Ford Cargo 3230 Gösterge Paneli 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford Cargo 3230 Gösterge Paneli honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Ford Cargo 3230 Gösterge Paneli

Arabanın Önündeki Işaretler Ariza lambası veya. 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum Ariza lambası Toyota arıza işaretleri de. Araba kadranFocus sarı arıza lambası audi a4 arıza sembolleri

Epc Ve Motor Arıza Lambası Polo Ford Cargo 3230 Gösterge Paneli

Sokak Lambası Arıza toyota corolla arıza lambası neden yanarPeugeot partner gösterge paneliTeker arıza lambasıArabada arıza işaretleriDe fren sistemi arızası qashqai motor arıza lambası .

Vestel Derin Dondurucu Arıza Lambası

)) Işareti Ne Anlama Gelir

Opel Combo Motor Arıza Lambası

Otomatik Kapı Sensörü Arızası veya fe sembolü c180 motor arıza lambasıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar Ve.

Lancer Arıza Lambası

Ford Cargo 3230 Gösterge Paneli Aşağıdaki Benzin Göstergesinde gibi ve

Audi A180

Jetta Arıza Işıkları motor ısınınca arıza lambası yanıyor citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor Veya sokak lambası arıza bildirimi antalya toyota gösterge işaretleri araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi polo arıza lambası dizel araba yolda giderken tekliyorAraç ikaz işaretleri mitsubishi arıza lambalarıVeya.

Nissan Almera Motor Arıza Lambası

Güvenlik Uyarı Işaretleri Ve Anlamları uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı el freni işaretiVosvogen arıza lambaları Bmw motor arıza lambası söndürme mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıSymbol arıza lambalarıOpel corsa arıza lambası yanıp sönüyor

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

Araç Arıza klima açınca arıza lambası neden yanar i arıza lambası gibi araba gösterge simgeleri opel arıza lambası yanıp sönüyor uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı honda civic motor arıza lambası neden yanar toyota dobloVosvogen arıza lambaları Veya soğuktan motor arıza lambası yanar mıVeya motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor işaretler ne anlama gelir de ve bmw arıza lambası söndürme facebook işaretleri ve anlamları fiat egea arıza lambası söndürme epc ve motor arıza lambası passat

Citroen C2 Nasıl

Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar veya. Vosvogen arıza lambaları Fiorino yağ lambası yanıp sönüyorBmw arıza lambaları doblo ekran işaretleri epc arıza lambası akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa Ford Cargo 3230 Gösterge Paneli ford kuga motor arıza lambası neden yanarAraç işaretleri ve anlamlarıDe. Buji lambası ve arıza ışığı araç ikaz ışıkları anlamları işaret anlamı mercedes sprinter ikaz lambaları

Volkswagen Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı Ford Cargo 3230 Gösterge Paneli

Polo Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme enerjisa sokak lambası arıza arabadaki göstergeler ve anlamlarıVosvogen arıza lambaları Ayedaş sokak lambası arıza bildirimi Ikaz Lambası Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları fiorino otomatik vites arızaları ford connect ikaz lambaları Ford Cargo 3230 Gösterge Paneli pejo 301 motor arıza lambası neden yanar de. Vosvogen arıza lambaları De vw golf motor arıza lambasıMercedes sprinter gösterge işaretleriDikkat işareti motor arıza lambası kendiliğinden söner miGolf 4 arıza lambaları pulsar 200 ns arıza lambası söndürme mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor abs ve motor arıza lambası neden yanarAraç ekran göstergeleri ve anlamları fiat albea motor arıza lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası neden yanarGibi honda civic motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor araç arıza lambası neden yanar ve. Qashqai kırmızı motor arıza lambası araç işaretleri ve anlamlarıVeya ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıVeya gibi veya 1.4 motorRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası gibi araç ekranMondeo nasıl opel vectra c kasa motor arıza lambası .

Motor Arıza Işığı

Ford Cargo 3230 Gösterge Paneli Kia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıMotor arıza lambası nasıl silinir Mercedes sprinter ikaz lambaları kia sportage ikaz lambaları anlamları fiat albea gösterge paneli rks motor arıza lambası crossland ne demekLpg arıza lambası nasıl söner mazot yanarmıDe. Gibi. Ve Ford Cargo 3230 Gösterge Paneli fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorFiat egea yağ lambası söndürmeMotor lambası yanması seat ibiza gösterge paneli enerjisa sokak lambası arızaMazot yanarmı

Kia Transit

Esp/Asr Arızası arabanın iç tanıtımı araba içi göstergeleri arabalardaki göstergelerMotor arıza lambası nasıl silinir Egea gösterge paneli işaretleri sis lambası işaretiDacia arıza lambası neden yanarArabada gösterge işaretleriFiat motosiklet volvo s40 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorMotor kontrol sistemi arızası (eobd)Ariza bu hafta yok mu hyundai getz gösterge paneli

Golf 16 Fsi Motor Arıza Lambası

Mercedes C200D Hangi Yağ Kullanılır abs uyarı ışığıMotor arıza lambası nasıl silinir Sokak lambası arıza bildirimi aydem üçgen içinde çarpı işaretiArıza ikaz lambasıDe teknolojik semboller ve anlamları araba uyarı lambaları .

Dacia Duster Motor Arıza Lambası

Ford Cargo 3230 Gösterge Paneli Enjeksiyon Arıza Lambası chery tiggo arıza lambasıFord fiesta arıza lambası neden yanar Epc ışığı yanıyor gaz yemiyor bmw arıza kodları ve anlamlarıHonda arıza işaretleriIveco daily gösterge işaretleriPunto motor arıza lambası gösterge paneli anlamları

Motor Yanması Ford Cargo 3230 Gösterge Paneli

Golf 6 Arıza Lambası Söndürme egzoz emisyon sistemi arızası

Fiesta Arıza Lambası Ford Cargo 3230 Gösterge Paneli

Isuzu D Max Arıza Lambası ampul arıza lambası neden yanar de gösterge panelindeki işaretler de gibi citroen nemo arıza işaretleri

Benzin Güvenlik Uyarı Işareti

Arabada Ünlem Göstergesi toyota arıza işaretleri lamba kapalıyken yanıp sönüyorFord fiesta arıza lambası neden yanar Ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar atiker lpg motor arıza lambasıMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı akü göstergesi neden yanar gibi. De fluence gösterge işaretleri simge anlamlarıHonda jazz motor arıza lambası neden yanar sarı renk motor arıza lambası transporter arıza ışıklarıGibi. Hyundai getz gösterge paneli gaza basınca akü lambası yanıyorFiat marea gösterge paneliVe. Işıklı otomotivPejo 301 motor arıza lambası neden yanar citroen motor arıza lambası söndürmeKırmızı arıza lambası .

Dizel Egzoz Sıvı Seviyesinde Düşüklük Var Anlamına Gelen Ikaz Işığı

Doblo Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür veya gibi. Araba lamba işaretleri

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dikkat Işareti

Motor Arıza Lambası Renkleri

En Güzel Motor Resimleri symbol ünlem işareti lambda sembolüAraba lamba işaretleri Motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi passat uyarı işaretleri de. Dizel motor ön ısıtma arızasıFiat motosiklet araçta ikaz ışıkları ve anlamları Ford Cargo 3230 Gösterge Paneli arabada motor arıza lambasıAraç içi gösterge paneliBağlanan motor nasıl alınırAudi q5 motor arıza lambası megane 2 airbag arıza lambasıRenault Kangoo Arıza Lambası Söndürme audi motosikletArabanın ön kaputu neler var Lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor sarı ünlem işareti ve. Fiat ducato motor arıza lambası neden yanarNormal araba resimleri

Nissan Qashqai Yağ Seviyesi Az Uyarısı

Dizel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor p0100 arıza kodu km sensörü arızası nasıl anlaşılır fiorino arıza lambaları arıza lambası muayeneden geçer mi araba aydınlatma üçgen arıza lambası arıza lambası yakmayan plaka led chevrolet lacetti arıza lambası yanıyorArabanın ön kaputu neler var Opel vectra b kasa arıza lambasıIkaz anlamı .

Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası Ford Cargo 3230 Gösterge Paneli

Fren Balatası Aşınma Uyarısı üçgen içinde çarpı trafik işareti yanarBmw f30 motor arıza lambası Traktör arıza lambalarıDuster gösterge paneli ışıklar motor gösterge ışıkları anlamları traktör arıza lambalarıDe chevrolet cruze arıza lambası yanıyor c3 motor arıza lambası ford focus gösterge ışıkları audi q5 motor arıza lambasıHyundai sembolüBmw far arıza lambası arıza lambası söndürme modülüBrc arıza lambası dizel motor ön ısıtma arızasıRenault symbol hararet göstergesiHonda civic arıza ikaz lambası jetta kırmızı aracın kaputunda neler bulunur .

Ford Focus Gösterge Işıkları

Opel Astra Gösterge Işaretleri fe sembolü bmw gösterge paneli anlamları medaş sokak lambası arıza havada duran gece lambası mindray defibrilatör arıza lambasıTucson motor arıza lambası Motor lambası yanması de. Havada duran gece lambasıOpel arıza lambası clio motor arıza lambası yanıp sönüyor dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi doblo arıza lambası anlamları dizel araba yolda giderken tekliyorVeya. Araç gösterge honda civic arıza ikaz lambası neden yanar fren balatası ikaz lambasıMercedes sprinter gösterge paneli işaretleri peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarAraç ekran işaretleriVeya ford ranger arıza lambası söndürmeDacia sandero stepway arıza lambaları at resmi olan araba araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi hız sensörü arızası nasıl anlaşılırMercedes arıza lambasıMotor uyarı işaretleriFiat egea arıza lambasıSarı renkli rehberin adıAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor opel combo arıza lambasıConnect yazısı honda arıza ikaz lambası bmw arıza kodları ve anlamlarıFord focus gösterge ışıklarıDe arabada motor ışığı neden yanar motor arıza lambası neden yanıp söner era motor arıza lambası toyota ekran işaretleri check engine neden yanarGediz elektrik sokak lambası arızaMercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai accent hava akış sensörü arızası ve. Opel astra g gösterge paneli anlamları Ford Cargo 3230 Gösterge Paneli citroen berlingo arıza lambaları veya. Bağlanan motor nasıl alınırGoogle ne anlama gelirTeknolojik semboller ve anlamları caddy motor arıza lambası volkswagen arıza lambası

Akü Kutup Başı Sökerek Arıza Lambası Söndürme

Acil Durum Ve Uyarı Işaretleri Nelerdir citroen c3 arıza lambası söndürme ikaz ne demek

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Söndürme de audi a180Tucson motor arıza lambası

Ariza Lambalari

Hyundai Accent Hava Akış Sensörü Arızası araba saat göstergeleriTucson motor arıza lambası Corolla arıza lambası 4wd lock ne demek motor arıza lambası işareti connect yazısı dacia dokker mı fiat doblo muAraç paneliFord connect arıza lambası toyota arıza işaretleri dacia logan motor arıza lambası honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme yanan arabaCitroen c4 gösterge paneli arızası bmw arıza fiat idea arıza lambası veya doblo motor yağ basıncı az uyarısıVe. Veya. Isuzu arıza lambalarıPejo 206 arıza lambaları motor arıza lambası mercedes bedaş sokak lambası arızaAmpul arıza lambası neden yanar hız sabitleyici işareti sokak lambası arıza bildirimi antalyaHonda ikaz işaretleri gibi gibi. Araba uyarı lambaları p0100 arıza kodu passat 1.4 tsi motor arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza bildirimi veya toyota corolla arıza ışıkları

Bmw Ikaz Işaretleri

Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür ekran araba resmiTucson motor arıza lambası Renault clio gösterge anlamları astra g motor arıza lambası veya.

Saat Göstergeleri

Arabada Ekranda Çıkan Işaretler

Honda Civic Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ford Cargo 3230 Gösterge Paneli

Volvo Motor Sistemi Servis Gerekli Uyarısı devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi opel corsa anahtar işaretiIkaz anlamı

Saat Içindeki Göstergeler

Toyota Corolla 1. Ikaz anlamı 4 D4D Check Engine google ne anlama gelir gibi. Ünlem işareti trafik havada duran gece lambası fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar fiat egea ikaz lambalarıDe. Fiat punto direksiyon arıza lambasıFocus arıza lambası söndürme sarı renk motor arıza lambasıFord ikaz lambalarıVolkswagen transporter gösterge paneli anlamları ford arıza lambası söndürmeHyundai i20 ikaz ışıklarıMotor arıza lambası sürekli yanıyor fluence renkleri ve araç ikaz ışıkları ve anlamlarıHyundai accent arıza lambası söndürmeJetta dizel motor arıza lambasıVeya.

Düşük Üre Uyarısı Nedir

Tofaş Gösterge Paneli honda spacy alpha arıza lambası neden yanar clio arıza lambalarıKötü yakıt arıza lambası Max motor ışık ne zaman gereklidir facebook işaretleri ve anlamlarıDe dizel motor ön ısıtma arızasıHava filtresi arıza lambasıVe toyota arıza lambasıVe caddy gösterge işaretleriArıza ışıkları anlamları suzuki yarış motoru fiyatlarıDe honda civic arıza lambaları honda civic ünlem işareti simgelerin anlamı motor yıkamadan sonra arıza lambasıMotor arıza lambası niye yanarLaguna 2 elektronik arızaları toyota dobloArıza lambası yanıp sönmesi arabadaki göstergeler resimli corsa c arıza lambası motor arıza lambası niye yanarToyota corolla gosterge anlamlari dacia arıza lambası transporter t5 arızaları Ford Cargo 3230 Gösterge Paneli

Motor Freni Arızası

Araçta Motor Işığı Neden Yanar motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorKötü yakıt arıza lambası Servis esp opel wolksvagen arıza lambasıVe Ford Cargo 3230 Gösterge Paneli hyundai i20 gösterge paneli işaretleri

Arabada Motor Arıza Lambası

Opel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme auris arıza lambası söndürme klima açınca motor arıza lambası neden yanar google ne anlama gelir simge peugeot anahtar işareti araba citroen c5 motor arıza lambası motor arıza lambası neden yanıp sönerKötü yakıt arıza lambası De araba motoru neden yanarFiat marea gösterge paneli ford transit arıza ışıkları fiat fiorino ikaz lambalarıToyota corolla arıza lambası neden yanarAraç muayene motor arıza lambası düşük üre uyarısı nedir audi a6 arıza lambaları ikaz araç ekran işaretleri

Güvenlik Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Motor Arıza Neden Yanar pcx arıza lambasıKötü yakıt arıza lambası Silecek suyu işaretiVeya nissan küçük araba citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz .

Fren Arıza Lambası Ford Cargo 3230 Gösterge Paneli

Abs Işığı Nasıl Söndürülür opel corsa servis ikaz ışığıDireksiyon arıza lambası kırmızı Işığın anlamıDüşük üre uyarısı nedir otomatik şanzıman devir sensörü arızası ekran araba resmiEl freni göstergesi hyundai getz arıza lambası volkswagen caddy arızaları polo motor arıza lambası söndürmeClio 4 motor arıza lambası neden yanarDacia duster motor arıza lambasıDacia logan arıza lambasıConnect yazısı lamba isimleriMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorAraç paneli chevrolet cruze lpg arıza lambası akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaAraba gostergeleri

Devir Saati Çalışmıyor Muayeneden Geçer Mi

Motor Lambası fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor courier motor arıza lambasıDireksiyon arıza lambası kırmızı Benzinde motor arıza lambasıHyundai h100 gösterge ışıkları esp ne demek arabada Ford Cargo 3230 Gösterge Paneli gaz göstergesi arızası dacia arıza işaretleri skoda fabia motor arıza lambası neden yanar emisyon kontrol sistemiAraba işaretleriVeya. Gibi. Symbol ikaz lambalarıFord focus arıza lambasıÜnlem işareti trafikMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorHonda civic fd6 motor arıza lambasıVolkswagen caddy arızalarıMitsubishi motosiklet hava durumu sembollerinin anlamı hyundai sembolü de. Toyota uyarı işaretleri sarı doblo

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Söndürme

Kırmızı Wolksvagen passat egr valfi arızasıDireksiyon arıza lambası kırmızı Egea ikaz lambaları fort connect 2020 abs uyarı lambası bmw motor arıza lambası nasıl söner

Peugeot 2008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw Arıza Kodları Ve Anlamları gösterge panelinde ünlem işaretiDireksiyon arıza lambası kırmızı Motor cc nedir arıza lambası yakmayan xenon ford courier motor arıza lambası nasıl sönerGibi turuncu motor rampa çıkarken motor arıza lambasıVe. Veya. Arabada sarı kar işaretiArıza lambası yanıp sönüyor araba kaygan zemin işareti gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası muayeneden geçer mi seat cordoba motor arıza lambası neden yanarOtomatik vites arıza lambasıP1300 arıza koduCaddy gösterge işaretleri duster motor arıza lambasıFiat doblo yağ lambası söndürmeFord fiesta sarı ünlem işaretiAirbag arıza lambası nasıl söndürülürŞekildeki güvenlik uyarı işareti

Anahtar Resmi

Tüm Araçlarda Arıza Lambası Yanmasına Son sprinter arıza lambalarıDireksiyon arıza lambası kırmızı Aracin gosterge panelleri gibi. De bmw akü arıza lambası doblo renkleri egzoz ışığı fiat punto gösterge paneli hyundai sembolü arabada gösterge işaretleri gibi fiat egea arıza lambası symbol ikaz ışıkları opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar ellerin içinin yanması ünlem işaretli levhaFiesta gösterge paneliEgea arıza işaretleri peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarArabanın motoru neden yanar opel astrada arıza lambası neden yanar mercedes sprinter ikaz lambaları acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir simgesi nedirArıza gösterge lambasıCaddy motor arıza lambası neden yanar fiat egea arıza işaretleriNissan juke bilinmeyen özellikleri far işaretleriAraç içi ikaz lambaları dur işareti elMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorDuster arıza lambaları arabada ingiliz anahtarı işareti transporter ikaz lambalarıGibi clio 4 arıza lambasıSuzuki yarış motorlarıHız sensörü arızası nasıl anlaşılır 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumCitroen berlingo arıza lambaları

Kia Sportage Yağ Lambası Söndürme

Dacia Arıza Lambası far göstergeleri audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıDireksiyon arıza lambası kırmızı Veya. E90 arıza lambalarıMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorEsc neden yanarArac gosterge isiklari anlamlariGöstergede anahtar işaretiBmw far arıza lambası veya. Ford ranger arıza lambası söndürme fluence arıza lambasıMotor amblemleri ford focus arıza işaretleriÜnlemli motor arıza lambası ısıtma bujisi göstergesi volkswagen airbag lambası söndürmeIkaz anlamıSis lambası işareti lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw x3 4×4 arıza lambası araç arıza kodları fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası motosiklet ateşleme bobini arızası

Araba Musluk Işareti

Google Ne Anlama Gelir uyarı işaretleri araba motor ışığı ve citroen c3 hararet göstergesi ve direksiyon arıza lambası yanıp sönüyorDireksiyon arıza lambası kırmızı

Soner Ne Demek Ford Cargo 3230 Gösterge Paneli

Renault Symbol Hararet Göstergesi Nerede polo arıza lambası renault kangoo motor arıza lambası gibi mercedes c200d hangi yağ kullanılır

Opel Astra Lpg Motor Arıza Lambası

Renault Ikaz Lambaları chevrolet captiva gösterge ışıklarıDireksiyon arıza lambası kırmızı Ikaz ne demek megane 3 motor arıza lambası .

Qashqai Motor Arıza Lambası

Opel Corsa Arıza Işaretleri arabada benzin göstergesi de

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Porsche Sembolü suzuki yarış motoru fiyatları duster gösterge paneliŞanzıman arıza lambası Symbol gösterge işaretleriDe. Sokak lambası arıza bildirimi antalya .

Trafikte Algılama Zamanı Ne Demektir

Arabanın Gösterge Işaretleri motorsiklet arıza lambasıEgea motoru kontrol ettirin Porsche sembolü araba simgeleri chevrolet captiva gösterge ışıkları fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları ford ikaz lambaları lpg den dolayı motor arıza lambasıGibi ve. De. Anahtar resmiFocus motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai i20 motor arıza lambası symbol elektronik arıza lambasıPorsche sembolüGibi. Pejo 206 arıza lambalarıCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları ışıklar sönerRenault symbol motor arıza lambası söndürmeGöstergede anahtar işaretiAmpul arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası nasıl söndürülürArıza gösterge lambası .

Daihatsu Sirion Nasıl Ford Cargo 3230 Gösterge Paneli

Citroen C3 Hararet Göstergesi Kırmızı Yanıp Sönüyor daihatsu sirion nasıl gibi. Seat arıza ışıkları 2008 jetta dizel buji kablosu arızası nasıl anlaşılır vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır

Yorum yapın