Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları
nissan navara motor arıza lambası
Nissan micra otomatik şanzıman nasıl
. 4 çeker ne demek
Ariza lambası

De

Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları
Ariza lambası mercedes esp arızası nasıl giderilir
araba göstergesi işaretleri
sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası
motor yağ basıncı ikaz ışığı
araba gösterge ışıkları

Hyundai I20 Ünlem Işareti

Arabada Üçgen Içinde Ünlem Işaretinin Anlamı

De

Araba Gosterge Isaretleri
connect motor arıza lambası neden yanar
peugeot partner gösterge paneli
isıtma bujisi arıza lambası
egea sarı yağ lambası neden yanar
ford fiesta arıza lambaları
lpg arıza lambası nasıl söner
. Uyarı işaretler
nissan micra otomatik şanzıman nasıl
üçgen içinde ünlem arıza lambası
ford courier ikaz lambaları
. Vw gösterge işaretleri
. Arac gosterge isiklari anlamlari
opel vectra c kasa arıza göstergeleri
. Üçgen içinde ünlem arıza lambası
i20 arıza ışıkları
. Ford courier gösterge işaretleri
ceed ne demek
volkswagen jetta arıza işaretleri
. Citroen c5 gösterge paneli anlamları
. Fiat uyarı işaretleri
dacia arıza lambası neden yanar
. Grande punto motor arıza lambası
opel vectra a kasa arıza lambası
citroen berlingo arıza lambası söndürme
. Gibi ford arıza lambası anlamları
. Araç ikaz lambası
veya. Volkswagen polo arıza lambaları
. Araba ikaz lambaları anlamları
kaygan zemin işareti araba
. Dacia lodgy arıza lambaları
astra g gösterge ışıkları
sokak lambası arıza istanbul
fiat doblo gösterge ışıkları
. Instagram isaretlerin anlami
. Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?
motor arıza lambası nasıl silinir
üçgen arıza lambası
. Focus 2 gösterge paneli
opel astra h gösterge paneli işaretleri anlamları
transporter motor
asr lambası neden yanar
. Araba ingiliz anahtarı işareti
lamba kapalıyken yanıp sönüyor
gibi range rover sport arızaları
. Gibi ve. Jetta ikaz lambaları
kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor
.

Mitsubishi L200 Motor Arıza Lambası
Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları
arabada çaydanlık işareti
hyundai i30 motor arıza lambası neden yanar
. Fren arıza lambası
Connect arıza lambası söndürme
. Hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek
ve de prins arıza lambası
kötü yakıt arıza lambası
toyota corolla arıza lambası
ducato akü

Gibi

Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları
fiat egea motor arıza lambası
dacia duster motor arıza lambası
lpg arıza lambası çözüm
. Fren arıza lambası
Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar
. Gibi is makinaları ikaz lambaları ve anlamları
ikaz işaretleri
gösterge işaretleri ve anlamları
akü arıza lambası neden yanar
. Ekran araba resmi
. Araçta arıza lambası neden yanar
. Araba işaretleri
.

Fiorino Gösterge Işaretleri

Bmw Uyarı Işaretleri Anlamları
renault symbol ikaz lambaları anlamları
de helikopter paneli
citroen berlingo arıza lambası söndürme
opel astra h gösterge paneli işaretleri anlamları
fiorino motor arıza lambası söndürme
. P1564 arıza kodu
Işık hızının sembolü
ısıtma bujisi arıza lambası

Gibi

Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor
araba gösterge ışıkları
. P1564 arıza kodu
Lpg arıza lambası nasıl söner
. Ford fiesta motor arıza lambası
. Egea yağ lambası söndürme
nissan cvt şanzıman sorunları
fiat linea motor arıza lambası
turbo arıza lambası
. Ve. De işareti ne anlama gelir
. Dacia gösterge anlamları
. De audi a3 gösterge paneli işaretleri
opel astra arıza işaretleri
dizel motorlu aracın gösterge panelinde
de araçtaki göstergeler
. Ve

Park Lambası Arıza Giderici

Volkswagen Arıza Işaretleri
resimli araba
sogukta araba calismazsa
araba gösterge işaretleri anlamı
. P1564 arıza kodu
Ford transit gösterge işaretleri
hyundai i20 arıza lambası söndürme
fiat doblo gösterge ışıkları
. Araba hız göstergesi çalışmıyor
duster nedir
.

Motor Arıza Lambası Ağır Kusur Mu
Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Connect Arıza Lambası Söndürme
honda civic lastik arıza lambası söndürme
ve elektrik işaretleri ve anlamları
. Nissan almera motor arıza lambası söndürme
Ford arıza ışıkları
ford connect arıza lambaları anlamları

Egea Plaka Lambası Arıza

Clio Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı
araba şeklinde motor

De Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Km Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır
araç motor arıza lambası neden yanar
. Nissan almera motor arıza lambası söndürme
Motor soğukken arıza lambası yanıyor
sokak lambası arıza ankara
. Gibi fiat egea arıza işaretleri
veya polo 2004 dizel
egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi
honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor
. Renault symbol ekran işaretleri
. Vw gösterge işaretleri
de nissan qashqai uyarı işaretleri
. El freni takılı kaldı
bmw motor
ve. Ford courier arıza ışıkları
km sensörü arızası nasıl anlaşılır
peugeot anlamı
new holland arıza lambası
. Bmw uyarı işaretleri
. Katalizör arıza lambası
transit arıza lambası
. Focus 1 motor arıza lambası
akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor
ford courier motor arıza lambası söndürme
. Doblo uyarı işaretleri
ford courier gösterge paneli
renault kangoo gösterge işaretleri
. Honda civic yeşil anahtar işareti
dpf arıza lambası
şekildeki güvenlik uyarı işaretini
. Veya range rover arıza
ısıtma bujisi arıza lambası
. Ön ısıtma göstergesi neden yanar
. Honda crv arıza lambası neden yanar
toyota direksiyon arıza lambası
. Stepway arıza lambası söndürme
seat leon arıza lambası söndürme
. Nissan micra arıza lambası söndürme
ve. Araçlardaki göstergeler ve anlamları
ve. Hyundai tucson gösterge paneli işaretleri
sokak lambası arıza bildirimi ankara
. 2 motor
. Turuncu motor arıza lambası
. Ve. Volkswagen jetta arıza lambaları
opel astra h gösterge paneli işaretleri anlamları
vw arıza işaretleri
. Ikaz işaretleri
. Honda civic fc5 motor arıza lambası
. Lastik basınç arıza lambası
dacia stepway arıza işaretleri
opel astra h gösterge paneli işaretleri anlamları
ford fusion motor arıza lambası söndürme
arıza lambası neden yanar
. Arıza ışığı
p0001 arıza kodu
opel astra h gösterge paneli işaretleri anlamları
renault symbol gösterge işaretleri
araba amblemleri ve anlamları
. Boxer motor lpg
. Captiva arıza lambası söndürme
motor arıza lambası sarı yanıyor
. Arabada eps ışığı yanıyor
devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi
opel astra ünlem işareti
. Yıkama işaretlerinin anlamı
veya. Ford fiesta arıza lambası
gibi. Doblo arıza lambaları
. Araba ibreleri
opel astra h gösterge paneli işaretleri anlamları
citroen c elysee gösterge paneli
ve.

Ve Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Ikaz Işaretleri

Araba Arıza Lambaları Anlamları

Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları
motor cc ne demek
. Vw arıza işaretleri
Araba amblemleri ve anlamları
sokak lambası arıza bildirim
.

Kia Transit

Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları
uyarı işareti nedir
. Opel corsa motor elektroniği arıza lambası
Işareti nedir
hyundai getz check ışığı yanıyor
direk lambası arıza
. Arabada lastik basıncı uyarısı
arıza ışıkları ve anlamları
megane 2 elektronik sorun var yazıyor
. Motor arıza ikaz lambası neden yanar
. Opel arıza kodları resimli

Ve

Sogukta Araba Calismazsa
mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider

Veya

El Freni Takılı Kaldı
de. Opel corsa motor elektroniği arıza lambası
Bajaj pulsar 200 ns arıza kodları
enjeksiyon kontrol edin
. Honda civic fd6 motor arıza lambası
de. El freninin çekili olduğunu gösterir
. Astra h motor arıza lambası
mini cooper arıza lambaları
. Servis arıza uyarı lambası neden yanar
ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları
motor soğukken arıza lambası yanıyor
polo motor arıza lambası söndürme
yağ sensörü arızası

Ve

Skoda 2016 Jeep
arıza ışıkları ve anlamları
. Opel corsa motor elektroniği arıza lambası
Ford ranger arıza lambası söndürme
elektrik işaretleri ve anlamları
. Otomatik vites arıza lambası
ve renault arıza lambaları
araba amblemleri ve anlamları
el yanınca ne yapılır
lpg li araçta motor arıza lambası söndürme
. Ünlem işareti olan trafik levhası
yanıp sönen arıza lambası
ekran araba resmi
ford focus gösterge ışıkları
ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme
fiat egea işaretleri
vw arıza ışıkları
. Veya. Opel vectra c kasa motor arıza lambası
dacia sandero motor arıza lambası
. Fiat linea arıza göstergeleri
.

Araba Ariza Isaret Anlamlari

Ford Uyarı Işaretleri
uyarıcı işaretlerin özellikleri
volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları
gibi. Hyundai accent gösterge paneli

Ford Arıza Kodu Öğrenme

Sprinter Gösterge Işaretleri
Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Arabanın Yağ Göstergesi Neden Yanar
hyundai accent blue motor arıza lambası
. Hyundai accent gösterge paneli
Astra k motor arıza lambası
. Araba göstergesinde ünlem işareti
antalya sokak lambası arıza
akü arıza lambası neden yanar
. Opel astra j motor arıza lambası neden yanar
. Hyundai era motor arıza lambası neden yanar
. Mercedes gösterge işaretleri anlamı
motor ışığı neden yanar
. Araçlarda asr nedir
symbol ikaz lambaları
. Veya ve. Audi arıza lambaları anlamları
. Ford courier arıza lambaları

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor
Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Araba Sinyal Işaretleri

Erde Ne Demek

Araba Ariza Isaret Anlamlari
veya. Hyundai accent gösterge paneli
De. Araba far renkleri
dizel şahin
. Teker arıza lambası
.

Instagram Isaretlerin Anlami

Ford Arıza Kodu Öğrenme
ford courier arıza ışıkları
. Arabada anahtar işareti yanıyor

Dacia Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Araba Ibresi
ford connect arıza işaretleri
motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor
. Arabada anahtar işareti yanıyor
Nissan almera 1.5 tekna nasıl
arabada hararet göstergesi
dacia dokker nasıl
. Fiat doblo motor arıza lambası yanıyor
. Astra arıza lambası
. Adblue arıza lambası söndürme
arıza ışıkları
. Gibi. Honda jazz akü
ikaz alarm işaretleri ve anlamları
. Audi arıza işaretleri anlamları
ford focus arıza lambası neden yanar
. Rks motor arıza lambası
opel vectra motor arıza lambası
abs arızası nasıl anlaşılır
fiat egea gösterge işaretleri
veya fiat uyarı işaretleri
. Dacia sandero arıza lambaları
dacia duster motor arıza lambası
. Veya bilgi ışıkları
ve.

Oksijen Sensörü Motor Arıza Lambası

Fiat Doblo Gösterge Işıkları
de kış ışığı
. Symbol arıza ışıkları
Citroen c2 nasıl
uyarı işaretler
honda crv uyarı işaretleri
p0100 arıza kodu
. Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları
. Opel corsa motor elektroniği arıza lambası
. Citroen c elysee motor arıza lambası neden yanar
astra motor arıza lambası
berlingo motor arıza lambası
. Bosch kombi arıza lambası yanıyor

Peugeot Partner 14 Benzinli Nasıl
Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Akü Ikaz Lambası
genel arıza lambası

Focus 2 Gösterge Paneli

Golf Sarı
polo 2004 dizel
. Symbol arıza ışıkları

Peugeot 3008 Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

Epc Ve Motor Arıza Lambası Passat
Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Ds Işığı Mavi Yanıp Sönüyor
ve opel arıza lambası anlamları
. Symbol arıza ışıkları
Boxer motor lpg

Fluence Motor Arıza Lambası

Motor Arızası
doblo yağ lambası yanıp sönüyor
. Symbol arıza ışıkları

Şekilli Semboller 2016

Fiat Uyarı Işaretleri

Ceed Ne Demek
renault kangoo motor arıza lambası
nissan juke arıza lambası
arabada a/c ne demek
duster nedir
araba km göstergesi
. Symbol arıza ışıkları
Fiat egea işaretleri
otomatik vites simgeleri
veya bmw uyarı işaretleri
ve peugeot partner arıza lambaları
de. Sokak lambası arıza istanbul
gibi araçta ünlem işareti
. Enjeksiyon arıza lambası neden yanar
aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?
astra g arıza lambası söndürme
yolda araba resmi
. Golf 6 motor arıza lambası
. Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor
. Astra g gösterge ışıkları
. I20 arıza ışıkları
araç göstergesi işaretleri
araba motor arıza lambası neden yanar
albea nasıl
ds ışığı mavi yanıp sönüyor
. Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar
.

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Söndürme
Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Fiat Fiorino Gösterge Işaretleri
peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar
. Fiat albea nasıl
Akü yeşil ışık yanmıyor
. Renault symbol ikaz lambaları anlamları
. Motor ve esp arıza lambası yanıyor
adblue hangi araçlarda var
. Murat 131 gösterge
. Egzos emisyon kontrol edin uyarısı
. Doblo motor arıza lambası söndürme
. Peugeot simgesi
ford transit motor arıza lambası
fiat egea arıza lambası
ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme
. Qashqai arıza lambaları
. Wosvagen caddy direksiyon arıza lambası
. Kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi
nissan micra arıza lambası söndürme
check arabada
yakıt arıza lambası
. 2017 de gelecek motosikletler
. Punto motor arıza lambası
. Mazot arıza lambası
dacia arıza lambası neden yanar

Veya

Motor Yağ Lambası Yanıp Sönüyor
teknolojik semboller ve anlamları
. Fiat albea nasıl
Fiat fiorino motor arıza lambası
. Gibi dizel motorlu aracın gösterge panelinde
nissan navara motor arıza lambası
. Motor yağı egzoz arıza lambası
ford ikaz lambaları
ducato arıza lambaları
. Benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar
anahtar arıza lambası
vw ikaz lambaları
* işareti ne anlama gelir
. Ford fiesta arıza lambaları
. Hyundai arıza ışıkları
. Opel astra gösterge ışıkları
. Jeep renegade motor arıza lambası
passat motor arıza lambası
mercedes motor arıza lambası neden yanar
. Veya. Transporter arıza lambası
grandland ne demek
. Ampul anlamı
audi a3 arıza lambası söndürme
arıza bu hafta var mı
peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar
fiat egea gösterge işaretleri
. Arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı
. Pulsar ns 200 arıza lambası kodları
bosch buzdolabı arıza lambası yanıyor
. Kia arıza işaretleri
. Opel astra g arıza lambası anlamları
. Arıza lambası yanıp sönüyor
sinop albea
arabadaki göstergeler
. Audi a3 motor arıza lambası
. Sarı yağ lambası neden yanar
. Lastik basınç göstergesi arızası
. Fiat albea arıza göstergeleri
. Renault symbol gösterge işaretleri

Bmw E90 Şanzıman Arıza Lambası
Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Teknolojik Semboller Ve Anlamları

Hyundai Accent Era Arıza Lambaları
Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Dacia Sandero Arıza Lambaları
golf 5 motor arıza lambası yanıyor
. Fiat albea nasıl
Kaygan zemin işareti araba

Connect Yazısı

Gösterge Işıkları Anlamı
aveo 1. Fiat albea nasıl
3 dizel motor arıza lambası
. Bmw e90 motor arıza lambası
opel astra h gösterge paneli işaretleri anlamları
el freni takılı kaldı
nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası
.

Fiat Egea Gösterge

Motor Arıza Lambası Ikaz Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli
araç uyarı lambaları
. Nabız işareti
Fiat egea arıza lambası
araba kaygan zemin işareti
. Arıza bu hafta yok mu
. Ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları
. Fiat arıza ışıkları
arıza ikaz lambası

Captiva Arıza Lambası Söndürme
Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir
scania gösterge paneli anlamları
. Nabız işareti

2017 De Gelecek Motosikletler

Audi Uyarı Işaretleri

Ford Cargo Arıza Işaretleri
ikaz ışıkları anlamları
. Nabız işareti

Kaygan Zemin Işareti Araba

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

Renault Arıza Lambaları

Hava Durumu Işaretleri Anlamları
Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Symbol Ekran Işaretleri
hyundai era motor arıza lambası neden yanar
. Nabız işareti
Araba kaput içi isimleri
ford fiesta motor arıza lambası sondurme
.

Clio 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Transporter Arıza Lambaları
fiat egea gösterge işaretleri
arabanın yağ lambası neden yanar

Veya Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Opel Corsa Gösterge Paneli Anlamları

Egzoz Sistemi Kontrol Lambası Araç Göstergesi

Hyundai I20 Gösterge Paneli Anlamları
honda civic direksiyon arıza lambası
. Ford focus gösterge paneli arızası
Simgesi nedir
. L200 arıza lambaları
gösterge panelleri
golf sarı
. Volkswagen caddy arıza lambası
yanan arabalar
. Toyota yaris motor arıza lambası neden yanar
. Gösterge ışıkları anlamı
doblo motor arıza lambası yanıyor
veya gibi. Kodlar ve anlamları
hava durumu simgeleri ve anlamları
flash ışık uyarıları
. Işaretlerin anlamları
. Motor kontrol sistemi arızası eobd
. Ve fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar
arabada işaretler
. Citroen berlingo arıza lambası söndürme
. Arıza ışıkları ve anlamları
el freninin çekili olduğunu gösterir
. De araba ikaz lambaları
egzoz emisyon arızası peugeot
. Ve transporter motor
. Gibi veya megan arıza lambası
kia sportage arıza lambası söndürme
opel astra h gösterge paneli işaretleri anlamları
sinyalli araba
. Fiat doblo arıza işaretleri
. Araba gösterge işaretleri anlamı
gibi gibi. Ford fiesta arıza lambaları
arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı
polo arıza işaretleri

Golf Sarı

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası
soğuktan motor arıza lambası yanar mi
arıza lambaları
araba panel işaretleri
i20 ikaz lambaları
ford connect arıza lambası neden yanar
audi arıza işaretleri anlamları
fiorino motoru kontrol ettirin
. Ford focus gösterge paneli arızası
Transporter arıza lambaları
. Skoda fabia motor arıza lambası neden yanar
. Fiat doblo arıza işaretleri
veya renault clio ekran göstergeleri anlamları
fiat arıza ışıkları
. Focus 2 motor arıza lambası
veya. Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir
ikaz lambası bmw arıza işaretleri
cruze lpg arıza lambası
. Ve.

Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi

Ford Transit Ikaz Lambaları
hava durumu simgeleri ve anlamları
. Ford transit motor arıza lambası söndürme
P0110 arıza kodu
şekilli semboller 2016
turbo arıza lambası
. Ve mercedes arıza lambaları anlamları
hyundai accent era arıza lambaları
de passat direksiyon arıza lambası
de. Hyundai i20 arıza lambası neden yanar
benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar
.

Ford Focus I Işareti
Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Fiorino Yağ Lambası Söndürme
veya ve mokka ne demek
. Hyundai arıza ışıkları
Araba ikaz lambaları anlamları
el freni takılı kaldı
. Kangoo arıza ışıkları
çarpı trafik levhası
. Arabanın yağ lambası neden yanar
lpg li araçta motor arıza lambası söndürme
. Polo arıza lambası
.

Megane 1 Gösterge Paneli Arızası

Telefon Sembolleri Ve Anlamları
akıllı işaretlerin anlamı
. Dacia sandero arıza işaretleri
Nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası
veya opel vectra c kasa motor arıza lambası
araç göstergesindeki işaretler
motosiklet amblemleri
. Araba çalışırken vitese geçmiyor
hava yastığı arıza lambası neden yanar
. Akü ikaz lambası
.

Honda Spacy Arıza Lambası Söndürme

Simgelerin Anlamı
honda city motor arıza lambası

Bilgi Işıkları
Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor
gibi. Megane egzoz emisyon kontrol ettirin
Veya ford courier arıza lambaları
. Kış anlam
. Linea motor arıza lambası
arabada yol resmi
opel astra h gösterge paneli işaretleri anlamları
volkswagen caddy arıza lambası
. Opel corsa sarı arıza lambası
.

Transporter Arıza Lambası Söndürme

Opel Vectra A Kasa Arıza Lambası
opel corsa d arıza lambası söndürme
ford connect arıza lambası neden yanar
. Sarımsı yeşil gaz
Araç uyarı lambaları
ve veya de. Volkswagen caddy renkleri

Yorum yapın