Opel Astra Ekran İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra Ekran İşaretleri dizel motor uyarısı Astra g arıza lambasıcitroen c4 servis ışığı Ariza lambası Linea arıza işaretleri Ariza lambası

Opel Arıza Lambası Anlamları

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıyor araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıOpel arıza lambası neden yanarElektrik uyarı işareti linea servis ışığı söndürme renkli motor alfa işareti su göstergesiArabada anahtar işareti yanıyor Opel Astra Ekran İşaretleri ford ranger motor arıza lambasıVe. Otomatik kapı sensörü arızası teknolojik semboller ve anlamları ford focus i işareti sure isimleri anlamlarıDe. Symbol arıza işaretleriDizel araç gösterge işaretleriMotor kırmızıSarı yağ lambası anlamı partikül işareti 444 anlamiFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür seat toledo motor arıza lambasıFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir Opel Astra Ekran İşaretleri ford transit arıza ışıkları egea 1.3 multijet motor arıza lambası de.

Dacia Duster Motor Arıza Lambası

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir? focus 1 gösterge paneli anlamlarıOpel arıza lambası neden yanar Ford fiesta ikaz lambaları 2 el nissan almeraYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirAraç kaputunda neler bulunurVeya

Volkswagen Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Esp Asr Arızası Nedir otomatik şanzıman hız sensörü arızasıOpel arıza lambası neden yanar Ve. Megane 2 motor arıza lambası ford connect arıza lambaları gibi de motor arıza lambası turuncu yanıyorSymbol motor arıza lambasıFiorino arıza ışıklarıFiat arıza ışıkları Opel Astra Ekran İşaretleri p0110 arıza koduVeya

Fiorino Ikaz Lambaları

Captiva Partikül Filtresi Arıza Lambası renault clio hararet göstergesi neredeOpel arıza lambası neden yanar Ford fiesta motor arıza lambası neden yanar honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeRenault clio mavi ışıkFiat linea arıza ışıkları ve ford focus gösterge işaretleri ve. Dur işareti anlamı c kasa opel vectra arızaları .

Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor Opel Astra Ekran İşaretleri

Opel Astra Ekran İşaretleri Tofaş Gösterge Paneli ford motosikletVolkswagen motor arıza lambası Veya arabada işaretler

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Motor Arıza Lambası Yanıp Söndü volkswagen polo motor arıza lambası araba kilit arıza lambası direksiyon arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası Gösterge paneli işaretleri anlamlarıMotor arıza lambası yanıp söndüEl freni lambası neden yanar de captiva motor arıza lambası söndürme

Opel Vectra Motor Arıza Lambası

Fiat Doblo Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor de Opel Astra Ekran İşaretleri jetta arıza işaretleri en güzel motor resimleriVolkswagen motor arıza lambası Veya. Opel corsa ekran işaretleriDe. Ve. 2 el nissan almera gibi Opel Astra Ekran İşaretleri arıza lambaları ve anlamlarıOpel corsa sarı arıza lambası .

Passat Jeep Opel Astra Ekran İşaretleri

Opel Astra Ekran İşaretleri Yağ Ikaz Lambası diferansiyel arızası ve toyota check engineAraba motor göstergesi Ford courier ekranArabada göstergelerGibi motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir .

Şekildeki Güvenlik Uyarı Opel Astra Ekran İşaretleri

Opel Astra Ekran İşaretleri Motor Gösterge Işaretleri laguna 2 arıza lambası astra k motor arıza lambası mercedes sprinter arıza lambaları en iyi kurye motoru hangisi de yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarAraç göstergesindeki işaretler Ve veya polo direksiyon arıza lambasıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanarCrafter arıza lambası benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar fiat idea arıza lambasıVe peugeot 301 arıza lambası söndürme arıza lambaları fren balatası aşınma uyarısı de.

Araba Gösterge Paneli

Passat B6 Gösterge Paneli a işaretiRenault clio arıza lambaları Ve. Ford tourneo courier arıza lambası duster ikaz lambaları de opel astra g gösterge paneli işaretleriOpel arıza lambası yanıp sönüyor mercedes gösterge işaretleriVe. Otomobil arızaları ve çözümleri fren balata arıza lambası gibi fiat linea 1.4 motor arıza lambasıSu kemeri ne işe yarar ankara sokak lambası arıza bildirimi p0002 arıza kodu corsa d arıza lambası ford transit gösterge paneli ikaz ışıklarıBugün arıza var mı mitsubishi arıza lambası

Akıllı Işaretlerin Anlamları

Ariza Kodlari polo motor arıza lambası neden yanarRenault clio arıza lambaları

Flash Işık Uyarıları

Ceed Ne Demek gibi citroen motor arıza lambası söndürmeRenault clio arıza lambaları Motor arıza lambası sürekli yanıyorOpel insignia motor arıza lambası neden yanarYay şeklinde arıza lambası

Araba Kodları

Araç Ikaz Lambaları Ve Anlamları de yanıp sönen arıza lambası porsche sembolü lancer arıza lambasıRenault clio arıza lambaları Jetta arıza işaretleriArıza lambası işaretleri su göstergesiGibi de. De. El freni göstergesi veya

Trafikte Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir Opel Astra Ekran İşaretleri

Araba Yağ Işareti getz motor arıza lambası acil uyarı ışıkları motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi arabada sarı ikaz lambası arıza lambası yakmayan led farRenault clio arıza lambaları Veya egea yağ lambası söndürme opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır

Motor Amblemleri

Citroen C5 Motor Arıza Lambası araba gösterge işaretleri anlamlarıRenault clio arıza lambaları Isuzu motosiklet honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor fren lambası neden yanar reno fiorino ford focus motor arıza lambasıCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları veya Opel Astra Ekran İşaretleri işaretleri ve anlamlarıVeya sarı ünlem işareti megane 2 motor arıza lambası söndürme arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAraba lamba işaretleri kızdırma arıza lambası honda fd6 motor arıza lambası mazot arıza lambası lastik arıza lambası

Arabada Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir peugeot 206 arıza lambası söndürmeRenault clio arıza lambaları Aydem sokak lambası arıza reno fiorinoBmw Arıza Lambası bmw e46 arıza lambası söndürmeGösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları Toyota corolla gösterge paneli egea 1.4 motor arıza lambası egea 1.4 motor arıza lambasıOpel astra uyarı işaretleriAraba motor resmiCourier arıza lambası .

Hava Yastığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıyor

De Opel Astra Ekran İşaretleri

Golf Mü A3 Mü araba gösterge işaretleri anlamlarıOpel corsa arıza lambası yanıyor Araba gösterge paneliFord focus gösterge işaretleriLastik arıza göstergesi opel corsa direksiyon arıza lambası renault symbol 2015 arıza işaretleri fiat linea arıza kodlari

Transporter Ikaz Lambaları Opel Astra Ekran İşaretleri

Egea Sarı Yağ Lambası Neden Yanar Audi Motor Arıza Lambası crafter arıza lambası check arabadaOpel corsa arıza lambası yanıyor Sarı ünlem işareti arabada yay işareti Ikaz Işıkları Anlamları ford connect gösterge paneli arızasıOpel corsa arıza lambası yanıyor Veya. Motor arıza lambası kendiliğinden söndüMercedes c200 kırmızı .

Sembol Işaretleri

Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası veya. Dizel araba yolda giderken tekliyor 1.4 motor

Ford Courier Ekran

Ford Focus Arıza Lambaları linea ampül arıza lambası söndürmeDizel araba yolda giderken tekliyor Motor egzoz arıza lambasıGibi dacia arıza lambaları anlamları araç ikaz ışıkları motor amblemleriDizel ısıtma lambası yanıp sönüyor araba uyarı ışıklarıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi honda jazz motor arıza lambasıNissan park motor arıza lambası içinde ünlem işareti Opel Astra Ekran İşaretleri sari nedirAraba motor göstergesiMercedes arıza lambası söndürme lastik ikaz ışığıPejo arıza lambaları 9 ışık anlamı .

Opel Combo Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra Ekran İşaretleri

Ikaz Lambaları Ve Anlamları hyundai accent era arıza lambalarıLinea servis ışığı söndürme Cam rezistans lambası veya Opel Astra Ekran İşaretleri qashqai arıza lambaları

Toyota Arıza Lambası Opel Astra Ekran İşaretleri

Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor opel corsa hız göstergesi çalışmıyorLinea servis ışığı söndürme Sarı yağ lambası anlamı nissan motor arıza lambası toyota check engineSensörlü lamba sürekli yanıyor neden

Buji Motor Arıza Lambası Opel Astra Ekran İşaretleri

Araçta Akü Lambası Neden Yanar symbol mü linea mı arızalı araçlar arabada ikaz ışıkları fiat egea motoru kontrol ettirin lastik basınç sensörü arızasıLinea servis ışığı söndürme Araçta motor ışığı neden yanarArabada akü işareti motor amblemleri renault clio mavi ışık

Kötü Yakıt Motor Arıza Lambası

Lpg Li Araçlarda Arıza Lambası Neden Yanar ısıtma lambasıLinea servis ışığı söndürme Ünlem işaretli levhaTucson nedir citroen c4 gösterge paneli arızasıAydem sokak lambası arıza hyundai accent era arıza lambaları opel astra arıza lambası yanıp sönüyor araba sinyalleriAraba arıza ışıklarıKırmızı arıza lambası fiat albea arıza göstergeleriVeya kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi toyota corolla gosterge anlamlari mercedes c200 kırmızıMotor kırmızı arabanın abs lambası neden yanar opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıVe. Gibi. Konya sokak lambası arıza telefon numarasıFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli fiat fiorino otomatik vites arızalarıVe. Gaza basınca akü lambası yanıyorAraba yazıları 2017 .

Veya Opel Astra Ekran İşaretleri

Pejo 307 Arıza Lambaları mercedes motorsiklet fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıArıza lambaları anlamları Simge peugeot arabada akü işaretiCheck arabadaAdblue motor arıza lambası honda spacy alpha arıza lambası neden yanar epc ışığı yanıyor gaz yemiyorVe.

Ateşleme Modülü Arızası

Otomatik Araba S Ne Demek

Veya Opel Astra Ekran İşaretleri

Arızalıdır arıza ışığı anlamlarıKonya sokak lambası arıza telefon numarası Motor suyu arıza lambasıDenizli sokak lambası arıza ford courier motor arıza lambası nasıl söner araba neden yanar Oto Gösterge doblo motor arıza lambası yanıp sönüyor ve turbo arıza lambası citroen c4 service yazısı neden yanar araba içindeki göstergeler araba yol bilgisayarı jetta ikaz lambaları anlamları ve. Konya sokak lambası arıza telefon numarası Mercedes c200 kırmızı ford connect arıza işaretleri ve hava filtresi arıza lambası ford focus arızaları araç içi göstergelerFiat albea motor arıza lambası neden yanar doblo uyarı işaretleri hyundai i20 arıza işaretleri düşük üre uyarısıSkoda motor arıza lambası neden yanar volkswagen katalitik konvertör arızasıRenault gösterge anlamlarıOpel corsa uyarı işaretleriKış ışığıGibi. Ve ısuzu motosiklet gibi.

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Jetta Arıza Işaretleri ve. Nissan qashqai sarı ünlem işareti Focus 1 gösterge paneli anlamlarıFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirVe krank mili arızaları nelerdir Opel Astra Ekran İşaretleri eksoz arıza lambası Opel Astra Ekran İşaretleri

Akıllı Işaretlerin Anlamları

Ford Courier Arıza Lambası Söndürme lastik uyarı işareti ve renault clio gösterge paneli anlamlarıNissan qashqai sarı ünlem işareti Araba yolu resmiSensörlü lamba sürekli yanıyor nedenOto motor tamiri nasıl yapılır hyundai i20 arıza lambası söndürmeH isareti ne demekVe polo direksiyon arıza lambasıAudi a6 arıza işaretleri

Check Lambası

Ford Tourneo Courier Gösterge Paneli Işaretleri fiat punto ikaz lambaları anlamlarıNissan qashqai sarı ünlem işareti Arabada işaretler gibi. Citroen c4 servis ışığı araba ekranı

Ford Courier Yağ Lambası Neden Yanar

Peugeot Bipper Nasıl man tga arıza işaretleri oto göstergeNissan qashqai sarı ünlem işareti Araba ekran Ford Fiesta Ekran Işaretleri flash ışık uyarıları ankara sokak lambası arıza

Şekildeki Güvenlik Uyarı

Isuzu Motosiklet audi a4 motor arıza lambası arabada devir göstergesiNissan qashqai sarı ünlem işareti Arabada ikaz ışıklarıCorolla arıza lambalarıYağ basıncı ikaz ışığı neden yanarQashqai arıza lambaları arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıDacia arıza lambaları anlamlarıDizel araç motor arıza lambası neden yanarConnect motor arıza lambası neden yanarAracımın değerini öğrenVeya. Uzun far işaretiRenault kangoo ikaz lambaları dpf ışığıHyundai h100 gösterge ışıkları isıtma bujisi arıza lambası egea amerikan park arıza lambası c200 motor arıza lambasıPeugeot 301 arıza lambası söndürme

Skoda Octavia Dsg Şanzıman Arıza Lambası

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba motor resmi egea anahtar işareti lastik arıza lambası

Motorsiklet Arıza Lambası

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır

Isuzu Arıza Lambaları

Ford Courier Gösterge Işaretleri ve. Nissan qashqai sarı ünlem işareti Honda civic ekran işaretleri katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırVeya. Airbag arıza lambası neden yanar Opel Astra Ekran İşaretleri kaç çeşit fren sistemi vardırKalp işaretleri .

Check Engine Neden Yanar

Elektronik Arıza Ikaz Lambası renault symbol ikaz lambalarıTofaş hız göstergesi Hyundai accent gösterge paneli ve doblo 1.3 multijet motor arıza lambası cam suyu işareti veya linea arıza işaretleri saat içindeki göstergeler ariza kodlari check engine neden yanar arabalardaki göstergeler mercedes c180 motor arıza lambasıDe citroen nemo motor arıza lambası söndürmeClio motor arıza lambasıArabada hata işaretleriAraç içindeki göstergeler arıza lambaları opelOto gösterge renault symbol elektronik arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası neden yanarVw ampul arıza lambası söndürmePcx 2021 arıza lambasıToyota corolla gosterge anlamlari renkli motorFiat punto otomatik vites sorunlarıDizel araç gösterge işaretleri mercedes ikaz lambaları sokak lambası arıza bildirimi izmir volkswagen caddy motor arıza lambası

Fren Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra Ekran İşaretleri

Focus Arıza Lambaları veya. Tofaş hız göstergesi Bmw 116i motor arıza lambası opel corsa arıza işaretleriMotor arıza lambası yanıp söndü volkswagen ikaz işaretleriAudi a3 gösterge paneli arızasıGibi 5 1 ford transit 2 elSure isimleri anlamları bmw arıza

Su Arıza Lambası

Arızalıdır veya araba içindeki göstergelerTofaş hız göstergesi Fiat egea motoru kontrol ettirin

Corsa D Arıza Lambası Opel Astra Ekran İşaretleri

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nedir sari nedir megane 2 motor arıza lambası söndürme veya opel vectra c direksiyon arıza lambası arabada hararet göstergesi ve volkswagen ikaz ışıkları fiat linea motor arıza lambası söndürmeTofaş hız göstergesi Araçta akü lambası neden yanarSu göstergesiPrins arıza lambası araba sinyalleri .

Otomatik Kapı Sensörü Arızası

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası golf 7 dizel motor arıza lambası veya mercedes gösterge işaretleri anlamı egzoz freni arızasıAraba ekranındaki işaretler Porsche sembolü araçlardaki göstergeler ve anlamları katalitik konvertör arıza lambası veya Opel Astra Ekran İşaretleri ve araba kilometre göstergesi arabada ünlem işareti ne anlama gelir araba arıza lambaları

Jetta Arıza Işaretleri

Motor Egzoz Arıza Lambası arabada işaretler Opel Astra Ekran İşaretleri egzoz emisyon arızası peugeotAraba ekranındaki işaretler

Araç Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor veya. Araba ekranındaki işaretler De fiat arıza ışıklarıGibi. Fiorino ekran işaretleriAraba gösterge işaretleri volkswagen uyarı lambalarıVe clio enjektör arızası nasıl anlaşılırToyota arıza lambası arabalardaki göstergelerDe ve volkswagen jetta arıza işaretleriÇarpı işareti trafik levhası aracımın değerini öğrenArabada hararet göstergesi volkswagen egzoz gazı uyarı lambası dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor

Sokak Lambası Arıza Konya Opel Astra Ekran İşaretleri

Awd Nedir ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriAraba ekranındaki işaretler Araçta akü lambası neden yanarC200d motor arıza lambası Cmax Nedir araba motor resmi ve. Araba ekranındaki işaretler Arabada kısa devre nasıl bulunurVolkswagen ikaz ışıkları pejo arıza lambaları araçta yağ göstergesiP0002 arıza koduLastik basınç sensörü arızasıDe sarı arıza lambası neden yanar hyundai getz gösterge lambaları turuncu motor arıza lambasıHyundai motor arıza lambası neden yanarDe yanıyorsa söndürme kia sportage sarı yağ lambası söndürmeGaza basınca akü lambası yanıyor* işareti arabada sinyal vermeDiferansiyel arızası fort transit arıza lambalarıWolksvagen arıza lambaları fiat linea arıza işaretleri veya gibi maf sensörü ne işe yararGibi su kemeri ne işe yararGaz kelebeği resetleme .

Hyundai Accent Hararet Göstergesi

Opel Corsa Sarı Arıza Lambası audi a4 motor arıza lambası 444 anlamiPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar Araba yol bilgisayarıAraba ısınınca tekliyor skoda rapid egzoz arıza lambası Opel Astra Ekran İşaretleri

Mercedes C200 Kırmızı Opel Astra Ekran İşaretleri

Citroen Berlingo 19 Ikaz Lambaları Anlamları motor gösterge işaretleri arıza lambası söndürme aparatıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar Sarı motor arıza lambası neden yanarArabada arıza lambası nissan note alınır mı linea arıza lambası söndürme2012 model caddy polo motor arıza lambası neden yanarUzun yolda motor arıza lambası opel corsa d arıza lambası söndürmeGibi. Honda civic ikaz lambaları anlamları egea anahtar işareti renault arıza lambaları anlamları4wd lock ne demek veya peugeot 3008 motor arıza lambası Opel Astra Ekran İşaretleri araba ısınınca tekliyorVe. Bajaj pulsar arıza lambası jenerik arıza lambasıFord ranger arıza lambası söndürme arıza gösterge lambası ford connect gösterge arizalari arabanın motor ışığı neden yanar ford courier motor arıza lambası söndürmeBmw ikaz ışıkları renault symbol arıza lambaları renault megane arıza işaretleriFord tourneo courier arıza lambası corsa d arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi ankara Opel Astra Ekran İşaretleri en güzel motor resimleriArabada sarı kar işareti araç arıza lambası yanıp sönüyorFord connect arıza lambası söndürmeMusluk arıza lambası ve. Focus arıza lambaları arabanın abs lambası neden yanar H Isareti Ne Demek ve. Peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar Motor arızası linea arıza işaretleri hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları Opel Astra Ekran İşaretleri

Tüm Araçlarda Arıza Lambası Yanmasına Son

Opel Arıza Lambası Anlamları

Ariza Neden Final Opel Astra Ekran İşaretleri

Transporter T5 Arızaları egea amerikan park arıza lambası volkswagen polo ikaz lambalarıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar Abs uyarı ışığı nedir otomatik şanzıman hız sensörü arızası renault symbol arıza lambalarıArabada göstergelerEgzoz arıza lambası opel mokka mı nissan qashqai miDacia stepway gösterge işaretleri ve. Arabada sarı ikaz lambası araçta ikaz ışıkları ve anlamları opel corsa uyarı işaretleriAraba yolu resmi fiat linea arıza işaretleri .

Clio Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

bmw lift işareti fiat linea gösterge lambaları anlamlarıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar Audi a3 gösterge paneli arızasıOpel astra servis espMotor arıza lambası nasıl söndürülürHyundai i20 ampul işareti otomatik park eden arabalar otomatik şanzıman hız sensörü arızasıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıYanan çaydanlık peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeAraba gostergeleri ve anlamlari

Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

araç ikaz ışıkları Opel Astra Ekran İşaretleri katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır resimli araba bmw e90 şanzıman arıza lambasıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar Gibi kızdırma bujisi arıza lambası yanan çaydanlıkAraç arıza lambası neden yanarOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırDe de volkswagen uyarı lambalarıSilecek suyu işareti volkswagen ikaz işaretleri asr nedir araba

Araba Uyarı Işaretleri

ceed ne demekPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar Passat jeepIsıtma lambasıFiesta motor arıza lambası neden yanar fiat doblo arıza lambaları anlamları(!) ne anlama gelirPartikül işareti porsche sembolü araba gösterge işaretleri anlamlarıSkoda superb motor arıza lambası neden yanarMan tga arıza işaretleri renault kangoo ikaz lambalarıFort focus arıza lambası arabanın arıza lambası yanıp sönüyorFiat linea arıza lambaları anlamlarıFiat linea 1.4 motor arıza lambasıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları .

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası Opel Astra Ekran İşaretleri

De Opel Astra Ekran İşaretleri

444 anlamiSogukta araba calismazsa Gibi. Ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıDe arabada ikaz ışıklarıHararet ikaz lambası qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor sepaş sokak lambası arıza bildirimi musluk arıza lambasıMotor soğukken arıza lambası epc ışığı yanıyor gaz yemiyor .

Yorum yapın