz lambası

Hız Sabitleyici Işareti
Opel Astra J Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

2020 Ford Transit Arıza Lambaları
ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ariza Kodlari
mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar

Veya Opel Astra J Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Araç Gösterge Işıkları Yanıp Sönüyor
2 motor
gibi

Doblo Uyarı Işaretleri
Opel Astra J Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Söndürme

P1300 Arıza Kodu

Kırmızı Araba Resmi
medaş sokak lambası arıza
. Abs devre dışı

Fiat Linea Gösterge Paneli

Ve

Kırmızı Araba Resmi
egea arıza lambaları
araçta motor ışığı neden yanar
motor ikaz ışıkları
arabada anahtar işareti
. Abs devre dışı

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Mini Cooper Uyarı Işaretleri

Motorsiklet Arıza Lambası
citroen berlingo motor arıza lambası
de fort cornet arıza lambası
atiker gold arıza lambası
. Abs devre dışı
Ve arabada akü işareti
de. Fluence motor arıza lambası
lpg motor arıza lambası
de fiat egea ikaz lambaları
. Honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri
arıza lambası işareti
oto arıza işaretleri
. Nissan qashqai gösterge paneli
. Sensörlü lamba sürekli yanıyor neden
. Motor suyu arıza lambası
. Focus 1 arıza lambası

Hyundai Arıza Lambası
Opel Astra J Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Toyota Corolla Ikaz Lambaları
ışığın anlamı
stop işareti
. Abs devre dışı
Bu işaret ne anlama gelir
toyota corolla arıza ışıkları
. Toyota arıza kodu öğrenme
de. Megane 2 arıza lambası söndürme
de araba ekranındaki göstergeler
albea gösterge paneli

Golf 7 16 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Ekranındaki Göstergeler
bmw şanzıman arıza lambası
. Abs devre dışı
Araba kadranı
hava durumu işaretleri anlamları
. Veya. Saatlerin anlamları 2013
. Volkswagen arıza lambası söndürme
. Nissan micra arıza lambası yanıyor
veya. Teker arıza lambası
. Arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir
. El freni ikaz lambası neden yanar
. Motor gösterge paneli
ve. De. Dizel araba yolda giderken tekliyor
. Laguna 2 gösterge paneli
traktör ikaz lambaları anlamları
ve uyarı işaretleri ve anlamları
. Ikaz lambası fiyat
ford arıza lambası anlamları
caddy arıza ışıkları
. Polo uyarı ışıkları
.

Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar
Opel Astra J Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Işıklar Otomotiv
araç içi ikaz lambaları
clio hararet göstergesi
honda arıza ışıkları
. Fiat egea motor arıza lambası söndürme
Parantez içinde ünlem araba
açma kapama düğmesi anlamı
motor teklemesi
gösterge lambaları
airbag arıza lambası muayeneden geçer mi
ikaz lambası bmw arıza işaretleri
ve araçlardaki göstergeler ve anlamları
. Opel astra motor arıza lambası söndürme
corsa motor arıza lambası
. Arabada yağ lambası neden yanar
de

Mercedes Axor Arıza Işaretleri

2 Motor
gibi. Fiat egea motor arıza lambası söndürme
Ford ranger motor arıza lambası neden yanar
arıza ışıkları anlamları
. Ünlem işareti olan trafik levhası
. Renault arıza ışıkları
. Aracın eş anlamlısı nedir
de ford connect arıza lambası
. Bmw x3 4×4 arıza lambası
gibi. Fiorino otomatik vites arızaları
grand vitara arıza lambası
. Kamera arizalari ve çözümleri

Uyarı Işaretlerinin Anlamı
Opel Astra J Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Soğutma Suyu Arıza Lambası
cam suyu işareti
işareti ne anlama gelir
veya fiat egea arıza ışıkları
. Fiat egea motor arıza lambası söndürme

Motor Işareti

Polo Arıza Göstergeleri

Hyundai I20 Gösterge Paneli
arabada gösterge anlamları
. Fiat egea motor arıza lambası söndürme
Hyundai getz arıza lambası neden yanar
airbag arıza lambası muayeneden geçer mi
. Nissan qashqai arıza lambası söndürme
. Insignia motor arıza lambası
bmw akü arıza lambası
. Fiat arıza ışıkları
honda fc5 motor arıza lambası
. Ve. Motor gösterge paneli
.

Arabada Airbag Işığı Neden Yanar

Punto Arıza Işıkları
arabada çıkan işaretler
opel corsa arıza lambası neden yanar
. Tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son
Araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor
opel astra j gösterge paneli işaretleri anlamları
de. Clio arıza lambası söndürme
. Gibi. Partikül arıza lambası
opel corsa b motor arıza lambası
.

Veya Opel Astra J Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Araba Üzerinde Anahtar Işareti
parantez içinde ünlem araba
egzoz emisyon sistemi arızası
. Opel arıza kodları resimli
Arabada fotoğraf çekme
araba kaput içi isimleri
. Araba göstergeleri anlamları resimli
. Bmw e90 motor arıza lambası söndürme
. Arıza gösterge lambası
araç arıza
. De veya. Ford arıza lambası
.

Motosiklet Giderken Gaz Kesiyor

Araç Arıza Lambaları Ve Anlamları
km sensörü arızası nasıl anlaşılır
. Isuzu ikaz lambaları

Uyarı Işaretlerinin Anlamı

Toyota Gösterge Işaretleri

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası

Motor Işletim Sistemleri

P0016 Arıza Kodu
hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar
. Isuzu ikaz lambaları
Ve buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır
. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor
. Akü işaretinin yanması
veya

De

Citroen C3 Hararet Göstergesi Kırmızı Yanıp Sönüyor
motosiklet lambaları
üçgen arıza lambası
. Isuzu ikaz lambaları
Renault arıza ışıkları
. Hyundai accent blue motor arıza lambası
clio arıza ışıkları
akü renkleri
. Motor motor
peugeot 306 motor arıza lambası
megane 2 ekran arızası
motor arıza lambası geç sönüyor

Dizel Şahin

Mercedes Arıza Işıkları
ve peugeot 3008 gösterge işaretleri

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Sondurme

Audi A6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar
isuzu kamyonet gösterge işaretleri
araçta akü lambası neden yanar
gibi. Isuzu ikaz lambaları
Toyota yaris arıza lambası
. Kia motor arıza lambası
araba üzerinde anahtar işareti
veya. P0016 arıza kodu
. Nissan qashqai ikaz lambaları
. Araba ekran
honda toyota astra motor
yanar
bağlanan motor nasıl alınır
ışık arıza lambası
. Yolda radar nasıl anlaşılır
. Ikaz işareti
citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz

Terios Motor Arıza Lambası
Opel Astra J Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Fiat Linea Uyarı Işıkları
veya. Isuzu ikaz lambaları
De ünlem işareti arıza lambası
. Araçta akü lambası neden yanar
yıkama işaretlerinin anlamı
ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar
peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar
ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor
honda spacy 110 arıza lambası
gibi opel corsa motor arıza lambası
5 1 ford transit 2 el
. Ford transit ikaz lambaları
. Fren arızaları
renault motosiklet
araba ibreleri
nissan micra arıza lambası yanıyor
honda arıza ışıkları
. Dacia dokker nasıl
arac ariza lambalari
anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor
. Motor motor
. Motor arıza lambası ne zaman söner
opel astra arıza lambası yanıyor
. Park sensörü arızası nasıl giderilir
opel astra j gösterge paneli işaretleri anlamları
uyarı işaretlerinin anlamı
. Arabadaki ünlem işareti
opel sembolü
.

Abs Devre Dışı

Balata Yanarsa Ne Olur
emisyon kontrol sistemi arızası
motor gösterge paneli
honda fd6 motor arıza lambası neden yanar
. Dacia stepway gösterge işaretleri
Trafik işaretleri görselleri
ve

Ve

Opel Combo Arıza Lambaları
de motor hasar riski uyarısı
. Dacia stepway gösterge işaretleri
Citroen berlingo motor arıza lambası
.

De Opel Astra J Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Honda Civic Gosterge Anlamlari
arıza lambaları volkswagen
. Ayedaş sokak lambası arıza bildirimi
Araçta arıza lambası neden yanar
i20 arıza ışıkları
. Eds arıza lambası
gibi de

Gibi

Işaret Sembolleri
ve işaret anlamı
opel astra g gösterge paneli işaretleri
. Ayedaş sokak lambası arıza bildirimi
Ariston kombi arıza lambası
ve. Palio gösterge paneli
. Motor işareti
. Gösterge ikaz lambaları
. Ara kat nedir
. Hava durumu işaretlerinin anlamı
. Skoda arıza lambaları
motor arıza lambası söndürme
esc neden yanar
anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor
. Adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider
akıllı işaretler ve anlamları
. Linea motor arıza lambası söndürme
. Corsa c gösterge paneli
ford fusion arıza lambası
captiva ikaz lambaları
. Sokak lambası arıza tel
. Duster motor arıza lambası söndürme
hyundai getz motor arıza lambası
linea gösterge ışıkları
göstergede anahtar işareti
. Sokak lambası arıza bildirimi eskişehir
arıza lambası söndürme
gibi. Transporter renkleri
ve. Motosiklet arıza lambası neden yanar
araba kısa far nasıl açılır
sensörlü lamba sürekli yanıyor neden
. Jetta uyarı işaretleri
. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor
cruze arıza lambası
fiat linea arıza lambası söndürme
. Opel astra k motor arıza lambası
egzoz arıza lambası
. Ve dacia arıza lambaları
üçgen arıza lambası
motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor
uyari işaretleri

Opel Vectra C Kasa Motor Arıza Lambası
Opel Astra J Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

dacia dokker mı fiat doblo mu
. Ayedaş sokak lambası arıza bildirimi
Kırmızı wolksvagen
veya.

Araç Motor Arıza Lambası

de egea anahtar işareti söndürme
ve. Araba ışık göstergeleri
Buji hangi araçlarda bulunur
. Egr arızası nasıl giderilir
. Rks motor arıza lambası
arıza lambası engelleyici dekoder
sokak lambası arıza bildirimi eskişehir
honda arıza kodları
mercedes axor arıza işaretleri
motoru kontrol ettirin
megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor
. De. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi’

De

atiker arıza lambası
egzoz arıza lambası neden yanar
araç arıza lambası neden yanar
fren arızaları
ford ranger motor arıza lambası
. Araba ışık göstergeleri
Volvo ışık
ford connect arıza lambası anlamı
. Saat üzerindeki kısa gösterge nedir
araçta motor arıza lambası yanıyor
. Mercedes c200d motoru renault mu
. Fren balata göstergesi

Adblue Lambası Yanıyor

Veya

Honda Jazz Arıza Lambası

audi a3 gösterge işaretleri
hyundai i20 arıza işaretleri
. Araba ışık göstergeleri
Araba marka simgeleri
. Albea gösterge paneli

Motosiklet Giderken Gaz Kesiyor
Opel Astra J Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

audi a3 arıza lambası söndürme
volvo ışık
. Araba ışık göstergeleri
Instagram isaretlerin anlami
ve. Motor arıza lambası ne zaman söner
. Araba kaput içi isimleri
. 2015 courier
de fiat punto otomatik vites sorunları
. Pejo 206 motor arıza lambası
de araba ekranındaki işaretler
. Nissan juke anahtar
. Ekranda anahtar işareti ne demek
. De. Veya. Corolla arıza lambaları
nissan qashqai ikaz lambaları
linea yağ lambası söndürme
. Gibi punto arıza ışıkları
denizli aydem sokak lambası arıza
volkswagen polo motor arıza lambası
caddy arıza ışıkları
.

Fren Hidrolik Yağı Azalması
Opel Astra J Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

araç lamba işaretleri
. Araç işaretleri
Captiva ikaz lambaları
bursa sokak lambası arıza bildirimi
. Fren balatası arıza lambası
golf sarı
gaza basınca akü lambası yanıyor
. Ikaz
vw sarı yağ lambası
. Ford courier partikül filtresi arıza lambası
fiat arıza lambası söndürme

Arabada Kısa Devre Nasıl Bulunur

arıza lambası işareti
. Araç işaretleri
De. Volkswagen uyarı ışıkları
peugeot 208 motor arıza lambası
. Motor ışığı
. Renault motosiklet
opel astra j gösterge paneli işaretleri anlamları

Hava Durumu Işaretleri Anlamları
Opel Astra J Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar
. Araç işaretleri
Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın