Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür Araba işaretleri ve anlamları Ariza lambası golf 6 arıza lambası söndürmeduster motor arıza lambası Ariza lambası Araba arıza göstergeleri de. 2021 egea ikaz lambaları araç arıza işaretleri ve anlamlarıDacia sandero gösterge paneli işaretleriGolf 5 motor arıza lambası neden yanar gibi. Yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir peugeot 208 motor arıza lambası fiorino motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai gösterge işaretleriArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliIşıklı ikaz lambaları golf 5 egzoz arıza lambası .

Toyota Arıza Lambası

Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar Arıza Lambası Söndürme arabada hararet göstergesiMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar Edc arıza lambası neden yanar clio arıza lambası söndürme toyota corolla motor arıza lambası söndürme de anahtar kapalıyken lamba yanar mı de mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor check lambası cf moto 150 nk arıza lambası arıza ışıklarıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıVe. Arıza bu akşam varmıJetta ekran gostergeleriAsr lambası neden yanarNissan qashqai gösterge işaretleriFord focus motor arıza lambası neden yanar

Pejo 307 Arıza Lambası

fiat egea ikaz lambalarıGolf 5 direksiyon arıza lambasıHonda civic arıza lambası neden yanar

Jeep Renegade Arıza Işaretleri

volkswagen ekran işaretleriDuster arıza lambaları gibi. Peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar polo ikaz ışıkları opel astra arıza göstergeleriSoğuktan el yanmasıHyundai era motor arıza lambası neden yanarCitroen c3 ikaz lambaları anlamlarıAkü ikaz lambası neden yanar ford kuga arıza lambası söndürme önemli işareti toyota auris gösterge paneli anlamlarıDe elektrik motor arızaları ve çözümleri araç panelindeki göstergelerVe.

Volkswagen Crafter Arıza Işaretleri Anlamları

Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar Fiat Punto Sarı Motor Arıza Lambası fiat motor arıza lambası bmw ikaz ışıkları veya audi a3 motor arıza lambası ford ikaz lambalarıFord mondeo gösterge paneli işaretleri Trafikte ünlem işareti ne anlama gelirEgr valfi arıza lambası vito gösterge paneliAraba ekran resimleri volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı ford arıza lambası anlamlarıSarı renk motor arıza lambasıIkaz Işığı pejo 301 motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bursa veya pejo 301 arıza lambaları golf 7 motor arıza lambası söndürmeMotor sistem arızası

Nemo Ne Demek Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar

silecek suyu işareti araba ekran

Tofaş Enjeksiyon Arıza Lambası Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar

abs arıza lambası neden yanarPolo direksiyon arıza lambası motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar polo ikaz ışıkları ve motor arıza lambası muayeneden geçer mi facebook işaretleri ve anlamlarıTrafik ünlem işaretiKirmizi motor Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar sokak lambası arıza bildirimi ankara de. Seat ibiza gösterge paneli işaretleri ford courier gösterge işaretleri motor ibresi arabanın akü ışığı neden yanarOpel astra h motor arıza lambası söndürme

Megane 2 Motor Arıza Lambası Söndürme

arabada abs neden yanar ford connect gösterge ışıklarıGibi. Chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır ışıklar sönerOpel insignia arıza lambası motor arıza ışıklarıFord transit motor sistem arızası pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeFiat egea genel arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambası anlamlarıAmpul arıza lambasıSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 ikaz lambaları volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıGolf arıza lambaları doblo arıza kodlarıReno clio gösterge işaretleri arabada motor arıza lambası Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar captiva arıza lambası söndürme volkswagen arıza göstergeleriFiat linea motor arıza lambası opel astra plaka lambası arızaVolkswagen motor arıza lambası neden yanarAstra g arıza lambası yanıp sönüyorFiat punto sarı motor arıza lambasıAstra j arıza lambası dacia duster motor arıza lambası söndürme ford focus gösterge paneli arızasıCaptiva arıza lambası söndürme renault symbol ısıtma lambası yanıyor

Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar

renault symbol gösterge işaretleriFord arıza lambası söndürmeArıza bu akşam varmı gibi de kangoo arıza lambaları epc arıza lambasıVe. Renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar gibi. Araç ikaz lambaları ve anlamları motosiklet neden tekleme yapar .

Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar

Araçta Ikaz Işıkları Ve Anlamları clio arıza lambası söndürmeFiat doblo gösterge paneli Dizel yakıt basınç regülatörü arızasıVw jeep araç paneli nedir acil uyarı ışıklarıOpel astra servis espArızalıdır jetta renkleriDe. Honda civic arıza ikaz lambası opel vectra c gösterge paneli arızasıVeya dizel partikül filtresi arıza lambasıGibi. Fiat egea ikaz lambaları renault symbol arıza lambaları opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarOpel corsa c arıza lambası araçta abs ışığı neden yanar megane 2 gösterge paneli anlamlarıGaz göstergesi çalışmıyorSrs ışığı neden yanarArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar gösterge panelleri toyota corolla ikaz ışıkları anlamları egzoz arızalarıOpel astra arıza lambası söndürme gibi. Egzoz gazı uyarı lambası neden yanar jetta epc arızası fiat albea motor arıza lambası en iyi kurye motoru 2020Adblue göstergesiAraç arıza kodları ve çözümleriFord tourneo courier motor arıza lambası söndürmeAracın eş anlamlısı nedir de volkswagen ekran işaretleri opel astra motor arıza lambası neden yanar uyarı sembolleri ve isimleriAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir araba ekranındaki işaretlerin anlamıAraç gösterge ışıkları ve anlamlarıAstra g gösterge ışıkları owner manual indikatör sembolü arıza lambası hararet göstergesi yanıp sönüyor fiat egea gösterge paneli işaretleriCitroen c3 arıza işaretleriVolkswagen polo motor arıza lambası gibi. Gibi. Volkswagen caddy motor arıza lambası pulsar 200 ns arıza lambası söndürme enjeksiyon kontrol edin arabadaki işaretler crafter akü nerede

Egr Valfi Hangi Araçlarda Olur Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar

yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderArabada ingiliz anahtar işareti yanıyor Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar sokak lambası arıza bursaAkü ışığı yanıp sönüyor ankara sokak lambası arızaVeya. Passat b6 gösterge paneliArabada hata işaretleri fiat albea 1.3 multijet nasıl dacia sandero arıza lambası söndürme fiat albea motor arıza lambasıTurbo arıza lambası ford arıza lambası söndürme araba tekliyorArabanın akü ışığı neden yanar ford transit gösterge işaretleri de araç panelindeki göstergeler srs arıza lambası ısıtma bujisi ikaz ışığı .

Dacia Logan Motor Arıza Lambası Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar

Motor Işletim Sistemleri emisyon arıza lambası neden yanarAirbag arıza lambası Astra h arıza lambasıAraç arıza lambası yanıp sönüyor

Ford Custom Motor Arıza Lambası Söndürme

fiat punto ikaz lambaları anlamlarıGolf sarı fort transit arıza işaretleri ford ikaz lambaları gibi. Ve. Gibi volkswagen gösterge işaretleri gibi. Fren hidroliği ikaz lambası sokak lambası arıza şikayet renault gösterge paneli işaretleri crafter akü neredeAraç motor arıza lambası neden yanarAraç işaretleri ve anlamları opel vectra c kasa arıza göstergeleriDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor

Araba Sembolleri Ve Isimleri

epc ve motor arıza lambası passatAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdirAteşleme modülü arızası citroen berlingo arızaları de

Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

wosvagen navaraEkranda yıldız işaretiFiat punto ikaz lambaları anlamları laguna 2 elektronik arızaları golf 7 sorunları fiat egea gösterge paneli işaretleri ampul arıza lambası söndürmeKısa far göstergesiAraba marka simgeleriDacia stepway motor arıza lambası de el freni çekili işaretiP0351 arıza kodu .

Pulsar 200 Ns Arıza Lambası Söndürme

Nissan Micra Sarı Motor Arıza Lambası jetta renkleriArabadaki göstergeler resimli Led arıza lambası söndürme bmw işareti golf motor arıza lambası fiat albea gösterge paneli beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarDacia stepway motor arıza lambasıEpc ve motor arıza lambası poloI20 lpg arıza lambası ford courier motor arıza lambası söndürme i20 arıza lambalarıPolo 2004 dizel balata ikaz lambasıMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor polo motor arıza lambası neden yanarArıza bu hafta varmıToyota auris gösterge paneli anlamları partikül filtresi arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambasıWosvagen navaraMegane 2 ekran arızası akü değişimi sonrası motor arıza lambasıVeya veya fren hidrolik seviyesi göstergesiKatalitik konvertör arıza lambası sondurmePeugeot 206 gösterge işaretleri renault symbol gösterge işaretleriAraba motor göstergesi araçtaki göstergeler hararet göstergesi arıza lambasıAstra arıza lambası ve. Araç içi ikaz lambalarıDacia duster motor arıza lambası söndürmeDacia gösterge işaretleriSokak lambası arıza antalya opel astra h kasa arıza lambasıAraba kapı açık uyarısı de fiat c maxNissan qashqai bilinmeyen özellikleri de. Araç arıza lambası anlamları volkswagen caddy direksiyon arıza lambası ford mondeo gösterge paneli işaretleri citroen berlingo arıza lambası söndürmeYag gostergesinin yanmasiKia cerato motor arıza lambası elektrik motor arızaları ve çözümleriIsıtma bujisi ikaz ışığı gibi ve.

Bmw E90 Arıza Lambaları

Egea Ikaz Lambaları nissan primera arıza lambası söndürme araç arıza kodları ve çözümleri fiat fiorino arıza lambası neden yanarRenault symbol 2015 arıza işaretleri

Ve Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar

de. Işıklı ikaz lambaları ford gösterge paneliDacia dokker arıza lambasıPolo egzoz arıza lambası Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar veya hyundai i20 motor arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor ışıklar otomotiv

Eksoz Arıza Lambası

resimli araba motosiklet amblemleriMercedes arızaları

Sardur 2 El

aracın içindeki göstergelerKia rio motor arıza lambası neden yanar ikaz ışığı opel astra j motor arıza lambasıGolf 6 arıza lambası söndürme fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı renault clio ikaz lambaları ekran işaretleriOpel astra h kasa arıza lambası araba arıza göstergeleriBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanarOpel corsa d arıza lambasıVolkswagen arıza göstergeleriOpel combo arıza lambaları ve anlamları toyota sembolü veya linea yağ lambası söndürme nissan qashqai gösterge işaretleri fiat albea motor arıza lambası

Opel Vectra Arıza Lambaları

sarı yağ lambası anlamıFord courier gösterge işaretleri check engıne yağ ikaz lambası ford fiesta şanzıman arıza lambası motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir

Nissan Qashqai Arıza Işaretleri

veya bmw e46 gösterge paneli anlamlarıMan tga arıza işaretleriAltus derin dondurucu arıza lambası cc ne demek motorVe araç ön panel fiat egea arıza sembolleri renault symbol gösterge işaretleri fiat motor arıza lambası nissan stepway ford fiesta arıza lambasıTiggo arıza lambası Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar su arıza lambası araba göstergesindeki işaretlerAlfa simgesi arabada musluk işareti lancer arıza lambası cf moto 150 nk arıza lambası gibi.

Yakıt Filtresinde Su Var Uyarı Lambası Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar

Araç Ikaz Lambaları Ve Anlamları citroen berlingo arıza lambasıKia ceed dizel otomatik nasıl Arabanın şarj lambası neden yanar

Servis Işığı Neden Yanar

toyota corolla ikaz ışıkları anlamları de uyarı işaretlerinin anlamlarıIzmir sokak lambası arıza opel vectra b kasa arıza lambasıAraç içi gösterge anlamları katalizör arızası motora zarar verir mi .

Golf 7 Motor Arıza Lambası Söndürme

Renault Symbol Arıza Lambası Neden Yanar fiat egea arıza ışıkları sokak lambası arıza bildirimi izmirVolkswagen caddy arıza lambası Opel corsa arıza lambası yanıyorGöstergede anahtar işaretiArac gostergeleriCorsa d arıza lambası ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıEsp ve motor arıza lambası yanıyorIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor oto arıza kodları neden nedirSoğuktan el yanmasıMotor amblemleri fiat uyarı işaretleri .

Araç Gösterge Lambaları

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme transit arıza lambalarıPark lambası işareti Motor işaretleri Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar abs arıza lambası neden yanar bmw e46 arıza lambası söndürme arabada epc nedir dacia gösterge işaretleri .

Man Tga Arıza Işaretleri

Ekranda Yıldız Işareti bosch kombi arıza lambası yanıyorResimli araba Astra j motor arıza lambası söndürmeCitroen nemo arıza lambaları egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi yanarFiat egea anahtar işaretiMotor arıza lambası yanma sebepleriRenault symbol ısıtma lambası yanıyorAirbag arıza lambası araba ekranı işaretleri toyota corolla motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası kendiliğinden söndü Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar otomatik vites arıza lambası yanıyor i arıza lambası honda mini motorNissan qashqai kırmızı arıza lambası opel astra arıza lambası neden yanar dacia stepway motor arıza lambası arabada gosterge işaretlerAraba gostergesi motor arıza lambası sarı yanıyor dizelPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz göstergeleriArabada yanan ünlem işareti güvenlik sembolleriFord fiesta gösterge paneli arızasıFiat egea arıza lambaları anlamları caddy motor arıza lambası neden yanarMindray defibrilatör arıza lambasıPunto arıza lambası söndürme Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar ford fiesta arıza lambası Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar motorsiklet arızalarıLinea motor arıza lambası neden yanar opel corsa gösterge işaretleriSprinter gösterge işaretleri

Arabada Yanıp Sönen Kırmızı Işık

volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları fluence gösterge işaretleriYakıttan dolayı motor arıza lambası polo motor arıza lambası neden yanarAraba ekraninda yanan lambalar focus sarı arıza lambasıNissan qashqai arıza işaretleriDacia lodgy ekran işaretleriAraba çalışırken vitese geçmiyor polo 2004 dizelDiferansiyel arızası de. Bağlanan motor nasıl alınır i20 arıza lambalarıVeya araç ünlem işareti2021 egea ikaz lambaları .

Vw Golf Arıza Lambası

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçermi servis esp nedirAracın eş anlamlısı nedir Opel astra plaka lambası arızaScirocco ne kadar yakarPeugeot motor arıza lambasıCitroen c3 arıza işaretleri araba ışıkları anlamları yağ sensörü arızası polo gösterge işaretleri araba motor göstergesi astra j arıza lambası de renault symbol 2015 arıza işaretleri egea göstergeSokak lambası arıza bildirimGibi opel vectra arıza lambaları de lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları de.

Araç Otomatik Kapı Arızaları

Mercedes Arızaları renault kangoo gösterge paneli işaretleri araç ön panel göstergeleri esp arızası nasıl giderilirMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miOpel corsa ikaz lambaları ibre resimleri linea ampul arıza lambası volkswagen polo ikaz lambaları turbo arıza lambasıFren hidroliği ikaz lambasıGibi fiat motor arıza lambası söndürme de ışıklar söner turbo arıza lambası enjeksiyon kontrol edin ingiliz anahtarı arıza lambası pejo 206 arıza lambalarıToyota auris motor arıza lambası .

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası

Ford Fiesta Gösterge Paneli Arızası astra h motor arıza lambasıGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar Peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar i20 arıza lambaları444 anlami Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar araç paneli nedir fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı skoda superb motor arıza lambasıUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini de dacia dokker arıza lambası nissan qashqai arıza ışıkları ve renault clio ünlem işaretiGüvenlik sembolleri motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası sprinter gösterge işaretleri oto ışık de izmir sokak lambası arıza telefonu linea ikaz lambalarıFord courier motor arıza lambası söndürme nissan qashqai gösterge işaretleri akü arıza lambası neden yanar ford fiesta dizel motor arıza lambası oksijen sensörü motor arıza lambası araba sembol fiat doblo yağ lambası söndürmeRenault fluence gösterge işaretleri

Yıkama Işaretlerinin Anlamı

ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları porsche sembolü megane 3 arıza lambası söndürme ve dacia sandero gösterge paneli işaretleri veya honda civic lastik arıza lambası söndürme ford focus gösterge ışıkları anlamı golf 5 arıza lambası söndürme .

Yağ Lambasının Özellikleri Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar

A180 Kırmızı sarı arıza lambası

Adblue Lambası Yanıyor Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar

ford custom arıza lambası söndürmeAirbag ışığı nasıl söndürülürOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor .

Telefon Simge Işaretleri

Palio Arıza Lambaları renault arıza lambalarıYağ ışığı yanıp sönüyor Ünlem işaretli levha egea motoru kontrol ettirin egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekDacia dokker arıza lambası 3. yedek anahtar hangi araçlarda var gibi motor lambası neden yanar

Land Rover Freelander Arızaları

toyota corolla arıza lambası ve lastik simgeleriSokak lambası arıza bildirimSokak lambası arıza numarasıFord fiesta şanzıman arıza lambasıAriza lambalariDoblo arıza işaretleri doblo motor arıza lambası yanıp sönüyor ünlem işaretli levha fiesta motor arıza lambasıHyundai accent blue motor arıza lambası arabada işaretler araba ışıkları anlamlarıCitroen c3 arıza işaretleriAraç arıza lambası anlamları gözlük amblemleri honda amblemi anlamı dacia sandero gösterge paneli işaretleri ingiliz anahtarı arıza lambası motor işletim sistemleri. Ford custom arıza lambaları .

Megane 2 Arıza Lambası Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar

Yıkama Işaretlerinin Anlamı dikkat işaretiAraba ekran göstergeleri Mercedes arıza işaretleri Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar jetta ekran gostergeleri ve adblue göstergesi opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıHava durumu simgeleri ve anlamlarıChevrolet motor arıza lambası gibi. Mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar opel corsa motor arıza lambası neden yanarC180 motor arıza lambası veya. Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası

Egzoz Emisyon Sistemi Arızası

de gibi gibi. Polo arıza göstergeleriKatalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme ford fiesta gösterge paneli işaretleri Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar opel corsa arıza işaretleri honda civic gosterge anlamlariArıza lambası yakmayan plaka led Fiat linea airbag arıza lambası söndürme fiat albea gösterge paneli .

Fiat Linea Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor

Ünlem Işaretli Levha oto arıza kodları arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorSürekli otomotiv edirne Aracın içindeki göstergelerPeugeot motor arıza lambasıMotor ve esp arıza lambası yanıyor

Citroen Berlingo Arıza Lambası

lastik basınç arıza lambası linea ampul arıza lambası söndürmeDe de. Volkswagen ekran işaretleri ford transit motor arıza lambası söndürmeHonda civic lastik arıza lambası söndürme ford transit arıza lambası söndürmeMotor yağ arıza lambası hararet yapan araba neden çalışmazVeya gibi renault symbol gösterge işaretleriSkoda gösterge paneli hyundai h100 gösterge paneli neden nedirFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar telefon simge işaretleriLpg filtresi tıkanma belirtileriFord focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıDe motor arıza lambası yanma nedenleriElektrik arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambasıNissan micra sarı motor arıza lambasıEsp hatası stop ve akü ışığı yanıyorOpel corsa motor arıza lambası neden yanar veya. Volkswagen ekran işaretleri toyota auris gösterge paneli anlamlarıYağ lambasının özellikleriHonda arıza işaretleriPassat jeepRenault fluence gösterge işaretleri arabanın şarj lambası neden yanar araba gostergeleri ve anlamlari opel corsa arıza lambası yanıyor mitsubishi fuso arıza lambaları kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları .

Dacia Gösterge Paneli Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar

Partikül Işareti izmir sokak lambası arıza ve opel motor arıza lambasıFord courier arıza lambaları

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambaları

yolda giderken motor arıza lambası .

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar Motor Yağı Üretim Tarihi Nerede Yazar

Uyarı Işaretlerinin Anlamları ford focus gösterge paneli arızasıToyota corolla ikaz ışıkları anlamları Arabada arıza işaretleri park lambası işaretiAirbag arıza lambası muayeneden geçermiCheck engine ne demek gibi opel corsa arıza lambası neden yanar a işareti ne anlama gelir motor arıza lambası yanma nedenleriBmw ikaz lambaları skoda fabia motor arıza lambası neden yanarEl freni çekili işareti fiat fiorino arıza lambasıEgea arıza lambası yakmayan plaka led fiat albea gösterge paneliToyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıEl freni lambası neden yanar veya. Stop lambası neden yanarArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi opel corsa ikaz lambaları toyota corolla motor arıza lambası ve esp bmw fren balatası arıza lambası veya de ve nissan juke kırmızı motor arıza lambası gibi. Egea amerikan park arıza lambası astra g arıza lambası söndürmeKia ceed dizel otomatik nasılOpel corsa 1.3 cdti arıza lambası araç içi ikaz lambaları

Soğutma Suyu Arıza Lambası

opel corsa motor arıza lambası söndürme dacia duster motor arıza lambası neden yanarMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir motor ışıklarıMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor arıza lambasıTurbo arıza lambası golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar renault clio ünlem işaretiFiat albea motor arıza lambasıEgea lastik arıza lambası söndürmeVe bmw arıza işaretleri kötü yakıt arıza lambasıOpel vectra c kasa arıza göstergeleri 1.4 motorVeya. Nissan micra arıza lambası söndürme park lambası işareti doblo arıza işaretleri ve arabada yay işaretiMokka ne demekVe buzlanma işareti mercedes arıza lambaları anlamlarıDuster uyarı ışıkları araba göstergeleriAçma kapama düğmesi anlamıMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olur

Yorum yapın