Opel Astra Gösterge Paneli Işaretleri 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları
fren ikaz lambası neden yanar
Balata uyarı lambası
Ariza lambası akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa
Ariza lambası uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar
. hyundai getz arıza lambası söndürme
Fiat palio nasıl

2004 Clio Gösterge Paneli
Opel Astra Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Nissan Qashqai Sarı Motor Arıza Lambası
veya. Fluence motor arıza lambası neden yanar
park sensörü neden çalışmaz
bmw far arıza lambası
park lambası arıza giderici
gaz lambası nasıl söndürülür
renault kangoo arıza işaretleri
opel arıza ışıkları
. Havanın sarı olması ne anlama gelir
3. yedek anahtar hangi araçlarda var
opel combo gösterge paneli işaretleri
ve. Ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır
. Jetta ikaz lambaları anlamları
. I işareti
. Dacia ikaz lambaları
. Peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz
sokak lambası arıza iletişim
. Bursa sokak lambası arıza bildirimi
3008 arıza lambası
. Nissan micra gösterge işaretleri
. Veya. Citroen c3 arıza işaretleri

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir
Opel Astra Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Işaret Ve Anlamları
mini cooper ikaz işaretleri
sarı uyarı levhaları
opel astra h kasa arıza lambası
h neyin simgesi

Epc Ve Motor Arıza Lambası

Opel Astra Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Skoda Arıza Işaretleri

Dizel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor
hyundai elantra motor arıza lambası
. Motor hasar riski uyarısı
doblo ikaz lambaları

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıyor
Opel Astra Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Turuncu Ünlem Işareti Araba
aracin gosterge panelleri
ve. Passat nasıl
ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası
gibi citroen c3 arıza işaretleri
ford connect motor arıza lambası yanıyor
motor ikaz lambası neden yanar
. Opel astra arıza lambası
. Meriva arıza lambası yanıyor
adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider
gösterge anlamları
linea arıza işaretleri
. Nissan qashqai akü
nissan qashqai ikaz lambaları
opel astra gösterge paneli işaretleri anlamları
honda motor arıza lambası
honda arıza ikaz lambası
. Gibi. Renault kangoo arıza işaretleri
patinaj nasıl çekilir
. Veya. Gibi clio enjektör arızası nasıl anlaşılır
cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor
fren balatası arıza lambası

Işık Sistemi

Egea 1.4 Motor Arıza Lambası

Ix35 Motor Arıza Lambası

Opel Astra Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları
1.4 motor arabalar
. Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları
. Arabam com polo
. Peugeot partner gösterge işaretleri
. Nissan motor arıza lambası
. Araba uyarıları
araba yağ göstergesi neden yanar
. Opel astrada arıza lambası neden yanar
. Arıza lambası yakmayan plaka led
de brc lpg göstergesi yanıp sönüyor
. Toyota corolla gösterge paneli işaretleri
veya

Lastik Basıncı Ikaz Lambası

Ford Focus Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır
de bmw arıza lambası
.

Şarj Yükseltme Kodu

Fiat Fiorino Arıza Lambası
hyundai arıza lambaları
bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar

Duster Ikaz Işıkları

Egzoz Gazı Kontrol Sistemi Arızası

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider
sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası
. Yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider
Ikaz ışığı

Lpg’Li Araç Arıza Lambası

Wosvagen Arıza Lambası
airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi
epc ve motor arıza lambası polo
renault kangoo ikaz lambaları anlamları
arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık
. Yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider

Opel Astra Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Bmw Motor Arıza Lambası Söndürme

Opel Astra Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları
arıza ışığı
renault motosiklet
. Yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider
Arıza bu hafta varmı
ve. Caddy arıza lambaları
. Mercedes arıza ışıkları
. Focus 2 motor arıza lambası neden yanar
. Volkswagen caddy arıza ışıkları
. Toyota corolla ünlem işareti

Trafik Işıklarının Anlamları

Arıza Ikaz Lambaları
skoda amblemi anlamı
. Yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider
Niye nedir
. Tehlike sembolleri ve anlamları
. Seat leon gösterge paneli
. Egea ünlem işareti
. Dizel motor arıza lambası sarı yanıyor
. Buji arıza lambası yakar mı
vw gösterge işaretleri
el yanması
ford tourneo arıza lambaları
. Audi arıza lambası anlamları
kırmızı polo araba
. Veya peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz
doblo yağ lambası söndürme
opel vectra 1.6 gl nasıl
. Sis farı işareti
arıza lambaları renault
bmw arıza lambası
. Ikaz ışığı
renault kangoo arıza işaretleri
bmw uyarı işaretleri
passat motor arıza lambası yanıp sönüyor
gibi ford ranger arıza lambası söndürme
getz motor arıza lambası
. Araba göstergeleri
. Citroen c4 gösterge paneli arızası
toyota doblo
. Egzoz arıza lambası
dacia dokker nasıl
trafik ışıklarının anlamları
. Connect yazısı
silecek suyu işareti
ford focus motor arıza lambası yanıyor
. Gibi ford connect gösterge paneli arızası
akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor
. Telefon simge işaretleri
arıza bu hafta varmı
fluence arıza işaretleri
bilgi ışıkları

Motor Hasar Riski Uyarısı
Opel Astra Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Kasko Motor Arızası
astra h motor arıza lambası
. Yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider
Megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor
. Gibi. Gibi. Dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor
nissan qashqai sarı motor arıza lambası
bmw arıza ışıkları
peugeot 208 arıza lambası söndürme
. Opel combo arıza lambaları
araba ibresi
. Gibi arıza nedir
veya fiorino motor arıza lambası
otomatik vites işaretleri
. Arabanın gösterge ışıkları yanmıyor
altus derin dondurucu arıza lambası
honda toyota astra motor
mercedes c200d motor arıza lambası
kizdirma bujisi ve motor arıza lambası
renault kangoo gösterge paneli anlamları
opel vectra b kasa arıza lambası
. Arabada yol resmi
. Airbag arıza lambası
auto arıza lambası
. Akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor
citroen berlingo motor arıza lambası
işıklar otomotiv
ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır
şekildeki güvenlik uyarı

Ve

Akü Ikaz Lambası Neden Yanar
gibi opel arıza lambası
araba uyarıları
. Yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider
:d” işaretinin anlamı

Durdur Arabayı
Opel Astra Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Opel Astra Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları
araba ikaz ışıkları
. Yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider
Fiat egea motoru kontrol ettirin
qashqai motor arıza lambası söndürme
. Araba arıza işaretleri ve anlamları
. Citroen c3 anahtar işareti
. Peugeot bipper motor arıza lambası
.

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası

Araba Arıza Işıkları Anlamları
immobilizer ışığı sürekli yanıyor
jetta arıza işaretleri
ve opel combo arıza lambaları ve anlamları
nissan skystar gösterge paneli

Honda Crv Ikaz Işaretleri
Opel Astra Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Arabada Ikaz Işıkları
adblue uyarısı
arabanın yağ göstergesi neden yanar
. Yağ lambası geç sönüyor
X işareti şekilli
.

Ibre Ne Demek

Fiat Doblo Gösterge Paneli Anlamları
ford connect gösterge arizalari
. Park otomotiv nissan
Abs göstergesi
linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür
. Işaretlerin anlamı
. Motor arıza lambası geç sönüyor
veya rs200 motor arıza lambası
2004 clio gösterge paneli

Araba Ikaz Işıkları
Opel Astra Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Dur Işareti El
jetta ikaz ışıkları
. Park otomotiv nissan
Motor yağ işareti
fiat linea arıza ışıkları
cruise araba
volkswagen transporter gösterge paneli anlamları
.

Ikaz Lambası Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

Symbol Ikaz Lambaları Anlamları
h neyin simgesi
. Bmw gösterge işaretleri
Fiat fiorino gösterge işaretleri
. Yada işareti
honda civic motor arıza lambası neden yanar
egzoz gazı kontrol sistemi arızası
motor yağ işareti
arıza lambaları anlamları
akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa
. Havanın sarı olması ne anlama gelir
. Araba göstergeleri
. El freni arıza lambası
. Audi a3 motor arıza lambası
park lambası arıza giderici
. De. Megane 2 servis ışığı yanıyor
arabanın içindeki göstergeler
audi ikaz işaretleri
veya mercedes uyarı işaretleri
. Clio gösterge işaretleri
. Honda crv ikaz lambaları
. Ve. Range rover arıza
. Istanbul sokak lambası arıza
motor arıza lambası neden yanar dizel
mindray defibrilatör arıza lambası
airbag arıza lambası
fiat doblo ekran işaretleri
ford arıza ışıkları
. Panel arızası neden olur
. Işıklar otomotiv
fiat linea motor arıza lambası
. Arabada sarı ikaz lambası

Arıza 5

Araç Lamba Işaretleri
* işareti ne anlama gelir
ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar
. Bmw gösterge işaretleri
De lastik basınç göstergesi arızası
ve. Gösterge paneli motor arıza lambası
transit arıza lambası söndürme
mindray defibrilatör arıza lambası
fren anlamı
araba arıza ışıkları anlamları
ford tourneo arıza lambaları

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza

3. Bmw gösterge işaretleri
Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var
gibi. Motor arıza lambası sarı yanıyor
. Skoda fabia arıza lambaları anlamları
fluence stop lambası neden yanar
turuncu ünlem işareti araba
. Toyota arıza lambası
. I işareti
qashqai anahtar pili

Esp Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Park
1. Bmw gösterge işaretleri
4 motor
renault clio mavi ışık
dizel motor arıza lambası sarı yanıyor
araba arıza göstergeleri
otomatik vites dizel araba
engelli işaretleri ve anlamları
esp arıza lambası neden yanar
. Kamyon arıza işaretleri
. De servis ışığı neden yanar
. Arabadaki göstergeler resimli
motor arıza lambası geç sönüyor
trafik ışıklarının anlamları
pejo 206 motor arıza lambası neden yanar
. Ford fiesta ekran işaretleri
yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar
. Chevrolet arıza lambası söndürme
arıza işaretleri anlamları
. Gibi. Araç motor arıza lambası
. 1.4 motor
opel astra gösterge paneli işaretleri anlamları
arabanın ekranındaki işaretler
. Opel astra motor arıza lambası neden yanar
volkswagen ikaz ışıkları
veya kontak anahtarı arızaları
veya mercedes doblo
. Aracımın motor arıza lambası yanıyor
. Peugeot 406 motor arıza lambası

Opel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme

Nissan Arıza Kodları
viessmann vitopend 100 arıza lambası
. Bmw gösterge işaretleri
Volkswagen motor arıza lambası söndürme
ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası
. Motor arıza ışığı neden yanar
. Işaretlerin anlamı
. Gibi. Transporter ikaz lambaları
de gibi ford arıza ışıkları
ford connect motor arıza lambası yanıyor
. Lpg den dolayı motor arıza lambası
de. Ünlem işareti trafikte ne anlama gelir
araba gösterge ışıkları
arabada eps ışığı yanıyor

Eskişehir Sokak Lambası Arıza

Honda Toyota Astra Motor
:d” işaretinin anlamı

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Audi A4 Arıza Işaretleri
nissan gösterge anlamları
bmw ikaz lambaları
opel astra gösterge paneli işaretleri anlamları
araba göstergeleri
araba ikaz ışıkları

Arabanın Motor Işığı Neden Yanar

Fiat Punto Arıza Lambası Söndürme
sokak lambası arıza ayedaş
clio 4 arıza lambası anlamları
. Bmw gösterge işaretleri
Ariza lambasi neden yanip soner
.

I20 Motor Arıza Lambası

Lastik Basınç Arıza Lambası
lastik basınç göstergesi arızası
motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi
araba ingiliz anahtarı işareti
. Duster motor arıza lambası

Sis Farı Işareti

Fluence Stop Lambası Neden Yanar

Araçta Abs Lambası Neden Yanar
motor sistemi
vectra b motor arıza lambası neden yanar
tedaş sokak lambası arıza
ve ve. Duster motor arıza lambası
Motor arıza lambası yanmıyor
. Peugeot 301 gösterge paneli
. Dizel motor arıza lambası sarı yanıyor
. Veya fiat linea motor arıza lambası
.

Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar

Eskişehir Sokak Lambası Arıza
ve araç arıza lambası yanıp sönüyor
opel astra gösterge paneli işaretleri anlamları
airbag arıza lambası nasıl söndürülür
. Motor arıza göstergesi

Hararet Lambası

Polo Arıza Işaretleri
Opel Astra Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Megane 2 Servis Işığı Yanıyor
mitsubishi arıza lambası
. Motor arıza göstergesi
Renault kangoo arıza işaretleri
. Araba marka işaretleri
citroen c elysee motor arıza lambası
. Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor
motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi
de megane 3 motor arıza lambası
. Vito motor arıza lambası
. Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor
isuzu kamyonet gösterge işaretleri

Egr Arıza Belirtileri

Motor Arıza Lambası Yandığında Ne Yapmalı
arıza ikaz lambaları
. Motor arıza göstergesi
Bmw lift işareti
. Veya fiorino nasıl
aracımın motor arıza lambası yanıyor
. Gibi kombi arıza lambası yanıyor
patinaj nasıl çekilir
. Panel arızası neden olur

Arabada Ikaz Işıkları

Hyundai Arıza Lambaları
duster motor arıza lambası
lancer arıza lambası
. Motor arıza göstergesi
Nissan skystar gösterge paneli
. Lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor
. Renkli motor
. Yakıtta su var işareti
motor arıza lambası sarı yanıyor dizel
. Honda civic yeşil anahtar işareti
. Opel astra arıza lambası
. Gösterge paneli işaretleri
. H işaretinin anlamı
anahtar resimleri
honda fd6 motor arıza lambası
. Gediz elektrik sokak lambası arıza
. Egea lastik arıza lambası söndürme
. Fort d max
. Havada duran gece lambası
motor arıza lambası söndü
. Motor ışığı neden yanar
. Yağ ışığı yanıp sönüyor

Akü Lambası Sürekli Yanıyor

Linea Gösterge Paneli

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor
Opel Astra Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Araba Işareti
adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider
. Motor arıza göstergesi
Otomatik park eden arabalar
ve fiesta gösterge paneli
. Gibi de arabada a işareti
opel astra j lpg motor arıza lambası
. Crafter arıza lambaları
arıza bu hafta varmı
esp arıza lambası neden yanar
ve. De katalitik konvertör arızalı ne demek
honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor
arabanın içindeki göstergeler
p0103 arıza kodu
. Volvo ışık
. Polo uyarı ışıkları
. Veya. Mercedes arızaları
.

Katalitik Konvertör Arıza Lambası
Opel Astra Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Araç Uyarı Işıkları
ariza lambalari
sprinter arıza lambaları
veya bmw uyarı işaretleri
. Yanan çaydanlık
Audi a3 elektronik arıza uyarısı
opel astra gösterge paneli işaretleri anlamları
yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır
. Benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar
. Veya dizel araç gösterge paneli
opel astra gösterge paneli işaretleri anlamları
honda arıza ışıkları
veya. Bmw far arıza lambası
. Veya. Gibi mercedes doblo
. Opel corsa motor arıza lambası söndürme
trafik ışıklarının anlamları
ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları
isuzu kamyonet gösterge işaretleri
fiat linea motor arıza lambası neden yanar
. Volkswagen motor arıza lambası söndürme
. Veya. Ve km sensörü arızası nasıl anlaşılır
. Hyundai elantra motor arıza lambası
doblo gösterge paneli
. Arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık
araç uyarı ışıkları
gibi twingo arıza lambası
jetta arıza lambası
. Adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider
. Cruise araba
veya. Veya katalizör arıza lambası söndürme
jetta motor arıza lambası
lovato arıza lambası
airbag arıza lambası
. Yağ göstergesi yanıp sönüyor
ford tourneo arıza lambaları
. Motosiklet giderken gaz kesiyor
. Peugeot 301 arıza lambası söndürme
. Dacia lodgy motor arıza lambası

Immobilizer Işığı Sürekli Yanıyor

Ikaz Lambası Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları
motor yağ işareti
. Yanan çaydanlık
Vw sarı yağ lambası
. Honda crv ikaz işaretleri
. Peugeot 206 gösterge paneli işaretleri
park otomotiv nissan
. Golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyor
egea gösterge paneli
veya gibi işaretlerin anlamı
. Iveco daily motor arıza lambası söndürme
opel arıza ışıkları
citroen c elysee motor arıza lambası
. Araba gösterge ışıkları
opel astra h motor arıza lambası
. Cruise araba
jetta ekran gostergeleri
de. Aracin gosterge panelleri
. Arabanın içindeki göstergeler
. Kemer anlamı
gibi

Hyundai Sembolü

Ford Courier Anahtar Işareti
opel corsa hız göstergesi çalışmıyor
transporter gösterge ikaz lambaları
de opel astra gösterge paneli işaretleri anlamları
bmw ikaz işaretleri

Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Fiat Egea Arıza Kodları
de polo arıza lambaları
focus 2 gösterge paneli
dacia sandero arıza lambası söndürme
. Yanan çaydanlık
Uyarı sembolleri
nissan skystar gösterge paneli
ford transit motor sistem arızası
marşa basınca göstergeler gidiyor
. Motor kontrol sistemi arızası
. Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası
. Güç aktarım sistemi uyarı lambası
. Işaret ne demek
soğuktan el yanması
. Arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı
jetta arıza işaretleri
. E90 arıza lambaları
. Ford courier partikül filtresi arıza lambası
hyundai i20 arıza lambası neden yanar
.

Opel Combo Arıza Lambaları Ve Anlamları

D Işaretinin Anlamı
ford courier arıza ışıkları
. Transporter gösterge ikaz lambaları
Araba motor arızaları nelerdir
meriva arıza lambası yanıyor
. Ford courier arıza ışıkları
. Ve araç gösterge lambaları
. Clio 3 arıza lambası söndürme
anahtar işareti
. Megane 2 arıza lambası söndürme
. Ve. Ford focus dizel motor arıza lambası
h işaretinin anlamı
. Fiat linea gösterge lambaları anlamları
. Veya. Fiat linea motor arıza lambası neden yanar
. Istanbul sokak lambası arıza
de. Airbag arıza lambası
opel corsa uyarı ışıkları
sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası
. Veya audi a3 motor arıza lambası
otomatik vites simgeleri
ford focus motor arıza lambası yanıyor
. Ikaz
fiat doblo ekran işaretleri
. Veya nissan küçük araba
egea gösterge paneli
p0045 arıza kodu
. Fiat motosiklet
. Veya arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı
arıza lambası yakmayan plaka led
hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları
. Motor arızası aracı tamir ettiriniz
fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir
uyarı işaretlerinin anlamı
. Abs uyarı ışığı
. Dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları
fiat linea anahtar işareti yanıyor
. H neyin simgesi
. Polo arıza işaretleri
duster motor arıza lambası
muayenede arıza lambası
bmw ünlem işareti
adblue göstergesi
gibi opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar
. Ix35 motor arıza lambası
ve. Cruise araba

Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası

Ford Focus Ikaz Lambaları Anlamları
gediz elektrik sokak lambası arıza
arabada motor lambası neden yanar
. Transporter gösterge ikaz lambaları
De

Megane 2 Gösterge Paneli Anlamları

Bmw Motor Arıza Lambası Söndürme
hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi

Toyota Corolla Arıza Lambası

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları
ve nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar
sokak lambası arıza telefonu
scania gösterge paneli
klima açınca motor arıza lambası neden yanar
arabada motor lambası neden yanar
. Transporter gösterge ikaz lambaları
Motorsiklet arıza lambası
. Tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son
hyundai arıza lambası söndürme
arabada a işareti
buji kablosu arızası nasıl anlaşılır
. Airbag arıza lambası
. Qashqai bilinmeyen özellikleri
veya arabanın akü ışığı neden yanar
. Honda işareti
arabada ünlem işareti neden yanar
peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz
. Opel corsa d arıza lambası
mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı

Turbo Arıza Lambası
Opel Astra Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Fluence Stop Lambası Neden Yanar
esc arıza lambası neden yanar

Nissan Micra Sarı Motor Arıza Lambası
Opel Astra Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Ford Courier Motor Arıza Lambası Nasıl Söner
gibi nissan qashqai motor arıza lambası söndürme
gibi hangi durumlarda araç bağlanır
arabada göstergeler
araç arıza lambası yanıp sönüyor
şekilli işaretler
. Transporter gösterge ikaz lambaları
Ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları
. De. Linea hız göstergesi çalışmıyor
motor arıza ışığı neden yanar
. Opel arıza ışıkları
. Mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı
. Veya renault symbol gösterge paneli işaretleri
mindray defibrilatör arıza lambası
ve elektronik arıza ikaz lambası
ford connect gösterge paneli arızası
. Ve gibi veya

Trafik Semboller Ve Anlamları

Bmw Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor
servis ışığı neden yanar
dacia sandero arıza lambası söndürme

Arıza Işıkları

Otomatik Vites Işaretleri
aracin gosterge panelleri
araçtaki göstergeler ve anlamları
. Transporter gösterge ikaz lambaları
Opel astra arıza lambası silme
ve veya araç ikaz işaretleri
astra ne demek
doblo arıza ışıkları
veya dacia lodgy motor arıza lambası
chevrolet cruze motor arıza lambası
. De araba arıza ışıkları anlamları
fluence arıza lambası
focus 1 motor arıza lambası
toyota corolla arıza ışıkları
. Gösterge paneli işaretleri
golf 6 arıza lambası söndürme
. Işaretlerin anlamları
araçtaki göstergeler ve anlamları
. Ford tourneo arıza lambaları
. Sprinter arıza lambaları
. Motor arıza lambası muayeneden geçermi
ve. Renault symbol hararet göstergesi nerede
veya arabadaki göstergeler resimli
ford focus motor arıza lambası neden yanar
peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar
. Egea yağ lambası söndürme
.

Veya

Citroen Nemo Arıza Lambası
punto arıza lambası söndürme
bursa sokak lambası arıza bildirimi
chevrolet motor arıza lambası
ticari cikmasi araçlar
. Egea motor arıza lambası
Volvo ışık

Arabada Ikaz Işıkları

Fiat Doblo Gösterge Paneli Anlamları
doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür
. Egea motor arıza lambası
Gibi. Hyundai accent motor arıza lambası
hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür
. Lpg kaynaklı motor arıza lambası
. Fiorino motor arıza lambası neden yanar
. Motor arıza lambası muayene
. Adblue işareti
. Laguna 2 motor arıza lambası
. Araba uyarıları
. Klima açınca motor arıza lambası neden yanar
opel astra gösterge paneli işaretleri anlamları
egr valfi hangi araçlarda olur
. Arabanın akü ışığı neden yanar
arabanın gösterge ışıkları yanmıyor
opel astra gösterge paneli işaretleri anlamları
kış ışığı
. Motor kontrol sistemi arızası eobd nedir
. Opel astra lpg motor arıza lambası
motor arıza ışığı neden yanar

Motor Arıza Lambası Sürekli Yanıyor

Işaret Ve Anlamları
marşa basınca göstergeler gidiyor
arıza işaretleri anlamları
veya. Egea motor arıza lambası
Mercedes arıza lambası
. Passat ısıtma bujisi arızası
soğuktan el yanması
clio 4 arıza lambası
.

Akü Lambası Sürekli Yanıyor
Opel Astra Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

yağ ışığı yanıp sönüyor
. Isıtma bujisi arıza lambası
Yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler
. Dacia duster arıza lambası
. Peugeot 301 hararet göstergesi
. Mercedes sprinter arıza lambası söndürme
. Opel corsa ekran işaretleri
marşa basınca göstergeler gidiyor
mitsubishi arıza lambaları
arabada yağ göstergesi neden yanar
opel astra g arıza lambası
nissan park
gibi zavoli lpg motor arıza lambası
. A işareti ne anlama gelir
motor ışığı neden yanar
. Bmw arıza işaretleri
linea motor arıza lambası söndürme
şanzıman arıza lambası
. Nissan cvt şanzıman sorunları
. Citroen berlingo arıza işaretleri
. Sarı direksiyon lambası
akü motor arıza lambası yakar mı
.

Ford Transit Arıza Lambası

ve gibi rs200 motor arıza lambası
. Toyota corolla gosterge anlamlari
Opel corsa anahtar işareti
. Araba marka işaretleri
. Işaret anlamları
. Honda crv arıza işaretleri
. Fiat linea gösterge lambaları anlamları
yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder
. Yakıt arıza lambası neden yanar
. C200d motor arıza lambası
nissan küçük araba
. Ford courier ikaz lambaları ve anlamları
fluence stop lambası neden yanar
fiat egea motoru kontrol ettirin
araba aydınlatma
. Motor yağ işareti
fiat punto arıza lambası söndürme
. Park otomotiv nissan
. Ve motor arıza lambası yandığında ne yapmalı

De Opel Astra Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

led ampul arıza lambası
ford focus motor arıza lambası neden yanar
wosvagen arıza lambaları
dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor
lastik arıza lambası söndürme
. Toyota corolla gosterge anlamlari
Motor ikaz lambası neden yanar
. Egea lastik arıza lambası söndürme
araba uyarıları
balata ikaz lambası
. Wosvagen arıza lambası
. Gibi. Fiat linea gösterge lambaları anlamları
arıza lambası muayeneden geçer mi
veya audi a3 gösterge paneli arızası
fiat linea arıza lambaları
. Veya. Polo arıza lambası
. Ford transit anahtar işareti nedir
passat 1.4 tsi motor arıza lambası
motor nedir
. Mercedes sprinter arıza lambası söndürme
tredaş sokak lambası arıza
. Caddy gösterge işaretleri
veya opel astra gösterge paneli işaretleri anlamları
connect arıza lambası söndürme
. E90 arıza lambaları
. Veya opel astra gösterge paneli işaretleri anlamları
motor arıza lambası sürekli yanıyor
sokak lambası arıza bildirimi izmir
. P0103 arıza kodu
. Elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır
. Google ne anlama gelir
gibi ford focus gösterge paneli arızası
. Egr arıza ışığı
. Araba ariza isaret anlamlari
fiat gösterge işaretleri
arabada yağ işareti
.

Veya

veya. Peugeot 301 arıza lambası söndürme
Polo motor arıza lambası
. Toyota corolla arıza lambaları
mercedes c180 motor arıza lambası

Opel Astra F Arıza Lambası Neden Yanar

honda spacy arıza lambası kodlari
. Peugeot 301 arıza lambası söndürme
Ve veya hyundai arıza lambaları
ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları
seat cordoba motor arıza lambası neden yanar
mercedes gösterge paneli anlamları
gibi anahtar arıza lambası
abs ve motor arıza lambası neden yanar
. Ve. Peugeot partner gösterge işaretleri
. Arabada motor lambası neden yanar
. Panel arızası

Uyarı Sembolleri
Opel Astra Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

hyundai h100 gösterge paneli anlamları
turuncu ünlem işareti araba
soğuktan el yanması
. Peugeot 301 arıza lambası söndürme
Ix35 motor arıza lambası
ford courier ikaz lambaları ve anlamları
. Veya.

Ve Opel Astra Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

mercedes c200d motor arıza lambası
gibi. Opel motor arıza lambası neden yanar
Yaris motor
cruise araba
veya lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor
. Araba gösterge işaretleri ve anlamları
. Volkswagen transporter gösterge paneli anlamları
. Veya kırmızı kasa üye ol
de. Motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor
. Muayenede arıza lambası
. Araba motor arızaları nelerdir
el yanması
. Yüksek devirde motor arıza lambası

Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları

dacia sandero arıza lambası söndürme
citroen c4 gösterge paneli arızası
. Opel motor arıza lambası neden yanar
Skoda amblemi anlamı
de. Nissan park
. Caddy renkleri
. Araçta ünlem işareti
. Transit motor arıza lambası söndürme
ticari cikmasi araçlar
de. Şekildeki güvenlik uyarı işaretini
motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi
arabada motor lambası neden yanar
. Volvo s40 motor arıza lambası neden yanar
polo gösterge işaretleri
. Motor arıza lambası lpg
pejo 206 motor arıza lambası

Yorum yapın