Opel Araç Arıza Göstergeleri 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Araç Arıza Göstergeleri
ford gösterge işaretleri
Düşük üre uyarısı
Ariza lambası fiat ikaz lambaları
Ariza lambası opel astra motor arıza lambası neden yanar
. araçta arıza lambası neden yanar
Araba paneli
. De motor arıza lambası kendiliğinden söner mi
honda spacy 110 arıza lambası
citroen berlingo arızaları
. Fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır
corsa d arıza lambası
opel araç arıza göstergeleri
fiat punto arıza lambaları
c4 arıza lambası
. Doblo ekran işaretleri
araba işaret lambaları
. Uyarı ne demek
. Arabadaki arıza işaretleri
.

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları

Opel Araç Arıza Göstergeleri
motor ışığı yanıyor
ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları
. Kızdırma bujisi ve motor arıza lambası
Araç ikaz ışıkları

Arabanın Ön Göstergeleri

Kör Sürüş Nedir
oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel
. Kızdırma bujisi ve motor arıza lambası
Veya. Honda civic arıza lambaları
araba ışıkları anlamı
. Nissan arabaları
. Esp arıza lambası
. Duster gösterge paneli

Dur Işareti El

Jenerik Arıza Lambası

Benzin Güvenlik Uyarı Işareti

Opel Araç Arıza Göstergeleri
araçta anahtar işareti
. Kızdırma bujisi ve motor arıza lambası
Arabada yanan işaretler
de kış ışığı
toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar

Araba Yol Bilgisayarı

Opel Araç Arıza Göstergeleri
opel astra plaka lambası arıza
opel araç arıza göstergeleri
dacia arıza lambaları anlamları
. Kızdırma bujisi ve motor arıza lambası
Bmw fren balatası uyarısı
. Araç ikaz lambaları ve anlamları
polo ikaz ışıkları
. Vito motor arıza lambası söndürme
. Renault laguna gösterge paneli anlamları
lastik basıncı uyarısı nasıl söner
termostat arıza lambası
sarı uyarı ne demek
fren balatası ikaz lambası
gibi.

Ford Connect Gösterge Paneli Arızası
Opel Araç Arıza Göstergeleri

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar
fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar
egea arıza lambası
de qashqai anahtar pili
arıza lambaları
. Arabanın renk kodunu öğrenme
Hararet ikaz lambası
. El freni lambası yanıp sönüyor
. Rks motor arıza lambası
doblo 1.9 jtd motor arıza lambası
. Mercedes sprinter arıza lambaları anlamları
nissan arıza kodları
new holland arıza lambası
. Golf 5 gösterge paneli
.

Gaz Lambası Nasıl Söndürülür

Opel Araç Arıza Göstergeleri
ve. Egzoz motor
Ford fiesta motor arıza lambası yanıyor
soğutma suyu arıza lambası
. Otomatik kapı arıza kodları
.

Ve Opel Araç Arıza Göstergeleri

Symbol Ikaz Lambaları
honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme
. Yada işareti
Araç gösterge işaretleri anlamı
citroen c3 ikaz lambaları anlamları
citroen c3 motor arıza lambası söndürme
anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor
. Ve dacia sandero stepway arıza lambaları
. Sokak lambası arıza
. Ünlem işaretli levha
bmw gösterge paneli anlamları
. Megane 2 gösterge paneli anlamları
opel meriva motor arıza lambası
. Sokak lambası arıza bildirimi
mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider
linea hava yastığı arıza lambası
. Sarı renk motor arıza lambası
audi ikaz işaretleri
emisyon arıza lambası neden yanar
. Katalizör arıza lambası
opel araç arıza göstergeleri
eksoz arıza lambası
.

Araba Simgesi

Opel Araç Arıza Göstergeleri
fiat fiorino motor arıza lambası
. Asr araba
Arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli
. Araç ekran göstergeleri ve anlamları
. Fiat motosiklet
arabada akü göstergesi
. Suzuki yarış motoru fiyatları
. Gizli buzlanma işareti
egea sarı yağ lambası neden yanar
. Qashqai kırmızı motor arıza lambası
. Volkswagen ikaz lambaları
. Motor ışıkları
. Top işareti
dacia duster arıza lambası
sokak lambası arıza denizli

Hız Göstergesi Arızası Fiyatları
Opel Araç Arıza Göstergeleri

Motor Kontrol Sistemi Arizasi
aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir
. Asr araba
Mercedes a180 renault motoru
seyir anlamı
. Passat motor arıza lambası
connect yazısı
. Arabanın ön göstergeleri
ve vw ampul arıza lambası söndürme
honda city motor arıza lambası
qashqai motor arıza lambası
yamaha amblemi anlamı
arıza ışığı anlamları

Linea Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

P0340 Arıza Kodu
i20 arıza lambası
. Asr araba
Motor işareti
. Fiat egea yağ lambası söndürme
. Tehlike sembolleri tablosu
akü değişimi sonrası motor arıza lambası
. Hyundai accent gösterge paneli
. Ford courier ekran işaretleri

Akü Beyaz Işık

Arabada Kırmızı Ünlem Işareti
emisyon arıza lambası neden yanar
skoda superb arızaları
captiva arıza lambası
opel araç arıza göstergeleri
süspansiyon arıza lambası
. Asr araba
Citroen c3 motor arıza lambası söndürme
. Opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor
araba akü göstergesi
araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları
veya. Audi a3 motor arıza lambası
motor arıza işareti
volkswagen caddy arıza ışıkları
. Fort arıza lambası
. Passat motor arıza lambası
opel araç arıza göstergeleri
honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor
. De. P0400 arıza kodu
. Ünlem işaretli trafik levhası
motor soğukken arıza lambası yanıyor
peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar
. Peugeot 308 motor arızası uyarısı
. Gibi. Duster lastik arıza lambası söndürme
. Ve. Işarettir
. Peugeot 308 motor arıza lambası söndürme
. Ford gösterge işaretleri
. Opel astra ikaz lambaları
egea motor arıza lambası yanıp sönüyor
yağ lambasının özellikleri
.

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar
Opel Araç Arıza Göstergeleri

Audi Ikaz Işaretleri
buzlanma işareti
akü yeşil ışık
. Nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu
Doblo 1.9 jtd motor arıza lambası
ayedaş sokak lambası arıza
. Motor ışığı yanıyor
. Mindray defibrilatör arıza lambası
fiat albea airbag arıza lambası söndürme
. Owner manual indikatör sembolü arıza lambası
. Fiat egea motor arıza lambası neden yanar
ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları
.

Bmw 116I Motor Arıza Lambası
Opel Araç Arıza Göstergeleri

Motor Yağ Işareti

Ford Connect Gösterge Paneli Arızası

New Holland Arıza Lambası
araçtaki göstergeler
tedaş sokak lambası arıza bildirimi
kış ışığı
. Egzoz emisyon kontrol ettirin
Bmw direksiyon arıza lambası
uzun far kısa far işareti
. Fort arıza lambası
hyundai accent gösterge paneli
c200d motor
. Renault symbol yakıt tüketimi göstergesi
araçta anahtar işareti
fort arıza lambası
ve. Audi q5 motor arıza lambası
. Arıza nedir
. Egea amerikan park arıza lambası
. Ve opel insignia motor arıza lambası
aveo arıza gösterge lambası
. Honda spacy alpha arıza lambası neden yanar
. Renault ikaz lambaları anlamları
. Kırmızı wolksvagen
. Skoda superb arızaları

Kızdırma Bujisi Ve Motor Arıza Lambası

Passat Uyarı Işıkları

Honda Civic Lastik Arıza Lambası

Egzos Emisyon Kontrol Edin Uyarısı
yaris motor
gibi. Egzoz emisyon kontrol ettirin
Araç gösterge işaretleri
. Gibi park lambası arıza giderici
.

Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme
Opel Araç Arıza Göstergeleri

Pejo 301 Hararet Göstergesi Nerede
akü ışığı neden yanar
. L200 motor arıza lambası neden yanar
Nissan qashqai motor arıza lambası
ışık arıza lambası
. Passat gösterge paneli anlamları
fiat linea arıza işaretleri
. Connect arıza lambası

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme

Corsa Motor Arıza Lambası
de. L200 motor arıza lambası neden yanar
Fiat linea arıza işaretleri
renault gösterge paneli
ariza lambasi
. Abs arızası nasıl anlaşılır
aveo arıza gösterge lambası
. Fiat doblo yağ lambası söndürme
sokak lambası arıza ayedaş
kaygan yol arıza lambası
. Juke ne demek
motor yanması
seat cordoba motor arıza lambası neden yanar
araç içi saat
. Toyota corolla arıza lambası
arabalar neden yanar
. Citroen motor arıza lambası neden yanar
. Ford ranger motor arıza lambası
. Egea uyarı işaretleri
. Bmw arızaları
ışığın anlamı
. Ve motor arıza lambası ağır kusur mu
gibi. Toyota corolla arıza ışıkları
. Esp arıza lambası
. Veya abs işareti
. Hyundai accent blue motor arıza lambası
. Motosiklet motor arıza lambası
. Opel astra g arıza işaretleri
musluk arıza lambası
honda spacy alpha arıza lambası neden yanar
. Dacia uyarı ışıkları
)) işareti ne anlama gelir
. Motosiklet arıza lambası neden yanar
gibi hyundai accent gösterge paneli
motor yağı işareti
. Nissan micra arıza lambası yanıyor
. Sembol anlamları
. Sokak lambası arıza bildirimi istanbul
. Corsa d arıza lambası
.

Motor Arıza Lambası Yanan Muayeneden Geçermi

Gaz Lambası Nasıl Çalışır
nissan note alınır mı
trafik levhaları ve anlamları 2014
. Audi a3 gösterge paneli
El freni lambası
fiat marea motor arıza lambası neden yanar
. Jenerik arıza lambası
araç arıza lambası ünlem işareti
. De araba arıza işaretleri ve anlamları
araç arıza kodları ve çözümleri
veya. Işıkları
.

De Opel Araç Arıza Göstergeleri

Akü Şarj Sistemi Arızası
daihatsu sirion nasıl
. Fiorino motor arıza lambası neden yanar
Ford focus motor arızası uyarısı
. Benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır
. Wolksvagen ariza sembolleri
audi a6 motor arıza lambası neden yanar
peugeot gösterge işaretleri
. Acil uyarı ışıkları
. Veya şarj sistemi ikaz lambası
. New holland arıza lambası
dacia arıza lambası
. Sokak lambası arıza bildirimi istanbul
. Ford transit anahtar işareti nedir
arabada yanan işaretler

Opel Astra G Gösterge Işıkları
Opel Araç Arıza Göstergeleri

Araba Lastik Basıncı Uyarısı
ısıtma bujisi arıza lambası
. Fiorino motor arıza lambası neden yanar
Elektrik simgeleri
. Mindray defibrilatör arıza lambası
. Tofaş hız göstergesi
. Toyota yaris motor arıza lambası neden yanar
opel araç arıza göstergeleri
hyundai getz gösterge ışıkları
. Veya opel araç arıza göstergeleri
volkswagen caddy arızaları
de turuncu motor
. Sokak lambası arıza bursa
opel araç arıza göstergeleri
hava durumu göstergeleri
honda jazz akü
. Araçta motor ışığı neden yanar
enjeksiyon nedir araba
. Renault clio arıza lambası
. Veya fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı
. Egea lastik arıza lambası söndürme
. Yağ göstergesi yanıp sönüyor
fiat albea gösterge paneli anlamları
. Gibi gibi hata kodları ve anlamları
gibi otomatik kapı arıza kodları
opel araç arıza göstergeleri
araçta sarı ünlem işareti
. De. Şekilli işaretler
. Opel combo motor arıza lambası
. Volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı
. De araba ikaz işaretleri
toyota sembolü
atiker gold arıza lambası
motor arızası aracı tamir ettiriniz
. Gibi arabada ünlem göstergesi
. Ve. Fort transporter
.

Nissan Skystar Gösterge Paneli
Opel Araç Arıza Göstergeleri

Akü Yeşil Işık Yanmıyor
akü yeşil ışık

Araçta Panel Nedir

Geri Vites Sigorta Işareti
gibi. Nissan motor arıza lambası
Ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır
bmw motor arıza lambası sarı yanıyor
. Ford focus gösterge işaretleri anlamları
corsa arıza lambası
.

Arabalar Neden Yanar

Traktör Ikaz Lambaları Anlamları
egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor
. Astra j motor arıza lambası
Owner manual indikatör sembolü arıza lambası
. Araba ısınınca motor arıza lambası yanıyor
. Ve ford fusion motor arıza lambası söndürme
captiva partikül arıza lambası
peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar
. Veya araç lamba işaretleri
. Gizli kontak
fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar
. Ve fiat egea benzin göstergesi
araç ikaz lambaları anlamları
ve nissan micra arıza lambası yanıyor
akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor
hyundai getz gösterge lambaları
hasarlı sembol
. Renault kangoo gösterge paneli işaretleri
. Astra g motor arıza lambası

Yıkama Işaretlerinin Anlamı

Vw Ampul Arıza Lambası Söndürme
lpg göstergesi kırmızı yanıyor
. Astra j motor arıza lambası
Volkswagen tiguan motor arıza lambası
. Tofaş hız göstergesi
. Sembol anlamları
bmw e90 arıza lambası söndürme
. Passat egzoz arıza lambası
. Denizli aydem sokak lambası arıza
gaz lambası nasıl çalışır
.

Symbol Arıza Lambaları
Opel Araç Arıza Göstergeleri

Araç Içi Göstergeler Ve Anlamları
audi a3 gösterge paneli
lovato arıza lambası
. Akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor
Peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar
. Motor ışıkları
akü beyaz ışık
. Saatin içindeki göstergelerin isimleri
top işareti
akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor
. Dacia duster arıza lambası

Kasa Motor

Otomatik Kapı Arıza Kodları
araç arıza kodları ve çözümleri
. Akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor
Fren vakum pompası ne işe yarar
. Aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?
airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir
. Ünlem işareti arıza lambası
. Araçta abs ışığı neden yanar
astra g arıza lambası yanıp sönüyor
. Emisyona başvurma nedir
ve. Courier arıza lambaları
. Hyundai arıza lambası söndürme
denizli aydem sokak lambası arıza
opel araç arıza göstergeleri
motor işletim sistemleri. C180 kırmızı
. Kia ceed dizel otomatik nasıl
yağ göstergesi yanıp sönüyor
. De araç gösterge
katalizör arıza lambası söndürme
. Passat gösterge paneli anlamları
p0045 arıza kodu
hyundai motor arıza lambası neden yanar
oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel
. Araçta sarı ünlem işareti
. Araç arıza lambası söndürme
veya

Asr Nedir Araba
Opel Araç Arıza Göstergeleri

Audi Motor Arıza Lambası
golf 5 gösterge paneli
gibi. Akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor
Motor yağı azaldığını nasıl anlarız

Hyundai Accent Gösterge Paneli

Ve Anlamları
bmw e90 arıza lambaları anlamları
peugeot 206 arıza lambası söndürme
. Akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor
Motor arıza lambası kendiliğinden söner mi
dacia sandero ikaz işaretleri
. Yardımcı ışık nasıl açılır
opel araç arıza göstergeleri
arıza göstergeleri

Toyota Corolla Ikaz Lambaları

Motor Işığı Yanıyor
peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar
renault symbol arıza işaretleri
ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları
otomatik vites dizel araba
fort connect 2020
. Akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor
Audi q5 motor arıza lambası
. Nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu
. Motor arıza lambası ağır kusur mu
. Toyota corolla ikaz ışıkları
honda arıza işaretleri
ford focus arıza lambası söndürme
. Toyota motor arıza lambası neden yanar
. Ford courier ekran işaretleri
bmw motor arıza lambası sarı yanıyor
hyundai accent gösterge paneli
. Göstergeler araba
opel araç arıza göstergeleri
motor arıza neden yanar
. Motor soğukken arıza lambası yanıyor
. Fort arıza lambası
hyundai motor arıza lambası neden yanar
courier arıza lambaları
renault gösterge paneli
gibi toyota corolla arıza lambası
. Denizli sokak lambası arıza
opel vectra c kasa arıza lambası
arabada yanan işaretler
. De. Golf 6 arıza lambası söndürme
. Ford transit arıza lambası
. Mitsubishi arıza lambası
gibi uzun far kısa far işareti

Gibi

Dacia Arıza Lambaları Anlamları
bmw uyarı işaretleri
motor işaretleri ve anlamları
ve

Veya

Pejo 301 Lastik Basıncı
de. Akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor
Audi a6 ikaz lambaları ve anlamları
honda jazz akü
pejo 301 lastik basıncı
. Motosiklet buji arızası
otomatik araba s ne demek
. Linea arıza lambası
polo motor arıza lambası
arıza gösterge lambası
de. Hyundai arıza ışıkları
renault fluence anahtar işareti neden yanar

Arabada Anahtar Işareti Ne Anlama Gelir
Opel Araç Arıza Göstergeleri

Yuvarlak Trafik Işaretleri Ne Anlama Gelir
anahtar resmi
egea yağ lambası söndürme
. Akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor
Mercedes arıza lambaları anlamları
araçta anahtar işareti
.

Ve

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası
kia ceed dizel otomatik nasıl
. Dörtlü ikaz lambası işareti
Araçta anahtar işareti
. Gibi. Doblo motor arıza lambası neden yanar
. Dacia arıza lambaları
. Honda civic arıza lambaları

Musluk Arıza Lambası
Opel Araç Arıza Göstergeleri

Ford Fiesta Gösterge Paneli Arızası
pejo 301 motor arıza lambası neden yanar
. Dörtlü ikaz lambası işareti
Opel astra g motor arıza lambası
. Araba neden yanar
esc neden yanar
. Saat içindeki göstergeler nelerdir
. Doblo 1.3 multijet motor arıza lambası
. De fiat doblo gösterge ışıkları
. Volkswagen polo motor arıza lambası
opel araç arıza göstergeleri
gibi mitsubishi canter arıza lambası
. Honda motor arıza lambası neden yanar
kontak ekspertiz
de fiat marea gösterge paneli
motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi
de. Ünlem işaretli levha
ve ve de. Transporter motor arıza lambası
. Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor
peugeot 208 arıza lambası
akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor
. Arabada anahtar göstergesi
. Atiker lpg motor arıza lambası
w204 motor arıza lambası
ford ranger motor arıza lambası

Motor Yanması

Araba Işaret Lambaları
gibi ve. Dörtlü ikaz lambası işareti
Fiat marea gösterge paneli
ve polo arıza göstergeleri
fiat motosiklet
.

Veya

Hava Durumu Işaretleri Anlamı
arabanın şarj lambası neden yanar
. Dizel yakıt göstergesi arızası
Bedaş sokak lambası arıza bildirimi
jtd nedir
fluence anahtar arıza lambası
.

Arabada Ekranda Çıkan Işaretler

Kia Transit
ve. Akü göstergesi neden yanar
Dacia ekran işaretleri
. Tucson motor arıza lambası
arabanin
opel astra plaka lambası arıza
egr valfi motor arıza lambası
crafter akü nerede
renault ikaz lambaları anlamları
. Honda civic gösterge paneli işaretleri
opel astra arıza göstergeleri
arıza ışığı anlamları
toyota corolla arıza ışıkları
connect motor arıza lambası
. Tehlike sembolleri tablosu
. Hyundai check lambası
. Airbag arıza lambası söndürme

Veya

Yolda Radar Olduğunu Nasıl Anlarız
nissan note alınır mı
astra h arıza lambası
. Akü göstergesi neden yanar

Linea Arıza Işıkları

De Opel Araç Arıza Göstergeleri

Jenerik Arıza Lambası
araç lamba işaretleri
araçta arıza lambası neden yanar
. Akü göstergesi neden yanar
Motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi
. Sokak lambası arıza denizli

Hyundai Accent Arıza Lambası Söndürme

Ünlem Işareti Arıza Lambası
honda city motor arıza lambası
araçta arıza lambası neden yanar
. Akü göstergesi neden yanar
Astra j motor arıza lambası
astra k motor arıza lambası
. Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar
. De. Ford transit anahtar işareti nedir
. Soner anlamı
açık anahtar sembolü
. Opel corsa d arıza lambası söndürme
. Arabanin
. Niye nedir
. Jetta uyarı işaretleri
. Linea uyarı ışıkları
. Işık sistemi
veya. De. Fiat doblo arıza lambası söndürme
sardur 2. el
. Pulsar 200 ns motor arıza lambası kodları
fiorino motor arıza lambası söndürme
. Mazot filtresi arıza lambası
. Google ne anlama gelir
. 9 işık nedir ve anlamları
motor arıza lambası turuncu yanıyor
opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar
fiat egea gösterge paneli işaretleri
. Ariza lambalari araba
ve. Isıtma arıza lambası
fiat fiorino motor arıza lambası
opel araç arıza göstergeleri
linea motoru kontrol ettirin uyarısı
. Fiat egea arıza lambaları anlamları
. Transporter gösterge ikaz lambaları
arabada servis ışığı neden yanar
de

Araç Ikaz Işıkları

Audi Ikaz Işaretleri
corolla arıza lambası
. Akü göstergesi neden yanar
Top işareti
l200 motor arıza lambası neden yanar
. Mercedes hararet göstergesi
ışıkları
honda arıza işaretleri
. Golf 5 gösterge paneli
. Hyundai check lambası
opel astra arıza ışıkları
astra motor arıza lambası
veya. Buji neden yanar
.

Audi Ikaz Işaretleri

Golf Mü A3 Mü
dacia duster motor arıza lambası
. Araba arıza işaretleri

Kırmızı Motor

Peugeot Gösterge Işaretleri

Kırmızı Ünlem Işareti
mercedes hararet göstergesi
motor arıza neden yanar
ve fiorino gösterge işaretleri

Helikopter Paneli

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme
duster gösterge paneli
saatlerin içindeki göstergeler
ford transit motor arıza lambası söndürme
. Araba arıza işaretleri
Veya arabadaki işaretler
araçta abs ışığı neden yanar
. Abs arızası nasıl anlaşılır
. Volkswagen uyarı işaretleri
fiat punto arıza lambaları
. Linea gösterge işaretleri
. Gibi egzos emisyon kontrol edin uyarısı
dacia stepway arıza lambası söndürme
kış ışığı
mindray defibrilatör arıza lambası
saatlerin içindeki göstergeler
opel araç arıza göstergeleri
opel astra motor arıza lambası söndürme
chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar
linea yakıt basınç sensörü arızası
de astra g gösterge ışıkları
arıza lambaları opel
mercedes arıza lambaları anlamları
.

De

Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar
renault symbol gösterge paneli
renault symbol gösterge paneli
. Ford courier ekran
Amarok arıza lambaları
c200d motor arıza lambası
. Gibi ve. Gaz lambası nasıl söndürülür
uzun far kısa far işareti
. Clio 3 motor arıza lambası
bmw ikaz işaretleri

Ve Opel Araç Arıza Göstergeleri

Baskı Balata Yanması

Honda Pcx Arıza Kodları
Opel Araç Arıza Göstergeleri

Gizli Buzlanma Işareti
dacia duster motor arıza lambası
fiat doblo ikaz lambaları
opel araç arıza göstergeleri
gibi. Ford courier ekran
Opel astra arıza lambası anlamları
. Araç arıza işaretleri anlamları
sis farı göstergesi
akü yeşil ışık yanmıyor
. Dacia uyarı ışıkları
. Veya. Anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası
. Üçgen içinde çarpı trafik işareti
. Hyundai i20 uyarı ışıkları
bmw e90 motor arıza lambası söndürme
araba ışıkları anlamı
. De. De asr nedir araba
motor gösterge işaretleri
. Megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı
honda spacy arıza lambası söndürme
. Ve. Egzoz emisyon sistemi arızası
toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar
renault fluence anahtar işareti neden yanar
park lambası arıza giderici
. Peugeot 206 arıza lambası
p0045 arıza kodu
ve

Düşük Üre Uyarısı Nedir

Ünlem Işaretli Trafik Levhası

L200 Arıza Lambaları
Opel Araç Arıza Göstergeleri

Yardımcı Işık Nasıl Açılır
audi ikaz işaretleri

Araba Kapı Açık Uyarısı

Yorum yapın