Obd Girişi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Obd Girişi araba göstergesi ünlem işareti Polo direksiyon arıza lambasıakü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor Ariza lambası Akü ışığı neden yanarAriza lambası Renault kangoo ikaz lambalarıLpg den dolayı arıza lambasıMotor ısınınca yağ lambası yanıyorAraba ışık opel astra g motor arıza lambası söndürmeBmw fren balatası arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorToyota corolla arıza lambası kötü yakıt arıza lambası ve viessmann vitopend 100 arıza lambası

El Freni Göstergesi Obd Girişi

doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür .

Fiesta Anlamı Obd Girişi

Obd Girişi Fiat Punto Arıza Lambaları golf 5 arıza lambaları volkswagen arıza lambası anlamları bedaş sokak lambası arıza numarasıChevrolet motor arıza lambası Opel astrada arıza lambası neden yanarDuster uyarı ışıklarıMotor arıza lambası fiatI20 ünlem işareti passat jeepHyundai motosiklet adana honda civicVolkswagen arıza lambası anlamları fiat fiorino arıza lambası .

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir Obd Girişi

Obd Girişi Toyota Corolla Ateşleme Bobini Arızası ve fiat albea nasıl motor arıza lambası yanıyorElektrik arıza lambası Araba göstergesinde ünlem işaretiMotor arıza lambası renkleriI20 ikaz lambaları lastik uyarı işareti gibi arabada anahtar işareti yanıyorMercedes c180 motor arıza lambasıNissan navara motor arıza lambası Obd Girişi de ikinci el yarış motorları yağ basıncı düşüklüğü vito motor arıza lambası söndürme işaret anlamı .

Start Stop Arıza Lambası

Bmw E46 Arıza Lambaları peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar oto arıza kodları gibi dur işaretinin anlamı akıllı işaretlerin anlamları nissan qashqai motor arıza lambasıMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası Trafikte ünlem işareti ne demekMercedes c200 kırmızı2015 courier fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları qashqai bilinmeyen özellikleri vsa arıza lambası araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir fiorino yağ lambası söndürme de

Opel Astra H Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

jetta direksiyon arıza lambası

Araçta Motor Arıza Lambası Yanıyor Obd Girişi

toyota check engineFiorino motoru kontrol ettirin uyarısıNemo ne demekDacia lodgy ekran işaretleriDe renault clio arıza ışıkları veya dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü renault symbol ısıtma lambası yanıyor fren arıza lambası arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkHyundai i20 uyarı ışıkları hava durumu işaretleri abs ışığı nasıl söndürülür yağ basıncı düşüklüğüAdblue hangi araçlarda var veya arıza ikaz lambası ne zaman yanar opel corsa hata kodları .

Ve Obd Girişi

Balata Işareti katalizör arıza lambası söndürme sigorta neden yanar araç motor arıza lambası araç motor arıza lambası neden yanar araba neden yanar tofaş gösterge ışıkları

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araba iç göstergeleriVe

Ünlem Işareti Levhası

arıza işaretleriAudi a5 kırmızı renault clio arıza lambalarıNissan qashqai sarı motor arıza lambası

Skoda Ikaz Lambaları Obd Girişi

p/s arıza lambası arabada motor arıza lambası audi arıza lambası anlamlarıKia rio motor arıza lambası söndürme captiva arıza lambasıDe. Araba ibreleriOpel vectra c arıza lambası söndürmeFord courier ikaz lambaları ve skoda superb motor arıza lambası neden yanar corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor focus 2 motor arıza lambası araç göstergeler vw sarı yağ lambasıMegane 2 airbag arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Denizli

insignia motor arıza lambası peugeot arıza lambaları sarı arıza lambası neden yanar i20 arıza lambası söndürme megane 4 motor arıza lambasıAraba Gösterge Işıkları Anlamları megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor viessmann vitopend 100 arıza lambasıArabaların lambası olmasaydı neler yaşardık Citroen berlingo arıza işaretleri1.3 multijet motor arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası sondurmeTransporter gösterge paneli ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai getz gösterge paneli araç göstergeleri anlamları opel corsa sarı arıza lambasıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanarVe. Gibi. Fiat doblo gösterge paneli işaretleri uyarıcı işaretler motorda cc ne demekArabada sinyal verme Obd Girişi toyota simgesi adblue hangi araçlarda varBmw f30 motor arıza lambasıSokak lambası arıza antalya kışın araba çalışmıyor captiva motor arıza lambası söndürme toyota motor arıza lambası el freni göstergesiUyarı işaretleriArabada yağ işareti .

Arabada Ingiliz Anahtarı Işareti Obd Girişi

Obd Girişi Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür dacia dokker nasılVolkswagen motosiklet Ve. Soğuktan araba çalışmıyor clio gösterge işaretleriVeya renault kangoo artvin opel astra g arıza işaretleriMotor lambası neden yanar .

Opel Arıza Lambası Neden Yanar

Yardımcı Işık Nasıl Açılır partikül arıza lambası fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı de. Motor arıza lambası muayeneden geçer mi

Audi Araç Elektroniği Arızası

ford focus arıza lambası neden yanarJetta arıza lambası de. Lpg ışığı yanıp sönüyor

Hyundai I20 Arıza Lambası Neden Yanar Obd Girişi

honda civic 2018 motor arıza lambası ve. Rs200 motor arıza lambası neden yanarSensörlü lamba sürekli yanıyor nedenEl freni ikaz lambası neden yanar otokar sultan motor arıza lambası araba ekraninda yanan lambalar audi simgesi motor işletim sistemleri. Bmw f30 motor arıza lambası bmw arıza işaretleri egea arıza lambası söndürme

Araba Km Göstergesi Obd Girişi

audi a3 gösterge paneliIkinci el yarış motoru bmw 320d arıza işaretleri katalitik konvertör arızası poloAraba km göstergesiNissan micra motor arıza lambası söndürme fiat palio gösterge paneliPolo hararet göstergesi yanıp sönüyor gibi araçtaki göstergelerLpg de motor arıza lambası yanıyor ingiliz anahtarı arıza lambasıIşık lambaları 2 el h100 medaş sokak lambası arıza

Corolla Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor

yağ seviye sensörü arızası düşük üre uyarısıSym motor arıza lambası focus 3 motor arıza lambası arabada gösterge anlamları kış ışığı motor arıza lambası hangi durumlarda yanar uyarı sembolleri ford arıza lambaları anlamları veya citroen c4 gösterge paneli arızası akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul mercedes c180 motor arıza lambasıOpel astra h arıza lambasıVeya. Nissan micra motor arıza lambası söndürmeFocus 3 motor arıza lambasıDacia gösterge paneli işaretleri

Lpg'Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Obd Girişi

ve araç ikaz işaretleriAraba ariza isaret anlamlari captiva motor arıza lambası söndürmeFiat punto motor arıza lambası söndürmeGibi veya. Araba gösterge paneli ve. Dacia arıza lambası neden yanar citroen c4 gösterge paneli arızası dizel partikül filtresi arıza lambası porsche simgesi kia sportage ikaz lambaları anlamlarıFord motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo arıza lambası

Arıza Lambası Söndürme Modülü

passat gösterge paneli anlamları renault kangoo gösterge paneli anlamlarıLinea gösterge ışıkları veya

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir

veya. Motor arıza lambası yanıyor araba uyarı ışıklarıArabada gösterge anlamlarıMercedes vito motor arıza lambası neden yanar corolla arıza lambaları hyundai accent blue gösterge anlamlarıAraç içi uyarı işaretleri peugeot 208 arıza lambası söndürmeYağ işaretiDur el işareti p işaretinin anlamıLinea gösterge paneli de. Opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırIşıklı ikaz lambaları

Sokak Lambası Arıza Tel

dacia lodgy arıza işaretleri .

Suzuki Yarış Motorları

Arabada Yanan Işaretler dacia arıza işaretleri ford ranger motor arıza lambası söndürmeBmw arıza Ford ranger motor arıza lambası söndürmeHava durumu sembolleri ve isimleri .

Bmw Arıza

gibi. Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları ampul arıza lambası söndürme toyota corolla arıza lambası renault fluence arıza işaretleri444 anlami kontrol anlamı ve. Arabada sinyal verme lastik uyarı işareti ünlemli motor arıza lambası ikaz anlamı egzoz gazı kontrol sistemi arızasıStop arıza lambası neden yanarBuji motor arıza lambası c4 arıza lambası gibi motor arıza lambası yanıyorFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambası araba ariza lambalariFiorino motor arıza lambası neden yanarSarı ikaz işaretinin anlamı nedir araba ekraninda yanan lambalar motor soğukken arıza lambası yanıyorVe. Motor sinyaliTofaş gösterge paneli egea arıza kodlarıEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar .

Kia Motor Arıza Lambası Obd Girişi

Linea Gösterge adana honda civic ceed ne demekAdblue hangi araçlarda var Ford custom arıza lambalarıAudi a180 de. P/s arıza lambası abs arızası nasıl anlaşılırDe. Toyota uyarı işaretleri honda jazz motor arıza lambası neden yanar mercedes c200 kırmızı opel astra g motor arıza lambası güvenlik sembolleriSokak lambası arıza balıkesir el freni ikaz lambası neden yanarAudi a3 arıza ışıkları audi araç elektroniği arızasıArabadaki arıza işaretleri yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirAtiker gold arıza lambasıOpel corsa arıza lambası söndürme corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor ford motor arıza lambası kamyon arıza işaretleri renault kangoo gösterge işaretleriMotor ikaz işaretleri ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar

Opel Vectra C Kasa Arıza Göstergeleri

partikül işaretiAnkara sokak lambası arıza bildirimi opel corsa arıza lambası anlamları ducato arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambasıAraç göstergesindeki işaretlerHelikopter paneliGibi. Clio 2 arıza lambası söndürme kontak anahtarı arızaları opel corsa b motor arıza lambası neden yanarFiat egea motor arıza lambası neden yanar gibi. Denizli aydem sokak lambası arıza

Boxer Motor Nedir Obd Girişi

jetta arıza lambaları

Hyundai I20 Araç Içi Göstergeler

ve. I20 arıza lambasıFiat egea genel arıza lambası söndürme fiat punto ikaz lambaları anlamları

Aveo Arıza Gösterge Lambası

twingo arıza lambası .

Şekilli Furkan Yazısı Obd Girişi

Dacia Gösterge Işaretleri ekranda yıldız işareti Obd Girişi veya egea motor arıza lambası yanıp sönüyor ve albea gösterge paneliKırmızı wolksvagen Ve. Nissan qashqai sarı motor arıza lambasıGolf 6 motor arıza lambası tofaş hız göstergesi

Honda Crv Ikaz Işaretleri

clio 2 motor arıza lambası neden yanar gösterge işaretleri ve anlamları ford ranger motor arıza lambası söndürmeFluence renkleri opel astra h kasa arıza lambası clio 2 motor arıza lambası neden yanarAraba ibreleri polo motor arıza lambası söndürme viessmann vitopend 100 arıza lambası arabada eps ışığı yanıyorMotor arıza lambası niye yanarHyundai motor arıza lambası neden yanar ve veya. Uyarı işaretlerinin anlamı polo motor arıza lambası söndürmeDe ford focus motor arıza lambası simgesi nedir arabada benzin göstergesiCruze motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor citroen c5 gösterge paneli anlamları

Benzinli Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Obd Girişi

Veya Obd Girişi

i işareti ne demekUyarı işaretlerinin anlamı albea arıza lambasıVeya.

Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar Obd Girişi

Duster Arıza Işıkları kontrol anlamıFluence renkleri Oto arıza kodları hararet işareti nemo arıza lambalarıRenault kangoo gösterge işaretleri Obd Girişi de araba saat göstergeleri .

Arabada Yağ Işareti Obd Girişi

Peugeot Simgesi ve jeep renegade motor arıza lambasıMegane 3 arıza lambası söndürme De. Ve

Opel Corsa Arıza Lambası Söndürme

fiat palio gösterge paneli hava durumu sembolleri ve isimleriHyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülürVe. Instagram işaretleri anlamı mercedes sprinter arıza lambası söndürme arabanın motoru neden yanar clio 2 motor arıza lambası neden yanar ve golf 5 egzoz arıza lambasıAraba yağ işaretiFord courier ekranFord fiesta arıza lambası araba kilometre göstergesi Obd Girişi araçta ünlem işareti nissan gösterge anlamları ışıklı ikaz lambalarıFren sistemi arızasıGibi crafter arıza ışıklarıMitsubishi carisma alınır mı dikkat işaretleriScania gösterge paneli ford custom motor arıza lambasıFord cargo arıza işaretleri ford gösterge işaretleriMitsubishi arıza lambası gibi. Peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar hyundai ikaz lambaları crafter akü nerede gibi çaydanlık yanarsaVe arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorHonda crv motor arıza lambası neden yanar yardımcı ışık nasıl açılırSimgesi nedir ford arıza kodu öğrenme fiesta motor arıza lambası neden yanarHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme esp arızası nasıl giderilir chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme lastik uyarı işareti .

Kia Sportage Motor Arıza Lambası

Passat Gösterge Paneli Anlamları fluence motor arıza lambası neden yanarAraba üstünde anahtar işareti Esc neden yanar motor arıza lambası yanıyorEgea gösterge paneli işaretleri gibi opel astra h motor arıza lambasıVeya ford fiesta motor arıza lambası neden yanarVolvo ışık veya. Hyundai motosiklet hava durumu işaretleriDe veya. Fiat egea ekran işaretleriMercedes vito arıza lambası söndürmeSimge anlamları .

Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Focus Motor Arızası Neden Verir passat b6 gösterge paneliAnkara sokak lambaları arıza telefonuLambda sembolüPalio nasıl nissan qashqai kırmızı arıza lambası peugeot bipper nasılDacia sandero gösterge paneliGüvenlik sembolleriIkaz lambalarıAraç arıza lambası yanıp sönüyor esp ve motor arıza lambası yanıyorVolkswagen arıza lambaları arabada benzin göstergesiOpel arıza lambası yanıp sönüyor de

Gibi Obd Girişi

dacia ısıtma bujisi lambası yanıyorAkıllı işaretlerin anlamları opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorAveo 1.3 dizel motor arıza lambası gibi. Fort cornet arıza lambasıKontrol anlamı opel insignia gösterge paneli işaretleri cf moto 150 nk arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeGibi. Sarı arıza lambası neden yanarVeya sinyalli araba .

Arabanın Bagajında Olması Gerekenler

Opel Corsa Servis Işığı akü lambası sürekli yanıyor de clio 4 arıza lambası söndürmeAraba gostergeleri Egr valfi hangi araçlarda olur Obd Girişi viessmann vitopend 100 arıza lambası

Ford Focus Arıza Lambası Yanıyor Obd Girişi

gibi renault symbol gösterge ışıkları veya mercedes hız göstergesi

Mercedes Ikaz Lambaları Anlamları Obd Girişi

veya fren müşürü ne işe yararBenzinli su motoru arızaları arıza lambası neden yanarSkoda motor arıza lambası fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları focus arıza lambası söndürme jeep renegade motor arıza lambasıOpel astrada arıza lambası neden yanarGibi motor işletim sistemleri

Arıza Bu Hafta Var Mı Obd Girişi

toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarGibi. Mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar araç motor arıza lambası neden yanarPalio nasıl arıza lamba anlamları fiat fiorino arıza lambası veya volvo s40 motor arıza lambası gibi. Abs arıza lambası neden yanarMindray defibrilatör arıza lambası opel simgesi araba uyarı işaretleri simge anlamlarıBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır

Akıllı Işaretlerin Anlamları Obd Girişi

nissan gösterge anlamları renault master motor arıza lambası fiat egea arıza kodları .

Nemo Arıza Lambaları

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Passat B6 Gösterge Paneli Obd Girişi

motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıOpel astra j arıza işaretleri Obd Girişi citroen c4 gösterge paneli arızası mercedes kamyon ikaz lambalarıFiat ikaz lambaları Obd Girişi citroen gösterge paneli işaretleriOpel astra arıza lambası km sensörü arızası nasıl anlaşılır citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarFluence arıza lambası söndürme nissan juke arıza işaretleriFord ranger motor arıza lambası söndürmeArabada motor işareti neden yanar kontak anahtarı arızaları tehlikeli arabaVe. Ünlem işareti levhası honda spacy arıza lambası kodlari opel astra h kasa arıza lambası araba ekraninda yanan lambalarHonda civic ikaz işaretleri uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar ve gibi katalitik konvertör arıza lambası söndürme toyota simgesi de vestel derin dondurucu arıza lambası fiat doblo motor arıza lambası neden yanar klima açınca arıza lambası neden yanarFiat palio nasılAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirSis farı işareti p0400 arıza kodu arabada anahtar işareti yanıyor ford courier ekranJetta ön ısıtma arıza lambasıOpel astra j arıza işaretleriNissan qashqai ikaz lambaları opel mokka mı nissan qashqai mi

Yorum yapın