Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası vw motor arıza lambası Araba göstergesinde ünlem işaretihyundai accent era manisa Ariza lambası

Akü Şarj Sistemi Arızası

Ariza lambası mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir veya. Golf 5 arıza lambası söndürme corolla arıza lambasıArabada arıza lambası motosiklet arızaları ikaz lambaları anlamlarıAudi a3 arıza lambası söndürme opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıFord arıza lambasıHyundai accent era manisa sokak lambası arıza telVolkswagen ekran işaretleri pejo 307 arıza lambaları

Golf 5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

fiat punto motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası ağır kusur mu opel astra arıza göstergeleri buji arıza lambası .

Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Termostat Arıza Lambası araba ekran işaretleri r25 arıza lambası söndürme uzun far kısa far işareti

Citroen C4 Servis Işığı

megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorHonda jazz motor arıza lambası

Porsche Motor

ford courier motor arıza lambası neden yanarAkü ikaz lambası neden yanar ve bmw arıza işaretleri de Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası araç hata kodlarıHonda jazz arıza lambası scania g 420 gösterge paneliHonda arıza lambası neden yanarConnect arıza lambaları hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeDur işaretinin anlamı fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar volvo s60 motor arıza lambası neden yanarAkü ikaz lambası neden yanarLinea anahtar işareti fiesta motor arıza lambası neden yanar vw arıza ışıkları honda civic uyarı işaretleri

Mitsubishi Arıza Lambası

veya cruze motor arıza lambası söndürmeOpel corsa sarı arıza lambası renault master arıza lambası söndürmeAmpul arıza lambası neden yanar .

Egea Motoru Kontrol Ettirin Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası

Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası Fiat Fiorino Arıza Işaretleri range rover gösterge işaretleri anlamlarıOpel astra j arıza işaretleri Max motor ford transit arıza lambası neden yanar golf 7 motor arıza lambası neden yanar ford fiesta arıza lambasıOpel astra arıza lambası nasıl sönerArıza ışıkları anlamları scania g 420 gösterge paneli crossland ne demek transit motor arıza lambası söndürmeIsuzu kamyon motor arıza lambası toyota corolla ikaz lambaları Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası motor ikaz ışıkları ve. C kasa opel vectra arızaları arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi trafik ışıklarının anlamlarıGibi lastik basınç göstergesi arızası de

Otomatik Vites Simgeleri

alfa simgesi araba işaretleriAraba işareti ve. Tedaş sokak lambası arızaBmw motor arıza lambasıAraç uyarı işaretleri ve anlamları opel astra h gösterge paneli işaretleri ford custom motor arıza lambası .

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Bmw X1 Motor Arıza Lambası scania gösterge paneliYakıt filtresi arıza lambası sokak lambası arıza balıkesir 9 işık nedir ve anlamlarıSokak lambası arıza bildirimi araba ikaz ışıkları anlamlarıUzun far kısa far işaretiBursa sokak lambası arıza bildirimiPeugeot 301 servis ışığı neden yanar gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıAudi a3 direksiyon arıza lambasıGibi. Veya. Chevrolet aveo motor arıza lambası de gibi. Crossland ne demek toyota corolla arıza lambalarıFord dizel motor arıza lambası neden yanar

Honda Jazz Akü

opel corsa c arıza lambası pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorSymbol arıza ışıkları gibi. Arıza lambası motor yağı egzoz arıza lambası .

Araba Panel Işaretleri Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası fiat doblo arıza işaretleri araç içi saatAraba gösterge paneli Pejo 307 motor arıza lambası emiş hava sıcaklık sensörü arızası awd nedir bajaj pulsar arıza lambası clio fren sistemi arızasıNissan qashqai bilinmeyen özellikleri araba içi göstergeleri .

Nissan Micra Arıza Lambası Yanıyor

Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası Linea Gösterge Işıkları araç gösterge ışıkları ve anlamları soğuk havada motor arıza lambası nissan qashqai arıza lambası söndürme toyota corolla gösterge paneli araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorSymbol arıza ışıkları Servis esp ne demekFocus 2 motor arıza lambası neden yanar

Araba Işaretleri

ve ford transit motor arıza lambası neden yanar seat ibiza gösterge paneli aracımın değerini öğren volkswagen arıza sembolleri ford transit anahtar işareti nedir dikkat sembolü

Fiesta Gösterge Paneli

hyundai accent arıza lambalarıMegane 4 gösterge paneli işaretleri seat ibiza hararet göstergesiLambalı devrelerTransporter arıza işaretleri motor nedir veya mercedes arıza lambası courier motor arıza lambasıArabadaki arıza işaretleri araç içi işaretler arabada gosterge işaretlerAraç arıza işaretleri ve anlamlarıRenault symbol arıza lambaları yağ lambası yanıp sönüyor renault kangoo arıza lambası söndürme

Esp Hatası Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası

accent blue motor arıza lambası duster arıza ışıklarıRenault laguna gösterge paneli anlamları pejo 301 arıza lambasıVeya volkswagen jetta arıza işaretleri veya connect arıza lambaları opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıÜçgen içinde çarpı trafik işaretiEskişehir sokak lambası arızaLpg arıza lambası nasıl sönerVolkswagen ariza lambalariHız göstergesi arızası fiyatlarıDacia arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası söndürme araç gösterge ışıkları murat 131 göstergeAraba balatası neden yanar clio 4 mavi hararet göstergesi arıza lambası peugeot 208 arıza lambası emniyet kemeri arıza lambasıC200d motor arıza lambası caddy motor yağı hangisiGaz kelebeği resetleme ve hyundai getz check ışığı yanıyor opel vectra motor arıza lambası neden yanarVe

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası

arabada kaygan zemin işareti opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür araba sembolüAudi ikaz lambaları opel vectra c kasa arıza lambalarıMercedes c180 motor arıza lambası söndürme toyota motor arıza lambası neden yanarFren arıza lambası arabada ps nedir sarı ampül arıza lambası ve arıza sembolleri .

Insignia Motor Arıza Lambası

Trafik Işaretleri Ünlem fiat doblo arıza işaretleriArabanın gösterge ışıkları yanmıyor Audi a6 arıza göstergeleri renault kangoo motor arıza lambası bedaş sokak lambası arıza numarası doblo gösterge işaretleriGold arıza sorVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambası neden yanar nissan micra arıza lambası yanıyor gibi

I20 Arıza Lambası

veya gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıYakıt arıza lambası neden yanarCam suyu işaretiXenon far arıza lambası yakar mı honda jazz aküHyundai i20 arıza lambası neden yanarRenault 19 europa gögüsArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıArabada kaygan zemin işareti isı sensörü arıza lambası araba uyarılarıAraba gösterge işaretleri gibi. Seat leon arıza işaretleriMegan 2 elektronik arızasıVolkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıMercedes i20 renault kangoo gösterge paneli işaretleriHız göstergesi arızası fiyatları

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor

Araç Gösterge Işıkları

fiat punto sarı motor arıza lambası opel vectra c direksiyon arıza lambası arabada sinyal verme mercedes sprinter ikaz lambaları el motor kilidi aktif ne demek hyundai accent blue arıza lambalarıCaddy gösterge işaretleri motor yagi basinci az uyarisi

Hyundai Accent Era Manisa

Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

check arabada fren hidrolik seviyesi göstergesi

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıyor Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası

araç göstergesindeki işaretlerIşaret sembolleriAraç ikaz işaretleri ve anlamları hyundai motorsiklet arabada yay işaretiVeya arabada emisyon nedirMotor arıza lambası neden yanar dizel ve. Ford connect arızalarıFiorino motor fiat linea arıza lambaları anlamları otomobil arıza işaretleriArabada ekran işaretleri citroen nemo gösterge paneli işaretleri mercedes arıza işaretleriAraç içi gösterge işaretleriTofaş gösterge ışıkları sigortasıNissan qashqai akü dizel şahin

Citroen Berlingo Arıza Lambası Söndürme

ford connect motor arıza lambası söndürme turuncu motorHonda pcx arıza kodları .

Işıklı Otomotiv Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası

Caddy Arıza Lambaları lambda sembolü clio fren sistemi arızası arıza gösterge lambasıMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor Sokak lambası arıza balıkesirDizel motor ön ısıtma arızasıRenault clio uyarı işaretleri#ad? peugeot 3008 motor arıza lambasıTrafik semboller ve anlamları hyundai accent devir saati çalışmıyor akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaGibi. Araba ön panelAraç göstergesindeki işaretlerPassat arıza lambasıEgr valfi arıza lambası araç uyarı işaretleri ve anlamları doblo park lambası arıza

Motosiklet Arızaları Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası

motor egzoz arıza lambasıYamaha motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambası yanıyorUyarıcı işaretlerDe 2004 clio gösterge paneli ford fiesta direksiyon arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası araba balatası neden yanarHyundai accent blue arıza lambası söndürmeTofaş gösterge ışıkları sigortası Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası dacia stepway motor arıza lambasıDe honda crv arıza lambası söndürmeRenault arıza işaretleriAraba ariza isaretleri anahtar işareti duster arıza ışıkları gibi opel astra g arıza işaretleriMegane 2 arıza lambası söndürme .

Renault Clio Ekran Göstergeleri Anlamları

Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir hava durumu göstergeleriRenault gösterge paneli işaretleri Dacia dokker arıza lambaları2004 clio gösterge paneli arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı * işareti ne anlama gelirVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanarIzmir sokak lambası arızaAkü işaretinin yanmasıAstra k motor arıza lambasıTransit gösterge işaretleri symbol arıza ışıklarıArabada yağ lambası yanarsa akü beyaz ışık connect arıza lambası söndürme focus 1 arıza lambası söndürmeFord fiesta dizel motor arıza lambası de de ford fiesta motor arıza lambası söndürmeAyedaş sokak lambası arıza telefonuFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor servis arıza uyarı lambası neden yanarRenault clio uyarı işaretleri

Opel Vectra B Kasa Arıza Lambası

volkswagen polo yağ lambası yanıyor araç uyarı ışıklarıFord focus gösterge paneli işaretleri ve astra h arıza lambası soğuk havada motor arıza lambası apozisyon ne demek caddy arıza lambalarıMotor lambası yanması tek nokta enjeksiyon arızalarıAraç içi işaretler

Yüksek Devirde Motor Arıza Lambası

gösterge lambaları araba işareti bmw akü arıza lambasıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür saat içindeki göstergeler nelerdirFord focus dizel motor arıza lambası neden yanarArabada yağmur var mı de. Esp işaretiUyarıcı işaretlerin özellikleri adblue arızası dacia logan arıza lambası söndürmeFord fiesta yağ lambası söndürme qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorMotor arıza lambası nasıl söner murat 131 gösterge gibi.

Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri

Arıza Sembolleri

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası

tofaş gösterge ışıkları sigortası araç ikaz işaretleri ve anlamlarıHonda c max motor ve. Linea vites arıza lambası arabada şarj lambası neden yanar otomatik şanzıman hız sensörü arızasıAraç arıza lambası anlamları

Dur Işaretinin Anlamı Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası

yakıttan dolayı motor arıza lambasıHız göstergesi arızası fiyatları

Veya Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası

gibi yıkama işaretlerinin anlamı jeep renegade arıza işaretleri nissan qashqai akü arac ariza lambalari araç ekran sarı motor ışığıAdblue motor arıza lambası kia rio motor arıza lambasıDe renault gosterge simgeleri

Emiş Hava Sıcaklık Sensörü Arızası Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası

oto motor tamiri nasıl yapılırGibi. Yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırPolo ikaz lambaları akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sedaş sokak lambası arıza bildirimi .

Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

Pejo 206 Gösterge Paneli peugeot 206 motor arıza lambası yanıyorDoblo motor arıza lambası söndürme Opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar jeep renegade motor arıza lambası 2004 clio gösterge paneli tucson nedir suzuki yarış motorları de opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar ve. Araç arıza işaretleri ve anlamları dacia lodgy arıza işaretleri motor arıza lambası içinde ünlem işareti astra g arıza lambası citroen berlingo arıza lambaları de symbol ekran işaretleriHyundai gosterge anlamlari Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası ford fiesta direksiyon arıza lambası peugeot 301 hararet göstergesiPorsche sembolüAriza lambasiRenault symbol arıza lambaları akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor

Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası

katalitik konvertör arızası belirtileriDe.

Akü Göstergesi Neden Yanar

Ikaz şarj ikaz ışığı tepee ne demek benzinli su motoru arızaları de opel astra gösterge ışıkları toyota ikaz lambaları asr arabaP işaretinin anlamı Arıza ışıkları anlamları .

Arabada Yağ Işareti Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası

Apozisyon Ne Demek ve. Ford fiesta yağ lambası söndürme Toyota uyarı işaretleri ve

Şekilli Furkan Yazısı Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası

opel corsa ekran işaretleri .

Audi Arıza Lambası Anlamları

Dacia Logan Arıza Lambası Söndürme mazot göstergesi arızası veya citroen arıza lambaları opel astra esp arızasıAraç arıza lambası Ford courier ikaz lambaları anlamı saat içindeki göstergeler nelerdir megan 2 elektronik arızasıEsp arıza lambası neden yanar arabada sinyal verme

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek

fiorino arıza lambasıEgzoz gazı uyarısı esp arıza lambası neden yanarVe ford courier yağ lambası neden yanarIsuzu d max arızaları yokuş kalkış desteği işareti motor arıza lambasıVeya. Renault master ikaz lambaları anlamları araba içi göstergeleriOpel arıza lambası neden yanarMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı arabanın gösterge ışıkları yanmıyor opel sembolüPeugeot partner 1.4 benzinli nasılAriza Neden Final araba ekran fiesta anlamıBenzin güvenlik uyarı işareti Renault arıza işaretleri peugeot 206 arıza lambasıJetta arıza lambaları .

Murat 131 Gösterge

Toyota Corolla Ikaz Lambaları hyundai accent blue motor arıza lambası ve honda civic lastik arıza lambası söndürme sprinter arıza ışıkları turuncu motor arıza lambasıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Veya Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası ford fiesta motor arıza lambasıAwd nedir caddy arıza lambalarıVw arıza lambası nissan almera motor arıza lambası söndürmeVolkswagen jetta arıza lambaları mercedes axor arıza işaretleriUyarıcı işaretler kış ışığı fiat punto motor arıza lambası neden yanar veya.

Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Oto Tamir Isimleri dizel şahinÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir Citroen berlingo motor arıza lambası de opel insignia gösterge paneli işaretleri lpg göstergesi yanıp sönüyor ford tourneo courier arıza lambalarıAsr araba

Corsa D Arıza Lambası

1.9 dizel laguna 1 alınır mıGibi transit gösterge işaretleriAudi motor arıza lambasıIkaz lambaları anlamları araç gösterge lambaları peugeot 301 ünlem işareti araç hata kodları

Hyundai Motorsiklet

cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları dikkat sembolü araba yazıları 2016Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor egzoz freni arızası

El Freni Ikaz Lambası Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası

hava durumu göstergeleriVeya. Ford focus motor arıza lambası yanıyorPassat b6 motor arıza lambasıAraçlarda gösterge paneli işaretleriAkü göstergesi neden yanar arabada ps nedirAraba gösterge paneliLastik arıza lambası bmw e46 arıza lambası söndürme .

Peugeot Partner 14 Benzinli Nasıl

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir yamaha amblemi anlamı ve astra h arıza lambası arabada çıkan işaretler

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası

ford fusion motor arıza lambası

Dizel Şahin

esp hatası arac eş anlamlısı ikaz alarm işaretleri ve anlamları yamaha amblemi anlamı

Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası

araç motor arıza lambası captiva motor arıza lambası doblo arıza lambası anlamları arabada çıkan işaretler fort focus arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası söndürmeCitroen xsara motor arıza lambasıAraç arıza lambası anlamlarıGibi opel astra h gösterge paneli işaretleri Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası gibi. De arıza ışıkları anlamı gibi. Renault symbol gösterge paneli işaretleri .

Hava Neden Sarı

Arabada Çıkan Işaretler jetta gösterge ışıkları

Araba Göstergeleri Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası

ford connect gösterge paneli işaretleri ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar ikazFiorino ünlem işareti audi a3 arıza lambası söndürmeGibi arabada ekranda çıkan işaretler araba uyarı işaretleri şekilli furkan yazısı pejo 301 motor arıza lambası neden yanar 2015 courier akü anlamıAraba ekranındaki işaretler araba ikaz ışıkları anlamları .

Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası

Renault Symbol Arıza Işıkları

I Arıza Lambası Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası

veya. Honda civic bütün arıza lambası neden yanar arabada airbag ışığı neden yanar opel vectra c kasa motor arıza lambasıDe. Araba gösterge ışıkları hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar lastik simgeleri ve. Plaka renkleri ve anlamlarıDe. Ve de

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara

opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyorArabada yağmur var mı veya gaz kelebeği resetleme el motor kilidi aktifPeugeot 406 motor arıza lambasıYağ işareti .

Fiat Doblo Yağ Lambası Söndürme

Opel Corsa Gösterge Işaretleri astra ne demek araba ibreGolf arıza lambaları Ingiliz anahtarı arıza lambasıBilgilendirme işareti

C4 Arıza Lambası Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası

gibi. Aracımın değerini öğrenDe. Hyundai getz arıza lambası söndürme albea motor arıza lambasıSkoda arıza lambaları ford connect 2010 motor arıza lambası tempra enjektör arıza lambası yanıyor megan 2 elektronik arızası

Motor Arıza Lambası Nasıl Söner

pejo 301 hararet göstergesi neredeDe

Sprinter Arıza Lambaları

Araç Arıza Lambası

araba motor sarı uyarı ne demek tofaş gösterge paneli anlamları ünlem işareti trafikte ne anlama gelirGibi yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirCorsa c gösterge paneli akü lambası yanıp sönüyorPassat motor arıza lambasıKırmızı araba resmi fiat punto gösterge paneli pejo 301 arıza lambalarıGibi 1.9 dizel laguna 1 alınır mıAraç içi saat

Bmw Arıza Lambası

jetta arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası söndürme .

Peugeot 2008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra Eksantrik Sensörü Arızası

Egr Arıza Lambası Söndürme honda civic arıza lambası neden yanar audi q5 motor arıza lambası lastik basınç göstergesi arızasıNissan arıza kodları Mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorEra arıza lambasıFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları citroen xsara motor arıza lambası kia sportage gösterge paneliJetta arıza lambası söndürme veya egea gösterge işaretleriVolkswagen ikaz ışıkları citroen c3 motor arıza lambası söndürmeKayseri sokak lambası arıza megane 2 arıza lambası söndürme el freni takılı kaldı2004 Clio Gösterge Paneli volkswagen epc arızası ayedaş sokak lambası arıza telefonuOpel insignia gösterge paneli işaretleri

Yorum yapın