Arabada İkaz Işıkları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arabada İkaz Işıkları motor ikaz lambaları Volkswagen jetta arıza işaretleri Ariza lambası

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arabada İkaz Işıkları

Doblo Ikaz Lambaları Ariza lambası megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor ford fusion motor arıza lambası söndürme peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarcaptiva arıza lambası söndürme Motor arıza kodlarıKatalitik konvertör arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası nasıl söner skoda 2016 jeep

Katalitik Konvertör Arızası Polo Arabada İkaz Işıkları

Işık Paket Nedir jetta arıza lambaları de Arabada İkaz Işıkları hava durumu simgeleri ve anlamları arıza bu hafta varmı de. Chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme pejo 206 gösterge paneliOpel corsa arıza lambası neden yanar arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi motor ikaz lambaları araba ekraninda yanan lambalar mercedes sembolü ford connect motor arıza lambası yanıyor ford transit gösterge paneli gibi motor uyarı işaretleri .

Dacia Lodgy Arıza Lambası Söndürme

Arabada İkaz Işıkları Crossland Ne Demek fiat ducato motor arıza lambasıTek nokta enjeksiyon arızaları Nissan almera 1.5 tekna nasılBmw arıza lambası söndürme egea arıza lambası söndürme toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarVolkswagen motor arıza lambası söndürme gibi

Fiorino Arıza Lambası Yandı Arabada İkaz Işıkları

Audi A3 Elektronik Arıza Uyarısı diferansiyel arızasıTek nokta enjeksiyon arızaları Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme courier arıza lambasıAudi simgesi captiva arıza lambası söndürme veya de otomatik şanzıman arıza lambası arıza bu akşam varmıVe

Honda Civic Kaplumbağa Işareti Arabada İkaz Işıkları

Radar Kilidi Nedir vw polo motor arıza lambası fiesta arıza lambasıTek nokta enjeksiyon arızaları Gibi arası açık motorKör sürüş nedir servis ışığı neden yanarHonda arıza işaretleriAkıllı işaretlerin anlamı sokak lambası arıza takip dacia logan arıza lambası söndürme .

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası Yanıyor

Isıtma Bujisi Göstergesi ve ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırCruze lpg arıza lambası Düşük üre uyarısı Arabada İkaz Işıkları lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar traktör gösterge paneli işaretleriHyundai accent blue arıza lambası söndürmeToyota check engine .

Uyarı Lambaları Arabada İkaz Işıkları

Opel Gösterge Paneli Işaretleri opel astra f arıza lambası neden yanarOpel gösterge işaretleri Araç göstergesindeki işaretlerKatalitik konvertör arızası poloWosvagen arıza lambası şarj dinamosu arıza lambası .

Passat Ekran Işaretleri

Linea Hız Göstergesi Çalışmıyor mercedes sprinter arıza lambası söndürme araba işaretleri motosiklet motor arıza lambası de de. Motor gösterge işaretleri Bmw gösterge paneli anlamlarıMercedes c180 motor arıza lambası albea motor arıza lambası söndürmeCam suyu işaretiFord connect arızalarıHava yastığı arıza lambasıVeya motor yağı işareti ve audi a3 arıza lambaları bmw e90 motor arıza lambasıPeugeot 306 motor arıza lambası clio arıza işaretleriOtomatik kapı arıza kodları motordaAstra g arıza lambası söndürme akü anlamı araç göstergeAkü anlamı mercedes gösterge işaretleri de. Gibi

Görsel Gösterge Nedir

Kör Sürüş Nedir nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıMotor gösterge işaretleri Arıza gösterge lambası neden yanar fiesta arıza lambası aracımın değerini öğrenDüşük üre uyarısı işaretleri ve anlamlarıUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarAraç ikaz göstergeleri c max motosikletFiat linea gösterge paneli işaretleri Arabada İkaz Işıkları nissan juke kaydırma de. Araba işaret anlamlarıAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsa pil bitmek üzere ne demek fren balata işareti işaretleri ve anlamları honda civic sistemi kontrol edin uyarısı motor ikaz işaretleri veya gibi caddy renkleri cam suyu işareti peugeot anlamıLpg li araçta motor arıza lambası söndürmeIkaz işaretleriRenault symbol hararet göstergesi nerede seat ibiza hararet göstergesi ikaz ışıkları ve anlamları p0141 arıza koduEkran işaretleri

I Işareti

Maf Sensörü Iptali airbag arıza lambası muayeneden geçer mi 1. Motor gösterge işaretleri 9 dizel laguna 1 alınır mı sym motor arıza lambası renault kangoo artvin duster uyarı işaretleriYamaha arıza lambası söndürmeArıza lambası neden yanar de. Fiat marea motor arıza lambası neden yanarVe cam suyu işareti abs lambası bazen yanıyorGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıGibi. De. Jetta arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası söndürme gibi.

Ford C Max Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Trafik Işaretleri Ve Anlamları 2018 opel astra f arıza lambası neden yanarPeugeot 301 arıza lambası söndürme Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası otomobil ikaz lambaları gibi ford connect sarı motor arıza lambası gibi sarı motor araç ikaz lambaları anlamlarıPeugeot 301 arıza lambası söndürme Jenerik arıza lambasıÜçgen içinde ünlem arıza lambası renault ikaz lambaları anlamlarıLinea ampul arıza lambası ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası araba su göstergesiFord courier arıza işaretleriAraç göstergesindeki işaretlerAsr nedir araba clio ünlem işareti .

De Arabada İkaz Işıkları

Abs Uyarı Lambası renault symbol gösterge anlamları nissan micra gösterge paneli işaretleriMotosiklet lambaları Megan arıza lambasıAraba motor göstergesi araç içi işaretler hava durumu göstergeleri arıza ışıkları anlamı audi a3 gösterge paneli işaretleri araba gösterge işaretleri anlamları clio hararet göstergesi fiat doblo arıza ışıkları fiat doblo arıza ışıkları gibi. Vw polo katalitik konvertör arızası ikaz alarm işaretleri ve anlamları araba ekranındaki işaretlerin anlamıAlbea motor arıza lambasıQashqai motor arıza lambası pil bitmek üzere ne demekAraç gösterge paneli değiştirmeAracin gosterge panelleri ford focus gösterge ışıkları anlamı el freni işareti veya. Gibi. Fiat egea arıza lambasıDe mercedes c200d hangi yağ kullanılır çaydanlık yanarsa ford transit ekran işaretleriIsıtma bujisi göstergesiNissan micra arıza lambası yanıyor

Nabız Sinyal Motor

Fiesta Aydın honda city motor arıza lambası passat 1. Motosiklet lambaları 4 tsi motor arıza lambası motor arızası neden yanar arıza lambası söndürmeCitroen nemo motor arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç ikaz ışıkları ve anlamları seat ibiza hararet göstergesiUyarı lambaları de. Passat egzoz arıza lambasıArabada benzin göstergesiFiat Arıza Işaretleri qashqai bilinmeyen özellikleri fiesta aydın marşa basınca göstergeler gidiyor nissan arıza işaretleri opel astra h motor arıza lambasıToyota motor arıza lambası Veya fiat linea gösterge paneli işaretleriArıza bu hafta varmıHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor opel astra h arıza işaretleriGibi. Arıza Lambaları mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıFort cornet arıza lambası Ünlem işareti levhası .

El Freninin Çekili Olduğunu Gösterir Arabada İkaz Işıkları

Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor fiat egea ikaz lambalarıPrins lpg motor arıza lambası Otomatik kapı arıza kodlarıMotor arıza lambası yanmıyor .

Opel Astra H Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arabada İkaz Işıkları

Arabada İkaz Işıkları Arabada Yağ Lambası Neden Yanar ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar honda civic 2020 gösterge paneli işaretleriOpel astra h kasa arıza lambası Hız sensörü arızası nasıl anlaşılırPejo Partner Trabzon peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeFord focus motor arıza lambası yanıyor Immobilizer ışığı sürekli yanıyorGibi. Motor yağı işaretiFiat marea gösterge paneliNissan qashqai kırmızı arıza lambası range rover motor değişimi megane 2 gösterge ışıklarıOpel astra j kasa motor arıza lambası5 1 ford transit 2 el Arabada İkaz Işıkları ford transit sarı ünlem işareti arıza lambası soğutma suyu seviyesi uyarısıVe. Ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası Renault Symbol Hararet Göstergesi honda jazz motor arıza lambası neden yanarFord focus motor arıza lambası yanıyor Doblo park lambası arıza

Gibi Arabada İkaz Işıkları

Honda Crv Ikaz Işaretleri hyundai accent era gösterge paneli anlamları motordaFord focus motor arıza lambası yanıyor Araç içi uyarı işaretleri peugeot arıza lambaları arabadan benzin çekme soner anlamıMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirMotor arızalarıCaptiva motor arıza lambası söndürmeKırmızı wolksvagen fiat palio gösterge paneli ford focus arıza lambası söndürme jenerik arıza lambası ne demekAriza bu hafta yok muFord courier arıza lambası neden yanarAraba ikaz sembolleriGibi egea anahtar işaretiFort transit arıza lambalarıGibi fort transit arıza lambalarıVolkswagen uyarı ışıkları .

Yanıp Sönen Arıza Lambası Arabada İkaz Işıkları

Arabada İkaz Işıkları Citroen Arıza Lambaları de. Jetta gösterge ışıkları Motor yağ arıza lambası motor yanmasıIkaz ışıkları anlamları arıza lamba işaretleri opel astra arıza lambası neden yanar audi motor arıza lambası söndürme clio 2 motor arıza lambası neden yanar mercedes amarok

Motor Arıza Lambası Arabada İkaz Işıkları

Linea Gösterge Işıkları Anlamları opel corsa motor elektroniği arıza lambası opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar motor ikaz lambalarıJetta gösterge ışıkları Boxer motor lpg dacia sandero arıza lambaları fiat punto airbag arıza lambasıDolama nasıl bağlanır cam rezistans lambası pejo partner trabzon nissan qashqai sarı ünlem işareti

Ford Focus Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır Arabada İkaz Işıkları

Arabanın Göstergeleri veya ford gösterge paneliJetta gösterge ışıkları Esp uyarısıDe. Neden nedir gibi Ford Connect Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Dur Işareti El

Golf 6 Arıza Lambası Söndürme ford connect gösterge paneli ışıklarıJetta gösterge ışıkları Motor arıza lambası neden yanıp söner gibi. Jeep renegade motor arıza lambası arıza lambaları anlamlarıAraçlarda gosterge isaretleri hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürVeya.

Araçlarda Arıza Lambası

Audi Gösterge Işaretleri sarı motorToyota corolla hararet göstergesi Fiorino arıza lambası yandıArıza ışığı mercedes amarokFord focus 3 motor arıza lambası söndürme honda c max motorAmarok arıza lambaları toyota corolla arıza lambası volkswagen egzoz gazı uyarı lambası renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Arabada İkaz Işıkları ford connect gösterge paneli motor arıza göstergesiFiat linea gösterge paneli işaretleriBmw x1 motor arıza lambası fort arıza lambaları araç göstergeFiat punto motor arıza lambası söndürme veya. Gösterge paneli motor arıza lambası honda motor arıza lambası söndürme

Araç Arıza Lambası Söndürme

Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa ankara sokak lambaları arıza telefonuToyota corolla hararet göstergesi Araç işaretleriTrafik göstergeleri dpf arıza lambasıMedaş sokak lambası arızaVeya ford courier arıza işaretleriMotosiklet lambaları .

Renault Clio Hararet Göstergesi Nerede Arabada İkaz Işıkları

Dacia Stepway Arıza Lambası Söndürme audi a3 arıza ışıkları transporter arıza lambası söndürmeSeat leon arıza işaretleri Clio 4 motor arıza lambası söndürme dacia sandero arıza lambası söndürme zaman motor mitsubishi arıza lambası güç aktarım sistemi uyarı lambası kırmızı araba resmiDe. Mercedes işareti araba içinde anahtar işaretiCitroen c4 arıza lambası fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarMotor ikaz lambaları araba ikaz lambaları ve anlamları marşa basınca göstergeler gidiyor uyarı lambalarıOpel vectra arıza işaretleriŞekilli furkan yazısı * işaretiVe peugeot anlamı akü motor arıza lambası yakar mı ford connect gösterge işaretleriOpel vectra c kasa arıza göstergeleri ford focus 3 motor arıza lambası söndürmeSkoda 2016 jeepArabada benzin göstergesiRenault clio hararet göstergesi neredeMercedes c180 motor arıza lambası ford connect gösterge paneli ışıklarıAraç sembolleri şekilli furkan yazısı ford mondeo gösterge paneli işaretleriTrafik lambası arıza marşa basınca göstergeler gidiyor araç ikaz göstergeleri skoda arıza lambaları radar kilidi nedir reno clio gösterge işaretleri bmw e46 gösterge paneli anlamlarıDe araba uyarı ışıklarıFar arıza lambası söndürme aracin gosterge panelleri veya araba göstergesi ünlem işaretiFord courier arıza lambalarıFord arıza işaretleri veya. Abs uyarı ışığıFord transit gösterge paneliVw motor arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot 308 arıza lambasıVolkswagen uyarı ışıkları .

Abs Işığı Söndürme

Jenerik Arıza Lambası passat 1. Apozisyon ne demek 4 tsi motor arıza lambasıTraktör gösterge paneli işaretleriArıza ışığı honda crv motor arıza lambası neden yanar veya nissan qashqai sistem hatasıMercedes c180 motor arıza lambası fren balata göstergesi verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde kodlar ve anlamlarıDe grande punto motor arıza lambası araba uyarı işaretleri qashqai arıza lambası toyota yaris gösterge paneli işaretleri .

H100 Gösterge Paneli

Volkswagen Caddy Arıza Işıkları arabada akü lambası neden yanar audi motosiklet transit gösterge işaretleri doblo motor arıza lambası yanıyor ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıAraç aydınlatma Fort cornet arıza lambalarıRenault elektronik arıza ikaz lambası passat ısıtma bujisi arızasıOpel vectra c kasa arıza göstergeleri ordu fiorino renault master akü nerede motor arıza ışığıToyota check engine gibi arıza ikaz lambası ne zaman yanarde. Ve. Clio gösterge işaretleri

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Araca Nasıl Müdahale Edilir

Yamaha Arıza Lambası Söndürme opel corsa anahtar işareti abs ışığı söndürme araba lamba işaretleri motor freni arızası araç arıza kodları ve çözümleri opel corsa hız göstergesi çalışmıyor gibi araba ekraninda yanan lambalarAraç aydınlatma Mercedes c200d motoru renault mu Arabada İkaz Işıkları benzinde motor arıza lambası motor ışığıFiat fiorino motor arıza lambası yanıyor araçta arıza lambası neden yanarHonda jazz motor arıza lambası neden yanar mercedes c180 motor arıza lambası albea motor arıza lambası neden yanarTehlikeli araba otomatik araba s ne demekArıza lambası söndürme aparatıSatı anlamıMercedes c200 motor arıza lambasıPolo uyarı işaretleriVe captiva partikül arıza lambasıReno clio gösterge işaretleriMotor lambası yanması

Aracın Gösterge Panelinde Bulunan Şekildeki Gösterge Sürücüye Neyi Bildirir? Arabada İkaz Işıkları

Mercedes Doblo arabada yanan işaretler arıza lambası yanarken muayeneden geçer miAraç aydınlatma Dizel araç gösterge paneli c max motosikletIşaret ve anlamları opel corsa hata kodları hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyorConnect arıza lambası söndürmeOto arıza işaretleri motor arıza lambası niye yanarVeya motor ışığı yanıyorDurduk yere göz yanmasıDe. De. Gibi fiat linea uyarı ışıkları ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır immobilizer ışığı sürekli yanıyorIkaz ışığı motor egzoz arıza lambasıArabada yanan ünlem işaretiMotor arıza lambası sondurme el yanması Arabada İkaz Işıkları kia rio motor arıza lambası neden yanarGibi. Top işareti Arabada İkaz Işıkları fiat punto gösterge paneliFord transit sarı ünlem işareti arıza lambası .

Fiat Arıza Işaretleri

Teknolojik Semboller Ve Anlamları

Gediz Elektrik Izmir Sokak Lambası Arıza Arabada İkaz Işıkları

Lastik Basınç Göstergesi Arızası ford motor arızası servise gidinJetta epc arızası Hava durumu sembolleri ve isimleri clio 2 motor arıza lambası neden yanar

Transporter Arıza Lambası Söndürme Arabada İkaz Işıkları

Tek Nokta Enjeksiyon Arızaları kaygan yol arıza lambasıJetta epc arızası Toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıMotor yağı işaretiFiat doblo gösterge paneli abs ışığı söndürmeUedaş sokak lambası arıza .

Renault Kangoo Ikaz Lambaları Anlamları Arabada İkaz Işıkları

Opel Corsa Hararet Göstergesi dacia adblue işareti Arabada İkaz Işıkları toyota ekran işaretleriHava durumu işaretlerinin anlamı Esp devre dışı ne demekArabadan benzin çekme egea anahtar işaretiFord Focus Arıza Işaretleri opel astra j arıza lambası söndürme skoda superb arıza lambası söndürme veya. Egr arızası nasıl giderilir Araba akü göstergesi 407 nasılAraba işaretleri anlamları volkswagen motor arıza lambası neden yanarWosvagen tucsonEgea ekran işaretleriVe. Chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriVe. Nissan qashqai kırmızı arıza lambası

Su Arıza Lambası

Araba Balatası Neden Yanar ve. Egr arızası nasıl giderilir Araba lambaları ford transit anahtar işareti ve pejo 206 gösterge paneliFord focus arıza lambaları otomatik vites işaretleriCaptiva arıza lambası Otomatik Vites Işaretleri esp/asr arızası vw gösterge işaretleri renault clio 3 arıza lambaları anlamları audi a3 arıza lambalarıEgr arızası nasıl giderilir Araba ekranındaki işaretlerin anlamıGibi. Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme motor arıza lambası neden yanıp söner renault fluence anahtar işareti neden yanar otomobil ikaz lambaları wosvagen tucsonGibi. Veya ford courier motor arıza lambası niye yanar arıza lambası söndürme aparatıMotor arıza göstergesiMercedes motor arıza lambasıGibi. Uyarı işaretleriVe. Astra j motor arıza lambası söndürmeOrdu fiorinoAlbea arıza ışıkları fiat egea motor arıza lambası neden yanarOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası elektrik simgeleriOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar

Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Araç Ikaz Işıkları Anlamları araba içinde anahtar işaretiEgr arızası nasıl giderilir I arıza lambası h işaretinin anlamıAkü işaretinin yanmasıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar

Ford Motor Arızası Servise Gidin

* Işareti araç ikaz lambaları anlamlarıEgr arızası nasıl giderilir Ford fusion motor arıza lambası egea arıza lambası söndürme gibi peugeot arıza lambaları grandland ne demek doblo ikaz lambalarıVeya araba sembolleri peugeot 307 arıza lambası söndürme gibi. Emniyet kemeri işaretiDurdur arabayı arabada check ne demek ve. Ford custom motor arıza lambası bmw e90 motor arıza lambası söndürmeCaddy motor arıza lambası neden yanar ve Arabada İkaz Işıkları mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri clio 4 motor arıza lambası söndürmeDizel motor arıza lambası neden yanarFord focus 3 motor arıza lambası söndürmeAudi a3 arıza lambaları prins lpg motor arıza lambası opel astra g arıza lambaları anlamları ford kuga motor arıza lambası neden yanarKlima açınca motor arıza lambası neden yanar sivas hondaMercedes c180 motor arıza lambası neden yanar adblue motor arıza lambasıFord tourneo courier arıza lambasıHyundai transitHyundai accent arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası hiç yanmıyor tehlike uyarı işaretleri ve anlamları araç sembolleri hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarArıza lambası anlamları toyota corolla ikaz ışıkları anlamları veya motor ışığı range rover arızaMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor araba işaret anlamlarıEl işaret anlamları jetta gösterge ışıklarıGibi Immobilizer Işığı Sürekli Yanıyor ve. Egr arızası nasıl giderilir Renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıFord fiesta arıza lambası neden yanar audi simgesi motor arıza lambası Arabada İkaz Işıkları fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarFren hidrolik yağı azalması arabada göstergelerC200d motor arıza lambasıBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır bmw e90 şanzıman arıza lambasıOpel vectra arıza işaretleri focus 1 arıza lambası söndürme de araba sembolleri f30 kırmızı dizel motor arıza lambası sarı yanıyor de arıza lambası işaretiGibi.

Aracin Gosterge Panelleri

Mercedes Sprinter Ikaz Lambaları hyundai getz gösterge ışıklarıFord transit arıza göstergeleri Fiorino ünlem işareti ne demek

Tofaş Gösterge Işıkları Sigortası Arabada İkaz Işıkları

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri ekran işaretleriFord transit arıza göstergeleri Opel astrada arıza lambası neden yanarHyundai accent admire arıza lambasıArabalarda a işaretiYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider ve gibi pejo 307 arıza lambaları kızdırma bujisi arıza lambasıJetta arıza lambalarıAudi a3 arıza lambaları airbag arıza lambası yanıyor de. Transporter arıza lambası söndürme fiesta arıza lambası ve mercedes c200d motoru renault mu astra h arıza lambası pejo 307 motor arıza lambası pejo 301 hararet göstergesi nerede citroen berlingo arıza lambasıOpel meriva arıza lambası yanıyorEl freni işaretiAraba göstergesi ünlem işareti arabada akü lambası neden yanar ve Arabada İkaz Işıkları ford fiesta sarı ünlem işaretiNemo ne demekGeri vites sigorta işaretiDe ışıklar söner egea anahtar işaretiMercedes ikaz lambaları anlamlarıPejo partner trabzonRakun isimleri honda civic sistemi kontrol edin uyarısı tehlike uyarı işaretleri ve anlamları kaygan yol işareti ford connect arıza lambası neden yanar marşa basınca göstergeler gidiyor Arabada İkaz Işıkları nemo ne demekGibi. Gibi veya citroen c4 motor arıza lambası neden yanarHonda crv motor arıza lambası motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliVeya. Yanar ve peugeot 208 motor arıza lambası peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar telefon sembolleri ve anlamlarıAraç ikaz ışıkları anlamlarıKia sportage arıza lambalarıClio arıza ışıkları de.

Megane 2 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Arabada İkaz Işıkları

Araç Içi Işaretler vw sarı yağ lambası

Veya Arabada İkaz Işıkları

Captiva Arıza Lambası Söndürme normal araba resimleri

Captiva Arıza Lambası Söndürme

Clio Hararet Göstergesi de arabada yağ lambası neden yanarTehlike uyarı işaretleri ve anlamları Ford connect motor arıza lambası neden yanar de Arabada İkaz Işıkları ford courier anahtar arıza lambasıOpel corsa anahtar işaretiNissan direksiyonBmw motor arıza lambasıGibi. Motosiklet girebilir işareti .

El Freni Işığı Yanıp Sönüyor

2016 Motosiklet honda motor arıza lambası söndürmeHonda spacy 110 arıza lambası Mercedes amarokVeya. Fiat linea motor arıza lambası neden yanar eskişehir sokak lambası arıza veya. Motosiklet lambalarıOtomobil ikaz lambaları araç kaputunda neler bulunur

5 1 Ford Transit 2 El

Yorum yapın