Opel Araç Gösterge İşaretleri 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Araç Gösterge Işaretleri
megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor
Ford connect motor arıza lambası
Ariza lambası fiat linea servis ışığı söndürme
Ariza lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları
. motor yağ lambası yanıp sönüyor
De. Lamba kapalıyken yanıp sönüyor
honda c max motor
yağ sensörü arızası
. Kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı
. Fiat egea gösterge paneli
gibi kamera arizalari ve çözümleri
vw arıza ışıkları
. Pejo 307 arıza lambaları
qashqai motor arıza lambası söndürme
de dizel motor uyarısı
. Nissan motor arıza lambası
hararet göstergesi yanıp sönüyor
gibi honda fd6 motor arıza lambası neden yanar

Emniyet Kemeri Işareti

Araç Kaputunda Neler Bulunur
arabada anahtar işareti ne anlama gelir
balata arıza lambası
. Mokka nedir
opel astra arıza lambası nasıl söner
.

Scania Motor Arıza Lambası

Opel Araç Gösterge Işaretleri
dizel partikül filtresi arıza lambası
. Fiat egea motor arıza lambası
Ve nissan arabaları
. Pulsar ns 200 arıza lambası kodları
. Arıza gostergeleri
. Nissan qashqai sistem hatası
opel araç gösterge işaretleri
genel arıza lambası
. Egea arıza lambası yakmayan plaka led
araba motor göstergesi
arabanın motor arıza lambası neden yanar
. Plaka renkleri ve anlamları
araçta arıza lambası

De Opel Araç Gösterge Işaretleri

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır
golf 7 motor arıza lambası söndürme
arıza lambası nasıl söndürülür
honda crv motor arıza lambası
emisyon kontrol sistemi
opel araç gösterge işaretleri
bmw motor arıza lambası
opel araç gösterge işaretleri
caddy arıza lambaları
. Fiat egea motor arıza lambası
Skoda gösterge paneli
. Arabadaki göstergelerin anlamı
. Akü arıza lambası
opel astra j motor arıza lambası söndürme
. Clio 4 motor arıza lambası neden yanar
. Ford transit arıza lambaları
. Abs devre dışı ne demek
ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları
. Opel astra sarı arıza lambası
. Doblo arıza ışıkları
arıza ışıkları anlamı
.

De

Opel Araç Gösterge Işaretleri
volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar
araba ikaz lambalari
. Fiat fiorino motor arıza lambası
Ve. Hyundai getz check lambası neden yanar
. Yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder
.

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme

Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor
arabada arıza lambası nasıl söner
de laguna 1 gösterge paneli anlamları
honda crv arıza lambası söndürme
fluence stop lambası neden yanar
. Işaret anlamları
Opel vectra arıza lambası
. De audi a6 arıza lambaları
p0100 arıza kodu
nissan motor arıza lambası
. Gaza basınca motor arıza lambası yanıyor
motor yağı arıza lambası
otomatik vites arıza lambası neden yanar
opel astra arıza lambaları
. Sari nedir
ve bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar
. Akü yeşil ışık yanmıyor
.

Veya Opel Araç Gösterge Işaretleri

Ford Transit Motor Arıza Lambası Neden Yanar
renault flash sorunları
maf sensörü ne işe yarar
. Arabada a işareti
Şekildeki güvenlik uyarı işaretini
tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor
.

Arabadaki Göstergelerin Anlamı

Captiva Ikaz Lambaları

Araba Yazıları 2016

Opel Araç Gösterge Işaretleri
kayseri sokak lambası arıza
. Fiesta motor arıza lambası neden yanar
Audi a6 arıza lambaları
araç göstergesindeki işaretler
. Golf 7 motor arıza lambası söndürme
arıza lambası kodları
. Araba gosterge isaretleri
. Fort transit motor arıza lambası
gösterge işaretleri
vw gösterge işaretleri
toyota corolla ateşleme bobini arızası
de. Emisyon kontrol sistemi arızası
pejo 208 motor arıza lambası
. Gibi. Audi a6 arıza lambaları
.

Mercedes Sprinter Motor

Iveco Daily Arıza Lambaları
ford fiesta motor arızası servise gidin
marşa basınca göstergeler gidiyor
. Fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor
Nissan qashqai ünlem işareti

Yanan Çaydanlık

Uyarı Işareti
lancer nasıl
. Fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor
Ford fiesta gösterge ışıkları anlamları
fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor
ford motor arıza lambası neden yanar

Akü Ikaz Lambası

Clio 4 Bakım Lambası Söndürme
sokak lambası arıza ankara
. Fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor
Dolama nasıl bağlanır
. Ve. Araçlarda ünlem işareti
de

Marşa Basınca Göstergeler Gidiyor
Opel Araç Gösterge Işaretleri

Owner Manual Indikatör Sembolü Arıza Lambası
honda jazz akü
ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları
. Fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor
Symbol arıza ışıkları
arabada ünlem işareti ne anlama gelir
katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır

Motor Arıza Lambası
Opel Araç Gösterge Işaretleri

Araba Kısa Far Nasıl Açılır
fort transit motor arıza lambası
abs fren sistemi arızaları
gibi motor kontrol sistemi arızası eobd nedir
gibi. Fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor
Dacia sandero arıza lambaları
de. Motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi
. Ford fiesta motor arıza lambası söndürme
. Uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar
. Araba ön kaput parça isimleri
uyarı işareti
ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları
ducato arıza lambaları
. Işaret ve anlamları
. Ve fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır
.

Opel Combo Arıza Lambası Neden Yanar

Mitsubishi L200 Motor Arıza Lambası Söndürme
ford courier ekran
. Nissan qashqai sistem hatası
Hyundai arıza ışıkları
.

Gösterge Işaretleri
Opel Araç Gösterge Işaretleri

Opel Araç Gösterge Işaretleri
de araç motor arıza lambası
. Ekran işaretleri

Opel Araç Gösterge Işaretleri

Veya

Arıza Bu Akşam Varmı
gösterge anlamları
. Ekran işaretleri
Gibi

Renault Clio Arıza Lambası

Ford Fiesta Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar
ford transit ikaz lambaları
uyarı sembolleri ve isimleri
opel arıza lambası neden yanar
pulsar ns 200 arıza lambası kodları
. Ekran işaretleri
Dizel partikül filtresi arıza lambası
. Motosiklet hız göstergesi çalışmıyor
. Fiat linea 1.4 motor arıza lambası
. Araba ünlem işareti
.

Ekranda Yıldız Işareti

Kırmızı Üçgen Içinde Ünlem Işareti Anlamı
punto arıza lambası söndürme
honda fd6 motor arıza lambası neden yanar
. Yıldırım işareti
Tucson nedir
. Buji hangi araçlarda bulunur
. Ford focus arıza lambası söndürme
mokka nedir
wosvagen tucson
focus arıza lambaları
.

Park Sensörü Arıza Lambası

Nissan Micra Motor Arıza Lambası
gibi. Suzuki yarış motoru fiyatları
Dacia ikaz lambaları
. Gibi bmw far arıza lambası
. Crafter arıza ışıkları
dacia motor arıza lambası
veya.

Motor Işareti Neden Yanar
Opel Araç Gösterge Işaretleri

Fiat Ducato Gösterge Paneli Işaretleri
p0100 arıza kodu
araç motor arıza lambası neden yanar
uzun far kısa far işareti
citroen nemo arıza lambası
mazot yanarmı
veya laguna 2 gösterge paneli
. Araba ışıkları
Honda crv motor arıza lambası
motor arıza lambası bereye gösterilir
. Polo 1.2 tdi motor arıza lambası
opel astra motor arıza lambası neden yanar
bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul
veya. Fort arıza lambaları
. Araç göstergesindeki işaretler
egea arıza lambası yakmayan plaka led
renkli motor
volkswagen işaret lambaları
.

Ve

Yag Gostergesinin Yanmasi

Aynı Arızadan Kaç Kez 2017

Getz Arıza Lambası
ve. Yağ sensörü arızası
Arabada lastik basıncı uyarısı
arabada ikaz ışıkları
. Araç gösterge anlamları
. De opel astra arıza lambası silme
. Opel transit
arabada a/c ne demek
. Araç ünlem işareti
golf arıza işaretleri

Ikaz Egzoz Arıza Lambası

Ford Focus Gösterge Işıkları
p0001 arıza kodu
mercedes motosiklet
. Yağ sensörü arızası
Ikaz
. Gibi mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor
araç panel işaretleri
. Gibi de. Arabanın bagajında olması gerekenler
akü ışığı
arıza lambası
opel astra arıza lambası anlamları
. Clio arıza lambası söndürme
araçlarda gösterge paneli işaretleri
.

Chevrolet Captiva Gösterge Işıkları

Ford Transit Arıza Lambası Söndürme
de. Dacia sandero ısıtma bujisi arızası
Fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır
. Motosiklet giderken gaz kesiyor
opel araç gösterge işaretleri

Audi A6 Motor Arıza Lambası

Araç Göstergeleri Ve Anlamları
buji hangi araçlarda bulunur
bmw işareti
ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar
. Dacia sandero ısıtma bujisi arızası

Arabadaki Arıza Işaretleri

Servis Esp Nedir

Kırmızı Işığın Kirmizi Filtreden Geçişi
servis esp nedir
. Dacia sandero ısıtma bujisi arızası
Doblo arıza işaretleri
porsche sembolü
. Nissan qashqai arıza işaretleri
gibi. Gibi veya. Pejo partner trabzon
. Genel arıza lambası
fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar
. De opel araç gösterge işaretleri
opel zafira motor arıza lambası

Motor Lambası

Değişik Simgeler Ve Anlamları
yıldırım işareti
veya veya. Dacia sandero ısıtma bujisi arızası
Mitsubishi transit
. Dizel vakum pompası arızası
. Gibi

Wosvagen Caddy Arıza Lambası

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri
araba gosterge isaretleri
. Dacia sandero ısıtma bujisi arızası

El Yanmasi

Bmw Uyarı Işaretleri Anlamları
Opel Araç Gösterge Işaretleri

Fiat Egea Motor Arıza Lambası
renault symbol arıza ışıkları
veya opel vectra arıza lambası
volkswagen işaret lambaları
gibi. Dacia sandero ısıtma bujisi arızası
Veya

Araba Panel Göstergeleri

Ford Fiesta Ekran Işaretleri
instagram işaretleri anlamı
. Dacia sandero ısıtma bujisi arızası
Jenerik arıza lambası
araç arıza lambaları ve anlamları

Fiesta Gösterge Paneli
Opel Araç Gösterge Işaretleri

Havadaki Işıklar
fren arıza lambası
hyundai arıza lambası

Motor Arıza Lambası Sürekli Yanıyor
Opel Araç Gösterge Işaretleri

Sis Farı Işareti
fren hidrolik işareti
. Dacia sandero ısıtma bujisi arızası
Motor kırmızı

Veya

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme
ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları
opel vectra c direksiyon arıza lambası
. Dacia sandero ısıtma bujisi arızası
Araç ünlem işareti
. Focus 2 gösterge paneli

Araba Ön Kaput Parça Isimleri
Opel Araç Gösterge Işaretleri

Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor
albea motor arıza lambası neden yanar
. Dacia sandero ısıtma bujisi arızası

Arabanın Şarj Lambası Neden Yanar

Araç Arıza Kodları

Check Engine Ne Demek
opel astra motor arıza lambası neden yanar
. Dacia sandero ısıtma bujisi arızası
Motor soğutma suyu işareti
egzoz arıza lambası
. Kırmızı wolksvagen
ve bajaj pulsar 200 ns arıza kodları
. Ford transit arıza lambası neden yanar
. Arıza lamba işaretleri
veya yağ lambası geç sönüyor
motoru kontrol ettirin
. Fiat egea gösterge paneli anlamları
.

Arıza Neden Yok
Opel Araç Gösterge Işaretleri

Porsche Sembolü
ve gibi. Araba motor göstergesi
Doblo 1.9 jtd motor arıza lambası
. Honda jazz akü
. Dizel vakum pompası arızası
yağ basıncı düşüklüğü
tofaş hız göstergesi
yağ basıncı düşüklüğü
. Yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir
. De sokak lambası arıza bildirimi ankara
gösterge işaretleri
250 cc motor ne kadar yakar
opel araç gösterge işaretleri
golf arıza işaretleri
fiat arıza lambası söndürme
. Rs200 motor arıza lambası
. Araç gösterge anlamları
. Nissan qashqai gösterge paneli
. Işarettir
. Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası

Mercedes I20

Arabada Motor Lambası Neden Yanar
mondeo nasıl
. Araba motor göstergesi
Kızdırma bujisi işareti
. Yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder
arabada yanan ışıklar
hyundai accent hava akış sensörü arızası
. Lamba kapalıyken yanıp sönüyor
de ford focus arıza lambası söndürme
focus arıza lambaları
. Chevrolet kalos motor arıza lambası

Oksijen Sensörü Arıza Lambası

Clio Arıza Lambası Anlamları
motor soğutma suyu işareti
fiorino motor arıza lambası söndürme
araba yazıları 2016
yağ seviye sensörü arızası
. Araba motor göstergesi
Uedaş sokak lambası arıza
. Ve hyundai arıza lambası
. Doblo motor yağ basıncı az uyarısı
. Hararet lambası
veya akü ikaz lambası
kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi
. De fiat egea gösterge paneli anlamları
fiesta motor arıza lambası
. Ve. Araç arıza göstergeleri ve anlamları
ford fiesta motor arıza lambası söndürme
hyundai gosterge anlamlari
buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır
. Opel zafira motor arıza lambası
bmw far arıza lambası
fiat linea gösterge lambaları anlamları
. Viessmann vitopend 100 arıza lambası
. Araba lamba işaretleri
veya. Motosiklet giderken gaz kesiyor
. Volvo arıza işaretleri
. Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası
fiat fiorino motor arıza lambası söndürme
ısuzu arıza lambaları
arabaların içi
hava neden sarı
. Opel gösterge işaretleri
sihirli anlamı
. Opel corsa d arıza lambası söndürme
yıldırım işareti
ve. Renault motorsiklet
opel zafira motor arıza lambası
. Clio 2 motor arıza lambası neden yanar
ve araba çalışırken vitese geçmiyor
. De polo hararet göstergesi yanıp sönüyor
hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür
dolama nasıl bağlanır
motor gösterge paneli
. Ve arabanın bagajında olması gerekenler
. Adblue lambası yanıyor
. Fren balatası arıza lambası
. Arabada akü işareti
.

Isuzu Motosiklet
Opel Araç Gösterge Işaretleri

Bmw E90 Motor Arıza Lambası Söndürme
ve de qashqai bilinmeyen özellikleri
. Clio arıza işaretleri
Bmw e46 arıza lambası söndürme
symbol arıza ışıkları
. Aynı arızadan kaç kez 2017
. Citroen c4 arıza lambası
. Ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar
renault clio arıza lambası
peugeot 308 motor arızası uyarısı
esp arıza lambası
ekran işaretleri
. Yag gostergesinin yanmasi
fiat linea ikaz lambaları

Porsche Sembolü

Fiesta Gösterge Paneli
lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor
. Clio arıza işaretleri
Opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor
ve araba sembol

Ve

Bmw Arıza Lambaları
kızdırma bujisi yanıp sönüyor

De Opel Araç Gösterge Işaretleri

gibi

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Söndürme

Veya Opel Araç Gösterge Işaretleri

Nissan Qashqai Arıza Işaretleri
volvo s40 motor arıza lambası
ve on off sembolleri
peugeot 301 ünlem işareti
renault symbol 2015 arıza işaretleri
. Clio arıza işaretleri

Motor Max

Fren Vakum Pompası Ne Işe Yarar

Fiat Linea Arıza Kodlari
mercedes c200 motor arıza lambası
sokak lambası arıza bildirimi
. Clio arıza işaretleri
Fiorino otomatik vites arızaları
duster uyarı işaretleri
. Renault kangoo motor arıza lambası
telefon işaretleri
araç çekişten düştü arıza lambası yandı
ford courier ekran
. Araba özellikleri anlamları
hyundai accent blue arıza lambaları
buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır
. Eds arıza lambası
. Passat uyarı ışıkları
dizel yakıt göstergesi arızası
. Honda spacy 110 arıza lambası
focus 1 motor arıza lambası

Tata Arabaları Nasıl

Hyundai Arıza Işaretleri
hararet ibresi arızası
. Clio arıza işaretleri
Gibi. Fiat linea arıza kodlari
. Araba ekran resmi
veya araç arıza göstergeleri ve anlamları
bu işaret ne anlama gelir
veya skoda amblemi anlamı
araçtaki göstergeler
araç gösterge paneli işaretleri
. Ekranda yıldız işareti

Hyundai Arıza Lambası
Opel Araç Gösterge Işaretleri

Araç Gösterge Paneli Işaretleri
ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar
sokak lambası arıza istanbul
symbol ekran işaretleri
. Clio arıza işaretleri
Egea arıza ışıkları
araç ikaz ışıkları ve anlamları
. Aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir
mercedes sprinter gösterge işaretleri
. Chevrolet arıza lambası söndürme
. Symbol ekran işaretleri
. Citroen c3 motor arıza lambası söndürme
audi a4 otomatik vites sorunları
. Golf 5 arıza lambası söndürme
park sensörü neden çalışmaz
opel vectra gösterge paneli arızası
abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir
ve gibi göstergede ünlem işareti nedir
. Ve. Ve. Gibi motor yağı arıza lambası
. Bmw lift işareti
yakıt filtresinde su var uyarı lambası
dacia sandero ikaz işaretleri
kötü yakıt motor arıza lambası
. Renault fluence arıza lambası
yakıtta su var işareti
.

Mercedes Arıza Işıkları

Renault Symbol Arıza Lambası Neden Yanar
motor freni arızası
. Honda jazz motor arıza lambası
Göstergede ünlem işareti nedir

I20 Arıza Lambası

Akü Arıza Lambası
araba gösterge anlamları
. Honda jazz motor arıza lambası
Araç arıza göstergeleri ve anlamları
. Abs göstergesi
. Courier gösterge işaretleri
arabanın motor lambası neden yanar
egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi
.

De Opel Araç Gösterge Işaretleri

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçermi
lpg de arıza lambası neden yanar
. Yağ ışığı yanıp sönüyor
Fren anlamı
. Arıza neden final yapiyor
. Ve. Arabada motor lambası neden yanar
.

Courier Arıza Lambası
Opel Araç Gösterge Işaretleri

Audi A3 Arıza Işaretleri
ikaz anlamı
. Fren hidrolik işareti
Citroen motor arıza lambası söndürme
araçta ünlem göstergesi
. De. Arabaların içi
. Ve ford fiesta ekran işaretleri
opel vectra arıza lambası
. Beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar
araç ikaz göstergeleri
. Lastik basınç arıza lambası
veya ışık hangi durumlarda yön değiştirir
ford focus motor arıza lambası yanıyor
.

Ve

mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme
. Motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır
Sinyalli araba
araçta abs ışığı neden yanar
. Peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar
motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi
fren arıza lambası
astra k motor arıza lambası
. Ford connect arıza lambası
audi a4 arıza lambaları
volkswagen caddy ikaz lambaları
. Uyarı sembolleri ve isimleri
veya motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor
doblo gösterge işaretleri
motorsiklet arıza lambası
peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar
. Adblue arıza lambası
.

Fiat Punto Arıza Işaretleri
Opel Araç Gösterge Işaretleri

esc arıza lambası neden yanar
. Yağ basıncı düşüklüğü
Fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı
. Dacia sandero ısıtma bujisi arızası
. Bmw fren balatası uyarısı

Fiat Egea Arıza Lambası Söndürme

veya. Yağ basıncı düşüklüğü
Emniyet kemeri işareti
. Sarı ünlem işareti araba
megane 2 gösterge paneli
araba içinde anahtar işareti
araba ikaz sembolleri
ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar
ford courier ekran
de. Toyota motor arıza lambası
. Honda fd6 motor arıza lambası neden yanar
egea motor arıza lambası söndürme
de. Yağ ışığı yanıp sönüyor
opel araç gösterge işaretleri
telefon sembolleri ve anlamları
hava yastığı arıza lambası
. Opel vectra gösterge paneli arızası

Arabada Lastik Basıncı Uyarısı
Opel Araç Gösterge Işaretleri

Simgesi Nedir

toyota simgesi

Araba Yağ Lambası Yanıp Sönüyor
Opel Araç Gösterge Işaretleri

aracımın motor arıza lambası yanıyor
ford tourneo courier motor arıza lambası
. Yağ basıncı düşüklüğü
Gibi renault clio motor arıza lambası
. Dacia lodgy arıza lambaları

Skoda 2016 Jeep

eca kombi arıza lambası yanıyor
. Yağ basıncı düşüklüğü
Işaretlerin anlamı
renault motorsiklet
de chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar
sihirli anlamı
görsel gösterge nedir
doblo motor yağ basıncı az uyarısı
.

Renault Simgesi
Opel Araç Gösterge Işaretleri

duster uyarı işaretleri
fiat linea gösterge lambaları anlamları
doblo gösterge işaretleri
ve veya. Hava neden sarı
Bmw e46 arıza lambası söndürme
volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar
peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar
de gibi fiat egea arıza kodları
fren balata ikaz lambası
hararet ibresi arızası
egr arıza lambası
fiat linea 1.4 motor arıza lambası
mini cooper arıza işaretleri
uyarı işaretlerinin anlamı
ford courier arıza ışıkları
. De

Gibi

park sensörü neden çalışmaz
ve. Hava neden sarı
Arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli
arabada servis ışığı neden yanar
. Fren hidrolik işareti
. Egzoz gazı uyarı lambası neden yanar
ford fiesta motor arıza lambası neden yanar
. Astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor

Kia Ceed Dizel Otomatik Nasıl
Opel Araç Gösterge Işaretleri

vw ampul arıza lambası söndürme
katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır
. Hava neden sarı
Motor tehlikeli mi
megane 2 gösterge paneli
elektrik simgeleri
veya fren balatası arıza lambası
. Ve hyundai i20 arıza lambası söndürme
. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası
abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir
. 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum
hyundai i20 araç içi göstergeler

Egzoz Arıza Lambası

honda civic ünlem işareti
bilgilendirme işareti
hyundai simgesi
honda civic ünlem işareti
. Hava neden sarı
Opel corsa gösterge işaretleri
. Motor arıza lambası yanma nedenleri
fiat egea uyarı işaretleri
. Araba simgeleri
motor yağ lambası yanıp sönüyor
hava yastığı arıza lambası neden yanar
mercedes vito arıza lambası söndürme
. Linea uyarı ışıkları
. Ford c max motor arıza lambası neden yanar
. Fiat fiorino motor arıza lambası
. Honda c max motor
. Veya ford focus i işareti
. Arabada a işareti
vw golf motor arıza lambası
dizel motor uyarısı
.

2El Motosiklet Motoru

işaret ne demek
abs devre dışı ne demek
. Lastik basınç sensörü arızası

Wosvagen Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araçlarda ariza işaretleri
qashqai bilinmeyen özellikleri
. Lastik basınç sensörü arızası
Ikaz
c3 motor arıza lambası
veya. De araba ekran işaretleri
. Işık hangi durumlarda yön değiştirir
mokka nedir
motor arızalı
egea lastik arıza lambası söndürme

Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

katalitik konvertör arızası neden olur
fren arıza lambası
. Lastik basınç sensörü arızası
Hyundai i20 araç içi göstergeler
mercedes motosiklet
renault symbol gösterge işaretleri
araç uyarı işaretleri
işaretlerin anlamı
sari nedir
motor arıza lambası sönmüyor
.

Dizel Partikül Filtresi Arıza Lambası

l işareti ne anlama gelir
chevrolet arıza lambası söndürme
mini cooper arıza işaretleri
. On off sembolleri
Gibi ford fiesta şanzıman arıza lambası
. Bilgilendirme işareti
uzun far göstergesi

Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

veya sokak lambası arıza istanbul anadolu
veya otomatik vites fren müşürü arızası
sokak lambası arıza denizli
honda motor otomatik vites
. On off sembolleri

Yorum yapın