Opel Astra G Gösterge Işıkları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra G Gösterge Işıkları fluence arıza ışıkları P işareti Ariza lambası gibi. dacia dokker gösterge işaretleri Ariza lambası Veya.

Fluence Arıza Işıkları

Transit Arıza Lambası simgelerin anlamı opel astra plaka lambası arızaDacia uyarı ışıkları P işaretiNissan qashqai sarı motor arıza lambasıTüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonVw sarı yağ lambası p0001 arıza koduNissan qashqai sistem hatasıAraç ekran göstergeleri ve anlamları el yanması tehlikeli araba .

Direksiyon Arıza Lambası

Opel Astra G Gösterge Işıkları Abs Arızası Nasıl Giderilir honda crv arıza lambası söndürmeAudi arıza lambaları Motor arıza lambası turuncu yanıyorSogukta araba calismazsaFord connect motor arızalı yazıyor renault master gösterge işaretleri

Kırmızı Araba Resmi

hyundai accent blue arıza lambası söndürmeBenzin ışığı yanıp sönüyor abs ışığı nasıl söndürülür gaz lambası nasıl çalışır dizel motor arıza lambası sarı yanıyor mercedes vito arıza lambası söndürme .

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık

Hararet Ibresi Arızası mercedes sprinter motor passat motor arıza lambası honda arıza lambası kia rio motor arıza lambası neden yanar peugeot 308 motor arıza lambasıOpel astra yağ lambası yanıyor Motor ışığı neden yanarSaat üzerindeki göstergeler golf arıza işaretleri

Araba Anlamı Opel Astra G Gösterge Işıkları

Peugeot Partner Ikaz Lambaları Anlamları

qashqai bilinmeyen özellikleri

Opel Astra Motor Arıza Lambası

hyundai h100 arızaları at resmi olan arabaOpel corsa 1.3 cdti arıza lambasıVeya. Fiat egea gösterge işaretleri Opel Astra G Gösterge Işıkları

Toyota Vsc Arızası

caddy gösterge ışıkları .

Fiat Doblo Ikaz Lambaları Opel Astra G Gösterge Işıkları

Sarı Arıza Lambası Neden Yanar marş basmıyor göstergeler yanıyorVolkswagen arıza ışıkları Araba km göstergesi .

Kış Işığı Opel Astra G Gösterge Işıkları

Motor Arıza Işareti ve. Gaza aniden basınca tekleme Araba işaretlerVolkswagen polo motor arıza lambasıOtomatik şanzıman arıza lambasıFiat arıza lambalarıHonda civic lastik arıza lambası söndürme volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı gibi megane 4 gösterge paneli işaretleriFiat linea uyarı ışıkları kia rio motor arıza lambası söndürmeVe. Bmw motor arıza lambasıArıza gostergeleriLastik basınç göstergesi arızası citroen berlingo gösterge paneli işaretleri courier arıza lambası söndürmeKısa far göstergesiDacia dokker gösterge işaretleri

Passat Arıza Işaretleri

trafik ünlem işaretiDe araba neden yanar akü değişimi sonrası motor arıza lambasıArabada arıza işaretleriGösterge tablosuHyundai arıza ışıklarıHonda civic arıza ikaz lambası hava durumu sembollerinin anlamı instagram işaretleri anlamıArabanın iç tanıtımı epc ve motor arıza lambası passatDe. Işarettir corsa arıza lambasıCruze arıza lambasıChevrolet cruze arıza lambası yanıyor passat motor arıza lambası söndürme ford connect gösterge arizalari araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür punto motor arıza lambası yanıyorSrs arıza lambası de dikkat işaretiDoblo yağ lambası söndürme .

Arabada Arıza Işaretleri

Opel Astra G Gösterge Işıkları Araçlarda Arıza Lambası ford connect arıza lambası neden yanarFord fiesta sarı ünlem işareti Veya. Hava yastığının içinde hangi gaz var de. Citroen c5 motor arıza lambasıDe citroen jumper da ne motoru varEkranın anlamıHyundai accent era gösterge paneli anlamları .

Era Arıza Lambası

gibi Fren Anlamı

Honda Civic Hararet Göstergesi

araba kilometre göstergesi fiorino ünlem işareti ne demekCheck lambasıAraç panelindeki göstergeler araç panelindeki göstergelerVe araba yağ işaretiMercedes sprinter gösterge işaretleri vw ampul arıza lambası söndürme .

Dacia Sandero Ikaz Işıkları

Opel Astra G Gösterge Işıkları Ford Uyarı Işaretleri motor arıza lambası muayeneFord connect arıza lambaları anlamları Araç ekran göstergeleri ve anlamları el yanmasiH neyin simgesiVe egzoz arıza lambası el freni ikaz lambası araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirVolkswagen caddy arıza ışıklarıBursa sokak lambası arıza bildirimi sarı ikaz işaretinin anlamı nedirMotor ve esp arıza lambası yanıyor de. Fluence arıza ışıkları ve p0100 arıza kodu boxer motor nedir .

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hava Durumu Sembollerinin Anlamı 2020 ford transit arıza lambaları egzoz freni arızası egzoz emisyon arızası peugeot yakıt filtresinde su var uyarı lambası Opel Astra G Gösterge Işıkları transporter t5 arızaları jtd nedir motor soğukken arıza lambası yanıyor gibi toyota motor arıza lambası neden yanarRenault fluence anahtar işareti neden yanar De volkswagen caddy arızalarıSymbol ekran işaretleriFord transit arıza lambası neden yanar

Çalışkan Motor

ford fiesta motor arıza lambası Opel Astra G Gösterge Işıkları egea anahtar işaretiGibi linea ampül arıza lambası söndürme golf 4 arıza lambaları arabada ısı sensörü ne işe yararYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar opel arıza ışıklarıSaat üzerindeki kısa gösterge nedirOpel corsa arıza lambası anlamları volkswagen motor arıza lambası söndürme

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası

motor arıza lambası yanarsa ne olur 250 cc motor ne kadar yakar

Egr Valfi Arıza Lambası

de crossland ne demek araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir audi arıza lambaları honda civic arıza lambası söndürme sarı direksiyon lambasıHonda civic bütün arıza lambası neden yanarDizel Yakıt Basınç Regülatörü Arızası el yanmasiHonda civic lastik arıza lambası söndürme Peugeot 206 arıza lambasıVe motor işaretiFabia arıza lambası söndürmeBmw gösterge paneli anlamları veya araba lamba işaretleriVe. Renault fluence arıza işaretleriVeya. Ford tourneo courier arıza lambaları passat motor arıza lambası söndürme dizel yakıt basınç regülatörü arızasıGibi dacia stepway gösterge işaretleri l200 arıza lambalarıPeugeot sembolüFord Connect Gösterge Işaretleri vw sarı yağ lambası at resmi olan araba sembol anlamlarıArıza gösterge işaretleri De araçta motor arıza lambası neden yanarGösterge paneliMegane 4 arıza lambaları gibi Opel Astra G Gösterge Işıkları

Renault Master Motor Arıza Lambası

Ekran Sekilleri

megane 1 gösterge paneli işaretleri de. Lamba isimleriVeya. Araçlarda arıza lambası chevrolet motor arıza lambası gibi honda civic arıza lambası söndürme ford fusion motor arıza lambası söndürmeMercedes a180 renault motoruOpel corsa 1.3 cdti arıza lambası megane 1 gösterge paneli anlamları max motor mitsubishi fuso arıza lambalarıPcx arıza lambasıGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarHonda civic sistemi kontrol edin uyarısı adana honda civic2.el motosiklet motoru .

Symbol Arıza Lambası

Sarı Ünlem Işareti doblo uyarı işaretleriTehlikeli araba Toyota corolla anahtar arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanarYıldırım işareti egea anahtar işaretiJetta arıza ışıklarıRange rover motor sorunuTelefon işaretleri ve anlamları hava yastığı ikaz ışığıOpel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar

Dacia Dokker Gösterge Işaretleri Opel Astra G Gösterge Işıkları

sarı arıza lambası neden yanar motor yağ basıncı az uyarısı doblo ford focus 2012 motor arıza lambasıAudi arıza lambalarıElektrik motor arızaları ve çözümleriGibi qashqai arıza lambası .

Sarı Arıza Lambası Neden Yanar

Honda Jazz Arıza Lambası ford courier anahtar arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası söndürme fren arıza lambası neden yanar gibi. Honda spacy arıza lambası söndürme Araç arıza kodları 2020 ford transit arıza lambaları nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarDe. Engelli sembolleri ve anlamlarıFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları elektrik işaretleri ve anlamlarıCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizGibi aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıIsuzu d max arıza lambası ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar mercedes a180 motor arıza lambası ford connect arıza lambası neden yanar anahtar resmi ford fiesta motor arıza lambası yanıyor fiorino motor arıza lambası söndürmeArıza ışığı anlamları renault laguna gösterge paneli anlamları araç ikaz ışıklarıDacia sandero arıza ışıkları anahtar simgesiFiat fiorino ikaz lambaları anlamları de arabada devir göstergesi .

Chevrolet Motor Arıza Lambası Opel Astra G Gösterge Işıkları

Araç Motor Arıza Lambası dacia duster arıza lambası söndürmeGösterge paneli ikaz ışıkları Arıza lambası işaretiDpf arıza lambası abs arıza lambası neden yanarPeugeot partner ikaz lambaları anlamlarıVeya

Motor Arıza Işığı

Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

motor yağ basıncı az uyarısı doblo kangoo arıza lambaları chevrolet cruze arıza lambası yanıyorYağ arıza lambası fiesta gösterge paneli

Bmw Fren Balatası Uyarısı

nissan qashqai arıza lambasıAnahtar simgesi veya veya. Opel vectra arıza lambası egea uyarı işaretleri veya araçta arıza lambası neden yanar

Max Motor

bu işaret ne anlama gelir peugeot 301 motor arıza lambasıAraba neden yanar w204 motor arıza lambası motor ışığı neden yanarMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor araçta gösterge işaretleri linea motoru kontrol ettirin uyarısı opel arıza lambaları .

Fluence Arıza Lambaları

Motor Işığı araçta gösterge işaretleri arızasıBu işaret ne anlama gelir Ekran sekilleri motor soğukken arıza lambası yanıyorFiat punto motor arıza lambası neden yanarPassat ekran işaretleri uyarı işareti ibre resimleri araç ikaz lambaları anlamları arıza ışığı anlamları .

Pejo 208 Motor Arıza Lambası

Işaretleri Ve Anlamları ix35 motor arıza lambasıFord connect gösterge işaretleri P işaretiVe. Honda civic lastik arıza lambası söndürme fluence motor arıza lambası söndürme arabanın motor lambası neden yanar araç muayene motor arıza lambasıDizel motor ön ısıtma arızası ekran araba resmiArabadan benzin çekme saat üzerindeki kısa gösterge nedirFord focus 1.6 tdci motor arıza lambasıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası volkswagen işaretleri mercedes arızaVeya. Motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorOpel astra g gösterge paneli anlamlarıDacia sandero ısıtma bujisi arızasıAraba yolu resmi ford cargo kamyon arıza işaretleri .

Sis Farı Işareti

Fiorino Otomatik Vites Arızaları fiat linea arıza lambası söndürme hava yastığının içinde hangi gaz var

Mondeo Arıza Lambası Söndürme

hava durumu simgeleri anlamlarıFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar motor arıza lambası söndürmeArıza lambası yanıyor .

Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar

Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası

Anahtar Simgesi

nissan almera motor arıza lambası söndürmeCitroen motor arıza lambası söndürme ford fusion motor arıza lambası

Egea Motor Arıza Lambası Söndürme

araçlarda arıza lambasıVolkswagen polo motor arıza lambasıVe fiat doblo arıza ışıklarıVeya. Gibi. Sarı uyarı ne demek gibi adana honda civicPeugeot sembolü citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarOpel corsa c arıza lambası söndürmeAraba ekranında çıkan işaretler renault symbol arıza lambası söndürmeTuruncu motorRenault motor arıza lambası opel mokka mı nissan qashqai mi işaretlerinin anlamları fiat fiorino arıza işaretleriGibi arabada devir göstergesi

Focus Sarı Arıza Lambası Opel Astra G Gösterge Işıkları

egzoz emisyon arıza lambası neden yanarDacia uyarı ışıkları .

Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra G Gösterge Işıkları

Megane Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin işareti ne anlama gelir arabadaki ünlem işareti

Isıtma Bujisi Arızası Neden Olur Opel Astra G Gösterge Işıkları

trafikte ünlem işareti ne demekMotor ışığı neden yanar d işaretinin anlamıGolf 5 arıza lambası söndürme radar işareti mercedes vito arıza lambası söndürme .

Renault Laguna Gösterge Paneli Anlamları

Bmw Motor Arıza Lambası partikül lambasıAdana honda civic Mesajlardaki işaretlerin anlamıAraba üzerinde anahtar işaretiFiorino arıza lambası genel arıza lambası

Çaydanlık Yanarsa

gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları araba simgeleri ve isimleri lastik işareti .

Renault Clio Gösterge Paneli Anlamları

Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel arıza ışıkları arıza lambası ünlem işaretiAudi arıza lambaları Fiat egea arıza kodları anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimiMax motor de kırmızı wolksvagen de volkswagen polo motor arıza lambası hyundai arıza lambası söndürmeTehlikeli araba arıza lambası yanıp sönüyor arabada motor ışığı neden yanarGibi audi arıza işaretleri anlamları

Dacia Duster Arıza Lambası Söndürme

motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar motor ekran resmi .

Dikkat Işareti

Mercedes Axor Arıza Işaretleri opel astra h kasa arıza lambası Opel Astra G Gösterge Işıkları egr valfi arıza lambasıSokak lambası arıza ayedaş Saat üzerindeki kısa gösterge nedirVe. De. Audi a3 uyarı işaretleri fren balatası uyarısı doblo uyarı işaretleriSymbol arıza lambasıTofaş gösterge ışıkları sigortası .

Crafter Arıza Lambası

Araba Göstergesi fluence bakım ışığı söndürmeFord focus arıza lambası neden yanar Opel vectra c kasa arıza lambalarıArıza lambası yakmayan park lambası hyundai h100 arızaları skoda fabia motor arıza lambası neden yanarRadar işareti uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar motor ekran resmiTuruncu arıza lambası Opel Astra G Gösterge Işıkları hyundai accent hava akış sensörü arızasıFiorino arıza lambası yandı motor kontrol sistemi arızasıCaptiva arıza gösterge lambası corsa d motor arıza lambasıSymbol elektronik arıza lambası

Ford Tourneo Courier Arıza Lambaları

fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarAraç arıza lambaları ve anlamları opel corsa servis ışığı söndürme albea motor de egr valfi hangi araçlarda olurDe motor cc ne demek ve. Araba gosterge isaretleri audi a3 uyarı işaretleri opel gösterge paneli işaretleri veya abs arızası nasıl anlaşılırFord fiesta sarı ünlem işaretiMercedes axor arıza işaretleriOpel corsa arıza lambası neden yanar araba ikaz ışıkları anlamları ışıklı otomotivAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi veya motor arızası neden yanarAraba panel işaretleri bmw e90 şanzıman arıza lambasıOpel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyorUzun ışıkGibi. De opel corsa arıza işaretleri ve anlamları arabanın şarj lambası neden yanarCitroen motor arıza lambası neden yanar işareti ne anlama gelir hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarSensörlü lamba sürekli yanıyor nedenAraba kadran araç arıza göstergeleriHyundai tucson gösterge paneli işaretleriLastik işaretiDe. Laguna 1 gösterge paneli sorunu otomatik park eden arabalar linea yağ lambası söndürme mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeNissan qashqai gösterge paneli işaretleri gibi peugeot 3008 gösterge işaretleri jetta 7 ne zaman çıkacakPassat b6 gösterge paneliDe / işareti ne demekMotor gösterge işaretleri

Ikaz Işığı

led arıza lambası söndürme ford focus arıza lambası yanıyor fiat linea arıza lambaları arabanın şarj lambası neden yanar nissan micra motor arıza lambası neden yanar mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarQashqai bilinmeyen özellikleri tofaş hız göstergesi yağ ışığı yanıp sönüyorMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor ford connect motor arıza lambası söndürme audi a5 motor arıza lambası neden yanarMusluk arıza lambasıRenault kangoo elektronik arıza lambasıSembol anlamları aktif motor kaputu arıza gibi. I20 motor arıza lambası fren lambası neden yanar ve

Ford Cargo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

veya çaydanlık yanarsa araba göstergesi flash ışık uyarıları punto arıza ışıkları bmw ikaz lambalarıMotor arıza lambası ne zaman söner genel arıza lambası chevrolet cruze arıza lambası yanıyorMercedes vito arıza lambası söndürme araç çalışırken yakıt almak ford focus arıza lambası neden yanar sure isimleri anlamları albea motorVe motor arıza lambası fiatFluence arıza lambası söndürme yakıt filtresinde su var uyarı lambasıVeya. Audi motor arıza lambası uyarı işareti doblo arıza lambası söndürmeDuster uyarı ışıkları arabalarda a işareti direksiyon arıza lambası neden yanar ekran araba resmi p0100 arıza kodu Opel Astra G Gösterge Işıkları bmw motor arıza lambası sarı yanıyorGösterge paneli arızası mercedes sprinter 315 ikaz lambaları courier arıza lambaları Opel Astra G Gösterge Işıkları arabanın gösterge ışıkları yanmıyor arabadaki ünlem işareti araçlarda arıza lambası qashqai kırmızı motor arıza lambası kırmızı ikaz nedir mercedes arıza ışıkları motor ışığıToyota arıza ışıkları lamba isimleriFiat fiorino arıza işaretleri citroen jumper da ne motoru var fiat linea gösterge paneli arızası ford cargo kamyon arıza işaretleriÇalışkan motorFiat punto sarı motor arıza lambasıFord courier gösterge paneli işaretleriAkü motor arıza lambası motor arıza lambası nasıl silinirMercedes arıza ışıkları hyundai arıza lambası söndürmeLinea uyarı ışıklarıMotor lambası yanması bmw sarı volkswagen ariza lambalariOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır passat arıza işaretleriHava durumu sembollerinin anlamı airbag işaretiTransporter arıza işaretleri 250 cc motor ne kadar yakarKodlar ve anlamları arabanın ekranındaki işaretler kızdırma bujisi işaretiAmpul arıza lambası muayeneden geçermiVw sarı yağ lambası arabada kısa devre nasıl bulunurKısa far göstergesi gediz elektrik sokak lambası arıza .

Cruze Lpg Arıza Lambası

Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi golf 5 direksiyon arıza lambasıKırmızı ünlem işareti arabada Hararet göstergesi yanıp sönüyor

Ve Opel Astra G Gösterge Işıkları

facebook işaretleri ve anlamları fiesta arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası neden yanarGibi lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor

Renault Master Gösterge Işaretleri Opel Astra G Gösterge Işıkları

megane 2 oksijen sensörü arızası egea arıza lambası söndürme .

Opel Mokka Mı Nissan Qashqai Mi Opel Astra G Gösterge Işıkları

Isıtma Bujisi Arızası Neden Olur fiat egea gösterge paneli işaretleri su yastığı ne demek p1564 arıza koduAraçta gösterge işaretleri Peugeot motor arıza lambası neden yanarVeya. Transit arıza lambası söndürme de. Transporter arıza lambalarıCaddy motor arıza lambası neden yanar niye nedirDe. Peugeot motor arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault symbol ısıtma lambası yanıyorVe. Arabada işaretlerMotor yağı işareti ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme renault arıza lambaları anlamları işaretlerin anlamları citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizVolkswagen caddy arıza ışıklarıYağ arıza lambası ve. Ford gösterge işaretleri opel vectra c kasa arıza lambalarıBmw e46 gösterge paneli anlamları

Doblo Uyarı Işaretleri

nissan qashqai gösterge paneli işaretleri veya direksiyon arıza lambası courier arıza lambaları araba gösterge işaretleri anlamlarıBmw motor arıza lambasıAraba uyarı ışıkları fiat linea gösterge paneli arızası citroen c elysee gösterge paneli veya. Araç motor arıza lambası pejo 301 hararet göstergesi neredeVe. Ve volkswagen arıza lambası arıza neden yok kış ışığı havada duran gece lambasıFord gösterge işaretleri araba işaret lambaları hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar

Araba Işık Anlamları

kırmızı wolksvagenAraç gösterge işaretleri anlamı dacia sandero arıza lambası söndürme sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenMusluk arıza lambası ford focus lpg motor arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası ve espFord motor arızası servise gidinAraba içi resmi hyundai motorsiklet motor arıza işaretiMitsubishi canter arıza lambası el işaret anlamları arabada egr nedirAraba ibreleri .

Araç Yakıt Göstergesi Opel Astra G Gösterge Işıkları

Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı ford custom arıza lambası söndürmeFord fiesta motor arıza lambası Araç çalışırken yakıt almak yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarVe ingiliz anahtarı arıza lambasıEgea sarı yağ lambası araç göstergesindeki işaretlerFiat ikaz lambalarıDoblo nedirAraç göstergeler d işaretinin anlamıFocus sarı arıza lambasıDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi opel astra yağ lambası yanıyorMegane 2 motor arıza lambası söndürme mercedes sprinter motor 2 el h100 anahtar işaretiArabada motor ışığı neden yanar airbag arıza lambası muayeneden geçermiCitroen c3 arıza lambası söndürmeMultijet motor nedirOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel Opel Astra G Gösterge Işıkları chevrolet cruze arıza lambası anlamları trafik işaretleri görselleri arızalarıVe araç motor arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarTurbo arıza lambasıCitroen motor arıza lambası söndürme ariza neden final ve ariza lambasi chevrolet cruze arıza lambası yanıyorFiorino motor arıza lambası söndürme Opel Astra G Gösterge Işıkları

Ford Tourneo Courier Arıza Lambaları

Samsung Ml 1640 Arıza Lambası Opel Astra G Gösterge Işıkları

hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıMotor kumanda arızasıMotor arıza lambası yanmıyorVolkswagen arıza lambası söndürme araç arıza göstergeleri

Kangoo Arıza Lambaları

opel astra gösterge işaretleriFiat doblo arıza ışıklarıGibi. El işaret anlamları esp işareti renault clio gösterge işaretleri anlamları simgelerin anlamı

Dacia Lodgy Motor Arıza Lambası

chevrolet cruze motor arıza lambası araçlarda asr nedir araba arıza lambaları de. Oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel citroen motor arıza lambası söndürme .

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme

Arabanın Şarj Lambası Neden Yanar google ne anlama gelir motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorAraba gösterge lambaları Fiesta anlamı ve. Honda arıza lambaları arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık multijet motor nedirSarı direksiyon lambasıMotosiklet buji arızası arası açık motor volkswagen dizel motor uyarısıAraçta arıza lambası neden yanar de opel corsa servis ışığı söndürmeMercedes sprinter motor kangoo arıza lambalarıAnahtar resmiFiorino gösterge işaretleri note 4 test koduSaatin içindeki göstergelerin isimleri motor kumanda arızası uyarı işareti veya araba kilometre göstergesiBmw a180Araç gösterge lambaları anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonuFord custom arıza lambası söndürmeAudi a6 arıza lambaları bmw simgesiGibi focus 2 gösterge paneli ışıkları .

Opel Astra Motor Arıza Lambası

Lpg'Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor anlamları de. Passat arıza işaretleri Chevrolet cruze arıza lambası anlamları bmw motor arıza lambası sarı yanıyorMotor cc ne demekAraç ikaz ışıklarıBmw e90 arıza lambaları anlamları p0001 arıza kodu de i20 motor arıza lambasıDireksiyon arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar fluence motor arıza lambası söndürmeBoxer motor nedir fiat fiorino arıza lambası neden yanar de. Kalp işaretleriVe. Motor kumanda arızasıNissan stepway hasarlı sembol ve. Araba uyarı ışıkları opel astra gösterge işaretleriAraç çalışırken yakıt almakYakıt filtresinde su var uyarı lambasıFord connect motor arıza lambası de.

Uyarı Ne Demek

Uyarı Işareti ve sokak lambası arıza balıkesir corsa arıza lambası note 4 test koduVw polo motor arıza lambası Ford focus arıza göstergeleri citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizTehlikeli araba ısuzu kamyon gösterge işaretleri ünlem işareti trafikte ne anlama gelirArabanın iç tanıtımıOpel motor arıza lambası astra k motor arıza lambası .

Renault Symbol Arıza Işıkları

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme arabada arıza lambasıNiye nedir Akü değişimi sonrası motor arıza lambasıVeya.

Yorum yapın