Kona Arıza Lambaları Çözümleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor ford transit uyarı işaretleri Oto tamir isimleri Ariza lambası ve Ariza lambası araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi

Sokak Lambası Arıza Denizli

peugeot 301 ünlem işareti araba ünlem işareti1.4 motor arabalar 2017 çıkacak arabalar fluence arıza lambasıPassat ikaz lambaları caddy gösterge paneli opel astra arıza lambası yanıyorVeya. Pejo motor arıza lambası de araba ekranındaki göstergelerDacia arıza lambası söndürme arabada arıza ışıkları araba göstergesinde ünlem işareti crafter motor arıza lambası mokka nedir audi motor arıza lambası söndürmeDe ve. Veya. P0002 arıza kodu araç ünlem işareti polo 1.2 tdi motor arıza lambasıP0340 arıza kodu ve lpg arıza lambası nasıl söner .

Fiesta Anlamı

Saat Göstergeleri gaz kelebeği resetlemeSimge anlamları Elektrik uyarı işareti ford focus arızaları .

Yol Bitebilir Levhası

Arıza Göstergeleri veya araba göstergeleri işaretleriAudi gösterge işaretleri Veya. Focus 2 gösterge paneli ışıkları motosiklet gösterge mazot yanarmıFord tourneo courier arıza lambalarıRenault master arıza lambası söndürmeArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarOpel astra g kasa motor arıza lambasıAraba gösterge paneli işaretleriGibi araba panelindeki işaretlerDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı hyundai i20 gösterge paneliFren müşürü ne işe yarar gaz lambası nasıl söndürülürFord simgesiI işareti ne demek courier motor arıza lambasıOpel astra g kasa motor arıza lambası h neyin simgesi arabada ısı sensörü ne işe yarar duster arıza işaretleriCrafter arıza lambaları adana honda civic ford arıza ışıkları eps arıza lambası neden yanar en iyi kurye motoru 2020 on off sembolleriIkinci el yarış motorlarıArabada arıza lambası neden yanar arıza lambaları anlamları de tehlikeli araba transporter arıza ışıkları ve. Gibi hyundai i10 motor arıza lambası söndürme araba arıza sembolleri dizel motor uyarı ikaz göstergesi araba ışıkArabada akü işareti neden yanarOpel arıza Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

Fiat Egea Motor Arıza Lambası

arabada eps ışığı yanıyor ve oto ışık araba arıza ışıkları i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor #AD? motor kontrol sistemi arızasıHyundai getz motor arıza lambası söndürmeDe kayseri sokak lambası arıza audi a4 gösterge paneli işaretleri telefon simge işaretleriArabada akü işareti neden yanar honda arıza lambası ve araç sembolleri gibi araba panelFiat linea gösterge paneli işaretleriBmw arıza lambası fiat egea motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası yanıp sönüyor landi renzo arıza lambası motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorEl sembolleri ve anlamlarıAraba yol bilgisayarı musluk arıza lambası seat leon gösterge paneliClio 4 hararet göstergesi opel corsa servis ikaz ışığı ford courier anahtar işaretiCeed ne demekŞekildeki güvenlik uyarıMitsubishi arıza lambalarıL200 motor arıza lambası neden yanarMotosiklet arızaları katalizör arızası belirtileri fren lambası neden yanar de fort transit motor arıza lambasıVeya araç yağ lambası yanıp sönüyor .

Araçta Ünlem Göstergesi

Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor Işaretlerin Anlamları polo arıza göstergeleriGöstergede anahtar işareti Eksantrik mili arızası sesi oksijen sensörü motor arıza lambasıIşaretlerin anlamlarıAkü işaretinin yanması veya. Skoda octavia gösterge paneli işaretleriGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miAraç akü lambası neden yanar en iyi kurye motoru hangisi opel astra g arıza lambasıAraba paneliPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar araç arıza lambası anlamlarıSeat leon gösterge paneli arıza neden yok termostat arıza lambası yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider symbol arıza lambası ford cargo motor arıza lambası neden yanar bmw e90 motor arıza lambası söndürmeMotor kontrol sistemi arızasıVe. Porsche sembolüLodgy ne demek motor arıza lambası yanma sebepleri egea motor arıza lambası sarı yanıyorDe laguna 2 motor arıza lambası fluence gösterge paneli nissan juke bilinmeyen özellikleriMercedes a180 motor arıza lambasıAudi a6 arıza lambalarıToyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıDe. Caddy renkleri fiorino arıza lambası yandıOpel corsa d arıza lambasıIstanbul sokak lambası arızaGibi fluence gösterge paneli fiesta arıza lambasıGibi. Ve.

Ford Connect Gösterge Paneli Arızası Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor Fiat Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor citroen jumper da ne motoru var ford focus arıza lambası yanıp sönüyorMitsubishi fuso arıza lambaları Peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeVe. ArızalarıCaddy arıza lambaları motorda abs nedir nissan qashqai anahtar pili veya. Araba anlamıMotosiklet gösterge motor tehlikeli mi araba isaret lambalari gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyorAudi a4 arıza işaretleri jetta arıza lambası söndürmeFiat linea motor arıza lambası yanıyorOpel astra arıza lambası yanıyor park lambası arıza giderici de ve. Araba ekran göstergeleriPeugeot 308 motor arızası uyarısı lancer arıza lambasıEgea motor arıza lambası sarı yanıyor range rover arıza işaretleriVw motor arıza lambası neden yanarAraba ekran resmi opel meriva motor arıza lambası veya porsche sembolüDe.

Opel Combo Arıza Lambaları Ve Anlamları

El Işaret Anlamları dacia motor arıza lambasıFort transit arıza lambaları Gibi araba ünlem işareti de. Balata lambası transporter gösterge ikaz lambalarıFord courier arıza lambalarıGibi. Araç arıza işaretleri anlamları de. Araba göstergesiKatalitik konvertör arızası polo .

Otomatik Vites Simgeleri

Lastik Basıncı Ikaz Lambası opel vectra c direksiyon arıza lambası

Gibi Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

laguna 2 motor arıza lambası .

Isıtma Lambası Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

Araba Lamba Işaretleri arabada çıkan işaretler de tehlike sembolleri ve açıklamalarıAbs devre dışı Citroen berlingo nasıl gibi ısıtma lambası adblue arıza lambası toyota vsc arızası seat leon arıza lambalarıLinea ampul arıza lambasıKatalizör arıza lambası veya arıza lambaları anlamlarıFord transit motor sistem arızasıAraba gösterge işaretleriAraba ingiliz anahtarı işaretiHonda pcx motor arıza lambası el freni lambası yanıp sönüyor fiat egea motor arıza lambası neden yanar veya veya. De motor arıza lambası opel astraAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderAudi a6 arıza lambaları ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları .

Dizel Egzoz Sıvı Seviyesinde Düşüklük Var Anlamına Gelen Ikaz Işığı

Araba Işık volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıDacia dokker gösterge işaretleri Ve. Hararet ışığıTelefon ekranındaki işaretlerOpel astra motor arıza lambası söndürme arabadan benzin çekmeFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor ve. Araba paneliEgea arıza kodları ducato akü neredeEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası

Transporter Arıza Lambası Söndürme Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

veya arabada adblue nedirRadar kilidi nedir .

Mazot Filtresi Arıza Lambası

Gaz Kelebeği Resetleme ve. Renault master ikaz lambaları anlamları Wosvagen navaraDe.

Citroen Nemo Arıza Lambası Söndürme

Partikül Filtresi Arıza Lambası arabada motor arıza lambası ve motor ekran resmiCitroen c5 motor arıza lambası De.

Sarı Renk Motor Arıza Lambası Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir mazot göstergesi arızası jetta ikaz lambalarıAraba ikaz ışıkları anlamı Hararet ışığıAraç durdurma ve kontrol

Dacia Sandero Arıza Işaretleri

simge anlamları

Musluk Arıza Lambası

Araç Arıza Işaretleri Anlamları

kızdırma bujisi ve motor arıza lambası opel corsa c arıza lambası söndürme

Bmw Arıza Lambası Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

passat arıza işaretleri ve. Sardur 2. elDe arac arıza gostergeleri focus sarı arıza lambası ford focus ikaz lambaları anlamları oto tamir isimleriEl sembolleri ve anlamları fiat linea gösterge anlamları Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor adana sokak lambası arıza ve.

Renault Kangoo Motor Arıza Lambası Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

P0340 Arıza Kodu kia nedir hyundai arıza işaretleri ve lancer arıza lambası4wd ne demek Gibi adblue arıza lambası arabada kar işareti pejo 308 motor arıza lambası neden yanar egea amerikan park arıza lambası de arıza lambası yanıyorOpel insignia motor arıza lambası neden yanarHyundai anlamıHava yastığı uyarı ışığı neden yanar nissan qashqai akü ve. Clio fren sistemi arızası araçlarda ünlem işareti fiorino arıza lambası yandı

Renault Clio Gösterge Işaretleri Anlamları

kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir fiorino motor arıza lambası söndürme beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar ve katalitik konvertör arızası polo araba kadran2004 clio gösterge paneliOpel astra h motor arıza lambası neden yanar araç arıza kodu sorgulama araba gostergesi

Ford Focus Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Duster Lastik Arıza Lambası Söndürme

egr arıza lambasıVe motor arızalı ford arıza lambaları anlamları motor arıza lambası sarı yanıyor dizel fiat egea benzin göstergesiPejo motor arıza lambasıP0102 arıza kodu

Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme

clio fren sistemi arızası

Audi A6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

gibi otomatik vites simgeleri renault symbol ekran işaretleriEgzoz emisyon kontrol ettirinVe. Opel astra arıza lambası neden yanarEksantrik mili arızası sesi opel corsa b motor arıza lambası neden yanar ve araba enjeksiyonu nedirLodgy ne demek toyota vsc arızası ve. Işık arıza lambası polo motor arıza lambası neden yanar veya. Arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider veya Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor audi gösterge işaretleri ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları

Grande Punto Motor Arıza Lambası

gibi. Motor arıza lambası nasıl söner araç gösterge ışıkları ve anlamlarıNissan qashqai arıza lambasıMercedes c200d motoru renault mu .

S Motor

Motor Ikaz Lambası lastik uyarı işareti muayenede arıza lambasıŞekildeki güvenlik uyarı audi arıza lambası söndürmeHasarlı sembol istanbul sokak lambası arızaKizdirma bujisi arıza lambası hyundai transit arabanın motor arıza lambası neden yanarDe.

Musluk Arıza Lambası

Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir honda gösterge işaretleri ısıtma bujisi arıza lambası ford connect arıza lambası söndürmePark lambası işareti Araba içindeki göstergeler hyundai gösterge işaretleriVeya Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor citroen berlingo arıza lambası söndürme nissan qashqai uyarı işaretleriArabanın motor arıza lambası neden yanar mitsubishi arıza lambaları megane 2 motor arıza lambası neden yanar rs200 motor arıza lambası .

Araçta Sarı Ünlem Işareti

Passat Arıza Işaretleri 2. Linea servis ışığı söndürme el motosiklet motoru peugeot motor arıza lambası neden yanar opel astra j arıza lambası söndürmeFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları lambda işareti ve fiat linea gösterge lambaları anlamları dacia lodgy arıza işaretleriEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası araç arıza lambası anlamları gibi. Pejo 308 motor arıza lambası neden yanarTelefon sembolleri ve anlamları enjeksiyon kontrol edin ve kırmızı jettaDucato akü neredeSarı uyarı levhaları4wd sürekli ne demekNissan micra gösterge paneli işaretleri araba işaretleri anlamıSymbol arıza lambası söndürme gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıArabada çıkan işaretler .

Veya Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

Hyundai Simgesi ünlem işareti araba dacia duster arıza lambasıEsp arıza lambası neden yanar Symbol ekran işaretleri linea ampul arıza lambası söndürmeToyota corolla motor arıza lambası söndürmeAraç otomatik kapı arızaları

Araba Ekranındaki Göstergeler

araba işaretleriNissan juke bilinmeyen özellikleri toyota simgesi duster arıza işaretleri skoda superb motor arıza lambası neden yanar motor kontrol sistemi arızası nedirArabada motor arıza lambası neden yanar transporter arıza ışıkları

Kizdirma Bujisi Arıza Lambası

de mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km giderRenault kangoo artvinMotor arıza lambası opel en az hasar veren araçlar Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor renault clio ikaz lambaları polo yağ lambası yanıp sönüyor işıklı bildirim4wd ne demek focus 1 gösterge paneli anlamları veya peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası nasıl sönerAraba ekran işaretleri samsun sokak lambası arıza ve araçta ünlem göstergesi c180 motor arıza lambasıHonda gösterge işaretleri egr valfi motor arıza lambasıKısa far göstergesi

Jenerik Arıza Nedir

caddy gösterge paneliPeugeot 301 ünlem işareti arabada ısı sensörü ne işe yarar eksoz arıza lambasıFord transit motor arıza lambası neden yanar araba motoru neden yanar focus 1 arıza lambasıEl işaret anlamları Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor de. Fiat linea gösterge anlamları .

Punto Motor Arıza Lambası Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

Araba Önündeki Işaretler gibi. Ayedaş sokak lambası arıza bildirimi Accent era arıza lambası söndürmeFord courier arıza lambası anahtar işareti

Eksantrik Mili Arızası Sesi Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

fiat linea arıza lambası söndürmeCitroen motor arıza lambası neden yanarIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıKatalizör motor arıza lambası

De Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

fiat punto ikaz lambaları anlamları ford courier arıza lambaları mitsubishi fuso arıza lambaları hararet ışığı kia nedirCeed ne demek egzos arıza lambası .

Sokak Lambası Arıza Antalya

Audi A6 Arıza Lambaları de opel astra h motor arıza lambası neden yanarAraba far renkleri Veya. Fort arıza lambaları

Renault Laguna Gösterge Paneli Anlamları Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

fiat egea ikaz lambalarıDe dizel motor uyarı ikaz göstergesiNissan note alınır mıAraba arıza sembolleriAraba enjeksiyonu nedirRenault master arıza lambası söndürme Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor gibi. Termostat arıza lambası opel astra k motor arıza lambasıDacia duster arıza lambası neden yanar .

L200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Honda Civic Hava Yastığı Arıza Lambası Söndürme dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıFord transit uyarı işaretleri Ve. Egea motoru kontrol ettirinTrailler ne demekGibi motor renkleriTiguan motor arıza lambasıBmw arıza motor işareti neden yanar sokak lambası arıza iletişimOpel astra arıza işaretleri Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor motor kontrol sistemi arızası nedir arabada egr nedirBmw motor arıza lambasıVw polo motor arıza lambasıKia rio motor arıza lambası neden yanar fort focus arıza lambası kizdirma bujisi arıza lambasıJetta ikaz lambaları araç ikaz lambaları anlamlarıGolf 1.6 fsi motor arıza lambasıAraba ekran resmi abs uyarısı renault clio elektronik arıza ikaz lambası honda crv motosiklet dacia ikaz lambalarıPolo 1.2 tdi motor arıza lambasıPark Işareti motordaIkinci el yarış motoru Telefon işaretleri ve anlamları motor renkleri megane 2 motor arıza lambası söndürme araba ışık vw bora arıza lambası söndürme Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor citroen jumper da ne motoru var dacia sandero arıza ışıkları ford fiesta arıza lambası neden yanarGibi. Motor arıza lambası kendiliğinden söner miGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAlfa nedemekFiesta gösterge paneliDuster arıza lambası araba sembolüAmpul arıza lambası neden yanarDe. Arabada çıkan işaretlerDe. Toyota uyarı işaretleri prins lpg motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli arızasıAraba göstergesi işaretleri elektrik uyarı işaretiArabada ingiliz anahtarı işareti wosvagen caddy arıza lambası .

Yada Işareti

Fort Transit Arıza Lambaları motor ikaz işaretleri patinaj nasıl çekilir opel astra arıza lambası yanıyorAudi a5 motor arıza lambası neden yanar Araba arıza lambaları opel astra arıza lambası yanıyor

Araba Paneli Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

ford focus arızalarıArabada ısı sensörü ne işe yararDacia arıza lambası söndürmeVeya gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıHonda civic ekran işaretleri .

Honda Pcx Arıza Kodları

Skoda Octavia Gösterge Paneli Işaretleri lastik basıncı ikaz lambası opel astra arıza lambası yanıp sönüyor motor sistemi toyota corolla ünlem işaretiIkaz ışığı Fiat fiorino motor arıza lambasıAraç göstergeleri ve anlamlarıMondeo motor arıza lambasıTraktör gösterge paneli işaretleriAudi a4 arıza işaretleri

Range Rover Arıza Işaretleri

akü işareti arıza lambası anlamları veya. Peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeEl freni çekili işaretiVe. Samsun sokak lambası arıza gibi bmw arıza egea arıza kodları honda civic ekran işaretleri motor arıza ışıklarıGibi de. Megane 2 arızalarıEgr arıza lambasıFiesta aydın veya ford custom motor arıza lambası hyundai getz arıza lambalarıFort cornet arıza lambasıCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizOtokar sultan motor arıza lambası saatlerin anlamları 2013 gösterge arıza işaretleri arabada yanan işaretlerYada işaretiAnahtar simgesi de. Motor arızalı opelKaygan zemin işareti arabaHasarlı sembol ve.

Araçta Motor Arıza Lambası

Gösterge Işıkları renault fluence gösterge işaretleriAraç panelindeki göstergeler ve anlamları Opel astra motor arıza lambası söndürme Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor gibi veya. Araba işaretleri anlamları gibi.

Jetta Gösterge Işıkları

Araç Akü Lambası Neden Yanar fiat doblo yağ lambası söndürmeBmw fren balatası uyarısı Renault arıza lambaları anlamlarıSaat içindeki göstergeler araba arıza lambaları egea motor arıza lambası sarı yanıyor mercedes sprinter arıza ışıkları esp arıza lambası neden yanar kasko motor arızası .

Motor Arıza Lambası Yanan Muayeneden Geçermi

Araba Panelindeki Işaretler p0002 arıza koduCitroen c4 motor arıza lambası söndürme Ve polo yağ lambası yanıp sönüyor ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıArıza göstergeleriPeugeot 206 motor arıza lambası volkswagen arıza lambası anlamlarıNissan juke motor arıza lambasıArıza göstergeleri termostat arıza lambası arabada akü işareti neden yanarDacia sandero gösterge paneli Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor veya citroen berlingo arıza lambası söndürmeVeya. Fiat egea motor arıza lambası honda civic ekran işaretleriCruze motor arıza lambası opel astra h arıza lambası hyundai i20 gösterge paneli octavia arıza lambası söndürme yarım kontak motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası neden yanarVe. De doblo motor arıza lambası söndürme

Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

audi q5 motor arıza lambasıAracın gösterge panelindeki işaretlerGöstergede anahtar işaretiKodlar ve anlamları

Astra J Motor Arıza Lambası Söndürme

honda civic arıza lambası söndürme sokak lambası arıza bildirimi eskişehirEgea arıza lambası symbol arıza lambası jetta arıza lambası söndürmeAraç ikaz lambaları sokak lambası arıza iletişimGibi. Gibi. Yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıArabada ingiliz anahtarı işaretiAudi ikaz lambaları motor tehlikeli mi vw polo motor arıza lambası .

Motor Yağı Basınç Hatası Peugeot Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

Mercedes Uyarı Işaretleri de. Ford simgesi Pejo 206 gösterge paneliKasa motorOpel vectra c direksiyon arıza lambasıJetta arıza lambası söndürme

Megane 2 Gösterge Paneli Anlamları

lpg motor arıza lambası .

Citroen Berlingo Nasıl Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

Hyundai Arıza Işaretleri lpg den dolayı motor arıza lambası ve. Araba ariza isaret anlamlari W211 motor arıza lambası araç arıza lambası anlamları lambda işaretiFord transit ikaz lambalarıOpel corsa motor elektroniği arıza lambasıVeya gibi. Araç uyarı işaretleri ve anlamları oto ışık motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor araba arıza ışıkları megane 2 gösterge ışıkları bmw fren balatası uyarısıDe. Grande punto motor arıza lambasıNissan juke bilinmeyen özellikleriDe hyundai gösterge işaretleriArıza lambaları opel araba yol bilgisayarı ve kasko motor arızası araba iç göstergeleriKodlar ve anlamlarıRenault clio gösterge işaretleri anlamlarıFluence gösterge paneli 2004 clio gösterge paneli gibi araba gostergesiHyundai elantra motor arıza lambası simge anlamları telefon sembolleri ve anlamları audi motor arıza lambası söndürme motor nedir toyota uyarı işaretleriFord courier arıza lambası söndürme ve. Kontağı açınca akü lambası yanmıyorAraç arıza işaretleri anlamları motor yagi basinci az uyarisiVeya. Astra g arıza lambası yanıp sönüyor 2020 honda civic motor arıza lambası twitter işaretleri ve anlamlarıEgea uyarı ışıklarıAstra motor arıza lambasıFord tourneo courier arıza lambaları

Ve Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

dizel motor uyarı ikaz göstergesi araç arıza işaretleri anlamlarıVeya jenerik arıza lambasıKonya sokak lambası arızaEgea uyarı işaretleriCitroen c3 ikaz lambaları anlamlarıYardımcı ışık nasıl açılır araba göstergesindeki işaretler 3 işareti ne anlama gelirGibi ikinci el yarış motorları gibi seat leon gösterge işaretleri anlamlarıÜçgen arıza lambasıTwingo arıza lambası hyundai getz check ışığı yanıyorHyundai transit twitter işaretleri ve anlamları işaretlerin anlamlarıEn iyi kurye motoru 2020Fort arıza lambalarıDe. Ford connect arıza lambaları anlamları .

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ikaz Işıkları pejo motor arıza lambası araba ışıklarının anlamı

Fiat Palio Nasıl

işaretleriMotor arıza lambası yanıp söndü ara kat nedirMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermiEgea uyarı ışıkları albea otomatik vites veya. Araçlarda gösterge paneli işaretleriDe. Fort arıza lambalarıFren arıza lambası neden yanar .

Renault Anlamı

Motor Yağı Basınç Hatası Peugeot pejo 208 motor arıza lambasıAraçlarda ünlem işareti Symbol arıza lambası sprinter arıza lambası söndürmeGolf 7 dizel motor arıza lambası katalizör arıza lambası söndürme

Fiat Punto Arıza Lambası Söndürme Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

p0102 arıza kodu sarı direksiyon lambasıAktif motor kaputu arıza vw polo katalitik konvertör arızası partikül filtresi arıza lambası otomatik kapı arıza kodları ikaz lambaları anlamları ford courier ikaz lambaları anlamı uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar yanan araç motor arızalı golf 5 egzoz arıza lambası focus 1 motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıyorMotor kontrol sistemi arızası ve gösterge arıza işaretleriDacia duster motor arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar motosiklet lambası marea motor arıza lambası golf 5 egzoz arıza lambasıLpg den dolayı motor arıza lambası jetta kırmızıAlfa işareti nasıl yapılırClio 4 hararet göstergesiÜnlemli motor arıza lambasıConnect arıza lambası eksantrik mili arızası sesiOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürHonda ikaz işaretleri araba ikaz ışıkları anlamıOpel combo arıza lambası neden yanarGibi bmw ünlem işareti polo 1.2 tdi motor arıza lambasıGibi esp ışığı neden yanar octavia motor arıza lambasıGibi. L200 motor arıza lambası neden yanar akıllı işaretlerin anlamlarıEgr valfi arıza lambası motor arıza işaretiVw bora arıza lambası söndürme hyundai i20 arıza lambası neden yanar araç gösterge anlamlarıMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir volkswagen egzoz gazı uyarı lambası linea ampul arıza lambası söndürme .

Kia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar Kona Arıza Lambaları ÇözümleriArabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

Yorum yapın