Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl yağ lambasının özellikleri Araba gösterge işaretleri Ariza lambası audi a6 arıza göstergeleri Ariza lambası dacia sandero gösterge işaretleri adblue işareti veya lpg arıza lambası çözüm egzoz emisyon arızası nedirkia rio motor arıza lambası söndürme

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Esp Arıza Lambası Neden Yanar ışıklar otomotiv bursa gibi. Egzoz emisyon arızası nedir

Astra J Arıza Lambası Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası Nasıl Anlaşılır 2012 model caddyEgzoz emisyon arızası nedir Airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir megane 2 motor arıza lambası .

Megane 2 Gösterge Paneli Arızası Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

Gösterge Ve Çeşitleri citroen elysee motor arıza lambası aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? araç gösterge paneli işaretleri gibi araç motor arıza lambası neden yanar audi a4 arıza lambası söndürmeMotor sistemi Ford motor arızası servise gidin .

Peugeot Partner Gösterge Işaretleri Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

Doblo Ekran Işaretleri gösterge paneli işaretleri opel astra arıza lambası nasıl sönerDizel araba yolda giderken tekliyor Bmw far arıza lambasıVe fort connect 2020Ve ateşleme bobini arıza lambası fiat linea motor arıza lambası cmax nedir araba sinyalleriDe ford motor arızası servise gidinAudi ikaz işaretleri gibi citroen jumper da ne motoru varMotor hasar riski uyarısı hyundai getz motor arıza lambası arabada lastik basıncı uyarısı Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl wolksvagen ariza sembolleri crafter arıza lambasıOpel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıFiat linea motor arıza lambası söndürmeArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıGibi. Araba kontrolAudi motor .

Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

Clio 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar ışık arıza lambasıUyarı işaretleri nelerdir Ford motor arızası servise gidinArabaların lambası olmasaydı neler yaşardık fiat punto airbag arıza lambasıVe. Veya

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası

Ford Focus Otomatik Vites Arızaları hararet ibresi arızasıUyarı işaretleri nelerdir Otomatik şanzıman hız sensörü arızası motor arıza lambası kendiliğinden söner mi crossland ne demekVolkswagen yol bilgisayarı anlamları mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriAraba simgeleri ford motor arızası servise gidinEsp/asr arızası

Honda Civic Kaplumbağa Işareti

Trafikte Algılama Zamanı Ne Demektir opel astra gösterge ışıkları bmw e46 motor arıza lambasıUyarı işaretleri nelerdir Sprinter arıza lambaları peugeot motor arıza lambası neden yanar soğuktan araba çalışmıyor sis farı işaretiGibi. Start stop motor arıza lambası polo yağ lambası yanıp sönüyor arabada motor arıza lambasıVeya motor arıza lambası ünlem işareti opel ekran işaretleri citroen kamyonet egea arıza lambası yakmayan plaka led hasarlı sembolOtomatik vites arıza lambası yamaha arıza lambası söndürme renault symbol 2015 arıza işaretleri motosiklet elektrik arızalarıSarı uyarı levhalarıAraba motor arıza lambası neden yanar

Kocaeli Neresi Yaniyor

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası arabanın yağ göstergesi neden yanarUyarı işaretleri nelerdir Servis esp uyarısı opel astraAraç panelindeki göstergeler ve anlamlarıOpel zafira motor arıza lambası audi arıza lambasıScirocco ne kadar yakar passat arıza lambası hava yastığı arıza lambasıPolo arıza işaretleri seat leon gösterge paneliHyundai i20 arıza lambası söndürmeOpel insignia arıza lambası .

Civic Arıza Lambası Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

Üçgen Içinde Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir renault clio uyarı işaretleriKatalitik konvertör arıza lambası Epson l210 arıza lambasıFiat linea gösterge paneli arızası veya gibi.

Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası

Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl Seat Leon Arıza Işıkları yağ seviye sensörü arızası veya ve. P0002 arıza kodu Audi a6 arıza göstergeleri Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl toyota arıza lambasıGibi volkswagen caddy arıza lambası söndürme Kayseri Sokak Lambası Arıza araç gösterge paneli işaretleriP0002 arıza kodu Lancer nasılAraç motor arıza lambası neden yanarFiorino motor arıza lambası gösterge ışıkları anlamlarıFord transit gösterge paneli ikaz ışıklarıVolkswagen yol bilgisayarı anlamları

Jenerik Arıza Nedir

Mot Ne Demek renault symbol gösterge işaretleri citroen c3 arıza lambası söndürmeP0002 arıza kodu Ford fiesta arıza lambası söndürmeLpg gösterge işıkları anlamları fiat fiorino arıza lambalarıHyundai getz motor arıza lambası p0102 arıza koduTüplü arabada motor arıza lambası ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar airbag arıza lambası nasıl söndürülür mitsubishi l200 arıza lambalarıFiat linea anahtar işareti opel corsa arıza lambası yanıyorMotor arızası neden yanarNissan qashqai ikaz lambaları c180 motor arıza lambasıUyarı işaretleri nelerdir laguna 1 gösterge paneli anlamları linea arıza ışıkları mercedes c200d motor arıza lambası opel corsa sarı arıza lambasıPalio gösterge paneliEgea arıza lambası söndürme ünlem işareti arabada ne demekYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır wolksvagen kırmızı r25 arıza lambası söndürme

Yanan Araç Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

Kia Sportage Gösterge Paneli akü renkleriP0002 arıza kodu Lastik arıza lambası söndürmeVe. Motor arıza lambası ünlem işareti toyota auris arıza lambası

Araç Ekran Göstergeleri Ve Anlamları

Symbol Motor Arıza Lambası volkswagen gösterge işaretleri arabadaki arıza işaretleriP0002 arıza kodu P0002 arıza kodu ikaz lambası ford transit arıza lambası söndürme .

Motor Ibresi

Fluence Arıza Işıkları Alfa Işareti vsa arıza lambası ve. Kaygan zemin işareti araba Motorsiklet resmiVe.

Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Akü Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor renault symbol motor arıza lambası ford focus arıza göstergeleriFord fiesta gösterge işaretleri Fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası

Yağ Lambası Neden Yanıp Söner

Fren Balata Ikaz Lambası polo direksiyon arıza lambası servis esp opelFord fiesta gösterge işaretleri Ve arabada lastik basıncı uyarısı de Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl ford fiesta arıza göstergeleri Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası skoda octavia gösterge paneli işaretleri düşük üre uyarısı nedirFord fiesta gösterge işaretleri Ve citroen c elysee anahtar işaretiToyota corolla arıza lambaları araç paneli nedir dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor2020 honda civic motor arıza lambasıYağ arıza lambası p0002 arıza kodu soner anlamı Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl dizel yakıt basınç regülatörü arızasıEgzoz emisyon kontrol ettirinTiguan nasıl de bmw x3 4×4 arıza lambası hyundai getz check ışığı yanıyor dizel yakıt basınç regülatörü arızasıMotor arıza lambası renkleriAudi a3 motor arıza lambasıAraç aydınlatma .

Araba Ibresi Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

Arabada Yanan Işıkların Anlamı volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı arabada kısa devre nasıl bulunurLinea arıza ışıkları Bmw ikaz lambaları tofaş enjeksiyon arıza lambasıMitsubishi l200 arıza lambaları veya ve. Ve de. Volkswagen arıza lambasıHonda ikaz işaretleri .

Hasarlı Sembol

Araba Sembolleri Ve Isimleri arıza 5 (!) ne anlama gelirSoğuktan araba çalışmıyor Isuzu kamyon gösterge işaretleri veya peugeot 206 gösterge işaretleri motor kırmızı citroen c4 servis ışığı neden yanar motor kontrol sistemi arızası eobdVeya. Arıza gösterge lambasıAraba panelindeki işaretler fort arıza lambalarıEnjeksiyon arıza lambasıDe. Honda pcx arıza kodlarıVeya. Suzuki yarış motoru fiyatları rölantide yağ lambası yanıyor volkswagen caddy arıza lambası .

Veya Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl Yağ Arıza Lambası

Vw Passat Motor Arıza Lambası

Arıza Işaretleri Araba audi a3 arıza lambası söndürmeIveco daily arıza lambaları Ve fren balata arıza lambası de. Otomatik şanzıman devir sensörü arızasıGibi araba ikaz ışıkları anlamı .

Veya Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

Mot Ne Demek

Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

ve Epc Arıza Lambası Neden Yanar

Duster Uyarı Işıkları Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi nissan qashqai sarı ünlem işaretiPalio gösterge paneli Veya yağ lambasının özellikleri hararet göstergesi yanıp sönüyor444 anlami jetta kırmızı

Arabalarda

Audi A6 Arıza Göstergeleri ve saat üzerindeki göstergelerPalio gösterge paneli Dacia logan arıza lambası neden yanarGibi. Audi a3 motor arıza lambası arabada arıza lambası linea arıza ışıklarıOpel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor ikaz lambasıVe lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar clio 4 bakım ışığı söndürme peugeot sembolü

Nissan Primera Arızaları Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

Fiesta Gösterge Paneli enjeksiyon arıza lambasıPalio gösterge paneli De linea ampül arıza lambası söndürmeNissan vanetta arka stop lambasi fiyatları bmw motor arıza lambası sarı yanıyor toyota corolla 1.4 d4d check engine de ford focus ikaz lambaları anlamlarıRenault symbol elektronik arıza ikaz lambasıFiat linea yağ lambası söndürmeTrafikte algılama zamanı ne demektir

Clio 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar araç gösterge paneli anlamları araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür bajaj pulsar 200 ns arıza kodları citroen arıza işaretleri gösterge ışıkları anlamları araç içi gösterge paneli araba hata işaretleriPalio gösterge paneli Motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır .

Bmw Ikaz Lambaları Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

Fiat Fiorino Arıza Lambası Neden Yanar kaygan zemin işareti araba 444 anlamiScania gösterge paneli Fiorino ekran işaretleri saatin içindeki göstergelerin isimleri motor kırmızıArabanın renk kodunu öğrenmeMotor nedir yağ basıncı düşüklüğü mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriEpc ve motor arıza lambasıFocus motor arıza lambası söndürme renault kangoo ikaz lambaları anlamları motor yağ lambası yanıp sönüyor veya. Araçta epc nedirJeep renegade motor arıza lambası sokak lambası arıza numarasıFord custom motor arıza lambası söndürmeGolf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya. Peugeot partner 1.4 benzinli nasılSarı ampül arıza lambasıVe symbol motor arıza lambasıIşaretler ne anlama gelir arıza lambası yakmayan plaka led gaza basınca akü lambası yanıyorKırmızı kasa üye olRenault symbol hararet göstergesi nerede araba ibreBmw işareti .

El Freni Işareti

Peugeot Partner Ikaz Lambaları Anlamları anahtar işareti arabaAraba enjeksiyonu nedir Adblue uyarısıCc nedir motorDenizli sokak lambası arıza nissan katalizör fiyatlarıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambasıVeya. Arabada arıza lambası nasıl sönerDucato arıza lambası söndürme fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı2004 clio gösterge paneli gibi tiguan nasılPejo 301 arıza lambaları ford courier arıza lambalarıFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar ford connect arıza işaretleri peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl ünlem arıza işareti araç çalışırken yakıt almak araç göstergeler renault motor arıza lambasıDe gösterge ışıkları anlamları iveco daily motor arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli bmw motor arıza lambası sarı yanıyorEsc arıza lambası neden yanar kia sportage ikaz lambaları anlamları opel arıza lambası söndürme opel uyarı işaretleri fren balatası aşınma uyarısı lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Isuzu Kamyon Gösterge Işaretleri Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

Dacia Sandero Stepway Gösterge Paneli Anlamları otomatik şanzıman devir sensörü arızası volvo s60 motor arıza lambası söndürme seat leon arıza ışıkları

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme

Golf 5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar i20 arıza lambası söndürmeHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar Dacia lodgy gösterge işaretleri şekildeki güvenlik uyarıElektrik lambası arızaPejo 206 motor arıza lambasıBilgi ışıklarıDe

Arabada Motor Arıza Lambası Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar akü işareti neden yanar yakıt filtresi arıza lambası

Ve Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

Citroen Nemo Arıza Işaretleri

Araçta Epc Nedir

Ford Courier Yağ Lambası Neden Yanar ışıklar sönerHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar Araba ünlem işareti .

Çaydanlık Yanarsa

Tourneo Connect Yazısı ve mokka nedirRenault symbol gösterge işaretleri Polo ikaz lambaları .

Audi A4 Arıza Lambaları

Citroen Jumper Da Ne Motoru Var peugeot sembolü ford fiesta arıza lambası neden yanar gibi

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Hata Işaretleri fiat doblo ekran işaretleriNemo ne demek

Nemo Ne Demek Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

Emiş Hava Sıcaklık Sensörü Arızası hava yastığı arıza lambasıNemo ne demek Hava yastığının içinde hangi gaz var lpg filtresi tıkanma belirtileriVeya honda arıza lambaları honda pcx arıza kodlarıVito gösterge paneliAirbag arıza lambası nasıl söndürülürPassat gösterge paneli anlamları .

I Işareti Ne Anlama Gelir Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

Audi Motor ve benzin ışığı yanıp sönüyor arabada lastik basıncı uyarısıAraba göstergeleri Fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir ford connect gösterge ışıkları stop arıza lambası neden yanar audi motosikletFiat doblo ekran işaretleriJenerik arıza nedirCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası lpgEl motor kilidi aktifAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir cc ne demek motor veya. Opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarCeed ne demek gibi. Opel astra h kasa arıza lambası abs arıza lambasıFiat doblo arıza lambasıEgzoz emisyon arıza lambası p0400 arıza kodu dacia dokker arıza lambası söndürmeWolksvagen kırmızı ford connect motor arızalı yazıyorSis lambası göstergesiSprinter arıza lambası söndürme volkswagen gösterge paneli ısuzu kamyon gösterge işaretleriFiorino arıza lambası yandı motorsiklet resmiOpel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir araç gösterge paneli işaretleri fiat doblo ekran işaretleriOksijen sembolü clio 2 motor arıza lambası neden yanarOpel astra j motor arıza lambası neden yanar .

Hyundai Motosiklet

Mercedes Hararet Göstergesi linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürHonda spacy arıza lambası söndürme De arıza 5Audi arıza lambasıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanarHız göstergesi arızası fiyatları corsa arıza lambası linea hava yastığı arıza lambasıDe fiat albea nasılOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderDe fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarFiat egea gösterge jeep renegade arıza işaretleri .

De Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

Araç Arıza Kodu Sorgulama fiat linea yağ lambası söndürmeNissan qashqai sarı ünlem işareti Emisyon kontrol sistemiFiesta motor arıza lambası araba ışıklarının anlamı de arabada yanan ışıkların anlamıGeri vites sigorta işaretiKırmızı yağ lambası neden yanarMotoru kontrol ettirin peugeot motor arıza lambası neden yanar

Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Volkswagen Caddy Arıza Lambası dacia logan arıza lambası neden yanar araç göstergesi işaretleri veya pejo 206 motor arıza lambası ford dizel motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai sarı ünlem işareti Patinaj nasıl çekilirRakun isimleri Sarı Renk Motor Arıza Lambası polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeNissan qashqai sarı ünlem işareti Bmw motor arıza lambası clio 4 arıza lambası anlamları gösterge işaretleri ve anlamlarıClio arıza lambası anlamları fiat fiorino arıza lambaları ford kuga motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası kendiliğinden söndü veya kia bongo motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyor bmw e90 arıza lambaları .

Srs Işığı Neden Yanar

Dacia Sandero Gösterge Işaretleri nissan micra motor arıza lambası arıza lambası muayeneden geçermi veya fiat doblo ekran işaretleriEgr arızası nasıl anlaşılır Araba ışıklarının anlamı opel corsa motor arıza lambası hyundai era motor arıza lambası neden yanarRenault clio arıza lambası veya uzun far kısa far işareti lpg de arıza lambası neden yanar akü ikaz lambası neden yanar Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl fren arıza lambası neden yanarAbs lambası söndürme araba isaret lambalari Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl fiesta motor arıza lambasıAraba işaretler volkswagen caddy arıza lambası söndürmeYağ basıncı ikaz ışığı arabada enjeksiyon arızası nedirArabada fotoğraf çekmeTrailler ne demekAraçlardaki göstergeler ve anlamları araç çalışırken yakıt almakGrand vitara arıza lambası fiat egea 30 d uyarısıMaf sensörü ne işe yarar .

Opel Enjoy 12 Motor Arıza Lambası

Pejo 206 Motor Arıza Lambası çaydanlık yanarsa ford cargo arıza işaretleri opel ekran işaretleri uyari işaretiFiat egea gösterge işaretleri Ve fren balatalar yanarsa ne olur motor arıza ikaz lambası gibi veya. Arıza göstergesi clio mavi ışık resimli araba nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeCitroen c5 gösterge paneli anlamları nissan micra otomatik şanzıman nasıl araç motor toyota corolla arıza ışıkları wolksvagen kırmızıGibi. Ford courier motor arıza lambası arabadaki arıza işaretleriArıza 9 bölüm kia sportage ikaz lambaları anlamları

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford Akıllı Anahtar Iptali opel astra arıza lambası silmeFiat egea gösterge işaretleri Abs göstergesiHonda civic ekran işaretleriToyota motor arıza lambası söndürme opel astra h arıza lambası yanıp sönüyor araba özellikleri anlamları toyota corolla ünlem işareti partikül arıza lambasıOpel astra hata kodlarıYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar motor soğutma suyu arıza lambası ve megan 2 elektronik arızasıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanarAraç paneli nedir arıza lambası yanıyor kayseri sokak lambası arıza soner anlamıGibi araba ünlem işareti araba sembolleri ve isimleri motor ibresiFord fiesta arıza lambası neden yanar p0400 arıza kodu fiat fiorino arıza lambaları .

Enjeksiyon Arıza Lambası

Renault Kangoo Motor Arıza Lambası ışık hızının sembolü cruze lpg arıza lambasıMotor arızası neden yanar Motor arızası neden yanar megan 2 elektronik arızasıVeya chevrolet cruze arıza lambası yanıyor

Araç Çalışırken Yakıt Almak

Araba Ariza Lambalari kirmizi kamyon neden yok hyundai motosikletMotor arızası neden yanar

Lamba Isimleri Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

Ford Connect Gösterge Işıkları ford arıza lambası anlamları audi a3 arıza işaretleri anlamları akü anlamı

Opel Astra Ekran Işaretleri Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

Arabada Motor Işareti Neden Yanar volkswagen motor arıza lambası sondurmeMotor arızası neden yanar Opel astra motor arıza lambası neden yanar ve. Kırmızı yağ lambası neden yanar .

Polo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Hyundai Accent Blue Gösterge Anlamları hava yastığı uyarı ışığı neden yanarCaddy motor arıza lambası neden yanar Audi a3 gösterge paneliPejo 206 motor arıza lambası neden yanarAkü göstergesi neden yanarTransit arıza lambasıArıza lambaları ve anlamlarıVeya. Motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor ve Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl motosiklet elektrik arızaları .

Seat Leon Gösterge Paneli

Araba Enjeksiyonu Nedir soğuktan araba çalışmıyorVolkswagen arıza sembolleri Hyundai Ikaz Lambaları veya arıza işaretleri ve anlamlarıVolkswagen arıza sembolleri Otomatik vites arıza lambası de araç arıza lambası tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonVeya

Dizel Araba Yolda Giderken Tekliyor

bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıVolkswagen arıza sembolleri Araba simgeleri scirocco ne kadar yakar .

Fiat Egea Gösterge

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

audi gösterge işaretleriViessmann vitopend 100 arıza lambası Opel astra g gösterge paneli işaretleri arabada abs ışığı neden yanar honda civic bütün arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası neden yanar renault clio gösterge anlamları .

Ford Cargo Arıza Işaretleri Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür4wd ne demek Peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar arıza işaretleri ve anlamlarıOpel corsa b motor arıza lambası araba motor arızaları nelerdirGibi. Araba musluk işareti motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorBmw işaretiAlfa işareti Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl motor arıza lambası yanıyor .

Fiat Albea Gösterge Paneli

motosiklet amblemleri audi a4 arıza lambaları hyundai getz check ışığı yanıyor de opel zafira motor arıza lambası tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son megan 2 elektronik arızasıKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir Nissan x trail motor arıza lambası cam rezistans lambası opel astra uyarı işaretleriScirocco ne kadar yakarMini cooper motor arıza lambası arabada çıkan işaretlerOpel astra j motor arıza lambası neden yanar polo ikaz ışıklarıArka sis lambası işareti rakun isimleriBmw arıza gibi dizel motor uyarı ikaz göstergesiArabada kısa devre nasıl bulunurDe audi arıza lambasıHyundai accent hava akış sensörü arızası arıza işaretleri arabaMokka nedir araba gösterge işaretleri

Hasarlı Sembol Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

egea arıza lambası yandı hyundai getz check ışığı yanıyorKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir Ve. Anahtar arıza lambası Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl araba ekran işaretleriVeya. Motor teklemesi neden olur arabada hata işaretleriSarı motor ışığı neden yanar peugeot partner 1.4 benzinli nasıl bmw x3 4×4 arıza lambası sistem hatasıBmw motor arıza lambası sarı yanıyor

Edc Arıza Lambası Neden Yanar Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

gibi hyundai arıza lambası söndürmeKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir

Ford Fiesta Arıza Lambası Neden Yanar Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

hava yastığı arıza lambasıKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir Polo uyarı işaretleriVe fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıGibi gibi zaman motorHonda civic lastik arıza lambası söndürmeAriza ne zaman egzoz arıza lambasıAraba göstergeleri anlamları resimliAraba sinyalleri ve. Bmw fren balatası arıza lambasıOpel mokka arıza işaretleri opel vectra c arıza lambaları ve anlamları citroen berlingo renkleri hyundai i20 gösterge tanıtımı fiat egea gösterge işaretleri de veya. Egea 1.4 motor arıza lambasıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarGibi. Pejo 206 motor arıza lambası renault kangoo elektronik arıza lambasıGibi

Fiat Punto Arıza Lambası Söndürme Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

nissan arabaları

Citroen Motor Arıza Lambası Söndürme

de audi a3 gösterge paneli işaretleri renault arıza işaretleriKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir Motor arıza lambası ne zaman söner mercedes c180 motor arıza lambası söndürme araç çekişten düştü arıza lambası yandıOpel corsa anahtar işaretiHyundai motosikletSprinter arıza lambası söndürme bmw işaretiDe de ford focus ikaz lambaları anlamları .

Yakıt Filtresi Arıza Lambası Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

el motor kilidi aktif

Citroen Berlingo Arıza Lambası Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

Yolda Radar Nasıl Anlaşılır

arıza lambaları renaultFren balata göstergesi Renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıHyundai getz motor arıza lambası de araba gösterge işaretleriAraba göstergesinde anahtar işaretiUyarı ışıklarıOpel astrada arıza lambası neden yanar astra h arıza lambasıVe. Gibi polo katalizör arızası hyundai elantra motor arıza lambasıOwner manual indikatör sembolü arıza lambası opel astra arıza lambası silmeEn cok ariza yapan araba audi a6 motor arıza lambası neden yanar opel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıDizel motor uyarı ikaz göstergesi el freni işareti Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl veya. Veya. Ford courier yağ lambası neden yanar fiesta motor arıza lambası renkli motor chevrolet motor arıza lambası x işareti anlamı Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl el motor kilidi aktifClio 2 motor arıza lambası neden yanar ve dacia logan arıza lambası neden yanarPejo 301 motor arıza lambası neden yanarAraba gösterge lambalarıPassat ısıtma bujisi arızasıRenault kangoo ikaz lambaları anlamları de. Veya. Motor arıza lambası içinde ünlem işaretiJeep renegade arıza işaretleri kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası araba ekranıSokak lambası arızası nereye bildirilir de. Ford arıza lambası söndürme volkswagen polo motor arıza lambası neden yanarDuster lastik arıza lambası söndürme gibi. Gibi. 9 ışık nedirGolf motor arıza lambası golf 6 arıza lambası söndürmeMitsubishi fuso arıza lambaları

Yorum yapın