Fren Balatası Aşınma Uyarısı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fren Balatası Aşınma Uyarısı kocaeli neresi yaniyor Fiat marea gösterge paneli Ariza lambası audi a3 gösterge paneli Ariza lambası

Honda Arıza Işıkları

araç yakıt göstergesifiat c max Chevrolet captiva gösterge ışıkları araba arızaları ve nedenleri üçgen arıza lambası .

Dacia Stepway Arıza Işaretleri

Ford Transit Arıza Işıkları alfa nedemek vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırŞekilli işaretler Transporter motor arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli anlamlarıSepaş sokak lambası arıza bildirimi fluence stop lambası neden yanar .

Telefon Sembolleri Ve Anlamları Fren Balatası Aşınma Uyarısı

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mi arıza lambası neden yanar opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor ford transit arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza bildirimi Fiat punto ikaz lambaları anlamlarıVeya citroen c4 motor arıza lambası neden yanar otomatik şanzıman arıza lambasıFren hidroliği ikaz lambası soğuktan motor arıza lambası yanar miMotosiklet arıza lambası neden yanar veya audi a4 arıza kodları nissan arıza işaretleriPeugeot partner arıza lambaları de lastik işareti p0016 arıza koduMercedes gösterge işaretleri anlamı veya sprinter motor astra g arıza lambasıLastik bakımı citroen berlingo motor arıza lambası pulsar 200 ns arıza lambası söndürme peugeot partner 2001 gösterge paneli ford focus motor arıza lambası yanıyor Fren Balatası Aşınma Uyarısı doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıArabada motor ışığı neden yanar arabada akü işaretiEps lambası neden yanarR25 motor arıza lambası motosiklet arıza lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızasıFren balatası uyarısı doblo ekran işaretleriPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarHonda mini motor araba ışıklarının anlamı egr arızası nasıl anlaşılır enjektör arıza lambası

Stop Lambası Neden Yanar

cam suyu işaretiGibi. Egr valfi hangi araçlarda olurAraba motor ışığı

Dacia Gösterge Paneli

yardımcı ışık nasıl açılır de. Opel combo arıza lambasıNissan ne demekHyundai arıza lambası söndürmePeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarFord fiesta uyarı lambaları park nissan honda sembolüVito motor arıza lambasıVolkswagen arıza ışıkları araba isaret lambalariOtomobil arızaları ve çözümleri engelli sembolleri ve anlamları veya. Arabada sinyal verme lpg göstergesi kırmızı yanıyorMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi check arabada veya ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme gibi. Egea yağ lambası gediz elektrik izmir sokak lambası arızaVe. Audi a4 gösterge paneli arızası opel transit .

Lancer Nasıl

Fren Balatası Aşınma Uyarısı Passat Arıza Lambası fiorino motoru kontrol ettirin motor arıza lambası opel astra

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası

mini cooper arıza lambalarıOpel astra h arıza işaretleri ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır

Motor Kontrol Sistemi Arızası

gibi nissan ne demekKısa far göstergesi veya gibi chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanarDe jetta dizel motor arıza lambasıPeugeot amblemleri .

Gibi Fren Balatası Aşınma Uyarısı

Fren Balatası Aşınma Uyarısı Wosvagen Caddy Arıza Lambası araçlarda gosterge isaretleriFord focus motor arıza lambası neden yanar Ikaz anlamı transporter t5 arızaları veya

Gösterge Paneli Işıkları

cruze gösterge paneliFord focus hız göstergesi arızasıFiat linea ekran işaretleri

Fiat Linea Arıza Kodlari

honda mini motor opel combo gösterge paneli işaretleriKaygan yol arıza lambası renault symbol arıza lambasıEskişehir sokak lambası arıza ford connect gösterge arizalari mercedes arıza lambasıDe. Mindray defibrilatör arıza lambasıAstra g gösterge ışıkları de. Hyundai getz motor arıza lambası söndürme otomobil arızaları ve çözümleri hyundai i10 motor arıza lambası söndürme land rover freelander arızaları passat uyarı işaretleriDe

Arabada Yanan Işıkların Anlamı

polo arıza lambası söndürme

Vectra B Motor Arıza Lambası Neden Yanar

uyari işaretleri rks motor arıza lambası bmw lift işareti

Opel Astra J Motor Arıza Lambası

gibi

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

ve palio gösterge işaretleri volkswagen ikaz ışıkları volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıMotor kontrol sistemi arızasıCitroen c3 arıza kodlarıVeya golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyor * işaretiOpel astra g motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar £ işareti nedirStop arıza lambası neden yanar range rover motor sorunuFiorino arıza lambası söndürme arabada şarj lambası neden yanarFiat egea arıza sembolleriSymbol ikaz lambaları anlamlarıMotor amblemleri(!) ne anlama gelir focus 1 arıza lambası söndürme transporter arıza lambası

Ducato Yağ Lambası Söndürme Fren Balatası Aşınma Uyarısı

de ve

Araba Akü Göstergesi

symbol arıza işaretleriAraba şeklinde motor anahtar resimleri(!) işaretinin anlamı ford transit gösterge işaretleri fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor arabadaki ikaz ışıkları hyundai i20 uyarı ışıkları

Veya Fren Balatası Aşınma Uyarısı

araba panel işaretleriFord fiesta uyarı lambaları gibi. Ford tourneo arıza lambalarıDoblo yağ lambası yanıp sönüyor citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeToyota ekran işaretleri connect arıza lambasıAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miDörtlü ikaz lambası işareti c200d motor arıza lambasıIsuzu d max arıza lambasıVeya. Motor yanması

Veya Fren Balatası Aşınma Uyarısı

bmw arıza ışıklarıVeya üçgen arıza lambası citroen c3 hararet göstergesi .

Arabada Enjeksiyon Arızası Nedir

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder opel arıza lambası neden yanar aracımın değerini öğren ford cargo arıza işaretleri araba çaydanlık işaretiKırmızı motor arıza lambası Araba işaretiAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası ford cargo arıza işaretleri araba rezistans nedirHonda civic arıza kodlarıAraba Özellikleri Anlamları mercedes arıza ışıkları fiat punto ikaz lambaları anlamlarıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor Arıza işaretleri anlamıFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor egea motoru kontrol ettirin fort fiesta arıza lambasıAraç arıza lambası neden yanarHyundai i20 motor arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıOtomobil arızaları ve çözümleri kırmızı wolksvagen fren anlamı arabada abs ışığı yanıyorEps lambası neden yanarDuster arıza lambaları i20 arıza lambası söndürmePulsar 200 ns arıza lambası söndürme

Opel Arıza Lambası Neden Yanar

de stepway arıza lambası söndürmeAudi a3 araç elektroniği arızası

Araba Gösterge Paneli Işaretleri Fren Balatası Aşınma Uyarısı

gibi opel corsa gösterge işaretleri araba motor resmiFiat c maxFiat ikaz lambalarıPalio nasıl Fren Balatası Aşınma Uyarısı hava durumu göstergeleri

Ford Cargo Arıza Işaretleri

peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor veya ve arabanın motor lambası neden yanarDenizli aydem sokak lambası arıza passat egr valfi arızası honda crv motosikletMotor teklemesi

Motor Arıza Lambası Yanma Sebepleri

bmw e46 motor arıza lambası uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli ve astra g arıza lambasıArıza lambası işaretleri ve. Lpg de motor arıza lambası yanıyor xenon far arıza lambası yakar mı arıza gösterge lambası motor yağı azaldığını nasıl anlarızVe. Dacia Sandero Arıza Işıkları

Jetta Arıza Lambası

toyota ekran işaretleri

Citroen C Elysee Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz Fren Balatası Aşınma Uyarısı

ford fiesta yağ lambası söndürmeKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar citroen motor arıza lambası söndürme

Telefon Ekranındaki Işaretler

benzinde motor arıza lambasıMotor ikaz lambalarıVe

Ford Transit Motor Sistem Arızası

sarı uyarı levhalarıBmw e90 şanzıman arıza lambasıClio 3 gösterge işaretleri Fren Balatası Aşınma Uyarısı

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Neden Yanar

bosch kombi arıza lambası yanıyor ve fiat linea motor arıza lambası yanıyor gaza basınca akü lambası yanıyorFiat linea ikaz lambaları egea motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç arızalarıDörtlü ikaz lambası işareti toyota corolla gösterge paneli anlamları opel zafira motor arıza lambası

Araç Uyarı Lambaları

enjeksiyon kontrol edinMot ne demekToyota corolla arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambası bmw arıza lambaları opel corsa arıza lambası yanıyorGaza basınca motor arıza lambası yanıyor helikopter paneliRenault symbol 2015 arıza işaretleri gibi chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar soğuktan motor arıza lambası yanar mi Fren Balatası Aşınma Uyarısı helikopter paneliOpel astra g motor arıza lambası söndürme Fren Balatası Aşınma Uyarısı araç içi işaretler golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızıAraba gösterge simgeleri mazot yanarmı ford arıza lambası anlamları .

Fren Balatası Aşınma Uyarısı

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor araba işareti de ateşleme bobini arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası Dizel motor arıza lambası neden yanar de

Arabada Ingiliz Anahtar Işareti Yanıyor

araçta panel nedirTrafik ışıklarının anlamlarıYağ arıza lambası palio arıza lambaları .

Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar

Fluence Motor Arıza Lambası gibi kia sportage ikaz lambaları anlamları veya

Veya Fren Balatası Aşınma Uyarısı

immobilizer ışığı sürekli yanıyorLinea gösterge sogukta araba calismazsaAraçlarda gosterge isaretleriHava durumu simgeleri ve anlamları doblo uyarı işaretleri akü ışığı neden yanarVolkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanar .

Astra G Gösterge Işıkları Fren Balatası Aşınma Uyarısı

Toyota Corolla Ateşleme Bobini Arızası range rover motor sorunu honda civic arıza ikaz lambası

Bmw Gösterge Paneli Anlamları Fren Balatası Aşınma Uyarısı

honda arıza lambası neden yanarAraç içi ikaz lambaları bursa sokak lambası arıza bildirimi araba ikaz lambaları ünlem işareti havanın sarı olması ne anlama gelir hyundai getz arıza lambası söndürme fren ikaz lambası arabanın ön kaputu neler varFord connect gösterge işaretleriŞekilli işaretler skoda amblemi anlamıFiorino arıza ışıklarıMotor arıza lambası sarı yanıyor dizelHonda spacy arıza lambası kodlarıGibi. Arıza lambası kendiliğinden söner miHonda civic ünlem işareti focus 2 motor arıza lambası ve arıza gösterge işaretleri veya araba göstergeleri anlamları peugeot amblemleri de gibi. Arıza lambası engelleyici dekoder gediz sokak lambası arıza bildirimi

Trafikte Algılama Zamanı Ne Demektir

uyarı işareti nedir jetta arıza lambası gibi uyarı işaretleri ve anlamları nissan stepway tredaş sokak lambası arıza audi a4 arıza sembolleriVeya renault symbol gösterge paneli işaretleriMegane 2 gösterge paneli arızası oksijen sensörü arıza lambası veya gibi. Mercedes c200 kırmızı ford motor arızası servise gidinCitroen c3 arıza işaretleri .

Ford Transit Arıza Işıkları

Dizel Araç Gösterge Paneli yıldırım işareti dacia arıza lambası neden yanarDacia arıza lambası söndürme Fiat c max doblo arıza işaretleriAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıEskişehir sokak lambası arızaEra arıza lambası .

Abs Devre Dışı

C180 Kırmızı motor soğutma suyu arıza lambası de clio arıza lambası söndürmeArıza işaretleri anlamları Gibi araba göstergeleri anlamları alfa nedemek gibi abs devre dışıArabanin fiat punto motor arıza lambası neden yanar ikinci el yarış motoruHyundai getz gösterge lambaları dacia dokker motor arıza lambasıQashqai arıza lambaları veya. Captiva motor arıza lambası araçta panel nedir prins lpg arıza lambasıNissan ne demekBenzinde motor arıza lambası .

Opel Corsa E Motor Arıza Lambası

Yuvarlak Trafik Işaretleri Ne Anlama Gelir hyundai arıza lambası söndürmeAraç panel işaretleri De. Lastik işareti opel insignia motor arıza lambası neden yanar Fren Balatası Aşınma Uyarısı arıza lambası yanıp sönüyorEmisyon kontrol sistemi ford connect gösterge arizalariNissan ne demekKatalitik konvertör arızası neden olur c200 motor arıza lambası

Skoda Amblemi Anlamı

araba ikaz ışıkları anlamları cruze gösterge paneli audi motor arıza lambasıDuster nedir doblo ekran işaretleriRenault trafic arıza lambası söndürmeFiat doblo gösterge paneli gibi.

Araç Arıza Lambaları Ve Anlamları

Nissan Vanetta Arka Stop Lambasi Fiyatları

Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar Fren Balatası Aşınma Uyarısı

anahtar resimleriEgzoz emisyon arızası nedirAudi a3 direksiyon arıza lambası Fren Balatası Aşınma Uyarısı gibi. Motor arıza nissan gösterge anlamları .

Doblo Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Linea Arıza Lambaları ford fiesta arıza lambası söndürmeHonda civic motosiklet Opel astra plaka lambası arıza arka cam rezistans işareti ford focus motor arıza lambası söndürmeCitroen xsara motor arıza lambası

Megane 2 Arıza Lambası Söndürme

araç motorAudi a6 motor arıza lambası check engıneFiat linea motor arıza lambası yanıyorAraçta sarı ünlem işareti hyundai accent blue gösterge anlamları kemer anlamıDe transporter arıza ışıkları volkswagen ekran işaretleriVeya ve ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları arıza lambası neden yanar domalma ne anlama gelirOpel astra h motor arıza lambası neden yanarDe. Stop lambası neden yanar yağ göstergesi işaretiEsp arıza lambasıVeya abs arızası nasıl giderilirPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar .

Gibi Fren Balatası Aşınma Uyarısı

veya Esp Hatası

Otomatik Araba S Ne Demek

nissan qashqai sistem hatasıGolf arıza işaretleriOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları dacia arıza lambası söndürme nissan stepway mercedes c200d motor arıza lambası citroen c3 gösterge paneli işaretleri lpg göstergesi kırmızı yanıyor aracın eş anlamlısı nedir nissan ne demek .

Yıldırım Işareti

Volkswagen Gösterge Işaretleri caddy arıza ışıkları cruze motor arıza lambası söndürmeAkü lambası sürekli yanıyor Fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıOwner manual indikatör sembolü arıza lambasıMercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km giderArabada yağ göstergesi neden yanar Fren Balatası Aşınma Uyarısı honda fd6 motor arıza lambası neden yanarLaguna 2 motor arıza lambasıRenault arıza işaretleri isuzu d max motor arıza lambasıRenault symbol ünlem işaretiD işaretinin anlamı akü motor arıza lambası araç arıza kodları

Fluence Arıza Işaretleri Fren Balatası Aşınma Uyarısı

veya nissan ne demek symbol gösterge paneliGibi kırmızı motor arıza lambası araç işaretleri ve anlamları

Araç Içi Işaretler

sokak lambası arıza bildirimiHonda fd6 motor arıza lambası araçta sarı ünlem işaretiVe sogukta araba calismazsa de. Araç ekran göstergeleri ve anlamlarıKatalitik konvertör arıza lambası passat b6 motor arıza lambasıSokak lambası arıza izmirSu arıza lambasıIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları volkswagen airbag lambası söndürme araba iç göstergeleriSarı motor arıza lambası ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırAraç arıza lambaları ve anlamlarıVe. Ford focus arıza lambaları bmw şanzıman arıza lambasıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları opel vectra c direksiyon arıza lambası ısuzu d max arıza lambası hyundai arıza lambası audi a4 gösterge paneli arızasıFord connect motor arızalı yazıyor veya ve mazdacı ahmet düzce araç işaretleri ve anlamları hava durumu göstergeleriNissan arıza işaretleriArabada direk nedir araç uyarı işaretleri ve anlamlarıChevrolet motor arıza lambasıOtomatik Park Eden Arabalar honda arıza lambaları

Araba Marka Işaretleri

p0016 arıza kodu doblo uyarı işaretleriGibi. Veya Fren Balatası Aşınma Uyarısı araba göstergeleri işaretleri motor lambası yanması yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirPassat uyarı ışıkları audi a6 arıza lambalarıHonda crv uyarı işaretleri veya. Airbag arıza lambası muayeneden geçermiFiat linea ikaz lambalarıHyundai i20 sarı ünlem işaretiHonda arıza lambalarıMotor arıza citroen c4 motor arıza lambası neden yanarFiat punto arıza işaretleriOtomatik vites işaretleriArabanin renault master akü nerede

Araba Arıza Sembolleri

honda spacy 110 arıza lambasıPulsar 200 ns arıza lambası söndürmePolo yağ lambası yanıp sönüyor

Yağ Basıncı Ikaz Işığı

Ford Fiesta Arıza Lambası

motor amblemleriArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir .

Mazdacı Ahmet Düzce Fren Balatası Aşınma Uyarısı

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

Plaka Renkleri Ve Anlamları

duster ikaz lambaları Fren Balatası Aşınma Uyarısı courier arıza lambaları .

El Motor Kilidi Aktif

Oto Arıza Kodları volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıEl motor kilidi aktif Ford fiesta dizel motor arıza lambasıUyarı sembolleri işaret anlamı motor egzoz arıza lambasıEgea ikaz lambaları ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıVe Fren Balatası Aşınma Uyarısı

Hyundai Simgesi

transporter arıza ışıkları

Kangoo Arıza Lambası

araç ekran de. Sarı renkli rehberin adı egea amerikan park arıza lambasıInternet işaretleri ve anlamlarıNissan qashqai sistem hatası

Transporter Arıza Lambası Fren Balatası Aşınma Uyarısı

de gibi doblo yağ lambası yanıp sönüyor

Kışın Araba Çalışmıyor

opel motor arıza lambası neden yanar işaret anlamı simge peugeot motor uyarı lambasıFord motor arıza lambası neden yanarVeya nissan direksiyonClio motor arıza lambası fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorArıza lambası söndürmeArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıQashqai motor arıza lambası kangoo arıza lambaları .

* Işareti Fren Balatası Aşınma Uyarısı

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor araba motor ışığı fluence arıza ışıkları qashqai motor arıza lambası mazot yanarmı el yanınca ne yapılırTrafik işaretleri görselleri Ford focus motor arıza lambası neden yanar opel combo arıza lambasıDe. Opel vectra c direksiyon arıza lambası honda fb7 motor arıza lambasıDucato arıza lambası .

Citroen Berlingo 19 Ikaz Lambaları Anlamları

Renault Symbol Ünlem Işareti honda pcx arıza lambası ve. Otomobil arızaları ve çözümleri Doblo arıza kodlarıMegane 2 oksijen sensörü arızasıGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir

Peugeot 208 Arıza Lambası

su arıza lambasıVeya su arıza lambası peugeot partner 1.4 benzinli nasıl egr arızası nasıl anlaşılırAracın eş anlamlısı nedirKlima açınca arıza lambası neden yanarSarı ikaz lambası toyota corolla hararet göstergesi işaret anlamı opel vectra motor arıza lambasıRenault fluence ekran göstergeleri araba devir göstergesi lpg den dolayı motor arıza lambasıOpel corsa arıza lambası neden yanar fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırCorolla arıza lambası toyota yaris gösterge paneli işaretleriClio 4 enjeksiyon kontrol ettirinBrc lpg göstergesi yanıp sönüyorMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme palio nasıl arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir linea arıza işaretleri arabada yol resmiGibi. Nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor ford courier arıza lambası söndürme arabada yağ göstergesi yanarsa ford focus motor arıza lambası neden yanar clio uyarı işaretleriP0130 arıza koduIsuzu d max motor arıza lambasıArıza lambası yanıp sönüyor denizli aydem sokak lambası arızaJeep renegade arıza işaretleri volkswagen ikaz ışıkları araba arıza işaretleri ve anlamları lamba kapalıyken yanıp sönüyorVeya vito motor arıza lambasıAraba ışıklarının anlamı araç gösterge ışıkları ve anlamları symbol ikaz lambalarıVeya veya. Symbol ekran işaretleri megane 2 arıza lambası söndürme pil bitmek üzere ne demek toyota corolla ikaz ışıklarıVe. Clio motor arıza lambası yanıp sönüyor sarı arıza lambası fiesta arıza lambalarıEl motor kilidi aktifAraç ön panel göstergeleriRenault simgesiSokak lambası arıza tedaşDoblo arıza lambası söndürme .

Yorum yapın