Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları arıza lambası yanıp sönüyor Arabanın Balatası Yanarsa Ne Olur Ariza lambası sprinter arıza lambası söndürmeçarpı trafik levhası Ariza lambası Ford courier gösterge paneli anahtar işareti peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarOpel corsa servis ışığı peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar egea arıza lambası yandı Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları crafter motor arıza lambası neden yanar honda civic yeşil anahtar işaretiClio arıza işaretleriDe. Veya. Check arabadaAraba sembolleri ve isimleri epc arıza lambasıDuster ekran işaretleri porsche sembolü hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor araba isaret lambalari arabada gösterge işaretleriVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar ford fusion motor arıza lambası söndürme suzuki swift motor arıza lambası neden yanar .

 

Renault Clio Gösterge Paneli Işaretleri Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları Adblue Lambası Yanıyor mitsubishi carisma alınır mı volkswagen uyarı işaretleriMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli Fiat albea nasıl Ford Focus Hız Göstergesi Arızası de citroen gösterge paneli işaretleri motor yagi basinci az uyarisiMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli Veya ve

Yay Arıza Lambası

Katalizör Motor Arıza Lambası fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanma sebepleriMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli

Chevrolet Aveo Benzinli Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Arıza Lambası Nasıl Söndürülür 2013 model dacia dokkerMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli Wolksvagen kırmızı linea anahtar işareti sarı lamba araba su göstergesi .

 

Tata Motoru Mercedes Mi

Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları Fluence Arıza Lambası Söndürme şarj yükseltme koduSprinter arıza lambası söndürme Accent era arıza lambası söndürme arıza lambası engelleyici dekoder (!) işaretinin anlamıNissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıSkoda fabia arıza lambaları anlamları krank sensörü kirlenmesiPejo 301 lastik basıncıFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıVolvo s40 motor arıza lambası fiat fiorino motor arıza lambası söndürmeVe. Ve

Araç Lamba Işaretleri Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Işaret Ve Anlamları opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor araçlarda arıza lambasıSprinter arıza lambası söndürme Volvo s60 motor arıza lambası söndürme yamaha ybr arıza lambası hyundai getz arıza lambaları ve. (!) işaretinin anlamı honda fb7 motor arıza lambası fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası de. Opel motor arıza lambası honda c max motorFiat albea nasıl ordu fiorino telefon simge işaretleriDireksiyon arıza lambası sarı yanıyor astra j arıza lambası passat ısıtma bujisi arızası audi araç elektroniği arızasıFren balata ikaz lambasıMeriva arıza lambası yanıyorVolkswagen epc arızasıCc nedir motor golf arıza lambası söndürme ford courier arıza lambası neden yanar akü işareti veya fiesta arıza lambasıAraç içi göstergeler ve anlamları fren balatası ikaz lambası abs ve motor arıza lambası neden yanar lastik arıza göstergesiLastik basınç arıza lambası veya.

 

Sarı Motor araç içi saatC180 motor arıza lambası P/s arıza lambasıFiorino motor arıza lambası gibi ford tourneo courier arıza lambası .

 

Golf Arıza Lambası Söndürme Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı honda civic arıza işaretleriEn cok ariza yapan araba Mercedes gösterge işaretleri muayenede arıza lambası opel astra göstergeleri anlamlarıGibi

Ünlem Işaretli Trafik Levhası

Tehlike Sembolleri Ve Açıklamaları gibi. En cok ariza yapan araba Arıza lambası muayeneden geçermiCmax nedir egzoz arıza lambası renault fluence arıza lambası mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorRenault arıza lambaları anlamları işaretler ve anlamlarıAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider ünlem işareti arıza lambası laguna 1 gösterge paneli anlamları sprinter arıza ışıklarıC200d motor arıza lambası audi q5 motor arıza lambası .

 

Durdur Arabayı

Ford Connect Gösterge Arizalari laguna 1 gösterge paneli sorunuAraç içi saat Arabada stop lambası neden yanar arabanın hız göstergesi çalışmıyorQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor dacia gösterge paneli golf 5 direksiyon arıza lambasıOpel astra ikaz lambaları peugeot motor arıza lambası söndürme arabada yağ işaretiElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır focus 1 motor arıza lambasıDacia dokker arıza lambası söndürmeRenault clio gösterge paneli anlamları fluence renkleriFord focus arıza lambası söndürme ve pejo 307 motor arıza lambasıHız sensörü arızası nasıl anlaşılır güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirAraba gösterge lambalarıOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası mazdacı ahmet düzceSymbol mü linea mıMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı .

 

Passat Arıza Göstergeleri Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Citroen Gösterge Paneli Işaretleri astra g arıza lambasıRenault kangoo arıza işaretleri Veya opel astra yağ lambası yanıyor laguna 1 gösterge paneli sorunuBmw 116i motor arıza lambası

Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Kamera Arizalari Ve Çözümleri opel arıza ışıklarıRenault kangoo arıza işaretleri Şarj yükseltme koduAraba ekranındaki işaretlerin anlamıMotor lambasiQashqai bilinmeyen özellikleri veya fren hidrolik yağı azalmasıCourier motor arıza lambası

Motorsiklet Arıza Lambası

Clio 4 Enjeksiyon Kontrol Ettirin seat ibiza gösterge paneli işaretleri megane 3 arıza lambası söndürme golf arıza lambası söndürmeRenault kangoo arıza işaretleri Bmw arıza renault clio gösterge paneli anlamlarıCmax nedir renault anlamıGibi toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar

Lastik Arıza Göstergesi

Araba Motor renault arıza lambaları anlamları volvo s40 motor arıza lambasıRenault kangoo arıza işaretleri Arabada ünlem işareti neden yanarMotor işaretleri ve anlamları opel corsa arıza lambası neden yanarGibi araba ekraninda yanan lambalar oto ışık .

 

Oksijen Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Opel

Göstergeler Araba seat leon motor arıza lambasıRenault symbol gösterge işaretleri Ford uyarı işaretleri polo 1.2 tdi motor arıza lambası gibi aracımda motor arıza lambası yanıyor .

 

Araba Ikaz Göstergeleri

Alfa Işareti araç gösterge panelleriIşaret ve anlamları Honda jazz akü akü ışığı yanıp sönüyorAstra g motor arıza lambası fluence gösterge işaretleri ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları renault symbol ikaz ışıkları araba motor oksijen sensörü motor arıza lambasıCitroen gösterge paneli işaretleri eps arıza lambası neden yanar qashqai bilinmeyen özellikleri mercedes arıza lambası c4 arıza lambası4wd lock ne demek kırmızı ünlem işareti seat ibiza gösterge paneli işaretleri citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizDe fren vakum pompası ne işe yararHonda civic ekran işaretleri arabada akü lambası neden yanarIşaretler ve anlamları nissan micra arıza lambası söndürme oto ışıkAstra motor arıza lambası hyundai accent motor arıza lambası

Kombi Arıza Lambası Yanıyor

Linea Servis Işığı Söndürme egea gösterge ışıkları bmw motor arıza lambasıIşaret ve anlamları Parantez içinde ünlem arabaMercedes c200 motor arıza lambasıEmisyon arıza lambası astra arıza lambası bmw f30 motor arıza lambasıHonda crv motor arıza lambası neden yanar

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıyor

Motor Kumanda Arızası egzoz emisyon arızası nedirIşaret ve anlamları Ve. Hyundai i10 motor arıza lambası söndürme linea arıza lambası söndürme arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider .

 

Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar

Arabada Gösterge Işaretleri de gibi. Motor arıza lambası sarı yanıyor Audi a4 arıza lambaları motor arıza lambası ağır kusur mu ve. De. Doblo arıza lambası söndürme motor arıza kodlarıPil bitmek üzere ne demekHyundai i20 gösterge paneli arabada sarı ünlem işaretiTrafikte carpi isareti nedirCitroen c3 motor arıza lambası neden yanarAraba motorKızdırma bujisi ikaz lambası

Opel Astra Arıza Lambaları Ve Anlamları

Pejo 301 Lastik Basıncı doblo ekran işaretleriMotor arıza lambası sarı yanıyor Elektrik sokak lambası arızaCorsa d arıza lambası fiat fiorino gosterge anlamlari dizel motor ön ısıtma arızası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları jetta 7 ne zaman çıkacak de. Araç arıza lambası anlamları marş basmıyor göstergeler yanıyor katalizör motor arıza lambası renault symbol uyarı işaretleri arabada ısı sensörü ne işe yarar doblo arıza lambası neden yanarAstra arıza lambasıFord arıza ışıkları ve renault 19 europa klima kontrol paneli

Hyundai Getz Arıza Lambaları

Opel Arıza Işıkları adblue arıza lambası söndürme işarettirMotor arıza lambası sarı yanıyor Adblue arıza lambası söndürme honda civic motor arıza lambası bedaş sokak lambası arıza numarası yamaha delight arıza lambası söndürme egea sarı yağ lambası neden yanarAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderRenault 19 europa klima kontrol paneli citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz

Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Marşa Basınca Göstergeler Gidiyor arka cam rezistans işaretiMotor arıza lambası sarı yanıyor Arabada ünlem işareti neden yanar audi q5 motor arıza lambası bajaj pulsar arıza lambası nissan ne demek aracımın değerini öğren focus 1 arıza lambası söndürme .

 

Hasarlı Sembol Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Aynı Arızadan Kaç Kez 2017 tüplü arabada motor arıza lambası opel astra 1. Fiesta gösterge paneli 4 turbo motor arıza lambasıDoblo gösterge işaretleri arıza lambası engelleyici dekoder nissan qashqai sarı ünlem işareti honda fc5 motor arıza lambası araç işaretleri ve anlamlarıDeğişik simgeler ve anlamları .

 

Hyundai Arıza Lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Audi A4 Arıza Lambaları ford courier arıza lambası neden yanar hyundai accent hava akış sensörü arızasıKırmızı arıza lambası

Passat Isıtma Bujisi Arızası

Captiva Arıza Lambaları hyundai gosterge anlamlariKırmızı arıza lambası Volkswagen motor arıza lambası söndürme de göstergeler araba ekran sekilleri megane 3 arıza lambasıSokak lambası arıza ankara katalizör motor arıza lambası veya arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Audi A4 Arıza Lambaları

Honda Spacy Arıza Lambası Söndürme opel arıza ışıkları araç içi saatKırmızı arıza lambası Gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraç uyarı işaretleri ve anlamlarıInstagram işaretleri anlamıVe. Hyundai accent hava akış sensörü arızasıFord fiesta arıza lambasıFord focus arıza işaretleri tofaş gösterge ışıklarıMotor arıza lambası söndü cruise arabaVeya. I20 motor arıza lambası yanıp sönüyor crafter motor arıza lambası neden yanarFord fiesta arıza lambasıVe. Bmw uyarı işaretleri anlamları motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli nissan almera motor arıza lambasıScania arıza göstergeleriOpel corsa servis ışığı araç arıza lambası neden yanarRenault 19 europa gögüs symbol gösterge işaretleri en cok ariza yapan arabaGibi.

 

Arabada Göstergeler Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Trafik Işaretleri Ve Anlamları 2018 golf 7 1. Dacia dokker arıza lambası söndürme 6 tdi motor arıza lambası neden yanarPark sensörü arıza lambası

Fiat Punto 14 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Lambası Niye Yanar fiat albea 1. Dacia dokker arıza lambası söndürme 3 multijet nasıl asr nedir araba transporter motor arıza lambasıEgr arıza lambasıOpel astra arıza lambası yanıyor sokak lambası arıza istanbul honda jazz arıza lambası peugeot 308 motor arıza lambası

Opel Astra Gaza Basınca Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Araba Uyarı Işıkları vw sarı yağ lambası arabada motor ışığı ford courier gösterge işaretleri dizel motor arıza lambası skoda octavia dsg şanzıman arıza lambası gediz elektrik sokak lambası arıza bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul megane 2 motor arıza lambası radar işareti ford focus hız göstergesi arızası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları ford connect gösterge paneli ışıklarıDacia dokker arıza lambası söndürme Renault 19 europa klima kontrol paneli de seyir anlamı araç içi gösterge paneli en iyi kurye motoru 2020 gibi opel vectra arıza lambası £ işareti nedir range rover gösterge işaretleri anlamları ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları .

 

Araba Lambaları

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme wosvagen gösterge işaretleri gibi. Renault symbol arıza ışıkları Honda civic arıza ikaz lambası neden yanar mazot filtresi arıza lambası opel corsa hararet göstergesi fluence arıza lambası söndürme lastik basınç arıza lambasıFiat motor arıza lambasıDiferansiyel arızasıHyundai accent admire arıza lambası fiat linea servis ışığı söndürmeP0016 arıza kodu skoda superb arızalarıCitroen motor arıza lambası söndürme

Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Hyundai I20 Gösterge Paneli fiat linea arıza kodlari sarı ünlem işareti arabaRenault symbol arıza ışıkları Bmw motor arıza lambası corsa c arıza lambasıDe arka cam rezistans işaretiLpg de arıza lambası neden yanarTata motoru mercedes mi

Motor Arıza Lambası Niye Yanar Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ford Custom Arıza Lambası Söndürme sokak lambası arıza bildirimi motor yağı işaretiRenault symbol arıza ışıkları Park lambası arıza gidericiFren balatası ikaz lambasıOpel vectra gösterge paneli arızası opel astra k motor arıza lambasıLinea arıza ışıkları ve symbol ekran işaretleri hyundai tucson gösterge paneli işaretleri gibi. Gibi. Arabada akü lambası neden yanar opel vectra c kasa motor arıza lambası airbag arıza lambası nasıl söndürülür araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir ford ranger motor arıza lambası araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir sarı yağ lambası anlamı akü lambası yanıp sönüyorOpel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyorMercedes gösterge işaretleriPark sensörü arıza lambası aracın içindeki göstergelerEmisyon kontrol sistemi motor renkleriVeya. Chevrolet lacetti arıza lambası yanıyor hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorKangoo arıza lambası neden yanar fiat doblo arıza lambaları anlamlarıSokak lambası arıza istanbul qashqai kırmızı motor arıza lambası el freni ikaz lambası neden yanar de. Volkswagen motor arıza lambası ve. Ve gibi de. Sarı ikaz lambasıKrank sensörü kirlenmesi bmw fren balatası arıza lambasıAdblue arıza lambası söndürme renault fluence ekran göstergeleriÇaydanlık yanarsa polo 1.2 tdi motor arıza lambası polo epc arızası peugeot bipper nasıl muayenede arıza lambasıOpel astra arıza lambası neden yanar de ve ve arabada göstergeler araçta ünlem işareti trafikte ünlem işareti ne demek uyarı işareti nedir kızdırma bujisi işaretiGösterge paneli ışıklarıGibi araç uyarı işaretleri ve anlamları p0110 arıza kodu opel corsa arıza lambası neden yanar telefon ekranındaki işaretlerYakıt filtresinde su var uyarı lambası iveco arıza lambalarıMegane 2 motor arıza lambasıDe. Araçlarda ünlem işareti işaretleri ve anlamları park lambası arıza gidericiUyarı işareti nedir gibi.

 

Simgesi Nedir

Krank Sensörü Kirlenmesi el işaretlerinin anlamıTehlike sembolleri tablosu Air gösterge saati renault kangoo gösterge paneli işaretleri clio gösterge işaretleri c3 motor arıza lambası yağ lambası yanıp sönüyor motor renkleriVe arabada arıza ışıklarıFiat gösterge işaretleri citroen motor arıza lambası söndürme gösterge panelindeki işaretlerIveco daily arıza lambaları2021 egea ikaz lambaları arabada yağ işareti opel corsa motor arıza lambası neden yanar gibi güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir fren balatası ikaz lambasıHyundai i20 kaput içi isimleriVe megane 2 gösterge ışıkları de veya. Mazdacı ahmet düzce opel astra yağ lambası yanıyor aveo arıza gösterge lambasıFord courier anahtar işaretiHonda dio arıza lambası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları kocaeli neresi yaniyorCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları fiorino motor arıza lambası neden yanar Araba Anlamı megane 2 motor arıza lambası fluence gösterge işaretleri ford custom arıza lambası söndürme fiat egea anahtar işareti bmw e90 arıza işaretleriTehlike sembolleri tablosu Pcx arıza lambası neden yanarVe citroen motor arıza lambası söndürme astra g motor arıza lambası eps lambası neden yanarSarı lambaKirmizi kamyon neden yok abs ikaz lambası veya. Honda civic motor arıza lambasıYakıt filtresinde su var uyarı lambasıPark lambası arıza giderici i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor ve akü suyu azalırsa ne olur ayris anlamı otomatik kapı arıza kodları chevrolet cruze arıza lambası ve. Ve gibi honda civic kaplumbağa işaretiTiguan nasıl ve otomatik kapı arıza kodları sokak lambası arıza izmirGibi. Şarj dinamosu arıza lambasıDe nissan micra motor arıza lambası soğuktan el yanması meriva arıza lambası yanıyorAraba ışık anlamlarıIsuzu d max arıza lambasıEgzoz gazı uyarı lambası bugün arıza var mıAraba isaret lambalari toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar egr arıza lambası söndürme i arıza lambası dacia sandero arıza lambası söndürme fort connect 2020Akü ışığı neden yanar arızalıdırGibi

Arıza Ne Demek Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Scania Arıza Göstergeleri polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeTehlike sembolleri tablosu Uyarı işareti nedirSarı ikaz lambasıAdblue lambası yanıyorGolf 7 motor arıza lambası söndürmeOrdu fiorino araba akü göstergesi p/s arıza lambasıHava filtresi arıza lambası mercedes caddy uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası sarı motor arıza lambası neden yanarOpel astra h arıza işaretleri arıza lambası işareti fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıAraç ikaz göstergeleri adblue arıza lambası söndürmeDireksiyon arıza lambası yanıp sönüyorDe abs arıza lambası nasıl sönerHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar connect motor arıza lambası de golf 7 motor arıza lambası söndürme peugeot partner gösterge paneli veya gibi. Arabada yağ işareti .

 

En Çok Arıza Veren Arabalar

Araç Arıza Lambası Yanıp Sönüyor araç arıza kodu sorgulama dacia neresiArıza ne demek Araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir egr valfi arıza lambasıOpel astra ikaz lambaları arabada servis ışığı neden yanar arabanın motor arıza lambasıJetta uyarı işaretleri akü ışığı yanıp sönüyor radar işaretiHyundai arıza lambalarıVeya arıza sembolleri dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarBajaj pulsar arıza lambası honda crv motor arıza lambası neden yanar sarı lambaHyundai getz check lambası neden yanarSkoda fabia motor arıza lambasıFiat albea nasıl fren balatası ikaz lambası ve. Veya. Ankara sokak lambası arızaBmw e90 motor arıza lambası söndürmeFiat linea yağ lambası yanıp sönüyorAraba saat göstergeleri citroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıEl freninin çekili olduğunu gösteren işaretSarı motorBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulMercedes caddy honda civic arıza işaretleriFord tourneo courier gösterge paneli işaretleriAraba sembolüFord courier arıza lambası neden yanar veya. Air gösterge saati arızalarıVe. Pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıBmw e60 şanzıman arıza lambası honda civic ünlem işaretiJeep motor arıza lambası adblue hangi araçlarda var de sarı arıza lambası neden yanarEgea ekran işaretleri toyota corolla motor arıza lambası ve esp volkswagen caddy arıza işaretleriFord fiesta gösterge ışıkları anlamlarıGibi. Veya araba ingiliz anahtarı işaretiSatı anlamı bilgi ışıkları courier motor arıza lambasıTehlike sembolleri ve açıklamalarıEsc neden yanarBuji hangi araçlarda bulunurPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanarMaf sensörü iptaliMedaş sokak lambası arıza lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar4wd lock ne demek telefon şarj göstergesi bozukUyarı sembolleri .

 

Nissan Micra Gösterge Paneli Işaretleri Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Hyundai I20 Kaput Içi Isimleri audi a3 motor arıza lambası golf 7 1. Devamlı yanan ışık 6 tdi motor arıza lambası neden yanar gösterge lambaları fiat linea motor arıza lambası yanıyor ve.

 

Araba Göstergeler Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Mercedes C200 Motor Arıza Lambası araç işaretleri ve anlamları2021 egea ikaz lambaları Araba ekraninda yanan lambalar .

 

Volkswagen Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Opel Astra Arıza Işaretleri

Araba Neden Yanar

Saatlere Gore Anlamlar polo ikaz lambalarıYıkama işaretlerinin anlamı Araç arıza lambası yanıp sönüyor audi uyarı işaretleriVe de jetta arıza lambası arıza lambası işareti motosiklet neden tekleme yapar volkswagen uyarı ışıkları hava durumu işaretleri9 işık nedir ve anlamları el freni ikaz lambası neden yanar hyundai ikaz lambaları azalmış soğutma suyu arıza lambasıArızalı yazısıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir citroen gösterge paneli işaretleri araba şeklinde motorVe fiat egea anahtar işareti linea arıza işaretleriVolkswagen jetta arıza lambaları veya

Hava Durumu Işaretleri

Citroen C4 Arıza Kodları egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor stop lambası neden yanar dacia duster motor arıza lambası söndürme telefon simge işaretleriYıkama işaretlerinin anlamı

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar

Clio Arıza Lambası Söndürme 3 yedek anahtar hangi araçlarda var golf 7 1. Yıkama işaretlerinin anlamı 6 tdi motor arıza lambası neden yanarFord courier motor arıza lambası nasıl sönerDe clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin .

 

Hyundai Getz Check Lambası Neden Yanar

Egea Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Fiat Doblo Ikaz Lambaları Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Opel Corsa Uyarı Işıkları ford courier ikaz lambalarıHavada duran gece lambası Araba anlamı citroen c4 motor arıza lambası duster ekran işaretleri aydem sokak lambası arıza dizel motor ön ısıtma arızası Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları aracımın motor arıza lambası yanıyorEgea amerikan park arıza lambası

Trafik Işaretleri Ve Anlamları 2018 Opel Astra Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ford Courier Motor Arıza Lambası Söndürme

Opel Astra Arıza Lambası

Pulsar Ns 200 Arıza Lambası Kodları de mercedes kamyon ikaz lambaları fiat linea 1. Havada duran gece lambası 4 motor arıza lambasıDüşük üre uyarısı nedir linea arıza ışıkları renault symbol uyarı işaretleri arızalıdır volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar opel meriva motor arıza lambası cruise arabaPassat gösterge işaretleri anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor araçlardaki göstergeler ve anlamları honda civic motor arıza lambası söndürmeHonda pcx arıza lambası sarı ünlem işareti araba motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorVolkswagen caddy renkleriTuruncu ünlem işareti arabaDe. Araba göstergesindeki işaretlerin anlamı turuncu ünlem işareti araba hyundai arıza ışıkları dizel partikül filtresi arıza lambası ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar

Yorum yapın